|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
09.01.2007 23:21:26
|
|
|
| ta näitab ju ainult 3gp ja ma ei ole veel näinud programmi mis teeks täpselt selle telefoni display suuruseks ja hea kvaliteediga.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
10.01.2007 00:33:13
|
|
|
| tsitaat: |
ta näitab ju ainult 3gp
|
mida näitab 3gv? ei saanud hästi aru.
aga tänud ka eelmisele vastajale.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
10.01.2007 00:43:19
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
| ta näitab ju ainult 3gp ja ma ei ole veel näinud programmi mis teeks täpselt selle telefoni display suuruseks ja hea kvaliteediga. |
üldjuhul on videod erinevate resolutsioonidega, õige suuruse saamiseks tee täpselt õige suurusega video ise valmis
minuteada toetas see telefon ka 3g2 formaati
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
10.01.2007 01:20:28
|
|
|
okei, tänud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
10.01.2007 06:06:04
|
|
|
Videote konverteerimiseks soovitan soojalt seda programmi. Teeb kõike kõigeks ja tasuta.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
10.01.2007 20:44:09
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Videote konverteerimiseks soovitan soojalt seda programmi. Teeb kõike kõigeks ja tasuta. |
ära aja lolli juttu, selle display suurust ei ole ja ei töötanud ka selle telefoniga, ma proovisin. Isegi pc suite ei mängi neid 3gp-sid.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
10.01.2007 21:44:52
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
| Videote konverteerimiseks soovitan soojalt seda programmi. Teeb kõike kõigeks ja tasuta. |
ära aja lolli juttu, selle display suurust ei ole ja ei töötanud ka selle telefoniga, ma proovisin. Isegi pc suite ei mängi neid 3gp-sid. |
Tõmba SEE fail ja proovi, kas läheb tööle. Antud fail on tehtud sama SUPER programmiga ja minu 6230i telefnis töötab.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
10.01.2007 21:51:48
|
|
|
Sixten, jama lugu siis.
Kui pc suite nii väga meeldib, siis selle media player oskab ka ju videofaile konvertida.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
10.01.2007 21:53:59
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Sixten, jama lugu siis.
Kui pc suite nii väga meeldib, siis selle media player oskab ka ju videofaile konvertida. |
no seda ma räägingi,et seal ei saa täpselt selle telefoni display suuruseks teha
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
10.01.2007 22:13:37
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| Sixten kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
| Videote konverteerimiseks soovitan soojalt seda programmi. Teeb kõike kõigeks ja tasuta. |
ära aja lolli juttu, selle display suurust ei ole ja ei töötanud ka selle telefoniga, ma proovisin. Isegi pc suite ei mängi neid 3gp-sid. |
Tõmba SEE fail ja proovi, kas läheb tööle. Antud fail on tehtud sama SUPER programmiga ja minu 6230i telefnis töötab. |
mis pikslites tehtud on?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait83
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2006
|
10.01.2007 22:50:43
|
|
|
| Kas 6230i'l on võimalik muuta äratuskella tooni?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
10.01.2007 22:52:57
|
|
|
märkmik - äratuskell - äratuse toon
sealt saad muuta.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
10.01.2007 23:04:51
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
| sixkiller kirjutas: |
| Sixten kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
| Videote konverteerimiseks soovitan soojalt seda programmi. Teeb kõike kõigeks ja tasuta. |
ära aja lolli juttu, selle display suurust ei ole ja ei töötanud ka selle telefoniga, ma proovisin. Isegi pc suite ei mängi neid 3gp-sid. |
Tõmba SEE fail ja proovi, kas läheb tööle. Antud fail on tehtud sama SUPER programmiga ja minu 6230i telefnis töötab. |
mis pikslites tehtud on? |
SIIN on need sätted, millega mina tegin..
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait83
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2006
|
11.01.2007 14:40:08
|
|
|
ma tahan osta 6230i-le 512 mb mälukaarti.
mis vahe on mmcm ja mmc+ kaardil
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait83
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2006
|
17.01.2007 14:14:08
|
|
|
Tellisin endale sellise mälukaardi siis ja see paneb täiega näkku.
https://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iItemID=34613&iShopID=1
Kõigepealt: kui kopida läbi nokia pc suite'i mälukaardile pilte(jpg) ja mp3-sid, siis ta kopeerib need küll sinna ilusti ära aga ühtegi faili ma avada ei saa. St., et ei ava pilte ega esita mp3-e. Ütleb, et failivormingut ei toetata.
Kui ma kasutan seda mälukaarti aga nö lihtsalt removable diskina ja kopin pilte või mp3-sid, siis telefon küll tunnistab neid faile ja kõik on ok.
Lõpuks siis selline asi, et kopisin pea 400 mega jagu mp3-sid mälukaardile, ühendan telefoni arvuti tagant lahti, avan mälukaardi ja näitab et ühtegi lugu pole. Täiesti tühi.
MIlles siis asi on, olen ise nii rumal, või on kaart vale soetatud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
17.01.2007 14:22:40
|
|
|
mul kingstoni gigane pädeb ilusti.
Ainult on veidi kitsam ja klemmid ka veidi teised originaaliga võrreldes - ehk telefoni paigaldamisel tuleb veidi vaadata ja kui põrutada saab siis igakord ei tunne enam ära ka kaarti (kaart paigast nihkunud).
Suurem osa suuri liigutusi teen kaardilugejaga (USB2.0)
Kuid kui ka kasutada mobiili juhtme ja USB kaudu või BT kaudu on siiani kõik ilusti käinud.
Info kadumisega ei ole probleemi olnud - eraldi ei ole testinud kah.
Mis su telefoni tarkvara versioon on?
Mul annab *#0000# tulemuseks v03.70
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait83
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2006
|
17.01.2007 14:54:33
|
|
|
Mul on tarkvara versioon v.03.40. Ja klemmid on ka jah tesed võreldes originaaliga.
Ja jätkuvalt n..... ajusid
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
17.01.2007 15:01:32
|
|
|
Aga lase siis esinduses softi uuendada
See oleks nagu esimene samm.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait83
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2006
|
17.01.2007 15:10:06
|
|
|
| Tuleb vist nii teha jah. Mis see maksta võib?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
17.01.2007 15:14:13
|
|
|
Kui on garantii siis ostuteki alusel tasuta.
Kui garantii läbi siis paarisaja krooni ümber - Tartus tehakse seda kaubamaja elisa boksis - kokkuleppel ka tunniga ära (ootetööna).
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait83
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2006
|
17.01.2007 15:20:28
|
|
|
| ON keegi ise tarkvara versiooni uuendanud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
17.01.2007 15:29:23
|
|
|
| kanna_ kirjutas: |
| Kui garantii läbi siis paarisaja krooni ümber - Tartus tehakse seda kaubamaja elisa boksis - kokkuleppel ka tunniga ära (ootetööna). |
Kas Elisas on odavam või tehakse korralikult, et nemad välja tõid?
Endal ka bluetooth vahetevahel jamab, ebastabiilne ja katkeb ära. Soft on ka 3.62. Mis kõige uuem soft olla võib?
Uusi arvatavasti sellele telefonile ilmselt enam ei tehta.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
17.01.2007 15:50:56
|
|
|
| rait83 kirjutas: |
| ON keegi ise tarkvara versiooni uuendanud? |
Selleks on vaja ehitada / osta spetsiaalne kaabel (POP porti käiv ei sobi)
Kaabel käib siis aku all olevate klemmide külge.
Lisaks vaja uut softi - mille saadavus küsitav ning lisaks ka tarkvara mis oskab seda telefoni kirjutada.
Vanematel mudelitel DCT3 põlvkonnal sai sellega tegeletud, kuid enam ei ole mõtet DCT4-ga (6230i) tegelema hakata.
Uuemad mudelid peal ja neid saab juba Nokia PCSuite tarkvara abil uuendada.
Ehk kui sul just ei ole vaja mitmesaja telefoni tarkvara vahetada, siis alati mõttekam esinduses käia.
| Mart352 kirjutas: |
Kas Elisas on odavam või tehakse korralikult, et nemad välja tõid?
Endal ka bluetooth vahetevahel jamab, ebastabiilne ja katkeb ära. Soft on ka 3.62. Mis kõige uuem soft olla võib?
Uusi arvatavasti sellele telefonile ilmselt enam ei tehta.
|
Kaubamaja elisa on minu teada ainuke litsenseeritud Nokia service esindus Tartus.
Selle lehe järgi on 3.88 kõige uuem.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
17.01.2007 19:13:55
|
|
|
| kanna_ kirjutas: |
[Kaubamaja elisa on minu teada ainuke litsenseeritud Nokia service esindus Tartus.
Selle lehe järgi on 3.88 kõige uuem. |
njah, litsenseeritud võivad nad olla aga teevad ilmselt ainult enda poolt müüdud telefone.
Oskab keegi öelda kuidas Tele2 sellesse suhtub kui ma lähen telefoni softi uuendama ja telefon pole minu nimel ostetud. Telefon eelmise aasta kampaaniaga ostetud kui extra 200 paketiga 1 aastaks liitudes sai telefoni odavamalt. Tuttav sai tel numbri, mina telefoni, mille eest maksin tuttavale.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
17.01.2007 19:20:09
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
njah, litsenseeritud võivad nad olla aga teevad ilmselt ainult enda poolt müüdud telefone.
|
Mina sain oma Tele2-est omandatud telefoni arvega garantiid tõendades kenasti uuendatud.
Kelle nimel telefon on ei oma tähtsust vaid kas on garantii või mitte - kui ei ole siis pead kukrut kergendama lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
17.01.2007 19:24:14
|
|
|
| kanna_ kirjutas: |
Mina sain oma Tele2-est omandatud telefoni arvega garantiid tõendades kenasti uuendatud.
Kelle nimel telefon on ei oma tähtsust vaid kas on garantii või mitte - kui ei ole siis pead kukrut kergendama lihtsalt. |
Ma eeldasin, et neil mingisugune andmebaas, et vaatavad kas ikka õige omanik. Samas arve pole minu käes Ei tea, homme hüpan Tele2-st ka läbi ja vaatab, mis nad arvavad.
On sul aimu, kas igas Tele2-e esinduses on softi uuendus võimalik?
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
17.01.2007 19:28:02
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
On sul aimu, kas igas Tele2-e esinduses on softi uuendus võimalik? |
Minu teada ainus koht (Tartus) on see sama elisa boks - Tele2 esinus saatis mind sinna.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
17.01.2007 19:51:18
|
|
|
| kanna_ kirjutas: |
| Mart352 kirjutas: |
On sul aimu, kas igas Tele2-e esinduses on softi uuendus võimalik? |
Minu teada ainus koht (Tartus) on see sama elisa boks - Tele2 esinus saatis mind sinna. |
ot et kõigepealt Tele2-te ja sealt saadavad mind tagasi Elisa esindusse??
annab Tele2 siis mingi paberi ka kaasa? Täna käisin Elisas, küsiti telefoni marki ja kus ma ostsin. Peale seda kui Tele2 ütlesin, öeldi et Tele2-s tehakse seda :S
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
17.01.2007 20:17:09
|
|
|
Nokia ainus sertifitseeritud garantii töökoda (Tartus) peaks olema Elisa esindus Tartu uues kaubamajas.
Kui suudad garantii kehtivust tõendada, (ükskõik kust telefoni ostnud oled) teostatakse remont. Remondi alla kuulub ka tarkvara uuendus. Garantii on vist üks aasta ostu kuupäevast.
Kui sa käisid Tartu uue kaubamaja elisa esinduses küsimas kas nad teevad seal tarkvara uuendust, kui oled telefoni Tele2-est ostnud.
Eitava vastuse põhjusi võib olla kaks: 1. kas seal enam ei ole garantii töökoda (minu telefonil uuendati tarkvara vara-sügisel06);
2. teenindaja ei olnud kompetentne.
Mind saadeti Tele2 esindusest Tartus just kaubamaja elisa esindusse, kuna Tele2 töökoda asub Tallinnas ja ma oleksin pidanud telefonist loobuma mõneks päevaks.
Lahenduseks pakutigi seda elisa esindust, kus on tehnik kohapeal, kes teeb töö ära ootetööna.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Melissa
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
17.01.2007 20:28:58
|
|
|
sd kaardid minuteada ei töötanud selle telefoniga. Endal oli kasutusel sellega RS-MMC kaart
Muide juttudest hooldusega niipalju, et elisa lõpetas hoolduste töö ja nüüd saadavad esindused kuskile tehasesse need telefonid kus need korda tehakse. Põhjendus oli see, et telefonid lähevad aina keerulisemaks ja kohapeal kõiki vajalikke tehnikuid koolitada jne läks liiga koormavaks neile. Siinpuhul soovitan osta telefone, millel saad kodus softi uuendada
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
17.01.2007 20:34:40
|
|
|
See on SD kaart - Nokia 6230i-sse sobib MMC kaart.
Need on peaaegu samad - kuid ei ole testinud SD kaarti oma nokias,
kuna isiklikku SD kaarti ei ole, millel saaks pistikut viilida nii, et see Nokia klemmidega sobiks.
Siin räägitakse et idee poolest samad - aga SD kaardi klemmid on veidi sügavamal kui MMC omad.
Samas ka Nokia 6230i ametlik kaardi suuruse piir on 512Mb ehk siis ma enne katsetaks kas käib - kui ostaks.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Melissa
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2007
|
17.01.2007 20:44:20
|
|
|
| noh aga keegi tark rääkis et 2GB järgi katsetatud ja töötab!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
19.01.2007 21:37:33
|
|
|
tõsiselt vastupidav telefon on
isal kadus eelmine reede telefon ära ja täna (järgmine reede) leidsin üles. telefon oli olnud kogu see aeg muru peal, talunud vihma, lund ja külma. kui leidsin oli isegi veel jääs
noh viisin siis telefoni kuivama, kuivatasin mingi mõned tunnid ja siis lülitasin sisse. töötas nii nagu varem.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
19.01.2007 21:52:46
|
|
|
| Mäger kirjutas: |
tõsiselt vastupidav telefon on
isal kadus eelmine reede telefon ära ja täna (järgmine reede) leidsin üles. telefon oli olnud kogu see aeg muru peal, talunud vihma, lund ja külma. kui leidsin oli isegi veel jääs
noh viisin siis telefoni kuivama, kuivatasin mingi mõned tunnid ja siis lülitasin sisse. töötas nii nagu varem.  |
mjah ma laseks korralikult telefoni ikkagi ära pesta seest.
Muidu töötab nagu varem maksimum mõned kuud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Melissa
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2007
|
22.01.2007 23:49:06
|
|
|
eespool mis killerXP soovitas.. kas neid kumbagi on keegi siin HV foorumis katsetanud??
kiirus pole väga oluline muusika kuulamiseks see ei loe ju!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
23.01.2007 16:35:07
|
|
|
aga ütelge keegi tark inimene, miks mul mini opera ei tööta? tõmbasin selle mini.opera.com'ist. tõmbas ilusti ära, siis teeb mingit testi ja all jooksevad protsendid, need jooksevad lõpuni, aga siis viskab uue pildi ette ja kirjutab: failed to connect to the internet. go to operamini.com/help with yourdesktop browser or contact your service provider for internet settings.
mida teha siis, et tööle saada?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
23.01.2007 16:43:31
|
|
|
Viimane oprea versioon uuendamine üle gprs-i läks kenasti käima. Kuid eelmine versioon andis sama veateate, kui installeerisin selle gprs kaudu.
Pannes selle vanema üle PC-suite telefoni, toimis asi kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
23.01.2007 16:58:25
|
|
|
Opera mini kohta. Kas kellelgi on telefon Opera kasutamisel kokku jooksnud? Pilt umbes 5 sekundiks must ning kui tagasi siis olen nö desktopil.
Viimane Opera peal
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
23.01.2007 22:33:02
|
|
|
Mart352 proovi just mõnda vanemat versiooni! mul näiteks kõige uuem ei funkand üldse! vanem jookseb siiamaani ilusti.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
25.01.2007 08:53:36
|
|
|
| hvk kirjutas: |
| Kasutan operat tihti ja seni pole probleeme olnud aga ei oska arvata ka mis kala võiks olla, |
Ma lasin telefonile uue softi panna (jooksis opera kokku, BT oli ebastabiilne, levi kadus vahest ära ja tuli pärast restarti tagasi). Enne oli vist 2.53 vmt nüüd 3.70. Sai siis aku peaegu tühijaks viskan telefonile juhtme järgi, adapter seina ning kui peaks ütlema, et Laeb saan hoopis, et Ei lae
edit: Tuleb välja, et minu Nokia 6230i softiga 3.70 kiirlaadijad enam ei taha. Tavalise laadijaga kõik ok. kellelgi sama jama pole olnud uuema softiga?
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
26.01.2007 01:48:58
|
|
|
arvan et 6230i hakkab ajale jalgu jääma, soovitan mingi teise nokia fööni osta!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.01.2007 10:59:55
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
arvan et 6230i hakkab ajale jalgu jääma, soovitan mingi teise nokia fööni osta!  |
Sellega olen nõus et 6230i hakkab ajale jalgu jääma, kuid mis põhjusel peaks nokia ostma?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
26.01.2007 12:54:54
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
arvan et 6230i hakkab ajale jalgu jääma, soovitan mingi teise nokia fööni osta!  |
Jalgu? Mis mõttes täpsemalt?
Mina küll 3G, wifi jms jamaga telefone küll praegu ei soovi. Ülejäänus, uute ja 6230i vahel võrreldes, erinevust ei näe.
Parem kaamera võib ju olla aga kui ma praegusest telefonist paremaid pilte tahan ostan selleks õige pildimasina.
Nii mõnigi ajab ei tea kui kaua juba 5110-nega läbi. 6230i-d kasutan mina veel vähemalt paar aastat edasi, kui mitte rohkem.
Muidu on kellelgi 6230i-l 3.70 softiga ja kiirlaadijaga ei lae??
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
26.01.2007 14:07:19
|
|
|
Ajale ta küll jalgu ei jää. Ta on peaaegu 3G telefon ju TV/raadiot ja videosid saab striimida. Kiire nett ka. Mida veel
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
26.01.2007 14:25:35
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Sellega olen nõus et 6230i hakkab ajale jalgu jääma, kuid mis põhjusel peaks nokia ostma? |
no nokia tundub kuidagi kvaliteetsem ja võimalusterohkem tuleviku suhtes, igast võrguteenused. See on muidugi minu arvamus
| Mart352 kirjutas: |
Jalgu? Mis mõttes täpsemalt?
Mina küll 3G, wifi jms jamaga telefone küll praegu ei soovi. Ülejäänus, uute ja 6230i vahel võrreldes, erinevust ei näe.
Parem kaamera võib ju olla aga kui ma praegusest telefonist paremaid pilte tahan ostan selleks õige pildimasina.
Nii mõnigi ajab ei tea kui kaua juba 5110-nega läbi. 6230i-d kasutan mina veel vähemalt paar aastat edasi, kui mitte rohkem.
Muidu on kellelgi 6230i-l 3.70 softiga ja kiirlaadijaga ei lae?? |
kui sa aint helistad siis aitab pea iga telefon, ma neid 3G ja wifit mõtlesingi ajale jalgu jäämise suhtes. Minu kindlad nõudmised telefoni suhtes on suur ekraan, vähemalt 2G mälu, kvaliteetne mp3 player, enamjagu korralik kaamera millega saab telefoni kohta korralike videosid teha ja neid pärast arvutis jälgida, symp. peab kindlasti olema sest kasutan telefoni suht palju koos gps seadmega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
26.01.2007 15:42:16
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
| vähemalt 2G mälu |
Nii palju? sellist vist praegu ainult nokia oma N seeria mingil telefonil pakub! kas mälukaardiga poleks hea?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
26.01.2007 15:49:32
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Number1 kirjutas: |
| vähemalt 2G mälu |
Nii palju? sellist vist praegu ainult nokia oma N seeria mingil telefonil pakub! kas mälukaardiga poleks hea? |
usutavasti peetigi silmas mälukaarti
Igastahes ma ei ütleks et ta on aegunud telefon. Samas minu silmis jääb hetkel selle telefoni positiivseks küljeks ainult selle kompaktsus. Ise vahetasin selle nokia E70 vastu eelmise aasta augusti lõpus ja ma eriti ei kahetse, kui siis ainult, et oleks võinud valida E60 või E61. Vahetuse põhjuseks oli eelkõige symbiani laienenud võimalused rakenduste jooksutamises. 3G'd ma eriti ei kasuta kuna mustamäel elisal seda lihtsalt pole, linnas kasutan ka seda aegajalt kuid ei pea niivõrd vajalikuks. WiFi on üks hea asi küll eriti kui kodus WiFi ruuter. WiFi võimalust kasutan nii korra nädalas keskmiselt. Office'i tugi on samuti vägagi kasulik olnud koolis.
Siiski, igalühel on oma telefoni kasutuse vajadused, 90% inimestest ei vaja lihtsalt neid lisavigureid mida uued telefonid pakuvad. Mina olen aga üks neist keda kutsutakse maakeeli telefonip*deks ning mul peavad need olema
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|