|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lennnukas
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2004
|
17.12.2006 14:34:16
|
|
|
| Defmic kirjutas: |
| Mehed rääkige, kaua iPod videol aku vastu peab, kui sellega videosid vaadata? |
Endal 30 GB peab vastu ligi 3 h kui ma filmi vaatan...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
17.12.2006 14:35:54
|
|
|
Konks on selles, et kingitusena saadetavatele pakkidele tollis makse ei lisandu. Kingituse piirmäär koos postikuluga on maksimaalselt ~700 krooni. Seega kui tuvastatakse tollis, et paki väärtus on suurem kui kingituse piirmäär, maksad ikkagi makse.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fbrz
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2004
|
17.12.2006 14:58:57
|
|
|
-N!gHtY-, kui see nii lihtne oleks ja usast saakski märkimisväärselt odavamalt tellida, siis miks seda väga vähe tehakse?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-N!gHtY-
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2006
|
21.12.2006 01:53:03
|
|
|
| fbrz kirjutas: |
-N!gHtY-, kui see nii lihtne oleks ja usast saakski märkimisväärselt odavamalt tellida, siis miks seda väga vähe tehakse?  |
Mugavuse pärast
Aga kui tihti ja kuidas tuvastatakse et see on kallim kui 700 krooni...
Põhimõtteliselt võib ta selle paki lahti võtta ja kinni panna tagasi ja siis öelda et see on kasutatud ja selle väärtus on 500...
EDIT:
Sain siis lõpuks omale musta 80gb-se isendi...
Kas on mõnd head tasuta konverterit selleks iPodi formaadiks?
praegu kasutan üht PSP oma...
aga .avi jaoks just... ülejäänud pole vääääga oluline
Aitäh!
Selline küsimus ka et kui minu postitus on teemas viimane ja ma seda muudan, kas siis tuleb ka teema esile või ei?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defmic
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
23.12.2006 13:16:14
|
|
|
Äkki keegi oskab öelda mõne programmi, millega saaks avi file ja mpg faile kovertida, et need siis iPodi peale panna?
Vabavara võiks olla.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trixt
HV vaatleja
liitunud: 03.05.2006
|
23.12.2006 15:01:40
|
|
|
cucusoft
_________________ El Bimbo On See Meez |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-N!gHtY-
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2006
|
23.12.2006 15:20:05
|
|
|
Suur tänu!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defmic
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
23.12.2006 17:49:53
|
|
|
Minu poolt ka aitäh
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trixt
HV vaatleja
liitunud: 03.05.2006
|
23.12.2006 18:31:46
|
|
|
Võtke heaks....
_________________ El Bimbo On See Meez |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
23.12.2006 22:53:01
|
|
|
| Ega keegi ole tellinud oma iPodile uut akut? Kui on, siis kust? Huvitaks mini oma.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
23.12.2006 23:25:41
|
|
|
690.- IM arvutites... vahetatakse vana iPod uue vastu
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
24.12.2006 13:21:31
|
|
|
Huvitav, kas IM ka vanu MINI kõvakettaid müüb ?
Endal microdrive jahe, oleks vaja uut
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reelikaj
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2006
|
24.12.2006 16:49:33
Aidake leida laadijat ja juhet |
|
|
Kas keegi oskab aidata kust ma võiksin saada laadija ja arvutijuhtem Appel Ipod 20 Gb
ettetänades
_________________ *** |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
24.12.2006 19:48:09
|
|
|
www.mac.ee
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
25.12.2006 02:51:39
|
|
|
| Kas need 5.5g iPod 30gb isendid on juba Eestis kuskil müügis ka?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
25.12.2006 03:05:23
|
|
|
| Kas tõesti iPodile muud moodi sodi peale ei saa, kui iTunesi kaudu? Eraldi kettana teda Winnie alla ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nastix
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2003
|
25.12.2006 03:28:29
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Kas tõesti iPodile muud moodi sodi peale ei saa, kui iTunesi kaudu? Eraldi kettana teda Winnie alla ei saa? |
On ka teisi programme, mina panen Winampiga oma Nanole lugusid peale. Windowsi all saab teda ka eraldi kettana näidata, kuid ilmselt lihtsalt peale kopeerides sa neid lugusid kuulata ei saa, sest seal on mingi oma süsteem, kuidas ta neid ümber nimetab ja ilmselt siis ka kuskil andmebaasis hoiab.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
26.12.2006 18:36:33
|
|
|
| miks minu Ipod mini aku vahetuse eest 890-eek tahetakse küsida, kui kõik siin 690- eek väidavad hinnaks olevat?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
26.12.2006 20:07:07
|
|
|
| earthbeat kirjutas: |
690.- IM arvutites... vahetatakse vana iPod uue vastu  |
Et siis iga aasta maksan 690 krooni ja saan endale välimuse ja sisu poolest üha jälle ja jälle ilusa, viisaka iPodi?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
26.12.2006 21:09:48
|
|
|
890.- kohta ei oska kosta... 2 kuud tagasi sain ise endale 690.- eest. aga jah.... nii ongi... ma usun millegi pärast, et järgmine või ülejärgmine aasta pean endale uue podi ostma kuna mulle ei suudeta mu mini enam asendada kuid ...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defmic
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
27.12.2006 15:12:52
|
|
|
said omale nano siis? kui nad su mini ei suutnud asendada
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
27.12.2006 19:49:42
|
|
|
ei veel koukisid mini välja vennikesed kuid ma arvan et kauaks neid pole
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taivo112
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2003
|
31.12.2006 15:27:31
|
|
|
| morgoth kirjutas: |
| Kas need 5.5g iPod 30gb isendid on juba Eestis kuskil müügis ka? |
Mind huvitaks ka see mudel
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
31.12.2006 15:57:04
|
|
|
| taivo112 kirjutas: |
| morgoth kirjutas: |
| Kas need 5.5g iPod 30gb isendid on juba Eestis kuskil müügis ka? |
Mind huvitaks ka see mudel  |
Afkoors, IMO on kõik need 30gb iPodid, mis müügil on, need 5.5g omad, vähemalt nendes poodides, kus müüakse 80gb isendeid, siis seal on ka 30gb omad juba 5.5g omad.
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taivo112
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2003
|
03.01.2007 02:14:54
|
|
|
| thebull kirjutas: |
| taivo112 kirjutas: |
| morgoth kirjutas: |
| Kas need 5.5g iPod 30gb isendid on juba Eestis kuskil müügis ka? |
Mind huvitaks ka see mudel  |
Afkoors, IMO on kõik need 30gb iPodid, mis müügil on, need 5.5g omad, vähemalt nendes poodides, kus müüakse 80gb isendeid, siis seal on ka 30gb omad juba 5.5g omad. |
Oled kindel? Photopointis ka juba 5.5? Peab uurima, minu arust neil need pakid juba seal tükk aega samasugused olnud. Või on uuel sama pakk Eriti nagu ei usu. Ja kas uuem natuke odavam ei peaks olema?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel98
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
07.01.2007 18:14:57
|
|
|
Ma nüüd hästi ei mõista, kas IM vahetab vana kasutatud iPodi 690.- krooni eest uuevastu. Või on juttu ikkagi akuvahetusest?
Sorry kui vägamööda panen
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
07.01.2007 18:27:35
|
|
|
| tanel98, no põhimõttelist vahetab jah. Ütled, et tahad aku ära vahetada ja USA-st saadetakse lihtsalt uus asemele.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iRock
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2006
|
08.01.2007 12:55:04
|
|
|
Kui olen õigesti aru saanud, siis lähipäevadel toimub MacWorld - vist oli selle ürituse nimi selline.
Ja iga aasta on seal uut iPodi esitletud, mis arvate, kas ka see aasta tuleb uus?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
12.01.2007 10:07:12
|
|
|
| Ehk keegi oskab öelda kuidas ühendada iPod iTunesiga nii, et lood mis arvutis pole ära ei kustuks?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VilX
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2005
|
12.01.2007 21:34:29
|
|
|
| Proovi automatic sync ära keelata seadetes. Üks võimalus on ka lugude haldamiseks Winampi vastavat pluginat kasutada. mlipod sel nimeks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
14.01.2007 16:31:34
apple iTrip |
|
|
oleks siis selline küsimus et kas seda kuskil eestis ka müügil on või kellelgi ja siis kas selline vidin tasuks ära ?
ja kui palju see vidin maksta võiks
kui ma olen omadega vales alateemas siis palun mõni admin kes on targem võik suunata selle teema õigesse alasse
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
14.01.2007 16:34:20
Re: apple iTrip |
|
|
| lopes39 kirjutas: |
oleks siis selline küsimus et kas seda kuskil eestis ka müügil on
|
IM arvutites hinnakirjas täitsa olemas.
http://www.mac.ee
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
14.01.2007 16:53:06
|
|
|
| nojah seal on nano jaoks olemas itrip küll jah kuid ma sealt kuidagi moodi ei suuda välja leida 4gen 20Gb omale mingit sellist vidinat
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
15.01.2007 02:27:08
|
|
|
Kui mul on sync mahavõetud (et lood maha ei läheks) kuid oleks vaja ühte playlisty syncida iPodiga. Kuidas seda teha saaks? Samuti kas on võimalik ipod photot ühendada TV'ga, et filme vaadata? (widescreenis)
Videoga on see võimalik. Photoga saab samuti filme vaadata ju. http://www.oreillynet.com/pub/a/mac/2005/11/18/video-ipod.html
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
17.01.2007 16:00:46
|
|
|
kuna teema on nii suur, siis ei jõua kõike läbi kammida. Küssa selline, et kas saab iPod Video-le mp3-sid ja videoid panna ilma selle iTunes-i sünkrota? Et siis otse -- nii, et minu arvutis määratud kaustade/failide struktuur säiliks. Hetkel topib raibe kõik lood korraga ja oma suvaga sorteerib id3 järgi, aga nii ma kohe üldse ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
17.01.2007 18:49:11
|
|
|
| SGM kirjutas: |
kuna teema on nii suur, siis ei jõua kõike läbi kammida. Küssa selline, et kas saab iPod Video-le mp3-sid ja videoid panna ilma selle iTunes-i sünkrota? Et siis otse -- nii, et minu arvutis määratud kaustade/failide struktuur säiliks. Hetkel topib raibe kõik lood korraga ja oma suvaga sorteerib id3 järgi, aga nii ma kohe üldse ei taha.  |
oeh
kui iTunesi installid küsib ju, kas tahad, et iTunes ise haldab sinu muusika kaustu või ei muuda.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
17.01.2007 19:00:13
|
|
|
seda ma tean, aga see ei aita midagi. Ma ei saa oma arvutis olevat mp3-kausta struktuuri iPotti sisse üle kanda, see ajab IKKA igal juhul lood laiali ja topib nad artistide/albumite/pealkirjade järgi ühte punti.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clash
HV vaatleja
liitunud: 07.03.2005
|
20.01.2007 14:10:36
iPodi playlist arvutisse |
|
|
| kuidas ma saaksin oma ipod shuffle-i pealt teises arvutis koostatud playlisti enda masinasse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iRock
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2006
|
20.01.2007 19:54:37
|
|
|
Kas kuidagi on võimalik filmidele subtiitrid peale salvestada vms (Mac'is), et ma saaks neid iPodiga vaadata.
Kas on ka selline võimalus, et subtiitrite faili tõstan iTunesi koos filmiga, et ta siis saab aru, et need on koos?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nika2
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2005
|
21.01.2007 15:39:26
Ipod!!! aidake |
|
|
Kuida ipodilt muusikat arvutise copyda?
Sry kui teema olemas või väga loll küsimus aga ei saa aru kuidagi!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iksDee
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2006
|
21.01.2007 21:01:56
|
|
|
| SGM kirjutas: |
kuna teema on nii suur, siis ei jõua kõike läbi kammida. Küssa selline, et kas saab iPod Video-le mp3-sid ja videoid panna ilma selle iTunes-i sünkrota? Et siis otse -- nii, et minu arvutis määratud kaustade/failide struktuur säiliks. Hetkel topib raibe kõik lood korraga ja oma suvaga sorteerib id3 järgi, aga nii ma kohe üldse ei taha.  |
Sul on ju võimalus teha playlistid, nii, et lood oleks nii sorteeritud, nagu sa tahad?
_________________ xD |
|
| tagasi üles |
|
 |
iRock
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2006
|
23.01.2007 00:00:12
Re: Ipod!!! aidake |
|
|
| nika2 kirjutas: |
Kuida ipodilt muusikat arvutise copyda?
Sry kui teema olemas või väga loll küsimus aga ei saa aru kuidagi! |
On olemas programmid, otseselt soovitada ei oska, aga download.com'i saidilt peaks neid hulgi leidma.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nika2
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2005
|
23.01.2007 16:50:50
|
|
|
| äkki keegi oskab mõnda soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
23.01.2007 19:52:50
|
|
|
| iRock kirjutas: |
Kas kuidagi on võimalik filmidele subtiitrid peale salvestada vms (Mac'is), et ma saaks neid iPodiga vaadata.
Kas on ka selline võimalus, et subtiitrite faili tõstan iTunesi koos filmiga, et ta siis saab aru, et need on koos? |
ipod liiga odavaks läinud
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
23.01.2007 20:01:53
kõrvaklapid |
|
|
pmst oleks selline küsimus et kas te oleksite ni head ja postitaks siia lingid HV-st kõrvaklappide kohta mis eestis müügil on ja et nad sobivad ka 4-da gen. 20gb ipod-le
ette tänades lopes
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
23.01.2007 20:05:15
|
|
|
ipodile sobivad kõik tavalised klapid...
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
23.01.2007 20:15:21
|
|
|
no kahjuks ei sobi küll .. mul on mingi 170kr maksvad panasonic klapid ja viskab pausile koguaeg kui need taga on .. ja need klapid on ostetud selverist mingi paar kuud tagasi pmst väga vana mudel ei tohiks olla kui veel müüakse poodides
ja kellelt ma ostsin selle ta ütles mulle et nii on lood et ei sobi iga klapp sellele taha
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iRock
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2006
|
23.01.2007 22:31:20
|
|
|
? Ma ainult küsisin. Seda on siin ka varem küsitud, aga tol korral vastust ei saadud.
Aga nüüd on tõsisem mure:
Mul ei näita enam arvuti, et iPod on ühendatud. Tegin need etapid läbi, mis apple.comis näidatud oli. Aga ei midagi.
Reset ei aita.
Mis teha? Aidake.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
23.01.2007 23:23:07
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
no kahjuks ei sobi küll .. mul on mingi 170kr maksvad panasonic klapid ja viskab pausile koguaeg kui need taga on .. ja need klapid on ostetud selverist mingi paar kuud tagasi pmst väga vana mudel ei tohiks olla kui veel müüakse poodides
ja kellelt ma ostsin selle ta ütles mulle et nii on lood et ei sobi iga klapp sellele taha |
4gen ipodile SOBIVAD kõik terved ja toimivad klapid... nimelt viskab ipod pausile siis, kui ta tunneb, et klappe enam taga ei ole, seega peaksid pigem klapid üle vaatama
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
23.01.2007 23:23:36
|
|
|
| Või siis kõrvaklappide ühenduspistiku!
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|