|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 23:38:43
|
|
|
| Oioi kirjutas: |
| Demineerija kirjutas: |
| või otse freoon ringlusesse.... |
Otse freoon on lihtsalt üks väga aurustuv vedelik, muud ei miskit.
Kuni sa seda ei komprimeeri ja arustis soojust neelama ei pane, pole tast asja ega miskit. |
Ma mõtlesin kuidaig külmkapi loogikaga.. Aga sa jagad asja rohkem nagu näha :P
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
09.01.2007 23:39:35
|
|
|
| Demineerija kirjutas: |
| Precision kirjutas: |
irw...hea et pumbaga midagi ei juhtu ei aga kurat, saaks ma vaid baltic boltis käia saaks jahutuse epale ja arvuti kookku |
Miks sa siis sinna minna ei saa? Vangis?  |
Vangis jah, vangis ei teglt Eesti ilmad on nii sitad, et jalg ilma autota praegu eriti välja ei tiku
Ja mul pole isa, e. mu autojuhti ka mitte...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 23:40:56
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| Demineerija kirjutas: |
| Precision kirjutas: |
| irw...hea et pumbaga midagi ei juhtu :D ei aga kurat, saaks ma vaid baltic boltis käia :D saaks jahutuse epale ja arvuti kookku |
Miks sa siis sinna minna ei saa? Vangis? :D |
Vangis jah, vangis ei teglt Eesti ilmad on nii sitad, et jalg ilma autota praegu eriti välja ei tiku
Ja mul pole isa, e. mu autojuhti ka mitte... |
Hmn kus kandis asud muidu ja kus batlic bolt asub?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
09.01.2007 23:42:12
|
|
|
| veskimöldre, laagris, ja baltic bolt asub kadaka teel..
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 23:43:10
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| veskimöldre, laagris, ja baltic bolt asub kadaka teel.. |
No baltic boldist võin ma ise veel mööda sattuda. Ja lähim koht kuhu satun on nõmme keskus. Aga see vaevalt sind aitaks :D
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
09.01.2007 23:43:47
|
|
|
| nujh, reedel saaks isaga vist, hilemalt siis laupäev, tegelt peks oma korpsue valmis ehitama...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 23:44:45
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| nujh, reedel saaks isaga vist, hilemalt siis laupäev, tegelt peks oma korpsue valmis ehitama... |
Valmis saad siis pilte ka ikka!
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
09.01.2007 23:48:14
|
|
|
| ikka ikka ,logi on voimalik vaadata mu signas asuvalt lehelt...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
10.01.2007 11:36:23
|
|
|
Precision, Demineerija - äkki suhtleksite (keemia/fyysika, loogika ja transpordi vallas) edasi msn vahendusel
_________________ "Things just happen. What the hell." - Didactylos |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
10.01.2007 11:59:13
|
|
|
| phleg kirjutas: |
| Precision, Demineerija - äkki suhtleksite (keemia/fyysika, loogika ja transpordi vallas) edasi msn vahendusel |
Mõttetu. Nii saavad ka teised teada, kuidas lood on.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
10.01.2007 13:57:20
|
|
|
imho, teile on see "uudis"
teistele, kes seda -Watercooling- teemat loevad - on see OT ja BS
inimeste laiskusel ei ole piire
_________________ "Things just happen. What the hell." - Didactylos |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
10.01.2007 15:12:43
|
|
|
| phleg kirjutas: |
imho, teile on see "uudis"
teistele, kes seda -Watercooling- teemat loevad - on see OT ja BS
inimeste laiskusel ei ole piire |
Imhota vähem ;) Sulle ei ole see uudis ok. Mulle nii ja naa. Aga teistele. Las teised otsustavad enda eest. Või oled siin teiste suuvooder?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
13.01.2007 20:54:41
|
|
|
Kas keegi on vesijahutust kinnises kastis hoidnud ilma lisaventilaatoriteta? CPU, VGA ja northbridgel on blokk peal
Ma proovisin, ja peale ca ~6 tunnist arvuti hooramist pani masin pange.. peale wini laadimist tuli must pilt ja edasi ei läinud, ennem kui lasin masinal veits jahtuda ja võtsin kaane maha.. ei tea mille tõttu.. kas äkki see, et VGA 'l pole mäludel radikaid peal.. moboga midagi? või HDD? palju need peaksid kannatama, masina info profiilis.
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
13.01.2007 20:55:05
|
|
|
Radikat ei hoita üldjuhul arvuti korpuse sees ning eriti siis, kui jahutust pole sellel.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
13.01.2007 21:01:54
|
|
|
prophet, sul oli seal ikka väga soe vesi lõpuks ja prose shutdown temp oli väiksem, kui vee temp.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
13.01.2007 21:32:00
|
|
|
Eip, mul on kõik watercooleri radikad/fanid kastist väljas ja tray'l jälgisin tempi, oli ca 32C... enne kui kinni lõi masina tuli BSOD ette btw
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
13.01.2007 21:33:30
|
|
|
Tahtsid plokkidele venti peale panna? Ehk seletaksid uuesti ning vähe paremini.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
13.01.2007 21:37:21
|
|
|
Ei tahtnud plokkide peale panna
Mul on need TT radikad, mis on kõik kastist väljas, kastis sees on ainult PSU 's olev õhku väljatõmbav fan ja rohkem pole midagi
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
14.01.2007 16:00:17
|
|
|
No väga kena näeb ta välja küll,noh see muidugi maitse asi.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
19.01.2007 22:35:54
|
|
|
Oskab keegi vesijahutus süsteemi soovitada? Hind võiks olla kuni 3500.-.
Praegu tundub küll kõige mõistlikum bigwater 735-e kõrvale võtta bigwater 745, aga ei ole väga uurinud.(735 jahutab videokaarte siis)
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
19.01.2007 23:49:37
|
|
|
| aga telli äkki? Ses suhtes , et saaks parema komplekti kokku, või nii
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
20.01.2007 00:02:12
|
|
|
| ise ehitades saab parima koosluse
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
20.01.2007 00:04:00
|
|
|
Saab, aga pole kohe üldse mitte enam viitsimust peale paari süsteemi kokku panemist.
Lisaks pole eestis juppe saada, vaja välismaalt tellida jne.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
20.01.2007 00:06:22
|
|
|
osta mu oma ära, välimus on nagu on aga jahutab küll paremini kui mingi poe peldik
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
20.01.2007 00:07:50
|
|
|
| Saada PS-i mõni pilt ning andmed. Praegugi bigwater 2xX1900XTX-i peal ning täitsa kärab.(Kuigi üks lisaradikas ei teeks paha)
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
20.01.2007 17:43:02
|
|
|
Andke nõu, smoking ikkagi see plokk ei sobinud ja pole koduseid vahendeid ka. Kuidas ma saan TT CL-W0010 soc am2 peale, kust mingeid üleminekuid vms saab
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
20.01.2007 17:49:50
|
|
|
crashsmash, miks ta ei sobinud? Kas sul on ikka selline plokk koos kinnitusplaadiga?
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
20.01.2007 17:55:02
|
|
|
jah, selline ta on. augud ei kattu
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
20.01.2007 17:56:41
|
|
|
crashsmash, kas mõni auk lähedal on? Kui on lähedal, siis mine osta ümarviil ja edasi oskad vast ise
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
20.01.2007 17:59:18
|
|
|
ei ole ka lähedal, igatahes teiste et "suht kindel" soovitusi ei tasu kuulata eriti, raiskad niisama poolteist tuhat.
edit: no asi isegi ehk annaks aga ma viilin end surnuks sest seda on palju pigem istun ja ootan kuni c2d üle lähen
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
20.01.2007 20:37:43
|
|
|
Kunagi oli freesijaid küllaga, kuid pole kellegagi asja niikaugele saanud, et konkreetselt tegemiseks läheks. Niisiis, kas on kedagi kellel oleks aega veeplokki freesida?
(Sobib nii manuaalfreesimine kui ka CNC, igaühel siis vastava keerukustasemega joonis)
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.01.2007 20:24:13
|
|
|
Kiire küsimus, et kes meisterdab siin plokke korralikult? up
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
23.01.2007 01:15:54
|
|
|
Eespool oli piiritusest juttu, keegi mäletab, kus see link oli, kus võrdlusandmed kirjas: soojusjuhtvivus jne. Piiritust rohkem käes . mingi mõte tuli vanale raalile jälle elu sisse puhuda.
Hää kast jääb ka varsi üle:
Sisse mahtus 5xHDD'd, 2Xsalongiradikat, pump jne. Kel huvi, võin pilte juurde teha.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
23.01.2007 01:17:20
|
|
|
| pajuga see korpus müüki läheks. Ega sa ei tea kes cpu plokke meisterdab, koos kinnitusega ikka eeldaks jne.?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
23.01.2007 02:19:12
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
Eespool oli piiritusest juttu, keegi mäletab, kus see link oli, kus võrdlusandmed kirjas: soojusjuhtvivus jne. Piiritust rohkem käes . |
Sul pump süsteemis on olemas vedelikku ringi ajamas?
Milleks sulle siis see vedeliku soojusjuhtivus, kui pump niikuinii ringi ajab
(Soojusjuhtivust vajad sa proseploki materjali valikul, et soojus proselt kiirelt vedelikku edasi kanduks)
Vedelikjahutuse puhul on hoopis soojusmahtuvust vaja teada.
See näitab, kui palju soojust antud vedelikuhulgaga kaasa minema mahub.
Etüülpiirituse soojusmahtuvus on 78% vee omast.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
23.01.2007 16:12:24
|
|
|
Keegi teab kust võimalikult odavalt Tt "SuurVesi" 745 süsteemi kätte saab? Mul sünnipäev tulemas...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
23.01.2007 17:01:56
|
|
|
Alustan endale paari veeploki tegemist. Materjali jääb nats üle nii, et võin mõne tk veel meisterdada.
Materjaliks saab kollakas-punane vask. Peale tulevad pleksist kaaned, mille külge saab keeratud otsikud. Plokkide alumine osa saab olema ümara kujuga kuna materjal on selline. Diameeter alumisel osal u 6cm.
Siseosale jääb sõrestik (päris tühjaks ei puuri) Soojuskandumine vedelikule peaks päris hea tulema
PM mulle ploki ja hinnasooviga, kui oled huvitatud. Kirja panna Socket´i/Graafikakaardi tüüp. Parem kui saadaksid või otsiksid välja ka joonise mõõtudega.
s939, sAM2, GF7900gs, GF7900gt ja enamikule sobivad NB mõõdud olemas. Neid pole vaja saata.
Materjali peaks üle jääma u3-4 ploki jagu. Usinamad saavad jaole
Garanteerin töökindluse
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
23.01.2007 17:29:17
|
|
|
| rallitaja kirjutas: |
Keegi teab kust võimalikult odavalt Tt "SuurVesi" 745 süsteemi kätte saab? Mul sünnipäev tulemas...  |
Ordist peaks saama,nädala tagasi kuskil oli bigwater 745 tondi ärikeskuse ordis koha peal olemas.
Tellides läheb veits aega,kui laos olemas on.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
23.01.2007 17:44:29
|
|
|
| See viimane vist minu käes, aga võibolla veel kohapeal, küsi.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
23.01.2007 17:48:44
|
|
|
| Ordist ma vaatsin, hiinakirjas oli olemas. 1700 kuskil taheti raha. Ega vist kuskilt odavamalt saagi?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
23.01.2007 17:52:29
|
|
|
Sa võid ju ka ise teha. Endal sai ostetud cpu plokk, ja akvaariumipump. Muu oli nagu omaloominging.
Ja nüüd on arvuti stabiilselt @1900mhz 32c peal. Ja mis kõige parem-see läks maksma ca 800eek.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
23.01.2007 18:02:20
|
|
|
| Noh, oli siin plaan küll ise teha, aga kuna asun sellises pommiaugus, kust materiali ei saa eriti, siis jääbki vist üle vaid osta. Mõtlesin isegi vahepeal kasutaja riff abiga ploki teha, aga sinnapaika see jäigi. Hind oleks tulnud Tt plokiga suht sama. Võibolla annab ordist alla kah natuke küsida?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
23.01.2007 18:06:50
|
|
|
Hv-s müüakse ka kasutatud vesijahutuse juppe. Sealt peaksid sa kindlasti midagi leidma. Lased postiga kohale saata ja ongi asi käes.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
23.01.2007 18:45:34
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Materjaliks saab kollakas-punane vask. |
Vat proseploki materjali on asi, mida peab hoolega valima ja mille pealt kokku hoida ei maksaks.
Sinu kirjelduse järgi 'kollakas-punane' võib olla misiganes vase sulam (muidugi võin ma ka eksida). Kui nüüd veidi vaadata, siis parima soojusjuhtivusega on puhas nn 'elektroodvask', kõik muud segud on sellest juba kuni kordades kehvema soojusjuhtivusega.
Kujutad vast isegi ette, et kui suur vaev on ära nähtud, aga algmaterjal on kõva kolmandiku kehvem, siis võib tulemus olla erinev oodatust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
23.01.2007 19:24:47
|
|
|
| Noh, mul ei ole ilmtingimata vaja suure radikaga 745-te. Piisab ka 735-st, mul on vaikus oluline. küll ma suurte jahutusomaduste vajadusel keldrist auto vaskradikad üles otsin. Surfdatas peaks see maksma praegu kuskil 1410 krooni? HV hinnakirjast vaatasin praegu. Ja jahutab ta ikka paremini, kui inbox, ja vaiksem niikuinii. Seega vast tuleb see värk ära osta. Muidu ostaks siitsamast foorumist, aga ei viitsi praegu postivärgiga jamada. Ja kuna on tulemas sünnipäev, siis transport poodi ja koju tagasi tuleb tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
30.01.2007 16:52:52
|
|
|
http://www.zone.ee/no_limit/IMG_4326.jpg?2
http://www.zone.ee/no_limit/IMG_4327.jpg?2
Endal jäi pooleli, sest puudub blow torch. Mingi suur kirvetaoline jootekolb ei aidanud. Gaasipliidiga saab ka muidu, aga suht raske on sellega.
Pealmine osa on ka muidu valmis joodetud, aga seina ei saanud joodetud, vaja leegiga kuumutada.
Töö ise on mingi 1-2a vana. Mõtlesin et panen siia, saate ehk inspiratsiooni.
Kasutatud materjal: paks pronksplekk, pronks kruvid, jootetina, vasktorud.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
30.01.2007 17:29:56
|
|
|
| Krt see 745 oli tegelikult suhteliselt nutune värk. Kui lisaks panin gpu ploki ka süsteemi, olid tempid kõrgemad kui stock cooleriga + radikatel andsid düüsid kohe alguses poest ostes läbi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|