Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  helpdesk märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2003 01:04:34 vasta tsitaadiga

tähelepanek: mõlemad naishelistajad mainisid, kui palju nad ikka maksavad ühenduse eest ja et nad soovivad, et kui nad nii palju raha välja käivad, siis oleks ühendus korras. helpdeski töötaja oleks pidanud selle peale kohe mainima, et kui selgub, et viga on (oli) ühendusepakkuja-poolne, siis selle aja eest tasu ei võeta.

viimati muutis dvd vader 14.03.2003 01:05:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2003 01:05:40 vasta tsitaadiga

no esimest kõnet sõna-sõnalt ei mäleta, kuid teises oli küll nagu juttu mingist tasaarveldusest... icon_confused.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 14.03.2003 01:09:48 vasta tsitaadiga

Kes need kõned üldse lindistanud ja levitanud on?? Helpdesk?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2003 01:11:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

teises oli küll nagu juttu mingist tasaarveldusest...

kuulasin uuesti üle, oli tõesti. aga tädi muutus veel rohkem mitterahulolevaks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2003 01:12:41 vasta tsitaadiga

no äkki talle ei meeldi, kui raha arvest maha võetakse, vaid pigema kaebab kohtusse ja nõuab paar suuremat rahatähte icon_biggrin.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 14.03.2003 01:19:04 vasta tsitaadiga

ei jah kui mina oleksin seal olnud oleksin ma konkreetselt ta sinna samusesse saatnud krt kukub karjuma seal et krt Et teab tema kodu nr icon_biggrin.gif muhaha vääga haige, mobiili nr kysimine on häbematu? väga haige asi, krt läheks kohale taoks ära icon_razz.gif . ei see on haige asi. miks see naine nii palju uurib? ei noh jah, eriti kild oleks kui see oleks siit kellegi ema icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2003 01:22:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

muhaha vääga haige, mobiili nr kysimine on häbematu?

tegelikult õigesti tegi, et ei andnud, sest praegu oleks see number ju koos sellesama klipiga tervele maailmale kättesaadav... icon_razz.gif

ei krt, mina läheks helpdeski kasvõi neidsamu salvestusi analüüsima ja kogumikku kokku panema. 8)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 14.03.2003 01:35:40 vasta tsitaadiga

naine ütles ju oma mailiaadressi, aga noh jah hea et ei öelnud aga kas siis tõesti on mobiili nr nii isiklik asi et seda ei tohi keegi teada? milleks talle see telefon kui keegi sinnaei helista ja nr ei tea, krt isegi elukaaslasele mitte, oi jah väga julm tekst, hea meelega tahaks vee lsiukseid kuulata ja naerda icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2003 01:44:37 vasta tsitaadiga

Hädaabi numbrit saab valida kui teda röövitkase ja ta üksikule saarele viiakse...
_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2003 01:48:05 vasta tsitaadiga

ET Helpdesk ja tehnikud on tore asi...kunagi paar-kolm aastat tagasi ei saanud paigaldajad mu arvutisse (win98) adslit sisse...ja nõudsid allkirja et olen kõik kätte saanud ja nett töötab (lubasid tulla oma läpakaga näitama et töötab)...mina ei andnud...pärast paaritunnist mässamist leidsin et nende oma softis oli vales kohas linnuke(filter driver mitte protocol driver)...tulid õhtul allkirja küsima kui helistasin et sain ise korda...ja järgmine päev helistati ja paluti seletada kuidas ma korda sain icon_lol.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 14.03.2003 01:56:23 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Samas peab helpdesk arvestama ka taoliste inimestega!
Ma kujutan ette, et kui minu ema sinna helistaks, siis ka tema suhtleks sama moodi. Kui inimene ei mõista, milles probleem, siis peab profesionaalne töötaja ta maharahustama ja step by step asja seletama. Töötasin ise 2 aastat klienditeenindajana ja tean, et viisakaks ja naeratava näoga pead sa ka siis jääma, kui sind sõna otseses mõttes läbi sõimatakse, lahtilasta lubatakse jne.

Antud juhul oli mõlemil juhul helpdeski töötajas tunda rahulolematust ja tüdimust. Seda ei tohiks olla kuulda!


Häääh, no antud juhul ei olnud tegu mingi hetkeliselt närvi läinud inimesega keda oleks tulnud maha rahustada, vait mingi vastiku irisejaga, kes arvatavasti kõigi inimestega kes temast madalamal positsioonil on möliseb. Selliste inimestega pole mõtet küll lipitseda, klient on kuningas küll, aga no sellist klienti küll taga poleks mõtet nutta.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.03.2003 10:09:00 vasta tsitaadiga

Selliste tegelastega nagu see viimane tuleb nn. kõnereeglid paika panna, sest viimasele kliendile meeldis kohutavalt vahele segada. Aga mobiili numbri küsimine on isiklikuks muutumine? Ja teise klienditeenindaja vinniliseks nolgiks sõimamine ei ole? no andke andeks.
_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2003 10:12:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja teise klienditeenindaja vinniliseks nolgiks sõimamine ei ole?

no kui inimene tahab sõimata, siis ta ka sõimab. tegelikult oleks ta võinud helpdeski töötajaid "kurjuse teljeks" sõimata, oleks natuke korrektsem olnud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.03.2003 11:33:18 vasta tsitaadiga

samahästi oleks võinud ta klienditeenindajaid iraaklasteks sõimata...
_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 14.03.2003 21:29:29 vasta tsitaadiga

on veel neid kõnede salvestusi?
kui keegi veel teab, kust mõne saab siis palun link!
icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 14.03.2003 21:34:46 vasta tsitaadiga

hatter kirjutas:
veel üks segane

huvitav milles siis viga oli. kas atlase kala või oli sellel ülbel naisel, kes omab mobiili, kuid mille numbrit ta kellelegi isegi mitte oma emale ja elukaaslasele ei anna.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2003 21:40:15 vasta tsitaadiga

kone oli 13 min pikk
ja u 10 min eit soimas ja lubas kohtusse kaevata:D
endal veel dial up
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.03.2003 21:59:15 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/umbra/kone1.WAV
http://www.hot.ee/umbra/kone2.WAV
http://www.hot.ee/umbra/kone3.WAV
http://www.hot.ee/umbra/kone4.WAV
http://www.hot.ee/umbra/kone5.WAV
http://www.hot.ee/umbra/kone6.WAV

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twiztid
HV vaatleja


liitunud: 04.01.2003




sõnum 15.03.2003 23:12:48 vasta tsitaadiga

sellel naisel on ikka tõsiseid probleeme. naise arvates keeras see firma ta arvuti ja kõik teised asjad metsa. sellel mehel pidid ikka head närvid olema.
_________________
Mida Arno ei õpi, seda Arnold ei tea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 23:13:44 vasta tsitaadiga

Aga kust need kõik kõned netti said?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twiztid
HV vaatleja


liitunud: 04.01.2003




sõnum 15.03.2003 23:15:41 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Aga kust need kõik kõned netti said?
lindistati ja pandi ülesse
_________________
Mida Arno ei õpi, seda Arnold ei tea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 23:23:14 vasta tsitaadiga

twiztid kirjutas:
Superglue kirjutas:
Aga kust need kõik kõned netti said?
lindistati ja pandi ülesse


khkhmm....see nagu kerge inimese privaatsuse eiramine ju ....või mis, et kõned klienditeenindusega kuskil netis avalikult ripuvad icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
YvaaT
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 23:40:56 vasta tsitaadiga

ET puhul pole kunagi teada millal kõne kuskil netis saadaval on, ilmselt nad vist lindistavad kõiki kõnesid.
Kui järgmine kord sinna klienditeenindusse keegi helistab, siis peaks sellega arvestama.
...ise küll vist klienditeenendajaks ei sobiks.

_________________
Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 23:52:47 vasta tsitaadiga

Et jah salvestab vist kõnesid, sest ka minule ykskord väideti, et kui mul on pretensioone, siis _võime lindi koos yle kuulata_ ...ei tea, ei viitsinud jamama hakata selle 2-3h ilma netita olemise pärast ja mingite tähenärimise kohalt...

<hetkel _klienditeenindaja_, kuid õnneks mitte sellisel alal icon_razz.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
islander
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2003 17:22:10 vasta tsitaadiga

see proua peaks see aasta küll TÜ lõpetama, kuid õppejõu staatust küll ei õnnestunud kuidagi selgitada.

PS. ajakirjanduses on ta kah vingunud üsna palju
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jospel
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2003




sõnum 24.03.2003 18:15:41 vasta tsitaadiga

KÕIK arvestatavad klienditeenindused (ei tea starmani ja muude kaablipakkujate kohapealt) ja helpdeskid, nii Atlas/ET, EMT, Radiolinja/Uninet ja TELE2 salvestavad kõik sisenevad helpdeskikõned. praktika selles pikaajaline ja seda just nimelt selleks, et vajadusel kaitsta kas oma teenindajat või siis (ka seda juhtub) klienti. Sama praktikat kasutavad ka pangad ja justnimelt samal põhjusel. Esiteks annab see tööandjale võimaluse hinnata oma teenindajate kvaliteeti ja teiseks võimaldab konfliktsituatsioonides kõrvutada kliendi ja teenindaja juttu, seda reeglina siis, kui tegemist on kliendi pretensioonidega. On ette tulnud, et ka klient on sellest kasu saanud just nimelt teenindaja vigade tõttu. Mis nende salvestuste netti-jõudmisesse puutub, on see juba omaette teema. Teenindaja nimelt seda reeglina teha ei saa, neil pole selleks juurdepääse vajalikele võimalustele... seega... kala hakkab mädanema peast või itimeestest...? (no offence)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.03.2003 18:39:02 vasta tsitaadiga

islander kirjutas:
see proua peaks see aasta küll TÜ lõpetama, kuid õppejõu staatust küll ei õnnestunud kuidagi selgitada.

PS. ajakirjanduses on ta kah vingunud üsna palju


kes see proua siis nimeliselt on? esialgu oli hääl tuttav, aga nimi pilti nagu ei kuva küll ette?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 26.03.2003 20:49:45 vasta tsitaadiga

http://yman.clubdigital.net/pub/

siin need kõik koos...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twiztid
HV vaatleja


liitunud: 04.01.2003




sõnum 27.03.2003 16:32:56 vasta tsitaadiga

päris pikad kõned on ikka. mõned ei saa millestki aru mida neile räägitakse ja peab mitu korda üle seletama
_________________
Mida Arno ei õpi, seda Arnold ei tea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mallardo
HV vaatleja
mallardo

liitunud: 01.03.2003




sõnum 30.03.2003 12:35:45 vasta tsitaadiga

mitte ükski link siin teemas ei tööta...
_________________
http://mallardofoorum.no-ip.info
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 30.03.2003 13:47:27 vasta tsitaadiga

Miks ei tööta siis, ikka töötavad. Vähemalt ennem töötasid. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2003 13:53:15 vasta tsitaadiga

jup, apsull ükski link ei tööta
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von_kristus
HV kasutaja


liitunud: 09.02.2003




sõnum 30.03.2003 13:55:31 vasta tsitaadiga

ainult see linnuvabriku link töötab korralikult
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 30.03.2003 20:49:47 vasta tsitaadiga

no ju siis on need maha võetud...lihtne ja loogiline
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von_kristus
HV kasutaja


liitunud: 09.02.2003




sõnum 30.03.2003 21:14:22 vasta tsitaadiga

sul ikka nupp nokib. sa peaks kohe miljoni saatesse minema. sellised nutikad mõttekäigud teevad tervele eestile au
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 30.03.2003 21:15:48 vasta tsitaadiga

no ma ei saa aru mida te seletate siis siin ,et link ei tööta...arusaadav ju ,et maha võetud kuna teema ka juba vana...
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2003 03:29:11 vasta tsitaadiga

TEEK ettepaneku et keegi võiks kõik helpdeski asjad kokku koguda ja kuskile riputada.. hakka neid või koguma fukcing good stuff.. aga jah, helpdeski töö on ikka jube, mutile oleks juba prageu kuulateski tahtnud öelda midagi väga otsest
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 29.11.2003 11:58:57 vasta tsitaadiga

Kas oli mõtet kaevata? Niikuinii ainult üks link töötas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 02.07.2004 23:59:22 Re: helpdesk vasta tsitaadiga

Woosh kirjutas:
kuulake

mnjah helpdeski mina tööle ei lähe


Let me tell you something. I did'nt become a helpdesk worker because i like computers, computers sucks. It's boring, but it can also be used as a weapon. You want to bankrupt somebody? Cost him everything he's worked for? Make his wife leave him, even make his kids cry?
Yeah, we can do that.

icon_razz1.gif ütlen, et pole midagi nii ullu HD's töötada
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2004 02:13:17 vasta tsitaadiga

üsna sarnane asi on BOFH ehk siis Bastard Operator From Hell
kui keegi inglis keeles üpris tark on ja huumorit jagab siis võiks otsida Google-ist paar linki selle kohta
peaks ütlema et päris koomilised,kui asjast aru saad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 07.07.2004 11:43:39 vasta tsitaadiga

Need BOFH'id on päris head icon_lol.gif
ARHIIV
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2010 16:02:23 vasta tsitaadiga

Äkki on selle hullu tädi lindistusi kellelgi kuhugi riputada. Nii ammu sai kuuldud neid et ja tahaks end lõbustada jälle icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 17:24:29 vasta tsitaadiga

Päris hea bump, aga elustaks teemat


http://www.youtube.com/watch?v=W8_Kfjo3VjU

The internet is down - üks naljakamaid asju mida ma kuulanud olen icon_smile.gif

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 09.10.2015 19:07:01 vasta tsitaadiga

ega kanaliha enam kusagil alles pole. Kuskilt ei leia enam. Tänud!
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 09.04.2018 11:24:49 vasta tsitaadiga

Ei tea, kaua aktuaalne on, aga täna saab igatahes väga huvitava teeninduse osaliseks.

Proovige kõllata: 6868820 (või ükskõik milline teine Microsoft Eesti number).

------

Enam pole, aga kirjeldus:
"Tänan, et helistasite Microsoft Eestisse.... ...(kirillitsas) venekeelseks teeninduseks vajutage 2 ...... *mingid hauatagused korinad loopivad.*"
Ühtlasi ükski klahv ei mõiganud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  helpdesk mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.