|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rere252
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
17.11.2006 20:59:14
|
|
|
seda, et ei lase carbonit uninstallida. kirjutab, et eainstall.dll could not been found kuigi fail on olemas. lahendus+??
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
17.11.2006 21:22:14
|
|
|
| keegi teab mingit mod'i, addon'i millega saab kõik autod unlockida. Pmst enam mängida ei viitsi aga driftimine on ikka veel lõbus ning oleks pull kui saaks rohkemate autodega proovida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlaboy
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006
|
17.11.2006 22:23:02
|
|
|
palju selle mängu keskmine poe hind on?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paaver
HV veteran
liitunud: 07.06.2005
|
17.11.2006 22:38:45
|
|
|
on keegi selle peebu carboni kätte saanud.
koguaeg lykatakse edasi ja ma polegi kätte saanud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
17.11.2006 23:40:48
|
|
|
ERROR11, Saada mail ja küsi, milles värk on.
| mTim kirjutas: |
| MW-s oli bemm, selles on Audi, arvatavasti sis järgmises võetakse ette opel või volkswagen 8) |
Pigem mersu või Porsche.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
17.11.2006 23:52:16
|
|
|
tundub, et lähevad rahvaautodele üle, nii et mina ennustan küll midagi lihtsamat nt. FIAT,KODA jne
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
18.11.2006 00:02:36
|
|
|
| kickija kirjutas: |
tundub, et lähevad rahvaautodele üle, nii et mina ennustan küll midagi lihtsamat nt. FIAT,KODA jne  |
võiks ennem mosse olla kui fiat või koda
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rere252
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
18.11.2006 00:11:06
|
|
|
| rere252 kirjutas: |
| seda, et ei lase carbonit uninstallida. kirjutab, et eainstall.dll could not been found kuigi fail on olemas. lahendus+?? |
aidake palun!!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
18.11.2006 00:35:41
|
|
|
endal torkas pähe üks asi, et wtf tuuningautode mäng ja põhjavalgustust pole!!!
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
18.11.2006 00:39:36
|
|
|
seda asja juba kurdeti eelmisel või üleelmisel lehel.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.11.2006 00:41:07
|
|
|
See tundub üldse suht kiiruga tehtud mäng olevat. Peaasi, et raha saaks mängu eest. Kiirendusvõistlust polnud ka viitsitud üldse lisada mu arust kõige ägedam race tüüp üldse.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
18.11.2006 00:42:34
|
|
|
see, et dragi ära võtsid, see oli jah natuke idiootsus, aga driftimine on vähemalt tagasi toodud.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
18.11.2006 01:32:03
|
|
|
| Aga tegelt ka, mis neid EA-lastel viga on, ons siis tõesti nii raske drag&drft koos teha ? vanemates oli kõigil see niimodi (Nfsu1-2) Aga siis hakkavad jamama niimodi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
18.11.2006 02:17:23
|
|
|
drift ja drag on race type'id ja võivad siiski vastavalt nt uuringu tulemustele ja populaarsus pollidele võibolla osutuda ebapopulaarseks (vähe tõenäoline siiski), aga REPLAY feature on küll nii elementaarne asi, et selle ära võtmine ja tagasipanemine tekitab minus suurt segadust - nagu WTF tüübid, kui palju saab ühte mängu nude'ida????
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simp
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2006
|
18.11.2006 02:36:31
|
|
|
niimoodi endal olemas see aga ei taha tööle minna...
ühe crackiga sai proovitud mis kohe kaasas oli kui tõmb...(no piracy) ostsin sellega tahtis windoosa error reportit saata...
teisega annab korraks musta pildi ette ja siis tagasi kinni see...
rohkem pole mina seda mängu näinud...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
18.11.2006 02:40:42
|
|
|
| ERROR11 kirjutas: |
on keegi selle peebu carboni kätte saanud.
koguaeg lykatakse edasi ja ma polegi kätte saanud |
Ma helistan ja lasen Collectors Editioni peale ümber muuta ja maksan 70.- juurde ja saan kätte lõpuks ,huvitav kas nad lükkavad tava Carboni aega edasi kogu aeg,et inimesed ostaks kallima CE ja siis kui enamus kes tahavad on ära ostnud siis toovad lõpuks odavama carboni ka müügile ....kindlasti nii ongi ....robbers
Btw CE on 20tk laos tava carboni saabumiskuupäev oli kõigepealt 13nov-siis 14nov--siis 16nov---nüüd 17nov jne
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustsaba
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
18.11.2006 02:49:24
|
|
|
Eitea, mul replayst suht savi, kuid Drag ja Drift mõlemad koos oleks bueno.
Ja Canyon Duel minema!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
18.11.2006 09:36:01
|
|
|
hmm... pmt muidugi replay VS drag+drift jääks viimane peale. ega selles polegi küsimus, debiilne on see, et üldse replay ära on võetud - why?
veel üks kummaline avastus, nimelt..
nfsi on nüüd vist 10 mängu kokku - juubel!
selle puhul hakkasin nfsi soundtracked kokku otsima, päris head on, mulle on hp2 aegadest hakkasid väga meeldima ja praegu on ca 200 lugu 7-st nfsist
1. nfs - väga ei meeldinud
2. nfs2 /nfs2se - imeline, eriti 2 palyer split screen = lapsepõlve rõõmud
3. nfs 3 hot pursuit - esimene korralik 3d, super!
4. nfs roadchallege / high stakes - eksperiment damageiga, seinini parima karjääriga nfs imo
5. nfs porsche unleased - meeldiv vaheldus arcade'ile ja muidu igati korralik katsetus (katsetus, sest selle liini peale ei jäädud)
6. nfs 6 hot pursuit 2 (nfs3 on tagasi, aga parem mootor jne - super soundtrack)
7. nfs underground (esimest korda streetrace ja tuning - hea soundtrack)
8. nfs underground 2 (tuuningu edasiarendus ja uus liin, imeline soundtrack)
9. nfs most wanted /be (uus graafika mootor ja palju lisasid, tuuning +slowmo + speedbreakers - ok soundtrack, vajab harjumist siis on hea )
0. nfs carbon /ce (samal mootoril koledamas ja natuke igavamas linnas muidu üsna nauditav ja korralik asi - soundtracki kohapealt peab veel otsutama, sest mängus seda nagu polegi imo... artistid on siiki paljulubavad - goldfrapp, ladytron, grandmaster flash ect)
kuskile siina nimekirja võiks ka panna nfs motorcity vb...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlaboy
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006
|
18.11.2006 10:06:33
|
|
|
aga carbonis on dragid üsna rasked lõpupoole
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
18.11.2006 10:30:25
|
|
|
minuarust polnud drag üldse raske. pigem nii lihtne et ei märkandki neid
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"?
viimati muutis marco 18.11.2006 10:38:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
18.11.2006 10:37:58
|
|
|
ma arvan, et ta pidas silmas mw, sest seal oli drag üsna challenge isegi, kurb on muidugi see, et see alati täpselt sama oli ja nii oli võimalik ära õppida mingi konkreetne drag...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.11.2006 11:51:55
|
|
|
| rere252 kirjutas: |
| rere252 kirjutas: |
| seda, et ei lase carbonit uninstallida. kirjutab, et eainstall.dll could not been found kuigi fail on olemas. lahendus+?? |
aidake palun!! |
Milles küsimus,plaat lugejasse ja avanenud aknast "uninstall"
Kui on image siis mount-id selle ja samamoodi uninstall
Teisiti ei saa
JA viimane moodus(üsna efektiivne) = kustatad kõik failid jõuga ära,C kettalt ja siis ControPanelilt add/remove,mis ütleb et ei leia miskit sodi üles ja kustutab ennast ka sealt ära Lõpuks kui tahad väga puhtaks teha,siis lenda rgeditiga register kah üle(suht pointless ettevõttmine)
Jõudu
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.11.2006 12:57:07
|
|
|
| Aeron, Kas NFS 2 oli see, kus see Ford Indigo kah oli ? (parima handlinguga ) Toda sai ka kahekesi arvuti taga pelatud
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
18.11.2006 13:00:38
|
|
|
NFS2 sai kunagi 5ndas klassis käies sõpradega alati peale kooli lõputult mängitud. split screeniga , väääga bueno.
Motor City Online pärast sai 2 nädalat koolist puudutud "haiguse" pärast, sest beta serverid olid lahti 23-08 meie aja järgi Parim tuunimise mäng siiani
Underground2 soundtrack jääb parimaks nii pikkuse kui sisu poolt. graafika kah suht väga hea
most wanted lihtsalt ei meeldi, halvim kõigist.
carbon on täitsa okei ainult liiga lühike
muidu kõiki proovind v.a. esimene nfs
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
18.11.2006 13:03:40
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| ma arvan, et ta pidas silmas mw, sest seal oli drag üsna challenge isegi, kurb on muidugi see, et see alati täpselt sama oli ja nii oli võimalik ära õppida mingi konkreetne drag... |
Niikaua kuni ei suudeta teha korraliku dragi ehk siis pmst ilma liikluseta ja sirge stripipeal ei ole seda ka mängu vaja.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlaboy
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006
|
18.11.2006 13:04:31
|
|
|
nfsmw on kuidagi imelik mäng seal on nagu pooled asjad puudu...aga carbonis on kõik olemas;)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.11.2006 14:06:37
|
|
|
Kokkuvõtteks oli see va Carbon meeldiv ajaviide,aga sellist tuhinat nagu MW ei pakkunud kahjuks
Põhjus on minujaoks lihtne,p..x miks peavad kõik mängud kuskil pimeduses "pärasooles" toimuma
Seepärast jätsin mõlemad undergroundid kah mängimata Sihitu silmade punnitamine
Järgmise aasta üllitist ootama jäädes(mis toimuks päevavalges)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlaboy
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006
|
18.11.2006 14:32:02
|
|
|
kas carbonis mõni auto 4veoga ka on?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
18.11.2006 14:34:37
|
|
|
MW oli parem carbonist kuna too ei olnud nii lühike nagu carbon, aga muus osas on on carbon ikka parem.
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
18.11.2006 14:36:54
|
|
|
| karlaboy kirjutas: |
| kas carbonis mõni auto 4veoga ka on? |
subaru ja mitsu kindlasti, skyline peaks ka olema
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
18.11.2006 14:39:34
|
|
|
imprekas ja lancer kindlasti, ja kas mitte üks lambodest ei ole ka 4vedu (tuletan diablost, niiet võin valetada )
ajaloost - ise lasime sõbraga nfs1 joystickuga nii et paar tundi sõidad saad 0.1 sekki aja maha, siis äratad sõbra üles ja lähed ise magama, jätad sõbra rekordit üritama fun oli. nfs2 oli imho bull, koledam ka kui 1. 3s oli ülikõva samm edasi, ja porsche reaalsus oli hea.. noh jne, veidi simum võiks igal juhul olla, või siis valik et kas sim või arc, ja drage oleks vaja ka. nii linnas kui stripil, aga mitte ühesuguse liiklusega vaid randomiga ikka ja storyline pikkus on carboni puhul jah parasjagu bull.. mina ei viitsi küll 3x mängu läbi mängida..
edit: ette jõuti, deem
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
18.11.2006 14:40:50
|
|
|
| karlaboy kirjutas: |
| kas carbonis mõni auto 4veoga ka on? |
http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed:_Carbon#Official_cars
vaata ja uuri
Nagu päriselus peaks ka mängus autod esi- taga või 4-veolised olema. Lamborghini-d peaks kõik 4-veolised olema, Subaru ja Mitsubishi Lancer samamoodi
viimati muutis Mart352 18.11.2006 14:51:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
18.11.2006 14:58:50
|
|
|
Skyline on ka tegelikult, iseasi, kas ta ka mängus on 4WD. Juicedis nt oli see tagaveoliseks tehtud
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix24
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
18.11.2006 15:51:03
|
|
|
| kas mulle tundub või ongi mw parema graafikaga kui carbon. mw sellised lahedad läiked ja stuffi. carbonis poleks nagu midagi uut.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.11.2006 15:54:27
|
|
|
| heix24 kirjutas: |
| kas mulle tundub või ongi mw parema graafikaga kui carbon. mw sellised lahedad läiked ja stuffi. carbonis poleks nagu midagi uut. |
Carbonis sa ei näe neid kuna on ÖÖ koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix24
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
18.11.2006 16:28:56
|
|
|
| selles mõttes ongi nagu mw kõvem. eriti kaiff oli seal se päikese loojang. kus auto ja tee peegeldas, päris lahe vaade oli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
18.11.2006 19:11:54
|
|
|
oeh, see drift on tegelikult päris loominguline ikka, sain mängu niipalju püsivaks et difiti ajal välja ei viska mängust ja see on piisav, tegelikult
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cristallic
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005
|
18.11.2006 19:33:14
|
|
|
Sai ka siis Carbon muretsetud ja päris omapärane juhitavus peaks mainima ja drift-selle kohta ainulty harjumuse asi.
Muidu
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
18.11.2006 20:10:44
|
|
|
carbonis drift
palju erinevaid masinaid, mida costumize ida... kuid millegi pärast MW meeldis rohkem
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
18.11.2006 23:29:10
|
|
|
| Kas ma saan õigesti aru, et kui bossiga on sõit tehtud, siis ei ole põhimõtteliselt neid territooriume vaja enam kaitsta, mis olid enne bossi võidetud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
18.11.2006 23:33:38
|
|
|
Ma igatahes hakkasin teist korda veel tegema, teise klassiga siis, valisin exotic ja siiamaani olen 32% teinud läbi ja pole veel kordagi mingit performance juppi ostnud, 20% juures vahetasin alfa lotuse vastu. Avastasin ka et drifti on lihtsam teha seest vaates, ma ei tea miks aga on.
Seega hetkel ei ole ühtegi halba sõna ütelda, see on selline mäng et algul ei meeldi aga kui siis natuke teed siis seda rohkem hakkab meeldima, Pluss on veel päris palju seal ju teha, kui karjäär läbi on, proovi kõik reward cardid lahti saada, pluss siis veel MP. Seega tundub et on suht hästi õnnestunud EA-l seekord.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gardy
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2005
|
18.11.2006 23:58:15
|
|
|
kes siis yldiselt millega s6idab ??? ise algusest saadik muscle klassis pysinud......meeldib kuidas need kylglibisemisse satuvad jms.......tuner'id on nagu mingid pedevilkurid............. ja exotic....eks proovin kui karj22r l2bi.....
PS! millal eestis myyki tuli ja palu maksab ??
Ise oman m2ngu miski kolmandat n2dalat alles ja pidin 65 v2lja k2ima nii et koliseb (Collectors edition)
_________________ ? |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
19.11.2006 00:04:11
|
|
|
| jube stiilne ju tegelt
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandm4N
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2005
|
19.11.2006 00:20:51
|
|
|
Tere, tekkis selline probleem et NFS Carboni mängimisel ei kuvata tekstuure korralikult. On vaid valged kastikesed ja muu jama.
Pilt kah:
Milles v6ib olla probleem?
Operatsioonisysteemiks on Windows XP Home (SP 2)
Videokaart Geforce MX 440.
DirectX 9.0c
Öeldi, et videokaart on vana. Kas siis midagi teha ei annaks?
_________________ Vahetasin kasutajat, uus kasutaja Tomv |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
19.11.2006 00:22:17
|
|
|
| Sandm4N kirjutas: |
| Öeldi, et videokaart on vana. Kas siis midagi teha ei annaks? |
Uus video osta. MX440 tänapäeva mänge enam ei mängi.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
19.11.2006 00:26:36
|
|
|
Sõber proovis kah MX440'ga mängida, ning tõesti samasugune nägi asi välja
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
19.11.2006 00:37:01
|
|
|
MX-il pole sheidereid jm, selle pilt näebki selline välja ilmselt
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
19.11.2006 00:37:06
|
|
|
| r22kige kust te k6ik ostsite selle tahaks kah osta
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|