|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.08.2006 08:31:08
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
| Herr Kurm kirjutas: |
| kohe kindlasti mitte kogu summa eest, kusagile 7 - 8k plekkiva läpaka tasub (saad sellega teha mida vaja) |
ma ise mõtlesin nt kasutatud ibm t42'te  |
IMO mõistlik valik. Kasutatud läpaka puhul pead aint arvestama, et aku tuleb võibolla uus osta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
02.08.2006 08:33:14
|
|
|
võtan teadmiseks.
ma ise ikka üritan järgida seda joont, et kui juba, siis võimalikult korralik.
aga ma tahaks kuulda Herr Kurmi pointi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
02.08.2006 10:29:39
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
keegi TTÜ elektroonikast teab midagi pajatada?
ise sain sinna tasuta kohale. tundus lihtsalt huvitav olevat.
|
sama küsimus siin, sain sisse TTÜ Arvuti ja süsteemitehnikasse, TTÜ Elektroonikasse ja TLÜ Informaatikasse.
ei teagi mida neist valida, kuna matemaatika ja füüsika just lemmikained pole, siis TTÜ hirmutab tiba sellekohapealt, TLÜ on sellekohapealt ehk veidi kergem
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
02.08.2006 11:08:31
|
|
|
Lisaks siia vahele ühe anekdoodi:
| tsitaat: |
| Kõigevõimsam otsustas kontrollida, kuidas tudengid eksamiteks valmistuvad. Saadab ingli maa peale, et see selgitaks semestri ajal asja ja kannaks enne eksameid ette. Ingel sooritas ülesande ja naasis pikalt reisilt. Kannab Kõigevägevamale ette: "Semestri algus. Tartu Ülikooli ja Pedagoogikaülikooli (TLÜ) omad õppisid, Tehnikaülikool aga pani kõva pidu. Semestri keskpaik. Sama lugu. Humanitaar ja pedagoogiline õppisid, tehnikaülikool aga pani pidu. Homme algab eksmite sooritamine. Ülikool ja pedagoogika õpivad, aga Tehnikaülikooli omad paluvad Jumalat, et midagi kuskilt pähe tärkaks ja eelnevast meenuks. Mõtles Kõigevägevam ja ütles: "Eks me neid siis aitamegi!" |
Ei ole need matemaatika ja füüsika nii hullud midagi TTÜ-s, lihtsalt loogilist mõtlemist ja viitsimist peab natuke ka olema 8)
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dac
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2003
|
02.08.2006 11:13:01
|
|
|
| Zoig kirjutas: |
| Shelby-SV kirjutas: |
keegi TTÜ elektroonikast teab midagi pajatada?
ise sain sinna tasuta kohale. tundus lihtsalt huvitav olevat.
|
sama küsimus siin, sain sisse TTÜ Arvuti ja süsteemitehnikasse, TTÜ Elektroonikasse ja TLÜ Informaatikasse.
ei teagi mida neist valida, kuna matemaatika ja füüsika just lemmikained pole, siis TTÜ hirmutab tiba sellekohapealt, TLÜ on sellekohapealt ehk veidi kergem |
aja oma perse arvutid ja süsteemi tehnikasse, siis on paidest kaks kutti xD tegelikult asi on sedasi et ttü's on arvutid ja süsteemi tehinka lai eriala, sa võid spetsialiseeruda tööstusautomaatikale kui ka videovalve vms säärasele. tulevik on enda teha. TLÜ informaatikast aga saab sust üks süsteemiadmin kes kirub kui lollid inimesed on. vähemalt see on minu mõte miks ma ttü arvutid ja süsteemitehnika lähen
_________________ team nS |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
02.08.2006 11:35:49
|
|
|
ttü elektroonikas on hea hunnik vabaõpepunkte, tervelt 6 (IASB's on neid 2,5). ehk kui jaksu on, saab elektroonikas teha tasuta 12AP jagu suvalisi ained.
Millised kohustslikud ained kergemad tunduvad, pead ise teadma. üld- ja alusõppe ained on mõlemal sisuliselt samad, põhiõpe kattub ka mingis osas.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nene
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2004
|
02.08.2006 13:29:44
|
|
|
| Ma arvan, et kui sind ikka riistvaraline pool natukegi rohkem huvitab, siis TLÜ Informaatika pole vast kõige parem valik. Ma küll ei nõustu daciga, et "TLÜ informaatikast aga saab sust üks süsteemiadmin kes kirub kui lollid inimesed on" - informaatika õppekava on siiski suuremal määral programmeerimisele suunatud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
02.08.2006 13:48:23
|
|
|
riistvaraline pool huvitab muidugi rohkem, kui programeerimine, seepärast ttü-s ainult selleteemalisi alasi valisingi.
kuid ma ei tahaks olla üks nendest "õnnelikest" kes kohe esimesel aastal mate või füüsika pärast välja kukub. seepärast kahtlengi veel, kas TLÜ või TTÜ
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nene
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2004
|
02.08.2006 13:55:40
|
|
|
Tegutse oma signatuuri kohaselt!
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.08.2006 14:50:32
|
|
|
Zoig,
Kui vähegi viitsid asjaga tegeleda siis pole mata ja füssa midagi ületamatut. Mu kursusel oli neid mitte-just-reaalainetele-orienteeritud tegelasi piisavalt. Kohal tuleb käia, kodused ülesanded ise ära lahendada. Raskuste tekkimisel konsultatsioonis õppejõul täiendavalt seletada lasta ja ilusti saab tehtud. Läbi kukuvad sellistes ainetes ainult täielikud loodrid.
Üks asi mida veel soovitan TTÜ'sse minejatel. Mitmete ainete puhul (minu ajal näiteks Mat an I, II ja Tõenäosus) saab harjutustunni õppejõudu ise valida, seega tasub vanemate olijate käest uurida keda võtta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trek
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003
|
02.08.2006 16:57:00
|
|
|
| Ka mind võib sügisest TTÜs näha. Informaatika loengutes siis:D
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
02.08.2006 17:50:57
|
|
|
keegi TTÜs it kaugõppes kah õpib?
mul oleks paar küssa...
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
02.08.2006 19:18:07
|
|
|
Shelby-SV, läpakas on ülikooli ajal sisuliselt trüki/netimasin. Ostad odava madalate spekkidega läpaka (vähem voolutarvet), viskad cd/dvd draivi välja ja asemele paned aku, lisaks vana aku vahetus. Kui väga igav on siis saad iga kell filmi vaadatud ja mängimise/töö jaoks (ressurssi nõudvate tegemiste) pakupaajed lauaarvuti (kui sul seda veel ei ole). t42 on igati br0 pill
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
02.08.2006 19:19:01
|
|
|
| SCREAMER kirjutas: |
keegi TTÜs it kaugõppes kah õpib?
mul oleks paar küssa... |
õppisin aga välja midagi ei tulnud, võid küsida - vastan kui oskan
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
03.08.2006 07:37:03
|
|
|
Keegi siia sai sisse ... http://mail.vk.edu.ee/teated/ ...
Endal eile tuli kiri ära ning kuna oli ka ainuke kool kuhu ennast sisse panin, siis ütlesin kohe neile ka ära, et olen tulija.
Äkki on siin veel keegi, kes sinna läheb õpima?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
03.08.2006 09:00:46
|
|
|
EBSi ITst on keegi siin? või minejad on ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
04.08.2006 00:17:12
|
|
|
igatahes sinna enam kandideerida ei saa...muud ei oska midagi arvata
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
04.08.2006 07:15:06
|
|
|
| kusjuures vabade kohtade olemasolul tasulisse saab..minuteada peaks olema veel vabu kohti.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
04.08.2006 10:12:10
|
|
|
http://www.itcollege.ee/oppimine/vastuvoetud_RV.php - vastuvõetute nimekiri...ja vabu kohti ei jäänud ....
ja näiteks kokkuvõtlikult, mida analüüsist oodatakse:
Riistvara audit ja seadmete passistamine (töökoha arvutid, serverid, võrguseadmed, lisaseadmed)
Infosüsteemide kaardistus, probleemid, arendusvajadused ja ettepanekud (personaalne tarkvara, üldkasutatavad infosüsteemid, andmebaasid ja registrid, välised infosüsteemid)
Turvalahenduste analüüs
IT poliitikad ja regulatiivne dokumentatsioon (eeskirjad, juhised), tehnoloogilised standardid
IT organisatsioon, rollid ja vastutus
Tarkvara litsentseeritus
Riskianalüüs
Koolitusvajaduste kaardistus
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
05.08.2006 16:37:35
|
|
|
huvitav kas kutsekas ka tasub IT-d õppida?
või kudas selle õppimisega seal on?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
06.08.2006 00:14:57
|
|
|
| ärihai, ma usun, et ikka on. mul on siin kutse, et 23.08 kell 10:00 peab kohal polütehnikumis olema mingil arvutitealasel vestlusel. mina sinna ei lähe, nii et sa võid minu asemel minna. ma annan soovituse ka kui vaja.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
06.08.2006 09:25:11
|
|
|
| Popp kirjutas: |
| ärihai, ma usun, et ikka on. mul on siin kutse, et 23.08 kell 10:00 peab kohal polütehnikumis olema mingil arvutitealasel vestlusel. mina sinna ei lähe, nii et sa võid minu asemel minna. ma annan soovituse ka kui vaja. |
3a tagasi ka viisin niisama proovimise pärast paberid sinna... pidi samuti augusti kuus minema kohale ja andma põmst oma jah vastuse et tuled kooli. mina samuti ei läinud aga sõber kes läks ütles et minu nimi oli 2 nädalat õpilaste nimekirjas
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.08.2006 09:41:00
|
|
|
ma siis nüüd TTÜ informaatika erialal õppekavast paistis progemist palju
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
11.09.2006 23:28:44
|
|
|
Kuidas muidu välismaal IT ja arvutiteaduste õppimisega lood on? Mis need Euroopa ja Ameerika kõige kõvemad koolid on?
Lugesin veidi Oxfordi kohta Inglismaal, tundub päris asjalik koht
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
11.09.2006 23:35:35
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
ma siis nüüd TTÜ informaatika erialal õppekavast paistis progemist palju  |
Mis rühmas oled ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
12.09.2006 00:19:21
|
|
|
IAPB12
ja see mis paistis progemisena on lausmatemaatika
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
12.09.2006 07:28:05
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
IAPB12
ja see mis paistis progemisena on lausmatemaatika  |
No shit sherlock
Täiesti valus. Paarisnädalal on kolmapäeval 3 matem paari . 1 paar = 2x45min.
Lisaks annab matat meile selline tore mees nagu USA 60-ndad, sex & drugs.
Vaevalt siit mõni TTÜ VK-s käib?
RDIR11
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.09.2006 08:46:01
|
|
|
huvi pärast küsin, et palju seda matat siis üldse kokku on... tahaks võrldust saada inseneriks(ehitus) õppimisega.
Mul siis 14AP( mat. statistika 3AP on muidugi suhteline).
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.09.2006 08:53:14
|
|
|
sain 19AP(koos mat. statistikaga). Päris palju
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattiaza
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
12.09.2006 13:08:05
|
|
|
| erkki kirjutas: |
Kuidas muidu välismaal IT ja arvutiteaduste õppimisega lood on? Mis need Euroopa ja Ameerika kõige kõvemad koolid on?
Lugesin veidi Oxfordi kohta Inglismaal, tundub päris asjalik koht  |
Lollus .
Arvutiteaduse (ja muude reaalteaduste) koha pealt on asjalik koht ikkagi Cambridge. Imperial College Londonis on samuti hea.
USAs on rohkem väga häid ülikoole, MIT jne...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
12.09.2006 17:57:07
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
IAPB12
ja see mis paistis progemisena on lausmatemaatika  |
Ise olen IAPB14
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
12.09.2006 18:30:35
|
|
|
TTÜ
elektroonika
IAEB
mata analüüsi harjutuste õps on ikka haige.
tundub, et ülikooli füüsika/mata polekski nii rasked kui oleks õpetajad, mitte mingid lambi inimesed.
213C arvutiklassi "õpetaja" on ka eriline tegelane. andis meile kätte mingi lingi kus oli osa ülesandest. midagi saime tehtud ka, aga mingi 15min enne tunni lõppu! lasi ta käima lehe kus oli kirjas mida tegelikult teha tuleb. see erines kardinaalselt lingil näidatud ülesandest.
pmst peame me olema selgeltnägijad...
ja välimuselt on ka ikka erilise inimesega tegu...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
12.09.2006 18:57:27
|
|
|
haha mat analüüsi matsakamat sorti naisõpetaja onju see ei saa isegi aru vahepeal mida ta teeb. Temast ongi ainuke halb mulje jäänud õppejõudude osas
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
12.09.2006 19:27:12
|
|
|
oota kuni sa IT213C Frodot näed (või "lõhna" tunned)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
12.09.2006 19:32:31
|
|
|
mis ainet ta annab? vabandan oma viitsimatust ainekoodi järgi asja välja otsida
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
12.09.2006 19:36:45
|
|
|
| informaatika I praktikum
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nn3_
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
13.09.2006 16:16:03
|
|
|
IASB14
ehk siis Rebane arvuti ja süsteemitehnik.
Hoidke tipikas.ee foorumil ka hing sees!
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
13.09.2006 22:49:05
|
|
|
IASB11
Karmiks läheb veel Kõige lebom on senini old Informaatika I, õppejõuks vist mitte eelkirjeldatud isik
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
13.09.2006 22:57:25
|
|
|
jep, füüsika ja mata on täitsa õudsad minu arust
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
13.09.2006 23:57:05
|
|
|
diskreetne mtt on tegelikult isegi täiesti arusaadav, valemid on lihtsad ja puha ainult et ma ei kujuta ette kuidas ma hakkan neid asju lihtsustama - olgu valemid olemas või mitte, lihtsalt ei oska kuskilt pihta hakata.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
13.09.2006 23:59:42
|
|
|
| Kui disk mati loengus ei saa midagi aru siis Lensen teeb harjutuses igaljuhul selgeks.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
14.09.2006 09:12:38
|
|
|
kes viitsib end ka näiteks kuu pärast diskmati loengutele vedada ja natuke aga selle tarvis loovutada, siis on abiks endale Lenseni raamat hankida, enne loengut vastav osa läbi sirvida ja Kruusi jutu saatel seda võimalikult palju sodida.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
14.09.2006 10:34:49
|
|
|
| Miks raamatut sodida kui võib ka loengu slaidid välja pritsida ja neid sodida
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
14.09.2006 15:15:14
|
|
|
Matast närite te ka kõik vast läbi ennast. Endal suht nõrk see aga saab hakkama. Aga füüsika üks Benderiga on VÕIMATU Harjutustunnis pandi miskised X teooriad maha. Tuletati mustmiljon asja kolmest asjast ning lõpuks ei saanud ma(ning enamus ülejäänuid) midagi enam aru
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.09.2006 16:03:24
|
|
|
| Demineerija kirjutas: |
Matast närite te ka kõik vast läbi ennast. Endal suht nõrk see aga saab hakkama. Aga füüsika üks Benderiga on VÕIMATU Harjutustunnis pandi miskised X teooriad maha. Tuletati mustmiljon asja kolmest asjast ning lõpuks ei saanud ma(ning enamus ülejäänuid) midagi enam aru  |
Ei ole ka see füssa 1 benderiga võimatu, kuigi omal ajal oli sellega kõvasti pusimist ning mõni mu grupivend sellega hakkama ei saanudki.
Harjutustunnis tuleb täpselt jälgida mis toimub ja kisa tõsta kui arusaamatuks muutub, sest kui mingi hetk järg ära kaob, siis ülejäänud lahendusest ei saa suurt midagi aru.
Konsultatsioonis tuleb käia ja lasta tal asju üle seletada, eeldusel et teooria on enne korralikult läbi loetud, näidetest üritatud aru saada ja kodust ülesannet on proovitud lahendada. Ta seletab päris hästi ja kannatlikult kui näeb et tudeng pingutab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
14.09.2006 16:11:46
|
|
|
| ning kui sulle keskas füssi õpetatud pole siis on see suhteliselt VÕIMATU
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|