Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Rumeenia president: "Piraatlus on hea!" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2007 22:24:51 Rumeenia president: "Piraatlus on hea!" vasta tsitaadiga

link :: TG Daily - Romania president tells Gates that piracy is good

Rumeenia president Traian Basescu ütles Bukarestis Microsofti tehnokeskuse avamisel otse Bill Gates'ile, et piraatlus on hea, sest see on aidanud uutel põlvkondadel arvuteid tundma õppida. Basescu lisas, et piraatlus on aidanud Rumeenial areneda Ida-Euroopa üheks suurimaks IT-tööstuseks. Hämmastunud Bill Gates ei suutnud avaldust kommenteerida.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 04.02.2007 22:35:21 vasta tsitaadiga

Billil jooksid saamata miljonid silme eest läbi icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2007 22:41:14 vasta tsitaadiga

XCX kirjutas:
Billil jooksid saamata miljonid silme eest läbi icon_lol.gif



Mõneks hetkeks läks silmade eest kindlasti mustaks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2007 23:02:28 vasta tsitaadiga

Tundub, et ka Rumeenias on otsekohesed inimesed thumbs_up.gif respect
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.02.2007 23:27:37 vasta tsitaadiga

Kes tahab kihla vedada et varsti sõlmib ka Rumeenia valitsus MS'iga kõikvõimalikke lepinguid mille raames jagatakse koolidesse praktiliselt tasuta softi icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 04.02.2007 23:35:05 vasta tsitaadiga

Ho Ho, heameelega veaks kihla, aga oleksin samal pool vägikaigast sinuga icon_razz.gif
_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 00:44:25 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/030207/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tehnika/242886.php
riigi tasandil polegi vist keegi nii öelnud varem

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 12:16:58 vasta tsitaadiga

Päris karm jah.
Bill peab hakkama jah suht tasuta sinna softi loopima kui tahab, et asi üldse paraneks.
Ja ilmselt mitte ainult koolidela vaid kõiksugu riigi ametkondatele.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 12:30:22 vasta tsitaadiga

Aga mehel on tõsi. Kuidas oskab tänapäeva noorku kasutada photoshopi keskmisel tasemel ja leida hiljem ehk ka tööd kujundamise näol kuskil firmas, ikka piraatkoopia näol sest tal ei ole välja käia 6-12 tarkvara eest.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2007 12:32:03 vasta tsitaadiga

crashsmash, selleks on odavamad IMO õpilas- ja kooliversioonid olemas icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 12:34:59 vasta tsitaadiga

jep, ise ka ostsin firmale ms tarkvara mis on mõeldud õppejõududele ja koolitamiseks, tuleb odavam, kuid karbis oleva dvd karbi peal kirjas et äriliseks kasutamiseks mõeldud pole ja seega kasutad ikka pmst piraati.
Endale huvi pärast ja hobi pärast ei tasu ka osta mingit soodusversiooni koolitamiseks sest asi on sama mis priaadi puhul siis eraisiku näol.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 05.02.2007 13:17:29 vasta tsitaadiga

crashsmash kirjutas:
Aga mehel on tõsi. Kuidas oskab tänapäeva noorku kasutada photoshopi keskmisel tasemel ja leida hiljem ehk ka tööd kujundamise näol kuskil firmas, ikka piraatkoopia näol sest tal ei ole välja käia 6-12 tarkvara eest.

Enamus tooteid on olemas trial versioonidena, kus kõik funktsioonid olemas. Näiteks adobe puhul 30 päeva, mis on täiesti piisav, et saada aimu, mida see endast kujutab ja ka õppida kasutama.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 14:08:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
crashsmash, selleks on odavamad IMO õpilas- ja kooliversioonid olemas icon_rolleyes.gif

pole kursis,aga kas need rohkem kui 6a tagasi ka olemas olid icon_question.gif

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.02.2007 15:13:25 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Tanel kirjutas:
crashsmash, selleks on odavamad IMO õpilas- ja kooliversioonid olemas icon_rolleyes.gif

pole kursis,aga kas need rohkem kui 6a tagasi ka olemas olid icon_question.gif
Suur osa apple müügiedust usas põhineb "kingitustel" koolidele. Ka ms on kogu aeg koolidele soodustusi teinud aga seda juba üle maailma (v.a. sotsmaad kunagi).
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 05.02.2007 15:55:07 vasta tsitaadiga

Sutsu jama ikkagi... Kust see õpilane ikka võtab raha, et kooli versiooni osta...
_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 15:58:19 vasta tsitaadiga

Kuksil oli ka artikkel, minut.ee-s vist kus räägiti et enamus kujundajaid nii 3d vallas kui ka photoshopiga ja muu tarkvaraga arenevadki välja piraattarkvara näol noorest peast sest keegi ei jõua algul osta omale hirmkallist softi ju.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 15:59:33 vasta tsitaadiga

Tegelikult jamaks läheb asi ikkagi siis kui õpetajad ise on kitsa silmavaatega ja ei jaga vabavarast muffigi.
No näiteks palutakse referaat esitada .doc kujul ja siis kui saadad .odf faili, siis tuleb vastuseks "Ei saa faili avada". Nojah, mis sa siis teed sellistega.

Ja sama asi ka koolitarkvaraga. Arvutiitundides õpetatakse kasutama Excelit ja Wordi, mitte OO-d.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.02.2007 16:02:32 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Tegelikult jamaks läheb asi ikkagi siis kui õpetajad ise on kitsa silmavaatega ja ei jaga vabavarast muffigi.
No näiteks palutakse referaat esitada .doc kujul ja siis kui saadad .odf faili, siis tuleb vastuseks "Ei saa faili avada". Nojah, mis sa siis teed sellistega.

Ja sama asi ka koolitarkvaraga. Arvutiitundides õpetatakse kasutama Excelit ja Wordi, mitte OO-d.


Kui ma veel keskkoolis käisin, siis arvutiõpetaja ütles konkreetselt, et kuna riik toetab MS toodangu ostmist ja kasutamist, siis seda ka õpetatakse.

Ja üleüldse saab õpetaja kooli IT-mehe poole pöörduda, et odf fail avada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 16:02:38 vasta tsitaadiga

seda ka muidugi, kuid enamasti on siiski hirmkallis tarkvara tunduvalt parem , muidugi on erandeid icon_idea.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 05.02.2007 16:07:42 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:


Ja üleüldse saab õpetaja kooli IT-mehe poole pöörduda, et odf fail avada.


Vean kihla, et õpsil on muudki teha kui hakata oma pead vaevama mingite odf-ide ja muude vardjalike laienditega.

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.02.2007 17:24:56 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
softis kirjutas:


Ja üleüldse saab õpetaja kooli IT-mehe poole pöörduda, et odf fail avada.


Vean kihla, et õpsil on muudki teha kui hakata oma pead vaevama mingite odf-ide ja muude vardjalike laienditega.
seega peab õpilane vaeva nägema vanemate veenmisega et endale legaalne tarkvara hankida ? icon_smile.gif (riik ju toetab MS'i)
too õpetaja peab antud juhul kontakteeruma oma asutuse IT-juhiga
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 17:50:03 vasta tsitaadiga

1:0 Traian Basescu kasuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 05.02.2007 17:54:19 vasta tsitaadiga

Mis ajast peavad õpilased oma kodutööd failidena esitama? Ning kui seda teha vaja on siis kasutagu kooli arvuteid. Õpilasel hea mugav olla ja õps tõmmelgu iga õpilase erivajaduste järgi? Jummala hea, et ma õpetaja ei ole.
_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 22:07:13 vasta tsitaadiga

386, vahest peab.

Aga Traian Basescu sõnades on tõde sees küll.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udurast
HV vaatleja
udurast

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 22:14:03 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
386 kirjutas:
softis kirjutas:


Ja üleüldse saab õpetaja kooli IT-mehe poole pöörduda, et odf fail avada.


Vean kihla, et õpsil on muudki teha kui hakata oma pead vaevama mingite odf-ide ja muude vardjalike laienditega.
seega peab õpilane vaeva nägema vanemate veenmisega et endale legaalne tarkvara hankida ? icon_smile.gif (riik ju toetab MS'i)
too õpetaja peab antud juhul kontakteeruma oma asutuse IT-juhiga


tegelikult oskab ju OO.o ka MS´i formaati salvestada nii et ei tohiks probleeme olla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.02.2007 22:23:29 vasta tsitaadiga

Kas mitte vabariiklikul tasemel ei ole odf veel standardformaadiks? Kui on siis peaks see õpetaja probleem olema kui ta seda avada ei suuda icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 23:02:11 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kas mitte vabariiklikul tasemel ei ole odf veel standardformaadiks? Kui on siis peaks see õpetaja probleem olema kui ta seda avada ei suuda icon_smile.gif


Et õigel ajal töö ära esitada ja hinne kätte saada, see teeb selle õpilase probleemiks icon_rolleyes.gif
Aga mis formaatidesse puutus siis mind ärritas, et kui salvestasin selle töö ümber .doc formaati, siis viskas paigast ära teksti asetuse lehekülgedel(ehk siis pidin vormistamise mõttes üle tegema). Aga see oli veel OO 2.0 ajal. 2.1 kohta ei tea, kas samu probleeme esineks.
Aga täpsustuse huvides olgu öeldud, et tegu ülikooliga ja ilmselt siis üsna tagurliku õppejõuga.

Olen kuulnud, et Tartu Ülikoolis nõuavad õppejõud elektrooniliselt esitatavaid töid just .odf formaadis. .doc ei lähe arvesse ja vabandusi õpilastel ka pole, sest OO ju vabavara. Võta, installi ja kasuta. Kiiduväärt suhtumine muarust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 23:04:54 vasta tsitaadiga

President rääkis asjast otse mitte läbi lillede thumbs_up.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasto
HV kasutaja
rasto

liitunud: 22.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 11:48:02 vasta tsitaadiga

ÕIGE! vähemalt üks õige inimene icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 14:50:37 vasta tsitaadiga

rasto kirjutas:
ÕIGE! vähemalt üks õige inimene icon_biggrin.gif

Ehk põhjendaksid oma vastust?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 17:06:46 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
Mis ajast peavad õpilased oma kodutööd failidena esitama? Ning kui seda teha vaja on siis kasutagu kooli arvuteid. Õpilasel hea mugav olla ja õps tõmmelgu iga õpilase erivajaduste järgi? Jummala hea, et ma õpetaja ei ole.


mhmh... suurem osa kraami sai nii juba 2002. aasta paiku esitatud koolis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 06.02.2007 21:28:36 vasta tsitaadiga

udurast kirjutas:
tegelikult oskab ju OO.o ka MS´i formaati salvestada nii et ei tohiks probleeme olla icon_rolleyes.gif
word.. kes siin dumbim on, kas õpetaja kes nõudes doci, saades mingi huivamdam faili, mille avamiseks tal soft puudub, mitte suutes seda avada, või õpilane, kellele on öeldud doc, kellel on võimalus doc salvestada ja saata, saadab krtteabmille icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif

jutt siis sellest:
Draax kirjutas:
No näiteks palutakse referaat esitada .doc kujul ja siis kui saadad .odf faili, siis tuleb vastuseks "Ei saa faili avada".

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.02.2007 21:31:19 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif
Draax kirjutas:
Aga mis formaatidesse puutus siis mind ärritas, et kui salvestasin selle töö ümber .doc formaati, siis viskas paigast ära teksti asetuse lehekülgedel(ehk siis pidin vormistamise mõttes üle tegema).

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 22:30:30 vasta tsitaadiga

Tegelikult oli nii, et konkreetselt formaati polnud kuskil tingimustes öeldud. Lihtsalt, et "võib meilile saata". Ma siis tegin ilusti kodus OO-s valmis ja saatsin icon_rolleyes.gif
Ja miks ma peaks eeldama, et õppejõul on olemas 4000 EEK maksev soft?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udurast
HV vaatleja
udurast

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2007 19:06:07 vasta tsitaadiga

tegelikult süüdistaks hoopis MS´i et ta oma office´le vabavaraliste formaatide tuge ei tee icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2007 19:08:36 vasta tsitaadiga

Õige jutt rumeenlase poolt!
Tõesti, kuidas muidu saaksid vaesed ida-eurooplased üldse arvutitega midagi teha. Piraatlus ei kao kuhugi. Ja ongi hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.02.2007 19:35:42 vasta tsitaadiga

Vaesed idaeurooplased võiks kasutada vabavara. Saab hakkama küll kui tahta.
flameas kirjutas:
Ja ongi hea
Kui vaesed idaeurooplased hakkaks ise softi kirjutama ja seda müüma siis kellele selle softi piramine hea on?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 08.02.2007 03:04:12 vasta tsitaadiga

udurast kirjutas:
tegelikult süüdistaks hoopis MS´i et ta oma office´le vabavaraliste formaatide tuge ei tee icon_razz.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=301108
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 01:23:25 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Olen kuulnud, et Tartu Ülikoolis nõuavad õppejõud elektrooniliselt esitatavaid töid just .odf formaadis. .doc ei lähe arvesse ja vabandusi õpilastel ka pole, sest OO ju vabavara. Võta, installi ja kasuta. Kiiduväärt suhtumine muarust thumbs_up.gif

Tean, et olen kaevur, aga ei saa vastamata jätta sellisele kommentaarile: Tahad öelda, et kui mul oleks Office peal ja korras kõik. Ostetud litsents ja asjad, peaks ma veel teise programmi kah juurde panema? See on lauslollus ju. *.doc on praegu koolides standard, sellega tuleb leppida, kahju, et docx-i veel ei võeta vastu.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 01:27:53 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:

Tean, et olen kaevur, aga ei saa vastamata jätta sellisele kommentaarile: Tahad öelda, et kui mul oleks Office peal ja korras kõik. Ostetud litsents ja asjad, peaks ma veel teise programmi kah juurde panema? See on lauslollus ju. *.doc on praegu koolides standard, sellega tuleb leppida, kahju, et docx-i veel ei võeta vastu.


Miks ta lollus oleks - see ei maksa sulle midagi ju?
Pealegi - miks peaks õppejõud või ülikool maksma 4000 EEK per litsents selle pärast, et SINUL on kodus MS Office?
Tuletan meelde, et endiselt on standardiks .odf ja pole midagi veidrat selles kui töid nõutakse selles formaadis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 01:39:03 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
maatriks kirjutas:

Tean, et olen kaevur, aga ei saa vastamata jätta sellisele kommentaarile: Tahad öelda, et kui mul oleks Office peal ja korras kõik. Ostetud litsents ja asjad, peaks ma veel teise programmi kah juurde panema? See on lauslollus ju. *.doc on praegu koolides standard, sellega tuleb leppida, kahju, et docx-i veel ei võeta vastu.


Miks ta lollus oleks - see ei maksa sulle midagi ju?
Pealegi - miks peaks õppejõud või ülikool maksma 4000 EEK per litsents selle pärast, et SINUL on kodus MS Office?
Tuletan meelde, et endiselt on standardiks .odf ja pole midagi veidrat selles kui töid nõutakse selles formaadis.

Miks peaks neid töid üldse "muudetavas" formaadis esitama? Esitad ju ikka lõpliku töö, mitte miskit mustandit ning see on tüüpiliselt .pdf. Endal hoiad ja mudid seda dokumenti .doc, .rtf vms.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Rumeenia president: "Piraatlus on hea!"
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.