Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Socket AM2 Platform märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2006 00:21:33 vasta tsitaadiga

eestis mingeid normaalseid mälusi ka saada on, vaatasin atf on mingi 800 eeksu adata 800mhz pulgad icon_biggrin.gif .
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 09.06.2006 12:41:41 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
eestis mingeid normaalseid mälusi ka saada on, vaatasin atf on mingi 800 eeksu adata 800mhz pulgad icon_biggrin.gif .


täitsa oleneb, mõni on ostnud kaks 2gb corsairi twinxi mis on 800mhz icon_smile.gif 2gb hind oli yle 4k tsipa

TWIN2X2048-6400 - DDR2, XMS2-6400 2x128Mx64non-ECC 240 DIMM, unbuffered, 5-5-5-12, 64Mx8 DRAMs, matched pair, with Heat Spreader
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.07.2006 12:28:32 vasta tsitaadiga

OC'i teemat polegi AM2 jaoks? kuidagi ära vajunud see AMD värk icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 18.07.2006 12:38:12 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
OC'i teemat polegi AM2 jaoks? kuidagi ära vajunud see AMD värk icon_smile.gif


Keegi ei viitsi teha icon_biggrin.gif Ja ma ka ei vitsi tegema hakata icon_lol.gif Te sa ise
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 19:45:59 vasta tsitaadiga

Mingit erilist klokkimisisendit ju selle AM2'ga ei tulnud.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.07.2006 19:47:43 vasta tsitaadiga

edasiminekut tõesti mitte... aga eks näis, kui enda arvuti tööle saan... saab vaadata, mis low-end komplekt ära teeb.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 01.08.2006 00:05:05 vasta tsitaadiga

Et selline kiire küsimus, ei tea kuidas teemaga sobib aga siit ta tuleb. Kui suur on jõudluse kasv 3dmark05-es umbes, kui minna tavaliselt amd 64 2.2gigaselt dualcore 2.2 gigasele?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 01.08.2006 02:31:19 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
Et selline kiire küsimus, ei tea kuidas teemaga sobib aga siit ta tuleb. Kui suur on jõudluse kasv 3dmark05-es umbes, kui minna tavaliselt amd 64 2.2gigaselt dualcore 2.2 gigasele?
Ei sobi jah üldsegi teemasse.
Jõudluse kasv pole äramärkimist väärt. 3DM pärast ära küll hakka raha raiskama, osta parem videokaart hoopiski. Dualcore point on selles, et sa ei pea enam norm skoori saamiseks muid asju kinni panema.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 09:54:26 vasta tsitaadiga

Möh? sa ise ka usud mida räägid? DualCore prosed omavad pooleks mängudes single core prosed. Hetkel isegi suht paljudes mängudes
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 01.08.2006 10:33:27 vasta tsitaadiga

et kui seisan valiku ees kas võtta 2.4 gigane amd64 või 2.2gigane dualcore amd64 siis kindlasti dualcore, isegi kui oleks 2.0gigane dualcore?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 11:05:41 vasta tsitaadiga

Jep, kindlasti.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 01.08.2006 11:30:46 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Möh? sa ise ka usud mida räägid? DualCore prosed omavad pooleks mängudes single core prosed. Hetkel isegi suht paljudes mängudes

Cmon' reeglina jääb ikka videokaart jalgu kui just ei meeldi mänge mängida 640x480 resol ilma mingi silmakommita, peaasi et FPS üle 200 oleks icon_rolleyes.gif
http://www.firingsquad.com/hardware/quake_4_dual-core_performance/default.asp
1600x1200 resol Quake4's on (küll vanade testide) kohaselt single-core versus dual-core vahe silmaga eristamatu icon_rolleyes.gif


viimati muutis Elof 01.08.2006 11:36:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 11:32:23 vasta tsitaadiga

Loe läbi http://www.gamespot.com/pc/action/crysis/news.html?sid=6154899&autoplay=6154902

tsitaat:
In addition to your graphics card, Crysis will most likely make maximum work out of whatever CPU you have. The game will run fine on current, single-core CPUs, but it will take advantage of the latest multicore CPUs, as well. Yes, that means Crysis is multithreaded, which means that it can make maximum use out of dual-core systems. Where's all that processing power going? Well, part of the CPU's time will be taken up by Crytek's proprietary physics engine (called CryPhysics, of course), and it's the reason why you'll be able to saw apart trees with gunfire and why vegetation will bend and deform when someone passes by--or when the force of explosions blow them back.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.08.2006 11:34:39 vasta tsitaadiga

Samas valdava osa LCD'de native reso juures on Q4's vahe täitsa nähtav icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 04:57:16 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
aht0, XP pro toetab kuni nelja proset, Vista tõenäoliselt rohkemgi.

Linuxi standard kernel toetab kuni 256 proset icon_razz1.gif


xp toetab kuni kahte;)
http://www.microsoft.com/windowsxp/pro/howtobuy/choosing2.mspx
http://www.microsoft.com/windowsxp/pro/evaluation/features.mspx
kuigi.. pole aimugi mis saab kui proovida Dual Socket 940-s kahte dual-core Opteroni?


Vista - kaevasin lõpuks peale tundi aega netist vastuse välja..
Vista Starter, Home N (Europe only), Home Basic, Home Premium - 1 füüsilise protsessori tugi
Business N (Europe only),Business, Enterprise ja Ultimate - 2 füüsilise prose tugi
Vista puhul väidetavalt tuumi protsessorite hingekirja ei arvata nii et 4-tuumaline läheb ühe eest kirja.

link ise http://www.winsupersite.com/showcase/winvista_editions_final.asp
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 20:59:53 vasta tsitaadiga

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=102&id=317084
viimaks ometi
thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.09.2006 21:05:15 vasta tsitaadiga

on see ka asjalik asi... mis max fsb sellega saavutatud?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 04.09.2006 22:51:38 vasta tsitaadiga

Hetke üks huvitavamaid AM2 emaplaate:ASUS Crosshair. Petlik nimi aga tegemist on nForce590 kiibiga. Muljetavaldavad võimalused bioses, muud asjad lihtsalt ilusad ja huvitavad. Kahjuks klokkimis katsete kohta pole andmeid. Paar reviewi:http://www.pcper.com/article.php?aid=285&type=expert ja http://www.amdzone.com/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=261&page=1
_________________
a.k.a Ummikummi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 02:21:31 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
nüüd on eestis saadaval ka esimesed asuse emaplaadid AM2 peale, yks neist on isegi integreeritud videoga icon_wink.gif

oman seda int gf 6150 videoga(tv-out kah) isendit, muidu nagu ok, aga klokkides jookseb kohe kinni icon_sad.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 08:09:58 vasta tsitaadiga

commer, Bug biosiga, proovisid uuendada kui äkitselt mingi uuendus väljas on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 24.09.2006 13:54:30 vasta tsitaadiga

mis kiirusega 512Mb mälu soovitate x2 3800+ kõrvale, ei taha midagi kallist aga lihtsalt et töötaks, DDR2 ennast ei huvita ja ei tea mis FSB AM2l on ja kuidas üldse asjad käivad jne.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 15:24:25 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
commer, Bug biosiga, proovisid uuendada kui äkitselt mingi uuendus väljas on icon_rolleyes.gif
uuendasin, sain dual DDR-i tööle, aga klokkimisest võib siiani unistada
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 17:25:13 vasta tsitaadiga

minul töötab NOS ilusti. Jõudluse vahe vana kastiga on ikka metsik.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2006 03:05:34 vasta tsitaadiga

paistab, et siiski AMD ei ole niisama oma 65nm valmistanud mitu kuud, peate veel ~2 kuud vastu pidama ja saate ilmselt juba omale uued, kiired ja jahedamad DC prosed masinasse lükata.
http://www.hkepc.com/bbs/itnews.php?tid=674711&starttime=0&endtime=0

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 14:55:41 vasta tsitaadiga

jahedamad? 35C on niigi jaha.... ON FULL LOAD: 45C

ma mõtlesin et suvel vast vahetan 4X4 AM2 vastuaga paistab, et pole mõtet...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.09.2006 15:08:40 vasta tsitaadiga

4x4 on nagunii üsna mõttetu icon_razz1.gif
kaks proset=rohkem eralduvat soojust=kaks jahutit=rohkem lärmi

Lisaks on optimaalse võimsuse jaoks vaja vähemalt neli mälupulka. Kui kellama hakata siis kui suur on tõenäosus et kaks dualcore proset ja neli mälupulka üksteist oluliselt piirama ei hakka? Loomulikult on sarnane probleem ka kõigi teiste quadcore prosedega kuid nendel pole vähemalt tarvis nelja pulka mälu.

Muidugi see jama on ka et hetkel pole ühtki proset ega emaplaati mis kõlbaks 4x4 ehitamiseks. Seega kõik kes ostsid endale AM2 prosed lootusega nood tulevikus 4x4 masinasse pista peavad siiski kaks uut proset hankima.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 21:00:37 vasta tsitaadiga

On AM2 praktilistes rakendustes kiirem kui 939?
Tundub et asi on veel liiga toores ja hetkel vist mõttekam uue asjana 939 soetada icon_rolleyes.gif

näiteks dual DDR400@939 vs dualDDR2/533@AM2 perfi vahe?
Kellama ei hakka.

Edit: proseks oleks 3500+ ja järgmised 3 aastat kasti ei puutu, dualcore valikut ei mõjuta.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.


viimati muutis elukaz 27.09.2006 21:06:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 27.09.2006 21:00:59 vasta tsitaadiga

939'ga on üks väike probleem, nimelt pole x2 prosesid eestis saada..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2006 21:06:45 vasta tsitaadiga

Mõttekam vast DDR2/800 osta kui see 533'ne isend. robin ma ei teadnudki et soc 939'l on X2 prosesid icon_razz.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Socket AM2 Platform mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.