|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
11.09.2006 14:56:27
|
|
|
Sain ka siis täna selle telefoni omanikusk.
esimene umbes pooletunnine näppimine jättis väga positiivse mulje.
igati kena telefon on!
Kas mälukaardi välja võtmiseks tuleb see kusagilt välja ka lülitada või lihtsalt välja tõmmata?
Kas kella ei saa kuidagi suuremaks säästureziimil?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
11.09.2006 16:27:51
|
|
|
| Sain ka selle välismaalt, nüüd vaja eestikeelne soft panna saab keegi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
12.09.2006 12:41:21
|
|
|
| puna kirjutas: |
| Sain ka selle välismaalt, nüüd vaja eestikeelne soft panna saab keegi aidata? |
Staadioni Mobiiltelefonid OÜ, Tondi 17
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
12.09.2006 13:08:10
|
|
|
| tozz kirjutas: |
| puna kirjutas: |
| Sain ka selle välismaalt, nüüd vaja eestikeelne soft panna saab keegi aidata? |
Staadioni Mobiiltelefonid OÜ, Tondi 17 |
Käidud seal täna hommikul ja asi nüüd eestikeelseks tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
12.09.2006 13:23:57
|
|
|
kas nokia lehel ametlikult softi saadaval ei ole?
sony ericul ja motorolal mu teada on. tuttav pani v3 peale ise eesti keele.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
12.09.2006 14:55:17
|
|
|
Kus seadistustest saab 3G välja lülitada? 3G levialas kipub esmalt vidokõnena valima ja siis teatab, et vastuvõtja telefon ei toeta videokõnet ning kordusvalimine toimub tavakõnena. Ise mitte ei leia seda keelamist seadistuste alt
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
12.09.2006 14:56:14
|
|
|
| Kõnede alt.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
12.09.2006 15:29:29
|
|
|
| aksel kirjutas: |
Kus seadistustest saab 3G välja lülitada? 3G levialas kipub esmalt vidokõnena valima ja siis teatab, et vastuvõtja telefon ei toeta videokõnet ning kordusvalimine toimub tavakõnena. Ise mitte ei leia seda keelamist seadistuste alt  |
Seaded -> Telefoni seaded -> Võrgu reiim -> GSM
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
12.09.2006 16:09:38
|
|
|
| Kas keegi EMT klient ka on? Nimelt kui surfport'is võtta teenus "leia asukoht", siis asukoha näitamiseni jõudes ütleb telefon, et "failivorming tundmatu". EMT klienditugi ei oska miskit kosta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
12.09.2006 20:57:08
|
|
|
| zann kirjutas: |
| aksel kirjutas: |
Kus seadistustest saab 3G välja lülitada? 3G levialas kipub esmalt vidokõnena valima ja siis teatab, et vastuvõtja telefon ei toeta videokõnet ning kordusvalimine toimub tavakõnena. Ise mitte ei leia seda keelamist seadistuste alt  |
Seaded -> Telefoni seaded -> Võrgu reiim -> GSM |
sellest pole midagi tolku kahjuks - ammu ära proovitud
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
18.09.2006 14:38:09
|
|
|
Kõne- video-tavak kordusval kasutan ise seda.
Kuigi jah pole ka vist päris see õige koht.
| zann kirjutas: |
kas talle sobib nokia datakaabel DKU-2?
kuidas pildid on selle telefoniga? |
Orig andmete järgi ei sobi, aga kuna kodus oli see jäänud vanast tel (6230i)
siis proovisin järgi ja minumeelest töötavad kõik asjad.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
08.10.2006 18:01:42
|
|
|
kas vastab tõele ühe omaniku kahtlus, et otsib enamus ajast 3g võrku, kui seda näha ei ole, ja see kulutab akut heaga?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
08.10.2006 19:41:31
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| kas vastab tõele ühe omaniku kahtlus, et otsib enamus ajast 3g võrku, kui seda näha ei ole, ja see kulutab akut heaga? |
Jah, aga seda saab välja lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
08.10.2006 23:44:06
|
|
|
| Mis kohast?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
08.10.2006 23:51:32
|
|
|
| puna kirjutas: |
| Mis kohast? |
Seda ära mult küsi.
Olen näinud seda telefoni ja omanik ise ka ütles, et keeras maha 3G, sest piinas akut.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
09.10.2006 08:15:53
|
|
|
| OK otsisin vähe ja käib nii Seaded- Telefon- Võrgu reiim- Gsm siis ei toeta 3G asja
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
26.10.2006 03:07:56
|
|
|
Endal see Sudoku mäng .SWF formaadis, kas keegi on proovinud mingeid muid .swf faile panna? Hmm okei leidsin ühe Theme-i mille wallpaperiks on kell .swf.. mis näitab aega... mis failivorminguid üldse 6233 toetab? On kuskil mingi nimekiri olemas=?
Proovige: www.zone.ee/atbm1/phone/
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alzar
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2006
|
30.10.2006 19:17:47
|
|
|
sai ka see telefon endale ostetud...olen nüüdseks 3 päeva kasutanud ja ei kahetse ostu...telefoni kaamer poolt tehtud piltide kvaliteet on suhteliselt hea...muidugi siis kui on piisavalt valgust...ma ei tea kas mina olen valesti arusaanud aga arvasin et telefoni sisemälu on 70 mb...ja pluss siis veel paigaldatav mälukaart...tegelikult on nii et koos originaalist kaasa antava kaardiga on telefonimälu 70mb...kaart ise on kusagil 60 mb...telefonil mingi 7mb...vöimalik et exin... akut hetkel ei kiidax...pean veel korralikult laadima...nupud on väga head ja pehmed...selgesti loetavad ja eristatavad....muidugi ma ei tea kuidas on lugu hallikorpusega isenditel...mul endal musta korpusega...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
31.10.2006 15:51:06
|
|
|
Mälukaart 64MB ja sisemälu on jah umbes 7-10MB.Hmm video salvestamine 640*480 on päris hea A proovisin flashi videot panna... kus vaja muidu hiirega vajutada, siis selle peale ütles telefon, et ei sobi:D Endal telil veel peal screensaverid mis on ka swf. VEel kellelgi mingeid?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
06.11.2006 23:50:05
|
|
|
Jäi ka see telefon silma.
Käisin näppimas, õnnestus katsuda nii musta kui hõbedase (või pigem halli) korpusega isendit. Esimene oli väga soliidne ja kena, hall minu arust nii ilus pole. Ekraan suur, hea pildiga ja terav. Nupud on mugavalt suured ja üldiselt normaalsed kasutada (navigatsiooninupp eriti mõnus), aga pind kuidagi liiga nakkuv ja klõps ei ole nii konkreetne nagu 6230'l - seetõttu tunduvad 6230 nupud natuke paremad, just oma hea pehme klõpsu poolest. Menüü vajab tõenäoliselt harjumist, esmapilgul veidi segane, loetelu asemele tahaks panna ikoonide ruudustikku. 6230'l kõik käe-jala juures (samas sisse harjunud ka). Kiirus on hea võrreldes Symbiani telefonidega, mõnikord on väike mõttepaus sees, mis 6230'l puuduvad, kuid usun, et see ei häiri. Helinad kõlavad väga hästi, MP3 kindlasti ka. 640x480 video on telefoni kohta ilus, kuid vähegi kiiremal liigutamisel hakkab pilti kallutama-moonutama. Kaamera pildikvaliteeti võrdleks Nokia 6230i'ga, ainult reso natuke suurem - ei midagi erilist, kuid ajab asja ära.
Üldmulje seega positiivne. Tegelikult valiks hoopis SE W810i või K750i, kaamera on neil tunduvalt parem. Kuid põhjus, miks kindlasti Nokiat tahan, on eestikeelse T9 sõnaraamatu olemasolu. 6230'l see olemas, muudab kirjutamise sedavõrd kiireks ja mugavaks, et enam ilma ei taha. Punkt.
Üks negatiivne pool on korpuste vahetamise võimaluse puudumine. Rääkige palun, kuidas korpus vastu peab, kuidas telefon kukkumist kannatab?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
08.11.2006 03:05:03
|
|
|
Sellel võib ka menüü ruudustikuks panna Endal pole kukkunud, aga muidu korpus tundub päris hea... eriti see tagumine pool.. display klaasile pole veel ka kriime tekkinud...
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alzar
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2006
|
08.11.2006 20:24:05
|
|
|
ehe...on ikka vöimalik et saab menüü ruudustikku panna v...ma olen ka proovinud aga ei saa mis trikki sa teed
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
09.11.2006 14:44:57
|
|
|
No vajutad "Menüü" > Vasak Naviklahv "Valikud" > "Põhimenüü vaade" > "Ruudustik"... Seal on veel korralda ... kahju, et ei saa elemente lisada või kustutada... ainult muuta asukohta...
PS. Keegi võiks soovitada kust osta mälukaarti sellele telefonile... Tahaks 1GB...
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alzar
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2006
|
10.11.2006 23:23:21
|
|
|
ähh..kutt...töötabk...äitähh... aga emtis oli vahepeal pakkumine 790.- mälukaart...1gb...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
11.11.2006 13:45:13
|
|
|
Aga kas sellel telefonil koguneb ekraani alla tolmu ka või mitte? Oma 6230'l puhastan regulaarselt ekraani korpuse all ja väga kurb, kui seda 6233'l teha ei saa.
Keegi Opera Mini on proovinud sellega?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
11.11.2006 14:13:06
|
|
|
| .Scorps., tundub, et seal puudub ka see vajadus puhastada.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
11.11.2006 14:18:58
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Aga kas sellel telefonil koguneb ekraani alla tolmu ka või mitte? Oma 6230'l puhastan regulaarselt ekraani korpuse all ja väga kurb, kui seda 6233'l teha ei saa.
Keegi Opera Mini on proovinud sellega? |
Mul pole veel midagi kogunenud Aga kuna tal korpus küljest ei käi, siis ei tea kuidas tolm tuleb...
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alzar
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2006
|
11.11.2006 23:21:45
|
|
|
.Scorps. ....ma proovisin opera mini...töötab vääga häästi...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
12.11.2006 02:42:14
|
|
|
| Nuh keegi soovitab kust saaks normaalse hinnaga mälukaarti? + Keegi uurind kuidas Flash selle asja peal töötab?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
12.11.2006 03:06:33
|
|
|
SDSDQ-1024-E10M SANDISK MICRO SD CARD 1024 MB 539.20
peaks varsti saadaval olema, aate ja dr peep vist müüvad edasi väikese raha eest.
ultra oli 661.-
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
12.11.2006 04:18:05
|
|
|
dst, mälukaartide hindu vaata siit.
Samas, küsisin täna Elisast ja gigane kaart maksis vist 490.-.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
12.11.2006 12:21:39
|
|
|
siin elisa_ee on 680.-
kuid võimalik et netis ei kajastu kõik tooted
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
12.11.2006 23:44:44
|
|
|
| K-artulis oli ka näha lasnamäel uues prismas.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
16.11.2006 12:28:44
|
|
|
Küsimus selle mini Opera kohta. Rebisin alla ja tööle ka läheb aga ühendust üles ei võta. Tavalised EMT surfpordid jms töötavad aga Opera ära ei connecti. Kust võiks hakata harutama. Koduleht pakub DNS jms aga kas need vaja eraldi sisestada siis kuhugi või piisab EMT poolt saadetud GPRS seadetest?
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
18.11.2006 14:21:05
|
|
|
| Kui sul on GRPS over WAP, siis ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
19.11.2006 05:03:48
|
|
|
http://www.yourmobilephonereviews.co.uk/nokia_6233_reviews.htm
| tsitaat: |
| This phone has many good features & many inconveniences. In the organiser there is facility for notes but you can't save them with a pin for privacy. I had 6230 prior to this & I had kept all valuable information securely with pin code to open it. If you need to store lot of confidential information, don't buy this phone. Secondly display keeps turning off & you have to struggle in the dark. I experienced third inconvenience but can't remember now. |
On see tõsi, et märkmeid parooli all hoida ei saa?
Rahakoti funktsioon tal ikka on, et paroole netis olles otse rahakotist sisestada ja käsitsi toksima ei peaks?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
19.11.2006 22:03:33
|
|
|
| Et tahtsin küsida.. Mälukaart on 63,9MB näitab... aga kui on umbes 5MB vaba siis rohkem ei luba... Failide panemisel arvutist paneb errori.. ja kui videot lindistada.. siis lindistab ja lööb errori... Teistel ka midagi selletaolist?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cityboy
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2003
|
20.11.2006 08:49:59
|
|
|
| aksel kirjutas: |
| Küsimus selle mini Opera kohta. Rebisin alla ja tööle ka läheb aga ühendust üles ei võta. Tavalised EMT surfpordid jms töötavad aga Opera ära ei connecti. Kust võiks hakata harutama. Koduleht pakub DNS jms aga kas need vaja eraldi sisestada siis kuhugi või piisab EMT poolt saadetud GPRS seadetest? |
Mul oli kunagi sarnane jama. Põhjus oli selles, et ostes oli telefonis mitu komplekti seadeid ning rakendused ei osanud millegipärast õiget kasutada. Lahenes nii, et kustutasin telefonist kõik seaded ja tellisin Nokia lehelt uued.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
20.11.2006 12:26:56
|
|
|
Selline küsimus veel, et kuidas kaamera teksti pildistamisega hakkama saab? Näeb pärast midagi lugeda ka?
EDIT: Keegi näite viitsib teha?
_________________ Tere hommikust! 
viimati muutis .Scorps. 21.11.2006 00:44:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
20.11.2006 12:38:58
|
|
|
| cityboy kirjutas: |
| aksel kirjutas: |
| Küsimus selle mini Opera kohta. Rebisin alla ja tööle ka läheb aga ühendust üles ei võta. Tavalised EMT surfpordid jms töötavad aga Opera ära ei connecti. Kust võiks hakata harutama. Koduleht pakub DNS jms aga kas need vaja eraldi sisestada siis kuhugi või piisab EMT poolt saadetud GPRS seadetest? |
Mul oli kunagi sarnane jama. Põhjus oli selles, et ostes oli telefonis mitu komplekti seadeid ning rakendused ei osanud millegipärast õiget kasutada. Lahenes nii, et kustutasin telefonist kõik seaded ja tellisin Nokia lehelt uued. |
Krt ei aita see ka. Annab ikka errorit You do not have a working network connection. Please vivit http://help.opera.com/mini/ with your desktop browser for instructions. (error :3.-1.10:80). Samas 3G ja muud GPRS asjad toimivad
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ince
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2006
|
21.11.2006 18:57:20
|
|
|
| Kas kaasas on microSD adapter, et mälukaarti saaks kasutada mälukaardiluges.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
21.11.2006 20:14:02
|
|
|
| ince kirjutas: |
| Kas kaasas on microSD adapter, et mälukaarti saaks kasutada mälukaardiluges. |
Minul küll ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
22.11.2006 12:33:54
|
|
|
| Huvitav, mis teema nende fotode tegemisega on. Ma saan üle poolte juhtudest teate "toiming ebaõnnestus", et ei tahagi nagu pilti teha. Ja kaamera peale tuleb väike ristike, mis näitab et nagu kaamera oleks välja lülitatud. Peale ma ei tea mitmendat katset siis teeb jälle pilti. Kas see on mingi firmware kala või see tuleb mul mingitest muudest seadetest?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
22.11.2006 12:48:59
|
|
|
| Minul pole sellega jama olnud.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
22.11.2006 14:57:56
|
|
|
| Piip kirjutas: |
| Huvitav, mis teema nende fotode tegemisega on. Ma saan üle poolte juhtudest teate "toiming ebaõnnestus", et ei tahagi nagu pilti teha. Ja kaamera peale tuleb väike ristike, mis näitab et nagu kaamera oleks välja lülitatud. Peale ma ei tea mitmendat katset siis teeb jälle pilti. Kas see on mingi firmware kala või see tuleb mul mingitest muudest seadetest? |
Pole ka antud probleemi kohanud aga tekkis korra uitmõte, et kas nii telefoni mällu kui kaardile kordub sama jama? Et kas mitte kaart pole vigane? Omal oli vigase fotokakaartiga kunagi analoogne jama.
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
22.11.2006 17:12:47
|
|
|
| emmm... proovisin nii telefoni kui ka mälukaarti salvestada. huvitaval kombel ta praegu töötab, kui mul on pandud pildi eelvaade peale. enne lülitasin välja, et mis ma ikka nendest piltidest vahin, küll pärast jõuab. ma niikuinii mingit üliasjalikku sellega ei pildista, kiireid klõpse ainult vaja.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
22.11.2006 20:52:09
|
|
|
Kuidas lehekülg teksti selle kaameraga näha jääb? Saab midagi välja ka lugeda?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
23.11.2006 14:06:52
|
|
|
| Piip kirjutas: |
| emmm... proovisin nii telefoni kui ka mälukaarti salvestada. huvitaval kombel ta praegu töötab, kui mul on pandud pildi eelvaade peale. enne lülitasin välja, et mis ma ikka nendest piltidest vahin, küll pärast jõuab. ma niikuinii mingit üliasjalikku sellega ei pildista, kiireid klõpse ainult vaja. |
See jama, mis sul tekkis peaks olema sellepärast, et mälukaardil vähe vaba mälu... Mul ka mingi reserv 5MB kui alla selle läheb siis näiteks keset video salvsestamist katkeb. microSD adaptrit polnud. Ei ole kaasas... Pildi tekstiga.. praegu proovisin siis lugeda ei näe... äkki tahab rohkem valgust... Sest ega praegu väga hele pole
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
24.11.2006 02:59:38
|
|
|
Kas sellel telefonil tõesti ei ole rahakoti funktsiooni?
Kui kaua diktofoniga järjest lindistada saab?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
24.11.2006 12:47:07
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Kas sellel telefonil tõesti ei ole rahakoti funktsiooni?
Kui kaua diktofoniga järjest lindistada saab? |
OTses vist pole... aga ma olen teistes foorumites lugend, kus pakutakse programme... mis parooliga on. Pole ise proovinud... Diktofoni proovisin sisemälu oli mingi 23 minutit.. vähe ruumi seal endal... ja mälukaart pani 60:00...
Praegu proovisin nime vahetada ühel kaustal... nimelt mul mälukaardi peal kaust Extra... ja seal sees on kaustad, mis sisemäluski... ehk Muusika/Graafika/Teemad... need pildiga... Et sellist saada peab vist ette kirjutama... näiteks: predeftones, predefgraphics, predefmusic...
Kas kuidagi saab panna nii, et kui vajutada Rohelist klahvi... siis tuleb "Kõnelogi" mitte valitud kõned?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|