Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 08:31:08 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
Herr Kurm kirjutas:
kohe kindlasti mitte kogu summa eest, kusagile 7 - 8k plekkiva läpaka tasub (saad sellega teha mida vaja)
icon_rolleyes.gif

ma ise mõtlesin nt kasutatud ibm t42'te icon_rolleyes.gif


IMO mõistlik valik. Kasutatud läpaka puhul pead aint arvestama, et aku tuleb võibolla uus osta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 02.08.2006 08:33:14 vasta tsitaadiga

võtan teadmiseks.

ma ise ikka üritan järgida seda joont, et kui juba, siis võimalikult korralik.

aga ma tahaks kuulda Herr Kurmi pointi
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 10:29:39 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
keegi TTÜ elektroonikast teab midagi pajatada?

ise sain sinna tasuta kohale. tundus lihtsalt huvitav olevat.
sama küsimus siin, sain sisse TTÜ Arvuti ja süsteemitehnikasse, TTÜ Elektroonikasse ja TLÜ Informaatikasse.
ei teagi mida neist valida, kuna matemaatika ja füüsika just lemmikained pole, siis TTÜ hirmutab tiba sellekohapealt, TLÜ on sellekohapealt ehk veidi kergem

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.08.2006 11:08:31 vasta tsitaadiga

Lisaks siia vahele ühe anekdoodi:

tsitaat:
Kõigevõimsam otsustas kontrollida, kuidas tudengid eksamiteks valmistuvad. Saadab ingli maa peale, et see selgitaks semestri ajal asja ja kannaks enne eksameid ette. Ingel sooritas ülesande ja naasis pikalt reisilt. Kannab Kõigevägevamale ette: "Semestri algus. Tartu Ülikooli ja Pedagoogikaülikooli (TLÜ) omad õppisid, Tehnikaülikool aga pani kõva pidu. Semestri keskpaik. Sama lugu. Humanitaar ja pedagoogiline õppisid, tehnikaülikool aga pani pidu. Homme algab eksmite sooritamine. Ülikool ja pedagoogika õpivad, aga Tehnikaülikooli omad paluvad Jumalat, et midagi kuskilt pähe tärkaks ja eelnevast meenuks. Mõtles Kõigevägevam ja ütles: "Eks me neid siis aitamegi!"


Ei ole need matemaatika ja füüsika nii hullud midagi TTÜ-s, lihtsalt loogilist mõtlemist ja viitsimist peab natuke ka olema 8)

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dac
HV kasutaja
dac

liitunud: 16.07.2003




sõnum 02.08.2006 11:13:01 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
keegi TTÜ elektroonikast teab midagi pajatada?

ise sain sinna tasuta kohale. tundus lihtsalt huvitav olevat.
sama küsimus siin, sain sisse TTÜ Arvuti ja süsteemitehnikasse, TTÜ Elektroonikasse ja TLÜ Informaatikasse.
ei teagi mida neist valida, kuna matemaatika ja füüsika just lemmikained pole, siis TTÜ hirmutab tiba sellekohapealt, TLÜ on sellekohapealt ehk veidi kergem

aja oma perse arvutid ja süsteemi tehnikasse, siis on paidest kaks kutti xD tegelikult asi on sedasi et ttü's on arvutid ja süsteemi tehinka lai eriala, sa võid spetsialiseeruda tööstusautomaatikale kui ka videovalve vms säärasele. tulevik on enda teha. TLÜ informaatikast aga saab sust üks süsteemiadmin kes kirub kui lollid inimesed on. vähemalt see on minu mõte miks ma ttü arvutid ja süsteemitehnika lähen

_________________
team nS
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 11:35:49 vasta tsitaadiga

ttü elektroonikas on hea hunnik vabaõpepunkte, tervelt 6 (IASB's on neid 2,5). ehk kui jaksu on, saab elektroonikas teha tasuta 12AP jagu suvalisi ained.
Millised kohustslikud ained kergemad tunduvad, pead ise teadma. üld- ja alusõppe ained on mõlemal sisuliselt samad, põhiõpe kattub ka mingis osas.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nene
Kreisi kasutaja
nene

liitunud: 20.03.2004




sõnum 02.08.2006 13:29:44 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et kui sind ikka riistvaraline pool natukegi rohkem huvitab, siis TLÜ Informaatika pole vast kõige parem valik. Ma küll ei nõustu daciga, et "TLÜ informaatikast aga saab sust üks süsteemiadmin kes kirub kui lollid inimesed on" - informaatika õppekava on siiski suuremal määral programmeerimisele suunatud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 13:48:23 vasta tsitaadiga

riistvaraline pool huvitab muidugi rohkem, kui programeerimine, seepärast ttü-s ainult selleteemalisi alasi valisingi.
kuid ma ei tahaks olla üks nendest "õnnelikest" kes kohe esimesel aastal mate või füüsika pärast välja kukub. seepärast kahtlengi veel, kas TLÜ või TTÜ

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nene
Kreisi kasutaja
nene

liitunud: 20.03.2004




sõnum 02.08.2006 13:55:40 vasta tsitaadiga

Tegutse oma signatuuri kohaselt! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 14:50:32 vasta tsitaadiga

Zoig,

Kui vähegi viitsid asjaga tegeleda siis pole mata ja füssa midagi ületamatut. Mu kursusel oli neid mitte-just-reaalainetele-orienteeritud tegelasi piisavalt. Kohal tuleb käia, kodused ülesanded ise ära lahendada. Raskuste tekkimisel konsultatsioonis õppejõul täiendavalt seletada lasta ja ilusti saab tehtud. Läbi kukuvad sellistes ainetes ainult täielikud loodrid.

Üks asi mida veel soovitan TTÜ'sse minejatel. Mitmete ainete puhul (minu ajal näiteks Mat an I, II ja Tõenäosus) saab harjutustunni õppejõudu ise valida, seega tasub vanemate olijate käest uurida keda võtta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trek
HV kasutaja
Trek

liitunud: 01.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 16:57:00 vasta tsitaadiga

Ka mind võib sügisest TTÜs näha. Informaatika loengutes siis:D
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 17:50:57 vasta tsitaadiga

keegi TTÜs it kaugõppes kah õpib?
mul oleks paar küssa...

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 02.08.2006 19:18:07 vasta tsitaadiga

Shelby-SV, läpakas on ülikooli ajal sisuliselt trüki/netimasin. Ostad odava madalate spekkidega läpaka (vähem voolutarvet), viskad cd/dvd draivi välja ja asemele paned aku, lisaks vana aku vahetus. Kui väga igav on siis saad iga kell filmi vaadatud ja mängimise/töö jaoks (ressurssi nõudvate tegemiste) pakupaajed lauaarvuti (kui sul seda veel ei ole). t42 on igati br0 pill thumbs_up.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.08.2006 19:19:01 vasta tsitaadiga

SCREAMER kirjutas:
keegi TTÜs it kaugõppes kah õpib?
mul oleks paar küssa...

õppisin icon_razz1.gif aga välja midagi ei tulnud, võid küsida - vastan kui oskan

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 07:37:03 vasta tsitaadiga

Keegi siia sai sisse ... http://mail.vk.edu.ee/teated/ ...
Endal eile tuli kiri ära ning kuna oli ka ainuke kool kuhu ennast sisse panin, siis ütlesin kohe neile ka ära, et olen tulija.
Äkki on siin veel keegi, kes sinna läheb õpima?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 09:00:46 vasta tsitaadiga

EBSi ITst on keegi siin? või minejad on ?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trussik
HV kasutaja
trussik

liitunud: 13.01.2003




sõnum 03.08.2006 22:53:33 vasta tsitaadiga

mis te sellisest erialast arvate? http://effie.itcollege.ee/oppekava.asp?id=4&aasta=2005
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 04.08.2006 00:17:12 vasta tsitaadiga

trussik kirjutas:
mis te sellisest erialast arvate? http://effie.itcollege.ee/oppekava.asp?id=4&aasta=2005


igatahes sinna enam kandideerida ei saa...muud ei oska midagi arvata
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trussik
HV kasutaja
trussik

liitunud: 13.01.2003




sõnum 04.08.2006 07:15:06 vasta tsitaadiga

kusjuures vabade kohtade olemasolul tasulisse saab..minuteada peaks olema veel vabu kohti.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 04.08.2006 10:12:10 vasta tsitaadiga

http://www.itcollege.ee/oppimine/vastuvoetud_RV.php - vastuvõetute nimekiri...ja vabu kohti ei jäänud ....

ja näiteks kokkuvõtlikult, mida analüüsist oodatakse:

Riistvara audit ja seadmete passistamine (töökoha arvutid, serverid, võrguseadmed, lisaseadmed)
Infosüsteemide kaardistus, probleemid, arendusvajadused ja ettepanekud (personaalne tarkvara, üldkasutatavad infosüsteemid, andmebaasid ja registrid, välised infosüsteemid)
Turvalahenduste analüüs
IT poliitikad ja regulatiivne dokumentatsioon (eeskirjad, juhised), tehnoloogilised standardid
IT organisatsioon, rollid ja vastutus
Tarkvara litsentseeritus
Riskianalüüs
Koolitusvajaduste kaardistus
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 16:37:35 vasta tsitaadiga

huvitav kas kutsekas ka tasub IT-d õppida?
või kudas selle õppimisega seal on?

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 06.08.2006 00:14:57 vasta tsitaadiga

ärihai, ma usun, et ikka on. mul on siin kutse, et 23.08 kell 10:00 peab kohal polütehnikumis olema mingil arvutitealasel vestlusel. mina sinna ei lähe, nii et sa võid minu asemel minna. ma annan soovituse ka kui vaja.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 06.08.2006 09:25:11 vasta tsitaadiga

Popp kirjutas:
ärihai, ma usun, et ikka on. mul on siin kutse, et 23.08 kell 10:00 peab kohal polütehnikumis olema mingil arvutitealasel vestlusel. mina sinna ei lähe, nii et sa võid minu asemel minna. ma annan soovituse ka kui vaja.

3a tagasi ka viisin niisama proovimise pärast paberid sinna... pidi samuti augusti kuus minema kohale ja andma põmst oma jah vastuse et tuled kooli. mina samuti ei läinud aga sõber kes läks ütles et minu nimi oli 2 nädalat õpilaste nimekirjas icon_lol.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 06.08.2006 09:41:00 vasta tsitaadiga

ma siis nüüd TTÜ informaatika erialal icon_razz1.gif õppekavast paistis progemist palju icon_smile.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 11.09.2006 23:28:44 vasta tsitaadiga

Kuidas muidu välismaal IT ja arvutiteaduste õppimisega lood on? Mis need Euroopa ja Ameerika kõige kõvemad koolid on?
Lugesin veidi Oxfordi kohta Inglismaal, tundub päris asjalik koht icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 11.09.2006 23:35:35 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
ma siis nüüd TTÜ informaatika erialal icon_razz1.gif õppekavast paistis progemist palju icon_smile.gif

Mis rühmas oled ?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 12.09.2006 00:19:21 vasta tsitaadiga

IAPB12 icon_rolleyes.gif

ja see mis paistis progemisena on lausmatemaatika icon_lol.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 07:28:05 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
IAPB12 icon_rolleyes.gif

ja see mis paistis progemisena on lausmatemaatika icon_lol.gif

No shit sherlock icon_lol.gif
Täiesti valus. Paarisnädalal on kolmapäeval 3 matem paari icon_confused.gif . 1 paar = 2x45min.
Lisaks annab matat meile selline tore mees nagu USA 60-ndad, sex & drugs.

Vaevalt siit mõni TTÜ VK-s käib?

RDIR11

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.09.2006 08:46:01 vasta tsitaadiga

huvi pärast küsin, et palju seda matat siis üldse kokku on... tahaks võrldust saada inseneriks(ehitus) õppimisega.
Mul siis 14AP( mat. statistika 3AP on muidugi suhteline).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 12.09.2006 08:48:18 vasta tsitaadiga

kui viitsid ise kokku lugeda siis:

http://ar.va.ttu.ee/v/v/p/ois.akava_02m.vaata?VER=1010

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.09.2006 08:53:14 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
kui viitsid ise kokku lugeda siis:

http://ar.va.ttu.ee/v/v/p/ois.akava_02m.vaata?VER=1010

sain 19AP(koos mat. statistikaga). Päris palju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 09:01:30 vasta tsitaadiga

Kuni 2001 oli Arvuti-ja süsteemitehnikas mataga nii: http://deepthought.ttu.ee/oppimine/teatmik/Bakalaureus/las.htm
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattiaza
HV kasutaja
mattiaza

liitunud: 15.07.2002




sõnum 12.09.2006 13:08:05 vasta tsitaadiga

erkki kirjutas:
Kuidas muidu välismaal IT ja arvutiteaduste õppimisega lood on? Mis need Euroopa ja Ameerika kõige kõvemad koolid on?
Lugesin veidi Oxfordi kohta Inglismaal, tundub päris asjalik koht icon_smile.gif

Lollus icon_razz.gif icon_biggrin.gif.
Arvutiteaduse (ja muude reaalteaduste) koha pealt on asjalik koht ikkagi Cambridge. Imperial College Londonis on samuti hea.
USAs on rohkem väga häid ülikoole, MIT jne...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 12.09.2006 17:57:07 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
IAPB12 icon_rolleyes.gif

ja see mis paistis progemisena on lausmatemaatika icon_lol.gif


Ise olen IAPB14
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 12.09.2006 18:30:35 vasta tsitaadiga

TTÜ
elektroonika
IAEB

mata analüüsi harjutuste õps on ikka haige.
tundub, et ülikooli füüsika/mata polekski nii rasked kui oleks õpetajad, mitte mingid lambi inimesed.

213C arvutiklassi "õpetaja" on ka eriline tegelane. andis meile kätte mingi lingi kus oli osa ülesandest. midagi saime tehtud ka, aga mingi 15min enne tunni lõppu! lasi ta käima lehe kus oli kirjas mida tegelikult teha tuleb. see erines kardinaalselt lingil näidatud ülesandest.
pmst peame me olema selgeltnägijad... thumbs_down.gif
ja välimuselt on ka ikka erilise inimesega tegu... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 12.09.2006 18:57:27 vasta tsitaadiga

haha mat analüüsi matsakamat sorti naisõpetaja onju icon_lol.gif see ei saa isegi aru vahepeal mida ta teeb. Temast ongi ainuke halb mulje jäänud õppejõudude osas
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 12.09.2006 19:27:12 vasta tsitaadiga

oota kuni sa IT213C Frodot näed (või "lõhna" tunned) icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 12.09.2006 19:32:31 vasta tsitaadiga

mis ainet ta annab? vabandan oma viitsimatust ainekoodi järgi asja välja otsida
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 12.09.2006 19:36:45 vasta tsitaadiga

informaatika I praktikum
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nn3_
HV kasutaja
nn3_

liitunud: 13.09.2003




sõnum 13.09.2006 13:50:24 vasta tsitaadiga

http://www.itcollege.ee/loengusari/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 16:16:03 vasta tsitaadiga

IASB14
ehk siis Rebane arvuti ja süsteemitehnik.
Hoidke tipikas.ee foorumil ka hing sees!
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 22:49:05 vasta tsitaadiga

IASB11

Karmiks läheb veel icon_neutral.gif Kõige lebom on senini old Informaatika I, õppejõuks vist mitte eelkirjeldatud isik icon_razz1.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 13.09.2006 22:57:25 vasta tsitaadiga

jep, füüsika ja mata on täitsa õudsad minu arust icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 13.09.2006 23:57:05 vasta tsitaadiga

diskreetne mtt on tegelikult isegi täiesti arusaadav, valemid on lihtsad ja puha ainult et ma ei kujuta ette kuidas ma hakkan neid asju lihtsustama - olgu valemid olemas või mitte, lihtsalt ei oska kuskilt pihta hakata.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 13.09.2006 23:59:42 vasta tsitaadiga

Kui disk mati loengus ei saa midagi aru siis Lensen teeb harjutuses igaljuhul selgeks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 09:12:38 vasta tsitaadiga

kes viitsib end ka näiteks kuu pärast diskmati loengutele vedada ja natuke aga selle tarvis loovutada, siis on abiks endale Lenseni raamat hankida, enne loengut vastav osa läbi sirvida ja Kruusi jutu saatel seda võimalikult palju sodida.
_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 14.09.2006 10:34:49 vasta tsitaadiga

Miks raamatut sodida kui võib ka loengu slaidid välja pritsida ja neid sodida
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 15:15:14 vasta tsitaadiga

Matast närite te ka kõik vast läbi ennast. Endal suht nõrk see aga saab hakkama. Aga füüsika üks Benderiga on VÕIMATU icon_biggrin.gif Harjutustunnis pandi miskised X teooriad maha. Tuletati mustmiljon asja kolmest asjast ning lõpuks ei saanud ma(ning enamus ülejäänuid) midagi enam aru icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 16:03:24 vasta tsitaadiga

Demineerija kirjutas:
Matast närite te ka kõik vast läbi ennast. Endal suht nõrk see aga saab hakkama. Aga füüsika üks Benderiga on VÕIMATU icon_biggrin.gif Harjutustunnis pandi miskised X teooriad maha. Tuletati mustmiljon asja kolmest asjast ning lõpuks ei saanud ma(ning enamus ülejäänuid) midagi enam aru icon_biggrin.gif


Ei ole ka see füssa 1 benderiga võimatu, kuigi omal ajal oli sellega kõvasti pusimist ning mõni mu grupivend sellega hakkama ei saanudki.

Harjutustunnis tuleb täpselt jälgida mis toimub ja kisa tõsta kui arusaamatuks muutub, sest kui mingi hetk järg ära kaob, siis ülejäänud lahendusest ei saa suurt midagi aru.

Konsultatsioonis tuleb käia ja lasta tal asju üle seletada, eeldusel et teooria on enne korralikult läbi loetud, näidetest üritatud aru saada ja kodust ülesannet on proovitud lahendada. Ta seletab päris hästi ja kannatlikult kui näeb et tudeng pingutab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 16:11:46 vasta tsitaadiga

ning kui sulle keskas füssi õpetatud pole siis on see suhteliselt VÕIMATU
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.