|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
01.09.2006 12:35:13
|
|
|
Tanel, ei ,loomulikult ma ei mõelnud neti teel,aga jah arvata sertifikaatide uuendamine ja ühispangal ju vist oli teatud aja möödudes tasuline see,aga migratsiooniametis sis ju sai seda tasuta ,kohale minnes teha,oli ju nii
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
01.09.2006 13:41:31
|
|
|
Sealt lehelt installisin DigiDoc Client-i ja ID-kaardi tarkvara. Ka seal all, kus on vaja kaardilugeja valida, on vaid hall väli.
SCM Installation Check Tool näitab, et:
Microsoft Windows XP
Version 5.2 Service Pack 1 ( Build 3790 )
Installation check:
Device driver S3XXx64.sys Version 4.31.0.1. is installed.
CT-API DLL CTPCSC31.DLL Version 2.48.0.3. is installed.
Driver check:
The SCR3xxx reader is not connected!
System Files Installation Check:
File CTPCSC31.dll Ver 2.48.0.3. is installed
File CTPCSC31kv.dll Ver 2.48.0.2. is installed
File MCSCM.dll Ver 1.14.0.1. is installed
File SCard32.dll Ver 3.1.0.0. is installed
Result:
Some tests are failed! |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
01.09.2006 15:29:15
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Ramones, no siis on ikka miski driveri jama või siis seade vigane |
Nojah, peab seadet mingis teises masinas (kus 32-bit win peal) proovima ja kui seal ka ei tööta, siis vuta-vuta panka... Igatahes kui töötab, siis saan vähemalt oma eesmärgi täidetud - HV-s autenditud Peamsielt sellepärast ma ta ostsin kah. Muidugi panka logimine on ka üsna huvitav võimalus...
EDIT: Nonii, tuttava juures proovisin siis oli algul sama jama. Naljapärast proovisin FW Upgrade-i ja asi töötab nagu ludinal... Kodus veel proovinud ei ole.
EDIT2: Ka kodus töötab! Oleks kohe pidanud FW Upgrade-i proovima
viimati muutis Ramones 01.09.2006 17:08:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
01.09.2006 17:34:46
|
|
|
Lasin hansapangas omale uued koodid teha kuid need ei paista töötavat. Tuleb ette tekst "Please enter the master password for the ID-kaart (PIN2, Allkirjastamine)" Sisestan PIN2 koodi ja küsib mult seda uuesti nagu see oleks vale
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
01.09.2006 17:52:01
|
|
|
Firefox jah. Tegin selle security muudatuse ära kuid abi ei tundu olevat. Tegin kõik samamoodi nagu esimeses postis õpetatud oli, ei midagi
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
01.09.2006 18:58:39
|
|
|
Kaardi funktsioon on blokeeritud
ID-kaardi utiliit annab teada et nii PIN1, PIN2 kui ka PUK kood on blokeeritud
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
01.09.2006 19:26:12
|
|
|
muideks kas üldse kellelgi tekkinud on probleeme nende aastate jooksul id kaardi kiibiga probleeme olnud? et voibolla mönel mehel juba kiip kasutuskõlbmatu
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
01.09.2006 19:31:35
|
|
|
Tanel, ´loomulikult enda kanda jäävad sis kulutused eks?
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
01.09.2006 21:56:00
|
|
|
Sain lõpuks tehtud. Käisin uuesti Hansapanga kontoris ja seekord sain töötavad koodid
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
02.09.2006 11:59:56
|
|
|
Minu id-kaart vahetati igastahes garantiikorras uue vastu. Täiesti tasuta.
Aasta-kaks oli id-kaart pidevalt rahakoti vahel ning tihtipeale ka tagataskus, elekroonilisi funktsioone polnud sellal kasutanud veel kordagi. Kiibi pealmine kiht oli aga kergelt kriibitud.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
02.09.2006 21:23:17
|
|
|
| küsin uuesti, (OT) = kui kaart keskelt pooleks on siis ta ikka peaks töötama?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
02.09.2006 21:25:06
|
|
|
Kui kiip on vigastamata, ei tohiks ju probleemi olla.
No proovi ometigi ise järgi siis.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
02.09.2006 21:31:35
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
| küsin uuesti, (OT) = kui kaart keskelt pooleks on siis ta ikka peaks töötama? |
jah, elektrooniline osa peaks töötama küll, kui kiip on vigastamata
(aga vaata, et sa pooliku kaardi pärast kaardilugejast kätte ka saad ) |
Teibiga kinni (läbipaistvaga) Küsimusega oli tuli takus, sest ID - Piletiga sõidan linnaliiniga, otsekorreldus, et esmaspäev vaja kasutada jälle...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tecra
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2006
|
02.09.2006 22:12:32
|
|
|
sai ka kaardi lugeja soetatud, ja panka sertifikaate uuendama mindud, aga näed siis, öeldi et mu id kaart juba kaks aastat tagasi tühistatud(tund aega mõtlemist ja siis tuli ka meelde miks seda tehtud ilmselt on...), ise sellega mõnedki korrad juba vahepeal ilma passita ja ainult selle abiga euros ringi liigutud, hea et kuskil pole mingit jama sellest tulnud
aga jah, peab kätte võtma ja uue kaardi ka ära tellima
_________________ Raske töö pole veel kedagi tapnud, aga milleks riskida? |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
03.09.2006 10:09:29
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| Jah. Eile ostsin ID kaardi lugeja. Täna suutsin ID-kaardi ära lõhkuda. |
Kuidas on võimalik ID kaart ära lõhkuda Dokumendiõppes oli üks originaali tuvastamise võtetest just see, et rullisid ID kaardi pihus nii kokku kui said ja see ei tohtinud murduda. Kaart pidi ka siis terveks jääma kui see pooleks voldituna toolijala alla panna, kuid ise ei riskinud seda siiski proovida. See et tagataskus temaga midagi juhtub ei ole küll võimalik
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
03.09.2006 14:22:51
|
|
|
Ega kuskil ei ole mingeid jooksvaid andmeid selle kohta, kui palju nüüdseks juba ID-kaardiga autentinuid on, nagu seda on foorumi avalehel registreerunud kasutajate kohta?
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
03.09.2006 15:50:22
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
loomulikult enda kanda jäävad sis kulutused eks?
|
jah, loomulikult, kuna tegemist oli füüsilise kiibi vigastamisega |
KMA garanteerib, et kiip peab kaardi kehtivusaja normaalsele kasutusele vastu. Kui sa kaarti pooleks istunud ei ole, ära uputanud või põletanud, kõrgepingega säristanud, või muud moodi kuritarvitanud, siis tasub minna ja küsida endale julgesti uus kaart. Tean, et aktiivsematel kasutajatel on kiibi kontaktide kulumisest tingitud probleeme olnud küllaga. Need on kõik garantii korras välja vahetatud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
03.09.2006 16:35:57
|
|
|
stepzter, siis ju hea, kui uue saad,kehtivusaeg ka ju pikeneb ,eks. hakkaks vaata ,et nimme edasi tagasi kaardilugejasse seda kaarti toppima
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
03.09.2006 17:11:50
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
| stepzter, siis ju hea, kui uue saad,kehtivusaeg ka ju pikeneb ,eks. |
Ei julge pead anda, aga minuteada mitte.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.09.2006 03:30:46
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
stepzter, siis ju hea, kui uue saad,kehtivusaeg ka ju pikeneb ,eks. hakkaks vaata ,et nimme edasi tagasi kaardilugejasse seda kaarti toppima  |
sellega kulutad ka ju oma id-kaardilugejat
palju see id-kaart maksabki praegu ? omal ajal (3a tagasi) sai see 150.- eest hangitud, siiamaani perfektses korras, kasutan ühistranspordis
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
19.09.2006 22:08:57
|
|
|
vistaga töötab kah, nüüd siis autenditud
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
22.09.2006 16:27:11
|
|
|
| Sain ka lõpuks autenditud
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.09.2006 01:02:36
|
|
|
| küsimus: kui maksin 25 eeku HV-OT teenuse eest ning nüüd ära authin kas saan +3 kuud lisaks ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
26.09.2006 08:33:11
|
|
|
| UB kirjutas: |
| Totu user kirjutas: |
| Jah. Eile ostsin ID kaardi lugeja. Täna suutsin ID-kaardi ära lõhkuda. |
Kuidas on võimalik ID kaart ära lõhkuda Dokumendiõppes oli üks originaali tuvastamise võtetest just see, et rullisid ID kaardi pihus nii kokku kui said ja see ei tohtinud murduda. Kaart pidi ka siis terveks jääma kui see pooleks voldituna toolijala alla panna, kuid ise ei riskinud seda siiski proovida. See et tagataskus temaga midagi juhtub ei ole küll võimalik  |
| ot: |
Ju tal oli tegemist piraatkaardiga |
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
26.09.2006 12:13:14
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| küsimus: kui maksin 25 eeku HV-OT teenuse eest ning nüüd ära authin kas saan +3 kuud lisaks ? |
ID-kaartıga autentımısel lısandub 3 kuud alates autentımıse hetkest, seega kumulatııvselt 3 kuud eı lısandu
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.09.2006 13:26:41
|
|
|
| ot: |
appi, mis su UTF i'ga juhtunud on ?  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
talvtuleb
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2003
|
03.10.2006 20:22:07
|
|
|
| aga kuidas OPERAga asi toimivaks teha?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
28.12.2006 19:35:32
|
|
|
Aga miks id mine ainult id kaardiga võimalik on? Pangast poleks võimalik? Sealt ei saa siis piisavalt infot teada ja kinnitust ,et mina olen mina? Neti pangad peaks ka üpris levinud olema ju?
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
28.12.2006 19:42:51
|
|
|
See maksab liialt.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
28.12.2006 20:39:55
|
|
|
See maksab? Kui loll minust. Ma ei tulnud alguses selle pealegi...
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
08.01.2007 19:25:24
|
|
|
| loodan et varsti seda sunduslikuks ei tehta
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pisi
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2003
|
22.01.2007 22:31:33
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Kuidas Firefoxis ID kaart tööle saada:
1) uusim FireFox peale
2) mine Internet Exploriga lehele https://www.id.ee/installer/index.php ja installi omale PKCS#11 moodul
3) lase Firefoxiga ID-kaardi soft peale http://ideelabor.ee/id-kaart/
pärast installi:
repair profile
install EstEID profiles
FF 1.5-s: Tools -> Options -> Advanced -> Security | Certificates -> säti "Ask me every time" peale. (muidu tekib see PIN2 kala ja Firefox püüab serti cacheda)
Firefoxile restart. |
Täpsustus.
1. Kui kasutada ainult firefoxi siis piisab tarkvarast mis on http://ideelabor.ee/id-kaart
2. Aeg on edasi läinud ja firefoxi bugist üle saadud. Viimane versioon töötab ilusti koos automaatse sertifikaadi valikuga ja küsib ainult PIN1 koodi.
3. Hetkel on osadel inimestel vaja veel seda install/repair profiles kammi teha. Aga aitab ka käsitsi C:/windows/system32/opensc-auth-pkcs11.dll faili 'security devices' dialoogi alt loadimine. Parem oleks ikka vaadata kas 'install esteid profile' start menüüst toimib ja kui ei, siis kirjutada bugireport http://ideelabor.ee/opensource lehel
4. Oleks hea, kui saaks kõik vajaliku dokumentatsiooni ühte kohta ja internetis ei leviks hooksupookust ja pooltõdesid - parem hoiaks kõik vajaliku knowhow ühes kohas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cruiser
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cruiser
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2005
|
24.01.2007 10:59:47
|
|
|
See oli huvitav anomaalia, äkki oskab seda keegi mulle selgitada. Peale ühispangas autentimist võtsin kaardi välja ja siis lugedes HinnaVaatluse autentimist mõtlesin, et teen ka selle ära, avasin uuesti IE 7, kuna muidu netis surfan Operaga, IE ongi ainult kaardiga kasutamiseks, sest mozillale ma ei suutnud ka selgeks teha pkcs#11 asukohta, see selleks. Siis avades IE ei suutnud see leida web.hinnavaatluse lehekülge, kogu aeg suunas mind www-le. Kuigi ID utiliit tundis kaarti ja laadis andmeid ja pilti ilusti. Hommikul peale restarti mõtlesin, et proovin uuesti ja ennäe, kohe toimis asi.
Küsimus, et kas siin on mingi krüpteeritud failide edastamise probleem olnud, sest erinevates pankades laseb korraga küll käia, olen isegi erinevate tabidega nii ühis- kui ka sampo pangas korraga käinud, isegi pin 1 ei küsi siis kaks korda, aga siia HinnaVaatlusesse enam peale pangaskäiku ei aksepteerinud.
_________________ Kui maailm on lava, kus siis publik istub? |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
24.01.2007 22:13:59
|
|
|
| Cruiser kirjutas: |
| See oli huvitav anomaalia, äkki oskab seda keegi mulle selgitada. |
| Cruiser kirjutas: |
| Siis avades IE ei suutnud see leida web.hinnavaatluse lehekülge, kogu aeg suunas mind www-le. |
Seda viimast oskan - sa kasutasid alguses http://web.hinnavaatlus.ee/ , mis suunabki HV avalehele ning pankades käimine/mitte käimine ei muuda siin midagi!
ID kaardiga tuleb kasutada https://web.hinnavaatlus.ee/
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
24.01.2007 22:44:35
|
|
|
Kui vana peab olema, et saaks ID-kaardi endale teha?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|