Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Crackdown märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2007 19:26:41 [X360] Crackdown vasta tsitaadiga

Crackdown


  • Ametlik leht: Siin.
  • Publisher: Microsoft.
  • Developer: Real Time Worlds.
  • Stiil: Action.
  • Väljalaske kuupäev: 23 veebruar 2007.
  • Demo: On väljas!
  • Kirjeldus:
    tsitaat:

    Crackdown on futuristlik uue generatsiooni onlain mäng, mis on inspireeritud Grand Theft Auto mängu seeriast. Mängijana sa asud superagendi rolli, kelle ülesandeks on puhastada kogu linn seal valitsevast kurjusest. Linna tuhanded gängsterid jagunevad kolme erinevasse organisatsiooni: Cai-Shen Corp, Aasia maffia, kes kasutavad palgamõrvareid veristeks kättemaksudeks, The Volk on Vene maffia, kes spetsialiseerub relvadele ja kolmas maffia on La Muerta, kuhu kuuluvad Hispaanlased, kes armastavad autosi. Sinu ainukeseks eesmärgiks on kinni nabida kolme erineva maffia bossid ja lõpetada nende igasugune tegevus linnas.

  • Multiplayer: Jah.
  • Screenshotid: Siin.


Malli koostaja: Olaf.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 05.01.2007 19:36:26 vasta tsitaadiga

Mängu draw distance on vägagi muljetavaldav. Loodab, et fps sellega ikka kaasa jõuab käia.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2007 19:36:42 vasta tsitaadiga

Mind huvitab kui paljud seda mängu ostavad nimelt Crackdowni pärast ja palju seda Halo 3 beta plaadi pärast
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2007 20:02:46 vasta tsitaadiga

panen otsenlingi WMV-le: http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_crackdown_gptrailer.wmv (12,6MB)

selle põhjal oli küll väga muljetavaldav minu jaoks... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 02:30:36 vasta tsitaadiga

... mingi lapsik UT arcade action GTA maailmas icon_rolleyes.gif ma julgen aravata, et vaatekaugus pole sugugi suur, pigem on see nagu ilusa graafikaga platvormikas, millel on ütlematult elav taust ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 04:22:25 vasta tsitaadiga

Mis selle mängu lapsikuks teeb? Ja, uh, su lause teine osa on üldse mõistmatu. Vaatekaugus pole suur (ehkki pilt väidab vastupidist), lihtsalt "elav"? Wud??
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 12:31:17 vasta tsitaadiga

DigeBeni, sa vist pole selle gameplay videosid näinud ma arvan... palju rohkem kutsub mängima kui mingi GTA või Saints Row
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 12:58:17 vasta tsitaadiga

Toksisin huvi pärast YouTube'i "crackdown" sisse, vaatasin paar gameplay videot ja nägin, et tegemist on järjekordse GTA klooniga - ikka see sama kaootiline mööda linna jooksimine, autode ja inimeste õhku laskmine ja muu selline äraleierdatud jura."Kickass" näeb välja küll, aga sisu on niisugustel mängudel täielik null. Selline nö. vana supi soojendamine uues potis ei paku enam mingisugust pinget. Next-gen my ass...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 13:14:27 vasta tsitaadiga

view distance on küll vägev - kui ta seal katustel hüppab, siis all kaugel teedel on autod ja isegi autode tuled, mis vastu sõiduteed näitavad näha
mu arust on selliseid mänge ka vaja, kus eriti mõelda pole vaja icon_smile.gif

a noh, ega rohkem ei oska öelda ka kui ise mängind pole, äkki ei meeldiks ikka, dunno icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 14:01:57 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Toksisin huvi pärast YouTube'i "crackdown" sisse, vaatasin paar gameplay videot ja nägin, et tegemist on järjekordse GTA klooniga - ikka see sama kaootiline mööda linna jooksimine, autode ja inimeste õhku laskmine ja muu selline äraleierdatud jura."Kickass" näeb välja küll, aga sisu on niisugustel mängudel täielik null. Selline nö. vana supi soojendamine uues potis ei paku enam mingisugust pinget. Next-gen my ass...

icon_rolleyes.gif

Mulle meeldib et sa pea igas mänguteemas innovatsiooni puudumise üle vingumas käid ning kui siis lõpuks üks mäng tuleb mis "äraleierdatud" žanri totaalselt pea peale pöörab ning järgmise generatsiooni riistvara maksimaalselt ära kasutab, ei saa sellest aru.

FYI, selles mängus on suure tõenäosusega x korda rohkem uut kui Bioshock'is. Sul tuleb lihtsalt veidi lahtisemalt mõelda, et sellest aru saada.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 14:39:56 vasta tsitaadiga

"Pea igas teemas" - ära nüüd üle pinguta. Korra nädalas võib ikka "vinguda" ja mõnda mängu kommenteerida, või on sedagi liiga palju? Mäng pole veel väljaski, mis siin ikka pikalt kobiseda, rääkisin lihtsalt esmamuljest, mis on pehmelt öeldes igav. Sellisest titekast tüdineb 1-2 päevaga ära, kindel see.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 16:38:34 vasta tsitaadiga

Mul ei ole midagi kommentaaride vastu kus näiteks sõna "titekas" või fraaside nagu "sisu on niisugustel mängudel täielik null" taga mingi selgesõnaline põhjendus ka seisab, või kus kommentaari autor midagi öelda üritab mida ta juba 5 korda varem öelnud pole.

Ja miks sulle need leierkastid ei meeldi kui sa ise ka üks oled? :)

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.01.2007 18:49:15 vasta tsitaadiga

Mulle ka sellest esimest videost erilist muljet ei jäänud. Graafika võib ju hea olla, aga selline tüüpiline konsoolikas tundub icon_razz.gif
Hüppab ja kargab igalpool..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 18:52:32 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Mulle ka sellest esimest videost erilist muljet ei jäänud. Graafika võib ju hea olla, aga selline tüüpiline konsoolikas tundub icon_razz.gif
Hüppab ja kargab igalpool..


Oleks see mäng arvutile oleks pool rahvast siin foorumis sillas.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 18:57:17 vasta tsitaadiga

Video ei peagi erilist muljet jätma minu arust ja gta seeriad on vägagi sisukad olnud kõik. Plaanisingi just xboxi soetada ja kui midgi uut ja huvitavat tuleb nagu crackdown, siis kindlasti ka teen seda. Aga igaühe maitse asi mis stiili mänge ta mängib. Mõni laseb suvi otsa vice cityt, teine taob õhtuti warcrafti. Selle üle mõttetu vaielda. Igatahes mäng tundub piltidet ja video järgi hea
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 19:13:11 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Mis selle mängu lapsikuks teeb? Ja, uh, su lause teine osa on üldse mõistmatu. Vaatekaugus pole suur (ehkki pilt väidab vastupidist), lihtsalt "elav"? Wud??

... arcade action teebki mängu lapsikuks, ilma igasugu loogika ja mõistliku põhjuseta hüpleb mingi UT mehh mööda linna ringi, peksab autosid pikali ja tekitab mingit jaburalt kaootilist segadust, sama hästi võiks selle mehhi asemel olla miki või mario või kes iganes, korjata mingeid helendavaid litreid ja lüüa prügikaste pikali. IMHO raisatakse ära tohutu suur hulk ressurssi, luues suuri maailmu, mingi sellise jaburuse jaoks ? Juhul, kui see pole lapsik, siis mis on ? Täiesti tavaline konsoolikas, ei enamat ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 19:17:27 vasta tsitaadiga

Samas võib iga zanri kohta lapsik öelda. Mingi strateegia no kõik nad ju ühe sama sisuga, ehitad mingeid hooneid ja siis tapad teisi omasuguseid ja siis oled kõva mees, sama hästi võiks hooned ja inimesed olla ükskõik millised seal. See on ju maitse asi, kui antud zanr ei meeldi mine postita oma misiganes mängude teemadesse et oh kui lahedad
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 19:35:04 vasta tsitaadiga

... ja mis selle mängu zanr siis oles ? Military Mario 3D GTA special ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 19:35:35 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga, arcade action teeb mängu automaatselt lapsikuks? Millised need mitte-lapsikud mängud siis on?
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 19:45:06 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, GTA 8) õujee icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 19:45:42 vasta tsitaadiga

... millel on mingi arukas ja huvipakkuv sisu, tegevuses paras annus loogikat ja rafineeritust ehk selle läbi mängimiseks, ei piisaks koolieeliku ajumahust ja ühe nupuga mõnupulgast ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 20:19:29 vasta tsitaadiga

Mis sa keerutad nüüd, too ikka mõni konkreetne näide.

Crackdown'i stoori kohta ma kommenteerida ei saa, ei usu tõesti et see midagi keerukat olema saab, kuid tõenäoliselt on tegevusel rohkem emotsionaalset väärtust kui kasvõi mõnel CoD-seeria mängul, või, andke andeks, WoW'il.

Rafineeritus... ma olen üsna kindel, et mängumaailma kiireks navigeerimiseks on üksjagu rafineeritust vaja, eriti kui sul tuleb rinda pista töödeldud gravitatsiooniga ning PSI-võimetega. Enamikes FPS'ides küll sääraste asjadega arvestada ei tule, mistõttu eeldab Crackdown siiska rohkem "ajumahtu"? Hmm-hmm!

Aga jumala eest, võitle vapralt edasi HV fun game = dumb game lipu all. Su silmakirjalikud kaaslased patsutavad iga su postituse peale õlale :)

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 21:13:55 vasta tsitaadiga

Vaata, kulla harry potteri austaja, inimestel on selline asi nagu oma arvamus. Ja antud juhul olen mina seisukohal, et see mäng saab olema üks ajuvaba käkerdis. Ei maksa kohe erutuda, kui keegi on eriarvamusel. Ma ei hakka sel juhul teisi vingumises süüdistama, vaid loen rahulikult kommentaari ära ja võtan selle arvesse. Maitsed on erinevad ja siin ei jää muud üle, kui sellega leppida. Mina pole nt. ühtegi Potteri filmi näinud ega huvitagi, samuti jättis Lord of the Rings täiesti külmaks. Loodan, et point jõudis kohale...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 21:36:09 vasta tsitaadiga

Minu maitse järgi on kõik MMO'd totaalne saast ning kui ma viitsiks, oskaks ma seda ääriveeri ka ehk põhjendada, kuid laias laastus oleks mu kriitika nende mängude vastu hambutu kuna mind lihtsalt ei tõmba "koos mängimine". Sestap hoidun ma igasse MMO teemasse sisse lendamast ja enda arvamusega laiamast, nagu kedagi huvitaks minu perspektiivitu arvamus. Mulle meeldiks kui sina, dstar ja kõik need muud kapitrollid samamoodi teeks ning lakkaksid enda lolliks tegemist põhjendamata ja põhjendamatute eelarvamustega.

Kuid noh, eh, mõneti on mul tõesti mõttetu vaielda, eriti kui inimene kelle arvamusele ma vastu lähen ja kelle suhtumist ma silmakirjalikuks pean, on mode.

<OT>
Muide, ma ei erutu, vaid ma ärritun icon_biggrin.gif Sest ma olen agressiivne inimene, kes ei salli seda kui tema hobide peale situtakse nii labaselt. Mida teha, eksole, peale morfiini süstimise? Suurt midagi. Kuid oma agressiooni püüan ma igal korral nii selgesõnaliselt ja objektiivselt põhjendada kui ma suudan, ehkki aeg-ajalt ma lihtsalt tunnistan endale, et vaidlus on mõttetu kuna teisel pool ekraani istuv inimene on endast natuke liiga heal arvamusel, et midagi vastupidist üldse kuulda võtta.

Blabla.

p.s. "asukoht: harry potter" on lihtsalt mingi gimmick, mida ma mingi moment kasutama hakkasin. Ma olen ainult esimest filmi kogemata näinud ning mul puudub igasugune soov ülejäänusid näha.</OT>

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 22:01:24 vasta tsitaadiga

Mida põrgut? See on minu enda asi, milliseid teemasi ma loen ja kuhu postitan ja mitte keegi ei tule mind selles suhtes õpetama. Antud teema on igati asjakohane, sest olen GTA zhanriga, mida see hale mänguke järjekordselt kopeerib, vägagi hästi kursis. Minu arvates teed hoopis sina ennast lolliks oma pideva jutuga sellest, kui õige või vale on mingisse teemasse postitada.
Aga selle üle on mul küll hea meel, kui inimene saab aru, et mõttetu on vaielda. Ütle nüüd kah oma viimane sõna ja tee endale üks pikk pai. Head päeva jätku!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 23:36:48 vasta tsitaadiga

Mina tulen sind selles suhtes õpetama! Sest mul on selleks sama suur õigus kui sinul igasse teemasse oma korduma kippuvate arvamuste postitamine! :)

But enough talk! Have at you!

p.s. See on ka hea, et sa GTA &#382;anriga nii hästi kursis oled ja seda mängu koopiaks kutsud, sest mängu loovjuht on &#382;anri üks algatajatest. Kui ta üldse kedagi plagieerib, siis ainult iseennast.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 13:50:11 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Mis sa keerutad nüüd, too ikka mõni konkreetne näide.

Crackdown'i stoori kohta ma kommenteerida ei saa, ei usu tõesti et see midagi keerukat olema saab, kuid tõenäoliselt on tegevusel rohkem emotsionaalset väärtust kui kasvõi mõnel CoD-seeria mängul, või, andke andeks, WoW'il.

Rafineeritus... ma olen üsna kindel, et mängumaailma kiireks navigeerimiseks on üksjagu rafineeritust vaja, eriti kui sul tuleb rinda pista töödeldud gravitatsiooniga ning PSI-võimetega. Enamikes FPS'ides küll sääraste asjadega arvestada ei tule, mistõttu eeldab Crackdown siiska rohkem "ajumahtu"? Hmm-hmm!

Aga jumala eest, võitle vapralt edasi HV fun game = dumb game lipu all. Su silmakirjalikud kaaslased patsutavad iga su postituse peale õlale icon_smile.gif

... ma ei taipa hetkel, kas oled ise veel nii laps või oled konsoolide poolt lapsemeelseks muudetud icon_confused.gif emotsioonide peale ongi kõik mängud üles ehitatud, kuid vahe on vaid emotsiooni saavutamise viisis ja keerukuses. Nimet' mäng ei paku kuigi keerukat teed emotsioonideni ehk sama mõttetu karglemine, nagu konsoolidel see juba tavaks saanud. Gravitatsioon, vaateväli ja muu selline on lihtsalt tänapäevase tehnoloogilise arengu kaasnähtus ja ei tee seda mängu oma olemuselt mitte just palju keerulisemaks, kui aastatetagused üllitised. Teistest mängudest populaarseks saanud elemendid a'la GTA stiilis maailma matkimine ja UT mehhide sarnane välimus on vaid odav populaarsus ehk ehe rip-off ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 11:53:05 vasta tsitaadiga

Mäng tundub huvitav, eriti pärast 2006.a oktoobri EDGE'is ilmunud preview-artikli lugemist. Minu meelest võiksid teisedki enne kritiseerimist ennast mänguga kurssi viia - põhjalikumalt, kui seda YouTube võimaldab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2007 17:25:27 vasta tsitaadiga

Demo tuleb 23. jaanuaril!

http://xbox360.ign.com/articles/757/757121p1.html
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 23.01.2007 19:02:00 vasta tsitaadiga

Demo on gold liikmetele kättesaadav. Isiklikud kogemused hetkel puuduvad, sest ~1,4 giga annab alla tõmmata. Foorumitest jääb mulje, et päris huvitav asi.

Ja veel.
Osad inimesed arvavad, et mängimine üldse on lapsik.
Ülejäänutest osa arvab, et strateegia ja sim mängude mängimine ei ole lapsik, ülejäänud mängude mängimine aga küll.
Siis tulevad pc mehed, kes teavad, et konsoolid on lastele.
Siis aga konsooli mängijad, kes peavad Nintendot lapsikuks.
jne?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2007 23:01:18 vasta tsitaadiga

Täna sai umbes 5 tundi demot proovitud. Igati lahe mäng. Tegevusest puudu ei tule ja action nüriks ei muutu.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2007 15:25:08 vasta tsitaadiga

Anime stiilis nagu icon_razz.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.02.2007 18:46:48 vasta tsitaadiga

paljulubav mäng, kuid midagi uut ilmselt ei paku... siiski uut rõõmu parema graafika näol ilmselt tõesti.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2007 19:08:37 vasta tsitaadiga

niipalju kui ma sellest mängust tean siis mulle tundub,et head nahka sellest ei tule icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tähtis@mi
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005




sõnum 10.02.2007 19:56:21 vasta tsitaadiga

Hea nahk/halb nahk, ise olen seda juba 7-8 tundi jutti mänginud ja väga meeldib, skillide kogumine on huvitav, lahedad achievmentid + hüplemine, karglemine annab hea koosluse.
Ainuke miinus on see, et asi muutub väga üksluiseks (aga pulti ei tahtnud ikka käest ära panna, hmmm veeeri streinds).
A see ka, et mäng tundub väga lühike, isegi kui sa teed muid asju (race, building race).
Nagu öeldud on mäng ikkagi väga hea ja sõltuvust tekitav.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.02.2007 14:36:37 vasta tsitaadiga

DODONPACHI tõestab jällegi kord, miks teda kuulata tasub:

Eurogameri review

9 palli 10st

Ka muidu peenemaitseliste brittide arust pole ilmselgelt käesolev mäng ei GTA kloon, igav ega ka titekas.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 13.02.2007 15:49:03 vasta tsitaadiga

Haha, need reklaamislogan'id on super:
Crime Ain't Pretty. Neither Is Justice.
All Justice. No Restraints.

erick kirjutas:
DODONPACHI tõestab jällegi kord, miks teda kuulata tasub:

Keegi võiks minust mode teha, siis ei lastaks mu teemasid enam maha (ma loodan) eat.gif

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2007 15:53:42 vasta tsitaadiga

Heh just praegu lugesin uuesti teema läbi ja päris naljakas et osad siin sõimavad seda mingiks mõttetuks kiddy mänguks mis plagieerib GTAd haledalt... Well teile teadmiseks et selle mängu tegija ongi GTA algataja ja ma ise sain naerda kõvasti... self-owned teile siis.. ja pealegi... GTA pole žanr.. samahästi ma võin öelda et... Everquest on mängu žanr...
Ja jah.. DODONPACHI on tõesti kõva mees... üks normaalsematest siin HVs kuna ei vingu igas teemas mida näeb
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 13.02.2007 16:01:25 vasta tsitaadiga

&#381;anrite piirib määrab seda kunstivormi (ohohooo) vaatlev kommuun, elik kui rida inimesi aksepteerib "GTA-tüüpi mängu" kui aksepteeritavat nimetust seda sorti mängudele, siis on see tehniliselt korrektne. Rääkimata siis veel sellest, et see on palju parem nimetus kui "3rd Person Freeform Urban Action" vms. :)
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2007 16:30:39 vasta tsitaadiga

... viidatud ülevaates ei eitatagi otseselt nimet' mängu sarnasust GTA -ga, pigem tuuakse välja aspekte, mis peaks käesolevast mängust tegema midagi enamat ja eks see ole igaühe enda otsustada, kas teeb või mitte ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 15.02.2007 11:41:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2007 16:31:44 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, Ise liigitaks action adventure alla
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2007 11:02:57 vasta tsitaadiga

Einoh, üldiselt tore on see teie arutelu, aga tahaks nagu Crackdownist lugeda rohkem.
http://www.gamespot.com/xbox360/action/crackdown/index.html
Gamespoti skoor 7,8


viimati muutis Mõttetumees 14.02.2007 11:06:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.02.2007 13:56:55 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
sry, aga selle konkreetse mängu puhul ei suuda mina küll konsoolikate siirast olemust kuskilt otsast leida ehk kui see peitub vabas maailmas üsna algelistel ajenditel ringi karglemises, siis ma olen ilmselt selliste mängude jaoks vist liiga vana ja mis parata, ma lihtsalt olengi neist üle ...

icon_mad.gif

icon_smile.gif

Ühinen Priidoga ning jätkame Crackdown'i teemal. Jaapanis on mängu nimi Riot Act ning nii seal kui Koreas on mängu kaanel olevad tegelased rohkem illustreeritud välimusega, tõenäoliselt selleks, et inimesed seda GTA'ga kergemini seostaks -- viimane ju paras müügihitt sealkandis.


_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boozy
Kreisi kasutaja
boozy

liitunud: 19.08.2003




sõnum 21.02.2007 11:35:08 vasta tsitaadiga

Mängisin just seda crackdowni täis versiooni... maru jura mäng. Sisu võiks veidike huvitavam olla kui aint mingeid bosse tappa....
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2007 18:18:09 vasta tsitaadiga

no kuna jaapan on teada tuntud anime maa, siis on tõenäoliselt ka see põhjus, miks on Riot Act väga anime kujundusega;)
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2007 20:14:35 vasta tsitaadiga

mängin just, päris kaasakiskuv asi on. need rohelised Agility Orb-id tekitavad sõltuvust juba. icon_biggrin.gif

Co-op on ka päris lahe asi ikka sel


EDIT: keegi co-op viitsiks ära teha? saaks Double Trouble ja Tag Teamer achievmendid tehtud...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 21:43:54 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
keegi co-op viitsiks ära teha? saaks Double Trouble ja Tag Teamer achievmendid tehtud...


Vanale teemale up-up-up ... Mul sama mõte, et mingi aeg co-oppida võiks kellegagi... ja kui vaja, müün teile plaadi ka... icon_smile.gif
http://ikspoks.com/wiki/Crackdown


viimati muutis ex6 10.02.2009 18:47:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 10:27:46 vasta tsitaadiga

teine osa pole välistatud: http://play.tm/story/20242
võiks tulla küll, üks lemmikmänge Xbox 360 peal mul icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Crackdown
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.