Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 09.10.2006 19:56:12 vasta tsitaadiga

Rääkige, kuidas Netpointil exec funktsiooniga on? Kas Imagemagick on peal?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vopski
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 14.10.2006 12:31:31 vasta tsitaadiga

Saatsin kolmapäeval seoses cpaneli probleemiga Ekodusse küsimuse ega pole siiani mingisugust tagasisidet saanud. Kuidas teistega on kas õnnestub ühendust saada? Foorum ka kinni ega õnnestu teiste klientidega suhelda. Paistab, et hindade tõus ka ei ole päästunud ekodu teenust. Ilmselt läheb uuel nädalal teenusepakkuja vahetuseks, ilmselt ehitan lehe virtuaal.com ja netpointi serverisse. Rakendus virtuaali ja suuremad failid jm. netpointi.

EDIT: Kohe saab pühapäev läbi, aga ei mingit kirja ekodult. Algul mõtlesin, et järsku endal outlookiga jama, aga logides abikeskusesse sisse on näha, et pole ühelegi kirjale vastatud icon_evil.gif


viimati muutis vopski 15.10.2006 23:24:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 15.10.2006 23:18:38 vasta tsitaadiga

mina olen samuti ebameeldivalt yllatunud eKodu suhtumise muutuses- varem oli tegu toeliselt vastutuleliku ning operatiivse hostinguga. Huvitav oleks teada, mis juhtus icon_confused.gif Ise kolima veel ei hakka, sest minu hostingusoovid pole kriitilise tähtsusega ning yldjuhul onnestub pisiprobleemid ise ära lahendada.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 16.10.2006 00:47:05 vasta tsitaadiga

heheh... eKodust rääkides: http://www.eurid.eu/en/general/news/reselling-of-eu-domain-name-services/view?searchterm=reselling
Igaüks loeb lingil toodud jutu ise läbi, kontrollib ametlike registraride nimekirjast (http://list.eurid.eu/registrars/ListRegistrars.htm?lang=en) eestis asuvaid ametlikke registrare ja teeb omad järeldused...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 17:41:03 vasta tsitaadiga

On keegi Keni käest küsind, miks foorumi kinni panid üldse? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006




sõnum 16.10.2006 20:18:57 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
On keegi Keni käest küsind, miks foorumi kinni panid üldse? icon_neutral.gif


contra kirjutas:
icon_redface.gif Kohe kui asjad on natuke maha rahunenud, siis teen ka foorumi lahti. Inimesed kipuvad arvama, et kiireim tee abi saada on foorumi kaudu, kuid see pole nii ja sellpärast sulgesin foorumi ajutiselt. Vastused saab aadressilt - abi(ät)ekodu.info ja kui pole kirjale vastust saanud, siis palun saatke uuesti, vastus ei jää tulemata.


mulle tuli täna juba kiri, et võlgnevuse tõttu konto suletakse (tundub et arvete saatmise süsteem töötab laitmatult thumbs_up.gif ) icon_sad.gif
Sai sinna aga juba ammu kiri saadetud, et tahaks oma konto sulgeda ja domeeni välja osta, selle kohta vastust eimingit ... icon_cry.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vopski
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 16.10.2006 22:32:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
...abi(ät)ekodu.info ja kui pole kirjale vastust saanud, siis palun saatke uuesti, vastus ei jää tulemata.

Njahh, ise saatsin kolmapäeval, neljapäeval ja reedel küsimusega e-mailid, aga ei miskit siiani. Kahjuks on domeen mida ma kolida tahaksin ekodus registreeritud ja kui nende klienditugi sisuliselt puudub ei kujuta ma ette kuidas süsteeme üle viia icon_confused.gif . Ega ma ei saa sulgeda ju oma lehte nädalaks ja jääda ootama kuna Ken kirjale lõpuks vastab ja nimeserverid uuteks muudab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 17.10.2006 18:15:54 vasta tsitaadiga

Niih ma sain täna lõpuks ekodust netpointi lehe viidud ja dns kirjed muudetud.
Ise vedasin baasid ja lehed netpointi, netpoint saatis eenetile avalduse.
Sellepeale saatsin mina ekodule et lähen ära peale dns kirjete muutust. Möödas on u. nädal ja ekodust vastust ei miskit. Kuna ekodu suht olematu teenindusega on siis tõenäoliselt sellest ka pikk viivitus dns kirjete muutmisel.
Edasi on mul savi palju võlgnevuse teateid tuleb kuna ei loodagi et keegi mu kirja seal loeb.

_________________
riistvara24.ee - kiireim tee prototüüpimiseni
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 17.10.2006 18:38:03 vasta tsitaadiga

Kas sa ENNE DNS-kirjete avaldust likvideerisid kõik võlad?
Kuigi teenus on olematu, peab arveid maksma ja kui oled võlgu,
siis mängitakse mäkra, ja seda täiesti ausalt.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McNeo
HV kasutaja
McNeo

liitunud: 27.04.2004




sõnum 18.10.2006 15:38:16 vasta tsitaadiga

Tahtsin küsida, et millised on kogemused erinevate teenusepakkujatega emaili osas. Et kellel see tõhusam spämmifilter on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 15:43:10 vasta tsitaadiga

McNeo kirjutas:
Tahtsin küsida, et millised on kogemused erinevate teenusepakkujatega emaili osas. Et kellel see tõhusam spämmifilter on?


Virtaal.com ja Tantumi olen kasutanud, spammi tuleb ohtrasti, ei soovita
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 18.10.2006 16:02:44 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
McNeo kirjutas:
Tahtsin küsida, et millised on kogemused erinevate teenusepakkujatega emaili osas. Et kellel see tõhusam spämmifilter on?


Virtaal.com ja Tantumi olen kasutanud, spammi tuleb ohtrasti, ei soovita
No see kui palju spämmi tuleb oleneb mingil määral ka enda e-posti aadressi levitamisest. Ise olen Virtuaal.com klient olnud juba rohkem kui aasta ja ei ütleks, et seda spämmi nii meeletult palju tuleks. Nädalas mõned kirjad tulevad. Töö meilid on seeeest Zone's ja no seal tuleb ikka spämmi oluliselt rohkem... Ja huvitav, et just nädalavahetustel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 18:34:57 vasta tsitaadiga

NETPOINT
Kolm domeeni. Umbes 15 e-maili aadressi. Spämmi ei ole.
Nendest 5 aadressi on foorumites/kodulehel jne.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 20:27:46 vasta tsitaadiga

www.ekodu.net
E-Kirjadele küll ei vastata.(Juba terve nädala)Ja telefoni numbrit ka ei ole.
Lootusetu.
Tra küll milleks siis e-maili aadress on antud kui kirjadele ei vastata.
Aru ma ei saa. icon_evil.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vopski
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 19.10.2006 20:58:01 vasta tsitaadiga

Ise sain oma kirjale vastuse kätte, aga seda kuidas ma sain ei tahaks siinkohal mainida. Muidu võib Ken rabanduse saada icon_razz.gif .
Probleem leidis lahenduse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.10.2006 21:17:03 vasta tsitaadiga

ekodust olen alati mingine tunni või isegi poole jooksul oma kirjadele vastuse saanud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 19.10.2006 21:35:23 vasta tsitaadiga

Oli siin kuskil juttu itmaakleri odavuses. On odav tõesti, ise kasutan ning olen rahul. Kuid on üks viga, serverid on usas. Mistõttu tihtipeale on aeglane.
Ise praegu olen teenuse vahetamise etapis ning olen kahe valiku vahel.
Kas eKodu.net või siis Netpoint.ee
Eespoolt aga lugedes et eKode on pigem one man show siis kaldus vist netpoindi poole.
Kõik info nende hostingute kasutamise kohta oleks väga abiks.
NB: võib tuua välja veel mõnda head hostingut mis oleks ka odav.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 21:40:53 vasta tsitaadiga

Enda domeen(http://markoki.pri.ee) on mõned kuud olnud Netpointis ning ühtegi halba sõna ei oska ütelda. MYSQL on paar korda maas olnud á 15 minutit(st neid olen ise tähele pannud) aga eks juhtub ikka.

Ei olegi midagi, mille üle nuriseda. Kõik on nii nagu vaja icon_smile.gif. Asi lihtsalt töötab, sa ei tajugi, et kusagil on miski masinavärk, mis su pilte ja värke ülal hoiab.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 19.10.2006 22:06:32 vasta tsitaadiga

Kas Netpointi registreerumiseks peab juriidiline isik olema?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 22:36:00 vasta tsitaadiga

Ei.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 20.10.2006 00:51:40 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
ekodust olen alati mingine tunni või isegi poole jooksul oma kirjadele vastuse saanud. thumbs_up.gif

Virtuaal.com - enamasti jääb sinna viie minuti piiresse esmane vastus. Seda küll kergemate (mis ei nõua ligipääsu serveri tarkvarale ja seadistustele jms.) küsimuste korral. Sisukamate küsimuste ja probleemidega tuleb vastus poole tunni jooksul

Hind küll natukene kallim aga klienditeenindus ja kvaliteet maksavad. thumbs_up.gif

Ja hiljuti lisandus nende serveriparki uus server, et teenindada uusi ja tulevasi kliente. http://forum.virtuaal.com/viewtopic.php?t=608 thumbs_up.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 20.10.2006 01:01:56 vasta tsitaadiga

Kallis jah, samahästi võiksin zone.ee võtta kuid see 200.-(99.- pole crontabi, mis on antud hetkel vajalik) pole minuarust seda väärt. Palju suuremate võimalustega serverit saab 160.- odavamalt.
Kuid valikut pole ma suutnud ikka teha. Palju inimesi eKodu taga nüüd siis on? ikka one man buisness? Samas netpoindis on standar paketis ainult 4 mysql databaasi. Mis teoreetiliselt jääb väheseks.
Jään veel ootama inimeste arvamusi ja kommentaare.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 08:23:47 vasta tsitaadiga

Redikate, virtuaalis on küll crontab igas paketis olemas. Või millest täpselt sa nüüd räägid.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 20.10.2006 15:41:28 vasta tsitaadiga

Rääkisin zone.ee-st.
Kuid ei, virtuaal.com on ikkagi liiga kallis ja pronnks paketil ainult 3 mysql databaasi.
Tundub et võtan eKodu.ee olgu see siis one man buisness or not.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 20.10.2006 18:14:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

virtuaal.com on ikkagi liiga kallis ja pronnks paketil ainult 3 mysql databaasi
Kallis võib-olla mõne jaoks jah, kuid see-eest kvaliteetne. eKodu seda küll ei ole, vaadates siin foorumis toimuvat. Mina ei ole nii rikas, et odavaid asju tarbida - pigem maksan rohkem aga võin olla kindel, et igal ajal vastatakse mu kirjadele ja koduleht on alati üleval icon_exclaim.gif

Ärge hiljem ainult vinguma tulge, et oi koduleht on maas ja kirjadele ei vastata... Oma viga!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 21:02:22 vasta tsitaadiga

jah, eks kallidus on suhteline. Ma vist kogu seal oldud aja eest 6 kuud olen maksnud. Tänu nende partnerlusprogrammile pole jub väga pikka aega üldse maksma pidanud, siiani on boonust (ehket tasuta teenust) kogunenud 1400 krooni eest. Mis on ikka üsna mitu kuud... thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 20.10.2006 23:57:06 vasta tsitaadiga

namstoop, täpselt see, mida ma öelda tahangi! Virtuaal.com on minu arvates üks soodsamaid teenusepakkujaid. Igal kliendil on võimalus enda kulutused nullida. Ise olen nende partnerlusprogrammiga kahe aasta jooksul teeninud 2800.- krooni eest krediiti, mis on üsna kena summa. Ja selleks on mul vaid lehekülje lõpus üks bänner, mis inimesi ligi meelitab. Ainus mure sellega on see, et võib laisaks - pole pidanud juba pikka aega teenuse eest maksma. thumbs_up.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 21.10.2006 10:31:20 PHP 5 ja vituaal.com vasta tsitaadiga

Virtuaal.com paistab olema hea valik. Nüüdseks kolm aastat tegutsenud, kliendinimekiri on muljet avaldav, pakutavad võimalused on ok, serverid asuvad linxtelecom-is ja klienditugi töötab.

Aga. Nad ei paku PHP 5. versiooni ja tänu serveri tarkvara lahendusele, ei saa võimaldada valida erinevate PHP versioonide vahel nagu nt. Zone-is see lahendatud on.
Neljandalt viiendale ei saa nad üle minna ilmselt sellepärast, et enamuse kliendite leheküljed on ülesehitatud kasutades neljandat versiooni ja ilmselt on mõeldamatu, et nad paluksid klientidel teha nende lehed ümber, et need töötaks ka PHP 5-ga. Sellise otsuse vastu oleks paljud ja võimalik, et nad kaotaks ka olemasolevaid kliente. Nii, et see jääb ära.

Ainuke variant olekski see, et kliendil oleks võimalik valida, kas soovid PHP v4 või v5. Aga, nad ei võimalda seda ju! Sellest on varsti kaks aastat möödas, kui see teema nende foorumis üles võeti, aga ikka ei ole midagi selle poole pealt muutunud.

Mina kirjutan (ja ka paljud teised) oma rakendused PHP 5 peale. Väited, et PHP 5 ei ole staabilne/ei tööta laitmatult, on nagu vähe aegunud juba. Ja küsida küsimust: "mida sellist on PHP 5-s, mida PHP 4-jas ei ole", võib ainult võhik.

Ajaga tuleb kaasas käia. Ei saa ju igavesti PHP 4-ja peale jääda. Ei ole kaugel aeg, kui PHP 6 tuleb välja (mis ei tähenda, et seda kohe kasutama hakatakse, vaid lihtsalt näitab, et kui palju on juba aega mööda läinud).

Eelnevalt kirjutatu ongi minu jaoks suur tõrvatilk nende meepotis. Muidu saaks ma soovitada oma klientidele ka virtuaal.com-i, aga hetkel küll on ainuke valik Data Zone.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 23.10.2006 20:42:40 vasta tsitaadiga

Redikate, võta jah ekodu. Mõni vähemalt õpib teiste vigadest ja püüab neist hoiduda aga mõnel on vaja vitsad ise kätte saada icon_smile.gif
Midagi püsivat ei soovita sul mõni kuu sinna peale panna kuna kui klienditeeninduse ja teenuse taseme maitse suhu oled saanud istud samamoodi lõhkise küna otsas nagu praegu.

_________________
riistvara24.ee - kiireim tee prototüüpimiseni
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 10:33:35 vasta tsitaadiga

krt.

tahtsin vahetada teenusepakkuja virtuaal.com netpointi vastu. Lehel lubatakse yletoomise teenust. et kopivad andmed ise oma servusse. Ootan juba mitmeid nädalaid et see tehtud saaks icon_rolleyes.gif
olen saatnud juba mitu kirja et copin ise aga selle peale vastatakse tuimalt et me just kopeerime ja anname teada kui asi tehtud. nii juba nädal-kaks vähemalt icon_rolleyes.gif
muidu virtuaaliga rahul aga netpointi soodne hind ja normaalne liiklusmaht(50 giga) kallutasid tema kasukas otsustama icon_rolleyes.gif aga vist pean loobuma. Kõik käib teokiirusel icon_rolleyes.gif

virtuaal.com on ysna kirves. YLBE foorumi liiklusmaht on juba ligi 4o giga kuus(ainult foorum) ja kuutasu hakkab juba nõmedalt suureks minema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 29.10.2006 02:16:55 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
krt.

tahtsin vahetada teenusepakkuja virtuaal.com netpointi vastu. Lehel lubatakse yletoomise teenust. et kopivad andmed ise oma servusse. Ootan juba mitmeid nädalaid et see tehtud saaks icon_rolleyes.gif
olen saatnud juba mitu kirja et copin ise aga selle peale vastatakse tuimalt et me just kopeerime ja anname teada kui asi tehtud. nii juba nädal-kaks vähemalt icon_rolleyes.gif
muidu virtuaaliga rahul aga netpointi soodne hind ja normaalne liiklusmaht(50 giga) kallutasid tema kasukas otsustama icon_rolleyes.gif aga vist pean loobuma. Kõik käib teokiirusel icon_rolleyes.gif

virtuaal.com on ysna kirves. YLBE foorumi liiklusmaht on juba ligi 4o giga kuus(ainult foorum) ja kuutasu hakkab juba nõmedalt suureks minema icon_rolleyes.gif
kes selle kõik kinni maksab? icon_eek.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 17:10:32 vasta tsitaadiga

Kas sellist tasuta teenust ka on, kus saab kasutada aadressi kujul: firmanimi.ee icon_question.gif - domeeni registreerib muidugi icon_exclaim.gif
Ütlen juba ette, et mina seda ei otsi - üks genosse küsis.
Ja veel: aidake leida põhjendusi, miks mitte tasuta teenust kasutada icon_wink.gif karta on, et minul tuleb sellega tegelema hakata ja sel juhul näen ma ette koledaid peavalusi doh.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 17:52:29 vasta tsitaadiga

sakunne, misasja? icon_confused.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 19:00:27 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Kas sellist tasuta teenust ka on, kus saab kasutada aadressi kujul: firmanimi.ee icon_question.gif - domeeni registreerib muidugi icon_exclaim.gif
Ütlen juba ette, et mina seda ei otsi - üks genosse küsis.
Ja veel: aidake leida põhjendusi, miks mitte tasuta teenust kasutada icon_wink.gif karta on, et minul tuleb sellega tegelema hakata ja sel juhul näen ma ette koledaid peavalusi doh.gif


kas firmale on tõesti siis mingi metsik kulu 30-50 eequ kuu???

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 01.11.2006 20:37:42 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Kas sellist tasuta teenust ka on, kus saab kasutada aadressi kujul: firmanimi.ee icon_question.gif - domeeni registreerib muidugi icon_exclaim.gif
Ütlen juba ette, et mina seda ei otsi - üks genosse küsis.
Ja veel: aidake leida põhjendusi, miks mitte tasuta teenust kasutada icon_wink.gif karta on, et minul tuleb sellega tegelema hakata ja sel juhul näen ma ette koledaid peavalusi doh.gif

http://www.baltnet.ee/ <-- ainult firmadele aga tasuta.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 21:30:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas firmale on tõesti siis mingi metsik kulu 30-50 eequ kuu???
See MTÜ on!
Juba sai ise aru, et pole mõtet põdeda selle 30-50 eeq pärast icon_smile.gif
See rohkem siuke psyhho-moment - saaks aga tasuta - pärast tulgu või veeuputus icon_lol.gif
tsitaat:

http://www.baltnet.ee/ <-- ainult firmadele aga tasuta.
Kus ta tasuta on - 100.- kuus ju icon_eek.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 01.11.2006 23:07:01 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:

http://www.baltnet.ee/ <-- ainult firmadele aga tasuta.
Kus ta tasuta on - 100.- kuus ju icon_eek.gif

Vabandust, viimati kui ise vaatasin oli neil pakkuda ka tasuta pakett. icon_rolleyes.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2006 10:09:14 vasta tsitaadiga

***
_________________
raamatupidamine | laadakalender


viimati muutis Taavi_R 09.11.2006 20:08:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2006 18:30:40 vasta tsitaadiga

Kas odavamad teenusepakkujad Shelli ka võimaldavad? Mäletan, et kui Beeserverilt mingi poolteist aasta tagasi küsisin, siis väga ei tahtnud nagu anda.

Mõtlesin muidu Netpoint'i kasuks otsustada. Soodne, näitajad tunduvad suht head peale selle, et TopNeti edetabelis eesotsas ta siiski ei ole. Igasugused kommentaarid on sellegipoolest teretulnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2006 22:18:17 vasta tsitaadiga

Ei tea miks ta ei ole seal TOPis, mina paneks ta küll sinna thumbs_up.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.11.2006 02:40:44 vasta tsitaadiga

Netpoint kõlbab fotode ja failide hoidmiseks, millekiks tõsisemaks mitte. Turvalisuse kohapealt on see total joke ja need eesotsas olevad persoonid pole jätnud just kõige usaldusväärsemat muljet.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 07:53:09 vasta tsitaadiga

Speedee, räägi täpsemalt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 07.11.2006 13:09:49 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Speedee, räägi täpsemalt.

madedog kunagi ju rääkis, et kui ta seal praktikal oli, avastas ta, et paroole hoitakse plaintext failis (kliendiala paroole)...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 13:41:00 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:

madedog kunagi ju rääkis, et kui ta seal praktikal oli, avastas ta, et paroole hoitakse plaintext failis (kliendiala paroole)...


Millal see toimus? Kas see on siiani nii?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.11.2006 14:07:38 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Speedee, räägi täpsemalt.

Sul endal on Netpoint-is konto olemas. Saad ise uurida turvalisuse kohapealt. Näiteks phpinfo ja mod_rewrite. Seal on piisavalt turvaauke lahti jäetud ja kui koodi ei ole kirjutataud arvestades turvalisust (mida paljud ei tee), saab neid turvaauke ära kasutada. Netpoint-i lihtsalt aitab kaasa, et oleks lihtne nende klientidele "külla" minna.
Sellest on nii palju nämmutatud, et lihtsam on toksida otsingusõnad "serverimaailm", "netpoint", "turvalisus", eesti suurematesse foorumitesse ja lugeda sealt vastavaid teemasi.
Ja kui ise väga palju turvalisusest ei tea, siis soovitan lugeda mõnda raamatut selle kohapealt, nt O'Reilly "Essential PHP Security".
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 01:16:50 vasta tsitaadiga

Kust saab kõige odavamalt *.com või *.net domeeni Eestist?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 02:43:30 vasta tsitaadiga

Taavi_R, mismõttes kõige odavamat? Soovitan ise näiteks GoDaddys domeen ära registreerida. Siis ei teki tulevikus mingit jama ja domeen on kindlalt sinu nimel. Ühe oma domeenidest olen nii kaotanud et lasin selle registreerida ühel Eesti serveriteenusepakkujal.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2006 01:49:56 vasta tsitaadiga

Hmm, paistab, et odavamad teenusepakkujad ei taha eriti lisa- ja pargitud domeenide võimalust pakkuda. Netpoint ja Tantum grupp on odavamatest jäänud - kumba eelistada?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2006 02:27:57 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Toon välja mõned soodsamad pakkumised. Kõikidele neutraalne hinnang.
Tahtsin siis saada SOODSALT .com domeeni ja hostingut - aastaks.

Kõvakettaruum / andmeedastus / e-mail / MySQL / alamdomeenid

IT Maakler - http://itmaakler.ee
1GB / 15GB / 250 / 50 / 50
Kuu - 30.- / Aasta - 300.- / .com - 125.-
Kokku: 425.-

eKodu - http://www.ekodu.net/
300MB / 6GB / 10 / 10 / 0
Kuu - 29.- / Aasta - 228.- / .com - 120.-
Kokku: 348.-

Unoprezzo - http://www.int2000.ee
1GB / Piiramatult / Piiramatult / 1 / Piiramatult
Aasta - 299.- / .com - 0.-
Kokku: 299.-


Nii... proovin INT2000 järgi. Annan teada kuidas klienditeenindus on.
9. NOV 18.00 - tellisin domeeni ja hostingu. Maksin kohe ära.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 12:15:52 vasta tsitaadiga

päevi möödas, kuidas on? Kuidas tundub?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.