|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
04.08.2006 17:02:38
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| borru kirjutas: |
31 nähe peale pea peale lendu välja umbes selline nagu rullnoka bemm peale postis käiku.  |
Sittagi ei saand aru. |
Nokia 31xx nägi peale kukkumist välja nagu liiklushuligaani kasutuses olnud BMW peale avariid.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
04.08.2006 20:58:01
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
Praegu olude sunnil kasutan 3310-t ja eelmine ndl oli pilt 4 sektsiooni kaupa peeglis ülevalt alla poole ehk siis tagurpidi:D
Peale restarti pilt normis  |
jälle juhtus...
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kokku123
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2006
|
04.08.2006 23:29:01
|
|
|
Kellelgil ju kunagi kukkus põlas raadiomastist alla betoonia peale. tegu oli Nokia 1610 õhulend umbes 100m. Peale display vahetust töötas kõik normaalselt edasi!(proovige mõni uus telefon sealtalla visata ja vaadtake mis siis alles jääb!!!)
_________________ Ära jama!!!! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
04.08.2006 23:39:41
|
|
|
6610 kukkus trepikojas 3ndalt korruselt 2 korrust allapoole jumala ribadeks.. korjasin jupid ja panin kokku ja ei teinud telefon teist nägugi... siiamaani töötab... igasugu vett ja vilet näinud loom. nii väga meeldis et ostsin teisegi meenutab veits enda vanat 5110 millega sai väga robustselt ümber käidud
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
05.08.2006 00:46:43
|
|
|
6230 on mul ka igasugu väiksemaid kukkumisi üle elanud ka kõvale pinnale (õnneks suht madalalt siiski, taskust või umbes nii), korpusel on enamus nurki valged, aga muidu on telefonil säilinud väga viisakas välimus. Kasutan 6230i korpust ja nuppe (parem vajutada).
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
05.08.2006 23:10:12
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| jkddp kirjutas: |
Praegu olude sunnil kasutan 3310-t ja eelmine ndl oli pilt 4 sektsiooni kaupa peeglis ülevalt alla poole ehk siis tagurpidi:D
Peale restarti pilt normis  |
jälle juhtus...  |
Mäletan klassivenna 7110 (kutsuti ka banaan) keeras külmaga ka pildi tagurpidi.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
06.08.2006 10:17:05
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| jkddp kirjutas: |
| jkddp kirjutas: |
Praegu olude sunnil kasutan 3310-t ja eelmine ndl oli pilt 4 sektsiooni kaupa peeglis ülevalt alla poole ehk siis tagurpidi:D
Peale restarti pilt normis  |
jälle juhtus...  |
Mäletan klassivenna 7110 (kutsuti ka banaan) keeras külmaga ka pildi tagurpidi. |
Praegu on külm
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.08.2006 10:27:36
|
|
|
Kui te olete ehitusega seotud töödel tunkedes, kus tuleb palju sügavalt kummardada, siis leidke/ostke/"laenake" tunked, mille mõni esitasku käib tugeva krõpsuga kinni. Endal mitu korda selle suve jooksul telefon viimase puudumisel umbes meetri kõrguselt vastu raudbetooni käinud aga õnneks eelmise suve töö lahinguarmidele (täketele) pole (ptüi-ptüi-ptüi) lisa tulnud Fööniks Siemens C65.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
06.08.2006 11:53:47
|
|
|
sõbral kukkus minu nähes telefon taskust välja kohta kuhu just samal hetkel hakkas seguautost segu voolama.
nüüd on ta telefon ühe büroohoone põrandas, sest kätte me toda ei saanudki
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.08.2006 12:40:38
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Kui te olete ehitusega seotud töödel tunkedes, kus tuleb palju sügavalt kummardada, siis leidke/ostke/"laenake" tunked, mille mõni esitasku käib tugeva krõpsuga kinni. Endal mitu korda selle suve jooksul telefon viimase puudumisel umbes meetri kõrguselt vastu raudbetooni käinud aga õnneks eelmise suve töö lahinguarmidele (täketele) pole (ptüi-ptüi-ptüi) lisa tulnud Fööniks Siemens C65. |
Isal sama föön ja tööjuures ka sellised tunked. Ta teeb nii, et telefoni küljes on kaelapael ja pael kaelas, telefon aga seal rinnataskus.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StuffMaster
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2002
|
07.08.2006 17:41:58
|
|
|
Mu sõbral kukkus õlletoobril õlle topsi mobiil, paari päeva pärast hakkas alles tööle
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
09.08.2006 18:18:24
|
|
|
siis kui kaineks sai
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
09.08.2006 20:40:01
|
|
|
täna sai veidike müüri laotud, telefon kogueag taskus, töö löpuks käis klapp väga suure raginaga lahti. just puhastasin ära telefoni, nüüd laud teri täis.
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
31.10.2006 22:03:41
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| jkddp kirjutas: |
Praegu olude sunnil kasutan 3310-t ja eelmine ndl oli pilt 4 sektsiooni kaupa peeglis ülevalt alla poole ehk siis tagurpidi:D
Peale restarti pilt normis  |
jälle juhtus...  |
Pilt ka:
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
01.11.2006 17:58:15
|
|
|
| jkddp, mul oli ükskord 3410 sama shit
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
01.11.2006 18:04:24
|
|
|
ahjaa, ühe mu 688 tüüpi eerikupoja olla kunagi koristaja leidnud stroomi hotelli sauna mullivanni põhjast.. järgmine päev sain mingilt tegelaselt hotellist kätte.. võttis pildi ette küll aga edasi ei viitsind kasutada go figure kuidas ta sinna sai, mina temaga seal ei old igatahes
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
01.11.2006 20:58:07
|
|
|
Aasta v paar tagasi kihutasime sõbra sigullirisuga ringi, sellel oli kõrvaliste eestpoolt äärest põranda küljest lahti ja käis nagu kiiktool tahapoole...igatahes peale sõitu paistis, et mingid plastikutükid põrandal... selgus, et tegu on 5110 juppidega, meil muidugi nalja kui palju, et mingi jobu on oma telefoni autosse jätnud (päev varem sai kaine roolina parme veetud sellega). Lähemal uuringul selgus, et samasugune, nagu minu oma... sama kaart ka sees... siis äkki pirn süttis ja avastasin, et krt see ongi minu oma.
Asi oli taskust välja libisend ja istmesiini ning põranda vahele jäänud, ekraaniga allapoole. Aku oli täiesti pilbasteks, isegi elemendid ajasid oma sisu välja, samas ülejäänud telefon paistis ideaalses korras olevat... pärast teise akuga katsetamist selgus, et sees oli mingi kivi pooleks läinud ja laadimine ei funkand enam.
See oli mul ajutine telefon, pakun et mingi uus väike mobiil oleks selle peale päris ära surnud
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vedru>
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2006
|
03.11.2006 00:40:11
|
|
|
Kunagi käisid meil need kuradi sibimehed vms ja puhastasid õu peal kanalisatsiooni auke..
Mina vaatasin seal kõrval ja ootasin kuna valma saab, et isaga minne tuttavate juurde aga siis kurat keegi helistas..
Võtsin poole ehmatusega vastu ja telefon lendas käest maha: Põrkas maha seal yhe kanalisatsiooni augu äärest yle augu teisse äärde ja jäi siis kõõluma ääre peale..whuuh vedas
Ja lupsti lendas sisse..
_________________ Club M-Spot |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tähtis@mi
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2005
|
03.11.2006 05:21:57
|
|
|
| R A T kirjutas: |
what the <b>piix</b>  |
\|/0(_)I2 |\|07 1337 3|\|0(_)6/-/. 8)
Endal juhtus selline asi, et läksin ujuma ja telefon jäi tasku.
Ruttu veest välja, telefon kuivama, aga kuna kruvikeerajat läheduses polnud,
siis mõtlesin, oksudeerunud, selle telefoni võib ära vista.
Noh vedeles kaks kuud too Nokia 3310, siis suvalt panin kaardi sisse pigistasin natuke telefoni ja
tuligi pilt ette, aga kuna vahepeal olin uue telefoni ostnud (kaa nokia 3310 ), siis vahet ei olnud.
Mainiks ära, et see nokia 3310, mis vette uppus oli mul olnud juba üle viie aasta.
_________________ kõige rtardim lause in the history of man: "Viru on kodu ja rate on elu" |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naljatilk
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2006
|
03.11.2006 17:19:17
|
|
|
Tähtis@mi, Mu telefon kadus talvel lumehange ja kevadel leidsin üles. Siiani on tööloom (sellest möödas nii 5 aastat).
Hetkel loomulikult uus aga seegi alles teist aastat.
_________________ Vaata pilti |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hanneshin
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004
|
06.11.2006 19:42:53
|
|
|
ei ole küll naljakas ,aga üks mobiil on mul ära uppunud ja ühe ostsin sõbra käest kasutatuna mis kuu aega hiljem sõna kõige otsesemas mõttes laiali lagunes
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
07.11.2006 21:04:06
|
|
|
Mul kukkus talvel kummi pumbates telefon jää alt välja paistva kruusa peale. Kuidugu kogemata sai pumba vooliguga pihta ja lendas täpselt rehvi alla. Muidugi peale kummi pumpamist lükkasin tala põhja ja korpus oli telefonil järgmine hommiku ilus, kui ma ta sealt leidsin... õnn oli et tegu polnud naastrehviga, aga 6610i sai rikutud
vähemalt sain 4 päeva pärast sõbra käest uue korpuse 8)
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
07.11.2006 23:10:24
|
|
|
Enda Kunagine Siemens uppus kunagi korduvalt, ja järjest. aga töötas. töötab siiani. Alcatel. oi kus to lendas. üldse ei vedand Tollega, aga ka funksib. Nüüd nokia, kukkund paar korda, aga funkab. 5140i ( vist).
Tuli meelde veel,et isa sai kuangi 5510( vist), mida ta nägi enda silmaga, et auto sõitis üle, puhtal Asfalt teel. töötas, nagu kella värk.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
08.11.2006 08:01:49
|
|
|
Ma kunagi näppisin oma vana telefoni ja panin kogemata mingi hiinakeele peale ja siis andis tükk aega pusida et jälle eestikeelseks saada.Hea et oli telefon nii lihtne.
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.11.2006 10:48:08
|
|
|
| kevvu kirjutas: |
Ma kunagi näppisin oma vana telefoni ja panin kogemata mingi hiinakeele peale ja siis andis tükk aega pusida et jälle eestikeelseks saada.Hea et oli telefon nii lihtne.  |
Kooli ajal oli mu mõnede klassikaaslaste ajaviide, kellegi ripakile jäänud mobiilile miski hiina või muu arusaamatu keel peale panna. Aga selle vastu leiti rohtu, nokiatel sai vastavalt mudelile numbritega (mis siis eelnevalt teada pidid olema) õige menüüni jõuda ja ericsonidel oli vist mingi kood millega sai ingliskeelseks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
08.11.2006 14:13:50
|
|
|
Draqula, 3310'ga tegelt lihtne ju. Piltide järgi saab täiesti orienteeruda ja edasi saab kobamise teel küll.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.11.2006 16:30:15
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Draqula, 3310'ga tegelt lihtne ju. Piltide järgi saab täiesti orienteeruda ja edasi saab kobamise teel küll. |
3210 oli siis veel kõva sõna, 3310 pold veel nähtudki
Mäletan, et oma 3210'le sai lisavarustusena pandud vibro, 7110 mootoriga, kuna 3210'le mõelduid polnud saada vms.
Piltidest oli abi muidugi, kuid mõnel tüdrukul tundus lihtsalt see numbririda juba pähe kulunud olevat
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
08.11.2006 16:42:37
|
|
|
5140i
Sai siis kelgutamas käidud:
Vähemalt displei ise jäi terveks. Pole midagi hullu, aga järgmine kord kui mäest alla rulluma lähen jätan fööni küll koju
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.11.2006 16:52:15
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
5140i
Sai siis kelgutamas käidud:
Vähemalt displei ise jäi terveks. Pole midagi hullu, aga järgmine kord kui mäest alla rulluma lähen jätan fööni küll koju  |
Mul oli sõjaväes kaasas 5100, just selle mõttega, et kui metsas aktiivselt söösta-kata teha, siis veidike paremini ikka vastu peaks. Ainult korra tuli korpust vahetada, üks pragu tuli sisse korpuse klaasi, seda siis talvel ründelahingut harjutades.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
08.11.2006 16:57:27
|
|
|
Õel kukkus Siemens C62 WC potti ja enam pilti ette ei saanud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
08.11.2006 17:00:33
|
|
|
| Minul on ka 3210 olnud. Väga hea telefon peaks mainima, ei karda põrutusi jne.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
08.11.2006 23:26:48
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
Draqula, 3310'ga tegelt lihtne ju. Piltide järgi saab täiesti orienteeruda ja edasi saab kobamise teel küll. |
3210 oli siis veel kõva sõna, 3310 pold veel nähtudki
Mäletan, et oma 3210'le sai lisavarustusena pandud vibro, 7110 mootoriga, kuna 3210'le mõelduid polnud saada vms.
Piltidest oli abi muidugi, kuid mõnel tüdrukul tundus lihtsalt see numbririda juba pähe kulunud olevat  |
ma mäletan, et 5110 liikus ka vibraga.... aku seees oli vist---
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.11.2006 00:17:00
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
Draqula, 3310'ga tegelt lihtne ju. Piltide järgi saab täiesti orienteeruda ja edasi saab kobamise teel küll. |
3210 oli siis veel kõva sõna, 3310 pold veel nähtudki
Mäletan, et oma 3210'le sai lisavarustusena pandud vibro, 7110 mootoriga, kuna 3210'le mõelduid polnud saada vms.
Piltidest oli abi muidugi, kuid mõnel tüdrukul tundus lihtsalt see numbririda juba pähe kulunud olevat  |
ma mäletan, et 5110 liikus ka vibraga.... aku seees oli vist--- |
Jap, osadele mudelite, kui ma ei eksi siis 5110 ja 6110 jaoks, olid müügil vibroakud, aga nendel vist oli nii, et tarkvaraliselt seda vibro välja lülitada ei saanud. 3210'l ma mäletan peale mootori paigaldamist ja softi uuendust sai seda vibrot menüüst juhtida.
Aku-lisadest rääkides, siis 6210 jaoks müüdi Bluetooth connectivity pack'i, mis koosnes telefonile bluetooth võime andvast akust ja arvuti külge käivast adapterist (ei mäleta isegi mis liidesega tegu oli). Ainuke jama oli, et see vastas BT 1.0 (kui sedagi) standardile, ehk siis enamiku teiste seadmetega mis hiljem levima hakkasid BT 1.1, ei saanud seda ühendada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margo704
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
10.11.2006 12:04:41
|
|
|
Mul oli kunagi 3110 ja tollel oli ka menüüs vibra peale lülitamise võimalus. Ju siis müüdi sellistele ka vibra-akusid.
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hanno
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
13.11.2006 22:03:31
|
|
|
| Mingi aasta tagasi Tartus kui ma bussi peale jooksin, olin vana kaubamaja ees umbes, telefon oli kaelapaelaga kaelas. Nagu jooksin bussi peale, siis järsku tuli telefon kaelapaela küljest lahti, kukkus asfaldile ja libises mööda seda paar meetrit natukene. Õnneks peale paari kriimu muud ei juhtunud. Telefoniks oli samsung SGH X640.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
17.11.2006 17:52:38
|
|
|
Kord läks telefon ühes kaubanduskeskuses kaduma, arvasin et varastatud. No helistan ja helistan järjekindlalt oma telefonile, ei võta keegi vastu. Õhtul kodus siis mõtlesin et proovin uuesti, ennäe võtab üks meessoost isik vastu. Räägin siis loo talle ära, mees vastab et see on tema telefon millele ma helistan ja tal ei ole õrna aimugi millest jutt käib, no ma siis arvasin, et mingi kaabakas on ei taha telefoni tagasi anda, kukkusin sõimlema. Oma 3 minti loopisin soppa läbi telefoni mil lõpuks siis mees küsib, et Ragnar, sina väi? Ma küsin et kust kurat ta mu nime teab, siis tuleb muidugi meelde, et ma olin sama päeva hommikul suunanud telefoni ühe sõbra mobiilile kellega ma tol hetkel olin, kuna enda aku oli tühi ning ootasin kõnet. Suht tükk aega sai selle üle naerdud .
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
17.11.2006 23:19:40
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
5140i
Sai siis kelgutamas käidud:
Vähemalt displei ise jäi terveks. Pole midagi hullu, aga järgmine kord kui mäest alla rulluma lähen jätan fööni küll koju  |
täpselt samasuguseks muutus mul ka kunagi 3410. mul jäi ka displei terveks, aga korpusest läks katki. Sai siis joostud ühe klassi otsast teise ja äkki telefon lendas kuidagi läbi pükste vastu lauda. Tasku lukk oli vist lahti. Teised said naerda nii et vähe pole.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
18.12.2006 17:56:11
|
|
|
| Endal pinises päev osta "aku tühi", lõpuks viskas pildi tasku no panin laadima ja siis hakkasin sisse lülitama panin pin koodi ära ja ütleb palun paigaldage õige sim kaart okse mul kohe WTF õige sim on sees, no siis proovisin teis ka ja ikka sama jama, pusisn igati pidi kuid ikka sama jama jäi, no nüüd ei jää muud üle kui EMT garantiise viia
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
18.12.2006 19:59:22
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
| Endal pinises päev osta "aku tühi", lõpuks viskas pildi tasku no panin laadima ja siis hakkasin sisse lülitama panin pin koodi ära ja ütleb palun paigaldage õige sim kaart okse mul kohe WTF õige sim on sees, no siis proovisin teis ka ja ikka sama jama, pusisn igati pidi kuid ikka sama jama jäi, no nüüd ei jää muud üle kui EMT garantiise viia |
Mis telefoniga tegu?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
18.12.2006 20:37:50
|
|
|
| Sony Ericsson J230i
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naljatilk
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2006
|
19.12.2006 22:24:29
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
| Sony Ericsson J230i |
Osta Nokia..
_________________ Vaata pilti |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
19.12.2006 22:27:08
|
|
|
| Naljatilk kirjutas: |
| mcaff kirjutas: |
| Sony Ericsson J230i |
Osta Nokia.. |
SE>Nokia.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
19.12.2006 22:28:01
|
|
|
Ei sa/ei taha/mitu korda olnud/liiga lollikindel jne
Pealegi NOKIA= No Kia(car)
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
19.12.2006 22:37:07
|
|
|
| Ragnar7474 kirjutas: |
| Naljatilk kirjutas: |
| mcaff kirjutas: |
| Sony Ericsson J230i |
Osta Nokia.. |
SE>Nokia. |
Hoia oma arvamused endale! SE ei ole parem kui nokia, aga nokia ei ole ka parem kui SE. Igaüks valib seda mida tahab. Praegusel ajal mobiiltelefone nii palju, et ei saa võrrelda eriti minuarust kahte firmat omavahel.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
20.12.2006 00:46:48
|
|
|
SE ei oska eestikeelset T9't telefonidesse installeerida. Viimane muudab aga kirjutamise mitu korda kiiremaks ja mugavamaks. Peamine argument, miks 6233 kasuks otsustasin, muidu oleks tõenäoliselt W810i või midagi sealt kandist võtnud.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
20.12.2006 01:00:49
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| SE ei oska eestikeelset T9't telefonidesse installeerida. Viimane muudab aga kirjutamise mitu korda kiiremaks ja mugavamaks. Peamine argument, miks 6233 kasuks otsustasin, muidu oleks tõenäoliselt W810i või midagi sealt kandist võtnud. |
Ei ole kunagi kasutanud T9 värki, ka siis kui mul nokia oli. Saan niigi sõnumid vähese vaevaga kirjutatud .
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
21.12.2006 00:20:30
|
|
|
.Scorps., mul on mitmeid telefone olnud, siiani ei ole T9'st puudust tundnud.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
21.12.2006 00:24:08
|
|
|
Ardo, ma ka ei tundnud T9'st enne puudust kui ise pold kasutanud seda.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
21.12.2006 00:26:28
|
|
|
| MiXeR, vahepeal üritasin kasutada, mind see ära ei võlunud.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margo704
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
21.12.2006 12:48:03
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Ardo, ma ka ei tundnud T9'st enne puudust kui ise pold kasutanud seda. |
Ma ei tundnud mobiilist ka puudust, kui polnud teda veel kasutanud
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|