Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  ID-kaardiga autentinute arv Hinnavaatluses märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 01.09.2006 12:35:13 vasta tsitaadiga

Tanel, icon_biggrin.gif ei ,loomulikult ma ei mõelnud neti teel,aga jah arvata sertifikaatide uuendamine ja ühispangal ju vist oli teatud aja möödudes tasuline see,aga migratsiooniametis sis ju sai seda tasuta ,kohale minnes teha,oli ju nii
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 13:41:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

sa sellelt lehelt softi ikka korralikult installisid?
https://www.id.ee/installer/index.php


Sealt lehelt installisin DigiDoc Client-i ja ID-kaardi tarkvara. Ka seal all, kus on vaja kaardilugeja valida, on vaid hall väli.
SCM Installation Check Tool näitab, et:
Microsoft Windows XP
Version 5.2 Service Pack 1 ( Build 3790 )

Installation check:
    Device driver S3XXx64.sys Version 4.31.0.1. is installed.
    CT-API DLL CTPCSC31.DLL Version 2.48.0.3. is installed.

Driver check:
    The SCR3xxx reader is not connected!

System Files Installation Check:
    File CTPCSC31.dll Ver 2.48.0.3. is installed
    File CTPCSC31kv.dll Ver 2.48.0.2. is installed
    File MCSCM.dll Ver 1.14.0.1. is installed
    File SCard32.dll Ver 3.1.0.0. is installed

Result:
    Some tests are failed!
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2006 13:47:28 vasta tsitaadiga

Ramones, no siis on ikka miski driveri jama või siis seade vigane
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 15:29:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ramones, no siis on ikka miski driveri jama või siis seade vigane


Nojah, peab seadet mingis teises masinas (kus 32-bit win peal) proovima ja kui seal ka ei tööta, siis vuta-vuta panka... Igatahes kui töötab, siis saan vähemalt oma eesmärgi täidetud - HV-s autenditud thumbs_up.gif Peamsielt sellepärast ma ta ostsin kah. Muidugi panka logimine on ka üsna huvitav võimalus...

EDIT: Nonii, tuttava juures proovisin siis oli algul sama jama. Naljapärast proovisin FW Upgrade-i ja asi töötab nagu ludinal... Kodus veel proovinud ei ole. icon_biggrin.gif

EDIT2: Ka kodus töötab! Oleks kohe pidanud FW Upgrade-i proovima icon_redface.gif


viimati muutis Ramones 01.09.2006 17:08:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2006 15:32:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Naljapärast proovisin FW Upgrade-i ja asi töötab nagu ludinal

nagu näha, said ka HV-s end autenditud lõpuks icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 17:34:46 vasta tsitaadiga

Lasin hansapangas omale uued koodid teha kuid need ei paista töötavat. Tuleb ette tekst "Please enter the master password for the ID-kaart (PIN2, Allkirjastamine)" Sisestan PIN2 koodi ja küsib mult seda uuesti nagu see oleks vale icon_confused.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2006 17:40:18 vasta tsitaadiga

mmz, kuskohas ta sul seda küsib?

Kas brauser on Firefox? Sellisel juhul tuleb seadetes väike muudatus teha.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 17:52:01 vasta tsitaadiga

Firefox jah. icon_confused.gif Tegin selle security muudatuse ära kuid abi ei tundu olevat. Tegin kõik samamoodi nagu esimeses postis õpetatud oli, ei midagi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2006 17:56:25 vasta tsitaadiga

mmz,

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=265664

Kuidas Firefoxis ID kaart tööle saada:

1) uusim FireFox peale
2) mine Internet Exploriga lehele https://www.id.ee/installer/index.php ja installi omale PKCS#11 moodul
3) lase Firefoxiga ID-kaardi soft peale http://ideelabor.ee/id-kaart/

pärast installi:

repair profile
install EstEID profiles

FF 1.5-s: Tools -> Options -> Advanced -> Security | Certificates -> säti "Ask me every time" peale. (muidu tekib see PIN2 kala ja Firefox püüab serti cacheda)

Firefoxile restart.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 18:58:39 vasta tsitaadiga

Kaardi funktsioon on blokeeritud icon_neutral.gif
ID-kaardi utiliit annab teada et nii PIN1, PIN2 kui ka PUK kood on blokeeritud icon_confused.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2006 18:58:40 vasta tsitaadiga

mmz, no siis sul PIN või PUK koodidega suurem kamm.
Soovitan mõnda panka või siia pöörduda


Ja alati abiks lehekülg http://www.id.ee/ icon_idea.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 01.09.2006 19:26:12 vasta tsitaadiga

muideks kas üldse kellelgi tekkinud on probleeme nende aastate jooksul id kaardi kiibiga probleeme olnud? et voibolla mönel mehel juba kiip kasutuskõlbmatu icon_question.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2006 19:27:36 vasta tsitaadiga

tean paari sõpra, kellel kiip kasutuskõlbmatuks muutunud, aitas vaid kaardivahetus
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 01.09.2006 19:31:35 vasta tsitaadiga

Tanel, ´loomulikult enda kanda jäävad sis kulutused eks?
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2006 19:32:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

loomulikult enda kanda jäävad sis kulutused eks?

jah, loomulikult, kuna tegemist oli füüsilise kiibi vigastamisega

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 21:56:00 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks tehtud. Käisin uuesti Hansapanga kontoris ja seekord sain töötavad koodid icon_smile.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2006 23:58:08 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2006 11:59:56 vasta tsitaadiga

Minu id-kaart vahetati igastahes garantiikorras uue vastu. Täiesti tasuta.
Aasta-kaks oli id-kaart pidevalt rahakoti vahel ning tihtipeale ka tagataskus, elekroonilisi funktsioone polnud sellal kasutanud veel kordagi. Kiibi pealmine kiht oli aga kergelt kriibitud.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 02.09.2006 21:23:17 vasta tsitaadiga

küsin uuesti, (OT) = kui kaart keskelt pooleks on siis ta ikka peaks töötama?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2006 21:25:06 vasta tsitaadiga

Kui kiip on vigastamata, ei tohiks ju probleemi olla.
No proovi ometigi ise järgi siis.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2006 21:29:23 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
küsin uuesti, (OT) = kui kaart keskelt pooleks on siis ta ikka peaks töötama?

jah, elektrooniline osa peaks töötama küll, kui kiip on vigastamata
(aga vaata, et sa pooliku kaardi pärast kaardilugejast kätte ka saad icon_razz1.gif )

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 02.09.2006 21:31:35 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Unholy kirjutas:
küsin uuesti, (OT) = kui kaart keskelt pooleks on siis ta ikka peaks töötama?

jah, elektrooniline osa peaks töötama küll, kui kiip on vigastamata
(aga vaata, et sa pooliku kaardi pärast kaardilugejast kätte ka saad icon_razz1.gif )


Teibiga kinni icon_smile.gif (läbipaistvaga) Küsimusega oli tuli takus, sest ID - Piletiga sõidan linnaliiniga, otsekorreldus, et esmaspäev vaja kasutada jälle...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tecra
HV kasutaja
tecra

liitunud: 19.04.2006




sõnum 02.09.2006 22:12:32 vasta tsitaadiga

sai ka kaardi lugeja soetatud, ja panka sertifikaate uuendama mindud, aga näed siis, öeldi et mu id kaart juba kaks aastat tagasi tühistatud(tund aega mõtlemist ja siis tuli ka meelde miks seda tehtud ilmselt on...), ise sellega mõnedki korrad juba vahepeal ilma passita ja ainult selle abiga euros ringi liigutud, hea et kuskil pole mingit jama sellest tulnud icon_lol.gif
aga jah, peab kätte võtma ja uue kaardi ka ära tellima icon_rolleyes.gif icon_idea.gif

_________________
Raske töö pole veel kedagi tapnud, aga milleks riskida?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 10:09:29 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Jah. Eile ostsin ID kaardi lugeja. Täna suutsin ID-kaardi ära lõhkuda.

Kuidas on võimalik ID kaart ära lõhkuda icon_rolleyes.gif Dokumendiõppes oli üks originaali tuvastamise võtetest just see, et rullisid ID kaardi pihus nii kokku kui said ja see ei tohtinud murduda. Kaart pidi ka siis terveks jääma kui see pooleks voldituna toolijala alla panna, kuid ise ei riskinud seda siiski proovida. See et tagataskus temaga midagi juhtub ei ole küll võimalik icon_eek.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 03.09.2006 14:22:51 vasta tsitaadiga

Ega kuskil ei ole mingeid jooksvaid andmeid selle kohta, kui palju nüüdseks juba ID-kaardiga autentinuid on, nagu seda on foorumi avalehel registreerunud kasutajate kohta?
_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2006 14:24:54 vasta tsitaadiga

UMMI9999, kahjuks mitte, selleks vaja teha eraldi andmebaasipäring.
Võib olla tulevikus tuleb sarnane asi.

Aga niipalju võib öelda, et peale krediidi lisamise võimalust on ID-kaardiga autentinute arv järsult suurenenud icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.09.2006 15:50:22 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

loomulikult enda kanda jäävad sis kulutused eks?

jah, loomulikult, kuna tegemist oli füüsilise kiibi vigastamisega

KMA garanteerib, et kiip peab kaardi kehtivusaja normaalsele kasutusele vastu. Kui sa kaarti pooleks istunud ei ole, ära uputanud või põletanud, kõrgepingega säristanud, või muud moodi kuritarvitanud, siis tasub minna ja küsida endale julgesti uus kaart. Tean, et aktiivsematel kasutajatel on kiibi kontaktide kulumisest tingitud probleeme olnud küllaga. Need on kõik garantii korras välja vahetatud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 03.09.2006 16:35:57 vasta tsitaadiga

stepzter, siis ju hea, kui uue saad,kehtivusaeg ka ju pikeneb ,eks. hakkaks vaata ,et nimme edasi tagasi kaardilugejasse seda kaarti toppima icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.09.2006 17:11:50 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
stepzter, siis ju hea, kui uue saad,kehtivusaeg ka ju pikeneb ,eks.

Ei julge pead anda, aga minuteada mitte.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.09.2006 03:30:46 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
stepzter, siis ju hea, kui uue saad,kehtivusaeg ka ju pikeneb ,eks. hakkaks vaata ,et nimme edasi tagasi kaardilugejasse seda kaarti toppima icon_lol.gif thumbs_up.gif
sellega kulutad ka ju oma id-kaardilugejat icon_wink.gif
palju see id-kaart maksabki praegu ? omal ajal (3a tagasi) sai see 150.- eest hangitud, siiamaani perfektses korras, kasutan ühistranspordis
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 22:08:57 vasta tsitaadiga

vistaga töötab kah, nüüd siis autenditud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 16:27:11 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpuks autenditud
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.09.2006 01:02:36 vasta tsitaadiga

küsimus: kui maksin 25 eeku HV-OT teenuse eest ning nüüd ära authin kas saan +3 kuud lisaks ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 26.09.2006 08:33:11 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Totu user kirjutas:
Jah. Eile ostsin ID kaardi lugeja. Täna suutsin ID-kaardi ära lõhkuda.

Kuidas on võimalik ID kaart ära lõhkuda icon_rolleyes.gif Dokumendiõppes oli üks originaali tuvastamise võtetest just see, et rullisid ID kaardi pihus nii kokku kui said ja see ei tohtinud murduda. Kaart pidi ka siis terveks jääma kui see pooleks voldituna toolijala alla panna, kuid ise ei riskinud seda siiski proovida. See et tagataskus temaga midagi juhtub ei ole küll võimalik icon_eek.gif

ot:
Ju tal oli tegemist piraatkaardiga icon_lol.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2006 12:13:14 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
küsimus: kui maksin 25 eeku HV-OT teenuse eest ning nüüd ära authin kas saan +3 kuud lisaks ?

ID-kaartıga autentımısel lısandub 3 kuud alates autentımıse hetkest, seega kumulatııvselt 3 kuud eı lısandu
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.09.2006 13:26:41 vasta tsitaadiga

ot:
appi, mis su UTF i'ga juhtunud on ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2006 13:28:01 vasta tsitaadiga

sry, ühest teisest võõrast arvutist postitasin vahepeal icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
talvtuleb
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2003




sõnum 03.10.2006 20:22:07 vasta tsitaadiga

aga kuidas OPERAga asi toimivaks teha?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2006 20:34:15 vasta tsitaadiga

talvtuleb, Operale IMO ID-kaardi tuge pole praegu olemas
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=91122

tsitaat:
Operaga pole võimalik ID kaarti tööle saada, kuna Opera ei toeta PKCS#11 sertifikaati

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 28.12.2006 19:35:32 vasta tsitaadiga

Aga miks id mine ainult id kaardiga võimalik on? Pangast poleks võimalik? Sealt ei saa siis piisavalt infot teada ja kinnitust ,et mina olen mina? Neti pangad peaks ka üpris levinud olema ju?
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2006 19:42:51 vasta tsitaadiga

See maksab liialt.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 28.12.2006 20:39:55 vasta tsitaadiga

See maksab? Kui loll minust. Ma ei tulnud alguses selle pealegi... icon_razz.gif
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 08.01.2007 19:25:24 vasta tsitaadiga

loodan et varsti seda sunduslikuks ei tehta
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pisi
HV vaatleja
pisi

liitunud: 14.08.2003




sõnum 22.01.2007 22:31:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Kuidas Firefoxis ID kaart tööle saada:

1) uusim FireFox peale
2) mine Internet Exploriga lehele https://www.id.ee/installer/index.php ja installi omale PKCS#11 moodul
3) lase Firefoxiga ID-kaardi soft peale http://ideelabor.ee/id-kaart/

pärast installi:

repair profile
install EstEID profiles

FF 1.5-s: Tools -> Options -> Advanced -> Security | Certificates -> säti "Ask me every time" peale. (muidu tekib see PIN2 kala ja Firefox püüab serti cacheda)

Firefoxile restart.


Täpsustus.
1. Kui kasutada ainult firefoxi siis piisab tarkvarast mis on http://ideelabor.ee/id-kaart
2. Aeg on edasi läinud ja firefoxi bugist üle saadud. Viimane versioon töötab ilusti koos automaatse sertifikaadi valikuga ja küsib ainult PIN1 koodi.
3. Hetkel on osadel inimestel vaja veel seda install/repair profiles kammi teha. Aga aitab ka käsitsi C:/windows/system32/opensc-auth-pkcs11.dll faili 'security devices' dialoogi alt loadimine. Parem oleks ikka vaadata kas 'install esteid profile' start menüüst toimib ja kui ei, siis kirjutada bugireport http://ideelabor.ee/opensource lehel
4. Oleks hea, kui saaks kõik vajaliku dokumentatsiooni ühte kohta ja internetis ei leviks hooksupookust ja pooltõdesid - parem hoiaks kõik vajaliku knowhow ühes kohas icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2007 22:07:43 vasta tsitaadiga

hetkeseisuga siis 601 ID-kaardiga autentinut (kehtivad sertifikaadid)
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 23.01.2007 22:46:22 vasta tsitaadiga

miks mul IE 7 räägib, et leht https://web.hinnavaatlus.ee/ error page ja mine edasi www.hinnavaatlus.ee lehele?
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2007 01:45:46 vasta tsitaadiga

Cruiser kirjutas:
miks mul IE 7 räägib, et leht https://web.hinnavaatlus.ee/ error page ja mine edasi www.hinnavaatlus.ee lehele?

ilmselt sul mingi seadistuste kala, mul IE 6 töötab asi perfektselt

Mida Control Panelis ID-kaardi diagnostikapaneel ütleb?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 24.01.2007 10:59:47 vasta tsitaadiga

See oli huvitav anomaalia, äkki oskab seda keegi mulle selgitada. Peale ühispangas autentimist võtsin kaardi välja ja siis lugedes HinnaVaatluse autentimist mõtlesin, et teen ka selle ära, avasin uuesti IE 7, kuna muidu netis surfan Operaga, IE ongi ainult kaardiga kasutamiseks, sest mozillale ma ei suutnud ka selgeks teha pkcs#11 asukohta, see selleks. Siis avades IE ei suutnud see leida web.hinnavaatluse lehekülge, kogu aeg suunas mind www-le. Kuigi ID utiliit tundis kaarti ja laadis andmeid ja pilti ilusti. Hommikul peale restarti mõtlesin, et proovin uuesti ja ennäe, kohe toimis asi.
Küsimus, et kas siin on mingi krüpteeritud failide edastamise probleem olnud, sest erinevates pankades laseb korraga küll käia, olen isegi erinevate tabidega nii ühis- kui ka sampo pangas korraga käinud, isegi pin 1 ei küsi siis kaks korda, aga siia HinnaVaatlusesse enam peale pangaskäiku ei aksepteerinud.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2007 22:13:59 vasta tsitaadiga

Cruiser kirjutas:
See oli huvitav anomaalia, äkki oskab seda keegi mulle selgitada.

Cruiser kirjutas:
Siis avades IE ei suutnud see leida web.hinnavaatluse lehekülge, kogu aeg suunas mind www-le.

Seda viimast oskan - sa kasutasid alguses http://web.hinnavaatlus.ee/ , mis suunabki HV avalehele ning pankades käimine/mitte käimine ei muuda siin midagi!
ID kaardiga tuleb kasutada https://web.hinnavaatlus.ee/

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2007 22:44:35 vasta tsitaadiga

Kui vana peab olema, et saaks ID-kaardi endale teha? icon_redface.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  ID-kaardiga autentinute arv Hinnavaatluses mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.