|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XCX
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
04.02.2007 22:35:21
|
|
|
Billil jooksid saamata miljonid silme eest läbi
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
04.02.2007 22:41:14
|
|
|
| XCX kirjutas: |
Billil jooksid saamata miljonid silme eest läbi  |
Mõneks hetkeks läks silmade eest kindlasti mustaks
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
04.02.2007 23:02:28
|
|
|
Tundub, et ka Rumeenias on otsekohesed inimesed respect
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.02.2007 23:27:37
|
|
|
Kes tahab kihla vedada et varsti sõlmib ka Rumeenia valitsus MS'iga kõikvõimalikke lepinguid mille raames jagatakse koolidesse praktiliselt tasuta softi
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
04.02.2007 23:35:05
|
|
|
Ho Ho, heameelega veaks kihla, aga oleksin samal pool vägikaigast sinuga
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
05.02.2007 12:16:58
|
|
|
Päris karm jah.
Bill peab hakkama jah suht tasuta sinna softi loopima kui tahab, et asi üldse paraneks.
Ja ilmselt mitte ainult koolidela vaid kõiksugu riigi ametkondatele.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.02.2007 12:30:22
|
|
|
| Aga mehel on tõsi. Kuidas oskab tänapäeva noorku kasutada photoshopi keskmisel tasemel ja leida hiljem ehk ka tööd kujundamise näol kuskil firmas, ikka piraatkoopia näol sest tal ei ole välja käia 6-12 tarkvara eest.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.02.2007 12:34:59
|
|
|
jep, ise ka ostsin firmale ms tarkvara mis on mõeldud õppejõududele ja koolitamiseks, tuleb odavam, kuid karbis oleva dvd karbi peal kirjas et äriliseks kasutamiseks mõeldud pole ja seega kasutad ikka pmst piraati.
Endale huvi pärast ja hobi pärast ei tasu ka osta mingit soodusversiooni koolitamiseks sest asi on sama mis priaadi puhul siis eraisiku näol.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
05.02.2007 13:17:29
|
|
|
| crashsmash kirjutas: |
| Aga mehel on tõsi. Kuidas oskab tänapäeva noorku kasutada photoshopi keskmisel tasemel ja leida hiljem ehk ka tööd kujundamise näol kuskil firmas, ikka piraatkoopia näol sest tal ei ole välja käia 6-12 tarkvara eest. |
Enamus tooteid on olemas trial versioonidena, kus kõik funktsioonid olemas. Näiteks adobe puhul 30 päeva, mis on täiesti piisav, et saada aimu, mida see endast kujutab ja ka õppida kasutama.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
05.02.2007 14:08:52
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
crashsmash, selleks on odavamad IMO õpilas- ja kooliversioonid olemas  |
pole kursis,aga kas need rohkem kui 6a tagasi ka olemas olid
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.02.2007 15:13:25
|
|
|
| alliance kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
crashsmash, selleks on odavamad IMO õpilas- ja kooliversioonid olemas  |
pole kursis,aga kas need rohkem kui 6a tagasi ka olemas olid  |
Suur osa apple müügiedust usas põhineb "kingitustel" koolidele. Ka ms on kogu aeg koolidele soodustusi teinud aga seda juba üle maailma (v.a. sotsmaad kunagi).
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
05.02.2007 15:55:07
|
|
|
Sutsu jama ikkagi... Kust see õpilane ikka võtab raha, et kooli versiooni osta...
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.02.2007 15:58:19
|
|
|
| Kuksil oli ka artikkel, minut.ee-s vist kus räägiti et enamus kujundajaid nii 3d vallas kui ka photoshopiga ja muu tarkvaraga arenevadki välja piraattarkvara näol noorest peast sest keegi ei jõua algul osta omale hirmkallist softi ju.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
05.02.2007 15:59:33
|
|
|
Tegelikult jamaks läheb asi ikkagi siis kui õpetajad ise on kitsa silmavaatega ja ei jaga vabavarast muffigi.
No näiteks palutakse referaat esitada .doc kujul ja siis kui saadad .odf faili, siis tuleb vastuseks "Ei saa faili avada". Nojah, mis sa siis teed sellistega.
Ja sama asi ka koolitarkvaraga. Arvutiitundides õpetatakse kasutama Excelit ja Wordi, mitte OO-d.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.02.2007 16:02:32
|
|
|
| Draax kirjutas: |
Tegelikult jamaks läheb asi ikkagi siis kui õpetajad ise on kitsa silmavaatega ja ei jaga vabavarast muffigi.
No näiteks palutakse referaat esitada .doc kujul ja siis kui saadad .odf faili, siis tuleb vastuseks "Ei saa faili avada". Nojah, mis sa siis teed sellistega.
Ja sama asi ka koolitarkvaraga. Arvutiitundides õpetatakse kasutama Excelit ja Wordi, mitte OO-d. |
Kui ma veel keskkoolis käisin, siis arvutiõpetaja ütles konkreetselt, et kuna riik toetab MS toodangu ostmist ja kasutamist, siis seda ka õpetatakse.
Ja üleüldse saab õpetaja kooli IT-mehe poole pöörduda, et odf fail avada.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.02.2007 16:02:38
|
|
|
seda ka muidugi, kuid enamasti on siiski hirmkallis tarkvara tunduvalt parem , muidugi on erandeid
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
05.02.2007 16:07:42
|
|
|
| softis kirjutas: |
Ja üleüldse saab õpetaja kooli IT-mehe poole pöörduda, et odf fail avada. |
Vean kihla, et õpsil on muudki teha kui hakata oma pead vaevama mingite odf-ide ja muude vardjalike laienditega.
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.02.2007 17:24:56
|
|
|
| 386 kirjutas: |
| softis kirjutas: |
Ja üleüldse saab õpetaja kooli IT-mehe poole pöörduda, et odf fail avada. |
Vean kihla, et õpsil on muudki teha kui hakata oma pead vaevama mingite odf-ide ja muude vardjalike laienditega. |
seega peab õpilane vaeva nägema vanemate veenmisega et endale legaalne tarkvara hankida ? (riik ju toetab MS'i)
too õpetaja peab antud juhul kontakteeruma oma asutuse IT-juhiga
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
05.02.2007 17:50:03
|
|
|
1:0 Traian Basescu kasuks
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
05.02.2007 17:54:19
|
|
|
Mis ajast peavad õpilased oma kodutööd failidena esitama? Ning kui seda teha vaja on siis kasutagu kooli arvuteid. Õpilasel hea mugav olla ja õps tõmmelgu iga õpilase erivajaduste järgi? Jummala hea, et ma õpetaja ei ole.
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.02.2007 22:07:13
|
|
|
386, vahest peab.
Aga Traian Basescu sõnades on tõde sees küll.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udurast
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2005
|
05.02.2007 22:14:03
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| 386 kirjutas: |
| softis kirjutas: |
Ja üleüldse saab õpetaja kooli IT-mehe poole pöörduda, et odf fail avada. |
Vean kihla, et õpsil on muudki teha kui hakata oma pead vaevama mingite odf-ide ja muude vardjalike laienditega. |
seega peab õpilane vaeva nägema vanemate veenmisega et endale legaalne tarkvara hankida ? (riik ju toetab MS'i)
too õpetaja peab antud juhul kontakteeruma oma asutuse IT-juhiga |
tegelikult oskab ju OO.o ka MS´i formaati salvestada nii et ei tohiks probleeme olla
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.02.2007 22:23:29
|
|
|
Kas mitte vabariiklikul tasemel ei ole odf veel standardformaadiks? Kui on siis peaks see õpetaja probleem olema kui ta seda avada ei suuda
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
05.02.2007 23:02:11
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Kas mitte vabariiklikul tasemel ei ole odf veel standardformaadiks? Kui on siis peaks see õpetaja probleem olema kui ta seda avada ei suuda  |
Et õigel ajal töö ära esitada ja hinne kätte saada, see teeb selle õpilase probleemiks
Aga mis formaatidesse puutus siis mind ärritas, et kui salvestasin selle töö ümber .doc formaati, siis viskas paigast ära teksti asetuse lehekülgedel(ehk siis pidin vormistamise mõttes üle tegema). Aga see oli veel OO 2.0 ajal. 2.1 kohta ei tea, kas samu probleeme esineks.
Aga täpsustuse huvides olgu öeldud, et tegu ülikooliga ja ilmselt siis üsna tagurliku õppejõuga.
Olen kuulnud, et Tartu Ülikoolis nõuavad õppejõud elektrooniliselt esitatavaid töid just .odf formaadis. .doc ei lähe arvesse ja vabandusi õpilastel ka pole, sest OO ju vabavara. Võta, installi ja kasuta. Kiiduväärt suhtumine muarust
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
05.02.2007 23:04:54
|
|
|
President rääkis asjast otse mitte läbi lillede
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasto
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
06.02.2007 11:48:02
|
|
|
ÕIGE! vähemalt üks õige inimene
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
06.02.2007 14:50:37
|
|
|
| rasto kirjutas: |
ÕIGE! vähemalt üks õige inimene  |
Ehk põhjendaksid oma vastust?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.02.2007 17:06:46
|
|
|
| 386 kirjutas: |
| Mis ajast peavad õpilased oma kodutööd failidena esitama? Ning kui seda teha vaja on siis kasutagu kooli arvuteid. Õpilasel hea mugav olla ja õps tõmmelgu iga õpilase erivajaduste järgi? Jummala hea, et ma õpetaja ei ole. |
mhmh... suurem osa kraami sai nii juba 2002. aasta paiku esitatud koolis
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
06.02.2007 21:28:36
|
|
|
| udurast kirjutas: |
tegelikult oskab ju OO.o ka MS´i formaati salvestada nii et ei tohiks probleeme olla  |
word.. kes siin dumbim on, kas õpetaja kes nõudes doci, saades mingi huivamdam faili, mille avamiseks tal soft puudub, mitte suutes seda avada, või õpilane, kellele on öeldud doc, kellel on võimalus doc salvestada ja saata, saadab krtteabmille
jutt siis sellest:
| Draax kirjutas: |
| No näiteks palutakse referaat esitada .doc kujul ja siis kui saadad .odf faili, siis tuleb vastuseks "Ei saa faili avada". |
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.02.2007 21:31:19
|
|
|
| Draax kirjutas: |
| Aga mis formaatidesse puutus siis mind ärritas, et kui salvestasin selle töö ümber .doc formaati, siis viskas paigast ära teksti asetuse lehekülgedel(ehk siis pidin vormistamise mõttes üle tegema). |
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
06.02.2007 22:30:30
|
|
|
Tegelikult oli nii, et konkreetselt formaati polnud kuskil tingimustes öeldud. Lihtsalt, et "võib meilile saata". Ma siis tegin ilusti kodus OO-s valmis ja saatsin
Ja miks ma peaks eeldama, et õppejõul on olemas 4000 EEK maksev soft?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udurast
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2005
|
07.02.2007 19:06:07
|
|
|
tegelikult süüdistaks hoopis MS´i et ta oma office´le vabavaraliste formaatide tuge ei tee
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
07.02.2007 19:08:36
|
|
|
Õige jutt rumeenlase poolt!
Tõesti, kuidas muidu saaksid vaesed ida-eurooplased üldse arvutitega midagi teha. Piraatlus ei kao kuhugi. Ja ongi hea
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.02.2007 19:35:42
|
|
|
Vaesed idaeurooplased võiks kasutada vabavara. Saab hakkama küll kui tahta.
| flameas kirjutas: |
| Ja ongi hea |
Kui vaesed idaeurooplased hakkaks ise softi kirjutama ja seda müüma siis kellele selle softi piramine hea on?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.01.2008 01:23:25
|
|
|
| Draax kirjutas: |
Olen kuulnud, et Tartu Ülikoolis nõuavad õppejõud elektrooniliselt esitatavaid töid just .odf formaadis. .doc ei lähe arvesse ja vabandusi õpilastel ka pole, sest OO ju vabavara. Võta, installi ja kasuta. Kiiduväärt suhtumine muarust  |
Tean, et olen kaevur, aga ei saa vastamata jätta sellisele kommentaarile: Tahad öelda, et kui mul oleks Office peal ja korras kõik. Ostetud litsents ja asjad, peaks ma veel teise programmi kah juurde panema? See on lauslollus ju. *.doc on praegu koolides standard, sellega tuleb leppida, kahju, et docx-i veel ei võeta vastu.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
12.01.2008 01:27:53
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
Tean, et olen kaevur, aga ei saa vastamata jätta sellisele kommentaarile: Tahad öelda, et kui mul oleks Office peal ja korras kõik. Ostetud litsents ja asjad, peaks ma veel teise programmi kah juurde panema? See on lauslollus ju. *.doc on praegu koolides standard, sellega tuleb leppida, kahju, et docx-i veel ei võeta vastu. |
Miks ta lollus oleks - see ei maksa sulle midagi ju?
Pealegi - miks peaks õppejõud või ülikool maksma 4000 EEK per litsents selle pärast, et SINUL on kodus MS Office?
Tuletan meelde, et endiselt on standardiks .odf ja pole midagi veidrat selles kui töid nõutakse selles formaadis.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
12.01.2008 01:39:03
|
|
|
| Draax kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
Tean, et olen kaevur, aga ei saa vastamata jätta sellisele kommentaarile: Tahad öelda, et kui mul oleks Office peal ja korras kõik. Ostetud litsents ja asjad, peaks ma veel teise programmi kah juurde panema? See on lauslollus ju. *.doc on praegu koolides standard, sellega tuleb leppida, kahju, et docx-i veel ei võeta vastu. |
Miks ta lollus oleks - see ei maksa sulle midagi ju?
Pealegi - miks peaks õppejõud või ülikool maksma 4000 EEK per litsents selle pärast, et SINUL on kodus MS Office?
Tuletan meelde, et endiselt on standardiks .odf ja pole midagi veidrat selles kui töid nõutakse selles formaadis. |
Miks peaks neid töid üldse "muudetavas" formaadis esitama? Esitad ju ikka lõpliku töö, mitte miskit mustandit ning see on tüüpiliselt .pdf. Endal hoiad ja mudid seda dokumenti .doc, .rtf vms.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|