Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 23:38:43 vasta tsitaadiga

Oioi kirjutas:
Demineerija kirjutas:
või otse freoon ringlusesse....

Otse freoon on lihtsalt üks väga aurustuv vedelik, muud ei miskit.
Kuni sa seda ei komprimeeri ja arustis soojust neelama ei pane, pole tast asja ega miskit.



Ma mõtlesin kuidaig külmkapi loogikaga.. Aga sa jagad asja rohkem nagu näha :P
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 09.01.2007 23:39:35 vasta tsitaadiga

Demineerija kirjutas:
Precision kirjutas:
irw...hea et pumbaga midagi ei juhtu icon_biggrin.gif ei aga kurat, saaks ma vaid baltic boltis käia icon_biggrin.gif saaks jahutuse epale ja arvuti kookku


Miks sa siis sinna minna ei saa? Vangis? icon_biggrin.gif


Vangis jah, vangis ei teglt Eesti ilmad on nii sitad, et jalg ilma autota praegu eriti välja ei tiku
Ja mul pole isa, e. mu autojuhti ka mitte...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 23:40:56 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
Demineerija kirjutas:
Precision kirjutas:
irw...hea et pumbaga midagi ei juhtu :D ei aga kurat, saaks ma vaid baltic boltis käia :D saaks jahutuse epale ja arvuti kookku


Miks sa siis sinna minna ei saa? Vangis? :D


Vangis jah, vangis ei teglt Eesti ilmad on nii sitad, et jalg ilma autota praegu eriti välja ei tiku
Ja mul pole isa, e. mu autojuhti ka mitte...


Hmn kus kandis asud muidu ja kus batlic bolt asub?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 09.01.2007 23:42:12 vasta tsitaadiga

veskimöldre, laagris, ja baltic bolt asub kadaka teel..
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 23:43:10 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
veskimöldre, laagris, ja baltic bolt asub kadaka teel..


No baltic boldist võin ma ise veel mööda sattuda. Ja lähim koht kuhu satun on nõmme keskus. Aga see vaevalt sind aitaks :D
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 09.01.2007 23:43:47 vasta tsitaadiga

nujh, reedel saaks isaga vist, hilemalt siis laupäev, tegelt peks oma korpsue valmis ehitama...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 23:44:45 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
nujh, reedel saaks isaga vist, hilemalt siis laupäev, tegelt peks oma korpsue valmis ehitama...


Valmis saad siis pilte ka ikka!
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 09.01.2007 23:48:14 vasta tsitaadiga

ikka ikka ,logi on voimalik vaadata mu signas asuvalt lehelt...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 11:36:23 vasta tsitaadiga

Precision, Demineerija - äkki suhtleksite (keemia/fyysika, loogika ja transpordi vallas) edasi msn vahendusel
_________________
"Things just happen. What the hell." - Didactylos
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 11:59:13 vasta tsitaadiga

phleg kirjutas:
Precision, Demineerija - äkki suhtleksite (keemia/fyysika, loogika ja transpordi vallas) edasi msn vahendusel


Mõttetu. Nii saavad ka teised teada, kuidas lood on.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 13:57:20 vasta tsitaadiga

imho, teile on see "uudis"
teistele, kes seda -Watercooling- teemat loevad - on see OT ja BS
inimeste laiskusel ei ole piire

_________________
"Things just happen. What the hell." - Didactylos
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 15:12:43 vasta tsitaadiga

phleg kirjutas:
imho, teile on see "uudis"
teistele, kes seda -Watercooling- teemat loevad - on see OT ja BS
inimeste laiskusel ei ole piire


Imhota vähem ;) Sulle ei ole see uudis ok. Mulle nii ja naa. Aga teistele. Las teised otsustavad enda eest. Või oled siin teiste suuvooder?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 13.01.2007 20:54:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi on vesijahutust kinnises kastis hoidnud ilma lisaventilaatoriteta? CPU, VGA ja northbridgel on blokk peal

Ma proovisin, ja peale ca ~6 tunnist arvuti hooramist pani masin pange.. peale wini laadimist tuli must pilt ja edasi ei läinud, ennem kui lasin masinal veits jahtuda ja võtsin kaane maha.. ei tea mille tõttu.. kas äkki see, et VGA 'l pole mäludel radikaid peal.. moboga midagi? või HDD? palju need peaksid kannatama, masina info profiilis.

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 13.01.2007 20:55:05 vasta tsitaadiga

Radikat ei hoita üldjuhul arvuti korpuse sees ning eriti siis, kui jahutust pole sellel. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 13.01.2007 21:01:54 vasta tsitaadiga

prophet, sul oli seal ikka väga soe vesi lõpuks ja prose shutdown temp oli väiksem, kui vee temp.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 13.01.2007 21:32:00 vasta tsitaadiga

Eip, mul on kõik watercooleri radikad/fanid kastist väljas ja tray'l jälgisin tempi, oli ca 32C... enne kui kinni lõi masina tuli BSOD ette btw
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 13.01.2007 21:33:30 vasta tsitaadiga

Tahtsid plokkidele venti peale panna? icon_lol.gif Ehk seletaksid uuesti ning vähe paremini. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 13.01.2007 21:37:21 vasta tsitaadiga

Ei tahtnud plokkide peale panna icon_razz.gif

Mul on need TT radikad, mis on kõik kastist väljas, kastis sees on ainult PSU 's olev õhku väljatõmbav fan ja rohkem pole midagi

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2007 01:53:37 vasta tsitaadiga

kas selline asi tasub ennast ära
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.01.2007 01:55:51 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
kas selline asi tasub ennast ära



ekäää icon_wink.gif See rohkem maitse asi, kui äratasumise asi.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.01.2007 16:00:17 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
kas selline asi tasub ennast ära

No väga kena näeb ta välja küll,noh see muidugi maitse asi. icon_razz1.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.01.2007 20:41:09 vasta tsitaadiga

Pole päris watercooling teema aga seostub sellega.

Üks suht üldine küsimus. Kui võimast hea kasuteguriga Külmkompressorit läheb vaja u700W hoidmisel -10-0Celsius.?
Jahutajaks oleks "waterchiller" tüüpi masin.

Ehk keegi sai küsimusest aru kah icon_wink.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 19.01.2007 22:35:54 vasta tsitaadiga

Oskab keegi vesijahutus süsteemi soovitada? Hind võiks olla kuni 3500.-.
Praegu tundub küll kõige mõistlikum bigwater 735-e kõrvale võtta bigwater 745, aga ei ole väga uurinud.(735 jahutab videokaarte siis)
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 19.01.2007 23:49:37 vasta tsitaadiga

aga telli äkki? Ses suhtes , et saaks parema komplekti kokku, või nii
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2007 00:02:12 vasta tsitaadiga

ise ehitades saab parima koosluse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 20.01.2007 00:04:00 vasta tsitaadiga

Saab, aga pole kohe üldse mitte enam viitsimust peale paari süsteemi kokku panemist. icon_rolleyes.gif
Lisaks pole eestis juppe saada, vaja välismaalt tellida jne.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2007 00:06:22 vasta tsitaadiga

osta mu oma ära, välimus on nagu on aga jahutab küll paremini kui mingi poe peldik icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 20.01.2007 00:07:50 vasta tsitaadiga

Saada PS-i mõni pilt ning andmed. Praegugi bigwater 2xX1900XTX-i peal ning täitsa kärab.(Kuigi üks lisaradikas ei teeks paha)
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2007 17:43:02 vasta tsitaadiga

Andke nõu, smoking ikkagi see plokk ei sobinud ja pole koduseid vahendeid ka. Kuidas ma saan TT CL-W0010 soc am2 peale, kust mingeid üleminekuid vms saab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 20.01.2007 17:49:50 vasta tsitaadiga

crashsmash, miks ta ei sobinud? Kas sul on ikka selline plokk koos kinnitusplaadiga?
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2007 17:55:02 vasta tsitaadiga

jah, selline ta on. augud ei kattu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 20.01.2007 17:56:41 vasta tsitaadiga

crashsmash, kas mõni auk lähedal on? Kui on lähedal, siis mine osta ümarviil ja edasi oskad vast ise icon_wink.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2007 17:59:18 vasta tsitaadiga

ei ole ka lähedal, igatahes teiste et "suht kindel" soovitusi ei tasu kuulata eriti, raiskad niisama poolteist tuhat.
edit: no asi isegi ehk annaks aga ma viilin end surnuks sest seda on palju icon_rolleyes.gif pigem istun ja ootan kuni c2d üle lähen
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2007 20:37:43 vasta tsitaadiga

Kunagi oli freesijaid küllaga, kuid pole kellegagi asja niikaugele saanud, et konkreetselt tegemiseks läheks. Niisiis, kas on kedagi kellel oleks aega veeplokki freesida?
(Sobib nii manuaalfreesimine kui ka CNC, igaühel siis vastava keerukustasemega joonis)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 20:24:13 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus, et kes meisterdab siin plokke korralikult? up thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 01:15:54 vasta tsitaadiga

Eespool oli piiritusest juttu, keegi mäletab, kus see link oli, kus võrdlusandmed kirjas: soojusjuhtvivus jne. Piiritust rohkem käes icon_wink.gif . mingi mõte tuli vanale raalile jälle elu sisse puhuda.
Hää kast jääb ka varsi üle:
Sisse mahtus 5xHDD'd, 2Xsalongiradikat, pump jne. Kel huvi, võin pilte juurde teha.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 01:17:20 vasta tsitaadiga

pajuga see korpus müüki läheks. Ega sa ei tea kes cpu plokke meisterdab, koos kinnitusega ikka eeldaks jne.?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 23.01.2007 02:19:12 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Eespool oli piiritusest juttu, keegi mäletab, kus see link oli, kus võrdlusandmed kirjas: soojusjuhtvivus jne. Piiritust rohkem käes icon_wink.gif .

Sul pump süsteemis on olemas vedelikku ringi ajamas?
Milleks sulle siis see vedeliku soojusjuhtivus, kui pump niikuinii ringi ajab icon_eek.gif
(Soojusjuhtivust vajad sa proseploki materjali valikul, et soojus proselt kiirelt vedelikku edasi kanduks)
Vedelikjahutuse puhul on hoopis soojusmahtuvust vaja teada.
See näitab, kui palju soojust antud vedelikuhulgaga kaasa minema mahub.
Etüülpiirituse soojusmahtuvus on 78% vee omast.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 23.01.2007 16:12:24 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust võimalikult odavalt Tt "SuurVesi" 745 süsteemi kätte saab? Mul sünnipäev tulemas... icon_razz.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2007 17:01:56 vasta tsitaadiga

Alustan endale paari veeploki tegemist. Materjali jääb nats üle nii, et võin mõne tk veel meisterdada.
Materjaliks saab kollakas-punane vask. Peale tulevad pleksist kaaned, mille külge saab keeratud otsikud. Plokkide alumine osa saab olema ümara kujuga kuna materjal on selline. Diameeter alumisel osal u 6cm.
Siseosale jääb sõrestik (päris tühjaks ei puuri) Soojuskandumine vedelikule peaks päris hea tulema icon_wink.gif

PM mulle ploki ja hinnasooviga, kui oled huvitatud. Kirja panna Socket´i/Graafikakaardi tüüp. Parem kui saadaksid või otsiksid välja ka joonise mõõtudega.
s939, sAM2, GF7900gs, GF7900gt ja enamikule sobivad NB mõõdud olemas. Neid pole vaja saata.

Materjali peaks üle jääma u3-4 ploki jagu. Usinamad saavad jaole icon_smile.gif

Garanteerin töökindluse

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.01.2007 17:29:17 vasta tsitaadiga

rallitaja kirjutas:
Keegi teab kust võimalikult odavalt Tt "SuurVesi" 745 süsteemi kätte saab? Mul sünnipäev tulemas... icon_razz.gif

Ordist peaks saama,nädala tagasi kuskil oli bigwater 745 tondi ärikeskuse ordis koha peal olemas.
Tellides läheb veits aega,kui laos olemas on.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 23.01.2007 17:44:29 vasta tsitaadiga

See viimane vist minu käes, aga võibolla veel kohapeal, küsi.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 23.01.2007 17:48:44 vasta tsitaadiga

Ordist ma vaatsin, hiinakirjas oli olemas. 1700 kuskil taheti raha. Ega vist kuskilt odavamalt saagi?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 17:52:29 vasta tsitaadiga

Sa võid ju ka ise teha. Endal sai ostetud cpu plokk, ja akvaariumipump. Muu oli nagu omaloominging.
Ja nüüd on arvuti stabiilselt @1900mhz 32c peal. Ja mis kõige parem-see läks maksma ca 800eek.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 23.01.2007 18:02:20 vasta tsitaadiga

Noh, oli siin plaan küll ise teha, aga kuna asun sellises pommiaugus, kust materiali ei saa eriti, siis jääbki vist üle vaid osta. Mõtlesin isegi vahepeal kasutaja riff abiga ploki teha, aga sinnapaika see jäigi. Hind oleks tulnud Tt plokiga suht sama. Võibolla annab ordist alla kah natuke küsida?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 18:06:50 vasta tsitaadiga

Hv-s müüakse ka kasutatud vesijahutuse juppe. Sealt peaksid sa kindlasti midagi leidma. Lased postiga kohale saata ja ongi asi käes.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 23.01.2007 18:45:34 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Materjaliks saab kollakas-punane vask.

Vat proseploki materjali on asi, mida peab hoolega valima ja mille pealt kokku hoida ei maksaks.
Sinu kirjelduse järgi 'kollakas-punane' võib olla misiganes vase sulam (muidugi võin ma ka eksida). Kui nüüd veidi vaadata, siis parima soojusjuhtivusega on puhas nn 'elektroodvask', kõik muud segud on sellest juba kuni kordades kehvema soojusjuhtivusega.
Kujutad vast isegi ette, et kui suur vaev on ära nähtud, aga algmaterjal on kõva kolmandiku kehvem, siis võib tulemus olla erinev oodatust.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 23.01.2007 19:24:47 vasta tsitaadiga

Noh, mul ei ole ilmtingimata vaja suure radikaga 745-te. Piisab ka 735-st, mul on vaikus oluline. küll ma suurte jahutusomaduste vajadusel keldrist auto vaskradikad üles otsin. Surfdatas peaks see maksma praegu kuskil 1410 krooni? HV hinnakirjast vaatasin praegu. Ja jahutab ta ikka paremini, kui inbox, ja vaiksem niikuinii. Seega vast tuleb see värk ära osta. Muidu ostaks siitsamast foorumist, aga ei viitsi praegu postivärgiga jamada. Ja kuna on tulemas sünnipäev, siis transport poodi ja koju tagasi tuleb tasuta.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 30.01.2007 16:52:52 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/no_limit/IMG_4326.jpg?2

http://www.zone.ee/no_limit/IMG_4327.jpg?2

Endal jäi pooleli, sest puudub blow torch. Mingi suur kirvetaoline jootekolb ei aidanud. Gaasipliidiga saab ka muidu, aga suht raske on sellega.
Pealmine osa on ka muidu valmis joodetud, aga seina ei saanud joodetud, vaja leegiga kuumutada.
Töö ise on mingi 1-2a vana. Mõtlesin et panen siia, saate ehk inspiratsiooni.
Kasutatud materjal: paks pronksplekk, pronks kruvid, jootetina, vasktorud.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2007 17:29:56 vasta tsitaadiga

Krt see 745 oli tegelikult suhteliselt nutune värk. Kui lisaks panin gpu ploki ka süsteemi, olid tempid kõrgemad kui stock cooleriga + radikatel andsid düüsid kohe alguses poest ostes läbi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.