Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 23:29:32 vasta tsitaadiga

340 eek on tund ja 220 väljasõit.. kuidas 440 said... ei mõista:P

ahjaa.. miinimum on pooltundi, isegi kui tehnik saab asja 2 min tööle:)

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 23:53:37 vasta tsitaadiga

Peale igasugust ootamist, anti mulle siis seadmed kätte, tulin nendega koju ning ootasin kuupäeva mil lubati teenus aktveerida aga oh mind lihtsameelset. icon_lol.gif Päev ennem helistasid teenindusest, et ei saa mitte veel teenust aktiveerida ja ootasin siis edasi oma seadmete otsas. Lõpuks reedel oli siis päev millal ühendasin oma seadmed ära. icon_wink.gif thumbs_up.gif
Ruuteri seadistamine käis kiirelt, nett oli eelmisest netist (mis jõudis minuni jagatud adsl ühenduse näol) kiirem, lihtsameelselt lootsin siis näha ka pilti aga taas ämber: pool tundi digilaiku ekraanil, seejärel must kast. Sai siis mitu korda ka abitelefoni kasutaud ja lõpptulemus oli see, et sumbuvus liig suur ja homme lubasid uuesti kontakti võtta. Niipalju siis minu kogemustest DTV'ga 78 tunni jooksul, mil olen pidand vaatama musta kasti... icon_evil.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.11.2006 23:54:58 vasta tsitaadiga

lauripoiss kirjutas:
Kas keegi üldse on saanud üle 10mb kiirust kätte kui DigiTv ei tööta?


Kiirusetesti järgi max 10,3mbit kuid reaalne stabiilne download on siiski ~1,15mb/sec e. 9,2mbit (e. 1180-1190kb/sec) mis on ka normaalne.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 13.11.2006 00:16:02 vasta tsitaadiga

Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 9.6 kuni 11.6 Mbps.

Kui kaabeldust vaatad, siis tehnikud ytlesid, et ära jaga kaabeldust laiali enne filtrit, kui niimoodi endal paika panin siis liinist pidi minul läbi mahtuma lausa 19Mbps
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 13.11.2006 00:36:21 vasta tsitaadiga

decrakas kirjutas:
340 eek on tund ja 220 väljasõit.. kuidas 440 said... ei mõista:P

ahjaa.. miinimum on pooltundi, isegi kui tehnik saab asja 2 min tööle:)


Filter maksab ka ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 01:10:47 vasta tsitaadiga

lauripoiss kirjutas:
Kas keegi üldse on saanud üle 10mb kiirust kätte kui DigiTv ei tööta?

13 mbiti e. 1700 kb/s max kätte saanud. ftp.cool.hot.ee ja ftp://ftp.estpak.ee/ 2 faili korraga.
ruuter.ee üle 10 pole saanud

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 13.11.2006 01:29:14 vasta tsitaadiga

mis see filter endast kujutab?

mul see krdi jupp, mis modemisse ja telefoni jagab on ka mingi vana nokia ruuteri oma...speedtouchi oma vedeleb kusagil pole aega old vahetada! a sellest vist ei tohiks midagi oleneda.
eniveiz kunagi peab natsa juhtmenussi tegema ja kui siis ka sittagi ei muutu siis mai tea rsk...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.11.2006 01:45:36 vasta tsitaadiga

sellest küll midagi ei olene.
endal samuti mitu aastat vana adsl lighti aegne see filter.

13mbit pole ka ilmselt stabiilne ja kaua püstiv kiirus.

praeguse digitv puhul on igatahes se 1,15mb/sec (e. 9,2mbit) õige
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 13.11.2006 08:14:01 vasta tsitaadiga

InterFace... Kasuta suur- ja väiketähti vähemalt ühikutes õigesti... ehk siis 1,15Mb/sec = 1,15megabitti sekundis, 1,15MB/sec = 9.2megabitti sekundis
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.11.2006 11:14:34 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
InterFace... Kasuta suur- ja väiketähti vähemalt ühikutes õigesti... ehk siis 1,15Mb/sec = 1,15megabitti sekundis, 1,15MB/sec = 9.2megabitti sekundis


kõigile niikuinii arusaadav , hull vajadus nokkida. kirjutan kenasti mb ja mbit välja. ainult paldiski mnt valgepehmenunnutoa kasutaja ei saaks sellest aru
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 13.11.2006 11:38:33 vasta tsitaadiga

See on veel andestatav, ise ka ei viitsi suurt tähte sinna vahest toppida. Vähemalt on õige ühikud, mõni paneb ikka päris võssa vahest ( ala tema ühendus on 12 megabaiti sekundis jne )
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.11.2006 14:01:26 vasta tsitaadiga

Tartus Veeriku linnaosas didiTV pilt jebib(täpsemalt Varju tn). juba 5 päev, eks peab jälle kõnedega tüütama hakkama, sest iseenesest need jamad ilmselt ei lahendu
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karu
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2002




sõnum 13.11.2006 14:11:29 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
See on veel andestatav, ise ka ei viitsi suurt tähte sinna vahest toppida. Vähemalt on õige ühikud, mõni paneb ikka päris võssa vahest ( ala tema ühendus on 12 megabaiti sekundis jne )

"ei viitsi" ? mis huvitav vabandus icon_smile.gif

äärmuslik näide, kuid siiski...
http://www.cnn.com/TECH/space/9909/30/mars.metric.02/
oops

mega on suur M, bait on suur B, ja megabaiti on MiB icon_smile.gif
http://physics.nist.gov/cuu/Units/binary.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 13.11.2006 15:27:34 vasta tsitaadiga

ohh issand mille kallal on vaja nokkida icon_wink.gif


Milliste kiirusetestidega te teete icon_question.gif
http://speed.hot.ee icon_question.gif

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.11.2006 15:32:27 vasta tsitaadiga

www.ruuter.ee annab kuni 10,3
speed.hot.ee ands mingi 9-10 vahele. täpselt ei mäleta , pole kodus.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 13.11.2006 17:44:04 vasta tsitaadiga

karu kirjutas:

mega on suur M, bait on suur B, ja megabaiti on MiB icon_smile.gif
http://physics.nist.gov/cuu/Units/binary.html


MiB on siiski mebibait... ja interface, kui sa kirjutad ühes postis mb, aga mbiti ei maini kordagi, siis kurat võtaks, ei viitsi teised kasutajad ennast vaevata mõtlemisega, millist pagana ühikut sa nüüd mõtlesid... kuigi kirjutan ka ise enamik poste ilma, et näpp shifti puudutaks, siis ühikute puhul üritaks siiski täpsed olla...

ja mahuühikute mõisted on ilusti ka meie wikis olemas: http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Bittide_ja_baitide_eesliited
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 13.11.2006 17:44:41 vasta tsitaadiga

Mh nii et te ikkagi soovitate mul tehnikud kohale kutsuda?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 19:10:24 vasta tsitaadiga

lauripoiss kirjutas:
Mh nii et te ikkagi soovitate mul tehnikud kohale kutsuda?

Kui probleem sinus pole, ei pea sa ka tehnikute eest maksma. Enne muidugi suhtle telefoni teel et ehk leiavad lahenduse.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 20:23:28 vasta tsitaadiga

aa, bitid ja baidid. see läheb nii teemasse.

ja kõik kes kiirust mõõdavad, lugege seda: http://www.elion.ee/docs/yhenduse_kiiruse_metoodika.pdf
seal on täpselt kirjas kuidas kiirust mõõta. kui ei tule õige number kokku, siis pöörduge elioni tehnilise toe poole. samas pidage meeles seda, mida teile arve peal kiiruseks kirjutatakse. üldse tuletage meelde, kas olete näinud elioni töötaja allkirjaga paberit, mis teile kiiremat kui 1 Mbit/s või 2 Mbit/s ühendust lubab. 12Mbit/s elioni kodulehel on reklaam. kurtke tarbijakaitsele.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pägalik
HV kasutaja
Pägalik

liitunud: 11.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 21:22:43 vasta tsitaadiga

huvitav, kas mina olen ainuke, kelle meelest Elioni digiraadio kanalid nihkes ja muidu segamini on? Vähemalt Elioni tehnik väitis telefoni teel, et tema kuuleb sellest küll esimest korda.

Aga
Unustamatud lemmikud:
70's Hits alt tuleb 80's Hits
80's Hits alt tuleb 90's Hits
90's Hits alt tuleb 70's Hits

Rokkmuusika:
Big Band Swing (huvitav, mida see sealt otsib) alt tuleb Classic Rock
Classic Rock alt tuleb Metal
Metal alt tuleb Alternative
Alternative alt tuleb mingi tantsumuusika hoopistükkis.

Ja nii edasi...

_________________
selle koha peal peaks olema allkiri


viimati muutis Pägalik 14.11.2006 12:15:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:22:42 vasta tsitaadiga

Kas see kui ma lasen Azureusil koguaeg maksimumiga (~60 k/sec) uploadida, mõjutab kuidagi digi tv'd? N. puldi signaali saatmine jaama kanali või mis iganes vahetuseks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 13.11.2006 22:31:02 vasta tsitaadiga

EI, digitv on alati eelisjärjekorras. St kui tõmbad midagi ja digitv käib, siis pigem jääb see tõmbamine aeglasemsk kui see et kehvem pilt tuleb vms.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:45:59 vasta tsitaadiga

krt kas digitvel on pordid lahti või kinni kui kasutad kodu2-ga?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:53:16 vasta tsitaadiga

krt kas elioni koduleht nii kaugel?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.11.2006 01:12:06 vasta tsitaadiga

165 on ka raske valida ja kysida telefoni teel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 11:33:08 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
lauripoiss kirjutas:
Mh nii et te ikkagi soovitate mul tehnikud kohale kutsuda?

Kui probleem sinus pole, ei pea sa ka tehnikute eest maksma. Enne muidugi suhtle telefoni teel et ehk leiavad lahenduse.

ja oled kindel, et kutid ei tule sulle koju mõõtma ja ei hakka sinu liini testima ja kruttima, ning küsivad raha ja lähevad siis enda keskussesse ja keeravad kiirust juurde? icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.11.2006 11:47:38 vasta tsitaadiga

jonx, kutid ei tule sle koju...sa pead neid koju ise tahma...alati mõõdetakse liini parameetreid jaamast kuni koju välja. beer_yum.gif
Aga miks nad peaksid sellist asja yldse tegema ja kuidas? Kiirusepiiranguid pannakse ikka juhtimiskeskuses kasutajatunnuse põhjal icon_rolleyes.gif
ma ei usu, et nad mingi rikke eest suuri summasid nüüd saavad, ikka tööaeg on see mis maksab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 12:47:21 vasta tsitaadiga

darkside, point ongi selles, las tulevad koju, eks ma ise ka tahan, et asi korda saaks. Kardan aga seda, et tulevad ja pusivad seal minu liini, küsivad kohaletuleku papi+töö raha ja lõpptulemus on see, et teevad asju millega ka ise kodus hakkama oleks saand aga viga on ikka neis või nende endi liinis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juser
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2001




sõnum 14.11.2006 14:25:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi kanali NASN IP-d oskab öelda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 14.11.2006 14:31:05 vasta tsitaadiga

Vaatab võtan kuu lõpus asja ette kui paremaks pole läinud... ükskõik kuna ei mõõda alati saan tulemuseks 5.5 vahel harva 7 raha maksan 12mb/2mb eest. icon_evil.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.11.2006 14:34:07 vasta tsitaadiga

lauripoiss, digi tv töötab? sa ei maksa ju midagi juurde kui sl 12mb/2mb on icon_neutral.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.11.2006 14:38:01 vasta tsitaadiga

lauripoiss kirjutas:
Vaatab võtan kuu lõpus asja ette kui paremaks pole läinud... ükskõik kuna ei mõõda alati saan tulemuseks 5.5 vahel harva 7 raha maksan 12mb/2mb eest. icon_evil.gif


täitsa default sätetega andis mullgi 5.5-6kanti need testid. logid ruuterisse sisse ja võtad ühe linnukese maha. mingi web encryption oli äkki. peast hetkel ei mäleta ja pole ruuterilähedal ka. siis näitab 9-10 kanti numbreid.

mida sa sellest kiirusetestist ikka taga ajad. palju download on ? toru/datanet/estpak peaks stabiiln 1180 olema siis okei
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 14.11.2006 16:57:16 vasta tsitaadiga

Töötab digiTV aint kui vahel arvuti taga vaatan siis kas VLC jookseb kokku või hakkab viskama ruudukesi ekraanile. Torust pole proovinud tõmmata aga proovin ära need nipid. =)

InterFace
Saad sa selle asja järgi uurida?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 17:06:40 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus kas see 'web encryption' mahavõtt teeb reaalselt ka asja kiiremaks/paremaks või on see ainult selleks et testides ilusaid numbreid näha?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.11.2006 17:11:53 vasta tsitaadiga

testid ikka testid. brauseripõhistes testides tuleb kõva paar megabitti juurde.

reaalne download on sellega ja selleta ikka ~9,2mbit eh 1.15 mega sekundis
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omnibook
HV kasutaja
omnibook

liitunud: 17.07.2005




sõnum 14.11.2006 17:26:55 vasta tsitaadiga

tere,
sai käidud mõni päev tagasi elionis ja DTV tehtud. Lubati kolmapäevaks sisse panna, kuid täna vaatasin et neti kiirus on 6Mb/s. Ok hakkasin siis uut tehnikat taha panema(ruuter ja tvbox).
ruuter taha panudud, kõik funksib normaalselt(aint kiirus on langenud 4Mb/s peale). Hakkasin siis digiboxiga möllama, ühendasin ära panin teleri käima ja viskas selle elion DTV logo ette.
Möllasin sellega, aga see DTV pult ei toonud menüüdki ette kui klikkisin vastavat nuppu(muidu saab selle boxiga ühendust, mingi numbreid on võimalik tv nurka valida: ).
Hakkasin siis nuppe klõpsima ja home nupuga viskab veateate: Could not open file. file://localhost/etc/htdocs-about/viga.html

Ma ei jaga matsu mis nüüd viga võiks olla.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.11.2006 17:31:49 vasta tsitaadiga

1) logi ruuterisse sisse ja seadista ära. vaata , et oleks netti connecttud ka. ta automaatselt ei lähe

2) ühenda digiboxiga ära , kui net olemas siis tuleb pilt ka

3) puldiga oli alguses jah mingi keberniitsius. vasakust või paremast ülemisest nupust sain "käima" kuidagi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 17:38:33 vasta tsitaadiga

See vasak ülemine nupp ongi mõeldud puldi digi tv asendisse/lainele lülitamiseks vms.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 14.11.2006 20:30:42 vasta tsitaadiga

Mina ei leidnud seda web encryption enda rooteri seadistustest küll kuskilt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 14.11.2006 20:39:28 vasta tsitaadiga

omnibook kirjutas:
tere,
sai käidud mõni päev tagasi elionis ja DTV tehtud. Lubati kolmapäevaks sisse panna, kuid täna vaatasin et neti kiirus on 6Mb/s.


Internet võibki varem sulle sisse tulla aga kui sul kolmapäevaks alles lubatud siis homme võib alles teleka pilt tulla ju.
Minul oli nii et päev varem tuli nett(mingi 1-2 mega) aga pilt ja õige neti kiirus alles õigel päeval.

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 20:46:34 vasta tsitaadiga

Mul on kah nii, et praegu on 3mb/s kuigi täna isa liitus. Ennem oli nii 1,2mb/s. Et DTV-d ei tohiks praegu olla ? Praegu mul muidu vana modem ja ruuter järgi ja pole midagi teinud icon_rolleyes.gif Lihtsalt lambist oli kiirus 3 korda suurem.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 14.11.2006 21:33:16 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
Mul on kah nii, et praegu on 3mb/s kuigi täna isa liitus. enne oli nii 1,2mb/s. Et DTV-d ei tohiks praegu olla ? Praegu mul muidu vana modem ja ruuter järgi ja pole midagi teinud icon_rolleyes.gif Lihtsalt lambist oli kiirus 3 korda suurem.



Jeaap.. thumbs_up.gif DTV peaks tulema kas lubatud päval või hiljem...

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.11.2006 22:50:05 vasta tsitaadiga

Speedtouch > Configuration > Configure ja sealt alt Web Browsing Interception tuleb panna Diabled noja siis Apply

ei oldki encryption icon_razz.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 14.11.2006 22:57:18 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Speedtouch > Configuration > Configure ja sealt alt Web Browsing Interception tuleb panna Diabled noja siis Apply



Aga räägi kas see mõjutab ka midagi nüüd et see itersception off on?

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.11.2006 22:58:49 vasta tsitaadiga

No eksa näe, proovi ja vaata. brauseripõhised kiirusetestid näitavad nüüd 2-3mbit suuremaid numbreid kui see disabled.
see siis kõikidele nendele kes vinguvad et ainult ~6 näitab
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AO
HV kasutaja
AO

liitunud: 23.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 23:13:08 vasta tsitaadiga

tundub suht ebavajalik asi olema

What is the Web Browser Interception:
This feature provides the Address filtering for Parental Control. It also is the custom error 404 page, with this feature enabled, if you try to go to a website which doesn't exist or is down the router will display it's own custom error 404 page, not the classic Internet Explorer "Page cannot be found".

Turning this feature off disables the router from looking at the address, and if you go to a website which is down you will get the normal Internet Explorer 404 and Parental Control will not function.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 14.11.2006 23:17:57 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
No eksa näe, proovi ja vaata. brauseripõhised kiirusetestid näitavad nüüd 2-3mbit suuremaid numbreid kui see disabled.
see siis kõikidele nendele kes vinguvad et ainult ~6 näitab


Nojah, näitab jah rohkem. Mul näitab nüüd 6 megabitti icon_smile.gif eriti lahe. Ennem oli 3. Peale uue softi panekut on wifi ikka eriti metsa.

Huvi pärast võiks keegi oma ruuteri mudeli ja softi versiooni anda ja siis arvuti/seadme andmed, et ma tahaks näha kes ja millega saab selle SpeedTouchi ruuteriga üle wifi reaalselt ~12Mbit/s kätte. Mul ei ole siiani õnnestunud. Proovisin ühe 780'ga ka. Sama jama. Ühe FujitsuSiemensi läpakaga samamoodi kiirus 6, sellesama SpeedTouch 780'ga proovitud. Tahaks teada milles viga nagu on:S Ja ei saa nagu läpakas olla, olen kooli wifis saanud 12, ja isegi ~24Mbit/s.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.11.2006 23:30:38 vasta tsitaadiga

SpeedTouch 780
6.1.9.6 firmware
www.zone.ee/interface/user.ini on conf

vahet pole kas wifiga või kaabliga. ruuter.ee ja speed.hot.ee annavad ikka ~10mbit
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 14.11.2006 23:54:24 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
SpeedTouch 780
6.1.9.6 firmware
www.zone.ee/interface/user.ini on conf

vahet pole kas wifiga või kaabliga. ruuter.ee ja speed.hot.ee annavad ikka ~10mbit


icon_biggrin.gif hea mõte on oma Speedtouchile kood peale panna icon_biggrin.gif

Eh jah, äki ongi firmware vahetamisest kasu.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.11.2006 00:27:12 vasta tsitaadiga

kui seda mõtlesid , et sisse ei saa siis Administrator/Administrator on seal parooliks
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.