Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 23:21:26 vasta tsitaadiga

ta näitab ju ainult 3gp ja ma ei ole veel näinud programmi mis teeks täpselt selle telefoni display suuruseks ja hea kvaliteediga.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 10.01.2007 00:33:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ta näitab ju ainult 3gp


mida näitab 3gv? ei saanud hästi aru.
aga tänud ka eelmisele vastajale.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 00:43:19 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
ta näitab ju ainult 3gp ja ma ei ole veel näinud programmi mis teeks täpselt selle telefoni display suuruseks ja hea kvaliteediga.

üldjuhul on videod erinevate resolutsioonidega, õige suuruse saamiseks tee täpselt õige suurusega video ise valmis

minuteada toetas see telefon ka 3g2 formaati
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 10.01.2007 01:20:28 vasta tsitaadiga

okei, tänud icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 06:06:04 vasta tsitaadiga

Videote konverteerimiseks soovitan soojalt seda programmi. Teeb kõike kõigeks ja tasuta.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 20:44:09 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Videote konverteerimiseks soovitan soojalt seda programmi. Teeb kõike kõigeks ja tasuta.

ära aja lolli juttu, selle display suurust ei ole ja ei töötanud ka selle telefoniga, ma proovisin. Isegi pc suite ei mängi neid 3gp-sid.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 21:44:52 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Videote konverteerimiseks soovitan soojalt seda programmi. Teeb kõike kõigeks ja tasuta.

ära aja lolli juttu, selle display suurust ei ole ja ei töötanud ka selle telefoniga, ma proovisin. Isegi pc suite ei mängi neid 3gp-sid.



Tõmba SEE fail ja proovi, kas läheb tööle. Antud fail on tehtud sama SUPER programmiga ja minu 6230i telefnis töötab.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 21:51:48 vasta tsitaadiga

Sixten, jama lugu siis.
Kui pc suite nii väga meeldib, siis selle media player oskab ka ju videofaile konvertida.icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 21:53:59 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Sixten, jama lugu siis.
Kui pc suite nii väga meeldib, siis selle media player oskab ka ju videofaile konvertida.icon_wink.gif

no seda ma räägingi,et seal ei saa täpselt selle telefoni display suuruseks teha icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 22:13:37 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
Sixten kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Videote konverteerimiseks soovitan soojalt seda programmi. Teeb kõike kõigeks ja tasuta.

ära aja lolli juttu, selle display suurust ei ole ja ei töötanud ka selle telefoniga, ma proovisin. Isegi pc suite ei mängi neid 3gp-sid.



Tõmba SEE fail ja proovi, kas läheb tööle. Antud fail on tehtud sama SUPER programmiga ja minu 6230i telefnis töötab.

mis pikslites tehtud on?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait83
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2006




sõnum 10.01.2007 22:50:43 vasta tsitaadiga

Kas 6230i'l on võimalik muuta äratuskella tooni?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 22:52:57 vasta tsitaadiga

märkmik - äratuskell - äratuse toon
sealt saad muuta.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 23:04:51 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
sixkiller kirjutas:
Sixten kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Videote konverteerimiseks soovitan soojalt seda programmi. Teeb kõike kõigeks ja tasuta.

ära aja lolli juttu, selle display suurust ei ole ja ei töötanud ka selle telefoniga, ma proovisin. Isegi pc suite ei mängi neid 3gp-sid.



Tõmba SEE fail ja proovi, kas läheb tööle. Antud fail on tehtud sama SUPER programmiga ja minu 6230i telefnis töötab.

mis pikslites tehtud on?


SIIN on need sätted, millega mina tegin..
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait83
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2006




sõnum 11.01.2007 14:40:08 vasta tsitaadiga

ma tahan osta 6230i-le 512 mb mälukaarti.
mis vahe on mmcm ja mmc+ kaardil
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 11.01.2007 14:45:24 vasta tsitaadiga

rait83 kirjutas:
mis vahe on mmcm ja mmc+ kaardil


http://en.wikipedia.org/wiki/MultiMediaCard

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait83
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2006




sõnum 17.01.2007 14:14:08 vasta tsitaadiga

Tellisin endale sellise mälukaardi siis ja see paneb täiega näkku.

https://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iItemID=34613&iShopID=1

Kõigepealt: kui kopida läbi nokia pc suite'i mälukaardile pilte(jpg) ja mp3-sid, siis ta kopeerib need küll sinna ilusti ära aga ühtegi faili ma avada ei saa. St., et ei ava pilte ega esita mp3-e. Ütleb, et failivormingut ei toetata.
Kui ma kasutan seda mälukaarti aga nö lihtsalt removable diskina ja kopin pilte või mp3-sid, siis telefon küll tunnistab neid faile ja kõik on ok.
Lõpuks siis selline asi, et kopisin pea 400 mega jagu mp3-sid mälukaardile, ühendan telefoni arvuti tagant lahti, avan mälukaardi ja näitab et ühtegi lugu pole. Täiesti tühi.

MIlles siis asi on, olen ise nii rumal, või on kaart vale soetatud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.01.2007 14:22:40 vasta tsitaadiga

mul kingstoni gigane pädeb ilusti.
Ainult on veidi kitsam ja klemmid ka veidi teised originaaliga võrreldes - ehk telefoni paigaldamisel tuleb veidi vaadata ja kui põrutada saab siis igakord ei tunne enam ära ka kaarti (kaart paigast nihkunud).

Suurem osa suuri liigutusi teen kaardilugejaga (USB2.0)
Kuid kui ka kasutada mobiili juhtme ja USB kaudu või BT kaudu on siiani kõik ilusti käinud.
Info kadumisega ei ole probleemi olnud - eraldi ei ole testinud kah.

Mis su telefoni tarkvara versioon on?
Mul annab *#0000# tulemuseks v03.70
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait83
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2006




sõnum 17.01.2007 14:54:33 vasta tsitaadiga

Mul on tarkvara versioon v.03.40. Ja klemmid on ka jah tesed võreldes originaaliga.
Ja jätkuvalt n..... ajusid
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.01.2007 15:01:32 vasta tsitaadiga

Aga lase siis esinduses softi uuendada
See oleks nagu esimene samm.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait83
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2006




sõnum 17.01.2007 15:10:06 vasta tsitaadiga

Tuleb vist nii teha jah. Mis see maksta võib?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.01.2007 15:14:13 vasta tsitaadiga

Kui on garantii siis ostutšeki alusel tasuta.
Kui garantii läbi siis paarisaja krooni ümber - Tartus tehakse seda kaubamaja elisa boksis - kokkuleppel ka tunniga ära (ootetööna).
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait83
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2006




sõnum 17.01.2007 15:20:28 vasta tsitaadiga

ON keegi ise tarkvara versiooni uuendanud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.01.2007 15:29:23 vasta tsitaadiga

kanna_ kirjutas:
Kui garantii läbi siis paarisaja krooni ümber - Tartus tehakse seda kaubamaja elisa boksis - kokkuleppel ka tunniga ära (ootetööna).


Kas Elisas on odavam või tehakse korralikult, et nemad välja tõid?

Endal ka bluetooth vahetevahel jamab, ebastabiilne ja katkeb ära. Soft on ka 3.62. Mis kõige uuem soft olla võib?
Uusi arvatavasti sellele telefonile ilmselt enam ei tehta.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.01.2007 15:50:56 vasta tsitaadiga

rait83 kirjutas:
ON keegi ise tarkvara versiooni uuendanud?

Selleks on vaja ehitada / osta spetsiaalne kaabel (POP porti käiv ei sobi)
Kaabel käib siis aku all olevate klemmide külge.
Lisaks vaja uut softi - mille saadavus küsitav ning lisaks ka tarkvara mis oskab seda telefoni kirjutada.
Vanematel mudelitel DCT3 põlvkonnal sai sellega tegeletud, kuid enam ei ole mõtet DCT4-ga (6230i) tegelema hakata.
Uuemad mudelid peal ja neid saab juba Nokia PCSuite tarkvara abil uuendada.

Ehk kui sul just ei ole vaja mitmesaja telefoni tarkvara vahetada, siis alati mõttekam esinduses käia.

Mart352 kirjutas:

Kas Elisas on odavam või tehakse korralikult, et nemad välja tõid?

Endal ka bluetooth vahetevahel jamab, ebastabiilne ja katkeb ära. Soft on ka 3.62. Mis kõige uuem soft olla võib?
Uusi arvatavasti sellele telefonile ilmselt enam ei tehta.


Kaubamaja elisa on minu teada ainuke litsenseeritud Nokia service esindus Tartus.
Selle lehe järgi on 3.88 kõige uuem.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.01.2007 19:13:55 vasta tsitaadiga

kanna_ kirjutas:
[Kaubamaja elisa on minu teada ainuke litsenseeritud Nokia service esindus Tartus.
Selle lehe järgi on 3.88 kõige uuem.


njah, litsenseeritud võivad nad olla aga teevad ilmselt ainult enda poolt müüdud telefone.


Oskab keegi öelda kuidas Tele2 sellesse suhtub kui ma lähen telefoni softi uuendama ja telefon pole minu nimel ostetud. Telefon eelmise aasta kampaaniaga ostetud kui extra 200 paketiga 1 aastaks liitudes sai telefoni odavamalt. Tuttav sai tel numbri, mina telefoni, mille eest maksin tuttavale.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.01.2007 19:20:09 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:

njah, litsenseeritud võivad nad olla aga teevad ilmselt ainult enda poolt müüdud telefone.


Mina sain oma Tele2-est omandatud telefoni arvega garantiid tõendades kenasti uuendatud.
Kelle nimel telefon on ei oma tähtsust vaid kas on garantii või mitte - kui ei ole siis pead kukrut kergendama lihtsalt.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.01.2007 19:24:14 vasta tsitaadiga

kanna_ kirjutas:
Mina sain oma Tele2-est omandatud telefoni arvega garantiid tõendades kenasti uuendatud.
Kelle nimel telefon on ei oma tähtsust vaid kas on garantii või mitte - kui ei ole siis pead kukrut kergendama lihtsalt.


Ma eeldasin, et neil mingisugune andmebaas, et vaatavad kas ikka õige omanik. icon_rolleyes.gif Samas arve pole minu käes icon_smile.gif Ei tea, homme hüpan Tele2-st ka läbi ja vaatab, mis nad arvavad.
On sul aimu, kas igas Tele2-e esinduses on softi uuendus võimalik?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.01.2007 19:28:02 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:

On sul aimu, kas igas Tele2-e esinduses on softi uuendus võimalik?


Minu teada ainus koht (Tartus) on see sama elisa boks - Tele2 esinus saatis mind sinna.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.01.2007 19:51:18 vasta tsitaadiga

kanna_ kirjutas:
Mart352 kirjutas:

On sul aimu, kas igas Tele2-e esinduses on softi uuendus võimalik?


Minu teada ainus koht (Tartus) on see sama elisa boks - Tele2 esinus saatis mind sinna.


icon_confused.gif icon_rolleyes.gif

ot et kõigepealt Tele2-te ja sealt saadavad mind tagasi Elisa esindusse??
annab Tele2 siis mingi paberi ka kaasa? Täna käisin Elisas, küsiti telefoni marki ja kus ma ostsin. Peale seda kui Tele2 ütlesin, öeldi et Tele2-s tehakse seda :S

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.01.2007 20:17:09 vasta tsitaadiga

Nokia ainus sertifitseeritud garantii töökoda (Tartus) peaks olema Elisa esindus Tartu uues kaubamajas.

Kui suudad garantii kehtivust tõendada, (ükskõik kust telefoni ostnud oled) teostatakse remont. Remondi alla kuulub ka tarkvara uuendus. Garantii on vist üks aasta ostu kuupäevast.

Kui sa käisid Tartu uue kaubamaja elisa esinduses küsimas kas nad teevad seal tarkvara uuendust, kui oled telefoni Tele2-est ostnud.
Eitava vastuse põhjusi võib olla kaks: 1. kas seal enam ei ole garantii töökoda (minu telefonil uuendati tarkvara vara-sügisel06);
2. teenindaja ei olnud kompetentne.

Mind saadeti Tele2 esindusest Tartus just kaubamaja elisa esindusse, kuna Tele2 töökoda asub Tallinnas ja ma oleksin pidanud telefonist loobuma mõneks päevaks.
Lahenduseks pakutigi seda elisa esindust, kus on tehnik kohapeal, kes teeb töö ära ootetööna.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Melissa
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2007




sõnum 17.01.2007 20:23:15 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lukaardid/39006/ kas see kaart toimib 6230i icon_confused.gif icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2007 20:28:58 vasta tsitaadiga

Melissa kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lukaardid/39006/ kas see kaart toimib 6230i icon_confused.gif icon_question.gif


sd kaardid minuteada ei töötanud selle telefoniga. Endal oli kasutusel sellega RS-MMC kaart


Muide juttudest hooldusega niipalju, et elisa lõpetas hoolduste töö ja nüüd saadavad esindused kuskile tehasesse need telefonid kus need korda tehakse. Põhjendus oli see, et telefonid lähevad aina keerulisemaks ja kohapeal kõiki vajalikke tehnikuid koolitada jne läks liiga koormavaks neile. Siinpuhul soovitan osta telefone, millel saad kodus softi uuendada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.01.2007 20:34:40 vasta tsitaadiga

Melissa kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lukaardid/39006/ kas see kaart toimib 6230i icon_confused.gif icon_question.gif


See on SD kaart - Nokia 6230i-sse sobib MMC kaart.
Need on peaaegu samad - kuid ei ole testinud SD kaarti oma nokias,
kuna isiklikku SD kaarti ei ole, millel saaks pistikut viilida nii, et see Nokia klemmidega sobiks.
Siin räägitakse et idee poolest samad - aga SD kaardi klemmid on veidi sügavamal kui MMC omad.
Samas ka Nokia 6230i ametlik kaardi suuruse piir on 512Mb ehk siis ma enne katsetaks kas käib - kui ostaks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Melissa
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2007




sõnum 17.01.2007 20:44:20 vasta tsitaadiga

noh aga keegi tark rääkis et 2GB järgi katsetatud ja töötab!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2007 21:31:03 vasta tsitaadiga

Melissa kirjutas:
noh aga keegi tark rääkis et 2GB järgi katsetatud ja töötab!


no täitsa reaalne, aga sel juhul oli tegu siiski 2GB MMC mälukaardiga. HV otsingust leidsin 2 mälukaarti mis olid niivõrd suured

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lukaardid/45941/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lukaardid/43023/

samas ma pole kindel, et nad töötavad. Küsi esinduses proovida. Muidugist ma hoiatan ette, et telefoni töö aeglustub vastavalt mida rohkem sul seal MMC kaardi peal asju on ja mida suurem see on.

EDIT:
Ravolingis on näiteks veel kenasti Kingston Multi Media Card(MMC) 2GB hinnaga 590

Täpselt otsi siis siit: https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/ << suur osa toodetest pole lihtsalt kataloogi sisse kantud ja tuleb sealt leida.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 19.01.2007 21:37:33 vasta tsitaadiga

tõsiselt vastupidav telefon on thumbs_up.gif
isal kadus eelmine reede telefon ära ja täna (järgmine reede) leidsin üles. telefon oli olnud kogu see aeg muru peal, talunud vihma, lund ja külma. kui leidsin oli isegi veel jääs icon_lol.gif
noh viisin siis telefoni kuivama, kuivatasin mingi mõned tunnid ja siis lülitasin sisse. töötas nii nagu varem. icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 19.01.2007 21:52:46 vasta tsitaadiga

Mäger kirjutas:
tõsiselt vastupidav telefon on thumbs_up.gif
isal kadus eelmine reede telefon ära ja täna (järgmine reede) leidsin üles. telefon oli olnud kogu see aeg muru peal, talunud vihma, lund ja külma. kui leidsin oli isegi veel jääs icon_lol.gif
noh viisin siis telefoni kuivama, kuivatasin mingi mõned tunnid ja siis lülitasin sisse. töötas nii nagu varem. icon_smile.gif


mjah ma laseks korralikult telefoni ikkagi ära pesta seest.
Muidu töötab nagu varem maksimum mõned kuud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Melissa
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2007




sõnum 22.01.2007 23:49:06 vasta tsitaadiga

eespool mis killerXP soovitas.. kas neid kumbagi on keegi siin HV foorumis katsetanud??

kiirus pole väga oluline muusika kuulamiseks see ei loe ju!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 23.01.2007 16:35:07 vasta tsitaadiga

aga ütelge keegi tark inimene, miks mul mini opera ei tööta? tõmbasin selle mini.opera.com'ist. tõmbas ilusti ära, siis teeb mingit testi ja all jooksevad protsendid, need jooksevad lõpuni, aga siis viskab uue pildi ette ja kirjutab: failed to connect to the internet. go to operamini.com/help with yourdesktop browser or contact your service provider for internet settings.
mida teha siis, et tööle saada? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 23.01.2007 16:43:31 vasta tsitaadiga

Viimane oprea versioon uuendamine üle gprs-i läks kenasti käima. Kuid eelmine versioon andis sama veateate, kui installeerisin selle gprs kaudu.
Pannes selle vanema üle PC-suite telefoni, toimis asi kenasti.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 23.01.2007 16:58:25 vasta tsitaadiga

Opera mini kohta. Kas kellelgi on telefon Opera kasutamisel kokku jooksnud? Pilt umbes 5 sekundiks must ning kui tagasi siis olen nö desktopil.
Viimane Opera peal

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 22:33:02 vasta tsitaadiga

Mart352 proovi just mõnda vanemat versiooni! mul näiteks kõige uuem ei funkand üldse! vanem jookseb siiamaani ilusti.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 25.01.2007 08:53:36 vasta tsitaadiga

hvk kirjutas:
Kasutan operat tihti ja seni pole probleeme olnud aga ei oska arvata ka mis kala võiks olla,


Ma lasin telefonile uue softi panna (jooksis opera kokku, BT oli ebastabiilne, levi kadus vahest ära ja tuli pärast restarti tagasi). Enne oli vist 2.53 vmt nüüd 3.70. Sai siis aku peaegu tühijaks viskan telefonile juhtme järgi, adapter seina ning kui peaks ütlema, et Laeb saan hoopis, et Ei lae icon_rolleyes.gif

edit: Tuleb välja, et minu Nokia 6230i softiga 3.70 kiirlaadijad enam ei taha. Tavalise laadijaga kõik ok. kellelgi sama jama pole olnud uuema softiga?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 26.01.2007 01:48:58 vasta tsitaadiga

arvan et 6230i hakkab ajale jalgu jääma, soovitan mingi teise nokia fööni osta! icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 10:59:55 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
arvan et 6230i hakkab ajale jalgu jääma, soovitan mingi teise nokia fööni osta! icon_wink.gif


Sellega olen nõus et 6230i hakkab ajale jalgu jääma, kuid mis põhjusel peaks nokia ostma?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 26.01.2007 12:54:54 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
arvan et 6230i hakkab ajale jalgu jääma, soovitan mingi teise nokia fööni osta! icon_wink.gif


Jalgu? Mis mõttes täpsemalt?

Mina küll 3G, wifi jms jamaga telefone küll praegu ei soovi. Ülejäänus, uute ja 6230i vahel võrreldes, erinevust ei näe.
Parem kaamera võib ju olla aga kui ma praegusest telefonist paremaid pilte tahan ostan selleks õige pildimasina.

Nii mõnigi ajab ei tea kui kaua juba 5110-nega läbi. 6230i-d kasutan mina veel vähemalt paar aastat edasi, kui mitte rohkem.


Muidu on kellelgi 6230i-l 3.70 softiga ja kiirlaadijaga ei lae??

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 14:07:19 vasta tsitaadiga

Ajale ta küll jalgu ei jää. Ta on peaaegu 3G telefon ju icon_wink.gif TV/raadiot ja videosid saab striimida. Kiire nett ka. Mida veel icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 26.01.2007 14:25:35 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Sellega olen nõus et 6230i hakkab ajale jalgu jääma, kuid mis põhjusel peaks nokia ostma?

no nokia tundub kuidagi kvaliteetsem ja võimalusterohkem tuleviku suhtes, igast võrguteenused. See on muidugi minu arvamus

Mart352 kirjutas:


Jalgu? Mis mõttes täpsemalt?

Mina küll 3G, wifi jms jamaga telefone küll praegu ei soovi. Ülejäänus, uute ja 6230i vahel võrreldes, erinevust ei näe.
Parem kaamera võib ju olla aga kui ma praegusest telefonist paremaid pilte tahan ostan selleks õige pildimasina.

Nii mõnigi ajab ei tea kui kaua juba 5110-nega läbi. 6230i-d kasutan mina veel vähemalt paar aastat edasi, kui mitte rohkem.


Muidu on kellelgi 6230i-l 3.70 softiga ja kiirlaadijaga ei lae??


kui sa aint helistad siis aitab pea iga telefon, ma neid 3G ja wifit mõtlesingi ajale jalgu jäämise suhtes. Minu kindlad nõudmised telefoni suhtes on suur ekraan, vähemalt 2G mälu, kvaliteetne mp3 player, enamjagu korralik kaamera millega saab telefoni kohta korralike videosid teha ja neid pärast arvutis jälgida, symp. peab kindlasti olema sest kasutan telefoni suht palju koos gps seadmega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 15:42:16 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
vähemalt 2G mälu


Nii palju? sellist vist praegu ainult nokia oma N seeria mingil telefonil pakub! kas mälukaardiga poleks hea?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 15:49:32 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Number1 kirjutas:
vähemalt 2G mälu


Nii palju? sellist vist praegu ainult nokia oma N seeria mingil telefonil pakub! kas mälukaardiga poleks hea?

usutavasti peetigi silmas mälukaarti

Igastahes ma ei ütleks et ta on aegunud telefon. Samas minu silmis jääb hetkel selle telefoni positiivseks küljeks ainult selle kompaktsus. Ise vahetasin selle nokia E70 vastu eelmise aasta augusti lõpus ja ma eriti ei kahetse, kui siis ainult, et oleks võinud valida E60 või E61. Vahetuse põhjuseks oli eelkõige symbiani laienenud võimalused rakenduste jooksutamises. 3G'd ma eriti ei kasuta kuna mustamäel elisal seda lihtsalt pole, linnas kasutan ka seda aegajalt kuid ei pea niivõrd vajalikuks. WiFi on üks hea asi küll eriti kui kodus WiFi ruuter. WiFi võimalust kasutan nii korra nädalas keskmiselt. Office'i tugi on samuti vägagi kasulik olnud koolis.

Siiski, igalühel on oma telefoni kasutuse vajadused, 90% inimestest ei vaja lihtsalt neid lisavigureid mida uued telefonid pakuvad. Mina olen aga üks neist keda kutsutakse maakeeli telefonip*deks ning mul peavad need olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230i mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.