|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
12.11.2006 23:29:32
|
|
|
340 eek on tund ja 220 väljasõit.. kuidas 440 said... ei mõista:P
ahjaa.. miinimum on pooltundi, isegi kui tehnik saab asja 2 min tööle:)
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonx
HV kasutaja
liitunud: 22.10.2003
|
12.11.2006 23:53:37
|
|
|
Peale igasugust ootamist, anti mulle siis seadmed kätte, tulin nendega koju ning ootasin kuupäeva mil lubati teenus aktveerida aga oh mind lihtsameelset. Päev ennem helistasid teenindusest, et ei saa mitte veel teenust aktiveerida ja ootasin siis edasi oma seadmete otsas. Lõpuks reedel oli siis päev millal ühendasin oma seadmed ära.
Ruuteri seadistamine käis kiirelt, nett oli eelmisest netist (mis jõudis minuni jagatud adsl ühenduse näol) kiirem, lihtsameelselt lootsin siis näha ka pilti aga taas ämber: pool tundi digilaiku ekraanil, seejärel must kast. Sai siis mitu korda ka abitelefoni kasutaud ja lõpptulemus oli see, et sumbuvus liig suur ja homme lubasid uuesti kontakti võtta. Niipalju siis minu kogemustest DTV'ga 78 tunni jooksul, mil olen pidand vaatama musta kasti...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
12.11.2006 23:54:58
|
|
|
| lauripoiss kirjutas: |
| Kas keegi üldse on saanud üle 10mb kiirust kätte kui DigiTv ei tööta? |
Kiirusetesti järgi max 10,3mbit kuid reaalne stabiilne download on siiski ~1,15mb/sec e. 9,2mbit (e. 1180-1190kb/sec) mis on ka normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
13.11.2006 00:16:02
|
|
|
Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 9.6 kuni 11.6 Mbps.
Kui kaabeldust vaatad, siis tehnikud ytlesid, et ära jaga kaabeldust laiali enne filtrit, kui niimoodi endal paika panin siis liinist pidi minul läbi mahtuma lausa 19Mbps
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
13.11.2006 00:36:21
|
|
|
| decrakas kirjutas: |
340 eek on tund ja 220 väljasõit.. kuidas 440 said... ei mõista:P
ahjaa.. miinimum on pooltundi, isegi kui tehnik saab asja 2 min tööle:) |
Filter maksab ka ju
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
13.11.2006 01:29:14
|
|
|
mis see filter endast kujutab?
mul see krdi jupp, mis modemisse ja telefoni jagab on ka mingi vana nokia ruuteri oma...speedtouchi oma vedeleb kusagil pole aega old vahetada! a sellest vist ei tohiks midagi oleneda.
eniveiz kunagi peab natsa juhtmenussi tegema ja kui siis ka sittagi ei muutu siis mai tea rsk...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
13.11.2006 01:45:36
|
|
|
sellest küll midagi ei olene.
endal samuti mitu aastat vana adsl lighti aegne see filter.
13mbit pole ka ilmselt stabiilne ja kaua püstiv kiirus.
praeguse digitv puhul on igatahes se 1,15mb/sec (e. 9,2mbit) õige
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
13.11.2006 08:14:01
|
|
|
| InterFace... Kasuta suur- ja väiketähti vähemalt ühikutes õigesti... ehk siis 1,15Mb/sec = 1,15megabitti sekundis, 1,15MB/sec = 9.2megabitti sekundis
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
13.11.2006 11:14:34
|
|
|
| mks kirjutas: |
| InterFace... Kasuta suur- ja väiketähti vähemalt ühikutes õigesti... ehk siis 1,15Mb/sec = 1,15megabitti sekundis, 1,15MB/sec = 9.2megabitti sekundis |
kõigile niikuinii arusaadav , hull vajadus nokkida. kirjutan kenasti mb ja mbit välja. ainult paldiski mnt valgepehmenunnutoa kasutaja ei saaks sellest aru
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
13.11.2006 11:38:33
|
|
|
| See on veel andestatav, ise ka ei viitsi suurt tähte sinna vahest toppida. Vähemalt on õige ühikud, mõni paneb ikka päris võssa vahest ( ala tema ühendus on 12 megabaiti sekundis jne )
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.11.2006 14:01:26
|
|
|
| Tartus Veeriku linnaosas didiTV pilt jebib(täpsemalt Varju tn). juba 5 päev, eks peab jälle kõnedega tüütama hakkama, sest iseenesest need jamad ilmselt ei lahendu
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karu
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
13.11.2006 15:27:34
|
|
|
ohh issand mille kallal on vaja nokkida
Milliste kiirusetestidega te teete
http://speed.hot.ee
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
13.11.2006 15:32:27
|
|
|
www.ruuter.ee annab kuni 10,3
speed.hot.ee ands mingi 9-10 vahele. täpselt ei mäleta , pole kodus.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
13.11.2006 17:44:04
|
|
|
MiB on siiski mebibait... ja interface, kui sa kirjutad ühes postis mb, aga mbiti ei maini kordagi, siis kurat võtaks, ei viitsi teised kasutajad ennast vaevata mõtlemisega, millist pagana ühikut sa nüüd mõtlesid... kuigi kirjutan ka ise enamik poste ilma, et näpp shifti puudutaks, siis ühikute puhul üritaks siiski täpsed olla...
ja mahuühikute mõisted on ilusti ka meie wikis olemas: http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Bittide_ja_baitide_eesliited
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
13.11.2006 17:44:41
|
|
|
| Mh nii et te ikkagi soovitate mul tehnikud kohale kutsuda?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
13.11.2006 19:10:24
|
|
|
| lauripoiss kirjutas: |
| Mh nii et te ikkagi soovitate mul tehnikud kohale kutsuda? |
Kui probleem sinus pole, ei pea sa ka tehnikute eest maksma. Enne muidugi suhtle telefoni teel et ehk leiavad lahenduse.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002

|
13.11.2006 20:23:28
|
|
|
aa, bitid ja baidid. see läheb nii teemasse.
ja kõik kes kiirust mõõdavad, lugege seda: http://www.elion.ee/docs/yhenduse_kiiruse_metoodika.pdf
seal on täpselt kirjas kuidas kiirust mõõta. kui ei tule õige number kokku, siis pöörduge elioni tehnilise toe poole. samas pidage meeles seda, mida teile arve peal kiiruseks kirjutatakse. üldse tuletage meelde, kas olete näinud elioni töötaja allkirjaga paberit, mis teile kiiremat kui 1 Mbit/s või 2 Mbit/s ühendust lubab. 12Mbit/s elioni kodulehel on reklaam. kurtke tarbijakaitsele.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pägalik
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003
|
13.11.2006 21:22:43
|
|
|
huvitav, kas mina olen ainuke, kelle meelest Elioni digiraadio kanalid nihkes ja muidu segamini on? Vähemalt Elioni tehnik väitis telefoni teel, et tema kuuleb sellest küll esimest korda.
Aga
Unustamatud lemmikud:
70's Hits alt tuleb 80's Hits
80's Hits alt tuleb 90's Hits
90's Hits alt tuleb 70's Hits
Rokkmuusika:
Big Band Swing (huvitav, mida see sealt otsib) alt tuleb Classic Rock
Classic Rock alt tuleb Metal
Metal alt tuleb Alternative
Alternative alt tuleb mingi tantsumuusika hoopistükkis.
Ja nii edasi...
_________________ selle koha peal peaks olema allkiri
viimati muutis Pägalik 14.11.2006 12:15:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
13.11.2006 22:22:42
|
|
|
| Kas see kui ma lasen Azureusil koguaeg maksimumiga (~60 k/sec) uploadida, mõjutab kuidagi digi tv'd? N. puldi signaali saatmine jaama kanali või mis iganes vahetuseks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
13.11.2006 22:31:02
|
|
|
| EI, digitv on alati eelisjärjekorras. St kui tõmbad midagi ja digitv käib, siis pigem jääb see tõmbamine aeglasemsk kui see et kehvem pilt tuleb vms.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.11.2006 22:45:59
|
|
|
krt kas digitvel on pordid lahti või kinni kui kasutad kodu2-ga?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
13.11.2006 22:53:16
|
|
|
| krt kas elioni koduleht nii kaugel?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.11.2006 01:12:06
|
|
|
165 on ka raske valida ja kysida telefoni teel
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonx
HV kasutaja
liitunud: 22.10.2003
|
14.11.2006 11:33:08
|
|
|
| project kirjutas: |
| lauripoiss kirjutas: |
| Mh nii et te ikkagi soovitate mul tehnikud kohale kutsuda? |
Kui probleem sinus pole, ei pea sa ka tehnikute eest maksma. Enne muidugi suhtle telefoni teel et ehk leiavad lahenduse. |
ja oled kindel, et kutid ei tule sulle koju mõõtma ja ei hakka sinu liini testima ja kruttima, ning küsivad raha ja lähevad siis enda keskussesse ja keeravad kiirust juurde?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.11.2006 11:47:38
|
|
|
jonx, kutid ei tule sle koju...sa pead neid koju ise tahma...alati mõõdetakse liini parameetreid jaamast kuni koju välja.
Aga miks nad peaksid sellist asja yldse tegema ja kuidas? Kiirusepiiranguid pannakse ikka juhtimiskeskuses kasutajatunnuse põhjal
ma ei usu, et nad mingi rikke eest suuri summasid nüüd saavad, ikka tööaeg on see mis maksab
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonx
HV kasutaja
liitunud: 22.10.2003
|
14.11.2006 12:47:21
|
|
|
| darkside, point ongi selles, las tulevad koju, eks ma ise ka tahan, et asi korda saaks. Kardan aga seda, et tulevad ja pusivad seal minu liini, küsivad kohaletuleku papi+töö raha ja lõpptulemus on see, et teevad asju millega ka ise kodus hakkama oleks saand aga viga on ikka neis või nende endi liinis.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juser
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2001
|
14.11.2006 14:25:53
|
|
|
| Kas keegi kanali NASN IP-d oskab öelda?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
14.11.2006 14:31:05
|
|
|
Vaatab võtan kuu lõpus asja ette kui paremaks pole läinud... ükskõik kuna ei mõõda alati saan tulemuseks 5.5 vahel harva 7 raha maksan 12mb/2mb eest.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.11.2006 14:34:07
|
|
|
lauripoiss, digi tv töötab? sa ei maksa ju midagi juurde kui sl 12mb/2mb on
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.11.2006 14:38:01
|
|
|
| lauripoiss kirjutas: |
Vaatab võtan kuu lõpus asja ette kui paremaks pole läinud... ükskõik kuna ei mõõda alati saan tulemuseks 5.5 vahel harva 7 raha maksan 12mb/2mb eest.  |
täitsa default sätetega andis mullgi 5.5-6kanti need testid. logid ruuterisse sisse ja võtad ühe linnukese maha. mingi web encryption oli äkki. peast hetkel ei mäleta ja pole ruuterilähedal ka. siis näitab 9-10 kanti numbreid.
mida sa sellest kiirusetestist ikka taga ajad. palju download on ? toru/datanet/estpak peaks stabiiln 1180 olema siis okei
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
14.11.2006 16:57:16
|
|
|
Töötab digiTV aint kui vahel arvuti taga vaatan siis kas VLC jookseb kokku või hakkab viskama ruudukesi ekraanile. Torust pole proovinud tõmmata aga proovin ära need nipid. =)
InterFace
Saad sa selle asja järgi uurida?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
14.11.2006 17:06:40
|
|
|
| Tekkis küsimus kas see 'web encryption' mahavõtt teeb reaalselt ka asja kiiremaks/paremaks või on see ainult selleks et testides ilusaid numbreid näha?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.11.2006 17:11:53
|
|
|
testid ikka testid. brauseripõhistes testides tuleb kõva paar megabitti juurde.
reaalne download on sellega ja selleta ikka ~9,2mbit eh 1.15 mega sekundis
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omnibook
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
14.11.2006 17:26:55
|
|
|
tere,
sai käidud mõni päev tagasi elionis ja DTV tehtud. Lubati kolmapäevaks sisse panna, kuid täna vaatasin et neti kiirus on 6Mb/s. Ok hakkasin siis uut tehnikat taha panema(ruuter ja tvbox).
ruuter taha panudud, kõik funksib normaalselt(aint kiirus on langenud 4Mb/s peale). Hakkasin siis digiboxiga möllama, ühendasin ära panin teleri käima ja viskas selle elion DTV logo ette.
Möllasin sellega, aga see DTV pult ei toonud menüüdki ette kui klikkisin vastavat nuppu(muidu saab selle boxiga ühendust, mingi numbreid on võimalik tv nurka valida: ).
Hakkasin siis nuppe klõpsima ja home nupuga viskab veateate: Could not open file. file://localhost/etc/htdocs-about/viga.html
Ma ei jaga matsu mis nüüd viga võiks olla.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.11.2006 17:31:49
|
|
|
1) logi ruuterisse sisse ja seadista ära. vaata , et oleks netti connecttud ka. ta automaatselt ei lähe
2) ühenda digiboxiga ära , kui net olemas siis tuleb pilt ka
3) puldiga oli alguses jah mingi keberniitsius. vasakust või paremast ülemisest nupust sain "käima" kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
14.11.2006 17:38:33
|
|
|
| See vasak ülemine nupp ongi mõeldud puldi digi tv asendisse/lainele lülitamiseks vms.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
14.11.2006 20:30:42
|
|
|
| Mina ei leidnud seda web encryption enda rooteri seadistustest küll kuskilt.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
14.11.2006 20:39:28
|
|
|
| omnibook kirjutas: |
tere,
sai käidud mõni päev tagasi elionis ja DTV tehtud. Lubati kolmapäevaks sisse panna, kuid täna vaatasin et neti kiirus on 6Mb/s. |
Internet võibki varem sulle sisse tulla aga kui sul kolmapäevaks alles lubatud siis homme võib alles teleka pilt tulla ju.
Minul oli nii et päev varem tuli nett(mingi 1-2 mega) aga pilt ja õige neti kiirus alles õigel päeval.
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
14.11.2006 20:46:34
|
|
|
Mul on kah nii, et praegu on 3mb/s kuigi täna isa liitus. Ennem oli nii 1,2mb/s. Et DTV-d ei tohiks praegu olla ? Praegu mul muidu vana modem ja ruuter järgi ja pole midagi teinud Lihtsalt lambist oli kiirus 3 korda suurem.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
14.11.2006 21:33:16
|
|
|
| purexpure kirjutas: |
Mul on kah nii, et praegu on 3mb/s kuigi täna isa liitus. enne oli nii 1,2mb/s. Et DTV-d ei tohiks praegu olla ? Praegu mul muidu vana modem ja ruuter järgi ja pole midagi teinud Lihtsalt lambist oli kiirus 3 korda suurem. |
Jeaap.. DTV peaks tulema kas lubatud päval või hiljem...
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.11.2006 22:50:05
|
|
|
Speedtouch > Configuration > Configure ja sealt alt Web Browsing Interception tuleb panna Diabled noja siis Apply
ei oldki encryption
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
14.11.2006 22:57:18
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Speedtouch > Configuration > Configure ja sealt alt Web Browsing Interception tuleb panna Diabled noja siis Apply
|
Aga räägi kas see mõjutab ka midagi nüüd et see itersception off on?
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.11.2006 22:58:49
|
|
|
No eksa näe, proovi ja vaata. brauseripõhised kiirusetestid näitavad nüüd 2-3mbit suuremaid numbreid kui see disabled.
see siis kõikidele nendele kes vinguvad et ainult ~6 näitab
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AO
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2002
|
14.11.2006 23:13:08
|
|
|
tundub suht ebavajalik asi olema
What is the Web Browser Interception:
This feature provides the Address filtering for Parental Control. It also is the custom error 404 page, with this feature enabled, if you try to go to a website which doesn't exist or is down the router will display it's own custom error 404 page, not the classic Internet Explorer "Page cannot be found".
Turning this feature off disables the router from looking at the address, and if you go to a website which is down you will get the normal Internet Explorer 404 and Parental Control will not function.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
14.11.2006 23:17:57
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
No eksa näe, proovi ja vaata. brauseripõhised kiirusetestid näitavad nüüd 2-3mbit suuremaid numbreid kui see disabled.
see siis kõikidele nendele kes vinguvad et ainult ~6 näitab |
Nojah, näitab jah rohkem. Mul näitab nüüd 6 megabitti eriti lahe. Ennem oli 3. Peale uue softi panekut on wifi ikka eriti metsa.
Huvi pärast võiks keegi oma ruuteri mudeli ja softi versiooni anda ja siis arvuti/seadme andmed, et ma tahaks näha kes ja millega saab selle SpeedTouchi ruuteriga üle wifi reaalselt ~12Mbit/s kätte. Mul ei ole siiani õnnestunud. Proovisin ühe 780'ga ka. Sama jama. Ühe FujitsuSiemensi läpakaga samamoodi kiirus 6, sellesama SpeedTouch 780'ga proovitud. Tahaks teada milles viga nagu on:S Ja ei saa nagu läpakas olla, olen kooli wifis saanud 12, ja isegi ~24Mbit/s.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.11.2006 23:30:38
|
|
|
SpeedTouch 780
6.1.9.6 firmware
www.zone.ee/interface/user.ini on conf
vahet pole kas wifiga või kaabliga. ruuter.ee ja speed.hot.ee annavad ikka ~10mbit
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
14.11.2006 23:54:24
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
SpeedTouch 780
6.1.9.6 firmware
www.zone.ee/interface/user.ini on conf
vahet pole kas wifiga või kaabliga. ruuter.ee ja speed.hot.ee annavad ikka ~10mbit |
hea mõte on oma Speedtouchile kood peale panna
Eh jah, äki ongi firmware vahetamisest kasu.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.11.2006 00:27:12
|
|
|
| kui seda mõtlesid , et sisse ei saa siis Administrator/Administrator on seal parooliks
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|