Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 16:15:07 vasta tsitaadiga

Demineerija kirjutas:
ning kui sulle keskas füssi õpetatud pole siis on see suhteliselt VÕIMATU


Sellega olen osaliselt nõus. Mingi põhi peab all olema.

Meil tehti esimese semestri alguses füssa test kõigile IT teaduskonna omadele. Tulemustest ei kuulnud me kunagi... ja ega ei julgenud küsima ka minna icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 16:16:33 vasta tsitaadiga

Jep. Koolis füüsika oli aga õpetaja.. Hmn.. Nojah.. Ei saanud ka parema tahtmise juures õpsilt abi. Sest õps ise lihtsalt ei osanud.... Kirjtuas lahenduse ära(mis tal peas vist) ning kogu laks. Küsi, mis sa küsid ei tule asjalikku vastust.

Eks nüüd tuleb siis aru saada kuidagimoodi..
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trek
HV kasutaja
Trek

liitunud: 01.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 12:12:08 vasta tsitaadiga

Ise olen IAPB11 rühmas. Eriti asjaliku mulje on jätnud Lensen ja Tammet. Mõlemad üsna noored mehed ning teavad, mida nad räägivad. See anaalmati harjutuse õpetaja meenutab mulle mu keska mata õpsi, ainult, et too oli poole vanem ning vähemalt 4 korda hullem:D Aga üldiselt võib rahule jääda, eks näis mis edasi saab, kahe nädala kohta veel natuke vara suuri järeldusi teha.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 17:38:45 vasta tsitaadiga

Kuhu ~4.0 põhikooli keskmisega sisse võiks saada?

Huvitab mind rohkem administratsioon/riistvara kuid ei ütleks ära ka nt. java ning php õppimisest.

Matemaatika/füüsika ei ole eriti tugevad.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 18.12.2006 18:32:16 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Kuhu ~4.0 põhikooli keskmisega sisse võiks saada?



e. alles nüüd märkasin põhikooli hinnet. Eks enamik koole võta vastu ikka sisseastumise testide tulemuste järgi otsustades.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 19:40:47 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
Ragnar7474 kirjutas:
Kuhu ~4.0 põhikooli keskmisega sisse võiks saada?



e. alles nüüd märkasin põhikooli hinnet. Eks enamik koole võta vastu ikka sisseastumise testide tulemuste järgi otsustades.
Aga kuhu kohta saaks ilma matemaatika/füüsika eksamita või siis väga kerge eksamiga?
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 18.12.2006 20:26:27 vasta tsitaadiga

üldiselt ilma mati/füssita on võrdlemisi raske minna kuhugi spetsiaalselt IT-d õppima, proovida võid Tallinna Polütehnikumi, ise õpin seal hetkel teisel kursusel... samas seal on ka Arvutite erialal võrdlemisi palju elektroonikat ja füüsikat, matemaatika pole ka väga lihtne...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 20:29:05 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
üldiselt ilma mati/füssita on võrdlemisi raske minna kuhugi spetsiaalselt IT-d õppima, proovida võid Tallinna Polütehnikumi, ise õpin seal hetkel teisel kursusel... samas seal on ka Arvutite erialal võrdlemisi palju elektroonikat ja füüsikat, matemaatika pole ka väga lihtne...
Polütehnikumi tahtsin isegi tegelikult minna, kuid kahtlen et 4.0 keskmisega sisse saan.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 18.12.2006 20:38:39 vasta tsitaadiga

oioi, sa peaks nägema, mis rahvas seal on icon_razz.gif... kui sul on eesti keel, matt, füüsika ja keema vähemalt neljad, saad ilma testita sisse, muidu tuleb mingi lihtne test teha...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 20:50:34 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
oioi, sa peaks nägema, mis rahvas seal on icon_razz.gif... kui sul on eesti keel, matt, füüsika ja keema vähemalt neljad, saad ilma testita sisse, muidu tuleb mingi lihtne test teha...
Füüsika kõigub mul 3-4 vahel, matemaatika ''tugev'' kolm nagu mu matemaatika õpetaja ütleb ja keemiat ma ei oska absoluutselt (st. ma ei oska lihtsamaid võrrandeid või ühendeid või mis iganes nad seal on tasakaalustada, aga kolme olen siiani kuidagi kätte saanud).
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 18.12.2006 21:18:55 vasta tsitaadiga

Okei, endal ka 9 klass varsti lõppemas ja ei tea kuhu edasi õppima minna. Eriti matet õppida ei viitsi, mida soovitate?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 21:48:41 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
...Füüsika kõigub mul 3-4 vahel, matemaatika ''tugev'' kolm nagu mu matemaatika õpetaja ütleb ja keemiat ma ei oska absoluutselt (st. ma ei oska lihtsamaid võrrandeid või ühendeid või mis iganes nad seal on tasakaalustada, aga kolme olen siiani kuidagi kätte saanud).


ja mis imet Sa loodad siis IT-valdkonnas korda saata? Paraku on nii, et kooli minek ei tähenda seda, et ukse peal ootab tädi, kes igale sissesaanule kulbitäie valitud eriala puudutavat tarkust kõrvade vahele vajutab..

siiin võiksid ikkagi ise hinnata oma võimeid selles valdkonnas, ning samas kaaluma ka muid, vähematratiivsemaid, kuid Sinu mõtlemisviisiga paremini haakuvaid erialasid. Kui reaalained ikka kooliajal raskusi valmistavad, tasuks mõelda nt. juristipajuki peale ning see ülihuvitav arvutivärgendus jättta hobiks, mis aitab hilisemalt tööstresse maandada icon_lol.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 21:51:08 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Ragnar7474 kirjutas:
...Füüsika kõigub mul 3-4 vahel, matemaatika ''tugev'' kolm nagu mu matemaatika õpetaja ütleb ja keemiat ma ei oska absoluutselt (st. ma ei oska lihtsamaid võrrandeid või ühendeid või mis iganes nad seal on tasakaalustada, aga kolme olen siiani kuidagi kätte saanud).


ja mis imet Sa loodad siis IT-valdkonnas korda saata? Paraku on nii, et kooli minek ei tähenda seda, et ukse peal ootab tädi, kes igale sissesaanule kulbitäie valitud eriala puudutavat tarkust kõrvade vahele vajutab..

siiin võiksid ikkagi ise hinnata oma võimeid selles valdkonnas, ning samas kaaluma ka muid, vähematratiivsemaid, kuid Sinu mõtlemisviisiga paremini haakuvaid erialasid. Kui reaalained ikka kooliajal raskusi valmistavad, tasuks mõelda nt. juristipajuki peale ning see ülihuvitav arvutivärgendus jättta hobiks, mis aitab hilisemalt tööstresse maandada icon_lol.gif
Siiski tahaks õppida IT-d...
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roland44
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2006




sõnum 18.12.2006 21:54:12 vasta tsitaadiga

Siis tuleb hakata matemaatikat ja füüsikat õppima:)

Seda enam et sind riistvara huvitab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 21:55:59 vasta tsitaadiga

ka kotkas võiv tahta kärbes olla, et saaks küttimise asemel sõnnikust sööduks, kuid kui ikkagi vanajumal seda andi andnud pole, tuleb rotte edasi järada ja ainult mõttes sumiseda..
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 22:04:24 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Okei, endal ka 9 klass varsti lõppemas ja ei tea kuhu edasi õppima minna. Eriti matet õppida ei viitsi, mida soovitate?



IT'd saab ka õppida Tallinna Transpordi Koolis... (Link) Sinna on suht kerge sisse saada.
Ise õpin kah seal, kuid midagi muud.
Kuid ütleks seda et... sinna on mõtet tulla vaid siis kui tahad ainult "Pabereid" saada.
Ühesõnaga, erilisi teadmisi sealt ei saa.
Kui viitsid koguaeg kohal käia siis on hinded ilma pingutamiseta 4'd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 18.12.2006 22:05:59 vasta tsitaadiga

Minge gümnaasiumisse vedage ennast sealt läbi kuidagist ja minge IT kolledžisse kui ei taha füüsikat teha. Või siis tõesti Polüsse IT' d üks sõber õpib seal ja pole seal mingeid erilisi vaimuandeid reaalainetes vaja, kuid venekeele oskus ei tule kahjuks. Peale polüt võib kah minna IT Kolledžisse või TTÜsse, (ttüs saab sisseastumisel lisapunkte)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 22:08:03 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
Minge gümnaasiumisse vedage ennast sealt läbi kuidagist ja minge IT kolledžisse kui ei taha füüsikat teha. Või siis tõesti Polüsse IT' d üks sõber õpib seal ja pole seal mingeid erilisi vaimuandeid reaalainetes vaja, kuid venekeele oskus ei tule kahjuks. Peale polüt võib kah minna IT Kolledžisse või TTÜsse, (ttüs saab sisseastumisel lisapunkte)
Peab siis vist sinna ikkagi üritama. Vene keelt räägin puhtalt (pool aastat tagasi rääkisin isegi aktsendita, kuid kuna vene rahvusest tuttavatega enam nii tihti läbi ei käi, on vist nüüd väike aktsent ka tekkinud :p).

Füüsika on reaalainetest minule kõige arusaadavam ja huvitavam.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 18.12.2006 23:13:53 vasta tsitaadiga

Kes siit polüsse on sisse saanud ja lõpetanud? On sinna kooli raske sissesaada vms? Iseloomustage palun. Praegu õpin tallinna 32kk, jääks sinna kooli, aga vbolla juhtub nii, et pean katsetega minema sinna ning siis ei saa ise eriala valida. Eksamitulemuste järgi on tegu küll madala kooliga, aga mulle meeldib see, et saab omale oskusi, millega saab kohe reaalselt tööle minna või edasi kõrgkooli. Olen ma valesti aru saanud? Asi selles, et ma ei taha ennast kuhugi väga tugevasse kooli sisse suruda, sest keskkooli matemaatika pidi kuuldavasti olema üsna ebavajalik.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 18.12.2006 23:27:53 vasta tsitaadiga

lighT, kes sulle seda rääkis? Imo keskooli matemaatika on alus selleks, et üldse midagi matast jagada. Oma 9nda klassi teadmistega oskad sa ainult Pythagorase teoreemi kui sedagi. Üleüldse on minu arust proovida kusagile kooli sisse saada, et sealt paberiga välja tulla, mõttetu. Kui sa kogu oma spetsaliseerumisele pühendatud kooliaastad niiöelda ära loivad ja saad oma paberi kätte omamata tegelikult korralikke teadmisi, siis kõvast IT-sektori tipp-palgast võidki unistama jääda.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 19.12.2006 00:00:48 vasta tsitaadiga

Need, kes ise keskkoolis õpivad. Ma ise ei ole keskkoolis õppinud, niiet ma ei oska kinnitust leida sellele. Kindlasti, kui juba ma olen valinud eriala siis ma hakkan seda õppima, muidu võiks ma minna mõnda nõrka keskkooli ja seal niisama oma keskhariduse paberid kätte saada, ilma midagi reaalselt omandamata. Mul on oma koolis pmst valida aint teatriklass.
Samas IT on asi, millega peaks saama reaalselt tööd teha, iseasi, kas minu oskustele peale lõpetamist ka turgu on, aga teateris on kõvasti rohkem annet. Ei tea kumba valida, arvatavasti IT, sest see tuleb tuleviku mõttes rohkem kasu.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.12.2006 00:36:14 vasta tsitaadiga

IT taevas on lihtsalt laiem + IT õppimine ei jookse kuidagi mööda külge maha. Samas tase ühe tugevneb, seega ennast pühendada on vaja tunduvalt rohkem.
Tugev mata teeb ka vaid head või hea loogika ja vaist on ka tublisti abiks.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 19.12.2006 00:54:20 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Kes siit polüsse on sisse saanud ja lõpetanud? On sinna kooli raske sissesaada vms? Iseloomustage palun. Praegu õpin tallinna 32kk, jääks sinna kooli, aga vbolla juhtub nii, et pean katsetega minema sinna ning siis ei saa ise eriala valida. Eksamitulemuste järgi on tegu küll madala kooliga, aga mulle meeldib see, et saab omale oskusi, millega saab kohe reaalselt tööle minna või edasi kõrgkooli. Olen ma valesti aru saanud? Asi selles, et ma ei taha ennast kuhugi väga tugevasse kooli sisse suruda, sest keskkooli matemaatika pidi kuuldavasti olema üsna ebavajalik.


matt on mingil määral siiski vajalik... ise olen polüs sees, teisel kursusel õpin praegu... üldiselt mõnus kool, riigieksamitase on madal logardite pärast, sest osa rahvast siiski veetakse sealt läbi... kes on ise asjalik õppija, see saab tarkust piisavalt... linuxigurudel pole seal väga palju teha muidugi, sest pigem on kool orienteeritud MSi tarkvarale, valikkursusena saab võtta ka mõne aine, mille lõpus on võimalik teha MCP sert, ise läbin praegu 70-271 kursust, samuti saavad kõik arvutieriala õpilased tasuta tarkvara microsoftilt (MSDN AA raames, enamik softi peale office'i on saadaval)... programmeerimise aluseid antakse c# baasil... põhikoolijärgselt IT-d õpetavatest koolidest paremat ei oska ma igaljuhul soovitada... sisse saab ilma igasuguste eksamiteta, kui sul on emakeel, matt, füss ja keemia 4 või 5, muidu teed mingid testid, aga sissesaamine ei ole raske, kui sa midagigi oskad, sest ma näen praegu seal ikka päris igasugu rahvast...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 19.12.2006 01:22:21 vasta tsitaadiga

tänu oma koolile on mul selle aasta materjal suht omandamatta. Füüsika, matemaatika, eestikeel on tavalised 4d, keemia 3 vääriline, sest jällegi minu praeguses koolis tundide ajal lihtsalt ei ...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.12.2006 10:28:40 vasta tsitaadiga

Ega need hinded suurt midagi ei tähendagi... minul oli näiteks mata põhikooli lõpus pidevalt 2-3 vahel... samas riigieksami tegin 4'le ja õps ütles, et isegi kolmelised veavad ennast keskkoolist läbi ilma suurt õppimata - nii ka läks. Ülikooli mataga on aga selgelt vaeva rohkem - otseselt raskeks ei pea, aga kui pühenduda ei viitsi siis jookseb see ka arvestustest läbi - lihtsalt lohakusest võid palju punne kaotada. Samas see mida nn. keskeri baasil koolid õpetavad pole kindlasti raske icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 11:46:39 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ega need hinded suurt midagi ei tähendagi...

siin tuleb nüüd vahet teha kahel asjal:
1. hinded on kehvad laiskusest
2. hinded on kehvad reaalkallaku puudumise tõttu
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 19.12.2006 12:04:03 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Ragnar7474 kirjutas:
...Füüsika kõigub mul 3-4 vahel, matemaatika ''tugev'' kolm nagu mu matemaatika õpetaja ütleb ja keemiat ma ei oska absoluutselt (st. ma ei oska lihtsamaid võrrandeid või ühendeid või mis iganes nad seal on tasakaalustada, aga kolme olen siiani kuidagi kätte saanud).


ja mis imet Sa loodad siis IT-valdkonnas korda saata? Paraku on nii, et kooli minek ei tähenda seda, et ukse peal ootab tädi, kes igale sissesaanule kulbitäie valitud eriala puudutavat tarkust kõrvade vahele vajutab..

siiin võiksid ikkagi ise hinnata oma võimeid selles valdkonnas, ning samas kaaluma ka muid, vähematratiivsemaid, kuid Sinu mõtlemisviisiga paremini haakuvaid erialasid. Kui reaalained ikka kooliajal raskusi valmistavad, tasuks mõelda nt. juristipajuki peale ning see ülihuvitav arvutivärgendus jättta hobiks, mis aitab hilisemalt tööstresse maandada icon_lol.gif

Eh. Ära kanna maha veel. Minul matemaatika koguaeg hädapärane kolm olnud, tõsi küll, füüsika on pea alati 5, töötan it alal. icon_wink.gif Progremisega ei tegele, küll aga võrgusüsteemide põhjaliku tundmaõppimisega, Cisco kursused läbitud jne. Ei tea miks IT ala tingimata seotakse matemaatikaga, süsteemiadministraatorid saavad väga hästi ilma hakkama.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 19.12.2006 13:08:41 vasta tsitaadiga

koolis saad ju ikka mata anaali nii et vähe pole...

ttü's ei pääse ükski IT teaduskonna tudeng ilma füüsika ja matata
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 13:21:57 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:

Eh. Ära kanna maha veel. Minul matemaatika koguaeg hädapärane kolm olnud, tõsi küll, füüsika on pea alati 5, töötan it alal. icon_wink.gif Progremisega ei tegele, küll aga võrgusüsteemide põhjaliku tundmaõppimisega, Cisco kursused läbitud jne. Ei tea miks IT ala tingimata seotakse matemaatikaga, süsteemiadministraatorid saavad väga hästi ilma hakkama.


vaata paar posti üles..
ka Sina oled ilmselt laiskuse pärast (või õppemeetodite tõttu) kehvad mate hinded saanud. ma tahan veelkord rõhutada, et oluline on mõtlemisviis ja hinded on lihtsalt üks selle väljendus.
ma tõesti ei kujuta ette, kuidas suudaks üks "humanitaar" süsteemiadministraatorina hakkama saada...juba arvutikasutamine on neil väga kummaline 8)
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 15:09:13 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
koolis saad ju ikka mata anaali nii et vähe pole...

ttü's ei pääse ükski IT teaduskonna tudeng ilma füüsika

Nuta või naera, mul füüsikat tunniplaanis pole ega ei tule ka.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.12.2006 15:14:38 vasta tsitaadiga

kjaups, äriinfotehnoloog?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 15:16:37 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, Ei... Täiesti tavaline Informaatika ...
http://ar.va.ttu.ee/v/v/p/ois.akava_02m.vaata?VER=3302 Siin asjast täpsemalt.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 19.12.2006 15:21:42 vasta tsitaadiga

kjaups, kui me räägime ttüst, mõtleme me ikka seda korraliku peamaja, mitte ttü alamaid rakenduskõrgkoole...
ja kas olen mina loll, või tundub vähemalt esimesel kolmel semestril tehniline füüsika sees olevat???
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 15:30:31 vasta tsitaadiga

mks, Vist olen ikka mina loll icon_biggrin.gif
Ma pole edasi uurinud... Ainult esimest aastat vaatanud.
Tallinna omas tean, et sõbral oli kohe esimesel aastal füüsika.
Mis vahet sel on, et milline neist TTÜ-dest, programm näeb ikkagi praktiliselt igal pool ühte ja sama asja ette icon_rolleyes.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004



Online
sõnum 19.12.2006 15:44:27 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
mksMis vahet sel on, et milline neist TTÜ-dest, programm näeb ikkagi praktiliselt igal pool ühte ja sama asja ette icon_rolleyes.gif

Vahe on selles, et Virumaa kolledzhis on rakenduskõrgharidusõpe, Tallinna TTÜ-s aga bakalaureuseõpe.
Rakenduskõrgharidusõppes antakse vähem teoreetilist osa ja rohkem praktilist osa kui bakalaureusõppes.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 19.12.2006 15:44:31 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
mks, Vist olen ikka mina loll icon_biggrin.gif
Ma pole edasi uurinud... Ainult esimest aastat vaatanud.
Tallinna omas tean, et sõbral oli kohe esimesel aastal füüsika.
Mis vahet sel on, et milline neist TTÜ-dest, programm näeb ikkagi praktiliselt igal pool ühte ja sama asja ette icon_rolleyes.gif


Ütleme nii, et on ikka vahe küll icon_wink.gif Ja füüsika oli seal täiesti olemas, kuigi tehnilise füüsika nime all.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 19.12.2006 19:35:52 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
koolis saad ju ikka mata anaali nii et vähe pole...

ttü's ei pääse ükski IT teaduskonna tudeng ilma füüsika

Nuta või naera, mul füüsikat tunniplaanis pole ega ei tule ka.


praegu naeran icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.12.2006 13:04:12 vasta tsitaadiga

Informaatika diplomiõppes ka polnud.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 22.12.2006 02:47:49 vasta tsitaadiga

kui inimene alles läheb õppima, siis diplomiõppest vast ei räägi veel.
ennem ikka baka
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 23.12.2006 01:03:01 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Sirius kirjutas:

Eh. Ära kanna maha veel. Minul matemaatika koguaeg hädapärane kolm olnud, tõsi küll, füüsika on pea alati 5, töötan it alal. icon_wink.gif Progremisega ei tegele, küll aga võrgusüsteemide põhjaliku tundmaõppimisega, Cisco kursused läbitud jne. Ei tea miks IT ala tingimata seotakse matemaatikaga, süsteemiadministraatorid saavad väga hästi ilma hakkama.


vaata paar posti üles..
ka Sina oled ilmselt laiskuse pärast (või õppemeetodite tõttu) kehvad mate hinded saanud. ma tahan veelkord rõhutada, et oluline on mõtlemisviis ja hinded on lihtsalt üks selle väljendus.
ma tõesti ei kujuta ette, kuidas suudaks üks "humanitaar" süsteemiadministraatorina hakkama saada...juba arvutikasutamine on neil väga kummaline 8)

Ja ega süsteemiadministraatoril ei peagi kõrgharidust olema. Matemaatika pole niiväga rakendusliku iseloomuga, see pigem avardab mõtlemist ja õpetab õppima. Ma kindlasti ei taha öelda, et keegi on rumalam või vähem rumalam, kui ta matemaatikat ei oska/taha õppida või oskab/tahab õppida. Võrgusüsteemide põhjalikkusest rääkides tuleb kohe pähe signaalitöötlus ja sellega seonduv (matemaatika mõistagi) icon_biggrin.gif Aga jah.. põhjalikkusel ja põhjalikkusel on vahe. Eestis polegi vist kuigi palju esimese võrgukihi spetsialiste, kes võrguspetsidena ka töötaks icon_wink.gif Puudub lihtsalt vajadus.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2006 09:02:39 vasta tsitaadiga

seljuhul küsiks teistmoodi, kas ettevõtetes on nõudlust IT-haridusega klahvioperaatorite (inimene kes kindlas järjekorras vajutab manualis ettenähtud nuppe) järele? kardan et säärase "spetsialiseerumise" tarbeks on meil ettevõtted liialt pisukesed, mistõttu nõutakse ka tühipaljastelt neegritelt loovust, innovatiivsust, rääkimata kõikvõimalike teiste valdkondade probleemide lahendamist. Selleks aga on tarvis natukese ka baasteadmisi, ehk siis arusaama, millepärast on tarvis nupule vajutada ning mis pärast nupu pressimist toimuma peaks. ma ei ütlegi, et selle tarvis nüüd hirmsasti matemaatikat on, kuid kindlasti läheb tarvis tehnilist mõtlemist, mis on arenenum neil, kes saavad koolis edukamalt hakkama matemaatika/füüsikaga ehk siis reaalainetega. ehk siis jõuan tagasi sinna, et kui reaalainetes ikkagi raskusi on (siin ei räägi laiskusest), ei maksa tehnikaga tegelema minna.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2006 14:15:33 vasta tsitaadiga

See veerand sai veidi rohkem pingutatud, ning füüsika tuli 5 ning matemaatika oleks peaaegu neli tulnud icon_biggrin.gif. Keemia siiski ei lähe mul üldse.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 03.01.2007 02:42:08 vasta tsitaadiga

Polütehnikumis vaadatakse keskmist hinnet. Kommenteerige need, kes on õppinud/õpivad.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.01.2007 09:33:58 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
kui inimene alles läheb õppima, siis diplomiõppest vast ei räägi veel.
enne ikka baka


Miks enne baka ja pärast diplom? TTÜ-s on need võrdväärsed. Ma käisin diplomis ja nüüd olen magistris.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 04.02.2007 18:53:41 vasta tsitaadiga

Tere! Keskkool kohevarsti lõppemas ning sai valitud lõpueksamiteks kirjandus, mata, geo, inka, bio. Ennast huvitab IT(tehniline ja tarkvara, mitte eriti progemine ja koduleheküljed) Kindlasti vaatan, kuidas eksamid tulevad - selle järgi valin kooli. Kuid huvitab, kus koolis õpetatakse sellist auto kompuutrite tundmist ja paigaldamist või midagi sinnakanti?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 04.02.2007 19:12:44 vasta tsitaadiga

Jube täitsa lugeda seda teemat.Mh ja kui ma käin 3 klassis siis on veelgi jubedam mõelda mis ees on.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.02.2007 19:26:52 vasta tsitaadiga

HGtafka kirjutas:
Tere! Keskkool kohevarsti lõppemas ning sai valitud lõpueksamiteks kirjandus, mata, geo, inka, bio. Ennast huvitab IT(tehniline ja tarkvara, mitte eriti progemine ja koduleheküljed) Kindlasti vaatan, kuidas eksamid tulevad - selle järgi valin kooli. Kuid huvitab, kus koolis õpetatakse sellist auto kompuutrite tundmist ja paigaldamist või midagi sinnakanti?

aga kuhu füssa jätsid? seda läheb sul veel hiljem vaja icon_wink.gif
Geogr. on muidugi kaval teha - lihtsad punktid, millega mõnus tulemust tõsta, samas tavaliselt saad valida ainult 1 aine, mis pole "põhilistis" seega biuka jääb sul vaid varuks kui geogr peaks metsa minema. Ma küll ei tea kus selline eriala oleks, aga nii või naa saad selle käigus ka kuhjaga füssat ja progemist.
See on selline suuresti iseõppimise teema... seda enam, et see uute autode süsteem on läinud kaunis salastatuse tasemele. Seega kui üldiselt elektroonika huvitab, siis Saaremaal peaks midagi olema ja ilmselt ka Tallinnas.
Ja tee see füssa eksam ikka kasvõi igaksjuhuks mingi hetk ära - sellega võidakse norima hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roland44
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2006




sõnum 06.02.2007 22:40:26 vasta tsitaadiga

HGtafka kirjutas:
Tere! Keskkool kohevarsti lõppemas ning sai valitud lõpueksamiteks kirjandus, mata, geo, inka, bio. Ennast huvitab IT(tehniline ja tarkvara, mitte eriti progemine ja koduleheküljed) Kindlasti vaatan, kuidas eksamid tulevad - selle järgi valin kooli. Kuid huvitab, kus koolis õpetatakse sellist auto kompuutrite tundmist ja paigaldamist või midagi sinnakanti?


http://ati.ttu.ee/index.php?page=310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2007 00:09:06 vasta tsitaadiga

keegi äri IT ka õpib?
kui jah,, siis kuidas on.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2007 00:28:56 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
keegi äri IT ka õpib?
kui jah,, siis kuidas on.


eriti ei ole

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.