|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
09.10.2006 19:56:12
|
|
|
| Rääkige, kuidas Netpointil exec funktsiooniga on? Kas Imagemagick on peal?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vopski
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2004
|
14.10.2006 12:31:31
|
|
|
Saatsin kolmapäeval seoses cpaneli probleemiga Ekodusse küsimuse ega pole siiani mingisugust tagasisidet saanud. Kuidas teistega on kas õnnestub ühendust saada? Foorum ka kinni ega õnnestu teiste klientidega suhelda. Paistab, et hindade tõus ka ei ole päästunud ekodu teenust. Ilmselt läheb uuel nädalal teenusepakkuja vahetuseks, ilmselt ehitan lehe virtuaal.com ja netpointi serverisse. Rakendus virtuaali ja suuremad failid jm. netpointi.
EDIT: Kohe saab pühapäev läbi, aga ei mingit kirja ekodult. Algul mõtlesin, et järsku endal outlookiga jama, aga logides abikeskusesse sisse on näha, et pole ühelegi kirjale vastatud
viimati muutis vopski 15.10.2006 23:24:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
15.10.2006 23:18:38
|
|
|
mina olen samuti ebameeldivalt yllatunud eKodu suhtumise muutuses- varem oli tegu toeliselt vastutuleliku ning operatiivse hostinguga. Huvitav oleks teada, mis juhtus Ise kolima veel ei hakka, sest minu hostingusoovid pole kriitilise tähtsusega ning yldjuhul onnestub pisiprobleemid ise ära lahendada.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
16.10.2006 17:41:03
|
|
|
On keegi Keni käest küsind, miks foorumi kinni panid üldse?
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
16.10.2006 20:18:57
|
|
|
| woozy kirjutas: |
On keegi Keni käest küsind, miks foorumi kinni panid üldse?  |
| contra kirjutas: |
Kohe kui asjad on natuke maha rahunenud, siis teen ka foorumi lahti. Inimesed kipuvad arvama, et kiireim tee abi saada on foorumi kaudu, kuid see pole nii ja sellpärast sulgesin foorumi ajutiselt. Vastused saab aadressilt - abi(ät)ekodu.info ja kui pole kirjale vastust saanud, siis palun saatke uuesti, vastus ei jää tulemata. |
mulle tuli täna juba kiri, et võlgnevuse tõttu konto suletakse (tundub et arvete saatmise süsteem töötab laitmatult )
Sai sinna aga juba ammu kiri saadetud, et tahaks oma konto sulgeda ja domeeni välja osta, selle kohta vastust eimingit ...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vopski
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2004
|
16.10.2006 22:32:35
|
|
|
| tsitaat: |
| ...abi(ät)ekodu.info ja kui pole kirjale vastust saanud, siis palun saatke uuesti, vastus ei jää tulemata. |
Njahh, ise saatsin kolmapäeval, neljapäeval ja reedel küsimusega e-mailid, aga ei miskit siiani. Kahjuks on domeen mida ma kolida tahaksin ekodus registreeritud ja kui nende klienditugi sisuliselt puudub ei kujuta ma ette kuidas süsteeme üle viia . Ega ma ei saa sulgeda ju oma lehte nädalaks ja jääda ootama kuna Ken kirjale lõpuks vastab ja nimeserverid uuteks muudab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
17.10.2006 18:15:54
|
|
|
Niih ma sain täna lõpuks ekodust netpointi lehe viidud ja dns kirjed muudetud.
Ise vedasin baasid ja lehed netpointi, netpoint saatis eenetile avalduse.
Sellepeale saatsin mina ekodule et lähen ära peale dns kirjete muutust. Möödas on u. nädal ja ekodust vastust ei miskit. Kuna ekodu suht olematu teenindusega on siis tõenäoliselt sellest ka pikk viivitus dns kirjete muutmisel.
Edasi on mul savi palju võlgnevuse teateid tuleb kuna ei loodagi et keegi mu kirja seal loeb.
_________________ riistvara24.ee - kiireim tee prototüüpimiseni |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
17.10.2006 18:38:03
|
|
|
Kas sa ENNE DNS-kirjete avaldust likvideerisid kõik võlad?
Kuigi teenus on olematu, peab arveid maksma ja kui oled võlgu,
siis mängitakse mäkra, ja seda täiesti ausalt.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McNeo
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2004
|
18.10.2006 15:38:16
|
|
|
| Tahtsin küsida, et millised on kogemused erinevate teenusepakkujatega emaili osas. Et kellel see tõhusam spämmifilter on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
18.10.2006 15:43:10
|
|
|
| McNeo kirjutas: |
| Tahtsin küsida, et millised on kogemused erinevate teenusepakkujatega emaili osas. Et kellel see tõhusam spämmifilter on? |
Virtaal.com ja Tantumi olen kasutanud, spammi tuleb ohtrasti, ei soovita
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
18.10.2006 16:02:44
|
|
|
| nunnu kirjutas: |
| McNeo kirjutas: |
| Tahtsin küsida, et millised on kogemused erinevate teenusepakkujatega emaili osas. Et kellel see tõhusam spämmifilter on? |
Virtaal.com ja Tantumi olen kasutanud, spammi tuleb ohtrasti, ei soovita |
No see kui palju spämmi tuleb oleneb mingil määral ka enda e-posti aadressi levitamisest. Ise olen Virtuaal.com klient olnud juba rohkem kui aasta ja ei ütleks, et seda spämmi nii meeletult palju tuleks. Nädalas mõned kirjad tulevad. Töö meilid on seeeest Zone's ja no seal tuleb ikka spämmi oluliselt rohkem... Ja huvitav, et just nädalavahetustel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
18.10.2006 18:34:57
|
|
|
NETPOINT
Kolm domeeni. Umbes 15 e-maili aadressi. Spämmi ei ole.
Nendest 5 aadressi on foorumites/kodulehel jne.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
19.10.2006 20:27:46
|
|
|
www.ekodu.net
E-Kirjadele küll ei vastata.(Juba terve nädala)Ja telefoni numbrit ka ei ole.
Lootusetu.
Tra küll milleks siis e-maili aadress on antud kui kirjadele ei vastata.
Aru ma ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vopski
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2004
|
19.10.2006 20:58:01
|
|
|
Ise sain oma kirjale vastuse kätte, aga seda kuidas ma sain ei tahaks siinkohal mainida. Muidu võib Ken rabanduse saada .
Probleem leidis lahenduse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
19.10.2006 21:17:03
|
|
|
ekodust olen alati mingine tunni või isegi poole jooksul oma kirjadele vastuse saanud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
19.10.2006 21:35:23
|
|
|
Oli siin kuskil juttu itmaakleri odavuses. On odav tõesti, ise kasutan ning olen rahul. Kuid on üks viga, serverid on usas. Mistõttu tihtipeale on aeglane.
Ise praegu olen teenuse vahetamise etapis ning olen kahe valiku vahel.
Kas eKodu.net või siis Netpoint.ee
Eespoolt aga lugedes et eKode on pigem one man show siis kaldus vist netpoindi poole.
Kõik info nende hostingute kasutamise kohta oleks väga abiks.
NB: võib tuua välja veel mõnda head hostingut mis oleks ka odav.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
19.10.2006 21:40:53
|
|
|
Enda domeen(http://markoki.pri.ee) on mõned kuud olnud Netpointis ning ühtegi halba sõna ei oska ütelda. MYSQL on paar korda maas olnud á 15 minutit(st neid olen ise tähele pannud) aga eks juhtub ikka.
Ei olegi midagi, mille üle nuriseda. Kõik on nii nagu vaja . Asi lihtsalt töötab, sa ei tajugi, et kusagil on miski masinavärk, mis su pilte ja värke ülal hoiab.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
19.10.2006 22:06:32
|
|
|
| Kas Netpointi registreerumiseks peab juriidiline isik olema?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
19.10.2006 22:36:00
|
|
|
| Ei.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
20.10.2006 00:51:40
|
|
|
| borru kirjutas: |
ekodust olen alati mingine tunni või isegi poole jooksul oma kirjadele vastuse saanud.  |
Virtuaal.com - enamasti jääb sinna viie minuti piiresse esmane vastus. Seda küll kergemate (mis ei nõua ligipääsu serveri tarkvarale ja seadistustele jms.) küsimuste korral. Sisukamate küsimuste ja probleemidega tuleb vastus poole tunni jooksul
Hind küll natukene kallim aga klienditeenindus ja kvaliteet maksavad.
Ja hiljuti lisandus nende serveriparki uus server, et teenindada uusi ja tulevasi kliente. http://forum.virtuaal.com/viewtopic.php?t=608
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
20.10.2006 01:01:56
|
|
|
Kallis jah, samahästi võiksin zone.ee võtta kuid see 200.-(99.- pole crontabi, mis on antud hetkel vajalik) pole minuarust seda väärt. Palju suuremate võimalustega serverit saab 160.- odavamalt.
Kuid valikut pole ma suutnud ikka teha. Palju inimesi eKodu taga nüüd siis on? ikka one man buisness? Samas netpoindis on standar paketis ainult 4 mysql databaasi. Mis teoreetiliselt jääb väheseks.
Jään veel ootama inimeste arvamusi ja kommentaare.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.10.2006 08:23:47
|
|
|
Redikate, virtuaalis on küll crontab igas paketis olemas. Või millest täpselt sa nüüd räägid.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
20.10.2006 15:41:28
|
|
|
Rääkisin zone.ee-st.
Kuid ei, virtuaal.com on ikkagi liiga kallis ja pronnks paketil ainult 3 mysql databaasi.
Tundub et võtan eKodu.ee olgu see siis one man buisness or not.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
20.10.2006 18:14:58
|
|
|
| tsitaat: |
virtuaal.com on ikkagi liiga kallis ja pronnks paketil ainult 3 mysql databaasi
|
Kallis võib-olla mõne jaoks jah, kuid see-eest kvaliteetne. eKodu seda küll ei ole, vaadates siin foorumis toimuvat. Mina ei ole nii rikas, et odavaid asju tarbida - pigem maksan rohkem aga võin olla kindel, et igal ajal vastatakse mu kirjadele ja koduleht on alati üleval
Ärge hiljem ainult vinguma tulge, et oi koduleht on maas ja kirjadele ei vastata... Oma viga!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.10.2006 21:02:22
|
|
|
jah, eks kallidus on suhteline. Ma vist kogu seal oldud aja eest 6 kuud olen maksnud. Tänu nende partnerlusprogrammile pole jub väga pikka aega üldse maksma pidanud, siiani on boonust (ehket tasuta teenust) kogunenud 1400 krooni eest. Mis on ikka üsna mitu kuud...
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
20.10.2006 23:57:06
|
|
|
namstoop, täpselt see, mida ma öelda tahangi! Virtuaal.com on minu arvates üks soodsamaid teenusepakkujaid. Igal kliendil on võimalus enda kulutused nullida. Ise olen nende partnerlusprogrammiga kahe aasta jooksul teeninud 2800.- krooni eest krediiti, mis on üsna kena summa. Ja selleks on mul vaid lehekülje lõpus üks bänner, mis inimesi ligi meelitab. Ainus mure sellega on see, et võib laisaks - pole pidanud juba pikka aega teenuse eest maksma.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
21.10.2006 10:31:20
PHP 5 ja vituaal.com |
|
|
Virtuaal.com paistab olema hea valik. Nüüdseks kolm aastat tegutsenud, kliendinimekiri on muljet avaldav, pakutavad võimalused on ok, serverid asuvad linxtelecom-is ja klienditugi töötab.
Aga. Nad ei paku PHP 5. versiooni ja tänu serveri tarkvara lahendusele, ei saa võimaldada valida erinevate PHP versioonide vahel nagu nt. Zone-is see lahendatud on.
Neljandalt viiendale ei saa nad üle minna ilmselt sellepärast, et enamuse kliendite leheküljed on ülesehitatud kasutades neljandat versiooni ja ilmselt on mõeldamatu, et nad paluksid klientidel teha nende lehed ümber, et need töötaks ka PHP 5-ga. Sellise otsuse vastu oleks paljud ja võimalik, et nad kaotaks ka olemasolevaid kliente. Nii, et see jääb ära.
Ainuke variant olekski see, et kliendil oleks võimalik valida, kas soovid PHP v4 või v5. Aga, nad ei võimalda seda ju! Sellest on varsti kaks aastat möödas, kui see teema nende foorumis üles võeti, aga ikka ei ole midagi selle poole pealt muutunud.
Mina kirjutan (ja ka paljud teised) oma rakendused PHP 5 peale. Väited, et PHP 5 ei ole staabilne/ei tööta laitmatult, on nagu vähe aegunud juba. Ja küsida küsimust: "mida sellist on PHP 5-s, mida PHP 4-jas ei ole", võib ainult võhik.
Ajaga tuleb kaasas käia. Ei saa ju igavesti PHP 4-ja peale jääda. Ei ole kaugel aeg, kui PHP 6 tuleb välja (mis ei tähenda, et seda kohe kasutama hakatakse, vaid lihtsalt näitab, et kui palju on juba aega mööda läinud).
Eelnevalt kirjutatu ongi minu jaoks suur tõrvatilk nende meepotis. Muidu saaks ma soovitada oma klientidele ka virtuaal.com-i, aga hetkel küll on ainuke valik Data Zone.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
23.10.2006 20:42:40
|
|
|
Redikate, võta jah ekodu. Mõni vähemalt õpib teiste vigadest ja püüab neist hoiduda aga mõnel on vaja vitsad ise kätte saada
Midagi püsivat ei soovita sul mõni kuu sinna peale panna kuna kui klienditeeninduse ja teenuse taseme maitse suhu oled saanud istud samamoodi lõhkise küna otsas nagu praegu.
_________________ riistvara24.ee - kiireim tee prototüüpimiseni |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
28.10.2006 10:33:35
|
|
|
krt.
tahtsin vahetada teenusepakkuja virtuaal.com netpointi vastu. Lehel lubatakse yletoomise teenust. et kopivad andmed ise oma servusse. Ootan juba mitmeid nädalaid et see tehtud saaks
olen saatnud juba mitu kirja et copin ise aga selle peale vastatakse tuimalt et me just kopeerime ja anname teada kui asi tehtud. nii juba nädal-kaks vähemalt
muidu virtuaaliga rahul aga netpointi soodne hind ja normaalne liiklusmaht(50 giga) kallutasid tema kasukas otsustama aga vist pean loobuma. Kõik käib teokiirusel
virtuaal.com on ysna kirves. YLBE foorumi liiklusmaht on juba ligi 4o giga kuus(ainult foorum) ja kuutasu hakkab juba nõmedalt suureks minema
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.10.2006 02:16:55
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
krt.
tahtsin vahetada teenusepakkuja virtuaal.com netpointi vastu. Lehel lubatakse yletoomise teenust. et kopivad andmed ise oma servusse. Ootan juba mitmeid nädalaid et see tehtud saaks
olen saatnud juba mitu kirja et copin ise aga selle peale vastatakse tuimalt et me just kopeerime ja anname teada kui asi tehtud. nii juba nädal-kaks vähemalt
muidu virtuaaliga rahul aga netpointi soodne hind ja normaalne liiklusmaht(50 giga) kallutasid tema kasukas otsustama aga vist pean loobuma. Kõik käib teokiirusel
virtuaal.com on ysna kirves. YLBE foorumi liiklusmaht on juba ligi 4o giga kuus(ainult foorum) ja kuutasu hakkab juba nõmedalt suureks minema  |
kes selle kõik kinni maksab?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
01.11.2006 17:10:32
|
|
|
Kas sellist tasuta teenust ka on, kus saab kasutada aadressi kujul: firmanimi.ee - domeeni registreerib muidugi
Ütlen juba ette, et mina seda ei otsi - üks genosse küsis.
Ja veel: aidake leida põhjendusi, miks mitte tasuta teenust kasutada karta on, et minul tuleb sellega tegelema hakata ja sel juhul näen ma ette koledaid peavalusi
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
01.11.2006 17:52:29
|
|
|
sakunne, misasja?
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
01.11.2006 19:00:27
|
|
|
| sakunne kirjutas: |
Kas sellist tasuta teenust ka on, kus saab kasutada aadressi kujul: firmanimi.ee - domeeni registreerib muidugi
Ütlen juba ette, et mina seda ei otsi - üks genosse küsis.
Ja veel: aidake leida põhjendusi, miks mitte tasuta teenust kasutada karta on, et minul tuleb sellega tegelema hakata ja sel juhul näen ma ette koledaid peavalusi  |
kas firmale on tõesti siis mingi metsik kulu 30-50 eequ kuu???
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
01.11.2006 20:37:42
|
|
|
| sakunne kirjutas: |
Kas sellist tasuta teenust ka on, kus saab kasutada aadressi kujul: firmanimi.ee - domeeni registreerib muidugi
Ütlen juba ette, et mina seda ei otsi - üks genosse küsis.
Ja veel: aidake leida põhjendusi, miks mitte tasuta teenust kasutada karta on, et minul tuleb sellega tegelema hakata ja sel juhul näen ma ette koledaid peavalusi  |
http://www.baltnet.ee/ <-- ainult firmadele aga tasuta.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
01.11.2006 21:30:36
|
|
|
| tsitaat: |
kas firmale on tõesti siis mingi metsik kulu 30-50 eequ kuu???
|
See MTÜ on!
Juba sai ise aru, et pole mõtet põdeda selle 30-50 eeq pärast
See rohkem siuke psyhho-moment - saaks aga tasuta - pärast tulgu või veeuputus
Kus ta tasuta on - 100.- kuus ju
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
06.11.2006 18:30:40
|
|
|
Kas odavamad teenusepakkujad Shelli ka võimaldavad? Mäletan, et kui Beeserverilt mingi poolteist aasta tagasi küsisin, siis väga ei tahtnud nagu anda.
Mõtlesin muidu Netpoint'i kasuks otsustada. Soodne, näitajad tunduvad suht head peale selle, et TopNeti edetabelis eesotsas ta siiski ei ole. Igasugused kommentaarid on sellegipoolest teretulnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
07.11.2006 02:40:44
|
|
|
| Netpoint kõlbab fotode ja failide hoidmiseks, millekiks tõsisemaks mitte. Turvalisuse kohapealt on see total joke ja need eesotsas olevad persoonid pole jätnud just kõige usaldusväärsemat muljet.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.11.2006 07:53:09
|
|
|
| Speedee, räägi täpsemalt.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
07.11.2006 13:09:49
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Speedee, räägi täpsemalt. |
madedog kunagi ju rääkis, et kui ta seal praktikal oli, avastas ta, et paroole hoitakse plaintext failis (kliendiala paroole)...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.11.2006 13:41:00
|
|
|
| mks kirjutas: |
madedog kunagi ju rääkis, et kui ta seal praktikal oli, avastas ta, et paroole hoitakse plaintext failis (kliendiala paroole)... |
Millal see toimus? Kas see on siiani nii?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
07.11.2006 14:07:38
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Speedee, räägi täpsemalt. |
Sul endal on Netpoint-is konto olemas. Saad ise uurida turvalisuse kohapealt. Näiteks phpinfo ja mod_rewrite. Seal on piisavalt turvaauke lahti jäetud ja kui koodi ei ole kirjutataud arvestades turvalisust (mida paljud ei tee), saab neid turvaauke ära kasutada. Netpoint-i lihtsalt aitab kaasa, et oleks lihtne nende klientidele "külla" minna.
Sellest on nii palju nämmutatud, et lihtsam on toksida otsingusõnad "serverimaailm", "netpoint", "turvalisus", eesti suurematesse foorumitesse ja lugeda sealt vastavaid teemasi.
Ja kui ise väga palju turvalisusest ei tea, siis soovitan lugeda mõnda raamatut selle kohapealt, nt O'Reilly "Essential PHP Security".
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
08.11.2006 02:43:30
|
|
|
| Taavi_R, mismõttes kõige odavamat? Soovitan ise näiteks GoDaddys domeen ära registreerida. Siis ei teki tulevikus mingit jama ja domeen on kindlalt sinu nimel. Ühe oma domeenidest olen nii kaotanud et lasin selle registreerida ühel Eesti serveriteenusepakkujal.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
09.11.2006 01:49:56
|
|
|
| Hmm, paistab, et odavamad teenusepakkujad ei taha eriti lisa- ja pargitud domeenide võimalust pakkuda. Netpoint ja Tantum grupp on odavamatest jäänud - kumba eelistada?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
09.11.2006 02:27:57
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Toon välja mõned soodsamad pakkumised. Kõikidele neutraalne hinnang.
Tahtsin siis saada SOODSALT .com domeeni ja hostingut - aastaks.
Kõvakettaruum / andmeedastus / e-mail / MySQL / alamdomeenid
IT Maakler - http://itmaakler.ee
1GB / 15GB / 250 / 50 / 50
Kuu - 30.- / Aasta - 300.- / .com - 125.-
Kokku: 425.-
eKodu - http://www.ekodu.net/
300MB / 6GB / 10 / 10 / 0
Kuu - 29.- / Aasta - 228.- / .com - 120.-
Kokku: 348.-
Unoprezzo - http://www.int2000.ee
1GB / Piiramatult / Piiramatult / 1 / Piiramatult
Aasta - 299.- / .com - 0.-
Kokku: 299.- |
Nii... proovin INT2000 järgi. Annan teada kuidas klienditeenindus on.
9. NOV 18.00 - tellisin domeeni ja hostingu. Maksin kohe ära.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
19.11.2006 12:15:52
|
|
|
| päevi möödas, kuidas on? Kuidas tundub?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|