|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
361 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.02.2006 20:03:35
|
|
|
| tsitaat: |
| aga sel juhul peaks nagu selle CD-lt käivituva Windows Live (oli vist midagi sellist, midagi sarnast nagu Knoppix) ka juurde saama |
windows live on väga teine asi. eelkõige veebipõhiste teenuste pakett iirc.
| tsitaat: |
| Aga see avamata pakend peaks sellegi poolest olema mingis papp karbis, turva kleebistega suletud ja KEY ei tohiks kuidagi nagu nähtav olla, mitte nii nagu Windows XP OEM-i tavaliselt poes mingis kile ümbrises müüakse. |
miks? pakend ei ole avamata, see kile ongi pakend. oem ei ole lõpptarbijale müümiseks mõeldudki.
kurjad keeled räägivad muidugi, et see muudatus on lihtsalt sellepärast, et microsoft vaatas, et peale muudatust hakkab legaalse windowsi müük kannatama
ja kui lähemalt lugeda, siis karbitootel on oem-iga võrreldes nii mõnigi eelis
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
03.02.2006 02:35:32
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| tsitaat: |
| Aga see avamata pakend peaks sellegi poolest olema mingis papp karbis, turva kleebistega suletud ja KEY ei tohiks kuidagi nagu nähtav olla, mitte nii nagu Windows XP OEM-i tavaliselt poes mingis kile ümbrises müüakse. |
miks? pakend ei ole avamata, see kile ongi pakend. oem ei ole lõpptarbijale müümiseks mõeldudki. |
Ei tea ise tast midagi, aga kasvõi transpordiks peavad nad millegi tugevama sees olema, eeldasin et see tugevam ongi ehk see "pakk" kust avamisel "kilekotid" välja tulevad.
| tsitaat: |
ja kui lähemalt lugeda, siis karbitootel on oem-iga võrreldes nii mõnigi eelis  |
Laena prille, Vanemuine
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
03.02.2006 10:09:25
|
|
|
| ma arvan, et see MS-i "parandus" tuli hiljem välja, kui märgati, et karbitoode siiski ei müü ja liiga paljud hakkasid häält tõstma. analüüsiti ja leiti, et asi siiski päris hea ei ole ja tehti exeption, mis sisuliselt toob tagasi vana seisu.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
03.02.2006 13:13:23
|
|
|
| Mul oleks praktiline küsimus: millisest arvutipoest reaalselt oleks praegu võimalik osta XP Professionali OEM'i, system builderiks kvalifitseerun loomulikult vabalt, praktiliselt oma koostatud arvuti jne.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.02.2006 17:02:05
|
|
|
| Alan B'Stard kirjutas: |
| tsitaat: |
ja kui lähemalt lugeda, siis karbitootel on oem-iga võrreldes nii mõnigi eelis  |
Laena prille, Vanemuine  |
erinevalt oemist võid seda suvalisse arvutisse tõsta. noh, mitte, et kedagi ilmselt litsentsitingimused ever huvitaks aga tegelikult see nii käib. ühesõnaga kui sul välk arvutisse lööb ja põhilised jupid maha põlevad, siis oem windows ei ole enam legaalne.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
05.02.2006 00:55:42
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Alan B'Stard kirjutas: |
| tsitaat: |
ja kui lähemalt lugeda, siis karbitootel on oem-iga võrreldes nii mõnigi eelis  |
Laena prille, Vanemuine  |
erinevalt oemist võid seda suvalisse arvutisse tõsta. noh, mitte, et kedagi ilmselt litsentsitingimused ever huvitaks aga tegelikult see nii käib. ühesõnaga kui sul välk arvutisse lööb ja põhilised jupid maha põlevad, siis oem windows ei ole enam legaalne. |
Litsentsitingimused ja legaalsus just enamikku ostjaid huvitavadki. Keda ei huvita, see laenab Vanemuiselt CD. Aga seda on BSA ise väljendanud, et põhimõtteliselt huvitab neid kast, millel on kleepekas, mitte kasti sisu, viimast võib uuendada küll.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.02.2006 11:27:40
|
|
|
noh, bsad huvitavad kohati väga imelikud asjad aga see selleks
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karma
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2005
|
06.02.2006 15:18:18
|
|
|
nii teoreetikud keegi praktikas ka asja kuskilt kätte saanud??
_________________ ma ei tea midagi, aga lootust on et saan midagi teada |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
361 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
06.02.2006 23:37:10
|
|
|
Nii et pole vaja isegi hiirt osta
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.02.2006 20:17:03
|
|
|
Üks Eestis suur arvutifirma kirjutas:
Tere.
Alates sellest nädalast on MS lubanud müüa avamata Windows XP OEM litsentse lõpptarbijale ka ilma uue arvutita vm riistvarata.
|
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivarsaar
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2004
|
07.12.2006 03:29:33
|
|
|
Aga küsimus jällegi, ostsin läpaka ja ostsin oemi, kui kakun kõik firma kleepsud läpakalt maha siis kes tõestab et ma seda kuskilt jupphaaval ei ostnud? ehk siis polnud ise kokkupanija. Ok tõsi kaotan garantii aga kui see nagunii läbi siis???
_________________ X-echo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
07.12.2006 10:49:52
|
|
|
saad osta küll, peamine, et "ise installid" nullist.
AGA: NB! mis läpakas sul on, mõned läpakad, mis XP Homega tulnud ei söö XP Prod. On olnud probleeme nii Fujitsu, IBM-i nii HP-ga. Mingi biosi taseme protection. installima hakkab aga ei lõpeta ära.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivarsaar
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2004
|
07.12.2006 12:58:07
|
|
|
mul on eesti firma kokku pandud masin. Ja mingit kaitset pole. Sisuliselt vaatasin et oleks päriselt ka võimalik kokku panna, kõik standard jupid. Aga ikkagi kui kokkupaneja kleepse peal pole kas siis lammutavad laiali ja otsivad emaplaadi tootja järgi?
_________________ X-echo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.12.2006 18:21:56
|
|
|
aivarsaar, miks nad otsima peavad?
oem kleepsu peal on kirjas, mis läpakaga tegu peaks olema. + arvet võivad ka ilusasti küsida.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
15.02.2007 10:37:48
|
|
|
| tizko kirjutas: |
Ja mis nüüd OEM produktiga teha?
Seega saab siis ka tavaliselt müüa... |
Koos arvutiga, jah!
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
15.02.2007 12:46:02
|
|
|
muutunud on office 2007 OEM-i süsteem. vanasti sai kleepsu ja installiplaadi. koos arvega (kus oli "uus" arvuti) oli see täitsa legaalne viis officet soetada.
nüüd on muutunud installiplaadi värk. enam kunde installiplaati ei saa ja tootja peab installi tegema vastava preinstallation-kit plaadiga. klient ainult lõpetab installi (vajutab "i agree" ning seerianumbri vist) ning kasutab. kui masin pekki läheb ja installi vajab, siis on tuuga. installiplaati kunde kätte ei anta ja see on ainult tootjatel või kokkupanijatel. ehk siis tellib koju vennikese või viib teenindusse ning seal tehakse install uuesti.
legaalsuse tõestamiseks on nüüd vaid kleeps ja arve.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.02.2007 13:49:34
|
|
|
... M$ pigistab igas halvas mõttes kivist vee välja, ehe näide, kuidas süsteemikasutajate õigusi selle viimase $ kätte saamise nimel üha koomale tõmmatakse, mind täitsa huvitab, kaugele M$'il selles vallas veel minna on enne, kui windooznikel kõigest sellest tõsiselt kõrni saab ? Sisuliselt on windooza juba otsaga ajajärgus, kus järgmise sammuna pannakse paika, mis firma riideid sa kanda tohid, mis autoga sõita või kellega kooselu alustada ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
15.02.2007 14:23:29
|
|
|
Sa ei saa aru - see eespoolne on lihtsalt MS meetod OO-d toetada
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.02.2007 13:36:46
|
|
|
Venemaa on taas kuumas "Külmas sõjas" jänkidega ja loomulikult on taoline süüdistus ebaoluline 8)
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
18.02.2007 23:37:20
|
|
|
| Eks tuleb siis prügimäelt 486d kokku korjata ning nendega wini müüma hakata...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
24.02.2007 16:32:53
|
|
|
lappasin seda teemat kuid ei saanud ikka aru sellest, et:
kui mul on saadud läbi tutvuste 3 korpust, kõigil litsentsi kleepsud pea. ei ole mul yhtegi arvet, plaati ega midagi muud, kas on nendega midagi siis yldse teha enam?
kastid on täiesti tyhjax tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
24.02.2007 17:13:18
|
|
|
| vex kirjutas: |
lappasin seda teemat kuid ei saanud ikka aru sellest, et:
kui mul on saadud läbi tutvuste 3 korpust, kõigil litsentsi kleepsud pea. ei ole mul yhtegi arvet, plaati ega midagi muud, kas on nendega midagi siis yldse teha enam?
kastid on täiesti tyhjax tehtud.  |
Tähti närides ja litsentsilepingut täpselt võttes pole miskit teha. Praktikas, kui sama koodiga aktiveeritud win-i enam kuskil tiksumas pole, võidakse lubada sinna kastide sisse arvutid ehitada ja win aktiveerida.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
24.02.2007 17:49:40
|
|
|
| vex kirjutas: |
lappasin seda teemat kuid ei saanud ikka aru sellest, et:
kui mul on saadud läbi tutvuste 3 korpust, kõigil litsentsi kleepsud pea. ei ole mul yhtegi arvet, plaati ega midagi muud, kas on nendega midagi siis yldse teha enam?
kastid on täiesti tyhjax tehtud.  |
Milles probleem, kui firma oled, tee muidugi ostuarve ka, et soliidsem oleks. Eraisikult ostmise arve siis.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T&O
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
15.04.2007 19:13:50
|
|
|
Mis jutt see seal on, et Vista OEM on emaplaadiga seotud, on see lepingus kirjas ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.04.2007 20:10:17
|
|
|
| Alan B'Stard kirjutas: |
Mis jutt see seal on, et Vista OEM on emaplaadiga seotud, on see lepingus kirjas ? |
no kui helistada MS-i aktiveerimisliinile ja ütled, et sul on OEM Win ning emaplaati vahetasid, siis nad ei aktiveeri sul ära seda, muude juppide muutumise puhul aktiveerivad.
noh, tegelt saab, aga tuleb osata rääkida ja oleneb mis inimese otsa sattuda
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
15.04.2007 22:57:59
|
|
|
Kui lepingus kirjas pole, siis ma tahaks nende põhjendust kuulda.
Aga kas nad saavad aru ka, mis muudatus aktiveerimisvajaduse põhjustas ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.04.2007 23:06:35
|
|
|
saavad.
on lepingus kirjas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
15.04.2007 23:19:58
|
|
|
Huvitav kui vahetatakse emaplaat garantiis välja kas siis antakse uus Vista OEM kaasa?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
15.04.2007 23:27:00
|
|
|
krt mis nad üldse n*ssivad nende värkidega - mul legaalne XP Home Edition oli peal, aktiveeritud ja puha... no ja siis viskas mingil ajal lampi ette, et vaja aktiveerida. vajutad ok ja ütleb, et on aktiveeritud. iga kord käima panned ütles, et aktiveerimiseni on aega veel nii ja nii mitu päeva. ja kui need päevad läbi olid, oli asi p*tsis. Ja ütles, et on juba aktiveeritud ja arvutit kasutada ka ei laskinud. Mikipehmele miinus
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.04.2007 00:09:26
|
|
|
| AJ kirjutas: |
Huvitav kui vahetatakse emaplaat garantiis välja kas siis antakse uus Vista OEM kaasa?  |
kui sa arvuti samast kohast ostsid, siis on need garantii-inimesed kohutsatud selle sul ära aktiveerima telefoni teel, kuna nemad on system builder firma. uut kaasa ei anta.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
16.04.2007 00:17:42
|
|
|
Samas kui Vista on ostetud koos prosega ja garantiis vahetatud emme pärast peaksin ma uue Vista ostma oleks mulle ka nagu külma tehtud. Või kuidas?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.04.2007 01:34:43
|
|
|
koos prosega ei saa sa vistat osta :p
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.04.2007 01:49:43
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| koos prosega ei saa sa vistat osta :p |
ja kes suudab tõestada, et kasutaja AJ ise pole system builder?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
16.04.2007 02:35:12
|
|
|
Mul siin ka üks lugu rääkida. Kahel (töö)arvutil ei läinud kuidagi see uus validation peale. Lihtsalt ei installinud ja kõik. Kuigi arvuti ei karjunud (ei olnud alla nurgas seda logot ja silti, et olen võimaliku pettuse ohver), ei saanud ühtegi uuendust MS kodulehelt alla enam. Sai MS'iga ka ühendust võetud. Jagatud soovitused midagi ei muutnud. Lõpuks ei viitsinud nendega rohkem jamada ja sai netist teatud liiki progejupp tõmmatud, mis aitab masinaid uuendatuna hoida. Kas mu WIN on nüüd illegaalne?
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.04.2007 08:29:53
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| Samas kui Vista on ostetud koos prosega ja garantiis vahetatud emme pärast peaksin ma uue Vista ostma oleks mulle ka nagu külma tehtud. Või kuidas? |
Selliste kurtmiste peale on MS mäletamisi vastus olemas - ostke retail versioon
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.04.2007 08:59:55
|
|
|
system builderil pole kõrvale ostetavat rauda vaja imo.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
16.04.2007 09:32:11
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
| Samas kui Vista on ostetud koos prosega ja garantiis vahetatud emme pärast peaksin ma uue Vista ostma oleks mulle ka nagu külma tehtud. Või kuidas? |
Selliste kurtmiste peale on MS mäletamisi vastus olemas - ostke retail versioon  |
Kui ma endale Vista ostan võtan kindlasti Retail versiooni, siis pole kellelgi kobisemist kui ma peaksin tahtma 10x aastas proset ja emmet vahetada.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
16.04.2007 09:44:57
|
|
|
Kui OEM-Vista on emaplaadi küljes kinni, kas siis kasti võib vahetada ?
Kas XP on ka spetsiifiliselt lepinguliselt millegi küljes kinni.. on ehk kusagil miskit head võrdlust või ülevaadet ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.04.2007 09:47:50
|
|
|
| Alan B'Stard kirjutas: |
Kui OEM-Vista on emaplaadi küljes kinni, kas siis kasti võib vahetada ?
Kas XP on ka spetsiifiliselt lepinguliselt millegi küljes kinni.. on ehk kusagil miskit head võrdlust või ülevaadet ? |
Kuskil oma kodukal MS kunagi luges üles mida XP ise kontrollib ja kui kolm neist vahetusse läks, siis tahab uut aktiveerimist
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
16.04.2007 10:01:13
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Alan B'Stard kirjutas: |
Kui OEM-Vista on emaplaadi küljes kinni, kas siis kasti võib vahetada ?
Kas XP on ka spetsiifiliselt lepinguliselt millegi küljes kinni.. on ehk kusagil miskit head võrdlust või ülevaadet ? |
Kuskil oma kodukal MS kunagi luges üles mida XP ise kontrollib ja kui kolm neist vahetusse läks, siis tahab uut aktiveerimist |
Ma mõtlen just lõplikku ja lepingulist-juriidilist sidet, mitte elektroonilist.
Aktiveerimist võib teha palju tahad.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.04.2007 10:06:22
|
|
|
| EULA-t saad ju lugeda....
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
16.04.2007 13:54:08
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Alan B'Stard kirjutas: |
Mis jutt see seal on, et Vista OEM on emaplaadiga seotud, on see lepingus kirjas ? |
no kui helistada MS-i aktiveerimisliinile ja ütled, et sul on OEM Win ning emaplaati vahetasid, siis nad ei aktiveeri sul ära seda, muude juppide muutumise puhul aktiveerivad.
noh, tegelt saab, aga tuleb osata rääkida ja oleneb mis inimese otsa sattuda  |
päris mitu korda on emaplaadi vahetamisega win seisma jäänud ning siiamaani olen ikka üle selle liini aktiveeritud saanud
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.04.2007 14:02:21
|
|
|
| Hazar kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| Alan B'Stard kirjutas: |
Mis jutt see seal on, et Vista OEM on emaplaadiga seotud, on see lepingus kirjas ? |
no kui helistada MS-i aktiveerimisliinile ja ütled, et sul on OEM Win ning emaplaati vahetasid, siis nad ei aktiveeri sul ära seda, muude juppide muutumise puhul aktiveerivad.
noh, tegelt saab, aga tuleb osata rääkida ja oleneb mis inimese otsa sattuda  |
päris mitu korda on emaplaadi vahetamisega win seisma jäänud ning siiamaani olen ikka üle selle liini aktiveeritud saanud |
Vista alles nii nooruke, sul läheb emaplaate nagu leiba
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
16.04.2007 14:24:57
|
|
|
| kui ma kasvõi kasutatud juppidest omale masina kokku laon, olen ju system builder ja saan OEM vintossi osta..?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.04.2007 14:38:46
|
|
|
| rallitaja kirjutas: |
| kui ma kasvõi kasutatud juppidest omale masina kokku laon, olen ju system builder ja saan OEM vintossi osta..? |
...eriti kui ei maini, et masin kasutatud juppidest...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|