Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6233 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 11.09.2006 14:56:27 vasta tsitaadiga

Sain ka siis täna selle telefoni omanikusk.
esimene umbes pooletunnine näppimine jättis väga positiivse mulje.
igati kena telefon on!

Kas mälukaardi välja võtmiseks tuleb see kusagilt välja ka lülitada või lihtsalt välja tõmmata?
Kas kella ei saa kuidagi suuremaks säästureziimil?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 16:27:51 vasta tsitaadiga

Sain ka selle välismaalt, nüüd vaja eestikeelne soft panna saab keegi aidata?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 12.09.2006 12:41:21 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Sain ka selle välismaalt, nüüd vaja eestikeelne soft panna saab keegi aidata?

Staadioni Mobiiltelefonid OÜ, Tondi 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 13:08:10 vasta tsitaadiga

tozz kirjutas:
puna kirjutas:
Sain ka selle välismaalt, nüüd vaja eestikeelne soft panna saab keegi aidata?

Staadioni Mobiiltelefonid OÜ, Tondi 17

Käidud seal täna hommikul ja asi nüüd eestikeelseks tehtud.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 13:23:57 vasta tsitaadiga

kas nokia lehel ametlikult softi saadaval ei ole?
sony ericul ja motorolal mu teada on. tuttav pani v3 peale ise eesti keele.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 14:55:17 vasta tsitaadiga

Kus seadistustest saab 3G välja lülitada? 3G levialas kipub esmalt vidokõnena valima ja siis teatab, et vastuvõtja telefon ei toeta videokõnet ning kordusvalimine toimub tavakõnena. Ise mitte ei leia seda keelamist seadistuste alt icon_redface.gif
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 14:56:14 vasta tsitaadiga

Kõnede alt.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.09.2006 15:29:29 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
Kus seadistustest saab 3G välja lülitada? 3G levialas kipub esmalt vidokõnena valima ja siis teatab, et vastuvõtja telefon ei toeta videokõnet ning kordusvalimine toimub tavakõnena. Ise mitte ei leia seda keelamist seadistuste alt icon_redface.gif


Seaded -> Telefoni seaded -> Võrgu režiim -> GSM
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 12.09.2006 16:09:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi EMT klient ka on? Nimelt kui surfport'is võtta teenus "leia asukoht", siis asukoha näitamiseni jõudes ütleb telefon, et "failivorming tundmatu". EMT klienditugi ei oska miskit kosta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 20:57:08 vasta tsitaadiga

zann kirjutas:
aksel kirjutas:
Kus seadistustest saab 3G välja lülitada? 3G levialas kipub esmalt vidokõnena valima ja siis teatab, et vastuvõtja telefon ei toeta videokõnet ning kordusvalimine toimub tavakõnena. Ise mitte ei leia seda keelamist seadistuste alt icon_redface.gif


Seaded -> Telefoni seaded -> Võrgu režiim -> GSM


sellest pole midagi tolku kahjuks - ammu ära proovitud

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 14:38:09 vasta tsitaadiga

Kõne- video-tavak kordusval kasutan ise seda.
Kuigi jah pole ka vist päris see õige koht.
zann kirjutas:
kas talle sobib nokia datakaabel DKU-2?
kuidas pildid on selle telefoniga?

Orig andmete järgi ei sobi, aga kuna kodus oli see jäänud vanast tel (6230i)
siis proovisin järgi ja minumeelest töötavad kõik asjad.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 18:01:42 vasta tsitaadiga

kas vastab tõele ühe omaniku kahtlus, et otsib enamus ajast 3g võrku, kui seda näha ei ole, ja see kulutab akut heaga?
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 19:41:31 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
kas vastab tõele ühe omaniku kahtlus, et otsib enamus ajast 3g võrku, kui seda näha ei ole, ja see kulutab akut heaga?


Jah, aga seda saab välja lülitada.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 23:44:06 vasta tsitaadiga

Mis kohast?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 23:51:32 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Mis kohast?


Seda ära mult küsi.icon_biggrin.gif
Olen näinud seda telefoni ja omanik ise ka ütles, et keeras maha 3G, sest piinas akut.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 08:15:53 vasta tsitaadiga

OK otsisin vähe ja käib nii Seaded- Telefon- Võrgu režiim- Gsm siis ei toeta 3G asja
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005




sõnum 26.10.2006 03:07:56 vasta tsitaadiga

Endal see Sudoku mäng .SWF formaadis, kas keegi on proovinud mingeid muid .swf faile panna? Hmm okei leidsin ühe Theme-i mille wallpaperiks on kell .swf.. mis näitab aega... mis failivorminguid üldse 6233 toetab? On kuskil mingi nimekiri olemas=?

Proovige: www.zone.ee/atbm1/phone/
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alzar
HV vaatleja
alzar

liitunud: 25.01.2006




sõnum 30.10.2006 19:17:47 vasta tsitaadiga

sai ka see telefon endale ostetud...olen nüüdseks 3 päeva kasutanud ja ei kahetse ostu...telefoni kaamer poolt tehtud piltide kvaliteet on suhteliselt hea...muidugi siis kui on piisavalt valgust...ma ei tea kas mina olen valesti arusaanud aga arvasin et telefoni sisemälu on 70 mb...ja pluss siis veel paigaldatav mälukaart...tegelikult on nii et koos originaalist kaasa antava kaardiga on telefonimälu 70mb...kaart ise on kusagil 60 mb...telefonil mingi 7mb...vöimalik et exin... icon_confused.gif akut hetkel ei kiidax...pean veel korralikult laadima...nupud on väga head ja pehmed...selgesti loetavad ja eristatavad....muidugi ma ei tea kuidas on lugu hallikorpusega isenditel...mul endal musta korpusega... icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005




sõnum 31.10.2006 15:51:06 vasta tsitaadiga

Mälukaart 64MB ja sisemälu on jah umbes 7-10MB.Hmm video salvestamine 640*480 on päris hea icon_razz.gif A proovisin flashi videot panna... kus vaja muidu hiirega vajutada, siis selle peale ütles telefon, et ei sobi:D Endal telil veel peal screensaverid mis on ka swf. VEel kellelgi mingeid?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2006 23:50:05 vasta tsitaadiga

Jäi ka see telefon silma.

Käisin näppimas, õnnestus katsuda nii musta kui hõbedase (või pigem halli) korpusega isendit. Esimene oli väga soliidne ja kena, hall minu arust nii ilus pole. Ekraan suur, hea pildiga ja terav. Nupud on mugavalt suured ja üldiselt normaalsed kasutada (navigatsiooninupp eriti mõnus), aga pind kuidagi liiga nakkuv ja klõps ei ole nii konkreetne nagu 6230'l - seetõttu tunduvad 6230 nupud natuke paremad, just oma hea pehme klõpsu poolest. Menüü vajab tõenäoliselt harjumist, esmapilgul veidi segane, loetelu asemele tahaks panna ikoonide ruudustikku. 6230'l kõik käe-jala juures (samas sisse harjunud ka). Kiirus on hea võrreldes Symbiani telefonidega, mõnikord on väike mõttepaus sees, mis 6230'l puuduvad, kuid usun, et see ei häiri. Helinad kõlavad väga hästi, MP3 kindlasti ka. 640x480 icon_exclaim.gif video on telefoni kohta ilus, kuid vähegi kiiremal liigutamisel hakkab pilti kallutama-moonutama. Kaamera pildikvaliteeti võrdleks Nokia 6230i'ga, ainult reso natuke suurem - ei midagi erilist, kuid ajab asja ära.

Üldmulje seega positiivne. Tegelikult valiks hoopis SE W810i või K750i, kaamera on neil tunduvalt parem. Kuid põhjus, miks kindlasti Nokiat tahan, on eestikeelse T9 sõnaraamatu olemasolu. 6230'l see olemas, muudab kirjutamise sedavõrd kiireks ja mugavaks, et enam ilma ei taha. Punkt. icon_arrow.gif

Üks negatiivne pool on korpuste vahetamise võimaluse puudumine. Rääkige palun, kuidas korpus vastu peab, kuidas telefon kukkumist kannatab? icon_redface.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005




sõnum 08.11.2006 03:05:03 vasta tsitaadiga

Sellel võib ka menüü ruudustikuks panna icon_wink.gif Endal pole kukkunud, aga muidu korpus tundub päris hea... eriti see tagumine pool.. display klaasile pole veel ka kriime tekkinud...
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alzar
HV vaatleja
alzar

liitunud: 25.01.2006




sõnum 08.11.2006 20:24:05 vasta tsitaadiga

ehe...on ikka vöimalik et saab menüü ruudustikku panna v...ma olen ka proovinud aga ei saa icon_neutral.gif mis trikki sa teed icon_eek.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005




sõnum 09.11.2006 14:44:57 vasta tsitaadiga

No vajutad "Menüü" > Vasak Naviklahv "Valikud" > "Põhimenüü vaade" > "Ruudustik"... Seal on veel korralda ... kahju, et ei saa elemente lisada või kustutada... ainult muuta asukohta...



PS. Keegi võiks soovitada kust osta mälukaarti sellele telefonile... Tahaks 1GB...
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alzar
HV vaatleja
alzar

liitunud: 25.01.2006




sõnum 10.11.2006 23:23:21 vasta tsitaadiga

ähh..kutt...töötabk...äitähh... beer_yum.gif aga emtis oli vahepeal pakkumine 790.- mälukaart...1gb...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 13:45:13 vasta tsitaadiga

Aga kas sellel telefonil koguneb ekraani alla tolmu ka või mitte? Oma 6230'l puhastan regulaarselt ekraani korpuse all ja väga kurb, kui seda 6233'l teha ei saa.

Keegi Opera Mini on proovinud sellega?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 14:13:06 vasta tsitaadiga

.Scorps., tundub, et seal puudub ka see vajadus puhastada.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005




sõnum 11.11.2006 14:18:58 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Aga kas sellel telefonil koguneb ekraani alla tolmu ka või mitte? Oma 6230'l puhastan regulaarselt ekraani korpuse all ja väga kurb, kui seda 6233'l teha ei saa.

Keegi Opera Mini on proovinud sellega?

Mul pole veel midagi kogunenud icon_biggrin.gif Aga kuna tal korpus küljest ei käi, siis ei tea kuidas tolm tuleb...
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alzar
HV vaatleja
alzar

liitunud: 25.01.2006




sõnum 11.11.2006 23:21:45 vasta tsitaadiga

.Scorps. ....ma proovisin opera mini...töötab vääga häästi... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005




sõnum 12.11.2006 02:42:14 vasta tsitaadiga

Nuh keegi soovitab kust saaks normaalse hinnaga mälukaarti? + Keegi uurind kuidas Flash selle asja peal töötab?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 03:06:33 vasta tsitaadiga

SDSDQ-1024-E10M SANDISK MICRO SD CARD 1024 MB 539.20
peaks varsti saadaval olema, aate ja dr peep vist müüvad edasi väikese raha eest.
ultra oli 661.-

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 04:18:05 vasta tsitaadiga

dst, mälukaartide hindu vaata siit.
Samas, küsisin täna Elisast ja gigane kaart maksis vist 490.-. thumbs_up.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 12:21:39 vasta tsitaadiga

siin elisa_ee on 680.-
kuid võimalik et netis ei kajastu kõik tooted

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 23:44:44 vasta tsitaadiga

K-artulis oli ka näha lasnamäel uues prismas.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2006 12:28:44 vasta tsitaadiga

Küsimus selle mini Opera kohta. Rebisin alla ja tööle ka läheb aga ühendust üles ei võta. Tavalised EMT surfpordid jms töötavad aga Opera ära ei connecti. Kust võiks hakata harutama. Koduleht pakub DNS jms aga kas need vaja eraldi sisestada siis kuhugi või piisab EMT poolt saadetud GPRS seadetest?
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005




sõnum 18.11.2006 14:21:05 vasta tsitaadiga

Kui sul on GRPS over WAP, siis ei tööta.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 05:03:48 vasta tsitaadiga

http://www.yourmobilephonereviews.co.uk/nokia_6233_reviews.htm
tsitaat:
This phone has many good features & many inconveniences. In the organiser there is facility for notes but you can't save them with a pin for privacy. I had 6230 prior to this & I had kept all valuable information securely with pin code to open it. If you need to store lot of confidential information, don't buy this phone. Secondly display keeps turning off & you have to struggle in the dark. I experienced third inconvenience but can't remember now.

On see tõsi, et märkmeid parooli all hoida ei saa? icon_rolleyes.gif
Rahakoti funktsioon tal ikka on, et paroole netis olles otse rahakotist sisestada ja käsitsi toksima ei peaks?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005




sõnum 19.11.2006 22:03:33 vasta tsitaadiga

Et tahtsin küsida.. Mälukaart on 63,9MB näitab... aga kui on umbes 5MB vaba siis rohkem ei luba... Failide panemisel arvutist paneb errori.. ja kui videot lindistada.. siis lindistab ja lööb errori... Teistel ka midagi selletaolist?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cityboy
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2003




sõnum 20.11.2006 08:49:59 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
Küsimus selle mini Opera kohta. Rebisin alla ja tööle ka läheb aga ühendust üles ei võta. Tavalised EMT surfpordid jms töötavad aga Opera ära ei connecti. Kust võiks hakata harutama. Koduleht pakub DNS jms aga kas need vaja eraldi sisestada siis kuhugi või piisab EMT poolt saadetud GPRS seadetest?

Mul oli kunagi sarnane jama. Põhjus oli selles, et ostes oli telefonis mitu komplekti seadeid ning rakendused ei osanud millegipärast õiget kasutada. Lahenes nii, et kustutasin telefonist kõik seaded ja tellisin Nokia lehelt uued.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 12:26:56 vasta tsitaadiga

Selline küsimus veel, et kuidas kaamera teksti pildistamisega hakkama saab? Näeb pärast midagi lugeda ka? icon_rolleyes.gif
EDIT: Keegi näite viitsib teha?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 21.11.2006 00:44:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 12:38:58 vasta tsitaadiga

cityboy kirjutas:
aksel kirjutas:
Küsimus selle mini Opera kohta. Rebisin alla ja tööle ka läheb aga ühendust üles ei võta. Tavalised EMT surfpordid jms töötavad aga Opera ära ei connecti. Kust võiks hakata harutama. Koduleht pakub DNS jms aga kas need vaja eraldi sisestada siis kuhugi või piisab EMT poolt saadetud GPRS seadetest?

Mul oli kunagi sarnane jama. Põhjus oli selles, et ostes oli telefonis mitu komplekti seadeid ning rakendused ei osanud millegipärast õiget kasutada. Lahenes nii, et kustutasin telefonist kõik seaded ja tellisin Nokia lehelt uued.


Krt ei aita see ka. Annab ikka errorit You do not have a working network connection. Please vivit http://help.opera.com/mini/ with your desktop browser for instructions. (error :3.-1.10:80). Samas 3G ja muud GPRS asjad toimivad

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ince
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 21.11.2006 18:57:20 vasta tsitaadiga

Kas kaasas on microSD adapter, et mälukaarti saaks kasutada mälukaardiluges.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2006 20:14:02 vasta tsitaadiga

ince kirjutas:
Kas kaasas on microSD adapter, et mälukaarti saaks kasutada mälukaardiluges.

Minul küll ei olnud.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 12:33:54 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis teema nende fotode tegemisega on. Ma saan üle poolte juhtudest teate "toiming ebaõnnestus", et ei tahagi nagu pilti teha. Ja kaamera peale tuleb väike ristike, mis näitab et nagu kaamera oleks välja lülitatud. Peale ma ei tea mitmendat katset siis teeb jälle pilti. Kas see on mingi firmware kala või see tuleb mul mingitest muudest seadetest?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 12:48:59 vasta tsitaadiga

Minul pole sellega jama olnud.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 14:57:56 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
Huvitav, mis teema nende fotode tegemisega on. Ma saan üle poolte juhtudest teate "toiming ebaõnnestus", et ei tahagi nagu pilti teha. Ja kaamera peale tuleb väike ristike, mis näitab et nagu kaamera oleks välja lülitatud. Peale ma ei tea mitmendat katset siis teeb jälle pilti. Kas see on mingi firmware kala või see tuleb mul mingitest muudest seadetest?


Pole ka antud probleemi kohanud aga tekkis korra uitmõte, et kas nii telefoni mällu kui kaardile kordub sama jama? Et kas mitte kaart pole vigane? Omal oli vigase fotokakaartiga kunagi analoogne jama.

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 17:12:47 vasta tsitaadiga

emmm... proovisin nii telefoni kui ka mälukaarti salvestada. huvitaval kombel ta praegu töötab, kui mul on pandud pildi eelvaade peale. enne lülitasin välja, et mis ma ikka nendest piltidest vahin, küll pärast jõuab. ma niikuinii mingit üliasjalikku sellega ei pildista, kiireid klõpse ainult vaja.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 20:52:09 vasta tsitaadiga

Kuidas lehekülg teksti selle kaameraga näha jääb? Saab midagi välja ka lugeda? icon_rolleyes.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005




sõnum 23.11.2006 14:06:52 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
emmm... proovisin nii telefoni kui ka mälukaarti salvestada. huvitaval kombel ta praegu töötab, kui mul on pandud pildi eelvaade peale. enne lülitasin välja, et mis ma ikka nendest piltidest vahin, küll pärast jõuab. ma niikuinii mingit üliasjalikku sellega ei pildista, kiireid klõpse ainult vaja.

See jama, mis sul tekkis peaks olema sellepärast, et mälukaardil vähe vaba mälu... Mul ka mingi reserv 5MB kui alla selle läheb siis näiteks keset video salvsestamist katkeb. microSD adaptrit polnud. Ei ole kaasas... Pildi tekstiga.. praegu proovisin siis lugeda ei näe... äkki tahab rohkem valgust... Sest ega praegu väga hele pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2006 02:59:38 vasta tsitaadiga

Kas sellel telefonil tõesti ei ole rahakoti funktsiooni? icon_confused.gif
Kui kaua diktofoniga järjest lindistada saab?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005




sõnum 24.11.2006 12:47:07 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Kas sellel telefonil tõesti ei ole rahakoti funktsiooni? icon_confused.gif
Kui kaua diktofoniga järjest lindistada saab?

OTses vist pole... aga ma olen teistes foorumites lugend, kus pakutakse programme... mis parooliga on. Pole ise proovinud... Diktofoni proovisin sisemälu oli mingi 23 minutit.. vähe ruumi seal endal... ja mälukaart pani 60:00...


Praegu proovisin nime vahetada ühel kaustal... nimelt mul mälukaardi peal kaust Extra... ja seal sees on kaustad, mis sisemäluski... ehk Muusika/Graafika/Teemad... need pildiga... Et sellist saada peab vist ette kirjutama... näiteks: predeftones, predefgraphics, predefmusic...

Kas kuidagi saab panna nii, et kui vajutada Rohelist klahvi... siis tuleb "Kõnelogi" mitte valitud kõned?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6233 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.