|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
zpeedy
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.07.2005
|
05.01.2007 19:26:41
[X360] Crackdown |
|
|
Crackdown
| tsitaat: |
Crackdown on futuristlik uue generatsiooni onlain mäng, mis on inspireeritud Grand Theft Auto mängu seeriast. Mängijana sa asud superagendi rolli, kelle ülesandeks on puhastada kogu linn seal valitsevast kurjusest. Linna tuhanded gängsterid jagunevad kolme erinevasse organisatsiooni: Cai-Shen Corp, Aasia maffia, kes kasutavad palgamõrvareid veristeks kättemaksudeks, The Volk on Vene maffia, kes spetsialiseerub relvadele ja kolmas maffia on La Muerta, kuhu kuuluvad Hispaanlased, kes armastavad autosi. Sinu ainukeseks eesmärgiks on kinni nabida kolme erineva maffia bossid ja lõpetada nende igasugune tegevus linnas.
|
Multiplayer: Jah.
Screenshotid: Siin.
Malli koostaja: Olaf.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.01.2007 19:36:42
|
|
|
| Mind huvitab kui paljud seda mängu ostavad nimelt Crackdowni pärast ja palju seda Halo 3 beta plaadi pärast
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.01.2007 02:30:36
|
|
|
... mingi lapsik UT arcade action GTA maailmas ma julgen aravata, et vaatekaugus pole sugugi suur, pigem on see nagu ilusa graafikaga platvormikas, millel on ütlematult elav taust ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
06.01.2007 12:31:17
|
|
|
| DigeBeni, sa vist pole selle gameplay videosid näinud ma arvan... palju rohkem kutsub mängima kui mingi GTA või Saints Row
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
06.01.2007 12:58:17
|
|
|
| Toksisin huvi pärast YouTube'i "crackdown" sisse, vaatasin paar gameplay videot ja nägin, et tegemist on järjekordse GTA klooniga - ikka see sama kaootiline mööda linna jooksimine, autode ja inimeste õhku laskmine ja muu selline äraleierdatud jura."Kickass" näeb välja küll, aga sisu on niisugustel mängudel täielik null. Selline nö. vana supi soojendamine uues potis ei paku enam mingisugust pinget. Next-gen my ass...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.01.2007 13:14:27
|
|
|
view distance on küll vägev - kui ta seal katustel hüppab, siis all kaugel teedel on autod ja isegi autode tuled, mis vastu sõiduteed näitavad näha
mu arust on selliseid mänge ka vaja, kus eriti mõelda pole vaja
a noh, ega rohkem ei oska öelda ka kui ise mängind pole, äkki ei meeldiks ikka, dunno
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
06.01.2007 14:01:57
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| Toksisin huvi pärast YouTube'i "crackdown" sisse, vaatasin paar gameplay videot ja nägin, et tegemist on järjekordse GTA klooniga - ikka see sama kaootiline mööda linna jooksimine, autode ja inimeste õhku laskmine ja muu selline äraleierdatud jura."Kickass" näeb välja küll, aga sisu on niisugustel mängudel täielik null. Selline nö. vana supi soojendamine uues potis ei paku enam mingisugust pinget. Next-gen my ass... |
Mulle meeldib et sa pea igas mänguteemas innovatsiooni puudumise üle vingumas käid ning kui siis lõpuks üks mäng tuleb mis "äraleierdatud" žanri totaalselt pea peale pöörab ning järgmise generatsiooni riistvara maksimaalselt ära kasutab, ei saa sellest aru.
FYI, selles mängus on suure tõenäosusega x korda rohkem uut kui Bioshock'is. Sul tuleb lihtsalt veidi lahtisemalt mõelda, et sellest aru saada.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
06.01.2007 14:39:56
|
|
|
| "Pea igas teemas" - ära nüüd üle pinguta. Korra nädalas võib ikka "vinguda" ja mõnda mängu kommenteerida, või on sedagi liiga palju? Mäng pole veel väljaski, mis siin ikka pikalt kobiseda, rääkisin lihtsalt esmamuljest, mis on pehmelt öeldes igav. Sellisest titekast tüdineb 1-2 päevaga ära, kindel see.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
06.01.2007 16:38:34
|
|
|
Mul ei ole midagi kommentaaride vastu kus näiteks sõna "titekas" või fraaside nagu "sisu on niisugustel mängudel täielik null" taga mingi selgesõnaline põhjendus ka seisab, või kus kommentaari autor midagi öelda üritab mida ta juba 5 korda varem öelnud pole.
Ja miks sulle need leierkastid ei meeldi kui sa ise ka üks oled? :)
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
06.01.2007 18:49:15
|
|
|
Mulle ka sellest esimest videost erilist muljet ei jäänud. Graafika võib ju hea olla, aga selline tüüpiline konsoolikas tundub
Hüppab ja kargab igalpool..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpeedy
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.07.2005
|
06.01.2007 18:52:32
|
|
|
| madness kirjutas: |
Mulle ka sellest esimest videost erilist muljet ei jäänud. Graafika võib ju hea olla, aga selline tüüpiline konsoolikas tundub
Hüppab ja kargab igalpool.. |
Oleks see mäng arvutile oleks pool rahvast siin foorumis sillas.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
06.01.2007 18:57:17
|
|
|
| Video ei peagi erilist muljet jätma minu arust ja gta seeriad on vägagi sisukad olnud kõik. Plaanisingi just xboxi soetada ja kui midgi uut ja huvitavat tuleb nagu crackdown, siis kindlasti ka teen seda. Aga igaühe maitse asi mis stiili mänge ta mängib. Mõni laseb suvi otsa vice cityt, teine taob õhtuti warcrafti. Selle üle mõttetu vaielda. Igatahes mäng tundub piltidet ja video järgi hea
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.01.2007 19:13:11
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
| Mis selle mängu lapsikuks teeb? Ja, uh, su lause teine osa on üldse mõistmatu. Vaatekaugus pole suur (ehkki pilt väidab vastupidist), lihtsalt "elav"? Wud?? |
... arcade action teebki mängu lapsikuks, ilma igasugu loogika ja mõistliku põhjuseta hüpleb mingi UT mehh mööda linna ringi, peksab autosid pikali ja tekitab mingit jaburalt kaootilist segadust, sama hästi võiks selle mehhi asemel olla miki või mario või kes iganes, korjata mingeid helendavaid litreid ja lüüa prügikaste pikali. IMHO raisatakse ära tohutu suur hulk ressurssi, luues suuri maailmu, mingi sellise jaburuse jaoks ? Juhul, kui see pole lapsik, siis mis on ? Täiesti tavaline konsoolikas, ei enamat ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
06.01.2007 19:17:27
|
|
|
| Samas võib iga zanri kohta lapsik öelda. Mingi strateegia no kõik nad ju ühe sama sisuga, ehitad mingeid hooneid ja siis tapad teisi omasuguseid ja siis oled kõva mees, sama hästi võiks hooned ja inimesed olla ükskõik millised seal. See on ju maitse asi, kui antud zanr ei meeldi mine postita oma misiganes mängude teemadesse et oh kui lahedad
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.01.2007 19:35:04
|
|
|
... ja mis selle mängu zanr siis oles ? Military Mario 3D GTA special ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.01.2007 19:45:42
|
|
|
... millel on mingi arukas ja huvipakkuv sisu, tegevuses paras annus loogikat ja rafineeritust ehk selle läbi mängimiseks, ei piisaks koolieeliku ajumahust ja ühe nupuga mõnupulgast ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
06.01.2007 20:19:29
|
|
|
Mis sa keerutad nüüd, too ikka mõni konkreetne näide.
Crackdown'i stoori kohta ma kommenteerida ei saa, ei usu tõesti et see midagi keerukat olema saab, kuid tõenäoliselt on tegevusel rohkem emotsionaalset väärtust kui kasvõi mõnel CoD-seeria mängul, või, andke andeks, WoW'il.
Rafineeritus... ma olen üsna kindel, et mängumaailma kiireks navigeerimiseks on üksjagu rafineeritust vaja, eriti kui sul tuleb rinda pista töödeldud gravitatsiooniga ning PSI-võimetega. Enamikes FPS'ides küll sääraste asjadega arvestada ei tule, mistõttu eeldab Crackdown siiska rohkem "ajumahtu"? Hmm-hmm!
Aga jumala eest, võitle vapralt edasi HV fun game = dumb game lipu all. Su silmakirjalikud kaaslased patsutavad iga su postituse peale õlale :)
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
06.01.2007 21:13:55
|
|
|
| Vaata, kulla harry potteri austaja, inimestel on selline asi nagu oma arvamus. Ja antud juhul olen mina seisukohal, et see mäng saab olema üks ajuvaba käkerdis. Ei maksa kohe erutuda, kui keegi on eriarvamusel. Ma ei hakka sel juhul teisi vingumises süüdistama, vaid loen rahulikult kommentaari ära ja võtan selle arvesse. Maitsed on erinevad ja siin ei jää muud üle, kui sellega leppida. Mina pole nt. ühtegi Potteri filmi näinud ega huvitagi, samuti jättis Lord of the Rings täiesti külmaks. Loodan, et point jõudis kohale...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
06.01.2007 21:36:09
|
|
|
Minu maitse järgi on kõik MMO'd totaalne saast ning kui ma viitsiks, oskaks ma seda ääriveeri ka ehk põhjendada, kuid laias laastus oleks mu kriitika nende mängude vastu hambutu kuna mind lihtsalt ei tõmba "koos mängimine". Sestap hoidun ma igasse MMO teemasse sisse lendamast ja enda arvamusega laiamast, nagu kedagi huvitaks minu perspektiivitu arvamus. Mulle meeldiks kui sina, dstar ja kõik need muud kapitrollid samamoodi teeks ning lakkaksid enda lolliks tegemist põhjendamata ja põhjendamatute eelarvamustega.
Kuid noh, eh, mõneti on mul tõesti mõttetu vaielda, eriti kui inimene kelle arvamusele ma vastu lähen ja kelle suhtumist ma silmakirjalikuks pean, on mode.
<OT>
Muide, ma ei erutu, vaid ma ärritun Sest ma olen agressiivne inimene, kes ei salli seda kui tema hobide peale situtakse nii labaselt. Mida teha, eksole, peale morfiini süstimise? Suurt midagi. Kuid oma agressiooni püüan ma igal korral nii selgesõnaliselt ja objektiivselt põhjendada kui ma suudan, ehkki aeg-ajalt ma lihtsalt tunnistan endale, et vaidlus on mõttetu kuna teisel pool ekraani istuv inimene on endast natuke liiga heal arvamusel, et midagi vastupidist üldse kuulda võtta.
Blabla.
p.s. "asukoht: harry potter" on lihtsalt mingi gimmick, mida ma mingi moment kasutama hakkasin. Ma olen ainult esimest filmi kogemata näinud ning mul puudub igasugune soov ülejäänusid näha.</OT>
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
06.01.2007 22:01:24
|
|
|
Mida põrgut? See on minu enda asi, milliseid teemasi ma loen ja kuhu postitan ja mitte keegi ei tule mind selles suhtes õpetama. Antud teema on igati asjakohane, sest olen GTA zhanriga, mida see hale mänguke järjekordselt kopeerib, vägagi hästi kursis. Minu arvates teed hoopis sina ennast lolliks oma pideva jutuga sellest, kui õige või vale on mingisse teemasse postitada.
Aga selle üle on mul küll hea meel, kui inimene saab aru, et mõttetu on vaielda. Ütle nüüd kah oma viimane sõna ja tee endale üks pikk pai. Head päeva jätku!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
06.01.2007 23:36:48
|
|
|
Mina tulen sind selles suhtes õpetama! Sest mul on selleks sama suur õigus kui sinul igasse teemasse oma korduma kippuvate arvamuste postitamine! :)
But enough talk! Have at you!
p.s. See on ka hea, et sa GTA žanriga nii hästi kursis oled ja seda mängu koopiaks kutsud, sest mängu loovjuht on žanri üks algatajatest. Kui ta üldse kedagi plagieerib, siis ainult iseennast.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.01.2007 13:50:11
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
Mis sa keerutad nüüd, too ikka mõni konkreetne näide.
Crackdown'i stoori kohta ma kommenteerida ei saa, ei usu tõesti et see midagi keerukat olema saab, kuid tõenäoliselt on tegevusel rohkem emotsionaalset väärtust kui kasvõi mõnel CoD-seeria mängul, või, andke andeks, WoW'il.
Rafineeritus... ma olen üsna kindel, et mängumaailma kiireks navigeerimiseks on üksjagu rafineeritust vaja, eriti kui sul tuleb rinda pista töödeldud gravitatsiooniga ning PSI-võimetega. Enamikes FPS'ides küll sääraste asjadega arvestada ei tule, mistõttu eeldab Crackdown siiska rohkem "ajumahtu"? Hmm-hmm!
Aga jumala eest, võitle vapralt edasi HV fun game = dumb game lipu all. Su silmakirjalikud kaaslased patsutavad iga su postituse peale õlale  |
... ma ei taipa hetkel, kas oled ise veel nii laps või oled konsoolide poolt lapsemeelseks muudetud emotsioonide peale ongi kõik mängud üles ehitatud, kuid vahe on vaid emotsiooni saavutamise viisis ja keerukuses. Nimet' mäng ei paku kuigi keerukat teed emotsioonideni ehk sama mõttetu karglemine, nagu konsoolidel see juba tavaks saanud. Gravitatsioon, vaateväli ja muu selline on lihtsalt tänapäevase tehnoloogilise arengu kaasnähtus ja ei tee seda mängu oma olemuselt mitte just palju keerulisemaks, kui aastatetagused üllitised. Teistest mängudest populaarseks saanud elemendid a'la GTA stiilis maailma matkimine ja UT mehhide sarnane välimus on vaid odav populaarsus ehk ehe rip-off ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
09.01.2007 11:53:05
|
|
|
| Mäng tundub huvitav, eriti pärast 2006.a oktoobri EDGE'is ilmunud preview-artikli lugemist. Minu meelest võiksid teisedki enne kritiseerimist ennast mänguga kurssi viia - põhjalikumalt, kui seda YouTube võimaldab.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
23.01.2007 19:02:00
|
|
|
Demo on gold liikmetele kättesaadav. Isiklikud kogemused hetkel puuduvad, sest ~1,4 giga annab alla tõmmata. Foorumitest jääb mulje, et päris huvitav asi.
Ja veel.
Osad inimesed arvavad, et mängimine üldse on lapsik.
Ülejäänutest osa arvab, et strateegia ja sim mängude mängimine ei ole lapsik, ülejäänud mängude mängimine aga küll.
Siis tulevad pc mehed, kes teavad, et konsoolid on lastele.
Siis aga konsooli mängijad, kes peavad Nintendot lapsikuks.
jne?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
24.01.2007 23:01:18
|
|
|
| Täna sai umbes 5 tundi demot proovitud. Igati lahe mäng. Tegevusest puudu ei tule ja action nüriks ei muutu.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
10.02.2007 15:25:08
|
|
|
Anime stiilis nagu
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.02.2007 18:46:48
|
|
|
| paljulubav mäng, kuid midagi uut ilmselt ei paku... siiski uut rõõmu parema graafika näol ilmselt tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
10.02.2007 19:08:37
|
|
|
niipalju kui ma sellest mängust tean siis mulle tundub,et head nahka sellest ei tule
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tähtis@mi
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2005
|
10.02.2007 19:56:21
|
|
|
Hea nahk/halb nahk, ise olen seda juba 7-8 tundi jutti mänginud ja väga meeldib, skillide kogumine on huvitav, lahedad achievmentid + hüplemine, karglemine annab hea koosluse.
Ainuke miinus on see, et asi muutub väga üksluiseks (aga pulti ei tahtnud ikka käest ära panna, hmmm veeeri streinds).
A see ka, et mäng tundub väga lühike, isegi kui sa teed muid asju (race, building race).
Nagu öeldud on mäng ikkagi väga hea ja sõltuvust tekitav.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
13.02.2007 14:36:37
|
|
|
DODONPACHI tõestab jällegi kord, miks teda kuulata tasub:
Eurogameri review
9 palli 10st
Ka muidu peenemaitseliste brittide arust pole ilmselgelt käesolev mäng ei GTA kloon, igav ega ka titekas.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
13.02.2007 15:53:42
|
|
|
Heh just praegu lugesin uuesti teema läbi ja päris naljakas et osad siin sõimavad seda mingiks mõttetuks kiddy mänguks mis plagieerib GTAd haledalt... Well teile teadmiseks et selle mängu tegija ongi GTA algataja ja ma ise sain naerda kõvasti... self-owned teile siis.. ja pealegi... GTA pole anr.. samahästi ma võin öelda et... Everquest on mängu anr...
Ja jah.. DODONPACHI on tõesti kõva mees... üks normaalsematest siin HVs kuna ei vingu igas teemas mida näeb
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
13.02.2007 16:01:25
|
|
|
Žanrite piirib määrab seda kunstivormi (ohohooo) vaatlev kommuun, elik kui rida inimesi aksepteerib "GTA-tüüpi mängu" kui aksepteeritavat nimetust seda sorti mängudele, siis on see tehniliselt korrektne. Rääkimata siis veel sellest, et see on palju parem nimetus kui "3rd Person Freeform Urban Action" vms. :)
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.02.2007 16:30:39
|
|
|
... viidatud ülevaates ei eitatagi otseselt nimet' mängu sarnasust GTA -ga, pigem tuuakse välja aspekte, mis peaks käesolevast mängust tegema midagi enamat ja eks see ole igaühe enda otsustada, kas teeb või mitte ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 15.02.2007 11:41:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
13.02.2007 16:31:44
|
|
|
| DODONPACHI, Ise liigitaks action adventure alla
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
14.02.2007 13:56:55
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| sry, aga selle konkreetse mängu puhul ei suuda mina küll konsoolikate siirast olemust kuskilt otsast leida ehk kui see peitub vabas maailmas üsna algelistel ajenditel ringi karglemises, siis ma olen ilmselt selliste mängude jaoks vist liiga vana ja mis parata, ma lihtsalt olengi neist üle ... |
Ühinen Priidoga ning jätkame Crackdown'i teemal. Jaapanis on mängu nimi Riot Act ning nii seal kui Koreas on mängu kaanel olevad tegelased rohkem illustreeritud välimusega, tõenäoliselt selleks, et inimesed seda GTA'ga kergemini seostaks -- viimane ju paras müügihitt sealkandis.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boozy
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.08.2003
|
21.02.2007 11:35:08
|
|
|
| Mängisin just seda crackdowni täis versiooni... maru jura mäng. Sisu võiks veidike huvitavam olla kui aint mingeid bosse tappa....
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
21.02.2007 18:18:09
|
|
|
| no kuna jaapan on teada tuntud anime maa, siis on tõenäoliselt ka see põhjus, miks on Riot Act väga anime kujundusega;)
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.09.2007 20:14:35
|
|
|
mängin just, päris kaasakiskuv asi on. need rohelised Agility Orb-id tekitavad sõltuvust juba.
Co-op on ka päris lahe asi ikka sel
EDIT: keegi co-op viitsiks ära teha? saaks Double Trouble ja Tag Teamer achievmendid tehtud...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
19.03.2008 21:43:54
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| keegi co-op viitsiks ära teha? saaks Double Trouble ja Tag Teamer achievmendid tehtud... |
Vanale teemale up-up-up ... Mul sama mõte, et mingi aeg co-oppida võiks kellegagi... ja kui vaja, müün teile plaadi ka...
http://ikspoks.com/wiki/Crackdown
viimati muutis ex6 10.02.2009 18:47:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|