Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 25.12.2006 02:21:35 vasta tsitaadiga

njh, endalgi yks selline plaanis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 25.12.2006 02:23:37 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
seda ja aga kui juba kõik arvuti vesijahutusel ja psu ainukesena sahiseb siis juba panna kõik vee peale
mulhtkel olema vesijahutuse plokk psule,ise tegin
sellinne teema on,et poolid vajavad kah jahutust,seega peab psus õhk liikuma,kuna poole ei vesijahuta
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2006 20:44:56 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mis nende emaplaadi aukude (kus prose jahutus läheb) vahe on, et teha plokile kinnitust ? LGA 775
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 26.12.2006 21:40:12 vasta tsitaadiga

ja siis siuke asi et mis 939 vahe on, koige parem oleks mone ploki cad joonis
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 27.12.2006 16:28:41 vasta tsitaadiga

S939 mõõdud
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 27.12.2006 16:44:10 vasta tsitaadiga

tänan ag am ei saa sittagi aru icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.12.2006 16:45:01 vasta tsitaadiga

Soc939 kinnituse tegemiseks on vaja teada ainult kahe augu vahet ja see on joonisel ilusasti näidatud - keskohast kekskohane 86,9mm. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 27.12.2006 17:07:44 vasta tsitaadiga

Smoking, mina lugesin küll välja 88,9 mm.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.12.2006 17:09:01 vasta tsitaadiga

Jah, 88,9mm. Väike apsakas tuli sisse.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 27.12.2006 17:51:31 vasta tsitaadiga

aaa. et nagu x---------------------88.9------------------------x ja x on augu keskkoht?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.12.2006 17:52:59 vasta tsitaadiga

Emaplaadis on kaks auku, mille abil kinnitub raam. Aga kuna teed ise ploki ja vaevalt, et raamile kinnituse teed, siis vaja teada kahe augu vahet.
Kinnitusse puurid sellise vahega kaks auku ja pistad poltidega ploki kinni. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 27.12.2006 17:58:58 vasta tsitaadiga

Precision, täpselt nii, aga kas sa enne oled üldse vesijahutusega kokku puutunud?
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 27.12.2006 18:10:58 vasta tsitaadiga

ei aga ma teen praegu keismoddi, vesijahutusest olen vägagi teadik, uurind tohhuijaa neid vesijahutuse threade, ja project loge, teen reservuaari ise, pleksi torust, pmst jääb eda üle, ni et te saksite mult osta seda või ? icon_smile.gif et isegi teha. ja ploki teen cadiga valmis, ja laen volume.ee-s välja lõigata cnc-ga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 27.12.2006 20:25:48 vasta tsitaadiga

Mis hind tuleb ühe ploki kohta seal?
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 27.12.2006 20:41:24 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
ei aga ma teen praegu keismoddi, vesijahutusest olen vägagi teadik, uurind tohhuijaa neid vesijahutuse threade, ja project loge, teen reservuaari ise, pleksi torust, pmst jääb eda üle, ni et te saksite mult osta seda või ? icon_smile.gif et isegi teha. ja ploki teen cadiga valmis, ja laen volume.ee-s välja lõigata cnc-ga.

mis on toru läbimõõt?
mul on hetkel 6cm läbimõõduga torukest...
sellest tuleb minu reservuaar
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 28.12.2006 21:23:45 vasta tsitaadiga

Kust keegi endale vesijahutuse juppe on tellinud
Plaan endale kokku panna aga nagu neid neti poode ei tea eriti
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 28.12.2006 21:30:03 vasta tsitaadiga

tahaks teada, et kust te soovitaksite sta vesijahutuse ploki x1950 pro-le
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2006 21:32:54 vasta tsitaadiga

OT: See EI ole ostuabi teema icon_exclaim.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 28.12.2006 22:58:00 vasta tsitaadiga

no see kuulub ka vesijahutuse alla ja pealegi, siin on ennemgi küsitud nõu ja abi, kasvoi tt bigwateri kohta, et kust osta miks osta palju maksab..blabla nii et ma ei tea..
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.12.2006 23:01:25 vasta tsitaadiga

Precision, ära too teiste valesid tegusid endale vabanduseks. icon_smile.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 28.12.2006 23:02:38 vasta tsitaadiga

heh icon_smile.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 29.12.2006 18:05:03 vasta tsitaadiga

egas nüüd ei võta see tükki küljest vastata
milleks teha uus teema niisama?
pealegist osuabi teemat ei vaata nii palju inimesi,kes on vesijahutusega kursis,nagu sellda teemat(ma tean,et valesti sõnastatud,ei tulnud paremat sõnastust pähe)
lisaks on ka siin teemas müüdud lausa vesijahutuse komplekte ja juppe....icon_razz.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 30.12.2006 01:37:35 vasta tsitaadiga

mis järjekord oleks hea? kas veepaak-pump-radikas-cpu-video-veepaak sbiks?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 30.12.2006 02:01:42 vasta tsitaadiga

Pump-CPU plokk-video plokk-radikas-reservuaar-pump. Videokaardi võid enne panna, kui soovid sellele vähe külmemat vett. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 30.12.2006 04:03:39 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
mis järjekord oleks hea? kas veepaak-pump-radikas-cpu-video-veepaak sbiks?

pmst tähtis on see,et pump oleks peale reservuaari
kuna vesijahutus pumbad on pumpamis põhimõttega-seega nad ei ime väga hästi
seega reservuaarist peab neil alati võtta olema, ning reservuaar peab olema kõrgemal kui pump
ja pealegi seda järjekorda on küsitud 100 korda,LUGEGE teemat
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 30.12.2006 11:52:37 vasta tsitaadiga

Aga ikkagi kust keegi endale tellinud on? soovisks endal ka kokku panna ja et eesti piires
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skazisesto
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2006 12:00:15 vasta tsitaadiga

miks just eesti piires...valik siin on imepisike..
soovitan http://www.1a-cooling-shop.de/shop/index_e.htm

ise tellisin..maksin pangaülekandega, eesti transport 27 eu.-
kaup vägagi normaalne, kauba hinna kvaliteedi suhe on hea.
pole nii tuntud firma, seega pole ka roppusid hindasid nime eest.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 06.01.2007 16:25:14 vasta tsitaadiga

Millist jahutusskeemi soovitaksite thermaltake bigwater 745 + VGA ja northbridge waterblock...
Ise mõtlesin midagi sellist et:

Reservuaar -> Pump -> CPU block -> 12cm radiaator-> Northbridge block -> VGA block -> 24cm radiaator -> Reservuaar

Mis arvate? icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 06.01.2007 16:38:01 vasta tsitaadiga

minul on igatahes nii reservuaar->pump->24cm radikas-> northbridge block->cpu->12cm radikas-> VGA block -> ...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aer0x
HV kasutaja
aer0x

liitunud: 11.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 19:24:44 vasta tsitaadiga

teab keegi kust osta cpu plokki mis oleks ribade või pinnidega, mitte lihtsalt kanalid?
_________________
O_o
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.01.2007 20:33:58 vasta tsitaadiga

modikompis oli erinevaid, pinnidega vist, kui õieti mäletan.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 21:37:28 vasta tsitaadiga

kas on mingit vahet, kui kasutan vesijahutuses spets. vedelikku või dest. vett icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 21:39:00 vasta tsitaadiga

jahutusomadustelt mitte, küll aga hoiab dest. vesi plokid ja voolikud puhtamana ja juhib (vist) elektrit ka vähem.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 21:43:41 vasta tsitaadiga

thanx, seda tahtsingi teada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 08.01.2007 01:34:07 vasta tsitaadiga

Kas Tt UV coolantit võib dest. veega segamini panna? icon_redface.gif
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 08.01.2007 03:09:34 vasta tsitaadiga

prophet, Voib segada aga tootja ei soovita
.. siin on copy /paste lôik Tt BigWater 12CM install manualist
( Install-Manual-for-CL-W0005_Bigwater.pdf )

------------
Q : Where can I get more of the included Coolant Solution?

A:The included Coolant is able to prevent oxidation, maintain
liquid condition with anti-freeze property to ensure the proper
operation of BigWater liquid cooling system. If the included
Coolant Solution is used up, we recommend using the OEM
Coolant Solution which can be purchased through Thermaltake
Authorized Dealers. If it is urgent, you may use distilled water for
temporary substitute.
--------------

omaltpoolt voin kinnitada, et dest vett lisades midagi pole juhtunud, olen dest. vett lisanud paarilil korral,
kuid siiski vahetasin selle ''segu'' esimesel vôimalusel välja ja kasutan originaali. sest aegajalt ikkagi on lisada vaja,
mingi aja moodudes see ''hingab'' ära .. - ei leia paremat väljendit - aga kui lekkeid ei ole ja systeem on suletud
ehk välisôhuga kokkupuuteid ei ole kuid paari kuu moodududes on vaja ikkagi veidi lisada
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 07:59:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi ei tea kust ma saaks osta eestimaalt AM2 cpu plokki ainult. Endale pole nagu silma jäänud sirvides suuremaid pakkujaid. icon_rolleyes.gif Plokk peaks olema korralik.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 11:50:47 vasta tsitaadiga

ega keegi ei tea, kas sellist asja võib lasta vesijahtuse süsteemi nagu
NaCl(22.4%)+H2O(77.6%) ,asi on selles, et see kannatab kuni -21c ära ja on väga odav ka

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 15:29:56 vasta tsitaadiga

ranel, kas sa kujutad ette, milline elektrolüüt sul siis ringluses jookseb? mõtle selle peale ka, mis materjalidest on plokid ja radikas icon_wink.gif
mina kasutaks küll piirituse ~10% vesilahust: kannatab alla 0 kraadi minna + väldib "elu" tekkimist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 16:19:34 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
ranelmõtle selle peale ka, mis materjalidest on plokid ja radikas

NaCl+Cu koos ei tohiks reageerida, vähemalt koolikeemia järgi mitte. Pealegi ma ei mõtlenud seda püsivalt peal hoida, vaid natukeseks ajaks ca 2h, et saavutada väga madal temperatuur odava hinnaga(palju see paar kilo soola ikka maksab). Muret tegi mulle just see osa, et see asi hakkaks piisavalt hästi elektrit juhtima.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 08.01.2007 16:20:25 vasta tsitaadiga

ranel, kas sa mõtlesid torusiili w?
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 16:22:09 vasta tsitaadiga

See ei ole torusiil.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 16:25:24 vasta tsitaadiga

torusiil on vee ja äädikaga icon_exclaim.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 16:26:47 vasta tsitaadiga

osta parem 0.5L Lauaviina icon_wink.gif

EDIT:
ranel kirjutas:
torusiil on vee ja äädikaga icon_exclaim.gif

icon_lol.gif Torusiil on NaOH vesilahus icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 16:26:56 vasta tsitaadiga

sool on ikka odavam icon_biggrin.gif kui 40.-
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 16:29:21 vasta tsitaadiga

lauaviinale on ka paremaid kasutusvõimalusi+terve tuba haiseks alkoholi järgi. Aga huvitab just see lahendus, osta odavat jämeda teraga soola, jahutada ära lahus ja siis saata ringlusesse. Oleks ju ka proovikivi kuivjää jaoks icon_wink.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 16:31:10 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
lterve tuba haiseks alkoholi järgi.
ära aja jama
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 16:33:14 vasta tsitaadiga

Viin ju aurustub, ei tohiks see hais midagi nii hull olla. Ma võin sulle kolme krooni eest merevett tabasalu rannast saata. Peaks kah käima icon_biggrin.gif ma ei tea palju see soola sisaldus oli 3% vms see ei kannata -21 aint...
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 08.01.2007 16:44:13 vasta tsitaadiga

mis asi sulle huvi pakub?
kõige odavam vedelik maailmas,mis annaks minna miinusteni?
väga huvitav tõesti
lauakas peaks jätuma -40c juures ning raha hulk pole ka tõesti väga suur.
ja kui sa kavatsed jahutada ära enne selle "lahuse" ja ringlusesse saata,siis egas see kaua ei kesta..või kavatsed 20l reservuaari teha?veel on huvitav teada,et mis pumpa sa kasutaksid?
elektrijuhtivus pole probleem,kuna isegi see dest vesi juhib elektrit selleks ajaks,kui sa ta süsteemi oled kallanud või siis natukese aja pärast.

võiks ikka tõsisematel teemadel jätkata
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 16:48:45 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:


lauakas peaks jätuma -40c juures
võiks ikka tõsisematel teemadel jätkata

lauakas on i eriti odav viin. -20 juures läks juba süldiks

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.