Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPod märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 14:34:16 vasta tsitaadiga

Defmic kirjutas:
Mehed rääkige, kaua iPod videol aku vastu peab, kui sellega videosid vaadata?

Endal 30 GB peab vastu ligi 3 h kui ma filmi vaatan...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 14:35:54 vasta tsitaadiga

Konks on selles, et kingitusena saadetavatele pakkidele tollis makse ei lisandu. Kingituse piirmäär koos postikuluga on maksimaalselt ~700 krooni. icon_wink.gif Seega kui tuvastatakse tollis, et paki väärtus on suurem kui kingituse piirmäär, maksad ikkagi makse. icon_wink.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fbrz
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004




sõnum 17.12.2006 14:58:57 vasta tsitaadiga

-N!gHtY-, kui see nii lihtne oleks ja usast saakski märkimisväärselt odavamalt tellida, siis miks seda väga vähe tehakse? icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-N!gHtY-
HV vaatleja
-N!gHtY-

liitunud: 30.06.2006




sõnum 21.12.2006 01:53:03 vasta tsitaadiga

fbrz kirjutas:
-N!gHtY-, kui see nii lihtne oleks ja usast saakski märkimisväärselt odavamalt tellida, siis miks seda väga vähe tehakse? icon_smile.gif


Mugavuse pärast icon_wink.gif

Aga kui tihti ja kuidas tuvastatakse et see on kallim kui 700 krooni...

Põhimõtteliselt võib ta selle paki lahti võtta ja kinni panna tagasi ja siis öelda et see on kasutatud ja selle väärtus on 500...



EDIT:

Sain siis lõpuks omale musta 80gb-se isendi...


Kas on mõnd head tasuta konverterit selleks iPodi formaadiks?

praegu kasutan üht PSP oma...

aga .avi jaoks just... ülejäänud pole vääääga oluline



Aitäh!

Selline küsimus ka et kui minu postitus on teemas viimane ja ma seda muudan, kas siis tuleb ka teema esile või ei?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004




sõnum 23.12.2006 13:16:14 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab öelda mõne programmi, millega saaks avi file ja mpg faile kovertida, et need siis iPodi peale panna?
Vabavara võiks olla.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trixt
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2006




sõnum 23.12.2006 15:01:40 vasta tsitaadiga

cucusoft
_________________
El Bimbo On See Meez
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-N!gHtY-
HV vaatleja
-N!gHtY-

liitunud: 30.06.2006




sõnum 23.12.2006 15:20:05 vasta tsitaadiga

trixt kirjutas:
cucusoft



Suur tänu! beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004




sõnum 23.12.2006 17:49:53 vasta tsitaadiga

Minu poolt ka aitäh icon_wink.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trixt
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2006




sõnum 23.12.2006 18:31:46 vasta tsitaadiga

Võtke heaks.... beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
_________________
El Bimbo On See Meez
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2006 22:53:01 vasta tsitaadiga

Ega keegi ole tellinud oma iPodile uut akut? Kui on, siis kust? Huvitaks mini oma.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 23.12.2006 23:25:41 vasta tsitaadiga

690.- IM arvutites... vahetatakse vana iPod uue vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2006 13:21:31 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas IM ka vanu MINI kõvakettaid müüb ?

Endal microdrive jahe, oleks vaja uut icon_wink.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reelikaj
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.12.2006 16:49:33 Aidake leida laadijat ja juhet vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata kust ma võiksin saada laadija ja arvutijuhtem Appel Ipod 20 Gb

ettetänades

_________________
***
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2006 19:48:09 vasta tsitaadiga

www.mac.ee
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 25.12.2006 02:51:39 vasta tsitaadiga

Kas need 5.5g iPod 30gb isendid on juba Eestis kuskil müügis ka?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2006 03:05:23 vasta tsitaadiga

Kas tõesti iPodile muud moodi sodi peale ei saa, kui iTunesi kaudu? Eraldi kettana teda Winnie alla ei saa?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nastix
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2003




sõnum 25.12.2006 03:28:29 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Kas tõesti iPodile muud moodi sodi peale ei saa, kui iTunesi kaudu? Eraldi kettana teda Winnie alla ei saa?


On ka teisi programme, mina panen Winampiga oma Nanole lugusid peale. Windowsi all saab teda ka eraldi kettana näidata, kuid ilmselt lihtsalt peale kopeerides sa neid lugusid kuulata ei saa, sest seal on mingi oma süsteem, kuidas ta neid ümber nimetab ja ilmselt siis ka kuskil andmebaasis hoiab.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2006 18:36:33 vasta tsitaadiga

miks minu Ipod mini aku vahetuse eest 890-eek tahetakse küsida, kui kõik siin 690- eek väidavad hinnaks olevat?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 26.12.2006 20:07:07 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
690.- IM arvutites... vahetatakse vana iPod uue vastu icon_smile.gif


Et siis iga aasta maksan 690 krooni ja saan endale välimuse ja sisu poolest üha jälle ja jälle ilusa, viisaka iPodi?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 26.12.2006 21:09:48 vasta tsitaadiga

890.- kohta ei oska kosta... 2 kuud tagasi sain ise endale 690.- eest. aga jah.... nii ongi... ma usun millegi pärast, et järgmine või ülejärgmine aasta pean endale uue podi ostma kuna mulle ei suudeta mu mini enam asendada kuid ... icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004




sõnum 27.12.2006 15:12:52 vasta tsitaadiga

said omale nano siis? kui nad su mini ei suutnud asendada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 27.12.2006 19:49:42 vasta tsitaadiga

ei veel koukisid mini välja vennikesed kuid ma arvan et kauaks neid pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taivo112
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2003




sõnum 31.12.2006 15:27:31 vasta tsitaadiga

morgoth kirjutas:
Kas need 5.5g iPod 30gb isendid on juba Eestis kuskil müügis ka?


Mind huvitaks ka see mudel icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 31.12.2006 15:57:04 vasta tsitaadiga

taivo112 kirjutas:
morgoth kirjutas:
Kas need 5.5g iPod 30gb isendid on juba Eestis kuskil müügis ka?


Mind huvitaks ka see mudel icon_wink.gif

Afkoors, IMO on kõik need 30gb iPodid, mis müügil on, need 5.5g omad, vähemalt nendes poodides, kus müüakse 80gb isendeid, siis seal on ka 30gb omad juba 5.5g omad.

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taivo112
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2003




sõnum 03.01.2007 02:14:54 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
taivo112 kirjutas:
morgoth kirjutas:
Kas need 5.5g iPod 30gb isendid on juba Eestis kuskil müügis ka?


Mind huvitaks ka see mudel icon_wink.gif

Afkoors, IMO on kõik need 30gb iPodid, mis müügil on, need 5.5g omad, vähemalt nendes poodides, kus müüakse 80gb isendeid, siis seal on ka 30gb omad juba 5.5g omad.


Oled kindel? Photopointis ka juba 5.5? Peab uurima, minu arust neil need pakid juba seal tükk aega samasugused olnud. Või on uuel sama pakk icon_confused.gif Eriti nagu ei usu. Ja kas uuem natuke odavam ei peaks olema?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 07.01.2007 18:14:57 vasta tsitaadiga

Ma nüüd hästi ei mõista, kas IM vahetab vana kasutatud iPodi 690.- krooni eest uuevastu. Või on juttu ikkagi akuvahetusest?
Sorry kui vägamööda panen

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 18:27:35 vasta tsitaadiga

tanel98, no põhimõttelist vahetab jah. Ütled, et tahad aku ära vahetada ja USA-st saadetakse lihtsalt uus asemele.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iRock
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2006




sõnum 08.01.2007 12:55:04 vasta tsitaadiga

Kui olen õigesti aru saanud, siis lähipäevadel toimub MacWorld - vist oli selle ürituse nimi selline.
Ja iga aasta on seal uut iPodi esitletud, mis arvate, kas ka see aasta tuleb uus?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 12.01.2007 10:07:12 vasta tsitaadiga

Ehk keegi oskab öelda kuidas ühendada iPod iTunesiga nii, et lood mis arvutis pole ära ei kustuks?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 12.01.2007 21:34:29 vasta tsitaadiga

Proovi automatic sync ära keelata seadetes. Üks võimalus on ka lugude haldamiseks Winampi vastavat pluginat kasutada. mlipod sel nimeks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.01.2007 16:31:34 apple iTrip vasta tsitaadiga

oleks siis selline küsimus et kas seda kuskil eestis ka müügil on või kellelgi ja siis kas selline vidin tasuks ära ?

ja kui palju see vidin maksta võiks

kui ma olen omadega vales alateemas siis palun mõni admin kes on targem võik suunata selle teema õigesse alasse
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2007 16:34:20 Re: apple iTrip vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
oleks siis selline küsimus et kas seda kuskil eestis ka müügil on

IM arvutites hinnakirjas täitsa olemas.
http://www.mac.ee

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.01.2007 16:53:06 vasta tsitaadiga

nojah seal on nano jaoks olemas itrip küll jah kuid ma sealt kuidagi moodi ei suuda välja leida 4gen 20Gb omale mingit sellist vidinat
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 15.01.2007 02:27:08 vasta tsitaadiga

Kui mul on sync mahavõetud (et lood maha ei läheks) kuid oleks vaja ühte playlisty syncida iPodiga. Kuidas seda teha saaks? Samuti kas on võimalik ipod photot ühendada TV'ga, et filme vaadata? (widescreenis)

Videoga on see võimalik. Photoga saab samuti filme vaadata ju. http://www.oreillynet.com/pub/a/mac/2005/11/18/video-ipod.html
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2007 16:00:46 vasta tsitaadiga

kuna teema on nii suur, siis ei jõua kõike läbi kammida. Küssa selline, et kas saab iPod Video-le mp3-sid ja videoid panna ilma selle iTunes-i sünkrota? Et siis otse -- nii, et minu arvutis määratud kaustade/failide struktuur säiliks. Hetkel topib raibe kõik lood korraga ja oma suvaga sorteerib id3 järgi, aga nii ma kohe üldse ei taha. icon_evil.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2007 18:49:11 vasta tsitaadiga

SGM kirjutas:
kuna teema on nii suur, siis ei jõua kõike läbi kammida. Küssa selline, et kas saab iPod Video-le mp3-sid ja videoid panna ilma selle iTunes-i sünkrota? Et siis otse -- nii, et minu arvutis määratud kaustade/failide struktuur säiliks. Hetkel topib raibe kõik lood korraga ja oma suvaga sorteerib id3 järgi, aga nii ma kohe üldse ei taha. icon_evil.gif


oeh
kui iTunesi installid küsib ju, kas tahad, et iTunes ise haldab sinu muusika kaustu või ei muuda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2007 19:00:13 vasta tsitaadiga

seda ma tean, aga see ei aita midagi. Ma ei saa oma arvutis olevat mp3-kausta struktuuri iPotti sisse üle kanda, see ajab IKKA igal juhul lood laiali ja topib nad artistide/albumite/pealkirjade järgi ühte punti. icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clash
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2005




sõnum 20.01.2007 14:10:36 iPodi playlist arvutisse vasta tsitaadiga

kuidas ma saaksin oma ipod shuffle-i pealt teises arvutis koostatud playlisti enda masinasse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iRock
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2006




sõnum 20.01.2007 19:54:37 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi on võimalik filmidele subtiitrid peale salvestada vms (Mac'is), et ma saaks neid iPodiga vaadata.
Kas on ka selline võimalus, et subtiitrite faili tõstan iTunesi koos filmiga, et ta siis saab aru, et need on koos?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nika2
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2005




sõnum 21.01.2007 15:39:26 Ipod!!! aidake vasta tsitaadiga

Kuida ipodilt muusikat arvutise copyda?
Sry kui teema olemas või väga loll küsimus aga ei saa aru kuidagi!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iksDee
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 21.01.2007 21:01:56 vasta tsitaadiga

SGM kirjutas:
kuna teema on nii suur, siis ei jõua kõike läbi kammida. Küssa selline, et kas saab iPod Video-le mp3-sid ja videoid panna ilma selle iTunes-i sünkrota? Et siis otse -- nii, et minu arvutis määratud kaustade/failide struktuur säiliks. Hetkel topib raibe kõik lood korraga ja oma suvaga sorteerib id3 järgi, aga nii ma kohe üldse ei taha. icon_evil.gif


Sul on ju võimalus teha playlistid, nii, et lood oleks nii sorteeritud, nagu sa tahad?

_________________
xD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iRock
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2006




sõnum 23.01.2007 00:00:12 Re: Ipod!!! aidake vasta tsitaadiga

nika2 kirjutas:
Kuida ipodilt muusikat arvutise copyda?
Sry kui teema olemas või väga loll küsimus aga ei saa aru kuidagi!


On olemas programmid, otseselt soovitada ei oska, aga download.com'i saidilt peaks neid hulgi leidma.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nika2
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2005




sõnum 23.01.2007 16:50:50 vasta tsitaadiga

äkki keegi oskab mõnda soovitada?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 23.01.2007 19:52:50 vasta tsitaadiga

iRock kirjutas:
Kas kuidagi on võimalik filmidele subtiitrid peale salvestada vms (Mac'is), et ma saaks neid iPodiga vaadata.
Kas on ka selline võimalus, et subtiitrite faili tõstan iTunesi koos filmiga, et ta siis saab aru, et need on koos?

ipod liiga odavaks läinud icon_cry.gif thumbs_down.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.01.2007 20:01:53 kõrvaklapid vasta tsitaadiga

pmst oleks selline küsimus et kas te oleksite ni head ja postitaks siia lingid HV-st kõrvaklappide kohta mis eestis müügil on ja et nad sobivad ka 4-da gen. 20gb ipod-le

ette tänades lopes
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 20:05:15 vasta tsitaadiga

ipodile sobivad kõik tavalised klapid... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.01.2007 20:15:21 vasta tsitaadiga

no kahjuks ei sobi küll .. mul on mingi 170kr maksvad panasonic klapid ja viskab pausile koguaeg kui need taga on .. ja need klapid on ostetud selverist mingi paar kuud tagasi pmst väga vana mudel ei tohiks olla kui veel müüakse poodides

ja kellelt ma ostsin selle ta ütles mulle et nii on lood et ei sobi iga klapp sellele taha
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iRock
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2006




sõnum 23.01.2007 22:31:20 vasta tsitaadiga

? Ma ainult küsisin. Seda on siin ka varem küsitud, aga tol korral vastust ei saadud.

Aga nüüd on tõsisem mure:
Mul ei näita enam arvuti, et iPod on ühendatud. Tegin need etapid läbi, mis apple.comis näidatud oli. Aga ei midagi.
Reset ei aita.
Mis teha? Aidake.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 23.01.2007 23:23:07 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
no kahjuks ei sobi küll .. mul on mingi 170kr maksvad panasonic klapid ja viskab pausile koguaeg kui need taga on .. ja need klapid on ostetud selverist mingi paar kuud tagasi pmst väga vana mudel ei tohiks olla kui veel müüakse poodides

ja kellelt ma ostsin selle ta ütles mulle et nii on lood et ei sobi iga klapp sellele taha


4gen ipodile SOBIVAD kõik terved ja toimivad klapid... nimelt viskab ipod pausile siis, kui ta tunneb, et klappe enam taga ei ole, seega peaksid pigem klapid üle vaatama icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 23:23:36 vasta tsitaadiga

Või siis kõrvaklappide ühenduspistiku!
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPod mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.