|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
23.10.2006 12:51:21
|
|
|
link :: Edgy Eft RC
| tsitaat: |
The Ubuntu team is proud to announce the Release Candidate for version 6.10
of Ubuntu, Kubuntu and Edubuntu - codenamed "Edgy Eft"
We consider this release candidate to be complete, stable and suitable
for testing by any user.
The final release of version 6.10 is scheduled for 26 October 2006 and
will be supported for 18 months on both desktops and servers. Note
that the current stable release (6.06 LTS) is a long-term support
release, and so users requiring a longer support lifetime may choose
to continue using that version rather than upgrade to 6.10. |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004

|
23.10.2006 19:24:44
|
|
|
Nädalavahetusel uuendasin Kubuntu Dapperilt Edgy RC'ks. Mõned asjad läksid paremaks, aga ilmnes ka probleem, et seansi lõpetamisel kipub süsteem (profiilis) pangestuma - graafiline keskkond asendub peale mitut ekraani vilkumist "musta pildiga", kus üleval vasakul tilbendab "_"-märk. Aitab Ctrl+Alt+Del (taaskäivitus). Kui kasutusel oleks vaid üks konto, polekski väga hullu, aga kahe või kolme kontoga samaaegse sisselogimise võimalus kaotab ju mõtte, kui pärast töö lõpetamist teise/kolmandaga ei saa enam esimest seanssi aktiveerida...
Kas probleem on X'i serveris, KDM'is, kusagil KDE sügavustes või milleski muus? Rohtu?
E: vea põhjustas nähtavasti xorg.conf: monitori vaikimisi eraldusvõime (mida kasutab KDM) oli määratud suuremaks kui kasutajate töölau(d)a(de) oma; ning nähtavasti KDM'ile ei meeldinud selline 1280x854 ja 1024x768 vahel tõmblemine
Ehk siis kõiges oli süüdi KDE juhtimiskeskuse moodul "Kuva", mis suuremate õiguste saamisel (eesmärk: energiasäästu seaded ruudina kehtestada) kasutas neid natuke valesti (minu silmis vähemalt).
_________________ ...
viimati muutis mihhkel 24.10.2006 17:53:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
23.10.2006 19:36:09
|
|
|
mihhkel, rohi on arvatavasti paar päeva ootamine (sh foorumisse vingumine) ja updatemine
E: ubuntu foorumisse, mitte HV -sse
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
27.10.2006 12:02:07
|
|
|
Ehk teab keegi sellele lahendust:
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=204298
| tsitaat: |
| With 4:3 resolution, kaffeine and gxine play back video at a 1:1 aspect ratio |
Gxine n'aitab 4:3 videot alati valesti, et paremale-vasakule 'aarde j'aab must riba. Samas 0.7272 suhtega, kus peaks 'ulevale ja alla j'aama riba, katab pilt kogu ekraani. Mplayer ja VLC n'aitavad 'oigesti.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrusny
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2006
|
27.10.2006 13:00:11
|
|
|
Installisin Ubuntu teiseks OP systeemiks. Kui nüüd arvuti käivitan tuleb see boot manager lahti ja default on Ubuntu. Kas seda saab kuidagi muuta, et default oleks XP ja veidi võiks see ooteaeg ka pikem olla ennem kui automaatselt bootima kukub.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
27.10.2006 13:01:32
|
|
|
| linuxis vaata faili: /boot/grub/menu.1st
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
27.10.2006 13:24:42
|
|
|
| airm kirjutas: |
| linuxis vaata faili: /boot/grub/menu.lst |
parandatud
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
28.10.2006 10:46:29
|
|
|
| nunii, upgradesin oma süsteemi kah siis kubuntu 6.10 peale. Kogu süsteem tundub võrreldes 6.06 isegi kiirem, võtab nagu vähem mälu kah. Mõningad probleemid siiski tekkisid. Adept tarkvara haldur ei taha alati tööle minna. Samuti ei käivitu enam üldse raamatupidamisprogramm First Office 4.3. Äkki on siin probleem selles, et see programm on lihtsalt kopitud kogu kupatusega kausta Dokumendid ja sealt toimub selle käivitamine kah. Kubuntu 6.06 puhul käivitus see executaabel seal kaustas ilusti, kuid nüüd mitte. Proovisin ka käsurealt, ei toimi. Andsin kaustale ja failile kõikvõimalikud õigused, kuid ikka ei käivitu. Proovisin uut versiooni installida, ei õnnestu seegi. Äkki oskab keegi siin nõu anda? Või aitaks kubuntu 6.10 puhas install koos ketta formaatimisega?
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
28.10.2006 11:33:26
|
|
|
tom1245, kui sa räägiks lahti sõnapaari "ei õnnestu" siis võibolla keegi isegi oskab aidata. Minu teada meil siin kuigipalju mõtetelugejaid ei ole.
Näiteks aitaks kui postitaksid käsurealt jooksutamisel või installimisel väljastatud veateated ja genereeritud logifalild
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
28.10.2006 17:50:52
|
|
|
6.10l on ka live-cd ja install ühelt plaadilt?
E. Toimib ilusti
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
28.10.2006 18:17:34
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
tom1245, kui sa räägiks lahti sõnapaari "ei õnnestu" siis võibolla keegi isegi oskab aidata. Minu teada meil siin kuigipalju mõtetelugejaid ei ole.
Näiteks aitaks kui postitaksid käsurealt jooksutamisel või installimisel väljastatud veateated ja genereeritud logifalild |
pole nädalavahetusel selle arvuti taga. Kuid on kellelgi mingit aimu, mis võib põhjustada programmi mittekäivitumist 6.10 puhul, samas kui käivitus ilusti 6.06LTS-ga? Vajutades programmi failile, avab programmi akna halli taustaga, kuid mõne hetke pärast paneb selle kinni. Sama juhtub ka, kui konsoolis sisestada programmi kaustas käsk sh ./hansa-xt
Edit: kui sisestan käsu ./hansa-xt, siis konsool annab hoopis sellise huvitava errorite jada:
2006-10-30 09:28 locale: et_EE.UTF-8
2006-10-30 09:28 Unix development version
2006-10-30 09:28 64-bit file access
2006-10-30 09:28 Starting application...
2006-10-30 09:28 XLoadQueryFont: failed creating font set -*-lucida-medium-r-*-*-10-*-*-*-*-*-iso10646,-*-helvetica-medium-r-*-*-11-*-*-*-*-*-iso8859-5,-*-*-*-r-*-*-10,*
2006-10-30 09:28 XLoadQueryFont: failed creating font set -*-lucida-medium-r-*-*-10-*-*-*-*-*-iso10646,-*-helvetica-medium-r-*-*-11-*-*-*-*-*-iso8859-5,-*-*-*-r-*-*-10,*
2006-10-30 09:28 XLoadQueryFont: failed creating font set -*-lucida-bold-r-*-*-10-*-*-*-*-*-iso10646,-*-efont serif,-*-goha tibeb-zemen,-*-helvetica-bold-r-*-*-11-*-*-*-*-*-iso8859-5,-*-*-*-r-*-*-10,*
2006-10-30 09:28 XLoadQueryFont: failed creating font set -*-lucida-medium-r-*-*-10-*-*-*-*-*-iso10646,-*-helvetica-medium-r-*-*-11-*-*-*-*-*-iso8859-5,-*-*-*-r-*-*-10,*
2006-10-30 09:28 XLoadQueryFont: failed creating font set -*-times-medium-r-*-*-10-*-*-*-*-*-iso10646,-*-times-medium-r-*-*-11-*-*-*-*-*-iso8859-5,-*-*-*-r-*-*-10,*
2006-10-30 09:28 XLoadQueryFont: failed creating font set -*-times-bold-r-*-*-10-*-*-*-*-*-iso10646,-*-times-medium-r-*-*-11-*-*-*-*-*-iso8859-5,-*-*-*-r-*-*-10,*
2006-10-30 09:28 XLoadQueryFont: failed creating font set -misc-fixed-bold-r-*-*-10,-*-*-*-*-*-*-10,*
2006-10-30 09:28 Exit |
jamasin kubuntu 6.06 puhul üksjagu fontidega, ilmselt 6.10 ei taha olukorraga leppida Sama probleem siin teemas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3067151&sid=10111a06f3e2c17cf2e61fbec04be813
EDIT 2: ei viitsinud enam jamada, tegin kettale formati ja puhas kubuntu 6.10 install peale ja kõik töötab taas
viimati muutis tom1245 30.10.2006 18:43:23, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
28.10.2006 18:56:34
|
|
|
| Kas Ubuntule on midagi gediti sarnast, mis suudaks ka automaatset treppimist?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
28.10.2006 23:07:21
|
|
|
| Äkki sobib SciTE?
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
29.10.2006 18:51:53
|
|
|
| Scite paistab vägagi hea asi olevat, kuid automaatne treppimine ei paista töötavat või ei oska mina seda sisse lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
01.11.2006 00:46:28
|
|
|
kas keegi ütleks, kust leiab arhiivifailis oleva installika?
tahaks videodraivereid aga ei oska installida :S
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
01.11.2006 00:47:55
|
|
|
ubutnu wikis on õpetused nii ati kui nvidi kaartide jaoks - copy-paste vaev
wiki.ubuntu.com
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
01.11.2006 00:52:26
|
|
|
| jah aga mul on intregeeritud. sai tõmmata inteli lehelt draiver...oleks ainult installimise vaev....kui oskaks :S
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
01.11.2006 01:13:08
|
|
|
| Popp kirjutas: |
| jah aga mul on intregeeritud. sai tõmmata inteli lehelt draiver...oleks ainult installimise vaev....kui oskaks :S |
https://help.ubuntu.com/community/i915Driver
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
02.11.2006 11:40:48
|
|
|
need driverid polnud küll õiged, kuid sain video korda. samas puudub ka heli. kõik tundub korras olevat, kuid milles võib põhjus olla?
tegemist siis ubuntu 6.10-ga
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
02.11.2006 11:42:46
|
|
|
Mis helikaart? Realtek ALC861?
viimati muutis tizko 02.11.2006 11:44:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
02.11.2006 11:43:43
|
|
|
| tegemist on intregeeritud heliga, realtek ALC861 siis
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
02.11.2006 12:09:51
|
|
|
| see pingviin.org õpetus on hea aga mul ei eksisteeri mnodprobe.conf faili etc kataloogis. või siis kuidas leida see alsa-configure.txt fail kerneli lähtekoodist?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
03.11.2006 18:21:52
|
|
|
Tere
Ubuntu peal aga netti ei saa.
Võrkariks Marvell libertas 802.11b/g Wireless SoftAP.
Vaatasin seda http://marvell.com/drivers/search.do lehte aga mis platform jne?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
03.11.2006 19:38:24
|
|
|
pakuks et linux kernel 2.4.12 and up
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
03.11.2006 20:24:39
|
|
|
Jama värk, mina ei suuda sellele draiverit leida, paistab vist et ei olegi olemas sellist asja
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
03.11.2006 22:02:16
|
|
|
| artur-, kui ei ole native draivereid, proovi ndiswrapperiga. Sellega on küll veidi jamamist, aga tavaliselt saab asja käima.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
07.11.2006 20:46:58
|
|
|
Konf on profiilis.
Panin ubuntu 6.10 (x86) peale ja isegi labase unreal tournamendiga saab mingi 10-15 fps. Nii kehv arvuti mul ka ei tohiks olla Milles asi? Videokaardi driverid? Sõber ütles, et nvidial on head driverid aga kas need peab eraldi tõmbama (kust? ) või midagi muud?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seston
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.03.2002
|
07.11.2006 21:11:04
|
|
|
on miski utikas olemas millega ati tv-out tööle lülitada ?
_________________ Metallitööd Pärnust 9 km |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
07.11.2006 21:21:07
|
|
|
Okei kuidas ma xorg.conf'i seivida saan
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
07.11.2006 21:46:52
|
|
|
| doh kirjutas: |
Okei kuidas ma xorg.conf'i seivida saan  |
pead selle avama superuserina
| sudo gedit /etc/X11/xorg.conf |
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.11.2006 22:06:42
|
|
|
doh, sõltub sellest et mis tekstiredaktoriga seda editid, nanos oli ctrl/alt + x ja siis y ja enter. Kui geditiga siis va ikka ruuduna terminalist
| sudo gedit xorg.xonfi asukoht |
ja siis file-save us.
artur-, tipi terminali
| sudo dpkg-reconfigure xserver-xorg |
ja juhindu tervest mõistusest
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
07.11.2006 22:19:31
|
|
|
Nonii midagi keerasin t6siselt peeti, homme panen ubuntu 6.06 peale lootuses sellega saada need driverid t66le.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
07.11.2006 22:22:39
|
|
|
| On olemas selline kena asi, nagu automatix. Sellega peaks drivud lihtsasti peale saama.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.11.2006 22:35:18
|
|
|
doh, anna error message
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
08.11.2006 23:35:14
|
|
|
| Sai just uus monitor taha pandud. Aga nüüd ei saa enam resot vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
09.11.2006 00:04:24
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
tipi terminali
| sudo dpkg-reconfigure xserver-xorg |
ja juhindu tervest mõistusest |
spacega saab tärnikesi panna nendele resodele mida sa tahad
E: ja pärast valid reso ja refresh rate "system - prefrences - screen resolution" alt
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
09.11.2006 00:36:57
|
|
|
Lasin käsu käima. Peale esimest katset õnnistati mine peare restarti veateatega, teisel katsel sain asja korda. Nüüd on norm, kõik resod on seal "screen resolution" all olemas, aga mis ei funksi, on vahetamine. Valin seal uue reso, panen apply ja edasi küsitakse, kas jätan vana või kasutan uut, kuigi tegelikult midagi ei muutu. Proovisin seda ka sudoga käima lasta, ei aita.
EDIT: Korras. Kuskil soovitas ctrl-alt-backspace. Tegin selle ära, logisin sisse ja siis gdm. Kui pildi ette sain, oli see õige resoga.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
09.11.2006 00:37:11
|
|
|
http://www.nvidia.com/object/unix.html
Latest Version: 1.0-9629
| tsitaat: |
| Added new "TwinViewXineramaInfoOrder" X configuration option to control the order of display devices when in TwinView. |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
09.11.2006 00:42:53
|
|
|
saraisk, see on küll midagi uut proovi pärast seda kui oled valinud oma reso ja "keep this resolution" klikkamist ctrl+alt+backspace lajatada. pane loomulikult kõik asjad mis salvestamist vajavad kinni. Tundub et mingi Xorgi bug on. Endal mul täpselt sama kaart (fx5200) ja küll sellist probleemi pole kohanud. Igaks juhuks viska ka glxinfo väljundist ka rida mis peaks välja nägema selline
aee on kohe päris alguses ja sa pead võibolla terminalis väheke üles kerima
E: damn, peaks sips kiiremini trükkima või vähem õlut jooma
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
10.11.2006 16:16:46
|
|
|
Nii ubuntu 32 bit edukalt nüüd peal, driverid jonksus. Tõmban nüüd UT käima aga asi on kohati liiga kiire! Sama asi oli 64bit xp-s ja lootsin, et 32bit os päästab. Aga põhjustaja on ilmselt kaks tuuma. Igatahes, peale seda patchi jooksid enamus mängud ilusti peale UT.. mis oli siis ka liiga kiire. Nüüd ubuntus sama asi, kas oleks kuidagi võimalik sellest lahti saada? Kui ei siis kardan, et pean downgradima athlon 64 peale
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
10.11.2006 16:32:12
|
|
|
Kas su kell lippab ka kiiresti?
Proovi ka kernelile lisada parameeter "noapic".
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
10.11.2006 16:59:30
|
|
|
| doh kirjutas: |
Nii ubuntu 32 bit edukalt nüüd peal, driverid jonksus. Tõmban nüüd UT käima aga asi on kohati liiga kiire! Sama asi oli 64bit xp-s ja lootsin, et 32bit os päästab. Aga põhjustaja on ilmselt kaks tuuma. Igatahes, peale seda patchi jooksid enamus mängud ilusti peale UT.. mis oli siis ka liiga kiire. Nüüd ubuntus sama asi, kas oleks kuidagi võimalik sellest lahti saada? Kui ei siis kardan, et pean downgradima athlon 64 peale  |
XP all saab task managerist sättides. Ubuntu all ei oska öelda.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
10.11.2006 17:16:55
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| doh kirjutas: |
Nii ubuntu 32 bit edukalt nüüd peal, driverid jonksus. Tõmban nüüd UT käima aga asi on kohati liiga kiire! Sama asi oli 64bit xp-s ja lootsin, et 32bit os päästab. Aga põhjustaja on ilmselt kaks tuuma. Igatahes, peale seda patchi jooksid enamus mängud ilusti peale UT.. mis oli siis ka liiga kiire. Nüüd ubuntus sama asi, kas oleks kuidagi võimalik sellest lahti saada? Kui ei siis kardan, et pean downgradima athlon 64 peale  |
XP all saab task managerist sättides. Ubuntu all ei oska öelda. |
mida seal winis sättida tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.11.2006 17:28:03
|
|
|
Winis tuleb näppida CPU affinity't, Linuxis on vaja sul bootloaderi confis määrata kernelile too parameeter millest airm rääkis.
Igaks juhuks küsin et kas mängul on ikka viimaset patchid peal?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
10.11.2006 17:31:50
|
|
|
noapic ei aidand, sõber soovitas ka acpi=off. See ka ei aidanud.Uusim versioon on peal. Proovisin ka mingit skripti mis pidi aitama, (sellist:
http://icculus.org/lgfaq/files/ut
ka sellest polnud tolku. Kust muidu seda cpu affinityt näppida?
Kell jms paistab muidu korras olevat.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
10.11.2006 21:19:32
|
|
|
ei saanud abi sealt. tundub, et olen lahendamatu probleemi ees.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|