Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 29.11.2006 11:24:22 vasta tsitaadiga

Jah, L2 graafiline pool on üle WoW graafikast, kui võtta seda püüdlusena reaalsuse poole. Aga võimalused ja PvP on minu meelest ikka WoW'il palju suuremad, algselt kui ma veel L2'te mängisin, siis ma vahepeal korraks proovisin WoW'i ning ma üldse ei kannatanud isegi seda fantaasiagraafilist maailma, kuid nüüd, väga mõnus ja rahustav on see minu meelest. Aga eks ta ole jah, maitse asi, nagu mul allkirjas on öeldud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 16:47:57 vasta tsitaadiga

mõlemal on omad +/- pooled, aga ise olen L2 nii kaua mängind et pole seal midagi uut mulle enam eriti, ja wow on hea vaheldus sellele, pealegi jääb rohkem aega life poole peale. wow komuun ka kõvasti suurem.
L2 pvp system on kordades parem kui wow oma, wow-is tappad vastase maha ja ei saa sealt erilist rahuldust, L2 kaotab teine inimene expi mis retailis kõrge lvli juures annab tunda, ja L2 PK system mis on parim asi üldse, wow-is exp loss ja pk asi täielikult puudub. saad ainult oma honnor punke vms. ja sellega asi piirdub. wow-i eeliseks on see et seal skillide valik on kõvasti suurem ja sa pead ikka teadma mida sa teed, L2-s on see rohkem F1, F2, F3.
graafikas on ka L2 wow-ist kõvasti yle, aga ega wow-i graafika ka nii hull pole, alguses natuke imelik jah aga harjub ära, gameplay>graafika

oleks L2 retailis samasugune komuun nagu wow-is laseks vabalt retailis edasi, see eesti komuun ja suured raidid just wow-i tõmbasgi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 16:52:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

graafikas on ka L2 wow-ist kõvasti yle

kahjuks on stilistika ka v2ga erinev, nii et sellist v2idet ei saa teha. pigem on asi maitses, et kui meeldib selline syngem fantasy teema siis l2, kui selline l6busam siis wow.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 17:18:04 vasta tsitaadiga

Mulle küll L2 sünge ei tundu icon_confused.gif Pigem ikka reaalsem vms..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 17:23:55 vasta tsitaadiga

no kui sa vaielda tahad, siis paljud asjad wowis on ka ikka reaalsusele p2ris kylje all.
aga see ple v6itlustanner. erinevad m2ngud liigagi, 2rge laskume f2nboilismi.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 17:28:45 vasta tsitaadiga

Reaalsus reaalsuseks ma just imestasin pigem selle sünguse koha pealt, minu arust L2 küll sünge mäng pole..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 29.11.2006 18:22:26 vasta tsitaadiga

Üks on hardcore mmorpg austajatele suunatud pela. Üldse ei imesta, et eesti communitit pole sisuliselt olemas. Teine on tavaline massidele suunatud carebear mmorpg, mille eesmärk on lihtsalt võimalikult palju subscribereid saada. Kaks täiest erinevat valdkonda. Ma olen L2 retaili üle kahe aasta pelanud, L2 on küllaltki palju tobedaid vigu aga selle aja jooksul pole saranast mmorpg välja tulnud ja lähiajal ei paista midagi tulemas kah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 23:13:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Üks on hardcore mmorpg austajatele suunatud pela.

muig, te ajate mind naerma juba.
t2itsa turvaliselt v6ib 6elda, et pve seisukohalt on wow "hardcore"m kui l2. ning pvp poolest n6uab wowgi rohkem m6tlemist ning kiirust kui l2.
see, et wowis ple pvp-l negatiivseid kylgi, ei tee veel l2 e "omg uber haxxor hardcore pro mmorpg geim"
ei ole m6tet hakata oma m2ngu perset lakkuma, enne kui teise pooled selged. kui v2ga vajadus on langeda f2nboilismi saame kindlasti seda j2tkata vaidlustandri all, mitte seda teemat risustades.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 30.11.2006 00:22:37 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tsitaat:
Üks on hardcore mmorpg austajatele suunatud pela.

muig, te ajate mind naerma juba.
t2itsa turvaliselt v6ib 6elda, et pve seisukohalt on wow "hardcore"m kui l2. ning pvp poolest n6uab wowgi rohkem m6tlemist ning kiirust kui l2.
see, et wowis pole pvp-l negatiivseid kylgi, ei tee veel l2 e "omg uber haxxor hardcore pro mmorpg geim"
ei ole m6tet hakata oma m2ngu perset lakkuma, enne kui teise pooled selged. kui v2ga vajadus on langeda f2nboilismi saame kindlasti seda j2tkata vaidlustandri all, mitte seda teemat risustades.


go fux0r jerselff niggah plix plox!!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 00:30:46 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tsitaat:
Üks on hardcore mmorpg austajatele suunatud pela.

muig, te ajate mind naerma juba.
t2itsa turvaliselt v6ib 6elda, et pve seisukohalt on wow "hardcore"m kui l2. ning pvp poolest n6uab wowgi rohkem m6tlemist ning kiirust kui l2.
see, et wowis pole pvp-l negatiivseid kylgi, ei tee veel l2 e "omg uber haxxor hardcore pro mmorpg geim"
ei ole m6tet hakata oma m2ngu perset lakkuma, enne kui teise pooled selged. kui v2ga vajadus on langeda f2nboilismi saame kindlasti seda j2tkata vaidlustandri all, mitte seda teemat risustades.
minu viimane post siis selle vaidluse kohapealt.
esiteks pole minuteada sa L2 retaili mängind et nii julgelt siin vaielda, wow pve koha pealt ei ytleks küll et ta harcore on. 1-2 kuud ja on sul max lvl käes, samas aga L2 6-10 kuud kõva grindi et max lvl saada. geariga ei ytleks et L2 kergem on kui wow-is kui sa just raskelt farmeritelt raha ei osta. L2 isegi raskem S grade saada retailis.
pvp kohapealt jah, nahu ma enne mainisin siis wow-is on rohkem võimalusi ja pead teadma mida sa teed, aga see et pvp-l negatiivseid kylgi pole on küll raskelt mööda.
kokkuvõtteks on mõlemad suht erinevad mängud ja nagu ma mainisin on mõlemal omad vead, pole neist kumbgi perfect, aga ikkagi 2 kuulsamat ja parimat mmrpg-d.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 10:36:57 vasta tsitaadiga

lvldamise koha pealt olen sinuga n6us, et l2 pakub enamat seal vallas. kuid top lvli peal tiirlebki tegelikult kogu wowi v6lu atm - raidimine. eks wowi expansion annab juurde non raidimise contenti p2ris k6vasti.
aga nagu ytlesin, m2ngud on erinevad ja 2rme vaidle. l2 meeldis mulle kah kunagi icon_razz.gif aga see l6pmatu grind tyytas l6puks 2ra.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 15:00:41 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
lvldamise koha pealt olen sinuga n6us, et l2 pakub enamat seal vallas. kuid top lvli peal tiirlebki tegelikult kogu wowi v6lu atm - raidimine. eks wowi expansion annab juurde non raidimise contenti p2ris k6vasti.
aga nagu ytlesin, m2ngud on erinevad ja 2rme vaidle. l2 meeldis mulle kah kunagi icon_razz.gif aga see l6pmatu grind tyytas l6puks 2ra.

word! grind võtab kõik lõbu ära( +point and click ) :_D wow on mitu korda funim ja maailm on tuus multikalik vms : D
(lihtsalt minu arvamus icon_smile.gif )

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 15:59:50 vasta tsitaadiga

imo sellistel vaidlustel pole mõtet....eks igaüks mängib seda mis talle rohkm meeldib ja loomulikult tundub see ka talle parem.... wow vs l2 imo mõlemad on väga head mmorpg'd l2 olen mängind juba umbes 2 aastat....ja kuna hetkel polnud L2'l mulle midagi uut pakkuda mõtlesin wowi mängida vahelduseks....soovitan mõlemaid mänge soojalt thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 18:56:04 vasta tsitaadiga

Minule on L2 puhul põhiliseks tõmbenumbriks Castle Sieged ja PvP/PK system. WoW'il pole minu teada ikka midagi vastu panna sellisele mass PvP'le, mis toimub L2'es siegede ajal. Ise retail L2'te ei kannata mängida, kuna see grind on ikka liiga hull ning lisaks sellele veel farmerid ja out of game market. L2 private serverid võimaldavad kiiremini saavutada kõrgema leveli (nii et mäng pole enam *nii* hardcore gameritele), kuid samas säilitab kõik muud L2 head omadused.

Anyways... natuke infot L3 kohta:
tsitaat:

Developer: See my hairline receding as I make Lineage 3. That's the result of my hard work.

As Lineage 3 is under development in the Headquarters of NCSoft in Seoul, Director Kim Chi John takes a moment to share what he envisions for the world of Lineage 3.

Lots of races are promised, says Kim, you'll get the typical races as well as some surprises. Human races, Elf races, Speed Races. These are the characters our users have come to know and love throughout the 86 year old heritage of Lineage. We're going to put a lot of money into this project, Kim says, as he lights up a cigar with a wad of dollar bills. We're going to make it accessible to children of 3, their parents and their grandparents. Everybody should play Lineage 3. Unless you're playing Lineage 2 of course.

The last pleasant memory a man should have before he die is his last castle siege, ha-ha, Kim says jokingly. That is how Lineage should be a part of our lives.
Kim hopes to bring people together through his game. It doesn't matter who's on the other side of the computer, because even though a person's friends and guildmates are fat, Lineage will help them see beyond their physical appearance. Fat girls will get married too, because they're pretty elves in the game. Kim stresses that the avatars will be highly detailed, with realistic body physics. It will be just like real life, only with monsters you can kill, Kim promises.

If one is worried that this will be a strain on most modern computers, NCSoft will offer computers for rent. People will pay through their noses and be forever in debt to us. This is good because we can always go to the next generation of players to collect our debts. This game will never end, Kim says with passion, this game is eternal!

With Kim's megalomaniacal drive working with the obsessiveness of Asian people, it is no doubt that Lineage 3 will be the best game anyone with the exception of North Koreans has ever played.


Ega seal midagi huvitavat polegi peale selle, et erinevaid klasse tuleb juurde. Lihtsalt väike kinnitus, et nad L3'e ikka päris tõsiselt võtavad. Hea koom tekst on ka ikka... kuradi friigid need korealased rsk! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 30.11.2006 20:21:47 vasta tsitaadiga

Minu vana L2 crew päästis selle teema!!

NO Fightinnn!!!
Shakira Shakira!!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 23:15:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minu vana L2 crew päästis selle teema!!

NO Fightinnn!!!
Shakira Shakira!!

muig.. sa oled ikka yks eriline eksemplar icon_lol.gif


amis puutub castle siegesse, siis n6ustun, selline pvp event v6iks wowis olla. v2ga super oleks. selliseid asju on m2ngijad ise proovinud ka korraldada, kuid teades inimloomust siis on alati suudetud teisele poolele sitta keerata.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 01:32:26 vasta tsitaadiga

No_Limit on jah üks omapärane tüüp koos teiste L2 kaladega icon_biggrin.gif
Igatahes kahju pole,et seda pelatud sai,sieged tõesti olid võimsad...oleks arvuti parem olnud siis oleks vast parim elamus ever!
Tõesti see adrenaliin,tiimitöö,seiklus,värisevad käed ja mõnu kui 1shotid peale jooksvaid vastaseid on fantast thumbs_up.gif

Ning nalja sai ka palju,iga kord kui linnas või mujal neid hobbiteid (dwarfe) jooksmas näed hakkad muigama,või siis kui communitys on sellised lahedad ja halenaljakad vennad oma tekstiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 01.12.2006 10:28:28 vasta tsitaadiga

Meh misss you mens!!
Lähme kõik koos L2 Supreme thumbs_up.gif

Nüüd ma vahipataljoni, mingi fooking 2 päevane teenistus icon_neutral.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2006 19:24:12 vasta tsitaadiga

Roger10 kirjutas:
maitse asi! Minu silmis on L2-e graafiline pool ikka tunduvalt üle WoWi omast ja mitte ei taha sinna tagasi minna. icon_wink.gif


I love you.. man... You're my idol... (... Mitte gay versioon..)




WOW... is teh sux. L2 ftw! .

eh vabandust OT pärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kix007
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004




sõnum 02.12.2006 21:20:34 vasta tsitaadiga

see on wow-i teema aga tundub rohkem l2-st rääkivat icon_biggrin.gif
kahju et wowis pole selliseid adrenaliinirushe nagu l2-s
siiani mäletan kuidas oma just valmistatud a gradega loa alguses kogemata punaseks läksin
käed värisesid nagu vibraatorid aga õnneks sain minema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2006 22:24:37 vasta tsitaadiga

Kix007 kirjutas:
see on wow-i teema aga tundub rohkem l2-st rääkivat icon_biggrin.gif
kahju et wowis pole selliseid adrenaliinirushe nagu l2-s
siiani mäletan kuidas oma just valmistatud a gradega loa alguses kogemata punaseks läksin
käed värisesid nagu vibraatorid aga õnneks sain minema thumbs_up.gif
see on ikka L2 teema, vaata hoolega rohkem kuhu postitad
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2006 23:10:23 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
Kix007 kirjutas:
see on wow-i teema aga tundub rohkem l2-st rääkivat icon_biggrin.gif
kahju et wowis pole selliseid adrenaliinirushe nagu l2-s
siiani mäletan kuidas oma just valmistatud a gradega loa alguses kogemata punaseks läksin
käed värisesid nagu vibraatorid aga õnneks sain minema thumbs_up.gif
see on ikka L2 teema, vaata hoolega rohkem kuhu postitad


Ära pane talle seda pahaks, vaata kui palju siin viimasel ajal Wowist on räägitud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 17:42:34 vasta tsitaadiga

kui palju seal sieges umbes osalejaid on? mingit siege videolinki oleks anda?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 18:02:20 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
kui palju seal sieges umbes osalejaid on? mingit siege videolinki oleks anda?

Osalejate arv sõltub siege tähtsusest ja ka serveri aktiivsusest. Seda nii retail kui ka privaat serverite puhul. Suuremate retail siegede puhul julgeks pakkuda 500 mängijat mõlemal poolel. Pole ise retaili mänginud nii palju, nii et ehk mõned selle külje pealt targemad oskavad täpsustada.

Proovin mingi video leida... mul enamasti lihtsalt PvP videod, mitte siege.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 18:03:51 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
kui palju seal sieges umbes osalejaid on? mingit siege videolinki oleks anda?

mine youtube ja kirjuta sinna l2 siege vms ja saad teada.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 18:39:13 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
Anisse kirjutas:
kui palju seal sieges umbes osalejaid on? mingit siege videolinki oleks anda?

mine youtube ja kirjuta sinna l2 siege vms ja saad teada.

peast soe oled või? need kohutavad videod mis seal on. Esiteks sitt kvaliteet ja teiseks on enamus mingitest imelikest private servudest.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 18:59:59 vasta tsitaadiga

aga ettekujutuse saab.
siin alles oli ka sitaks linke l2 seoses.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 19:33:49 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
aga ettekujutuse saab.
siin alles oli ka sitaks linke l2 seoses.

Ettekujutuse saab, aga arvatavasti vale ettekujutuse.

Igastahes. Siin üks video, kuid kahjuks ei ole tegemist eriti pingeliste lahingutega. Esimene lahing nad ei kaitse isegi müüride pealt vaid jooksevad vastaste lippude juurde (need on nagu spawn pointid mida ründava clan leader saab lossi lähedusse panna). Teises on vastased nende lossi sisse tunginud ja nad tulevad selja tagant vastaste lippude juurde, et neid maha võtta enne kui nad buffida jõuavad. Kolmas on sisuliselt sama, mis teine. Video vaatenurk on siis endgame damage dealer klass - Sagittarius.

http://files.filefront.com/dvp_11_121106avi/;6178798;;/fileinfo.html - 18:39 min, 412 Mb

Kõige paremad lahingud on ikka siis, kui vastased sind trooni ruumi suruvad ja siis seal nende rünnakuid tagasi tõrjud. Sellist videot kahjuks hea kvaliteediga ja uuemast Chroniclest kui C2 ei leidnud.

Paar screenshoti throneroom PvP'st L2Enraged privaat serveris:
http://img360.imageshack.us/my.php?image=shot000283iw.jpg
http://img480.imageshack.us/img480/7430/shot000101ol.jpg
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 03.12.2006 21:31:48 vasta tsitaadiga

Ahh see Enraged'i Siege oli üks parimaid, millest ma osa võtnud, kahju et mind pildil näha pole.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 22:00:27 vasta tsitaadiga

oli jah icon_razz.gif ma boxisin WC'd nii et ei julgenud eriti screenshote teha, kuna kartsin, et client crashib icon_razz.gif . Selle peal oled sina ka -> http://img400.imageshack.us/my.php?image=shot000297qq.jpg. See on see hetk, kui Exoduse flag maha juba võetud ja me neid lossist välja peksame icon_razz.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Femb
HV kasutaja
Femb

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2006 14:40:01 vasta tsitaadiga

Vana Hea Excalibur avas uue 50x test servu...siin jutt nenede foorumis: http://www.excalibur-ro.com/forum/index.php?showtopic=56300

Ja siin antud servu kohta inff minu foorumis: http://www.maasikad.ee/Helbreath/phpBB/viewforum.php?f=143

Tuleg ja nautige, suht hea !
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 04.12.2006 15:31:52 vasta tsitaadiga

Mine naudi oma L2J kusagil mujal icon_lol.gif ainult freetime foorumi sugused jobud mängivad seal.
Tulge parem L2 Supreme, ma tahan teid tappa.

L2 Paradise alliance rusudesse arvatavasti. Veel pole midagi kindlat, aga a1m ütles, et tehakse rusudest clan, nii et arvatavasti lähen sinna.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant


viimati muutis No_Limit 04.12.2006 17:36:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2006 17:04:50 vasta tsitaadiga

ever mis clani sa lähed üldse?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2006 19:29:14 vasta tsitaadiga

ise ka supi m2ngima. psp'ga on lahe wifit kasutada
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2006 12:59:54 vasta tsitaadiga

Keegi Lineage2 Abyssis mängib? Peaks olema suur vene päritolu privaatserverite kommuun vm, kus ka peale selle UO ja SC olemas.


--

Kust ma leian Ratman Warriorit? Orc Monk classchange questi jaoks tarvis, aga kuskilt ei leia kuramus.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.12.2006 13:21:06 vasta tsitaadiga

Mina mängin aeg-ajalt Abyssis , praegu paus . Mis serveris mängid ?
Ratmanid on Gludio ligidal
http://www.l2db.ru/location.php?id=359

Üldiselt soovitaks questi aktiivseks teha , tihti on siis kaardil enam vähem spawn point näidatud .

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2006 13:46:28 vasta tsitaadiga

Aitäh, eile alustasin x300 PvP serveris. Samas kui x7 on koraliku neitga, siis ehk võin sinna ka tulla mingiaeg, hetkel lihtsalt vaatan mida mängida icon_smile.gif

Samas on mingi imelik asi, panen user ja passi ja enamasti ei saa serverivalikut ette OK'ga icon_neutral.gif Ja saan disconnecti ka seal tihti.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.12.2006 14:01:52 vasta tsitaadiga

Hmm , tegid class questi x300-s ? Seal kõik quest markid Alexandra juures müügil .

x300 on veel vana provideri peal ja lagine , x3 toodi parema provideri peale ja seal ping langes korralikult .

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2006 14:42:59 vasta tsitaadiga

Asdaf kirjutas:
Hmm , tegid class questi x300-s ? Seal kõik quest markid Alexandra juures müügil .

x300 on veel vana provideri peal ja lagine , x3 toodi parema provideri peale ja seal ping langes korralikult .


Trademaa icon_biggrin.gif tegin jah, otsast lõpuni.

aga rahvas on küll ilgelt PvP peal väljas, ma ei saa lvldadagi vahest.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.12.2006 16:33:41 vasta tsitaadiga

Suht PK värk jah seal kuna PK saab suht ühe mobiga ära pesta , siis käib kogu aeg üks selga nukemine .

Ennast PVP suurt ei huvita , sai x300 rohkem eri tegelaste testimiseks kasutatud .

Kuna tegemist suht spetsiifilise servuga ( raha per level tuleb kuidagi vähe kokku , tegemist tegelt rohkem high rate kui PVP servuga selles suhtes ) , siis on melee tegelastel natuke raske enda relvade ja armori jaoks raha kokku saada .

Nõme küll , aga kui sul rahaga raskusi siis soovitaks mingi nukeri/summoneri teha ja 90% summoniga farmida .

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatMan
HV vaatleja
MatMan

liitunud: 01.11.2004




sõnum 08.12.2006 17:10:32 vasta tsitaadiga

Hei, kui keegi viitsib võiks mulle öelda väga häid C4 servereid icon_wink.gif
_________________
Parimate soovidega, MatMan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2006 17:23:23 vasta tsitaadiga

MatMan kirjutas:
Hei, kui keegi viitsib võiks mulle öelda väga häid C4 servereid icon_wink.gif
ainult väga head C5 serverid on kahjuks: http://www.lineage2.com/
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2006 17:41:43 vasta tsitaadiga

http://www.supremel2.com <- C4/C5 mods
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2006 18:08:57 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
http://www.supremel2.com <- C4/C5 mods
on server kellel pole raha oma webi lehe ülevalpidamiseks, rääkimata siiamaani olematust serverist kus kõik unes juba hoogsalt mängivad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 08.12.2006 18:39:04 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
http://www.supremel2.com <- C4/C5 mods
on server kellel pole raha oma webi lehe ülevalpidamiseks, rääkimata siiamaani olematust serverist kus kõik unes juba hoogsalt mängivad thumbs_up.gif


Snaxez shh, ära võta meilt ainsat asja, mis meid elus hoiab icon_lol.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 08.12.2006 18:46:06 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tsitaat:
Üks on hardcore mmorpg austajatele suunatud pela.

muig, te ajate mind naerma juba.
t2itsa turvaliselt v6ib 6elda, et pve seisukohalt on wow "hardcore"m kui l2. ning pvp poolest n6uab wowgi rohkem m6tlemist ning kiirust kui l2.
see, et wowis pole pvp-l negatiivseid kylgi, ei tee veel l2 e "omg uber haxxor hardcore pro mmorpg geim"
ei ole m6tet hakata oma m2ngu perset lakkuma, enne kui teise pooled selged. kui v2ga vajadus on langeda f2nboilismi saame kindlasti seda j2tkata vaidlustandri all, mitte seda teemat risustades.

Oled sa üldse L2 retaili näinud või tegemist mingi wow private serveri rotiga, kes ei suuda isegi 200 eeq kus maksta? Wowi pvp on täielik carebear pask, mõttetu. Sa võid oma teise poolega kaduda wow'i topicusse kus kõik teised <8 aastased on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 08.12.2006 18:49:16 vasta tsitaadiga

ise len n2id kuidas priva serverites mängitakse, aga jah ma mängin kalonlinet hoopis icon_razz.gif tuli ennem lineaget välja ja mängu point sama icon_rolleyes.gif

www.kalonline.com kui kedagi huvitav free game on
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 08.12.2006 18:51:38 vasta tsitaadiga

Reeturid, kes siis WoW'i peale üle läksid: Snaxez, Ins aka insomnia, Capa aka CJ, m2sser


_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2006 19:01:04 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
http://www.supremel2.com <- C4/C5 mods
on server kellel pole raha oma webi lehe ülevalpidamiseks, rääkimata siiamaani olematust serverist kus kõik unes juba hoogsalt mängivad thumbs_up.gif

just wait and see, wait and see. WoW ftw jah? icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2006 19:16:39 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Reeturid, kes siis WoW'i peale üle läksid: Snaxez, Ins aka insomnia, Capa aka CJ, m2sser


i rest my case, thumbs_up.gif thumbs_up.gif ever icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.