|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
25.01.2007 18:07:46
|
|
|
| indumen kirjutas: |
tegelikult käib asi ju ikka ja alati ainult rahakoti ümber ja nii se jääb aegade lõpuni
|
täpselt. Kes jõuab jama osta, kes kvaliteeti.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
25.01.2007 19:04:08
|
|
|
ps! need, kellel vähe asjalikum helisüsteem on, võiksid ka pildid panna, saaks parema pildi silme ette Logitechi ja Creative topsikuid pole mõtet näidata -see oleks siis minu ettepanek
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
25.01.2007 19:16:43
|
|
|
| NxP kirjutas: |
| indumen kirjutas: |
tegelikult käib asi ju ikka ja alati ainult rahakoti ümber ja nii se jääb aegade lõpuni
|
täpselt. Kes jõuab jama osta, kes kvaliteeti.  |
Tegelikult on hoopis nii, et kes kannatlik on(ja/või kes otsib endale midagi normaalset aga kasutatud), see saab ka kvaliteeti omale lubada. Rahakott ei mängi mingit rolli. See jutt, et "Mul ei ole raha, ostan odavat paska" on bullshit
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
25.01.2007 20:09:00
|
|
|
| ei vaidle vastu.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
25.01.2007 20:36:53
|
|
|
no oletame et koolijütsil on stipendium või taskuraha 1000 eeku kuus siis ikkagi suht raske nagu kvaliteeti osta mis algab siis mõne silmis alates NAD tootjast voi sarnasest high end värgist,samas osadele kasutajatele on ju kvaliteet ka juba siis siin mitmeti nimetatud z-seeria logitech
selle peale nii palju et pole nii rikas et odavat asja osta sest lõppkokkuvõttes ikkagi kallim
foorum ongi ju vahva koht kus soovi korral anonüümselt kedagi maha teha ja ennast kiita, ja tuleb välja et teatud grupp inimesi leidub igale lehele lausa... PEACE selle peale
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
25.01.2007 20:43:38
|
|
|
päh, paari tuhande eest saab kasutatud vanakooli highend stereovõimendi mis teeb väga head heli...ja veel paari tuhande eest saab meistrimehel omale kõlarid lasta ehitada...kokkuvõttes mingi z5500ga sarnases hinnaklassis (küll surroundi asemel stereos, aga muusikat stereos kuulataksegi) ja muusikakuulamiseks kordades parem...
logitech on omas elemendis mängude ja filmide juures, sellele ei vaidle vast keegi vastu, et sarnases hinnaklassis viisakamat surroundsüsteemi on raske leida, aga muusikakuulamiseks on alati paremaid võimalusi...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
25.01.2007 20:49:45
|
|
|
| Samas kui enamik tõmbab netist .mp3'i (tavaliselt 128 bitrate sest see tuleb ju kõige kiiremini) on neil mõttetu panna raha korraliku süsteemi alla magama kui nad sealt ei saagi kuulda midagi kvaliteetset. Alustama peaks ikka kuulatava kvaliteedist mitte aparatuurist. Kellelgi siin foorumis oli hea signatuuris oli hea tsitaat mida ma siin kohal uuesti tsiteeriks : "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
25.01.2007 20:55:03
|
|
|
igaüks ostab heli vastavalt oma rahakotile seal pole midagi imelikku
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
25.01.2007 21:19:06
|
|
|
| kalle78 kirjutas: |
| Samas kui enamik tõmbab netist .mp3'i (tavaliselt 128 bitrate sest see tuleb ju kõige kiiremini) on neil mõttetu panna raha korraliku süsteemi alla magama kui nad sealt ei saagi kuulda midagi kvaliteetset. Alustama peaks ikka kuulatava kvaliteedist mitte aparatuurist. Kellelgi siin foorumis oli hea signatuuris oli hea tsitaat mida ma siin kohal uuesti tsiteeriks : "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
jällegi ei ole nõus, inimesed tõmbavad madala bitratega mp3'esid kuna neil pole tehnikat millega nad korraliku signaaliga vahet tunnevad...ma võin omal näitel pajatada, et kui mul veel ammusel hallil ajal S90 (ja keskmisest kehvem vene võimendi) olid ei näinud ma mingit vajadust näiteks originaalplaadi soetamise järele, kuna lihtsalt ei olnud vahet tunda...kui ma omale parema tehnika sain, hakkasin alles muusikat kuulma ja tundsin vajadust parema signaali järele...protsess liigub ikkagi sedapidi, keegi ei hakka omale soetama originaalplaate, kui ta oma tehnikaga selle paremusest aru ei saa...
ja isegi 128kb/s mp3 puhul on hea tehnika korral vahe nii tonaalsuses kui helipildis vägagi suur, mis siis et osa detailsust on lootusetult kaduma läinud...
st vale on arvamus et "hea helitehnika" on mingi müstiliselt palju maksev aparatuur, mida oskavad nautida ainult tippkvaliteetsest signaaliallikast heli genereerivad "audiofiilid"...head heli on võimalik saada ka täiesti taskukohase hinna eest, ainuke mis takistab on ignorants...
ja too kodanik kellel see allkiri on, peaks olema Wiltz...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
25.01.2007 23:55:18
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
päh, paari tuhande eest saab kasutatud vanakooli highend stereovõimendi mis teeb väga head heli...ja veel paari tuhande eest saab meistrimehel omale kõlarid lasta ehitada...kokkuvõttes mingi z5500ga sarnases hinnaklassis (küll surroundi asemel stereos, aga muusikat stereos kuulataksegi) ja muusikakuulamiseks kordades parem...
logitech on omas elemendis mängude ja filmide juures, sellele ei vaidle vast keegi vastu, et sarnases hinnaklassis viisakamat surroundsüsteemi on raske leida, aga muusikakuulamiseks on alati paremaid võimalusi... |
no vot sealt vahe tulebki et kõik oleks kvaliteetne nii muusika kui filmid siis ju ei saa odavalt
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
26.01.2007 01:30:20
|
|
|
Siiani olen vaadanud kõik filmid stereos, ja ei igatse mingi surroundi järgi. Parem 2 korralikku suurt kõlarit hea võimendiga kui 6 pisikest junni 5x5+10 vatise TDA2004 kivide peal... "agregaadi" järel... Ja saab ka odavalt, juba 3000.- eest on võimalik nautida täiesti korralikku stereosaundi, mis vajaduse korral ka "väristab". Kui tahtmist on, saab ka 1000.- kuusissetulekuga hea komplekti koostada, küll mitte ühekorraga, aga tasapisi, jupphaaval ja kõhu kõrvalt pigistades (ise juba ammu võileiva-tatra-makaroni-riisidieedil, sest saundi ju vaja paremaks saada ). Moraal: kui midagi väga tahta, pole mingeid takistusi.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IntZ
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2002
|
26.01.2007 01:37:54
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| IntZ kirjutas: |
| kaart: E-MU 0404 USB |
Kuda see helikaart on? Töötab normaalselt, mingeid auke helisse ei jäta, kvaliteet on ok, draiverid normaalsed? :P Mõtlen ise ka, et peaks sellise ostma (tegelt küll 0202 pigem), odav ja numbrid on ilusad. |
Töötab normaalselt, ei oska midagi halba öelda. Driverid/soft.. noh, toored on, aga töötavad. Seda siis winis, linuxile drivereid (veel?) ei ole. Hinna/kvaliteedi suhe peaks antud kaartide puhul hea küll olema.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
09.02.2007 19:19:52
|
|
|
Tööl on minu muusika selline:
http://pildid.kandar.cc/_muu_/tookoht2.jpg
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida 
viimati muutis jkddp 09.02.2007 19:55:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
09.02.2007 19:21:04
|
|
|
Rahapuu ?
Töökoha kohta on süsteem ka igati mürts
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.02.2007 19:24:08
|
|
|
| jkddp, kas tegu on sul oma arvuti helisüsteemiga?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
09.02.2007 19:48:09
|
|
|
tegelikult on nii et mul kontor e. akvaarium keset tuba ja vasak (must resiiver) on selle suuuuure ruumi oma ja see parem (hõbedane) on minu väikse-väikse ruumi oma, on teine mul jah arvuti taga. Kui raadiot ei viitsi kuulata kuulan plaate. muusika võimsuse raiskamine missugune
Rahapuu jah seal on 50 eurosed...
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.02.2007 19:48:47
|
|
|
Not Found...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoeKing
HV veteran

liitunud: 03.03.2004
|
09.02.2007 19:51:14
|
|
|
Skeptik, vajuta F5-te...
_________________ Sic itur ad astra... |
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.02.2007 19:54:55
|
|
|
| JoeKing kirjutas: |
| Skeptik, vajuta F5-te... |
ei aita. kes see siis linkimisel Ö tähti kasutab
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.02.2007 19:57:42
|
|
|
| Kes siin IE-d kasutab okse
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
09.02.2007 19:59:21
|
|
|
Algul nägin , nüüd proovisin uuesti ja: The requested URL /_muu_/töökoht2.jpg was not found on this server.
FireFox....
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
09.02.2007 20:00:28
|
|
|
jkddp, mis tööd Sa teed siis ka..?
Tahaks ka..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
09.02.2007 21:05:20
|
|
|
puidu osakonna juhataja olen
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
09.02.2007 22:09:09
|
|
|
Minu arvuti helisüsteem siis;Philipsi keskus FW-M567, RadioTehnika SM-300paar + RadioTehnika FA-7150 võim + Harvemaks kasutamiseks Philips'i SPC HP250 Klapid.
Veidi vanem ja mitte väga viisakas pilt mu süsteemist siis. Link
Keskus ise on pildist välja jäänud, kuna seda kasutan harva Raadio vms vastuvõtmiseks, kuid keskuse kõllid asetsevad siis üleval ning SM-300'd maas.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
10.02.2007 00:46:47
|
|
|
Mul siis uus süsteem valmimas... Võimendiks "vana hea" Gainclone, 40W 8-l oomil, 60W 4-l oomil. Kõlarites kummaski kaks Visaton BG 20 lairiba (üks töötab kogu sagedusalas, teine lõigatud 1,5 mH pooliga ca 850 Hz pealt). Viimistlus pole veel valmis, aga põhimõtteliselt siis tegu kontsertkõlarite tegumoega agregaatidega - vaip, sangad, Speakon sisendid jms nänn. Tundlikkus on hea, kuskil 93...95 dB/W vahel, võimsustaluvus 80W täisribas, kõrgpääsfiltriga rohkem (nii ca 120 W). Kastid on 56 liitrit, häälestusega 50 Hz-le, materjaliks 18 mm vineer. Praegu on elemendid enam-vähem sisse mängitud. Häält teevad nigu noored jumalad, bassist puudu ei jää, membraanid vaevu nähtavalt liiguvad, laua peal aga asjad juba värisevad, kesksagedus on selge, natuke võib norida kõrgsageduse kallal, aga ruumi supertviitritega eksperimenteerida on Pilte siis kui toanaaber fotokaga välja ilmub.
Ääremärkus: Mängitasin valjukaid sisse, volüüm oli enam-vähem maksimumis, korraga kuulen, et keegi selja taga karjub midagi. Toanaaber. Tema sõnad kõlasid umbes nii: "Tulen treppi mööda üles üheksandale (hull mees 8) )... Jõuan neljandale, kuulen - keegi kuulab muusikat. Ronin veel nats ülespoole, saan aru, et sa testid uusi kõlareid ".
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.02.2007 01:20:21
|
|
|
vladimir, Kui ausalt küsida,kas sa ütled palju sul see kamm-aja mksama läks
Tundub et 750.- krooniga sa hakkama ei ole saanud
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
10.02.2007 10:30:24
|
|
|
| Mul on nüüd uus võimendi. Vanakooli Sanyo DCA 30. Seni võimuks olnud Orbita lintmakk jääb nüüd passiivsesse rolli, olen kunagi tähele pannud, et linte on parem mängida läbi eraldi võimu... ja üldse pole selle maki oma võim nii hea kui Sanyo.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
10.02.2007 12:21:22
|
|
|
| dreamx, siiani on kulunud ca 3200.- (sellest vineer 588.- ja kastide valmistamise tööraha 600.-, kuna endal pole võimalusi vineeri jupitada-kokku klopsida), aga läheb veelgi - vaip ja valjukate kattevõred vaja osta, tahaks pieso supertviitritega katsetada, kõlarijalad, pikemad kaablid... Üldiselt, kui korralikumaid "odavklassi" peokõlareid ehitada, tasub arvestada ca 4...5000.-, vähe karmima süsteemi tegemiseks ca 8...10000.- kesk ja kõrgete kastidele ning teist sama palju bassikastidele... Poes samas on enam-vähem võrdväärsed kastid poolteist kuni kaks korda kallimad, need 3000.-/paar HQ jms "kontsertkõlarid" ei kannata absoluutselt mingit kriitikat ei ehituskvaliteedi, helikvaliteedi kui võimsustaluvuse osas.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wer1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.02.2007 19:18:39
|
|
|
nostalgia missugune siuksed olid kunagi mu esimesed arvutikõlarid
igatahes teevad paremat häält kui 90.- Genius'e junnid
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wer1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2006
|
11.02.2007 19:34:09
|
|
|
arm2004, mul on nad ka esimesed enne olid (1kuu) mingid vene kõllid lihtsalt ilma võimuta järel ja tegid haledat häält.
noh aga täidavad oma ülessanded ära. ma sugulase käest sain. need olid saamise hetkel mingid 250eeq kõllid(turu hind aastaid tagasi)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.02.2007 19:52:14
|
|
|
ma maksin omal ajal nende eest 350.- tuuris
jõle pull on mõelda, et praegu üks satelliit on kordades raskem ja võimsam, aga sama suure korpusega
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rastafari
HV Guru

liitunud: 24.06.2002
|
13.02.2007 01:52:01
|
|
|
Audigy 2 + Z-5500
Mina olen rahul igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 511 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
432 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
13.02.2007 17:17:35
|
|
|
nii, sai tehtud suht pikk ja tõsine eeltöö klappide osas ja tulemuseks on nüüd päikeselisest floridast kohale jõudnud sony mdr-v6, pillipoes pakutatavatega võrreldes vahe aint kleepsudes ja pistikus
source: iisraelist pärit juli@
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
15.02.2007 14:17:06
|
|
|
creative x-fi + logi. z5500
usun et samarahul kui kasutaja mõmm
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
15.02.2007 19:23:47
|
|
|
Pole eriline helisüsteemi ekspert, niisiis tulin küsimusega siia.
Hinnapiir on 2k.
Kas tasuks osta Logitech 2.1 z2300 või siis kasutada muusikakeskust võimuna ja osta sellele paremad kõlarid
Muusikakeskus on suht vana samsung, vist 70w icon_lol.gif (tagapoolel mingil kleepsul oli kirjas)
Arvutil on helikaardiks Creative SB AUdigy 4, heli on vaja mängimiseks ja natuke ka muusika jaoks, filme ei vaata...
Ärge naerma hakake, võibolla on küsimus liiga võhiklik.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
15.02.2007 19:27:23
|
|
|
| Z-2300 oleks mõttekam, sest vanal keskusel hakkavad sees igast konded oma mahutavust kaotama (võimsuse vähenemine), helikvaliteet eiole enam sama ja pealegi on logi kõllidel rohkem võimu võrreldes konkreetse keskusega
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rastafari
HV Guru

liitunud: 24.06.2002
|
15.02.2007 20:29:29
|
|
|
| piq kirjutas: |
creative x-fi + logi. z5500
usun et samarahul kui kasutaja mõmm  |
Nii on,
kahju ainult, et omal ajal maja ehitamisel heliisolatsiooni peale eriti suurt raha ei kulutatud...
Aga sellest hoolimata usun,
et lähima paari aasta jooksul,
ma oma kõlle küll välja vahetada ei plaani... 8)
Mõte oli kah see X-Fi algul muretseda aga nüüd arvan,
et mina seda vahet oma kõrvaga ei erista ja Audigy saab ka väga hästi oma tööga hakkama.
To tavaliselt:
Ise soovitaks samuti Logi kõllid võtta...
|
|
| Kommentaarid: 511 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
432 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.02.2007 20:31:05
|
|
|
| tavaliselt kirjutas: |
Hinnapiir on 2k.
Kas tasuks osta Logitech 2.1 z2300
|
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taurivi
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2006
|
17.02.2007 17:17:45
|
|
|
| Radiotehnika 2*S90 + S90 subwoofer neid toidab Radiotehnika Y101 võim.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rastafari
HV Guru

liitunud: 24.06.2002
|
17.02.2007 23:02:52
|
|
|
Olid endalgi vahepeal, võrreldes on praegusete kõllidega, jäävad alla...
Eks se maitse asi ole muidugi aga minu kõrvu paitab nende Logi kõllide heli kuidagi mahedamalt...
Mängud ja filmid on 5.1 heliga kuidagi hulga mõnusamad.
viimati muutis Rastafari 17.02.2007 23:04:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 511 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
432 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muff13
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2006
|
17.02.2007 23:03:00
|
|
|
Endal siis Defender HollyWood 60.
Ei ole pea üldse rahul nendega.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
17.02.2007 23:27:12
|
|
|
Pilte minu praegusest kaadervärgist:
Kõlarid peaaegu valmis, kaitsevõred ja supertviitrid veel puudu. Võibolla panen mingi hetk vaiba ka peale, praegu piirdusin spreiga (kui all keldris värvisin, oli värviaroome üheksandale korrusele ka tunda... ) Kesksagedus on väga selge ning aknaid väristab kahh vägevalt
Võimendi siis... 60 vatti 4 oomi juures... Volüüminuppu pikalt üle poole ei hoia, tekitab tõsise ööklubi helirõhu...
Aa... Ja megalomaanidele - ükskord oli mu arvuti järel 2x400-vatine Peavey kontsertvõim koos mingite kontsertkõllidega, mille marki ei mäleta 8) . Suures saalis lammutas vägevalt, sai mõnus tantsulka korraldatud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
17.02.2007 23:36:14
|
|
|
| Need kõllid sul "monitorile" suht ligidal, kas pilti sassi ei tõmba kõlli magnetite tõttu?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wer1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2006
|
18.02.2007 14:18:12
|
|
|
vladimir, võimsad kõllid on ja mis võim? palju oled sinna heli-tehnikasse uputand raha mis sul arvuti ümber on
ILUS teeb ikka kadedaks kui endal mingid jamad on
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.02.2007 14:26:51
|
|
|
| kohe näha, et tegu suure maiasmokaga - tühjad suhkrukotid laua all
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
18.02.2007 14:26:54
|
|
|
kõlarite vaheline kaugus nii täpselt seatud, et monitori paar sentimeetrit liigutades tõmbab pildi kõveraks ja vikerkaarevärviliseks küll (legendaarne LSD monitor? ). Ka tõmbab võimu trafo pildi kiiva, aga selle korrigeerisin monitori menüüst.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.02.2007 14:29:51
|
|
|
wer1,
Mõtlesid seda vist(jutt natukese üleval pool)
| tsitaat: |
siiani on kulunud ca 3200.- (sellest vineer 588.- ja kastide valmistamise tööraha 600.-, kuna endal pole võimalusi vineeri jupitada-kokku klopsida), aga läheb veelgi - vaip ja valjukate kattevõred vaja osta, tahaks pieso supertviitritega katsetada, kõlarijalad, pikemad kaablid... Üldiselt, kui korralikumaid "odavklassi" peokõlareid ehitada, tasub arvestada ca 4...5000.-, vähe karmima süsteemi tegemiseks ca 8...10000.- kesk ja kõrgete kastidele ning teist sama palju bassikastidele... Poes samas on enam-vähem võrdväärsed kastid poolteist kuni kaks korda kallimad, need 3000.-/paar HQ jms "kontsertkõlarid" ei kannata absoluutselt mingit kriitikat ei ehituskvaliteedi, helikvaliteedi kui võimsustaluvuse osas.
|
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wer1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2006
|
18.02.2007 16:47:53
|
|
|
dreamx, tänud sain ka teada palju kulub sellele kraamile muidu on suht tegija värk
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|