Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 07.10.2006 20:58:50 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Ma lasin ju ka elionist osta mingi plönni.. Nüüd novembris plaanis Kallis ja Hea kast soetada icon_biggrin.gif.. Muidugi.. Oleks hea kui oleks odav ja hea.. haha.. .D

Aga kickija et liiga OT ei oleks.. Siis juhul kui uue raua saab ostetud siis liitun sinu klänniga. Kui avaldus sobib..heh

Sobib ikka,vast sest otsustajaid on 3 ja mina olen nende seast,aga arvesta sellega,et proovikatsed on kh ikka icon_wink.gif
ainult avaldusest ei piisa.

_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 21:01:30 vasta tsitaadiga

Loomulikult.. haha kui tegelikult mõtlema hakata, et Cs sourci ainult pelatud... mingi 2 H max?.. Kuna endal jama arvuti siis olen umbes... 2 aastat 1.6 mänginud... --..--''
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 07.10.2006 21:05:44 vasta tsitaadiga

1.6-e mängimine aitab ikka nata,täiesti nullist on ikka väga jama.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 07.10.2006 21:34:10 vasta tsitaadiga

selle nädala keskel sain ka lõppude lõpuks soors kätte icon_biggrin.gif radar vajas küll harjumist, aga väga respect asi on minu arust thumbs_up.gif beer_yum.gif valvele icon_smile.gif
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 21:34:11 vasta tsitaadiga

Jeap.. FPS ftw!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 07.10.2006 23:13:44 Sourci probla vasta tsitaadiga

Kui ma Cssi kinni panen siis mängu aken läheb eest ära ja siis näen oma deski ja mis iganes seal on. Kuid siis kohe poole seki pärast paneb kõik pange...iga kord kui mängu kinni panen paneb pange..Siis vajutan klavial seda sleep..mis iganes nupp see on ja siis läheb nats aega ja arvuti on nagu puhke resiimis ja siis liigutan hiirt ja pilt tuleb tagasi login enda alt siisse uuesti ja kõin on kinni läinud mis oli enne lahti ja saan edasi tegutseda..
loodan et saite aru mis toimub icon_biggrin.gif
et mis siis viga? videokaart jupsib?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 08.10.2006 12:32:11 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Ma lasin ju ka elionist osta mingi plönni.. Nüüd novembris plaanis Kallis ja Hea kast soetada icon_biggrin.gif.. Muidugi.. Oleks hea kui oleks odav ja hea.. haha.. .D

Aga kickija et liiga OT ei oleks.. Siis juhul kui uue raua saab ostetud siis liitun sinu klänniga. Kui avaldus sobib..heh


http://www.taig.ee/foorum/viewtopic.php?id=1430

Klanni liidri õigekiri thumbs_up.gif
Sry for OT.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 09.10.2006 15:45:59 Re: Sourci probla vasta tsitaadiga

vedru> kirjutas:
Kui ma Cssi kinni panen siis mängu aken läheb eest ära ja siis näen oma deski ja mis iganes seal on. Kuid siis kohe poole seki pärast paneb kõik pange...iga kord kui mängu kinni panen paneb pange..Siis vajutan klavial seda sleep..mis iganes nupp see on ja siis läheb nats aega ja arvuti on nagu puhke resiimis ja siis liigutan hiirt ja pilt tuleb tagasi login enda alt siisse uuesti ja kõin on kinni läinud mis oli enne lahti ja saan edasi tegutseda..
loodan et saite aru mis toimub icon_biggrin.gif
et mis siis viga? videokaart jupsib?
Milles probla??
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 09.10.2006 16:07:10 vasta tsitaadiga

madex kirjutas:
Sakurai kirjutas:
Ma lasin ju ka elionist osta mingi plönni.. Nüüd novembris plaanis Kallis ja Hea kast soetada icon_biggrin.gif.. Muidugi.. Oleks hea kui oleks odav ja hea.. haha.. .D

Aga kickija et liiga OT ei oleks.. Siis juhul kui uue raua saab ostetud siis liitun sinu klänniga. Kui avaldus sobib..heh


http://www.taig.ee/foorum/viewtopic.php?id=1430

Klanni liidri õigekiri thumbs_up.gif
Sry for OT.

Ja kus on öeldud,et ta clanni liider on? Ta pigem clanni piider icon_lol.gif
Ta mul veel klassivend kh ja kui mina õpin 4-le/5-le siis tema saab vaevu 3 kätte.

_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 09.10.2006 16:35:30 Re: Sourci probla vasta tsitaadiga

vedru> kirjutas:
vedru> kirjutas:
Kui ma Cssi kinni panen siis mängu aken läheb eest ära ja siis näen oma deski ja mis iganes seal on. Kuid siis kohe poole seki pärast paneb kõik pange...iga kord kui mängu kinni panen paneb pange..Siis vajutan klavial seda sleep..mis iganes nupp see on ja siis läheb nats aega ja arvuti on nagu puhke resiimis ja siis liigutan hiirt ja pilt tuleb tagasi login enda alt siisse uuesti ja kõin on kinni läinud mis oli enne lahti ja saan edasi tegutseda..
loodan et saite aru mis toimub icon_biggrin.gif
et mis siis viga? videokaart jupsib?
Milles probla??
Go to tarkvara foorum.
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 09.10.2006 20:46:08 vasta tsitaadiga

No see post tõsteti adminnide poolt siia gfs..nõme!!!
ma saa aru miks?!...Tra noh
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 09:22:13 vasta tsitaadiga

vedru>, tutvu mängufoorumi kasutamise reeglitega palun icon_exclaim.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 10.10.2006 09:23:41 vasta tsitaadiga

muidu on banaan kah.
sortsu võiks keegi lannil ka pelada ju.
visioonil oli paar mängijat ainult ja kõik said kotti mu käest.

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 11:46:50 vasta tsitaadiga

MA ei saa aru mis kamm käib.. MInu postitusi kustutatakse julmalt, aga Vedru postid võivad vabalt rippuda.. ma hakkan vaikselt kurjaks minema.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 10.10.2006 16:06:37 vasta tsitaadiga

Tema postidel on mõtet icon_wink.gif
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 09:23:17 vasta tsitaadiga

vedru> kirjutas:
No see post tõsteti adminnide poolt siia gfs..nõme!!!
ma saa aru miks?!...Tra noh


Anna andeks aga mis mõte sellel on?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dnx
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2005




sõnum 14.10.2006 19:46:12 vasta tsitaadiga

http://cs-s.pri.ee/champ/news.php - Sügise championship

Tiimid, keda huvitab, registreeruge.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 14.10.2006 22:35:50 vasta tsitaadiga

viimasel ajal ka palju source -i pelanud ja ikka võrreldes 1.5 ja 1.6 -ga on suht öö ja päev , need nn efektid ja graafika on ikka päris hea thumbs_up.gif
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 14.10.2006 22:39:51 vasta tsitaadiga

kas keegi saaks ventrilo kanali tegemist õpetada või on võimalik kuskilt saada 24h online kanalit?
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 14.10.2006 22:58:27 vasta tsitaadiga

1200W kirjutas:
viimasel ajal ka palju source -i pelanud ja ikka võrreldes 1.5 ja 1.6 -ga on suht öö ja päev , need nn efektid ja graafika on ikka päris hea thumbs_up.gif


kle täitsa erinevad jah. ausalt öeldes ei tundnud esimese laksuga inferno ja nuke ära. suht raske oli nendega kohaneda, kui oled harjunud 1.6s neid testmoodi nägema. ainus asi, mis mind ikka veel paneb imestama on see füüsika, mis source mootoriga on, täiesti vapustav asi minu arvates.

küpsis minu poolt valvele icon_biggrin.gif beer_yum.gif

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 00:19:29 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
kas keegi saaks ventrilo kanali tegemist õpetada või on võimalik kuskilt saada 24h online kanalit?

http://vent.own.ee
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 01:17:01 vasta tsitaadiga

MMX-Power kirjutas:
1200W kirjutas:
viimasel ajal ka palju source -i pelanud ja ikka võrreldes 1.5 ja 1.6 -ga on suht öö ja päev , need nn efektid ja graafika on ikka päris hea thumbs_up.gif


kle täitsa erinevad jah. ausalt öeldes ei tundnud esimese laksuga inferno ja nuke ära. suht raske oli nendega kohaneda, kui oled harjunud 1.6s neid testmoodi nägema. ainus asi, mis mind ikka veel paneb imestama on see füüsika, mis source mootoriga on, täiesti vapustav asi minu arvates.

küpsis minu poolt valvele icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Pilt on suht kirju css-is icon_smile.gif . Ja 1.6est on kergem, vähemalt minu arust, kuid hetkel 1.6 rohkem käpas ja seega parem. Sõbrad räägivad et jah cs:s kergem. Füüsika ja üldse ballistika on täitsa teine. Üks asi mis ei meeldi on offices need kastid mis pikali kukuvad ja cs:s pole võimalik selliste asjade peale hüpata "lükkab" tagasi või nii...tünnid ka. nõme. Üle hüpata ei saa. Mapid väga detailsed...ainuke millest unistan oleks Full Load Gravity Gun Cs:s 8) icon_lol.gif et nagu mingi third weaponina et siis barrikaadi vms-t ehitada. Ega kui tünnid pikali ette panna üle neist ei saa kui laiali tlistada sest üle ju ei hüppa kui tagasi lükkab.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 15.10.2006 01:40:31 vasta tsitaadiga

ei tule jah icon_biggrin.gif ... aga no sellegi poolest nagu väga 5+ asi thumbs_up.gif mudugi isegi nn harjunud 1.5 ja 1.6 mängima aga noh üleminek pole just kõige kergem icon_lol.gif
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 11:24:05 vasta tsitaadiga

kellelgi ideesi on , mis piix servuga on .. stock steam server isegi crashib., c plus pluss error :S rääkimata siis moddidega ja teisest serverist :s
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 11:36:48 vasta tsitaadiga

Uuri logi faili siis, et mis servu enne pange panemist üritab teha.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 15.10.2006 13:40:02 vasta tsitaadiga

crashsmash kirjutas:
Pilt on suht kirju css-is icon_smile.gif . Ja 1.6est on kergem, vähemalt minu arust, kuid hetkel 1.6 rohkem käpas ja seega parem. Sõbrad räägivad et jah cs:s kergem. Füüsika ja üldse ballistika on täitsa teine. Üks asi mis ei meeldi on offices need kastid mis pikali kukuvad ja cs:s pole võimalik selliste asjade peale hüpata "lükkab" tagasi või nii...tünnid ka. nõme. Üle hüpata ei saa. Mapid väga detailsed...ainuke millest unistan oleks Full Load Gravity Gun Cs:s 8) icon_lol.gif et nagu mingi third weaponina et siis barrikaadi vms-t ehitada. Ega kui tünnid pikali ette panna üle neist ei saa kui laiali tlistada sest üle ju ei hüppa kui tagasi lükkab.


tünnidest saab tegelikult üle hüpata icon_razz.gif aga see selleks. ise ma pole eriti igasuguseid serverite mode enne fännand ja üritasin nendest eemal hoida(WC3 nt jne), aga proovisin GunGame serverites mängida. täitsa mõnus asi tegelikult thumbs_up.gif soovitan teistele kah icon_razz1.gif

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 15.10.2006 14:10:46 vasta tsitaadiga

Osades servudes on täiesti võimalik tünnide peale hüppamine jne...kui ma õieti mäletan.GG on jah hea,suht tihti mängin nendes.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 15.10.2006 15:33:58 vasta tsitaadiga

tünnide peale täitsa saab hüpata ju icon_biggrin.gif ... kõige parem on see et lükkad selle tünni kellelegi selle teepeale ette icon_lol.gif
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 15:44:45 vasta tsitaadiga

1200W kirjutas:
tünnide peale täitsa saab hüpata ju icon_biggrin.gif ...

Oleneb sellest kas turbophysics (sv_turbophysics 0/1) on sisse lülitatud või mitte.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 15.10.2006 20:29:35 vasta tsitaadiga

krt ma olen näinud kui mõned kasti peale hüppavad aga mina olen proovinud 100x aga ei õnnestu icon_cry.gif neil peab mingi võte või siis script peal olema? Ja kas siis selline asi petmine ei olegi?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 15.10.2006 20:38:06 vasta tsitaadiga

Kui neil mingi oma võte on siis ei tohiks keelatud olla,kuid kui mingi skript,siis osades servudes võib seda küll petmiseks pidada...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 20:55:37 vasta tsitaadiga

Asja nimi on crouch-jump ehk vajutage hüppamist ja kohe takkajärgi kükitamist (võib ka korraga vist), hoidke kükitamist all kuni kasti peal maandute. Harjutamine teeb meistriks icon_razz.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 22:13:28 vasta tsitaadiga

Stalker kirjutas:
1200W kirjutas:
tünnide peale täitsa saab hüpata ju icon_biggrin.gif ...

Oleneb sellest kas turbophysics (sv_turbophysics 0/1) on sisse lülitatud või mitte.
proovisin nii 1 kui 0. Ikkagi ei saa...ja kummide vastu minemine "lükkab" ka tagasi. Ja kui tünnile peale kukkuda otse siis nagu kukuksid läbi ja vajud välja. icon_confused.gif säh sulle havok füüsikat. crouch jumpiga saab jah üle hüpata aga muidu hüpates jäävad jalad ette ja siis lükkab tagasi :S ja osad teised objektid tekitavad sama nähtust.

videomaterjal http://www.zippyvideos.com/4668425506136376/movie/
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 22:32:43 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
krt ma olen näinud kui mõned kasti peale hüppavad aga mina olen proovinud 100x aga ei õnnestu icon_cry.gif neil peab mingi võte või siis script peal olema? Ja kas siis selline asi petmine ei olegi?


üldiselt ei ole see mingi cheet vms junn. Tegemist on oskusega.. ehk siis pead õieti ajastama ja õieti hüppama. Üldiselt jump+ ctrl nuppuga jamades. Isegi olen hüppanud kõikjale... aga vahest isegi endal ei õnnestu mis alles hiljuti välja tuleb. Seega kui tahad kah igalepoole ronida siis harjuta icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 15.10.2006 22:34:53 vasta tsitaadiga

nagu öeldakse : harjutamine teeb meistriks icon_wink.gif
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 12:04:17 vasta tsitaadiga

1200W kirjutas:
nagu öeldakse : harjutamine teeb meistriks icon_wink.gif
nope, harjutamine teeb meistrikandidaadiks icon_wink.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 16:58:55 vasta tsitaadiga

crashsmash kirjutas:
Stalker kirjutas:
1200W kirjutas:
tünnide peale täitsa saab hüpata ju icon_biggrin.gif ...

Oleneb sellest kas turbophysics (sv_turbophysics 0/1) on sisse lülitatud või mitte.
proovisin nii 1 kui 0. Ikkagi ei saa...ja kummide vastu minemine "lükkab" ka tagasi. Ja kui tünnile peale kukkuda otse siis nagu kukuksid läbi ja vajud välja. icon_confused.gif säh sulle havok füüsikat. crouch jumpiga saab jah üle hüpata aga muidu hüpates jäävad jalad ette ja siis lükkab tagasi :S ja osad teised objektid tekitavad sama nähtust.

videomaterjal http://www.zippyvideos.com/4668425506136376/movie/

ise ei saa seda sv_turbophysics commandi muuta, see on serveri confis sees, kas siis 1 või 0.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 18:03:59 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
ise ei saa seda sv_turbophysics commandi muuta, see on serveri confis sees, kas siis 1 või 0.

Täpselt nii, tahtsin ise just seda postitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 21:07:43 vasta tsitaadiga

Panin "create server" ja seal all...nothing.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 23:41:49 vasta tsitaadiga

crashsmash kirjutas:
Panin "create server" ja seal all...nothing.

Kui sul server on valmis, siis ava console ja kirjuta sinna.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 16.10.2006 23:43:09 vasta tsitaadiga

mis crashsmash, kirjutas siis oma käske say alla w? icon_lol.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2006 00:45:33 vasta tsitaadiga

Ärme teeme nalja...Ikka konsooli, kuhu veel. Vahet pole..nagunii taon 1.6-e veidi pinevam.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavo
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2004




sõnum 17.10.2006 09:50:42 vasta tsitaadiga

ma muidu whiner ei ole, aga aitäh ndpumpclub-ile, kes arvas, et ma olen chiiter. Tänud komplimendi eest. (clean.koffer.ee on naljakaid inimesi täis.)

ontopicut kah natuke: css on päris hea icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 18.10.2006 19:10:19 vasta tsitaadiga

kuidas saab mingit ytlust bindida? tahaks näiteks PWNED seadistada O klahvi alla
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 19:15:56 vasta tsitaadiga

vajuta F10 siis, seal all juba seadistatud käsklus "I killed you!"
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 18.10.2006 19:19:35 vasta tsitaadiga

see PWNED oli näiteks,tahan praktilisema eesmärgi nimel käsklusi bindida.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 18.10.2006 19:22:27 vasta tsitaadiga

bind "o" "say PWNED" -vist oli.Konsooli.Koos jutumärkidega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 18.10.2006 19:22:49 vasta tsitaadiga

Kas peavad neet ülakomad või jutumärgid olema kindlalt w?Ma proovisin ilma aga siis ei töötanud.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 18.10.2006 22:07:23 vasta tsitaadiga

jutumärgid peavad O-l kindlalt olema..muud ei tea.say-l vist ei pea
_________________
Club M-Spot
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 18.10.2006 23:08:18 vasta tsitaadiga

ok,proovin.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.