|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
14.03.2003 01:04:34
|
|
|
tähelepanek: mõlemad naishelistajad mainisid, kui palju nad ikka maksavad ühenduse eest ja et nad soovivad, et kui nad nii palju raha välja käivad, siis oleks ühendus korras. helpdeski töötaja oleks pidanud selle peale kohe mainima, et kui selgub, et viga on (oli) ühendusepakkuja-poolne, siis selle aja eest tasu ei võeta.
viimati muutis dvd vader 14.03.2003 01:05:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
14.03.2003 01:05:40
|
|
|
no esimest kõnet sõna-sõnalt ei mäleta, kuid teises oli küll nagu juttu mingist tasaarveldusest...
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
14.03.2003 01:09:48
|
|
|
| Kes need kõned üldse lindistanud ja levitanud on?? Helpdesk?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
14.03.2003 01:11:27
|
|
|
| tsitaat: |
teises oli küll nagu juttu mingist tasaarveldusest...
|
kuulasin uuesti üle, oli tõesti. aga tädi muutus veel rohkem mitterahulolevaks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
14.03.2003 01:12:41
|
|
|
no äkki talle ei meeldi, kui raha arvest maha võetakse, vaid pigema kaebab kohtusse ja nõuab paar suuremat rahatähte
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
14.03.2003 01:19:04
|
|
|
ei jah kui mina oleksin seal olnud oleksin ma konkreetselt ta sinna samusesse saatnud krt kukub karjuma seal et krt Et teab tema kodu nr muhaha vääga haige, mobiili nr kysimine on häbematu? väga haige asi, krt läheks kohale taoks ära . ei see on haige asi. miks see naine nii palju uurib? ei noh jah, eriti kild oleks kui see oleks siit kellegi ema
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
14.03.2003 01:22:54
|
|
|
| tsitaat: |
muhaha vääga haige, mobiili nr kysimine on häbematu?
|
tegelikult õigesti tegi, et ei andnud, sest praegu oleks see number ju koos sellesama klipiga tervele maailmale kättesaadav...
ei krt, mina läheks helpdeski kasvõi neidsamu salvestusi analüüsima ja kogumikku kokku panema. 8)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
14.03.2003 01:35:40
|
|
|
naine ütles ju oma mailiaadressi, aga noh jah hea et ei öelnud aga kas siis tõesti on mobiili nr nii isiklik asi et seda ei tohi keegi teada? milleks talle see telefon kui keegi sinnaei helista ja nr ei tea, krt isegi elukaaslasele mitte, oi jah väga julm tekst, hea meelega tahaks vee lsiukseid kuulata ja naerda
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
14.03.2003 01:44:37
|
|
|
Hädaabi numbrit saab valida kui teda röövitkase ja ta üksikule saarele viiakse...
_________________ AMD VS INTEL |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
14.03.2003 01:48:05
|
|
|
ET Helpdesk ja tehnikud on tore asi...kunagi paar-kolm aastat tagasi ei saanud paigaldajad mu arvutisse (win98) adslit sisse...ja nõudsid allkirja et olen kõik kätte saanud ja nett töötab (lubasid tulla oma läpakaga näitama et töötab)...mina ei andnud...pärast paaritunnist mässamist leidsin et nende oma softis oli vales kohas linnuke(filter driver mitte protocol driver)...tulid õhtul allkirja küsima kui helistasin et sain ise korda...ja järgmine päev helistati ja paluti seletada kuidas ma korda sain
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
14.03.2003 01:56:23
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
Samas peab helpdesk arvestama ka taoliste inimestega!
Ma kujutan ette, et kui minu ema sinna helistaks, siis ka tema suhtleks sama moodi. Kui inimene ei mõista, milles probleem, siis peab profesionaalne töötaja ta maharahustama ja step by step asja seletama. Töötasin ise 2 aastat klienditeenindajana ja tean, et viisakaks ja naeratava näoga pead sa ka siis jääma, kui sind sõna otseses mõttes läbi sõimatakse, lahtilasta lubatakse jne.
Antud juhul oli mõlemil juhul helpdeski töötajas tunda rahulolematust ja tüdimust. Seda ei tohiks olla kuulda! |
Häääh, no antud juhul ei olnud tegu mingi hetkeliselt närvi läinud inimesega keda oleks tulnud maha rahustada, vait mingi vastiku irisejaga, kes arvatavasti kõigi inimestega kes temast madalamal positsioonil on möliseb. Selliste inimestega pole mõtet küll lipitseda, klient on kuningas küll, aga no sellist klienti küll taga poleks mõtet nutta.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
14.03.2003 10:09:00
|
|
|
Selliste tegelastega nagu see viimane tuleb nn. kõnereeglid paika panna, sest viimasele kliendile meeldis kohutavalt vahele segada. Aga mobiili numbri küsimine on isiklikuks muutumine? Ja teise klienditeenindaja vinniliseks nolgiks sõimamine ei ole? no andke andeks.
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
14.03.2003 10:12:55
|
|
|
| tsitaat: |
Ja teise klienditeenindaja vinniliseks nolgiks sõimamine ei ole?
|
no kui inimene tahab sõimata, siis ta ka sõimab. tegelikult oleks ta võinud helpdeski töötajaid "kurjuse teljeks" sõimata, oleks natuke korrektsem olnud.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
14.03.2003 11:33:18
|
|
|
samahästi oleks võinud ta klienditeenindajaid iraaklasteks sõimata...
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
14.03.2003 21:29:29
|
|
|
on veel neid kõnede salvestusi?
kui keegi veel teab, kust mõne saab siis palun link!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
14.03.2003 21:34:46
|
|
|
huvitav milles siis viga oli. kas atlase kala või oli sellel ülbel naisel, kes omab mobiili, kuid mille numbrit ta kellelegi isegi mitte oma emale ja elukaaslasele ei anna.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
14.03.2003 21:40:15
|
|
|
kone oli 13 min pikk
ja u 10 min eit soimas ja lubas kohtusse kaevata:D
endal veel dial up
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
twiztid
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2003
|
15.03.2003 23:12:48
|
|
|
sellel naisel on ikka tõsiseid probleeme. naise arvates keeras see firma ta arvuti ja kõik teised asjad metsa. sellel mehel pidid ikka head närvid olema.
_________________ Mida Arno ei õpi, seda Arnold ei tea |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
15.03.2003 23:13:44
|
|
|
| Aga kust need kõik kõned netti said?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
twiztid
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2003
|
15.03.2003 23:15:41
|
|
|
| Superglue kirjutas: |
| Aga kust need kõik kõned netti said? |
lindistati ja pandi ülesse
_________________ Mida Arno ei õpi, seda Arnold ei tea |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
15.03.2003 23:23:14
|
|
|
| twiztid kirjutas: |
| Superglue kirjutas: |
| Aga kust need kõik kõned netti said? |
lindistati ja pandi ülesse |
khkhmm....see nagu kerge inimese privaatsuse eiramine ju ....või mis, et kõned klienditeenindusega kuskil netis avalikult ripuvad
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YvaaT
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2002
|
15.03.2003 23:40:56
|
|
|
ET puhul pole kunagi teada millal kõne kuskil netis saadaval on, ilmselt nad vist lindistavad kõiki kõnesid.
Kui järgmine kord sinna klienditeenindusse keegi helistab, siis peaks sellega arvestama.
...ise küll vist klienditeenendajaks ei sobiks.
_________________ Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
15.03.2003 23:52:47
|
|
|
Et jah salvestab vist kõnesid, sest ka minule ykskord väideti, et kui mul on pretensioone, siis _võime lindi koos yle kuulata_ ...ei tea, ei viitsinud jamama hakata selle 2-3h ilma netita olemise pärast ja mingite tähenärimise kohalt...
<hetkel _klienditeenindaja_, kuid õnneks mitte sellisel alal
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
islander
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2002
|
24.03.2003 17:22:10
|
|
|
see proua peaks see aasta küll TÜ lõpetama, kuid õppejõu staatust küll ei õnnestunud kuidagi selgitada.
PS. ajakirjanduses on ta kah vingunud üsna palju
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jospel
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2003
|
24.03.2003 18:15:41
|
|
|
| KÕIK arvestatavad klienditeenindused (ei tea starmani ja muude kaablipakkujate kohapealt) ja helpdeskid, nii Atlas/ET, EMT, Radiolinja/Uninet ja TELE2 salvestavad kõik sisenevad helpdeskikõned. praktika selles pikaajaline ja seda just nimelt selleks, et vajadusel kaitsta kas oma teenindajat või siis (ka seda juhtub) klienti. Sama praktikat kasutavad ka pangad ja justnimelt samal põhjusel. Esiteks annab see tööandjale võimaluse hinnata oma teenindajate kvaliteeti ja teiseks võimaldab konfliktsituatsioonides kõrvutada kliendi ja teenindaja juttu, seda reeglina siis, kui tegemist on kliendi pretensioonidega. On ette tulnud, et ka klient on sellest kasu saanud just nimelt teenindaja vigade tõttu. Mis nende salvestuste netti-jõudmisesse puutub, on see juba omaette teema. Teenindaja nimelt seda reeglina teha ei saa, neil pole selleks juurdepääse vajalikele võimalustele... seega... kala hakkab mädanema peast või itimeestest...? (no offence)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
24.03.2003 18:39:02
|
|
|
| islander kirjutas: |
see proua peaks see aasta küll TÜ lõpetama, kuid õppejõu staatust küll ei õnnestunud kuidagi selgitada.
PS. ajakirjanduses on ta kah vingunud üsna palju |
kes see proua siis nimeliselt on? esialgu oli hääl tuttav, aga nimi pilti nagu ei kuva küll ette?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
twiztid
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2003
|
27.03.2003 16:32:56
|
|
|
päris pikad kõned on ikka. mõned ei saa millestki aru mida neile räägitakse ja peab mitu korda üle seletama
_________________ Mida Arno ei õpi, seda Arnold ei tea |
|
| tagasi üles |
|
 |
mallardo
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2003
|
30.03.2003 13:47:27
|
|
|
Miks ei tööta siis, ikka töötavad. Vähemalt ennem töötasid.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
30.03.2003 13:53:15
|
|
|
| jup, apsull ükski link ei tööta
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von_kristus
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2003
|
30.03.2003 13:55:31
|
|
|
| ainult see linnuvabriku link töötab korralikult
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
30.03.2003 20:49:47
|
|
|
no ju siis on need maha võetud...lihtne ja loogiline
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von_kristus
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2003
|
30.03.2003 21:14:22
|
|
|
| sul ikka nupp nokib. sa peaks kohe miljoni saatesse minema. sellised nutikad mõttekäigud teevad tervele eestile au
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
30.03.2003 21:15:48
|
|
|
no ma ei saa aru mida te seletate siis siin ,et link ei tööta...arusaadav ju ,et maha võetud kuna teema ka juba vana...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
29.11.2003 03:29:11
|
|
|
| TEEK ettepaneku et keegi võiks kõik helpdeski asjad kokku koguda ja kuskile riputada.. hakka neid või koguma fukcing good stuff.. aga jah, helpdeski töö on ikka jube, mutile oleks juba prageu kuulateski tahtnud öelda midagi väga otsest
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
29.11.2003 11:58:57
|
|
|
Kas oli mõtet kaevata? Niikuinii ainult üks link töötas
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
02.07.2004 23:59:22
Re: helpdesk |
|
|
| Woosh kirjutas: |
kuulake
mnjah helpdeski mina tööle ei lähe |
Let me tell you something. I did'nt become a helpdesk worker because i like computers, computers sucks. It's boring, but it can also be used as a weapon. You want to bankrupt somebody? Cost him everything he's worked for? Make his wife leave him, even make his kids cry?
Yeah, we can do that.
ütlen, et pole midagi nii ullu HD's töötada
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
07.07.2004 02:13:17
|
|
|
üsna sarnane asi on BOFH ehk siis Bastard Operator From Hell
kui keegi inglis keeles üpris tark on ja huumorit jagab siis võiks otsida Google-ist paar linki selle kohta
peaks ütlema et päris koomilised,kui asjast aru saad
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
07.07.2004 11:43:39
|
|
|
Need BOFH'id on päris head
ARHIIV
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
17.06.2010 16:02:23
|
|
|
Äkki on selle hullu tädi lindistusi kellelgi kuhugi riputada. Nii ammu sai kuuldud neid et ja tahaks end lõbustada jälle
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
28.06.2010 17:24:29
|
|
|
Päris hea bump, aga elustaks teemat
http://www.youtube.com/watch?v=W8_Kfjo3VjU
The internet is down - üks naljakamaid asju mida ma kuulanud olen
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
09.10.2015 19:07:01
|
|
|
| ega kanaliha enam kusagil alles pole. Kuskilt ei leia enam. Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
09.04.2018 11:24:49
|
|
|
Ei tea, kaua aktuaalne on, aga täna saab igatahes väga huvitava teeninduse osaliseks.
Proovige kõllata: 6868820 (või ükskõik milline teine Microsoft Eesti number).
------
Enam pole, aga kirjeldus:
"Tänan, et helistasite Microsoft Eestisse.... ...(kirillitsas) venekeelseks teeninduseks vajutage 2 ...... *mingid hauatagused korinad loopivad.*"
Ühtlasi ükski klahv ei mõiganud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|