Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Küsimused LCD'de kohta...(20x4) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2005 22:50:26 vasta tsitaadiga

mul mingi jama , installisin kõik asjad mis vaja ,aga lcd pilti ette ei võta , aint esimesel real on sellised kastid icon_sad.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 02.01.2005 23:13:36 vasta tsitaadiga

kaval oleks ka driver peale panna
mis on Samuti olemas seal jalcd lehel
icon_neutral.gif
http://www.jalcds.de/details.php?id=1020622088

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2005 23:25:47 vasta tsitaadiga

v2hja, installisin selle ka
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 02.01.2005 23:33:27 vasta tsitaadiga

ja siis tee restart ja kui see ei aita siis kontrolli juhtmeid
ja proovi erinevaid modesi bioses
ja vaata et pordi aadress oleks programmis ja bioses ja driveris sama icon_neutral.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 12:21:16 vasta tsitaadiga

link :: http://lepo.it.da.ut.ee/~raigol/DSCF5818.JPG

v2hja kirjutas:
ja siis tee restart ja kui see ei aita siis kontrolli juhtmeid
ja proovi erinevaid modesi bioses
ja vaata et pordi aadress oleks programmis ja bioses ja driveris sama icon_neutral.gif


mul on selline lcd,aga mida ma sealt biosist vaatama pean
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 05.01.2005 15:32:41 vasta tsitaadiga

-5V saab toiteka valgest juhtmest, õige, aga kuidas te juhtme sinna ühendate?
Valge juhe pooleks?
Emaplaadi pistiku vahele?
Või kuidas?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 05.01.2005 20:06:17 vasta tsitaadiga

pmst lykata atx pistikuse nagu pealt sisse ..... icon_rolleyes.gif
kuigi lihtsam on osta need kolm "jubinat" ja saad asi ilma sellise vaevata kätte icon_smile.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 05.01.2005 20:07:10 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
v2hja kirjutas:
ja siis tee restart ja kui see ei aita siis kontrolli juhtmeid
ja proovi erinevaid modesi bioses
ja vaata et pordi aadress oleks programmis ja bioses ja driveris sama icon_neutral.gif


mul on selline lcd,aga mida ma sealt biosist vaatama pean

lpt port modesi vms icon_rolleyes.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestisilk
HV kasutaja
eestisilk

liitunud: 26.12.2004




sõnum 06.01.2005 21:36:47 vasta tsitaadiga

kuulge palju sellised LCD ekraanid maksavad ?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 06.01.2005 21:38:05 vasta tsitaadiga

poes on kallid, mina sain hv'st koidula eest
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestisilk
HV kasutaja
eestisilk

liitunud: 26.12.2004




sõnum 06.01.2005 21:59:56 vasta tsitaadiga

ja hind ?
Arvata võib et poes kallid..
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 07.01.2005 09:29:09 vasta tsitaadiga

võid tevalosse kiigata, peast ei mäleta, aga üle 500 on kindlasti poes
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 06.02.2005 15:51:44 vasta tsitaadiga

Mul küsimus, kas keegi on lcd ks0066u kontrolleriga käima kaa saanud, endal kavatsus osta üks, foorumites olen lugenud, et põhimütteliselt töötavad samamoodi. Kas hd44780 draiveriga on kaa võimalik asi käima lükata?
_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eci
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2002




sõnum 06.02.2005 17:01:46 vasta tsitaadiga

Läheb tööle küll. Endal ka sellise kiviga isend (WC-2004A0)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 15:35:39 vasta tsitaadiga

kuidas ma teada saan lcd suuruse? peaks olema 2 realine, aga mitu tähemärki on laius...
kui panen lcd smartiel näiteks valed parameetrid lcd suuruse osas, kas ta hakkab tööle?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.03.2005 15:38:37 vasta tsitaadiga

Kui vool kontrastil taga, siis lähevad kõik ruudud (või üle rea) mustaks. Muidu sul skeem valesti kokku tinutatud või mõned juhtmed lahti.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 15:49:55 vasta tsitaadiga

skeem on õige(elektrikul lasin igaks juhuks üle kontrollida)
aga asi ei tööta
hakkan juba lootust kaotama, äkki on asi tuksis...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.03.2005 15:54:15 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
skeem on õige(elektrikul lasin igaks juhuks üle kontrollida)
aga asi ei tööta
hakkan juba lootust kaotama, äkki on asi tuksis...


See võimalus on alati. Ja kas elektrik kontrollis selle asja üle siis, kui asi ühendatud vooluringiga?

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 16:04:22 vasta tsitaadiga

ei, kontrollis skeemi järgi
panin praegu arvuti taha uuesti
kontrollerkivi läheb üsna soojaks, kontrasti potekat kruttides ei juhtu midagi, pilt blank
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 02.03.2005 18:35:43 vasta tsitaadiga

aks sul see kontroller kivi on ikka HD44780? ja kui ta sul üsna soojaks läheb, siis vast miskit paha. enda LCD ei lähe yldse soojaks. kui sul kirjas vale märkide arv, siis programm peaks ikka töötama imo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 22:02:32 vasta tsitaadiga

proovinud seda 2 skeemi järgi
ja mõlemaga ei tule midagi ette aga kontrollerkivi läheb palavaks
esimestes postides on mainitud et neende tempid võivad olla kuni 70kraadi isegi
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk1000
HV kasutaja
mikk1000

liitunud: 20.05.2003




sõnum 04.03.2005 00:48:00 vasta tsitaadiga

ma ei ole ka tööle saanud, kivi läheb sekundiga nii kuumaks et prae või muna...kõik peaks õige ka olema
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 04.03.2005 09:53:23 vasta tsitaadiga

Arvatavasti olete kogemata +5 aehlale 12V peale lasknud, sekundiga sisuliselt põleb kivi maha. Siis ei ole sellega enam midagi teha.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 11:25:33 vasta tsitaadiga

kindlalt ei ole 12v lasknud
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 04.03.2005 16:36:36 vasta tsitaadiga

nu järelikult on 3 võimalust:
1. Kivi pole ikkagi hd44780
2. valesti kokku joodetud
3. Lcd on läbi põletatud vms, yhesõnaga peeses

ja kas pinnid LCD'l on ............ või :::::(1x14(16) või 2x7(8 )) ?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 18:00:01 vasta tsitaadiga

14pin
asjal on 3 kivi
1.
5C2
HD44780A00

2.
5L2 1
HD44100H

3.
sama mis 2.

1. kivi läheb palavaks
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obundra
Kreisi kasutaja
obundra

liitunud: 06.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 20:56:15 vasta tsitaadiga

Mul on mõningaid kogemusi MAG monitoridest pärit 16x2 LCD-dega(DV-16235).Nendel nimelt on pinid peegelpildis kui datasheediga võrrelda.Niiet kui toide peale lasta,siis on + ja - vahetuses,muidugi ka kõik muud signaalid.
_________________
Hold the heathen hammer high!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 22:07:38 vasta tsitaadiga

mul lcd l on ühenduste juurde kirjutatud ka milline on esimene pin ja milline viimane(1 ja 14)
aga proovin siis siiski ümber joota, ehk on lootust nii asi tööle saada
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obundra
Kreisi kasutaja
obundra

liitunud: 06.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 22:42:44 vasta tsitaadiga

Mul ka numbrid juures(pinid kahes reas kõrvuti) aga ikkagi tegelikud funktsioonid peegelpildis,ilmselt mingi spetsmod vist.
_________________
Hold the heathen hammer high!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 08:03:27 vasta tsitaadiga

panin siis asja ümber peegelpilti, pin 1 on nüüd 14 jne
aga sama seis, sama kivi läheb palavaks, pilti pole
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 30.11.2006 17:32:00 vasta tsitaadiga

Tere,
Plaan võtta kasutusele 20x4 lcd, koos taustavalgustusega.
Kas ja kus on neid saada?

Infoks niipalju, et ehitan HTPC-d
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=284384&postdays=0&postorder=asc&start=0
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 21:15:41 vasta tsitaadiga

tere,

abi paluks nüüd natuke...

sain sm. hentz'ilt lcd-ekraanikese, 3x40 t2hem2rki...kivid, mida asi kasutab, on mitsubishi m2rgiga m50524fp(2 tykki) ja m50530-001fp...ainus info, mida netist leidsin selle yhendamiseks asub siin lehel...

k6ige jamam on kogu asja juures see, et tollel lehel on see ekraan yhendatud mingisuguse eri-kontrolleri taha, minul oleks vaja aga tavalisse lpt-porti saada....midagi mu algeline elektroonikateadmine aimab, et see kontroller on 8-bitisest yleminek 4-bitisele andmeedastusele...oskab keegi ehk 6igetele j2lgedele juhatada, v6i veel parem, anda joonise millel kirjas, mis juhe kuhu l2heb printeripistikus...

t2nud,
mty...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 02.02.2007 17:03:17 vasta tsitaadiga

Niiimoodii, sain lcd kätte, hakkasin juhtmetega jändama...
Kuidas on lood maandusega?
kas võib printeri pordi maandust kasutada?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.02.2007 17:25:41 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Niiimoodii, sain lcd kätte, hakkasin juhtmetega jändama...
Kuidas on lood maandusega?
kas võib printeri pordi maandust kasutada?


Maa soovitan sul panna siiski toitesse. Sul on nii või teisiti 5+, -5 otsasi vaja, seega maa otse toitesse.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 02.02.2007 17:47:51 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
R A T kirjutas:
Niiimoodii, sain lcd kätte, hakkasin juhtmetega jändama...
Kuidas on lood maandusega?
kas võib printeri pordi maandust kasutada?


Maa soovitan sul panna siiski toitesse. Sul on nii või teisiti 5+, -5 otsasi vaja, seega maa otse toitesse.

kuna seal ikkagi suht väikesed voolud jooksevad läbi, võid vabalt panna ka printeri porti, muidugi ei tee paha kui sa otse toitest vead
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 02.02.2007 17:48:38 vasta tsitaadiga

kuidas selle -5ga on üldse? ma sain aru, et tuleb võtta valgest juhtmest või patareidest, ground ei pidanud miinus viiena mõjuma? mul backlit lcd...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 02.02.2007 18:53:02 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
kuidas selle -5ga on üldse? ma sain aru, et tuleb võtta valgest juhtmest või patareidest, ground ei pidanud miinus viiena mõjuma? mul backlit lcd...

ää kui ma õigesti mäletan, sis ise VIST sain groundiga ka läbi aetud(võid ju proovida, ega tükki küljest võta, muidu -5V on valge jah pic
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2007 22:38:13 vasta tsitaadiga

selline kysimus, et kas taustvalgus peaks ka ilma muude juhtmeteta t88le minema, v6i on teisi juhtmeid peale 15 ja 16 pinni omade ka vaja?...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.02.2007 22:42:18 vasta tsitaadiga

emty kirjutas:
selline kysimus, et kas taustvalgus peaks ka ilma muude juhtmeteta t88le minema, v6i on teisi juhtmeid peale 15 ja 16 pinni omade ka vaja?...


15 ja 16 on taustvalguse juhtmed. Vaja on lisaks potet taustvalguse reguleerimiseks (:

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2007 22:50:52 vasta tsitaadiga

ei, ma m6tlesin 3,7v peale laskmisel 15 ja 16 klemmidele kas l2heb p6lema v6i mitte - l2ks küll...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.02.2007 22:53:25 vasta tsitaadiga

emty kirjutas:
ei, ma m6tlesin 3,7v peale laskmisel 15 ja 16 klemmidele kas l2heb p6lema v6i mitte - l2ks küll...


Kuhu ta pääseb 8)

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohhkar
HV kasutaja
pohhkar

liitunud: 15.05.2006




sõnum 02.02.2007 22:59:48 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
15 ja 16 on taustvalguse juhtmed. Vaja on lisaks potet taustvalguse reguleerimiseks (:

Potet pole vaja kui õige voldi lased sisse. Pote on lihtsalt taustavalguse ereduse reguleerimiseks. Nii sama proovimiseks võib julgelt lasta 15 ja 16 pinni vool
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2007 21:44:42 vasta tsitaadiga

nii, sai nüüd ekraan arvuti taha yhendatud ja - oh imet, esimene katsetus ning kohe testread ees...seda v6ib muidugi teiseks katsetuseks nimetada, sest esimese katsetuse rikkus asjaolu, et olin poest samast soost lpt pistiku ostnud, kui emaplaadil icon_rolleyes.gif ...but nothing a couple of nails cannot fix....

ja aru ma ei saa, mis 50-kraadisest temperatuurist siin enne juttu on olnud - minu oma on peale poolt tunnikest t88tamist kontrasti ja taustvalguse miinimumasendis kylm kui kala....

kohe panen paar pilti ka yles...

edit lubatud pildid siis, kuid jama asi on see, et siiamaani pole ma nendest testribadest edasi saanud...midagi on kuskil valesti...aga mis?...k6ik potekad on otsast otsani l2bi krutitud, erinevad moded bioses proovitud, igasugu draivereid jms installitud...


http://img238.imageshack.us/my.php?image=imgp1384jl9.jpg
http://img369.imageshack.us/my.php?image=imgp1383rn7.jpg
http://img185.imageshack.us/my.php?image=imgp1385wv8.jpg

sellised siis...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohhkar
HV kasutaja
pohhkar

liitunud: 15.05.2006




sõnum 03.02.2007 22:41:28 vasta tsitaadiga

testribad tulevad siis kui display voolu taha saab, muu juhtmestik seda ei mõjuta. Aga ma küsiks igaks juhuks üle, et kui kasutad winXP siis pead kõigepealt lpt pordi avama vms. Muidu ei luba win datat saata lcd-le(printerit see ei mõjuta) Tegid seda juba?

EDIT: Port95nt.exe teeb selle pordi lahti siis.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2007 23:15:51 vasta tsitaadiga

see proge sai installitud küll, kuid miskit peale k2imapanemise ma sellega küll peale hakata ei oska....mitte ykski programm sellele ekraanile pilti ei saa - ilmselt on viga arvutipoolne, kuna k6ik juhtmed on 6igesti, see on kontrollitud...

kui just m6nel yhendus vigane ei ole icon_neutral.gif ...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohhkar
HV kasutaja
pohhkar

liitunud: 15.05.2006




sõnum 04.02.2007 19:41:56 vasta tsitaadiga

mis programmi kasutasid pildi saamiseks?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2007 19:44:38 vasta tsitaadiga

jalcds, lcdsmartie ja proovisin ka lcdstudiot, aga see tundus olevat graafilistele tabloodele...ja siiamaani pole mingit piuksu ette saanud asjale...homme-ylehomme hangin, kui muud moodi ei saa, siis ostan, lpt pordi ylemineku isane->isane...kui siis ka t88le ei hakka, on midagi puuks...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 04.02.2007 20:00:10 vasta tsitaadiga

Draiverid lasid peale?
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2007 21:11:48 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
Draiverid lasid peale?


nende all m6tled sa mida?...port95 sai peale, muud mitte midagi....

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 04.02.2007 21:35:21 vasta tsitaadiga

natuke teemast kõrvale küsimus aga natuke seosnev kuna käib käib lpt-pordi kohta. nimelt mul on led-meeter mis töötab sellel pordil aga kui panna programmi tööle (millega neid tulesid saaab põlema panna) siis viskab errori::: No parallel port on the system milles võib viga olla??? arvatavasti on viga rauas(ema plaadis või midagi sellist, printerit pole kunagi see ema plaat näinud)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Küsimused LCD'de kohta...(20x4) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.