|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
07.10.2006 20:58:50
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
Ma lasin ju ka elionist osta mingi plönni.. Nüüd novembris plaanis Kallis ja Hea kast soetada .. Muidugi.. Oleks hea kui oleks odav ja hea.. haha.. .D
Aga kickija et liiga OT ei oleks.. Siis juhul kui uue raua saab ostetud siis liitun sinu klänniga. Kui avaldus sobib..heh |
Sobib ikka,vast sest otsustajaid on 3 ja mina olen nende seast,aga arvesta sellega,et proovikatsed on kh ikka
ainult avaldusest ei piisa.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
07.10.2006 21:01:30
|
|
|
| Loomulikult.. haha kui tegelikult mõtlema hakata, et Cs sourci ainult pelatud... mingi 2 H max?.. Kuna endal jama arvuti siis olen umbes... 2 aastat 1.6 mänginud... --..--''
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
07.10.2006 21:05:44
|
|
|
1.6-e mängimine aitab ikka nata,täiesti nullist on ikka väga jama.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
07.10.2006 21:34:10
|
|
|
selle nädala keskel sain ka lõppude lõpuks soors kätte radar vajas küll harjumist, aga väga respect asi on minu arust valvele
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
07.10.2006 21:34:11
|
|
|
| Jeap.. FPS ftw!
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vedru>
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2006
|
07.10.2006 23:13:44
Sourci probla |
|
|
Kui ma Cssi kinni panen siis mängu aken läheb eest ära ja siis näen oma deski ja mis iganes seal on. Kuid siis kohe poole seki pärast paneb kõik pange...iga kord kui mängu kinni panen paneb pange..Siis vajutan klavial seda sleep..mis iganes nupp see on ja siis läheb nats aega ja arvuti on nagu puhke resiimis ja siis liigutan hiirt ja pilt tuleb tagasi login enda alt siisse uuesti ja kõin on kinni läinud mis oli enne lahti ja saan edasi tegutseda..
loodan et saite aru mis toimub
et mis siis viga? videokaart jupsib?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
08.10.2006 12:32:11
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
Ma lasin ju ka elionist osta mingi plönni.. Nüüd novembris plaanis Kallis ja Hea kast soetada .. Muidugi.. Oleks hea kui oleks odav ja hea.. haha.. .D
Aga kickija et liiga OT ei oleks.. Siis juhul kui uue raua saab ostetud siis liitun sinu klänniga. Kui avaldus sobib..heh |
http://www.taig.ee/foorum/viewtopic.php?id=1430
Klanni liidri õigekiri
Sry for OT.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vedru>
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2006
|
09.10.2006 15:45:59
Re: Sourci probla |
|
|
| vedru> kirjutas: |
Kui ma Cssi kinni panen siis mängu aken läheb eest ära ja siis näen oma deski ja mis iganes seal on. Kuid siis kohe poole seki pärast paneb kõik pange...iga kord kui mängu kinni panen paneb pange..Siis vajutan klavial seda sleep..mis iganes nupp see on ja siis läheb nats aega ja arvuti on nagu puhke resiimis ja siis liigutan hiirt ja pilt tuleb tagasi login enda alt siisse uuesti ja kõin on kinni läinud mis oli enne lahti ja saan edasi tegutseda..
loodan et saite aru mis toimub
et mis siis viga? videokaart jupsib? |
Milles probla??
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
09.10.2006 16:07:10
|
|
|
| madex kirjutas: |
| Sakurai kirjutas: |
Ma lasin ju ka elionist osta mingi plönni.. Nüüd novembris plaanis Kallis ja Hea kast soetada .. Muidugi.. Oleks hea kui oleks odav ja hea.. haha.. .D
Aga kickija et liiga OT ei oleks.. Siis juhul kui uue raua saab ostetud siis liitun sinu klänniga. Kui avaldus sobib..heh |
http://www.taig.ee/foorum/viewtopic.php?id=1430
Klanni liidri õigekiri
Sry for OT. |
Ja kus on öeldud,et ta clanni liider on? Ta pigem clanni piider
Ta mul veel klassivend kh ja kui mina õpin 4-le/5-le siis tema saab vaevu 3 kätte.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
09.10.2006 16:35:30
Re: Sourci probla |
|
|
| vedru> kirjutas: |
| vedru> kirjutas: |
Kui ma Cssi kinni panen siis mängu aken läheb eest ära ja siis näen oma deski ja mis iganes seal on. Kuid siis kohe poole seki pärast paneb kõik pange...iga kord kui mängu kinni panen paneb pange..Siis vajutan klavial seda sleep..mis iganes nupp see on ja siis läheb nats aega ja arvuti on nagu puhke resiimis ja siis liigutan hiirt ja pilt tuleb tagasi login enda alt siisse uuesti ja kõin on kinni läinud mis oli enne lahti ja saan edasi tegutseda..
loodan et saite aru mis toimub
et mis siis viga? videokaart jupsib? |
Milles probla?? |
Go to tarkvara foorum.
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vedru>
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2006
|
09.10.2006 20:46:08
|
|
|
No see post tõsteti adminnide poolt siia gfs..nõme!!!
ma saa aru miks?!...Tra noh
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
10.10.2006 09:22:13
|
|
|
vedru>, tutvu mängufoorumi kasutamise reeglitega palun
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
10.10.2006 09:23:41
|
|
|
muidu on banaan kah.
sortsu võiks keegi lannil ka pelada ju.
visioonil oli paar mängijat ainult ja kõik said kotti mu käest.
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
10.10.2006 11:46:50
|
|
|
| MA ei saa aru mis kamm käib.. MInu postitusi kustutatakse julmalt, aga Vedru postid võivad vabalt rippuda.. ma hakkan vaikselt kurjaks minema.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
10.10.2006 16:06:37
|
|
|
Tema postidel on mõtet
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
11.10.2006 09:23:17
|
|
|
| vedru> kirjutas: |
No see post tõsteti adminnide poolt siia gfs..nõme!!!
ma saa aru miks?!...Tra noh |
Anna andeks aga mis mõte sellel on?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dnx
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
14.10.2006 22:35:50
|
|
|
viimasel ajal ka palju source -i pelanud ja ikka võrreldes 1.5 ja 1.6 -ga on suht öö ja päev , need nn efektid ja graafika on ikka päris hea
_________________ World Community Grid |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
14.10.2006 22:39:51
|
|
|
kas keegi saaks ventrilo kanali tegemist õpetada või on võimalik kuskilt saada 24h online kanalit?
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
14.10.2006 22:58:27
|
|
|
| 1200W kirjutas: |
viimasel ajal ka palju source -i pelanud ja ikka võrreldes 1.5 ja 1.6 -ga on suht öö ja päev , need nn efektid ja graafika on ikka päris hea  |
kle täitsa erinevad jah. ausalt öeldes ei tundnud esimese laksuga inferno ja nuke ära. suht raske oli nendega kohaneda, kui oled harjunud 1.6s neid testmoodi nägema. ainus asi, mis mind ikka veel paneb imestama on see füüsika, mis source mootoriga on, täiesti vapustav asi minu arvates.
küpsis minu poolt valvele
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
15.10.2006 00:19:29
|
|
|
| kickija kirjutas: |
| kas keegi saaks ventrilo kanali tegemist õpetada või on võimalik kuskilt saada 24h online kanalit? |
http://vent.own.ee
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
15.10.2006 01:17:01
|
|
|
| MMX-Power kirjutas: |
| 1200W kirjutas: |
viimasel ajal ka palju source -i pelanud ja ikka võrreldes 1.5 ja 1.6 -ga on suht öö ja päev , need nn efektid ja graafika on ikka päris hea  |
kle täitsa erinevad jah. ausalt öeldes ei tundnud esimese laksuga inferno ja nuke ära. suht raske oli nendega kohaneda, kui oled harjunud 1.6s neid testmoodi nägema. ainus asi, mis mind ikka veel paneb imestama on see füüsika, mis source mootoriga on, täiesti vapustav asi minu arvates.
küpsis minu poolt valvele  |
Pilt on suht kirju css-is . Ja 1.6est on kergem, vähemalt minu arust, kuid hetkel 1.6 rohkem käpas ja seega parem. Sõbrad räägivad et jah cs:s kergem. Füüsika ja üldse ballistika on täitsa teine. Üks asi mis ei meeldi on offices need kastid mis pikali kukuvad ja cs:s pole võimalik selliste asjade peale hüpata "lükkab" tagasi või nii...tünnid ka. nõme. Üle hüpata ei saa. Mapid väga detailsed...ainuke millest unistan oleks Full Load Gravity Gun Cs:s 8) et nagu mingi third weaponina et siis barrikaadi vms-t ehitada. Ega kui tünnid pikali ette panna üle neist ei saa kui laiali tlistada sest üle ju ei hüppa kui tagasi lükkab.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
15.10.2006 01:40:31
|
|
|
ei tule jah ... aga no sellegi poolest nagu väga 5+ asi mudugi isegi nn harjunud 1.5 ja 1.6 mängima aga noh üleminek pole just kõige kergem
_________________ World Community Grid |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
15.10.2006 11:24:05
|
|
|
| kellelgi ideesi on , mis piix servuga on .. stock steam server isegi crashib., c plus pluss error :S rääkimata siis moddidega ja teisest serverist :s
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
15.10.2006 11:36:48
|
|
|
| Uuri logi faili siis, et mis servu enne pange panemist üritab teha.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
15.10.2006 13:40:02
|
|
|
| crashsmash kirjutas: |
Pilt on suht kirju css-is . Ja 1.6est on kergem, vähemalt minu arust, kuid hetkel 1.6 rohkem käpas ja seega parem. Sõbrad räägivad et jah cs:s kergem. Füüsika ja üldse ballistika on täitsa teine. Üks asi mis ei meeldi on offices need kastid mis pikali kukuvad ja cs:s pole võimalik selliste asjade peale hüpata "lükkab" tagasi või nii...tünnid ka. nõme. Üle hüpata ei saa. Mapid väga detailsed...ainuke millest unistan oleks Full Load Gravity Gun Cs:s 8) et nagu mingi third weaponina et siis barrikaadi vms-t ehitada. Ega kui tünnid pikali ette panna üle neist ei saa kui laiali tlistada sest üle ju ei hüppa kui tagasi lükkab. |
tünnidest saab tegelikult üle hüpata aga see selleks. ise ma pole eriti igasuguseid serverite mode enne fännand ja üritasin nendest eemal hoida(WC3 nt jne), aga proovisin GunGame serverites mängida. täitsa mõnus asi tegelikult soovitan teistele kah
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
15.10.2006 14:10:46
|
|
|
| Osades servudes on täiesti võimalik tünnide peale hüppamine jne...kui ma õieti mäletan.GG on jah hea,suht tihti mängin nendes.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
15.10.2006 15:33:58
|
|
|
tünnide peale täitsa saab hüpata ju ... kõige parem on see et lükkad selle tünni kellelegi selle teepeale ette
_________________ World Community Grid |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
15.10.2006 15:44:45
|
|
|
| 1200W kirjutas: |
tünnide peale täitsa saab hüpata ju ... |
Oleneb sellest kas turbophysics (sv_turbophysics 0/1) on sisse lülitatud või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
15.10.2006 20:29:35
|
|
|
krt ma olen näinud kui mõned kasti peale hüppavad aga mina olen proovinud 100x aga ei õnnestu neil peab mingi võte või siis script peal olema? Ja kas siis selline asi petmine ei olegi?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
15.10.2006 20:38:06
|
|
|
| Kui neil mingi oma võte on siis ei tohiks keelatud olla,kuid kui mingi skript,siis osades servudes võib seda küll petmiseks pidada...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
15.10.2006 20:55:37
|
|
|
Asja nimi on crouch-jump ehk vajutage hüppamist ja kohe takkajärgi kükitamist (võib ka korraga vist), hoidke kükitamist all kuni kasti peal maandute. Harjutamine teeb meistriks
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
15.10.2006 22:13:28
|
|
|
| Stalker kirjutas: |
| 1200W kirjutas: |
tünnide peale täitsa saab hüpata ju ... |
Oleneb sellest kas turbophysics (sv_turbophysics 0/1) on sisse lülitatud või mitte. |
proovisin nii 1 kui 0. Ikkagi ei saa...ja kummide vastu minemine "lükkab" ka tagasi. Ja kui tünnile peale kukkuda otse siis nagu kukuksid läbi ja vajud välja. säh sulle havok füüsikat. crouch jumpiga saab jah üle hüpata aga muidu hüpates jäävad jalad ette ja siis lükkab tagasi :S ja osad teised objektid tekitavad sama nähtust.
videomaterjal http://www.zippyvideos.com/4668425506136376/movie/
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.10.2006 22:32:43
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
krt ma olen näinud kui mõned kasti peale hüppavad aga mina olen proovinud 100x aga ei õnnestu neil peab mingi võte või siis script peal olema? Ja kas siis selline asi petmine ei olegi? |
üldiselt ei ole see mingi cheet vms junn. Tegemist on oskusega.. ehk siis pead õieti ajastama ja õieti hüppama. Üldiselt jump+ ctrl nuppuga jamades. Isegi olen hüppanud kõikjale... aga vahest isegi endal ei õnnestu mis alles hiljuti välja tuleb. Seega kui tahad kah igalepoole ronida siis harjuta
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
15.10.2006 22:34:53
|
|
|
nagu öeldakse : harjutamine teeb meistriks
_________________ World Community Grid |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.10.2006 12:04:17
|
|
|
| 1200W kirjutas: |
nagu öeldakse : harjutamine teeb meistriks  |
nope, harjutamine teeb meistrikandidaadiks
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
16.10.2006 16:58:55
|
|
|
| crashsmash kirjutas: |
| Stalker kirjutas: |
| 1200W kirjutas: |
tünnide peale täitsa saab hüpata ju ... |
Oleneb sellest kas turbophysics (sv_turbophysics 0/1) on sisse lülitatud või mitte. |
proovisin nii 1 kui 0. Ikkagi ei saa...ja kummide vastu minemine "lükkab" ka tagasi. Ja kui tünnile peale kukkuda otse siis nagu kukuksid läbi ja vajud välja. säh sulle havok füüsikat. crouch jumpiga saab jah üle hüpata aga muidu hüpates jäävad jalad ette ja siis lükkab tagasi :S ja osad teised objektid tekitavad sama nähtust.
videomaterjal http://www.zippyvideos.com/4668425506136376/movie/ |
ise ei saa seda sv_turbophysics commandi muuta, see on serveri confis sees, kas siis 1 või 0.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
16.10.2006 18:03:59
|
|
|
| rene p kirjutas: |
| ise ei saa seda sv_turbophysics commandi muuta, see on serveri confis sees, kas siis 1 või 0. |
Täpselt nii, tahtsin ise just seda postitada
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
16.10.2006 21:07:43
|
|
|
| Panin "create server" ja seal all...nothing.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
16.10.2006 23:41:49
|
|
|
| crashsmash kirjutas: |
| Panin "create server" ja seal all...nothing. |
Kui sul server on valmis, siis ava console ja kirjuta sinna.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
16.10.2006 23:43:09
|
|
|
mis crashsmash, kirjutas siis oma käske say alla w?
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
17.10.2006 00:45:33
|
|
|
| Ärme teeme nalja...Ikka konsooli, kuhu veel. Vahet pole..nagunii taon 1.6-e veidi pinevam.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavo
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2004
|
17.10.2006 09:50:42
|
|
|
ma muidu whiner ei ole, aga aitäh ndpumpclub-ile, kes arvas, et ma olen chiiter. Tänud komplimendi eest. (clean.koffer.ee on naljakaid inimesi täis.)
ontopicut kah natuke: css on päris hea
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
18.10.2006 19:10:19
|
|
|
kuidas saab mingit ytlust bindida? tahaks näiteks PWNED seadistada O klahvi alla
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
18.10.2006 19:15:56
|
|
|
vajuta F10 siis, seal all juba seadistatud käsklus "I killed you!"
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
18.10.2006 19:19:35
|
|
|
see PWNED oli näiteks,tahan praktilisema eesmärgi nimel käsklusi bindida.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
18.10.2006 19:22:27
|
|
|
| bind "o" "say PWNED" -vist oli.Konsooli.Koos jutumärkidega.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
18.10.2006 19:22:49
|
|
|
Kas peavad neet ülakomad või jutumärgid olema kindlalt w?Ma proovisin ilma aga siis ei töötanud.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vedru>
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2006
|
18.10.2006 22:07:23
|
|
|
jutumärgid peavad O-l kindlalt olema..muud ei tea.say-l vist ei pea
_________________ Club M-Spot |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
18.10.2006 23:08:18
|
|
|
ok,proovin.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|