|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.11.2006 20:23:04
|
|
|
| Jalutaja kirjutas: |
Gamespotis on San Andrease graafika mõlemal versioonil 8 punkti vääriline.
|
mitte, et PC peal poleks selle mängu graafika ikka kohutavalt halb.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
30.11.2006 20:33:28
|
|
|
COD3 hea võrdlus kolmest konsoolist Gametrailers
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
30.11.2006 21:57:24
|
|
|
COD 3 tõesti väga hea
Muide kuna siis eestisse jõuavad, mingi suvi 2007 jah ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
30.11.2006 21:59:13
|
|
|
| yoyoo kirjutas: |
COD 3 tõesti väga hea
Muide kuna siis eestisse jõuavad, mingi suvi 2007 jah ? |
Märts vist oli.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
01.12.2006 09:34:04
|
|
|
cod 3 360 on ju müügil euros, see kui eestis pole on iseasi. üksimäng sellel on suht puine olen vist kusagil lõpupoole aga nagu vanades osadeski suht tuim kõmmutamine, gow-prey-fear-far cry siiski etemed minuarust, samas onlines võib asi teisiti olla pole omal hetkel live järgi ei oska kommentida.
http://www.game.co.uk/ViewProduct.aspx?cat=11299&mid=328718
oh ma ei pand tähele et ps3 teema, nüüd saan auronilt ta geniaalse "billikastiomanik" klassifitseerimise arvatavasti
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.12.2006 11:55:01
|
|
|
| kalapala kirjutas: |
| Ma arvan, et on aeg maapeale tagasi tulla. Sony on oma promo videodega inimestel pead sassi ajanud. |
Nu minul ei ole küll sony pead sassi ajanud. Mina arvestasin sellega, et tuleb kõvasti võimsam ja paremat pilti näitav kui PS2 mis ongi asja point ja thats good enuff for me. Kuna mängind erinevate konsoolide ja PC peal mingi 15+ aastat siis olen suht alati juba igast doomi jms. aegadest kursis olnud sellega kuidas iga järgmine konsool, graafika kaart jne. lubab reklaamis sellist graafikat, et ei tee elul ja mängul enam vahet ja silmamunad hüppavad peast välja. Nii see on alati kõikide asjade reklaamiga olnud ja lihtsalt silmakirjalik iniseja on see kes hakkab 100% sama nõudma. Autoreklaamide ju kahh, et OMG nissan päääffainder tegelt ei muutugi ussiks mägedes sõites ega suureks robotämblikuks üle kivide ronides ja tsitröön C4 auto kahh ei ole tegelt siuke lahe tantsiv tränsformer robot 8) nagu reklaamis. Mis nüüd saab, OMG mind on petetud
| tsitaat: |
| Tuleb leppida sellega, et PS3-e pilt ei küüni kunagi nende prerenderdatud videodeni, mida Sony veel mõnda aega väga julgelt näitas ja lubas, et päris mängud tulevad samasugused. |
Seda ei tea keegi kurat kuhu ta ajajooksul küündib või mitte. Ega sa 15 aastaselt tea kahh öelda, et kas kõvasti trenni tehes aastate pärast küündind sinnamaani, et 150kg rinnalt suruda või mitte. Ehk siis pole mõtet mingeid ennatlikke järeldusi teha siis kui asi alles lapsekingades. Sellegipoolest arvestades, et hoopis teistsuguse ja siiani progejate jaoks keerulise ja kaugeltki mitte täit potentsiaali kasutava uudse riistavaraga on PS3 out of box samahea kui juba vana tuntud tehnoloogiaga ja aasta aega turul ning tublisti veelgi kauem developeride käes olnud next gen konsool siis need lapsekingad paistavad päris head. Probleem pole mitte siis kui kohe ei olda mingi ulmetase kohe alguses vaid siis kui nö. pole enam kuhugi eriti areneda. Täiesti toore PS3'me tase algab sealt kus xpoxi oma momendil lõpeb.
| tsitaat: |
| Mina igaljuhul ostsin endale xbox360-e ära, ei jõua nii kaua oodata, kuni PS3-e mängud reklaamitud tasemele jõuavad |
Kui võtta ainult sellejärgi mis on maksimumtase graafikas siis PC peal ei saaks üldse eriti mängida. Shuuteritest oleks ainult FEAR ja HL2 kuna enamus teised asjad ei küündi ju pildiliselt "võimaluste tasemele". Ega pilt pole ainuke asi mis mängu mängitavaks teeb ehk siis mina küll ei viitiks xkasti peal mingit niid for spiidi mängida kuna PS3'me peal oleva gran turismo HD ei kasuta ikka kogu võimsust ära 110% ja järsku saask kuskil veel mõni piksel juures olla.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
01.12.2006 17:08:43
|
|
|
Milleks vaielda, kas üks või teine, kui esmane valik aasta 2006.a lõpus taandub küsimusele, kas tahetakse mängida nüüd või hiljem? Arvan, et see on kõige esimene asi, mille peale ostu kavatsevad isikud peaksid mõtlema. Teises nö faasis, kui on selge, et ootamine kevadeni on vastuvõetav, tuleb tulevasel tarbijal otsustada, kas ta on valmis lisafunktsionaalsusega (HDMI, Blu-Ray, suurema maksimummahuga kõvaketas + võimalus paigaldada muu standardne kõvaketas, alternatiivse OS võimalus) toote eest maksma teisest tootest 40% kõrgemat hinda. Kui need kaks asja on selgeks mõeldud, siis alles on mõtet vaagida, kas ühel on liigselt tumedaid varje või on teisel tekstuurid nõrgavõitu. Vähemalt minu jaoks tunduvad mõlemad nendest väidetavatest puudustest pisiasjadena, millele võib tähtsust omistada alles siis, kui PS3 jaoks vajalik kannatlikkus ja kulutused on vastuvõetavad, s.t. on tegelikult ka olemas reaalne valik.
Eelkirjeldatud protsess kehtib muidugi ainult juhul, kui tarbija teeb oma valiku ilma igasuguse lisapagasita, nt maitseeelistused eksklusiivsete frantsiiside osas. Kui ikka on eluliselt vaja Halo 3 või Gran Turismo 5, siis ei aita enam talupojamõistus.
Muidugi, väited, et PS3 potentsiaal on pea täielikult realiseerimata, ent samal ajal on XB360 potentsiaal pea täiel määral rakendatud, on sama spekulatiivsed kui vastupidised väited. See on küll ilmselge, aga tundub, et selles teemas ei tee ka ilmselgete asjade kordamine halba.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepnshit
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
01.12.2006 17:31:19
|
|
|
nüüd sai asi kokkuvõetud ilusasti
ja OT alaku
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.12.2006 13:17:31
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| Milleks vaielda, kas üks või teine, kui esmane valik aasta 2006.a lõpus taandub küsimusele, kas tahetakse mängida nüüd või hiljem? |
Tahan mängida nüüd aga xkast ega wii ei paku mulle neid mänge mida ma mängida tahan.
| tsitaat: |
| Teises nö faasis, kui on selge, et ootamine kevadeni on vastuvõetav, tuleb tulevasel tarbijal otsustada, kas ta on valmis lisafunktsionaalsusega (HDMI, Blu-Ray, suurema maksimummahuga kõvaketas + võimalus paigaldada muu standardne kõvaketas, alternatiivse OS võimalus) toote eest maksma teisest tootest 40% kõrgemat hinda. |
Jah mina olen nõus selle kopika peale maksma ja olen veendund, et kui inimesel on niikuinii raha niipalju, et osta lihtsalt teleka taga tilulilu mängimiseks 6500.- maksev konsool ja sellepeale mänge siis see paar tonni eeku vahet ei ole mingi määraja. See oleks umbes analoogne, et ostan suviseks lõbusõiduks miljon krooni maksva sportauto aga sellele mingit pakutavat mõnituhat eeki maksvat lisa ei võta kuna siis läheks "liiga kalliks". Ainult juba blu ray mängja ise eraldi ostes plekib PS3'me hinna. PS3'es saad aga selle nö. tasuta peale + true HD resol mängimine + alt.opsys + muu HDD.
| tsitaat: |
| Kui need kaks asja on selgeks mõeldud, siis alles on mõtet vaagida, kas ühel on liigselt tumedaid varje või on teisel tekstuurid nõrgavõitu. Vähemalt minu jaoks tunduvad mõlemad nendest väidetavatest puudustest pisiasjadena, millele võib tähtsust omistada alles siis, kui PS3 jaoks vajalik kannatlikkus ja kulutused on vastuvõetavad, s.t. on tegelikult ka olemas reaalne valik. |
Ka minu jaoks on need paar asja tegelt pisiasjad mida 99% tõenäosusega reaalselt korralikult seadistatud ja kõrvuti jooksvate piltidega vast ei paneks tähelegi. Aga näe osadel on nagu eluküsimus kaevata mingit fleimarite ininat välja ja siis seda siin suureks puhuda. Paistab see olevat just selliste meeste oma kes just ostsid ikspoxi ja nüüd on hirmsasti vaja end lohutada ja õigustada, et tegelt ka ikka osteti kindlasti parem masin ja parim viis selleks on teist maha teha ja mingit väljamõeldud soppa kaevata. Seda, et kevadeni kannatama peab on loogiline. Tahad endale maja ehitada siis kahh ei sirgu see peale otsuse langetamist üleöö, tahad midagi ilusat oamle osta siis kahh usutavalt pead tellima ja ootama jne. ehk siis elu ongi üks suur ootamine seega ma hästi ei saa su poindist aru nagu mängida oleks eluliselt vajalik just nüüd ja kohe
| tsitaat: |
| Eelkirjeldatud protsess kehtib muidugi ainult juhul, kui tarbija teeb oma valiku ilma igasuguse lisapagasita, nt maitseeelistused eksklusiivsete frantsiiside osas. |
Kui tulevane konsoolitarbja on niivõrd juhm ja ilma maitseelistusteta siis on palju lihtsam tal minna ja osta PS2 poest ja mängida sellega. Mänge ju on ja on see tuleb veel palju odavam kui 6,5k maksev ikspox360.
| tsitaat: |
| Muidugi, väited, et PS3 potentsiaal on pea täielikult realiseerimata, ent samal ajal on XB360 potentsiaal pea täiel määral rakendatud, on sama spekulatiivsed kui vastupidised väited. |
Mis segast jura sa nüüd üritad ajada? See ei ole asi milleüle üldse vaielda kuna see, et uut riistvara ei suudeta kohe täiel määral rakendada ja ära kasutada on fakt. Ajada mingit segast iba, et järsku seekord on ikka hoopis teistmoodi on umbes sama totter kui pakkuda välja, et järsku selles uues ehitatud asjus põlev tuli ei anangi sooja vaid annab hoopis seekord külma ja eeldus, et annab ikka sooja on kõigest spekulatiivne. PS3'me potentsiaal pole kindlasti mitte pea täielikult realiseerimatta vaid lihtsalt kuskil 60-70% (või isegi vähem) realiseeritud.
Mis su point nüüd oli? Et ei tehta GT5 proloogi vaid minnakse kohe täiesti GT5 tegemisele üle?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
02.12.2006 14:59:36
|
|
|
point oli selles et sinu mainitud Gran Turismo HD-d ei tule või noh, mingi concept asi lastakse välja..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
02.12.2006 19:28:40
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Seda, et kevadeni kannatama peab on loogiline. Tahad endale maja ehitada siis kahh ei sirgu see peale otsuse langetamist üleöö, tahad midagi ilusat oamle osta siis kahh usutavalt pead tellima ja ootama jne. ehk siis elu ongi üks suur ootamine seega ma hästi ei saa su poindist aru nagu mängida oleks eluliselt vajalik just nüüd ja kohe. |
Minu point oli lihtne ja sa mõistad seda kohe, kui oled valmis aktsepteerima, et on olemas inimesi, kes on sinust erinevad. Näiteks sellised, kes tahavad endale osta mängukonsooli ning kellel on üsna ükskõik, kas selle valmistajaks on Sony või Microsoft. Neil on raha olemas ja põhimõtteline otsus üks konsool ära osta tehtud. Nende inimeste jaoks on päris oluline, kas nad saavad selle ostu teha nüüd või märtsis.
| tsitaat: |
| Mis segast jura sa nüüd üritad ajada? See ei ole asi milleüle üldse vaielda kuna see, et uut riistvara ei suudeta kohe täiel määral rakendada ja ära kasutada on fakt. Ajada mingit segast iba, et järsku seekord on ikka hoopis teistmoodi on umbes sama totter kui pakkuda välja, et järsku selles uues ehitatud asjus põlev tuli ei anangi sooja vaid annab hoopis seekord külma ja eeldus, et annab ikka sooja on kõigest spekulatiivne. PS3'me potentsiaal pole kindlasti mitte pea täielikult realiseerimatta vaid lihtsalt kuskil 60-70% (või isegi vähem) realiseeritud. |
Loomulikult ei ole suudetud PS3 tehnilist potentsiaali praegu täiel määral rakendada, sellele ma pole vastu vaielnud. Seda mõistlikult mööndes aga ei ole eriti arukas teeselda, nagu ei kehtiks sama XB360 kohta. Veidi üle aasta turul olnud konsool ei ole mingil juhul seisus, millele viitad oma ilma põhjendusteta kirjapandud lauses:
| tsitaat: |
| Täiesti toore PS3'me tase algab sealt kus xpoxi oma momendil lõpeb. |
Sinu väide, et PS3 launch-perioodi tase algab sealt, kus XB360 hetkel lõpeb, on:
1) spekulatsioon, sest eirab käibetõde, et konsoolidel on tavaliselt vähemalt kolm "elutsüklit", mille kestel ilmunud mängud on üksteisest tehniliselt väga erinevad (mida hilisemas tsüklis, seda kõrgem tehniline tase), ning XB360 on alles jõudnud teise tsüklisse, mistap öelda "lõpeb", olgugi et sõnaga "momendil" pehmendatult, on igal juhul ennatlik;
2) üldistus, sest sa ei täpsusta, mida sa silmas pead "täiesti toore PS3 taseme" ja mida XB360 "momendi taseme" all - ehk siis: mida täpselt omavahel võrdled? (Ise leian, et kui on soov mingil veidral põhjusel tõesti võrrelda kahte konsooli omavahel, siis tuleks näidismaterjaliks võtta pigem eksklusiivsed mängud, mitte platvormiülesed pordid. XB360 graafika seis aastal 2006 on nähtav mängudest Gears of War või Lost Planet - alustada võiks näiteks nendest. Ma ei taha väita, et sellisel kombel võrdlemine peaks tingimata XB360 kasuks lahenema, miks mitte ka vastupidi, aga igal juhul oleks see tõsiseltvõetavam kui senine lahmimine.)
Mis puutub sinu kombesse kasutada väljendeid nagu "segane jura" ja "segane iba", rääkimata siis lugematutest "ikspoksidest" ja "xkastidest", siis neid lugedes näen vaimusilmas paraku alati ohtralt pritsivat sülge. Kuna ma pole enam selles eas, siis puudub ühtlasi soov vastu pritsida. Äkki prooviks ilma sõimlemiseta vahelduseks?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.12.2006 20:00:37
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| Minu point oli lihtne ja sa mõistad seda kohe, kui oled valmis aktsepteerima, et on olemas inimesi, kes on sinust erinevad. Näiteks sellised, kes tahavad endale osta mängukonsooli ning neil on üsna ükskõik, kas selle valmistajaks on Sony või Microsoft. Neil on raha olemas ja põhimõtteline otsus üks konsool ära osta tehtud. Nende inimeste jaoks on päris oluline, kas nad saavad selle ostu teha nüüd või märtsis. |
Sellise ostjaskonna kaasamine sellisesse arutellu, et kumb parem tehniliselt on ju täiesti mõttetu.
| tsitaat: |
Sinu väide, et PS3 launch-perioodi tase algab sealt, kus XB360 hetkel lõpeb, on:
1) spekulatsioon, sest eirab käibetõde, et konsoolidel on tavaliselt vähemalt kolm "elutsüklit", mille kestel ilmunud mängud on üksteisest tehniliselt väga erinevad (mida hilisemas tsüklis, seda kõrgem tehniline tase), ning XB360 on alles jõudnud teise tsüklisse, mistap öelda "lõpeb", olgugi et sõnaga "momendil" pehmendatult, on igal juhul ennatlik;
2) üldistus, sest sa ei täpsusta, mida sa silmas pead "täiesti toore PS3 taseme" ja mida XB360 "momendi taseme" all - ehk siis: mida täpselt omavahel võrdled? (Ise leian, et kui on soov mingil veidral põhjusel tõesti võrrelda kahte konsooli omavahel, siis tuleks näidismaterjaliks võtta pigem eksklusiivsed mängud, mitte platvormiülesed pordid. XB360 graafika seis aastal 2006 on nähtav mängudest Gears of War või Lost Planet - alustada võiks näiteks nendest. (Ma ei taha väita, et sellisel kombel võrdlemine peaks tingimata XB360 kasuks lahenema, miks mitte ka vastupidi, aga igal juhul oleks see tõsiseltvõetavam kui senine lahmimine.) |
Hehh loe nüüd oma jutt läbi ja näed isegi, et räägid ju asja ise lahti ehk siis konsoolidel on suht kolm tsüklit - esimene ehk siis algsed asjad mis tegelt lõpuks edulistega võrreldes on juustud, teine kus asjad on juba vinged ja kolmas kus nö. on suudetud see viimane pärl masinast välja pigistada ja millekõrval esimene tundub niijube, et ei tahaks uskuda, et siukest jura kunagi toodeti samale masinale. Nagu sa ka ütlesid siis ikspox on teises tsüklis millepuhul tulebki mängu see, et kuidagi imelik on võrrelda ühe generatsiooni konsoole millest üks on juba oma edulises teises tsüklis aga teine esimeses. St.et võrrelda saab alati kõike aga natuke narr on siis nö. seda toorest ehk esimese tsükli masinat maha teha. Sama narr oleks kui jõusaalis mingi mitu aastat kõvasti teinud tegelane säraks kui ta sellisest võimekam on kes esimest korda uksest sisse astus. Antud hetkel aga pole asi nii. Antud hetkel esimeses "tsüklis" out of box PS3 mis kasutab suht uudset ja seega keerulist tehnoloogiat millele pole samalihtne progeda kui ikskastile on sama võimekas kui aasta aega turul ja veelgi kauem developeride käes olnud konkurendi masin.
| tsitaat: |
| Mis puutub sinu kombesse kasutada väljendeid nagu "segane jura" |
Jah ma pean sellist juttu segaseks juraks kus keegi üritab kahtlust ja segadust külvata analoogse lausega: "sellegipoolest kunagi ei tea ja igast asju kuskil võibolla vahest juhtub" ehk siis tegelt ei ütle mitte midagi argumenteerivat. Antud juhul oli selleks sinu väide nagu PS3'me peal nö. asjade paremaks arenemine on puhas spekulatsioon kuigi samas nüüd ise hiljem ütled, et konsoolidel on kolm tsüklit millejooksul nende peale tehtava tase areneb - ehk siis tsiteerides sind "tehniliselt väga erinevad". Seega selle "tsükli" loogika järgi kui on kolm tsüklit ja nüüd PS3 on esimeses tsüklis samahea kui ikspox teises tsüklis ütleb ju tsükliloogika 8) , et PS3'me kolmas tsükkel oleks siis samhea kui ikspoxi neljas tsükkel. Kuna neljandat tsüklit pole siis järelikult on parem.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpeedy
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.07.2005
|
02.12.2006 20:02:45
|
|
|
| Segane jura
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
02.12.2006 20:16:43
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Antud hetkel esimeses "tsüklis" out of box PS3 mis kasutab suht uudset ja seega keerulist tehnoloogiat millele pole samalihtne progeda kui ikskastile on sama võimekas kui aasta aega turul ja veelgi kauem developeride käes olnud konkurendi masin.
|
Aga on juba korduvalt tõestatud ju et Kutaragijaama "esimese tsükli" mängud sakivad billikast 360e "teise tsükli" omadega võrreldes. Multiplatvorm pordid jooksevad kõik 5 fps ning Resistance jääb Gears'ile visuaalilt samamoodi alla. "Sama võimekas" on ainult illusioon, vähemalt hetkel.
Ning mulle meeldib kuidas sa tõlgendad keerulise programmeeritavuse ümber kärpimata potentsiaaliks 8)
Protect zhe company honor.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
02.12.2006 20:29:36
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
Mis puutub sinu kombesse kasutada väljendeid nagu "segane jura" ja "segane iba", rääkimata siis lugematutest "ikspoksidest" ja "xkastidest", siis neid lugedes näen vaimusilmas paraku alati ohtralt pritsivat sülge. Kuna ma pole enam selles eas, siis puudub ühtlasi soov vastu pritsida. Äkki prooviks ilma sõimlemiseta vahelduseks? |
Mullegi on nalja teinud, et Auron kujutleb end cooli konsoolimängijana, kes on üle systemwarist.
Aga samas on üks hullemaid sopapritse. Uber sony fanboy.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.12.2006 21:08:57
|
|
|
| Jalutaja kirjutas: |
Mullegi on nalja teinud, et Auron kujutleb end cooli konsoolimängijana, kes on üle systemwarist.
Aga samas on üks hullemaid sopapritse. Uber sony fanboy. |
Otsige siis välja XBOX360'ne teemast kasvõi üks minupandud mingi fleimilink stiilis "OMFG look at teh 1337 PS3 gaemZ toetally pwning teh XBOX360 LOLZ" või muud sellist. Oleks endalgi huvitav lugeda Ma ei pritsi midagi vaid lihtsalt lükkan ümber nende väiteid ja tobedusi kes siin PS3 teemas käivad mingit tobedat fleimi ajamas ja pidevalt mingi ixpoxi fanboy "ülevaadet" lingina toppimas kus PS3 on hirmus suxx0rZ ja paha kuna....errr näitab out of box pmst samasugust pilti kui XBOX360 ja mõnes mängus on mängutegijad näiteks mingi muudatuse teinud.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
02.12.2006 21:42:22
|
|
|
Reeglina ei mõõdeta fanboy'smi mitte sellega kui tugevasti keegi fleimib, vaid sellega kui isiklikult oma lemmikkonsooli kohta käivat kriitikat võetakse ning kui agressiivselt sellele reageeritakse. Nii et... jah. Edu.
Muide, eelpool mainitud artikli autor jagab laias laastus sinu arvamust:
| Sam Kennedy's 1UP blog kirjutas: |
| And yes, we all know the PS3 is really a powerhouse and that there are games coming next year that wouldn't be possible on the 360. I guarantee you this, when GTA comes out on both consoles next fall, the PS3 version is going to look significantly better. You'll see. And when Metal Gear Solid 4 finally comes out on the 360 (it will, I know this - oh, and don't act surprised, MGS2 was on Xbox 1 eventually too), it won't look quite as good as the PS3 version. |
120% Xbot, kas polegi? :)
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
02.12.2006 21:46:53
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| vabarna kirjutas: |
| Minu point oli lihtne ja sa mõistad seda kohe, kui oled valmis aktsepteerima, et on olemas inimesi, kes on sinust erinevad. Näiteks sellised, kes tahavad endale osta mängukonsooli ning neil on üsna ükskõik, kas selle valmistajaks on Sony või Microsoft. Neil on raha olemas ja põhimõtteline otsus üks konsool ära osta tehtud. Nende inimeste jaoks on päris oluline, kas nad saavad selle ostu teha nüüd või märtsis. |
Sellise ostjaskonna kaasamine sellisesse arutellu, et kumb parem tehniliselt on ju täiesti mõttetu. |
Või nii. Kui inimene ei ripu ihu ja hingega paari tähelühendi küljes ning ei tee automaatselt ja ilma valmis toodet nägemata kindlat lubadust nende tähelühendite nimel raha välja käia, siis see inimene ei ole võimeline ilusat pilti väärtustama või tehnikast aru saama? Kui mina eriti ei hooli Final Fantasy'st kui frantsiisist, aga ei põlga vahel ära head JRPGd, kas ma siis pole pädev ütlema, et Lost Odyssey on väga kauni graafikaga? Does not compute.
Kõiges muus oli liiga vähe kirjavahemärke ja liiga palju pritsmeid. Mida ma lootsin väljendada oma esialgse postitusega, on see, et neil inimestel, kes soovivad osta lähemal ajal konsooli, mis oleks sõber HDTV-ga, aga kes ei ole vaikimisi Sony või Microsofti püsikliendid, on võimalus otsustada kahe väga ilmselt erineva hinna-, aga sugugi mitte nii ilmselt erineva tehnilise tasemega konsooli vahel. Olen sel arvamusel, vähemalt seni, kuni Eestist saab osta 1080p toega telereid. Või kuni MGS4 välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BARTO
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2006
|
02.12.2006 21:55:54
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
Reeglina ei mõõdeta fanboy'smi mitte sellega kui tugevasti keegi fleimib, vaid sellega kui isiklikult oma lemmikkonsooli kohta käivat kriitikat võetakse ning kui agressiivselt sellele reageeritakse. Nii et... jah. Edu.
Muide, eelpool mainitud artikli autor jagab laias laastus sinu arvamust:
| Sam Kennedy's 1UP blog kirjutas: |
| And yes, we all know the PS3 is really a powerhouse and that there are games coming next year that wouldn't be possible on the 360. I guarantee you this, when GTA comes out on both consoles next fall, the PS3 version is going to look significantly better. You'll see. And when Metal Gear Solid 4 finally comes out on the 360 (it will, I know this - oh, and don't act surprised, MGS2 was on Xbox 1 eventually too), it won't look quite as good as the PS3 version. |
120% Xbot, kas polegi?  |
Mõttetud sõnad, nad lähevadgi selle peale välja, et lubavad ei tea mis pudrumäed kokku ja siis kui mäng tuleb PS3 omanikutel mokk töllakil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BARTO
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2006
|
02.12.2006 22:00:50
|
|
|
| Ega mitte, lihtsalt lugesin Sam Kennedy teksti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
02.12.2006 22:19:27
|
|
|
Point on siis selles, et need sõnad vastavad tõele.
MGS 4 on Kojima Productions'i mäng. Kojima Productions on, traditsiooniliselt, selline firma kelle mängud võtavad saadaval olevast riistvarast maksimaalset. Sestap on ka loomulik eeldada, et MGS 4 pigistab PS3'e keerukast arhitektuurist kõike välja mida pigistada annab.
Sama võib öelda ka GTA frantsiisi kohta, mis peab üheltpoolt enda visuaali parandama, et suuta paremini konkureerida Saints Row'i ja muude kloonidega ning teisalt hoolt kandma selle eest, et mäng ei tunduks liiga kramplik San Andreas'ega võrreldes, elik tagama tohutu liikumisvabaduse elavas linnas/linnade kogumis.
Komistuskiviks on mõlemal juhul ruumipuudus. Eeldades et MGS 4 on üsna lineaarne, peaks olema võimalik teda näiteks kahe plaadi peale ära jaotada. GTA puhul see aga võimalik pole, sest plaatide vahetamine hävitaks koheselt tohutu maa-ala illusiooni, mistõttu Rockstar mujalt mängu kohendama peaks et ta DVD-9'le ära mahuks. Halvemal juhul võib mängu puhul HDD kohustuslik olla ning veel halvemal HD-DVD draiv. PS3'e puhul, millel on minimaalselt 20 GB HDD ning suuremahulised Blu-Ray kettad, seda probleemi pole.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
02.12.2006 23:56:04
|
|
|
| niiet tuleb veel ikkagi oodata millal ps3 müügil ja siis veel kuni mõni hea mäng 07 jõuluks saada, seni aga 360 on juba 2 aastat töös olnud.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
03.12.2006 05:02:53
|
|
|
| auron no offence, aga antud hetkel paistad sina siin haige ps3 vännboina, kes kasutades sõnu ikspoks ja billiboks ja jumal teab mis veel suust tuleb, oled tohutus paanikas, kui keegi julgeb mõne ps3 kohta käiva arvustuse välja tuua kus xbox parem paistab. accepti fakti, et hetkel on x360 paremate mängude ja parema graafikaga kui ps3. täitsa võimalik, et poole aasta või aasta pärast on asi täiesti vastupidine ja ps3'el on ka midagi mängida. ma ei ole paadunud x360 fänn, mulle meeldivad kõik konsoolid ja siiani olen kõiki ka omanud ja tõenäoliselt saavad mul ka wii ja ps3 olema, aga hetkel ps3 peale tõesti 10k raha ei raiskaks, sest seal pole ju tõesti absoluutselt mitte midagi mängida.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raziel
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2006
|
03.12.2006 11:41:50
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| auron no offence, aga antud hetkel paistad sina siin haige ps3 vännboina, kes kasutades sõnu ikspoks ja billiboks ja jumal teab mis veel suust tuleb, oled tohutus paanikas, kui keegi julgeb mõne ps3 kohta käiva arvustuse välja tuua kus xbox parem paistab. accepti fakti, et hetkel on x360 paremate mängude ja parema graafikaga kui ps3. täitsa võimalik, et poole aasta või aasta pärast on asi täiesti vastupidine ja ps3'el on ka midagi mängida. ma ei ole paadunud x360 fänn, mulle meeldivad kõik konsoolid ja siiani olen kõiki ka omanud ja tõenäoliselt saavad mul ka wii ja ps3 olema, aga hetkel ps3 peale tõesti 10k raha ei raiskaks, sest seal pole ju tõesti absoluutselt mitte midagi mängida. |
Sekundeerin.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
03.12.2006 12:28:40
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| auron no offence, aga antud hetkel paistad sina siin haige ps3 vännboina, kes kasutades sõnu ikspoks ja billiboks |
Billibox sõna kasutamise idee tuli seoses sellega, et mõned tegelased kes xboxi haibivad mõnes teises teemas räägivad kuda ikka microsoft imeb täiega ja nemad orikas wini ei osta kuna "Billil" ju raha küll ja pole vaja , et juhm "Bill" veelgi rikastuks jne.lollust aga samas xkasti soetades ei äga keegi, et "toetan Billi".
| tsitaat: |
| oled tohutus paanikas, kui keegi julgeb mõne ps3 kohta käiva arvustuse välja tuua kus xbox parem paistab. |
Ei ole paanikas. Lihtsalt lauslollusega inimeste eksitamine tõesti häirib. See oleks umbes samalaadne kui ma läheks ATI teemasse ja kui keegi küsib kas tasub ATI kaarti osta ajan mignit siukest juttu, et ei tasu kuna ATI'ga ei saa üldse mängida ja pilt on kehv jne. täiesti valet jura ja siis sõiman igaühte paanikas fännboyks kes julgeb mulle öelda, et "kuule ära aja sellist jama"
| tsitaat: |
| accepti fakti, et hetkel on x360 paremate mängude ja parema graafikaga kui ps3. |
Kui keegi suudaks seda fakti tõesti adekvaatselt tõestada, et 360'el parem graafika on siis tõesti aga ei suuda ju Järjekindlalt üritatakse keerata platvormist erinevaid disainierinevusi ühe puudusteks a'la mingi mängu PS3 versioonis pole taustal see vaid on hoopis too - järelikult OMG PS3 sux, see mäng näeb pleikari peal samasugune välja kui XBOX'i peal (muidugi ei mainita, et tegu pordiga ja mis imeasja sellisel juhul sealt oodata) ja jälle näe PS3 sux. Ehk siis täiesti tobedalt eksitatakse neid inimesi kes asjast ei tea ja kellele võib mistahes udu ajada. Sellevastu, et XBOX360'l on väljas paremad mängud ma ei vaidlegi kuna XBOX'i peal on väljas kõvasti kõvasti rohkem mänge siis täitsa loogish, et ka häid mänge kõvasti rohkem. Mis aga nö.puutub mäng otseselt sellesse kuihea on konsool kui aparaat ise? Nagu juba varem näiteks tõin siis see kui PC peale tehakse mingt täielik jura mäng ei tähenda ju, et grafakaardi tootja oleks si** või tähendab?
| tsitaat: |
| aga hetkel ps3 peale tõesti 10k raha ei raiskaks, sest seal pole ju tõesti absoluutselt mitte midagi mängida. |
Mina kahh ei raiskaks, sest arvan samamoodi, et just praegu momendil sealpeal ei ole midagi sellist jõudnud välja tulla millepärast see 10k just praegu masina alla panna. Jällegi kas see teeb kohe asja üldiselt ja jäädavalt täiesti mõttetuks? Vot üheltmaalt tulebki selgeks teha, et mida siis täpselt see vs. see võrrelda tahtekase - kas seda kumba juba osta saab või seda millel rohkem mänge on või seda kumb oma tehnilistelt võimalustelt parem on. Euroopa launchini on veel aega küll ja eks vaatab mis see mängude lineup selleks ajaks on, seega praegu on vabsee mõttetu kraaksuda. Sellegipoolest pole mõtet ka mingeid eksitavaid fleimarite linke välja otsida kus sihilikult võrreldakse porditud mänge ja üritatakse maha teha. Kasvõi see tobe küsimus juba, et "eitea mille eest me siis lisa 200$ maksame (võrreldes siis XBOX 360'ga ), üks asi on mingi bluu rei bläblä" jne. umbes tahtes nagu inimesi veenda, et see blue ray nagu polekski miskit jättes mainimata palju maksavad näiteks blue ray mängjad. Samuti ei mainita seda, et kuna kodukino ja telepildi tulevik on fa fa true HD siis mingit HD kvaliteediga täispikka filmi ei mahuta mingi valemiga tavalisele DVD plaadile. Aga kõik siukesd asjad jäetaks pmst sihilikult mainimata, sest muidu kaotaks mahategmine ju oma selle jõu. Selels mõttes,et kui tahetakse võrrelda siis võrreldagu detailselt ja asjalikult mitte lahmivalt, et kuna mul HD telekat pole siis minujaoks blue ray nagunii mõttetu ja selletõttu selle omaduse kaasa saamine ei olegi nagu midagi väärt.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
03.12.2006 12:33:52
|
|
|
Mingis foorumis lugesin, kuidas üks tüüp kurtis, et ei suuda ps3'e ära oodata. Siis saavat sigalahedaid mänge nagu Oblivion, Fear, COD3 ja veel mõned mängud mis on samuti X360 peal. Küsimuse peale, miks ta siis x360 peal ei mängi vaid ootab, ütles ta, et X360 mängud ei vasta tema maitsele ja tahab korraliku pildiga mängida.
Ja GT HD. Igale poole panti neid bmp taustaga pilte ja tehti teemasid, kuidas see PGR3 ja Forza 2'te ovnib. Nüüd järsku kõik räägivad, õige otsus vaja kõik ressursid järgmisele GT'le suunata
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
03.12.2006 12:43:32
|
|
|
| inimesed ei tea ise ka, mida nad tahavad
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
03.12.2006 13:25:09
|
|
|
Ma ei saa aru mitu korda Auron samad teksti peab kirjutama, et arusaaksite. Mina isiklikult eelistan PS3-e selle tehniliste võimaluste poolest. 8)
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
03.12.2006 14:00:14
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Lihtsalt lauslollusega inimeste eksitamine tõesti häirib. |
Välja arvatud muidugi siis kui seda teeb sinu lemmikfirma, eks? :)
Antud "fleimari" artikkel oli minu arust võrdlemisi selgelt ja siiralt sõnastatud oma eesmärkide suhtes:
| tsitaat: |
Blu-ray. The Cell Processor. The RSX graphics chip. The PS3 was supposed to be the most insanely advanced gaming machine ever created. It was supposed to be able to deliver visuals well beyond anything capable on console or PC. According to Sony, the next generation wasn't supposed to begin until PS3 arrived.
So why is it, then, that all these PS3 games look just the same as they do on the Xbox 360?
When the PS2 first launched, Sony demanded that all games on the system be enhanced visually over their rival platform counterparts. The PS2 represented the next generation of gaming, and software was required to support this notion. With the PS3, Sony seemingly has no such requirements, offering us only that it "expects and encourages publishers working on PS3 titles to take full advantage of the technology and features that PS3 provides." Well, encouraging may not be enough. And promises for better looking games in the future don't really cut it. The PS3 is here now, it costs an extra $200 (at minimum), and the visual difference is questionable. |
Kui sa netis veidi ringi tuhlad, siis sa leiad küllaga näiteid selle kohta kuidas Sony (eesotsas Kutaragiga) lubab PS3'le täiesti müstilisi võimeid ning kuidas samal ajal vaikselt igasugu feature'id järk-järgult maha krutiti. Tulemuseks on mängukonsool, mis hiilgab iga nurga alt oma võimaluste poolest, kuid iga vähegi siiras vaatleja võib sulle öelda, et visuaalsed ning gameplay-alased erinevused Xbox 360'ga on parimal juhul marginaalsed ning enamasti peaaegu märkamatud. Ning ma olen üsna kindel, et see seis jääb selliseks ka siis kui mõlemad masinad on jõudnud "kolmandasse tsüklisse".
Ehk siis, rahune maha. Ning kui sa leiad, et sa oled rahulik, siis rahune veel veidike, igaks juhuks. Kulub marjaks ära. Damage Control õnnestub ka tõenäoliselt paremini.
Tegelikult me kõik teame, et teoorias on PS3 Xbox 360'st mitmeti üle. Näiteks tooksin need põhjused:
- Linuxi tugi, mis omakorda pakub välja võimaluse emulaatoreid kasutada, mis omakorda tähendab seda, et sul on $600 eest võimalik osta endale masin, mis emuleerib suhtkoht kõike mida emuleerida annab. Väga märkimisväärne.
- Lisaks sellele ei pea sa ostma mingisuguseid proprietary HDD'sid nagu 360'e puhul.
- Blu-Ray on suur ning tagab selle, et mänguloojad ei ruumi kokkuhoiu mõttes pidevalt visuaalset rihma koomale tõmbama.
- HDMI. Digitaalne, kokkupakkimata A/V signaal. Standard, varem või hiljem.
- Sony hoidis oma regioonivabaduse lubadusest kinni. Suur osa seni väljatulnud mängudest on mitmekeelsed ning mõned neist isegi mitmehäälsed!
- Metal Gear Solid 4. Legendi lõpp.
[ Lisaksin siis veel seda, et need punktid pani kirja inimene, kellel on äärmiselt sügav antipaatia Sony kui firma vastu (mina). ]
Täiesti adekvaatsed põhjused miks PS3'e eelistada, kuid samas on ka seeria puudujääke, mida siin korduvalt välja on toodud.
Selle asemel et siin pimesi ringi sõimelda ja "kindlust kaitsta" võiksid sa aksepteerida seda, et kummagil platvormil on omad head ja halvad küljed´ning et need inimesed, kes PS3'e kritiseerivad ei ole kõik fanboy'd vaid hetkeseisu realistlikult analüüsivad inimesed.
Ja kui hinnad lõpuks normaalse tasemeni jõuavad, õigustab PS3 end vast ehk isegi rohkem kui Xbox 360. Kuid see on kauge tulevik.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
03.12.2006 15:01:24
|
|
|
DODONPACHI, see suur ülivõrdes jutt asjaümber on lihtsalt marketing ja see peaks igaühele selge olema. Sellist asja tehakse kõigega. Võta või graafikakaardidi mille uute põlvkondade puhul lubatakse kokku sada ilmaimet, et see põlvkond on nii megapowerful, et võimaldab täielikke never before seen and eyepopping visuals'i aga lõpptulemus on ikka see, et lükkad uue kaardi masinasse ja lihtsalt keerad mingil oblivionil FSAA'd ja detaile rohkem peale ja saad lihtsalt mingi 30 võrra suurema fps'i. Võtta näiteks mingi parfüümi reklaam kus mingi geek laseb endael uut lõhna peale ja tänaval käies nüüd kohe tahavad kõik kenade suurte tissidega tibid temaga magada jne. Praktiliselt kõige reklaam ja lubadused nendes on ülivõrdes ja päris elu tegelikult pole kaugeltki mitte selline ju. Samamoodi ka PS3'me kohta käinud lubadused aga nüüd järsku on kõik teisiti ja vingutakse, et oo polegi 100% nii nagu reklaamiti. Nüüd järsku leidisme asja millekallal tahaks vinguda ja nüüd iniseme, et seekord tahamegi 100% nii nagu suur jutt oli. Kusjuures kõige huvitavam on see, et virisejate koor pole mitte niivõrd PS3 fännide ja pooldajate leeris a'la oleme sitaks pettunud vaid just kraaksuvad need kes on mingi teise aparaadi omanikud ja PS3'me niikuinii ei plaanigi osta.
| tsitaat: |
| kuid iga vähegi siiras vaatleja võib sulle öelda, et visuaalsed ning gameplay-alased erinevused Xbox 360'ga on parimal juhul marginaalsed ning enamasti peaaegu märkamatud. |
Seda minagi aga osade jaoks ja nagu jällegi mainisin paistab, et just mitte PS3 ownerite jaoks on see hirmus suur probleem, et koguaeg mingit olematut soppa üritatakse leida ehk siis igast "adekvaatsed" ülevaadete tegijad kes loevad mängutegijate poolt tehtud disainimuutusi konsooli suureks veaks.
| tsitaat: |
| Selle asemel et siin pimesi ringi sõimelda ja "kindlust kaitsta" võiksid sa aksepteerida seda, et kummagil platvormil on omad head ja halvad küljed |
Loomulikult on igal konsoolil oma head ja oma vead. Lihtsalt antud juhul tahetakse selgeks teha, et XBOX on ilgelt 1337 pildiga masin ja PS3 mis näitab pmst samväärset pilti on aga hirmus saast kuna näitab samaväärset pilti. Minuarvates on samaväärne pilt suhteliselt hea, sest siis saan ma valida masina mis pakub rohkem neid mänge mis huvitavad mind ilma, et ma peaks kahjutundega nentima,"näe mängud on ägedad jah aga pilt see eest kehvem". See ongi point, et mind ei häiri absull, et PS3 näitab pmst sama pilti mis XBOX360 kuigi nagu võiks häirida kuna numbrite järgi paberil peaks ta olema igati vingem. Mina võtan asja nii, et näitab kõvasti paremat pilti kui PS2, pakub mulle neid mänge mida ma tahan - järelikult mulle sobib. See kuidas ta konkreetselt on parem kehvem konkureerivatest konsoolidest jätab mind suhteliselt külmaks. Sama aga ei saa öelda nii mõndade teiste kohta kes üritavad oma teise konsooli ostu õigustada PS3 suunas poriloopimisega ja mõttetu väidetega.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
03.12.2006 15:27:47
|
|
|
Palun ära kõrvuta Axe'i telereklaame Sony pressikonverentsidega. Need on kaks väga erinevat asja mille ainus seos on see, et nad on osa turundamisprotsessist. Sa kaevad iseendale auku selliste suvaliste seostamistega.
Ja kogu su ülejäänud jutt on jah, nagu ikka :) Ma võiks ju hakata välja tooma, kus sa liialdustega fakte väänad ning vaenlasi seal näed kus neid tegelikult ei ole, või vaevu näha on. Sa oled nagu HV väike Don Quijote, kes hiidude asemel näeb igasugu poriloopijaid ja fleimijaid, kes oma konsooliostu õigustada püüavad ja PS3'e agressiivselt maha teevad. Mina isiklikult neid nii palju ei näe ning ei pea vajalikuks neile nii agressiivselt vastu hakkama, sina aga...
OK, ma taganen sellest diskussioonist nüüd vaikselt. Eks materdage edasi, kui viitsite.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
03.12.2006 18:29:14
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Kusjuures kõige huvitavam on see, et virisejate koor pole mitte niivõrd PS3 fännide ja pooldajate leeris a'la oleme sitaks pettunud vaid just kraaksuvad need kes on mingi teise aparaadi omanikud ja PS3'me niikuinii ei plaanigi osta. |
110% õige
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.12.2006 19:19:13
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Kusjuures kõige huvitavam on see, et virisejate koor pole mitte niivõrd PS3 fännide ja pooldajate leeris a'la oleme sitaks pettunud vaid just kraaksuvad need kes on mingi teise aparaadi omanikud ja PS3'me niikuinii ei plaanigi osta. |
110% õige |
huvitav, et ennastunustavalt ps3 kaitsma hüppajate koor pole mitte niivõrd ps3 vastaste leeris vaid kraaksuvad need, kes ps3 veel ei oma ja plaanivad selle osta...
edit: muide, netis on nii mõnigi viriseja üsna konkreetselt öelnud, et läks ja ostis endalegi üllatuseks xbox360.
aga jah, ootaks enne ära kui ps3 kogu maailmale, k.a. meile kohale jõuab ja mõned mängud sellele välja tulevad, siis vaataks edasi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
03.12.2006 20:03:31
|
|
|
| selle kohta on hea eesti ütlus: "Kellele ema, kellele tütar, õige mees võtab mõlemad!"
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taat
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2002
|
03.12.2006 20:11:46
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Kusjuures kõige huvitavam on see, et virisejate koor pole mitte niivõrd PS3 fännide ja pooldajate leeris a'la oleme sitaks pettunud vaid just kraaksuvad need kes on mingi teise aparaadi omanikud ja PS3'me niikuinii ei plaanigi osta. |
ja kes oli nintendo (vbla on praegugi pole uurind enam) teemas kõige suurem viriseja. just-just, va auron poiss.....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.12.2006 20:16:59
|
|
|
no tea, ema ja tütre koos võtmine läheks ka tänapäeva liberaalses maailmas vähe keeruliseks. :/
edit: ausalt öeldes võtaks praegusest põlvkonnast kahtlemata nintendo oma tegelikult. kui peaks.
aga selle jaoks vajaolevat raha nagu pole, ja kui olekski, siis läheks arvuti updatemiseks
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
03.12.2006 20:19:30
|
|
|
| Taat kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Kusjuures kõige huvitavam on see, et virisejate koor pole mitte niivõrd PS3 fännide ja pooldajate leeris a'la oleme sitaks pettunud vaid just kraaksuvad need kes on mingi teise aparaadi omanikud ja PS3'me niikuinii ei plaanigi osta. |
ja kes oli nintendo (vbla on praegugi pole uurind enam) teemas kõige suurem viriseja. just-just, va auron poiss..... |
Järsku näitad kahh kus ma seal virisen stiilis "wii on ikka PS3 ja XBOX360'ga võrreldes nii mõttetu kuna äää ei näita niivinget pilti"? Tee kõigepealt arutlemisel ja konkreetsel fleimimisel vahet.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
03.12.2006 20:50:15
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Et suur punane lärakas ujub mööda ekraani ja kui jõuab ekraani äärele siis hakkab ka tegelane ennast pöörama, kui olen ümber pööranud siis liigutan jälle punase pleki keset ekraani, et sihtida? Siin tekib väike konflikt.Nimelt tegelase normaalseks liigutamiseks peaks response olema asjal metsikult kiire.Ok kindlasti annaks sensitivity't üles kruttida.Samas kui selline tundlikus oleks peal siis oleks mittepööramise ajal jumala võimatu normaalselt pildis liikuda kuna pilt koguaeg hüppaks.Proovi ise mingi cordless hiirega kätt õhus hoides ja mingit paberitükki anduri ees hoides kiireid ja täpseid liigutusi teha
Mina ei karda mingit muutust, lihtsalt mingit jama pole tarvis teha.Praegu mängitakse selle juraga lihtsalt inimeste emotsioonide peale stiilis "wow vaadake saate mängus pilti maalida nagu ise päriselt seal pintslit hoides" ja rahvas ahhetab.Näe puldiga veheldes saad mängus nagu trummipulgaga lüüa.Tegelt aga on see asi kõik ju piix, sest milleks muuks saab nimetada mingit siukest pornot kus eriti lahe uus muutus on see, et teeme mängu kus saad pannkoooki küpsetada ja siis puldiga üles alla vehkides seda ümber keerata justnagu pannil sabast hoides Kurat poest pann, muna ja jahu ostes tuleb kõvasti odavam sellist asja IRL teha kui selleks mingi mitmeid tuhandeid maksev konsool osta
Nagu ingliskeeles öeldakse: "if it aint broke dont fix it". |
imo võiks kõik suuremad fänboid oma teemades ringi karata. Auron siin j4nksu(vist) wii teemas ja etcShelob xbox360 teemas. Ülejäänd ahvid kargavad carboni teemas. Ausalt pole mõtet siin mingi kurat lollitada. Jätke see kuradi foorum rahule. Auronile jääb siis vähem trükkimist ka kuna tal siin kõik postid jube pikad
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
03.12.2006 23:18:54
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Taat kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Kusjuures kõige huvitavam on see, et virisejate koor pole mitte niivõrd PS3 fännide ja pooldajate leeris a'la oleme sitaks pettunud vaid just kraaksuvad need kes on mingi teise aparaadi omanikud ja PS3'me niikuinii ei plaanigi osta. |
ja kes oli nintendo (vbla on praegugi pole uurind enam) teemas kõige suurem viriseja. just-just, va auron poiss..... |
Järsku näitad kahh kus ma seal virisen stiilis "wii on ikka PS3 ja XBOX360'ga võrreldes nii mõttetu kuna äää ei näita niivinget pilti"? Tee kõigepealt arutlemisel ja konkreetsel fleimimisel vahet. |
Äkki näitad, kes on selles teemas sellist juttu ajanud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.12.2006 13:49:39
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Et suur punane lärakas ujub mööda ekraani ja kui jõuab ekraani äärele siis hakkab ka tegelane ennast pöörama, kui olen ümber pööranud siis liigutan jälle punase pleki keset ekraani, et sihtida? Siin tekib väike konflikt.Nimelt tegelase normaalseks liigutamiseks peaks response olema asjal metsikult kiire.Ok kindlasti annaks sensitivity't üles kruttida.Samas kui selline tundlikus oleks peal siis oleks mittepööramise ajal jumala võimatu normaalselt pildis liikuda kuna pilt koguaeg hüppaks.Proovi ise mingi cordless hiirega kätt õhus hoides ja mingit paberitükki anduri ees hoides kiireid ja täpseid liigutusi teha
Mina ei karda mingit muutust, lihtsalt mingit jama pole tarvis teha.Praegu mängitakse selle juraga lihtsalt inimeste emotsioonide peale stiilis "wow vaadake saate mängus pilti maalida nagu ise päriselt seal pintslit hoides" ja rahvas ahhetab.Näe puldiga veheldes saad mängus nagu trummipulgaga lüüa.Tegelt aga on see asi kõik ju piix, sest milleks muuks saab nimetada mingit siukest pornot kus eriti lahe uus muutus on see, et teeme mängu kus saad pannkoooki küpsetada ja siis puldiga üles alla vehkides seda ümber keerata justnagu pannil sabast hoides Kurat poest pann, muna ja jahu ostes tuleb kõvasti odavam sellist asja IRL teha kui selleks mingi mitmeid tuhandeid maksev konsool osta
Nagu ingliskeeles öeldakse: "if it aint broke dont fix it". |
imo võiks kõik suuremad fänboid oma teemades ringi karata. Auron siin j4nksu(vist) wii teemas ja etcShelob xbox360 teemas. Ülejäänd ahvid kargavad carboni teemas. Ausalt pole mõtet siin mingi kurat lollitada. Jätke see kuradi foorum rahule. Auronile jääb siis vähem trükkimist ka kuna tal siin kõik postid jube pikad  |
Sa oled ikka päris lammas . Siin ma arutlesin ju enda seisukohast wii puldi featuuride üle, et huvitav kuidas on, kas järsku siukest või siukest ebamugavaust ei teki jne. mitte ei ajand mingit "OMG vaata kui mõttetu see pult on kuna PS3 pult ikka ownib seda täiega kuna mul äää on PS3".
PS: Ja imo võiks need kes ei oska midagi kaasa arutleda ega vastu väidelda vaid kommenteerivad lihtsait teisi isklikult oma sõrmi puhata ja mitte mingeid täiesti mööda poste trükkida
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.12.2006 13:57:49
|
|
|
Auron, Sealt võib välja lugeda et sa teed seda otseselt maha oma pannkoogiloopimisega. Ütle siis kas PS3ele ja 360le ei tule Killzonest ja Gears of Warist erinevaid mänge? Ma pakun et igale konsoolile tuleb veidi idiootsemaid mänge (nt. pannkoogi küpsetamine).
DODONPACHI... mida kuradit sa sellega mõtlesid?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.12.2006 14:14:22
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Auron, Sealt võib välja lugeda et sa teed seda otseselt maha oma pannkoogiloopimisega. |
Seal ma ütlen, et mulle see reklaamitrikk ei mõju, et omg saad puldiga vehkides mängus aktisooni korraldada samas mäng on suht demnetne. Ei väida ma seal ju kordagi, et kuna plaanin osta PS3'me siis PS3 pult on ülim ja selletõttu on wii pult jura. Ei võrdle sedasi, et wii on paha kuna võrreldes PS3'ga on selline teine ja kolmas.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
04.12.2006 14:16:18
|
|
|
Õuuu...asi on juba päris kaugel PS3 teemast...pigem mingi isikliku teema näppimine...asux äkki PS3 teema kallale ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
04.12.2006 14:59:36
|
|
|
Mis rahvas muidu arvab, kas ms ja nintendo suudavad eesti kaubanduses sellel generatsioonil sonyle vastu panna?
Eelmise generatsiooni alguses olin konsooli maailmast tagasitõmbunud ja pidasin üldse mängimises pausi. Kui algul jäi kaubanduses silma ms ja nitendo tooteid, siis hiljem oli asi ikka 99% sony käes. Raske usutav, et see gen midagi muutub. Gamerid ei osta peaaegu üldse eestist mänge. Nn casualid aga ostavad lapsele (ehk endale) vaatamata mängu hinnasildile ikka neile tuntud kaubamärgi, milleks on playstation. Nintendo vaated on veidi paremad kui ms omad, aga kui ikka mingit fifat ja paari teist mängu müüakse mitu aastat 1000 kr eest, siis peab nentima, et eesti kaubandus on sony meelevallas.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.12.2006 15:04:59
|
|
|
| Jalutaja, Kui eesti rahvast Wiist teavitatakse läbi teleka siis võibolla aga PS on eestis nii kuulus et seda teab pea igaüks
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.12.2006 15:31:36
|
|
|
| Eesti probleemiks on see, et nintendole suudavad mänge pakkuda liialt vähesed poed ja valik liiga nutune isegi nendes kus pakutakse. Pleikari kraami on pea igas supermarketis kahh kuskil pool seina täis rääkimata siis nendest reklaamständidest kus plõksida saab. Netipoodidest nagu näiteks andrico pole suvalised inimesed teadlikud, räääkimatta siis väljamaalt tellimisest.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
05.12.2006 19:48:08
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
| kuule ära posti mingisuguste billiboksi fännide fleirmar linke okei tsau |
NB! Ainukesed videod, mida te siia teemase postidada võite on PS3'e kiitvad ja ülistavad! Reaalse gameplay postitamine on rangelt keeletud!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
05.12.2006 20:08:01
|
|
|
| inc kirjutas: |
| NB! Ainukesed videod, mida te siia teemase postidada võite on PS3'e kiitvad ja ülistavad! Reaalse gameplay postitamine on rangelt keeletud! |
kuule irw kas s aarvasid et need pressikonverentsil näidatud videod on gameplay mees need olid target renderingud ja mina küll ei tea et firmadel mingi kohustus oleks neist kinni hoida pigem need mingid billiboksi fännid kes koguaeg mignist ärieetikast jms jahuvad irw ise niigunii veel MS'i windowsi kasutavad ja see firma küll eetiline pole umbes eesti president konstanint päts.
mina ei tea mina ootan ps3'e ära need renderingud lihtsalt aitavad kõrgendatud meeleseisundisse minna et siis kui päris laks tuleb valmis olla saaks. mingit vehkimist ka pole.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|