Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 18:07:46 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
tegelikult käib asi ju ikka ja alati ainult rahakoti ümber ja nii se jääb aegade lõpuni
täpselt. Kes jõuab jama osta, kes kvaliteeti. icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 19:04:08 vasta tsitaadiga

ps! need, kellel vähe asjalikum helisüsteem on, võiksid ka pildid panna, saaks parema pildi silme ette icon_biggrin.gif Logitechi ja Creative topsikuid pole mõtet näidata icon_biggrin.gif -see oleks siis minu ettepanek beer_yum.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 19:16:43 vasta tsitaadiga

NxP kirjutas:
indumen kirjutas:
tegelikult käib asi ju ikka ja alati ainult rahakoti ümber ja nii se jääb aegade lõpuni
täpselt. Kes jõuab jama osta, kes kvaliteeti. icon_wink.gif
Tegelikult on hoopis nii, et kes kannatlik on(ja/või kes otsib endale midagi normaalset aga kasutatud), see saab ka kvaliteeti omale lubada. Rahakott ei mängi mingit rolli. See jutt, et "Mul ei ole raha, ostan odavat paska" on bullshit
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 20:09:00 vasta tsitaadiga

ei vaidle vastu.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 20:36:53 vasta tsitaadiga

no oletame et koolijütsil on stipendium või taskuraha 1000 eeku kuus siis ikkagi suht raske nagu kvaliteeti osta mis algab siis mõne silmis alates NAD tootjast voi sarnasest high end värgist,samas osadele kasutajatele on ju kvaliteet ka juba siis siin mitmeti nimetatud z-seeria logitech

selle peale nii palju et pole nii rikas et odavat asja osta sest lõppkokkuvõttes ikkagi kallim

icon_idea.gif foorum ongi ju vahva koht kus soovi korral anonüümselt kedagi maha teha ja ennast kiita, ja tuleb välja et teatud grupp inimesi leidub igale lehele lausa... PEACE selle peale

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 20:43:38 vasta tsitaadiga

päh, paari tuhande eest saab kasutatud vanakooli highend stereovõimendi mis teeb väga head heli...ja veel paari tuhande eest saab meistrimehel omale kõlarid lasta ehitada...kokkuvõttes mingi z5500ga sarnases hinnaklassis (küll surroundi asemel stereos, aga muusikat stereos kuulataksegi) ja muusikakuulamiseks kordades parem...
logitech on omas elemendis mängude ja filmide juures, sellele ei vaidle vast keegi vastu, et sarnases hinnaklassis viisakamat surroundsüsteemi on raske leida, aga muusikakuulamiseks on alati paremaid võimalusi...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 25.01.2007 20:49:45 vasta tsitaadiga

Samas kui enamik tõmbab netist .mp3'i (tavaliselt 128 bitrate sest see tuleb ju kõige kiiremini) on neil mõttetu panna raha korraliku süsteemi alla magama kui nad sealt ei saagi kuulda midagi kvaliteetset. Alustama peaks ikka kuulatava kvaliteedist mitte aparatuurist. Kellelgi siin foorumis oli hea signatuuris oli hea tsitaat mida ma siin kohal uuesti tsiteeriks : "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 20:55:03 vasta tsitaadiga

igaüks ostab heli vastavalt oma rahakotile icon_biggrin.gif seal pole midagi imelikku beer_yum.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 21:19:06 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
Samas kui enamik tõmbab netist .mp3'i (tavaliselt 128 bitrate sest see tuleb ju kõige kiiremini) on neil mõttetu panna raha korraliku süsteemi alla magama kui nad sealt ei saagi kuulda midagi kvaliteetset. Alustama peaks ikka kuulatava kvaliteedist mitte aparatuurist. Kellelgi siin foorumis oli hea signatuuris oli hea tsitaat mida ma siin kohal uuesti tsiteeriks : "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."


jällegi ei ole nõus, inimesed tõmbavad madala bitratega mp3'esid kuna neil pole tehnikat millega nad korraliku signaaliga vahet tunnevad...ma võin omal näitel pajatada, et kui mul veel ammusel hallil ajal S90 (ja keskmisest kehvem vene võimendi) olid ei näinud ma mingit vajadust näiteks originaalplaadi soetamise järele, kuna lihtsalt ei olnud vahet tunda...kui ma omale parema tehnika sain, hakkasin alles muusikat kuulma ja tundsin vajadust parema signaali järele...protsess liigub ikkagi sedapidi, keegi ei hakka omale soetama originaalplaate, kui ta oma tehnikaga selle paremusest aru ei saa...
ja isegi 128kb/s mp3 puhul on hea tehnika korral vahe nii tonaalsuses kui helipildis vägagi suur, mis siis et osa detailsust on lootusetult kaduma läinud...
st vale on arvamus et "hea helitehnika" on mingi müstiliselt palju maksev aparatuur, mida oskavad nautida ainult tippkvaliteetsest signaaliallikast heli genereerivad "audiofiilid"...head heli on võimalik saada ka täiesti taskukohase hinna eest, ainuke mis takistab on ignorants... icon_rolleyes.gif

ja too kodanik kellel see allkiri on, peaks olema Wiltz... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 23:55:18 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
päh, paari tuhande eest saab kasutatud vanakooli highend stereovõimendi mis teeb väga head heli...ja veel paari tuhande eest saab meistrimehel omale kõlarid lasta ehitada...kokkuvõttes mingi z5500ga sarnases hinnaklassis (küll surroundi asemel stereos, aga muusikat stereos kuulataksegi) ja muusikakuulamiseks kordades parem...
logitech on omas elemendis mängude ja filmide juures, sellele ei vaidle vast keegi vastu, et sarnases hinnaklassis viisakamat surroundsüsteemi on raske leida, aga muusikakuulamiseks on alati paremaid võimalusi...


no vot sealt vahe tulebki et kõik oleks kvaliteetne nii muusika kui filmid siis ju ei saa odavalt icon_biggrin.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 26.01.2007 01:30:20 vasta tsitaadiga

Siiani olen vaadanud kõik filmid stereos, ja ei igatse mingi surroundi järgi. Parem 2 korralikku suurt kõlarit hea võimendiga kui 6 pisikest junni 5x5+10 vatise TDA2004 kivide peal... "agregaadi" järel... Ja saab ka odavalt, juba 3000.- eest on võimalik nautida täiesti korralikku stereosaundi, mis vajaduse korral ka "väristab". Kui tahtmist on, saab ka 1000.- kuusissetulekuga hea komplekti koostada, küll mitte ühekorraga, aga tasapisi, jupphaaval ja kõhu kõrvalt pigistades (ise juba ammu võileiva-tatra-makaroni-riisidieedil, sest saundi ju vaja paremaks saada icon_rolleyes.gif ). Moraal: kui midagi väga tahta, pole mingeid takistusi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IntZ
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 01:37:54 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
IntZ kirjutas:
kaart: E-MU 0404 USB
Kuda see helikaart on? Töötab normaalselt, mingeid auke helisse ei jäta, kvaliteet on ok, draiverid normaalsed? :P Mõtlen ise ka, et peaks sellise ostma (tegelt küll 0202 pigem), odav ja numbrid on ilusad.

Töötab normaalselt, ei oska midagi halba öelda. Driverid/soft.. noh, toored on, aga töötavad. Seda siis winis, linuxile drivereid (veel?) ei ole. Hinna/kvaliteedi suhe peaks antud kaartide puhul hea küll olema.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 19:19:52 vasta tsitaadiga

Tööl on minu muusika selline:
http://pildid.kandar.cc/_muu_/tookoht2.jpg

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif


viimati muutis jkddp 09.02.2007 19:55:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 09.02.2007 19:21:04 vasta tsitaadiga

Rahapuu icon_eek.gif ?
Töökoha kohta on süsteem ka igati mürts thumbs_up.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 19:24:08 vasta tsitaadiga

jkddp, kas tegu on sul oma arvuti helisüsteemiga?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 19:48:09 vasta tsitaadiga

tegelikult on nii et mul kontor e. akvaarium keset tuba ja vasak (must resiiver) on selle suuuuure ruumi oma ja see parem (hõbedane) on minu väikse-väikse ruumi oma, on teine mul jah arvuti taga. Kui raadiot ei viitsi kuulata kuulan plaate. muusika võimsuse raiskamine missugune icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Rahapuu jah seal on 50 eurosed...

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 19:48:47 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
Tööl on minu muusika selline:
http://pildid.kandar.cc/_muu_/töökoht2.jpg

Not Found... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 19:51:14 vasta tsitaadiga

Skeptik, vajuta F5-te...
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 19:54:55 vasta tsitaadiga

JoeKing kirjutas:
Skeptik, vajuta F5-te...

ei aita. kes see siis linkimisel Ö tähti kasutab icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 19:57:42 vasta tsitaadiga

Kes siin IE-d kasutab okse
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 19:59:21 vasta tsitaadiga

Algul nägin , nüüd proovisin uuesti ja: The requested URL /_muu_/töökoht2.jpg was not found on this server.
FireFox....
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 20:00:28 vasta tsitaadiga

jkddp, mis tööd Sa teed siis ka..?
Tahaks ka.. icon_redface.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 21:05:20 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
Tööl on minu muusika selline:
http://pildid.kandar.cc/_muu_/tookoht2.jpg

puidu osakonna juhataja olen

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 22:09:09 vasta tsitaadiga

Minu arvuti helisüsteem siis;Philipsi keskus FW-M567, RadioTehnika SM-300paar + RadioTehnika FA-7150 võim + Harvemaks kasutamiseks Philips'i SPC HP250 Klapid.
Veidi vanem ja mitte väga viisakas pilt mu süsteemist siis. Link
Keskus ise on pildist välja jäänud, kuna seda kasutan harva Raadio vms vastuvõtmiseks, kuid keskuse kõllid asetsevad siis üleval ning SM-300'd maas.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 10.02.2007 00:46:47 vasta tsitaadiga

Mul siis uus süsteem valmimas... Võimendiks "vana hea" Gainclone, 40W 8-l oomil, 60W 4-l oomil. Kõlarites kummaski kaks Visaton BG 20 lairiba (üks töötab kogu sagedusalas, teine lõigatud 1,5 mH pooliga ca 850 Hz pealt). Viimistlus pole veel valmis, aga põhimõtteliselt siis tegu kontsertkõlarite tegumoega agregaatidega - vaip, sangad, Speakon sisendid jms nänn. Tundlikkus on hea, kuskil 93...95 dB/W vahel, võimsustaluvus 80W täisribas, kõrgpääsfiltriga rohkem (nii ca 120 W). Kastid on 56 liitrit, häälestusega 50 Hz-le, materjaliks 18 mm vineer. Praegu on elemendid enam-vähem sisse mängitud. Häält teevad nigu noored jumalad, bassist puudu ei jää, membraanid vaevu nähtavalt liiguvad, laua peal aga asjad juba värisevad, kesksagedus on selge, natuke võib norida kõrgsageduse kallal, aga ruumi supertviitritega eksperimenteerida on icon_razz.gif Pilte siis kui toanaaber fotokaga välja ilmub.

Ääremärkus: Mängitasin valjukaid sisse, volüüm oli enam-vähem maksimumis, korraga kuulen, et keegi selja taga karjub midagi. Toanaaber. Tema sõnad kõlasid umbes nii: "Tulen treppi mööda üles üheksandale (hull mees 8) )... Jõuan neljandale, kuulen - keegi kuulab muusikat. Ronin veel nats ülespoole, saan aru, et sa testid uusi kõlareid icon_lol.gif ".
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2007 01:20:21 vasta tsitaadiga

vladimir, Kui ausalt küsida,kas sa ütled palju sul see kamm-aja mksama läks thumbs_up.gif
Tundub et 750.- krooniga sa hakkama ei ole saanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2007 10:30:24 vasta tsitaadiga

Mul on nüüd uus võimendi. Vanakooli Sanyo DCA 30. Seni võimuks olnud Orbita lintmakk jääb nüüd passiivsesse rolli, olen kunagi tähele pannud, et linte on parem mängida läbi eraldi võimu... ja üldse pole selle maki oma võim nii hea kui Sanyo.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 10.02.2007 12:21:22 vasta tsitaadiga

dreamx, siiani on kulunud ca 3200.- (sellest vineer 588.- ja kastide valmistamise tööraha 600.-, kuna endal pole võimalusi vineeri jupitada-kokku klopsida), aga läheb veelgi - vaip ja valjukate kattevõred vaja osta, tahaks pieso supertviitritega katsetada, kõlarijalad, pikemad kaablid... Üldiselt, kui korralikumaid "odavklassi" peokõlareid ehitada, tasub arvestada ca 4...5000.-, vähe karmima süsteemi tegemiseks ca 8...10000.- kesk ja kõrgete kastidele ning teist sama palju bassikastidele... Poes samas on enam-vähem võrdväärsed kastid poolteist kuni kaks korda kallimad, need 3000.-/paar HQ jms "kontsertkõlarid" ei kannata absoluutselt mingit kriitikat ei ehituskvaliteedi, helikvaliteedi kui võimsustaluvuse osas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 11.02.2007 19:08:56 vasta tsitaadiga

mul siis sellised kõlarid http://www.matrix.lt/models/speaker-creative-SBS35.jpg jamad on aga praegu täidavad oma ülessanded ära kuulata saab.
puudu on ainult bass aga varsti on nende asemel hoopis estonia um 010 võim ja mingid vene kõllid.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 19:18:39 vasta tsitaadiga

wer1 kirjutas:
mul siis sellised kõlarid http://www.matrix.lt/models/speaker-creative-SBS35.jpg jamad on aga praegu täidavad oma ülessanded ära kuulata saab.
puudu on ainult bass aga varsti on nende asemel hoopis estonia um 010 võim ja mingid vene kõllid.

nostalgia missugune icon_biggrin.gif siuksed olid kunagi mu esimesed arvutikõlarid icon_razz.gif
igatahes teevad paremat häält kui 90.- Genius'e junnid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 11.02.2007 19:34:09 vasta tsitaadiga

arm2004, mul on nad ka esimesed enne olid (1kuu) mingid vene kõllid lihtsalt ilma võimuta järel ja tegid haledat häält. icon_cry.gif
noh aga täidavad oma ülessanded ära. ma sugulase käest sain. need olid saamise hetkel mingid 250eeq kõllid(turu hind aastaid tagasi)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 19:52:14 vasta tsitaadiga

ma maksin omal ajal nende eest 350.- tuuris icon_razz.gif
jõle pull on mõelda, et praegu üks satelliit on kordades raskem ja võimsam, aga sama suure korpusega icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 13.02.2007 01:52:01 vasta tsitaadiga

Audigy 2 + Z-5500
Mina olen rahul igatahes. thumbs_up.gif
beer_yum.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2007 17:17:35 vasta tsitaadiga

nii, sai tehtud suht pikk ja tõsine eeltöö klappide osas ja tulemuseks on nüüd päikeselisest floridast kohale jõudnud sony mdr-v6, pillipoes pakutatavatega võrreldes vahe aint kleepsudes ja pistikus
source: iisraelist pärit juli@ icon_razz.gif

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 15.02.2007 14:17:06 vasta tsitaadiga

creative x-fi + logi. z5500
usun et samarahul kui kasutaja mõmm icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2007 19:23:47 vasta tsitaadiga

Pole eriline helisüsteemi ekspert, niisiis tulin küsimusega siia.
Hinnapiir on 2k.
Kas tasuks osta Logitech 2.1 z2300 või siis kasutada muusikakeskust võimuna ja osta sellele paremad kõlarid icon_rolleyes.gif
Muusikakeskus on suht vana samsung, vist 70w icon_lol.gif (tagapoolel mingil kleepsul oli kirjas)
Arvutil on helikaardiks Creative SB AUdigy 4, heli on vaja mängimiseks ja natuke ka muusika jaoks, filme ei vaata...



Ärge naerma hakake, võibolla on küsimus liiga võhiklik. icon_redface.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 15.02.2007 19:27:23 vasta tsitaadiga

Z-2300 oleks mõttekam, sest vanal keskusel hakkavad sees igast konded oma mahutavust kaotama (võimsuse vähenemine), helikvaliteet eiole enam sama ja pealegi on logi kõllidel rohkem võimu võrreldes konkreetse keskusega
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 15.02.2007 20:29:29 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
creative x-fi + logi. z5500
usun et samarahul kui kasutaja mõmm icon_razz.gif

Nii on,
kahju ainult, et omal ajal maja ehitamisel heliisolatsiooni peale eriti suurt raha ei kulutatud... icon_biggrin.gif
Aga sellest hoolimata usun,
et lähima paari aasta jooksul,
ma oma kõlle küll välja vahetada ei plaani... 8)
Mõte oli kah see X-Fi algul muretseda aga nüüd arvan,
et mina seda vahet oma kõrvaga ei erista ja Audigy saab ka väga hästi oma tööga hakkama.


To tavaliselt:
Ise soovitaks samuti Logi kõllid võtta... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2007 20:31:05 vasta tsitaadiga

tavaliselt kirjutas:
Hinnapiir on 2k.
Kas tasuks osta Logitech 2.1 z2300
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taurivi
HV vaatleja
Taurivi

liitunud: 02.04.2006




sõnum 17.02.2007 17:17:45 vasta tsitaadiga

Radiotehnika 2*S90 + S90 subwoofer neid toidab Radiotehnika Y101 võim.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 17.02.2007 23:02:52 vasta tsitaadiga

Taurivi kirjutas:
2*S90

Olid endalgi vahepeal, võrreldes on praegusete kõllidega, jäävad alla...
Eks se maitse asi ole muidugi aga minu kõrvu paitab nende Logi kõllide heli kuidagi mahedamalt... icon_razz1.gif
Mängud ja filmid on 5.1 heliga kuidagi hulga mõnusamad. thumbs_up.gif
icon_wink.gif


viimati muutis Rastafari 17.02.2007 23:04:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muff13
HV vaatleja
Muff13

liitunud: 11.10.2006




sõnum 17.02.2007 23:03:00 vasta tsitaadiga

Endal siis Defender HollyWood 60.

Ei ole pea üldse rahul nendega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 17.02.2007 23:27:12 vasta tsitaadiga

Pilte minu praegusest kaadervärgist:




Kõlarid peaaegu valmis, kaitsevõred ja supertviitrid veel puudu. Võibolla panen mingi hetk vaiba ka peale, praegu piirdusin spreiga (kui all keldris värvisin, oli värviaroome üheksandale korrusele ka tunda... icon_lol.gif ) Kesksagedus on väga selge ning aknaid väristab kahh vägevalt icon_wink.gif


Võimendi siis... 60 vatti 4 oomi juures... Volüüminuppu pikalt üle poole ei hoia, tekitab tõsise ööklubi helirõhu...

Aa... Ja megalomaanidele - ükskord oli mu arvuti järel 2x400-vatine Peavey kontsertvõim koos mingite kontsertkõllidega, mille marki ei mäleta 8) . Suures saalis lammutas vägevalt, sai mõnus tantsulka korraldatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2007 23:36:14 vasta tsitaadiga

Need kõllid sul "monitorile" suht ligidal, kas pilti sassi ei tõmba kõlli magnetite tõttu?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 17.02.2007 23:39:26 vasta tsitaadiga

Teine kõll tõmbab normaalseks tagasi.. Tasakaal. icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 18.02.2007 14:18:12 vasta tsitaadiga

vladimir, võimsad kõllid on ja mis võim? palju oled sinna heli-tehnikasse uputand raha mis sul arvuti ümber on
ILUS teeb ikka kadedaks kui endal mingid jamad on thumbs_down.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2007 14:26:51 vasta tsitaadiga

kohe näha, et tegu suure maiasmokaga - tühjad suhkrukotid laua all
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 18.02.2007 14:26:54 vasta tsitaadiga

kõlarite vaheline kaugus nii täpselt seatud, et monitori paar sentimeetrit liigutades tõmbab pildi kõveraks ja vikerkaarevärviliseks küll (legendaarne LSD monitor? icon_lol.gif ). Ka tõmbab võimu trafo pildi kiiva, aga selle korrigeerisin monitori menüüst.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2007 14:29:51 vasta tsitaadiga

wer1,
Mõtlesid seda vist(jutt natukese üleval pool) icon_razz.gif
tsitaat:

siiani on kulunud ca 3200.- (sellest vineer 588.- ja kastide valmistamise tööraha 600.-, kuna endal pole võimalusi vineeri jupitada-kokku klopsida), aga läheb veelgi - vaip ja valjukate kattevõred vaja osta, tahaks pieso supertviitritega katsetada, kõlarijalad, pikemad kaablid... Üldiselt, kui korralikumaid "odavklassi" peokõlareid ehitada, tasub arvestada ca 4...5000.-, vähe karmima süsteemi tegemiseks ca 8...10000.- kesk ja kõrgete kastidele ning teist sama palju bassikastidele... Poes samas on enam-vähem võrdväärsed kastid poolteist kuni kaks korda kallimad, need 3000.-/paar HQ jms "kontsertkõlarid" ei kannata absoluutselt mingit kriitikat ei ehituskvaliteedi, helikvaliteedi kui võimsustaluvuse osas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 18.02.2007 16:47:53 vasta tsitaadiga

dreamx, tänud sain ka teada palju kulub sellele kraamile muidu on suht tegija värk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.