Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Carbon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 64, 65, 66  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 20:59:14 vasta tsitaadiga

seda, et ei lase carbonit uninstallida. kirjutab, et eainstall.dll could not been found kuigi fail on olemas. lahendus+??
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 17.11.2006 21:22:14 vasta tsitaadiga

keegi teab mingit mod'i, addon'i millega saab kõik autod unlockida. Pmst enam mängida ei viitsi aga driftimine on ikka veel lõbus ning oleks pull kui saaks rohkemate autodega proovida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlaboy
HV vaatleja
karlaboy

liitunud: 31.03.2006




sõnum 17.11.2006 22:23:02 vasta tsitaadiga

palju selle mängu keskmine poe hind on?
_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 22:34:19 vasta tsitaadiga

ega sa väga odavamalt uut mängu saa..

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=204

on ka ilmselt mingi vene turu reliis ca 100-200 eeki kust saaks seriali pmt...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 22:38:45 vasta tsitaadiga

on keegi selle peebu carboni kätte saanud.

koguaeg lykatakse edasi ja ma polegi kätte saanud
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 17.11.2006 23:40:48 vasta tsitaadiga

ERROR11, Saada mail ja küsi, milles värk on. icon_smile.gif

mTim kirjutas:
MW-s oli bemm, selles on Audi, arvatavasti sis järgmises võetakse ette opel või volkswagen 8)

Pigem mersu või Porsche.
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 17.11.2006 23:52:16 vasta tsitaadiga

tundub, et lähevad rahvaautodele üle, nii et mina ennustan küll midagi lihtsamat nt. FIAT,ŠKODA jne icon_razz.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 00:02:36 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
tundub, et lähevad rahvaautodele üle, nii et mina ennustan küll midagi lihtsamat nt. FIAT,ŠKODA jne icon_razz.gif


võiks ennem mosse olla kui fiat või škoda
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 00:11:06 vasta tsitaadiga

rere252 kirjutas:
seda, et ei lase carbonit uninstallida. kirjutab, et eainstall.dll could not been found kuigi fail on olemas. lahendus+??
aidake palun!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 00:35:41 vasta tsitaadiga

endal torkas pähe üks asi, et wtf tuuningautode mäng ja põhjavalgustust pole!!!
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 18.11.2006 00:39:36 vasta tsitaadiga

seda asja juba kurdeti eelmisel või üleelmisel lehel.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2006 00:41:07 vasta tsitaadiga

See tundub üldse suht kiiruga tehtud mäng olevat. Peaasi, et raha saaks mängu eest. Kiirendusvõistlust polnud ka viitsitud üldse lisada icon_neutral.gif mu arust kõige ägedam race tüüp üldse.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 00:42:34 vasta tsitaadiga

see, et dragi ära võtsid, see oli jah natuke idiootsus, aga thumbs_up.gif driftimine on vähemalt tagasi toodud.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 01:32:03 vasta tsitaadiga

Aga tegelt ka, mis neid EA-lastel viga on, ons siis tõesti nii raske drag&drft koos teha ? vanemates oli kõigil see niimodi (Nfsu1-2) Aga siis hakkavad jamama niimodi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 02:17:23 vasta tsitaadiga

drift ja drag on race type'id ja võivad siiski vastavalt nt uuringu tulemustele ja populaarsus pollidele võibolla osutuda ebapopulaarseks (vähe tõenäoline siiski), aga REPLAY feature on küll nii elementaarne asi, et selle ära võtmine ja tagasipanemine tekitab minus suurt segadust - nagu WTF tüübid, kui palju saab ühte mängu nude'ida????
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
simp
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 02:36:31 vasta tsitaadiga

niimoodi endal olemas see aga ei taha tööle minna...
ühe crackiga sai proovitud mis kohe kaasas oli kui tõmb...(no piracy) ostsin sellega tahtis windoosa error reportit saata...
teisega annab korraks musta pildi ette ja siis tagasi kinni see...
rohkem pole mina seda mängu näinud...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 02:40:42 vasta tsitaadiga

ERROR11 kirjutas:
on keegi selle peebu carboni kätte saanud.

koguaeg lykatakse edasi ja ma polegi kätte saanud


Ma helistan ja lasen Collectors Editioni peale ümber muuta ja maksan 70.- juurde ja saan kätte lõpuks icon_evil.gif ,huvitav kas nad lükkavad tava Carboni aega edasi kogu aeg,et inimesed ostaks kallima CE ja siis kui enamus kes tahavad on ära ostnud siis toovad lõpuks odavama carboni ka müügile icon_question.gif ....kindlasti nii ongi icon_evil.gif ....robbers

Btw CE on 20tk laos icon_wink.gif tava carboni saabumiskuupäev oli kõigepealt 13nov-siis 14nov--siis 16nov---nüüd 17nov jne icon_evil.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustsaba
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 18.11.2006 02:49:24 vasta tsitaadiga

Eitea, mul replayst suht savi, kuid Drag ja Drift mõlemad koos oleks bueno.

Ja Canyon Duel minema! icon_mad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 09:36:01 vasta tsitaadiga

hmm... pmt muidugi replay VS drag+drift jääks viimane peale. ega selles polegi küsimus, debiilne on see, et üldse replay ära on võetud - why?
veel üks kummaline avastus, nimelt..

nfsi on nüüd vist 10 mängu kokku - juubel!
selle puhul hakkasin nfsi soundtracked kokku otsima, päris head on, mulle on hp2 aegadest hakkasid väga meeldima ja praegu on ca 200 lugu 7-st nfsist icon_smile.gif

1. nfs - väga ei meeldinud
2. nfs2 /nfs2se - imeline, eriti 2 palyer split screen = lapsepõlve rõõmud
3. nfs 3 hot pursuit - esimene korralik 3d, super!
4. nfs roadchallege / high stakes - eksperiment damageiga, seinini parima karjääriga nfs imo
5. nfs porsche unleased - meeldiv vaheldus arcade'ile ja muidu igati korralik katsetus (katsetus, sest selle liini peale ei jäädud)
6. nfs 6 hot pursuit 2 (nfs3 on tagasi, aga parem mootor jne - super soundtrack)
7. nfs underground (esimest korda streetrace ja tuning - hea soundtrack)
8. nfs underground 2 (tuuningu edasiarendus ja uus liin, imeline soundtrack)
9. nfs most wanted /be (uus graafika mootor ja palju lisasid, tuuning +slowmo + speedbreakers - ok soundtrack, vajab harjumist siis on hea icon_smile.gif)
0. nfs carbon /ce (samal mootoril koledamas ja natuke igavamas linnas muidu üsna nauditav ja korralik asi - soundtracki kohapealt peab veel otsutama, sest mängus seda nagu polegi imo... artistid on siiki paljulubavad - goldfrapp, ladytron, grandmaster flash ect)

kuskile siina nimekirja võiks ka panna nfs motorcity vb...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karlaboy
HV vaatleja
karlaboy

liitunud: 31.03.2006




sõnum 18.11.2006 10:06:33 vasta tsitaadiga

aga carbonis on dragid üsna rasked lõpupoole
_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 18.11.2006 10:30:25 vasta tsitaadiga

minuarust polnud drag üldse raske. pigem nii lihtne et ei märkandki neid icon_wink.gif
_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?


viimati muutis marco 18.11.2006 10:38:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 10:37:58 vasta tsitaadiga

ma arvan, et ta pidas silmas mw, sest seal oli drag üsna challenge isegi, kurb on muidugi see, et see alati täpselt sama oli ja nii oli võimalik ära õppida mingi konkreetne drag...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 11:51:55 vasta tsitaadiga

rere252 kirjutas:
rere252 kirjutas:
seda, et ei lase carbonit uninstallida. kirjutab, et eainstall.dll could not been found kuigi fail on olemas. lahendus+??
aidake palun!!

Milles küsimus,plaat lugejasse ja avanenud aknast "uninstall" icon_eek.gif
Kui on image siis mount-id selle ja samamoodi uninstall icon_exclaim.gif
Teisiti ei saa icon_razz1.gif
JA viimane moodus(üsna efektiivne) = kustatad kõik failid jõuga ära,C kettalt ja siis ControPanelilt add/remove,mis ütleb et ei leia miskit sodi üles ja kustutab ennast ka sealt ära thumbs_up.gif Lõpuks kui tahad väga puhtaks teha,siis lenda rgeditiga register kah üle(suht pointless ettevõttmine) icon_lol.gif
Jõudu beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2006 12:57:07 vasta tsitaadiga

Aeron, Kas NFS 2 oli see, kus see Ford Indigo kah oli ? (parima handlinguga ) Toda sai ka kahekesi arvuti taga pelatud
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 18.11.2006 13:00:38 vasta tsitaadiga

NFS2 sai kunagi 5ndas klassis käies sõpradega alati peale kooli lõputult mängitud. split screeniga , väääga bueno.

Motor City Online pärast sai 2 nädalat koolist puudutud "haiguse" pärast, sest beta serverid olid lahti 23-08 meie aja järgi icon_biggrin.gif Parim tuunimise mäng siiani

Underground2 soundtrack jääb parimaks nii pikkuse kui sisu poolt. graafika kah suht väga hea

most wanted lihtsalt ei meeldi, halvim kõigist.

carbon on täitsa okei ainult liiga lühike

muidu kõiki proovind v.a. esimene nfs
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 13:03:40 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
ma arvan, et ta pidas silmas mw, sest seal oli drag üsna challenge isegi, kurb on muidugi see, et see alati täpselt sama oli ja nii oli võimalik ära õppida mingi konkreetne drag...

Niikaua kuni ei suudeta teha korraliku dragi ehk siis pmst ilma liikluseta ja sirge stripipeal ei ole seda ka mängu vaja.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlaboy
HV vaatleja
karlaboy

liitunud: 31.03.2006




sõnum 18.11.2006 13:04:31 vasta tsitaadiga

nfsmw on kuidagi imelik mäng seal on nagu pooled asjad puudu...aga carbonis on kõik olemas;)
_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 13:51:06 vasta tsitaadiga

Mulle just meeldis MW icon_biggrin.gif ,juhitavus oli enamus autodel thumbs_up.gif võrreldes carboniga oli juhitavus super.Ma ei tea mida nad seal carbonis paigast ära kruttisid aga driftis ainsana vähegi normaalne juhitavus icon_confused.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 14:06:37 vasta tsitaadiga

Kokkuvõtteks oli see va Carbon meeldiv ajaviide,aga sellist tuhinat nagu MW ei pakkunud kahjuks icon_neutral.gif
Põhjus on minujaoks lihtne,p..x miks peavad kõik mängud kuskil pimeduses "pärasooles" toimuma icon_evil.gif
Seepärast jätsin mõlemad undergroundid kah mängimata thumbs_up.gif Sihitu silmade punnitamine icon_wink.gif
Järgmise aasta üllitist ootama jäädes(mis toimuks päevavalges) icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlaboy
HV vaatleja
karlaboy

liitunud: 31.03.2006




sõnum 18.11.2006 14:32:02 vasta tsitaadiga

kas carbonis mõni auto 4veoga ka on?
_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 18.11.2006 14:34:37 vasta tsitaadiga

MW oli parem carbonist kuna too ei olnud nii lühike nagu carbon, aga muus osas on on carbon ikka parem.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 18.11.2006 14:36:54 vasta tsitaadiga

karlaboy kirjutas:
kas carbonis mõni auto 4veoga ka on?


subaru ja mitsu kindlasti, skyline peaks ka olema
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 18.11.2006 14:39:34 vasta tsitaadiga

imprekas ja lancer kindlasti, ja kas mitte üks lambodest ei ole ka 4vedu (tuletan diablost, niiet võin valetada icon_smile.gif )
ajaloost - ise lasime sõbraga nfs1 joystickuga nii et paar tundi sõidad saad 0.1 sekki aja maha, siis äratad sõbra üles ja lähed ise magama, jätad sõbra rekordit üritama icon_razz.gif fun oli. nfs2 oli imho bull, koledam ka kui 1. 3s oli ülikõva samm edasi, ja porsche reaalsus oli hea.. noh jne, veidi simum võiks igal juhul olla, või siis valik et kas sim või arc, ja drage oleks vaja ka. nii linnas kui stripil, aga mitte ühesuguse liiklusega vaid randomiga ikka icon_razz.gif ja storyline pikkus on carboni puhul jah parasjagu bull.. mina ei viitsi küll 3x mängu läbi mängida..

edit: ette jõuti, deem icon_biggrin.gif

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 18.11.2006 14:40:50 vasta tsitaadiga

karlaboy kirjutas:
kas carbonis mõni auto 4veoga ka on?


http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed:_Carbon#Official_cars

vaata ja uuri

Nagu päriselus peaks ka mängus autod esi- taga või 4-veolised olema. Lamborghini-d peaks kõik 4-veolised olema, Subaru ja Mitsubishi Lancer samamoodi


viimati muutis Mart352 18.11.2006 14:51:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.11.2006 14:58:50 vasta tsitaadiga

Skyline on ka tegelikult, iseasi, kas ta ka mängus on 4WD. Juicedis nt oli see tagaveoliseks tehtud icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 18.11.2006 15:51:03 vasta tsitaadiga

kas mulle tundub või ongi mw parema graafikaga kui carbon. mw sellised lahedad läiked ja stuffi. carbonis poleks nagu midagi uut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 15:54:27 vasta tsitaadiga

heix24 kirjutas:
kas mulle tundub või ongi mw parema graafikaga kui carbon. mw sellised lahedad läiked ja stuffi. carbonis poleks nagu midagi uut.

Carbonis sa ei näe neid kuna on ÖÖ koguaeg icon_lol.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 18.11.2006 16:28:56 vasta tsitaadiga

selles mõttes ongi nagu mw kõvem. eriti kaiff oli seal se päikese loojang. kus auto ja tee peegeldas, päris lahe vaade oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 19:11:54 vasta tsitaadiga

oeh, see drift on tegelikult päris loominguline ikka, sain mängu niipalju püsivaks et difiti ajal välja ei viska mängust ja see on piisav, tegelikult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 18.11.2006 19:33:14 vasta tsitaadiga

Sai ka siis Carbon muretsetud ja päris omapärane juhitavus peaks mainima ja drift-selle kohta ainulty harjumuse asi.
Muidu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 20:10:44 vasta tsitaadiga

carbonis drift thumbs_up.gif
palju erinevaid masinaid, mida costumize ida... kuid millegi pärast MW meeldis rohkem icon_rolleyes.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 18.11.2006 23:29:10 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et kui bossiga on sõit tehtud, siis ei ole põhimõtteliselt neid territooriume vaja enam kaitsta, mis olid enne bossi võidetud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 18.11.2006 23:33:38 vasta tsitaadiga

Ma igatahes hakkasin teist korda veel tegema, teise klassiga siis, valisin exotic ja siiamaani olen 32% teinud läbi ja pole veel kordagi mingit performance juppi ostnud, 20% juures vahetasin alfa lotuse vastu. Avastasin ka et drifti on lihtsam teha seest vaates, ma ei tea miks aga on.
Seega hetkel ei ole ühtegi halba sõna ütelda, see on selline mäng et algul ei meeldi aga kui siis natuke teed siis seda rohkem hakkab meeldima, Pluss on veel päris palju seal ju teha, kui karjäär läbi on, proovi kõik reward cardid lahti saada, pluss siis veel MP. Seega tundub et on suht hästi õnnestunud EA-l seekord.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gardy
HV kasutaja
gardy

liitunud: 01.09.2005




sõnum 18.11.2006 23:58:15 vasta tsitaadiga

kes siis yldiselt millega s6idab ??? ise algusest saadik muscle klassis pysinud......meeldib kuidas need kylglibisemisse satuvad jms.......tuner'id on nagu mingid pedevilkurid............. ja exotic....eks proovin kui karj22r l2bi.....
beer_yum.gif

PS! millal eestis myyki tuli ja palu maksab ??


Ise oman m2ngu miski kolmandat n2dalat alles ja pidin 65€ v2lja k2ima nii et koliseb (Collectors edition) icon_neutral.gif

_________________
?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 00:04:11 vasta tsitaadiga

jube stiilne ju tegelt
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandm4N
HV vaatleja
Sandm4N

liitunud: 14.08.2005




sõnum 19.11.2006 00:20:51 vasta tsitaadiga

Tere, tekkis selline probleem et NFS Carboni mängimisel ei kuvata tekstuure korralikult. On vaid valged kastikesed ja muu jama.
Pilt kah:

Milles v6ib olla probleem?
Operatsioonisysteemiks on Windows XP Home (SP 2)
Videokaart Geforce MX 440.
DirectX 9.0c

Öeldi, et videokaart on vana. Kas siis midagi teha ei annaks?

_________________
Vahetasin kasutajat, uus kasutaja Tomv
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 19.11.2006 00:22:17 vasta tsitaadiga

Sandm4N kirjutas:
Öeldi, et videokaart on vana. Kas siis midagi teha ei annaks?


Uus video osta. MX440 tänapäeva mänge enam ei mängi.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 00:26:36 vasta tsitaadiga

Sõber proovis kah MX440'ga mängida, ning tõesti samasugune nägi asi välja icon_razz.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 00:37:01 vasta tsitaadiga

MX-il pole sheidereid jm, selle pilt näebki selline välja ilmselt
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 00:37:06 vasta tsitaadiga

r22kige kust te k6ik ostsite selle tahaks kah osta
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Carbon mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 64, 65, 66  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.