Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 17:02:38 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
borru kirjutas:
31 nähe peale pea peale lendu välja umbes selline nagu rullnoka bemm peale postis käiku. thumbs_up.gif


Sittagi ei saand aru.

Nokia 31xx nägi peale kukkumist välja nagu liiklushuligaani kasutuses olnud BMW peale avariid. icon_rolleyes.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 20:58:01 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
Praegu olude sunnil kasutan 3310-t ja eelmine ndl oli pilt 4 sektsiooni kaupa peeglis ülevalt alla poole ehk siis tagurpidi:D
Peale restarti pilt normis icon_biggrin.gif

jälle juhtus... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kokku123
HV vaatleja
kokku123

liitunud: 04.08.2006




sõnum 04.08.2006 23:29:01 vasta tsitaadiga

Kellelgil ju kunagi kukkus põlas raadiomastist alla betoonia peale. tegu oli Nokia 1610 õhulend umbes 100m. Peale display vahetust töötas kõik normaalselt edasi!(proovige mõni uus telefon sealtalla visata ja vaadtake mis siis alles jääb!!!) icon_lol.gif
_________________
Ära jama!!!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 04.08.2006 23:39:41 vasta tsitaadiga

6610 kukkus trepikojas 3ndalt korruselt 2 korrust allapoole jumala ribadeks.. korjasin jupid ja panin kokku ja ei teinud telefon teist nägugi... siiamaani töötab... igasugu vett ja vilet näinud loom. nii väga meeldis et ostsin teisegi icon_lol.gif meenutab veits enda vanat 5110 millega sai väga robustselt ümber käidud icon_wink.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 00:46:43 vasta tsitaadiga

6230 on mul ka igasugu väiksemaid kukkumisi üle elanud ka kõvale pinnale (õnneks suht madalalt siiski, taskust või umbes nii), korpusel on enamus nurki valged, aga muidu on telefonil säilinud väga viisakas välimus. Kasutan 6230i korpust ja nuppe (parem vajutada).
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 23:10:12 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
jkddp kirjutas:
Praegu olude sunnil kasutan 3310-t ja eelmine ndl oli pilt 4 sektsiooni kaupa peeglis ülevalt alla poole ehk siis tagurpidi:D
Peale restarti pilt normis icon_biggrin.gif

jälle juhtus... icon_biggrin.gif


Mäletan klassivenna 7110 (kutsuti ka banaan) keeras külmaga ka pildi tagurpidi.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 10:17:05 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
jkddp kirjutas:
jkddp kirjutas:
Praegu olude sunnil kasutan 3310-t ja eelmine ndl oli pilt 4 sektsiooni kaupa peeglis ülevalt alla poole ehk siis tagurpidi:D
Peale restarti pilt normis icon_biggrin.gif

jälle juhtus... icon_biggrin.gif

Mäletan klassivenna 7110 (kutsuti ka banaan) keeras külmaga ka pildi tagurpidi.

Praegu on külm icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 10:27:36 vasta tsitaadiga

Kui te olete ehitusega seotud töödel tunkedes, kus tuleb palju sügavalt kummardada, siis leidke/ostke/"laenake" tunked, mille mõni esitasku käib tugeva krõpsuga kinni. Endal mitu korda selle suve jooksul telefon viimase puudumisel umbes meetri kõrguselt vastu raudbetooni käinud aga õnneks eelmise suve töö lahinguarmidele (täketele) pole (ptüi-ptüi-ptüi) lisa tulnud icon_lol.gif Fööniks Siemens C65.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 11:53:47 vasta tsitaadiga

sõbral kukkus minu nähes telefon taskust välja kohta kuhu just samal hetkel hakkas seguautost segu voolama.
nüüd on ta telefon ühe büroohoone põrandas, sest kätte me toda ei saanudki icon_lol.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 12:40:38 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Kui te olete ehitusega seotud töödel tunkedes, kus tuleb palju sügavalt kummardada, siis leidke/ostke/"laenake" tunked, mille mõni esitasku käib tugeva krõpsuga kinni. Endal mitu korda selle suve jooksul telefon viimase puudumisel umbes meetri kõrguselt vastu raudbetooni käinud aga õnneks eelmise suve töö lahinguarmidele (täketele) pole (ptüi-ptüi-ptüi) lisa tulnud icon_lol.gif Fööniks Siemens C65.


Isal sama föön ja tööjuures ka sellised tunked. Ta teeb nii, et telefoni küljes on kaelapael ja pael kaelas, telefon aga seal rinnataskus.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StuffMaster
Kreisi kasutaja
StuffMaster

liitunud: 07.10.2002




sõnum 07.08.2006 17:41:58 vasta tsitaadiga

Mu sõbral kukkus õlletoobril õlle topsi mobiil, paari päeva pärast hakkas alles tööle icon_wink.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 09.08.2006 18:18:24 vasta tsitaadiga

siis kui kaineks sai thumbs_up.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 20:40:01 vasta tsitaadiga

täna sai veidike müüri laotud, telefon kogueag taskus, töö löpuks käis klapp väga suure raginaga lahti. just puhastasin ära telefoni, nüüd laud teri täis.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 22:03:41 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
jkddp kirjutas:
Praegu olude sunnil kasutan 3310-t ja eelmine ndl oli pilt 4 sektsiooni kaupa peeglis ülevalt alla poole ehk siis tagurpidi:D
Peale restarti pilt normis icon_biggrin.gif

jälle juhtus... icon_biggrin.gif

Pilt ka:

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 17:58:15 vasta tsitaadiga

jkddp, mul oli ükskord 3410 sama shit
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 01.11.2006 18:04:24 vasta tsitaadiga

ahjaa, ühe mu 688 tüüpi eerikupoja olla kunagi koristaja leidnud stroomi hotelli sauna mullivanni põhjast.. järgmine päev sain mingilt tegelaselt hotellist kätte.. võttis pildi ette küll aga edasi ei viitsind kasutada icon_biggrin.gif go figure kuidas ta sinna sai, mina temaga seal ei old igatahes icon_razz.gif
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 01.11.2006 20:58:07 vasta tsitaadiga

Aasta v paar tagasi kihutasime sõbra sigullirisuga ringi, sellel oli kõrvaliste eestpoolt äärest põranda küljest lahti ja käis nagu kiiktool tahapoole...igatahes peale sõitu paistis, et mingid plastikutükid põrandal... selgus, et tegu on 5110 juppidega, meil muidugi nalja kui palju, et mingi jobu on oma telefoni autosse jätnud (päev varem sai kaine roolina parme veetud sellega). Lähemal uuringul selgus, et samasugune, nagu minu oma... sama kaart ka sees... siis äkki pirn süttis icon_idea.gif ja avastasin, et krt see ongi minu oma. icon_lol.gif
Asi oli taskust välja libisend ja istmesiini ning põranda vahele jäänud, ekraaniga allapoole. Aku oli täiesti pilbasteks, isegi elemendid ajasid oma sisu välja, samas ülejäänud telefon paistis ideaalses korras olevat... pärast teise akuga katsetamist selgus, et sees oli mingi kivi pooleks läinud ja laadimine ei funkand enam.
See oli mul ajutine telefon, pakun et mingi uus väike mobiil oleks selle peale päris ära surnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 03.11.2006 00:40:11 vasta tsitaadiga

Kunagi käisid meil need kuradi sibimehed vms ja puhastasid õu peal kanalisatsiooni auke..
Mina vaatasin seal kõrval ja ootasin kuna valma saab, et isaga minne tuttavate juurde aga siis kurat keegi helistas..
Võtsin poole ehmatusega vastu ja telefon lendas käest maha: Põrkas maha seal yhe kanalisatsiooni augu äärest yle augu teisse äärde ja jäi siis kõõluma ääre peale..whuuh vedas icon_biggrin.gif
Ja lupsti lendas sisse.. icon_sad.gif

_________________
Club M-Spot
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tähtis@mi
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005




sõnum 03.11.2006 05:21:57 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
what the <b>piix</b> icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


\|/0(_)I2 |\|07 1337 3|\|0(_)6/-/. 8)

Endal juhtus selline asi, et läksin ujuma ja telefon jäi tasku.
Ruttu veest välja, telefon kuivama, aga kuna kruvikeerajat läheduses polnud,
siis mõtlesin, oksudeerunud, selle telefoni võib ära vista.
Noh vedeles kaks kuud too Nokia 3310, siis suvalt panin kaardi sisse pigistasin natuke telefoni ja
tuligi pilt ette, aga kuna vahepeal olin uue telefoni ostnud (kaa nokia 3310 icon_biggrin.gif ), siis vahet ei olnud.
Mainiks ära, et see nokia 3310, mis vette uppus oli mul olnud juba üle viie aasta. icon_razz1.gif

_________________
kõige rtardim lause in the history of man: "Viru on kodu ja rate on elu"
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 03.11.2006 17:19:17 vasta tsitaadiga

Tähtis@mi, Mu telefon kadus talvel lumehange ja kevadel leidsin üles. Siiani on tööloom (sellest möödas nii 5 aastat).

Hetkel loomulikult uus aga seegi alles teist aastat.

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hanneshin
HV vaatleja
Hanneshin

liitunud: 04.01.2004




sõnum 06.11.2006 19:42:53 vasta tsitaadiga

ei ole küll naljakas ,aga üks mobiil on mul ära uppunud ja ühe ostsin sõbra käest kasutatuna mis kuu aega hiljem sõna kõige otsesemas mõttes laiali lagunes icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.11.2006 21:04:06 vasta tsitaadiga

Mul kukkus talvel kummi pumbates telefon jää alt välja paistva kruusa peale. Kuidugu kogemata sai pumba vooliguga pihta ja lendas täpselt rehvi alla. Muidugi peale kummi pumpamist lükkasin tala põhja ja korpus oli telefonil järgmine hommiku ilus, kui ma ta sealt leidsin... õnn oli et tegu polnud naastrehviga, aga 6610i sai rikutud icon_cry.gif
vähemalt sain 4 päeva pärast sõbra käest uue korpuse 8)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 23:10:24 vasta tsitaadiga

Enda Kunagine Siemens uppus kunagi korduvalt, ja järjest. aga töötas. töötab siiani. Alcatel. oi kus to lendas. üldse ei vedand Tollega, aga ka funksib. Nüüd nokia, kukkund paar korda, aga funkab. 5140i ( vist).
Tuli meelde veel,et isa sai kuangi 5510( vist), mida ta nägi enda silmaga, et auto sõitis üle, puhtal Asfalt teel. töötas, nagu kella värk.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 08.11.2006 08:01:49 vasta tsitaadiga

Ma kunagi näppisin oma vana telefoni ja panin kogemata mingi hiinakeele peale ja siis andis tükk aega pusida et jälle eestikeelseks saada.Hea et oli telefon nii lihtne. icon_lol.gif
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 10:48:08 vasta tsitaadiga

kevvu kirjutas:
Ma kunagi näppisin oma vana telefoni ja panin kogemata mingi hiinakeele peale ja siis andis tükk aega pusida et jälle eestikeelseks saada.Hea et oli telefon nii lihtne. icon_lol.gif


Kooli ajal oli mu mõnede klassikaaslaste ajaviide, kellegi ripakile jäänud mobiilile miski hiina või muu arusaamatu keel peale panna. Aga selle vastu leiti rohtu, nokiatel sai vastavalt mudelile numbritega (mis siis eelnevalt teada pidid olema) õige menüüni jõuda ja ericsonidel oli vist mingi kood millega sai ingliskeelseks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 14:13:50 vasta tsitaadiga

Draqula, 3310'ga tegelt lihtne ju. Piltide järgi saab täiesti orienteeruda ja edasi saab kobamise teel küll.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 16:30:15 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Draqula, 3310'ga tegelt lihtne ju. Piltide järgi saab täiesti orienteeruda ja edasi saab kobamise teel küll.icon_biggrin.gif


3210 oli siis veel kõva sõna, 3310 pold veel nähtudki icon_smile.gif
Mäletan, et oma 3210'le sai lisavarustusena pandud vibro, 7110 mootoriga, kuna 3210'le mõelduid polnud saada vms.

Piltidest oli abi muidugi, kuid mõnel tüdrukul tundus lihtsalt see numbririda juba pähe kulunud olevat icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 08.11.2006 16:42:37 vasta tsitaadiga

5140i

Sai siis kelgutamas käidud:


Vähemalt displei ise jäi terveks. Pole midagi hullu, aga järgmine kord kui mäest alla rulluma lähen jätan fööni küll koju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 16:52:15 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
5140i

Sai siis kelgutamas käidud:


Vähemalt displei ise jäi terveks. Pole midagi hullu, aga järgmine kord kui mäest alla rulluma lähen jätan fööni küll koju icon_biggrin.gif


Mul oli sõjaväes kaasas 5100, just selle mõttega, et kui metsas aktiivselt söösta-kata teha, siis veidike paremini ikka vastu peaks. Ainult korra tuli korpust vahetada, üks pragu tuli sisse korpuse klaasi, seda siis talvel ründelahingut harjutades.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 16:57:27 vasta tsitaadiga

Õel kukkus Siemens C62 WC potti ja enam pilti ette ei saanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 08.11.2006 17:00:33 vasta tsitaadiga

Minul on ka 3210 olnud. Väga hea telefon peaks mainima, ei karda põrutusi jne.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 23:26:48 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
MiXeR kirjutas:
Draqula, 3310'ga tegelt lihtne ju. Piltide järgi saab täiesti orienteeruda ja edasi saab kobamise teel küll.icon_biggrin.gif


3210 oli siis veel kõva sõna, 3310 pold veel nähtudki icon_smile.gif
Mäletan, et oma 3210'le sai lisavarustusena pandud vibro, 7110 mootoriga, kuna 3210'le mõelduid polnud saada vms.

Piltidest oli abi muidugi, kuid mõnel tüdrukul tundus lihtsalt see numbririda juba pähe kulunud olevat icon_smile.gif

ma mäletan, et 5110 liikus ka vibraga.... aku seees oli vist---

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2006 00:17:00 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
Draqula kirjutas:
MiXeR kirjutas:
Draqula, 3310'ga tegelt lihtne ju. Piltide järgi saab täiesti orienteeruda ja edasi saab kobamise teel küll.icon_biggrin.gif


3210 oli siis veel kõva sõna, 3310 pold veel nähtudki icon_smile.gif
Mäletan, et oma 3210'le sai lisavarustusena pandud vibro, 7110 mootoriga, kuna 3210'le mõelduid polnud saada vms.

Piltidest oli abi muidugi, kuid mõnel tüdrukul tundus lihtsalt see numbririda juba pähe kulunud olevat icon_smile.gif

ma mäletan, et 5110 liikus ka vibraga.... aku seees oli vist---


Jap, osadele mudelite, kui ma ei eksi siis 5110 ja 6110 jaoks, olid müügil vibroakud, aga nendel vist oli nii, et tarkvaraliselt seda vibro välja lülitada ei saanud. 3210'l ma mäletan peale mootori paigaldamist ja softi uuendust sai seda vibrot menüüst juhtida.

Aku-lisadest rääkides, siis 6210 jaoks müüdi Bluetooth connectivity pack'i, mis koosnes telefonile bluetooth võime andvast akust ja arvuti külge käivast adapterist (ei mäleta isegi mis liidesega tegu oli). Ainuke jama oli, et see vastas BT 1.0 (kui sedagi) standardile, ehk siis enamiku teiste seadmetega mis hiljem levima hakkasid BT 1.1, ei saanud seda ühendada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo704
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 10.11.2006 12:04:41 vasta tsitaadiga

Mul oli kunagi 3110 ja tollel oli ka menüüs vibra peale lülitamise võimalus. Ju siis müüdi sellistele ka vibra-akusid.
_________________
...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanno
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 13.11.2006 22:03:31 vasta tsitaadiga

Mingi aasta tagasi Tartus kui ma bussi peale jooksin, olin vana kaubamaja ees umbes, telefon oli kaelapaelaga kaelas. Nagu jooksin bussi peale, siis järsku tuli telefon kaelapaela küljest lahti, kukkus asfaldile ja libises mööda seda paar meetrit natukene. Õnneks peale paari kriimu muud ei juhtunud. Telefoniks oli samsung SGH X640.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 17:52:38 vasta tsitaadiga

Kord läks telefon ühes kaubanduskeskuses kaduma, arvasin et varastatud. No helistan ja helistan järjekindlalt oma telefonile, ei võta keegi vastu. Õhtul kodus siis mõtlesin et proovin uuesti, ennäe võtab üks meessoost isik vastu. Räägin siis loo talle ära, mees vastab et see on tema telefon millele ma helistan ja tal ei ole õrna aimugi millest jutt käib, no ma siis arvasin, et mingi kaabakas on ei taha telefoni tagasi anda, kukkusin sõimlema. Oma 3 minti loopisin soppa läbi telefoni mil lõpuks siis mees küsib, et Ragnar, sina väi? Ma küsin et kust kurat ta mu nime teab, siis tuleb muidugi meelde, et ma olin sama päeva hommikul suunanud telefoni ühe sõbra mobiilile kellega ma tol hetkel olin, kuna enda aku oli tühi ning ootasin kõnet. Suht tükk aega sai selle üle naerdud icon_biggrin.gif.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 23:19:40 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
5140i

Sai siis kelgutamas käidud:


Vähemalt displei ise jäi terveks. Pole midagi hullu, aga järgmine kord kui mäest alla rulluma lähen jätan fööni küll koju icon_biggrin.gif

täpselt samasuguseks muutus mul ka kunagi 3410. mul jäi ka displei terveks, aga korpusest läks katki. Sai siis joostud ühe klassi otsast teise ja äkki telefon lendas kuidagi läbi pükste vastu lauda. Tasku lukk oli vist lahti. Teised said naerda nii et vähe pole.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 18.12.2006 17:56:11 vasta tsitaadiga

Endal pinises päev osta "aku tühi", lõpuks viskas pildi tasku no panin laadima ja siis hakkasin sisse lülitama panin pin koodi ära ja ütleb palun paigaldage õige sim kaart okse mul kohe WTF õige sim on sees, no siis proovisin teis ka ja ikka sama jama, pusisn igati pidi kuid ikka sama jama jäi, no nüüd ei jää muud üle kui EMT garantiise viia
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 19:59:22 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Endal pinises päev osta "aku tühi", lõpuks viskas pildi tasku no panin laadima ja siis hakkasin sisse lülitama panin pin koodi ära ja ütleb palun paigaldage õige sim kaart okse mul kohe WTF õige sim on sees, no siis proovisin teis ka ja ikka sama jama, pusisn igati pidi kuid ikka sama jama jäi, no nüüd ei jää muud üle kui EMT garantiise viia

Mis telefoniga tegu? icon_rolleyes.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 18.12.2006 20:37:50 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson J230i
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 19.12.2006 22:24:29 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Sony Ericsson J230i
Osta Nokia..
_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 22:27:08 vasta tsitaadiga

Naljatilk kirjutas:
mcaff kirjutas:
Sony Ericsson J230i
Osta Nokia..
SE>Nokia.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 19.12.2006 22:28:01 vasta tsitaadiga

Ei sa/ei taha/mitu korda olnud/liiga lollikindel jne
Pealegi NOKIA= No Kia(car) icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 22:37:07 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Naljatilk kirjutas:
mcaff kirjutas:
Sony Ericsson J230i
Osta Nokia..
SE>Nokia.


icon_evil.gif

Hoia oma arvamused endale! SE ei ole parem kui nokia, aga nokia ei ole ka parem kui SE. Igaüks valib seda mida tahab. Praegusel ajal mobiiltelefone nii palju, et ei saa võrrelda eriti minuarust kahte firmat omavahel. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 00:46:48 vasta tsitaadiga

SE ei oska eestikeelset T9't telefonidesse installeerida. Viimane muudab aga kirjutamise mitu korda kiiremaks ja mugavamaks. Peamine argument, miks 6233 kasuks otsustasin, muidu oleks tõenäoliselt W810i või midagi sealt kandist võtnud.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 01:00:49 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
SE ei oska eestikeelset T9't telefonidesse installeerida. Viimane muudab aga kirjutamise mitu korda kiiremaks ja mugavamaks. Peamine argument, miks 6233 kasuks otsustasin, muidu oleks tõenäoliselt W810i või midagi sealt kandist võtnud.
Ei ole kunagi kasutanud T9 värki, ka siis kui mul nokia oli. Saan niigi sõnumid vähese vaevaga kirjutatud icon_smile.gif.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 00:20:30 vasta tsitaadiga

.Scorps., mul on mitmeid telefone olnud, siiani ei ole T9'st puudust tundnud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 00:24:08 vasta tsitaadiga

Ardo, ma ka ei tundnud T9'st enne puudust kui ise pold kasutanud seda.icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 00:26:28 vasta tsitaadiga

MiXeR, vahepeal üritasin kasutada, mind see ära ei võlunud.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo704
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 21.12.2006 12:48:03 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Ardo, ma ka ei tundnud T9'st enne puudust kui ise pold kasutanud seda.icon_wink.gif

Ma ei tundnud mobiilist ka puudust, kui polnud teda veel kasutanud icon_biggrin.gif

_________________
...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.