|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tuumaparakas
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
04.02.2002 10:17:00
Windows 95 |
|
|
Kunagi ammu, kui esimest korda win95'e peale lasin juhtus selline naljaks lugu, et tegin kõikide mängude exe'dest endale shortcut'id ja siis kustustasin need mängud ise ära, sest mõtlesin, et shortcut'idest piisab ka
_________________ O: Socket A emaplaadi
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=242051&highlight= |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
05.02.2002 13:35:00
|
|
|
CUUL
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mehka
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
13.02.2002 13:58:00
|
|
|
juhtub, olen seda n2inud ka teiste juures.
tegevusele aga ei ole peale sattunud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxakas
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2002
|
23.02.2002 22:54:00
|
|
|
| mul sõber tegi ka arvutis sarnast asja aint,et ta tegi mp3 listi winampi ja seejärel kustutas kõik lood ära mis olid vaese 56k-sega tõmmatud - pärast selgitust vajus kuti nägu küll pikaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxakas
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2002
|
23.02.2002 23:01:00
|
|
|
tuli veel üks asi meelde - siis kui one-st sai tasuta sms saata´. Kutt kirjutas tydrukule sõnumi ära ja küsis mult kuidas edasi toimetada, mina muidugi kohe abivalmis ja juhendan ,et kirjuta lahtrisse kus küsitakse nime(kui oled eelnevalt sisestanud, aga tema ei olnd) või numbrit ja kirjuta sinna "anu mobiil" ja tema muidugi kohe tegi nii ja tükk aega läks enne kui kutt sellest sotti sai, mina muidugi toa nurgas irwitan
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.02.2002 23:56:00
|
|
|
omal ajal kui kooli alles internet tuli
ja olid esimsed arvutitunnid
siis yks mees mõtles et viib koju ka interneti - ja kopeeriski internet exploreri shortcuti flopy peale oli õnnelik kuni koju jõudis
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ed
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2001
|
24.02.2002 00:01:00
|
|
|
| tsitaat: |
23.02.2002 22:56 libekala kirjutas:
omal ajal kui kooli alles internet tuli
ja olid esimsed arvutitunnid
siis yks mees mõtles et viib koju ka interneti - ja kopeeriski internet exploreri shortcuti flopy peale oli õnnelik kuni koju jõudis
|
ed101 grins
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.06.2003 23:40:41
|
|
|
irw mul oli tuttav kes üritas arvuti nn enda omaks teha....enamus failid nimetas enda nimeks ... silver.exe jne...wini kaust oligi paras silver siis.... ja mis te arvate kas tööle läks.. ta tegi om arvutiga veel huvitavaid asju.. toppis plastiliini diskiauku.... ja vanadel kastidel olid prose kõlliaugud ees korpuses.....sinna torkas naelu sisse..
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
30.06.2003 09:43:19
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| irw mul oli tuttav kes üritas arvuti nn enda omaks teha....enamus failid nimetas enda nimeks ... silver.exe jne...wini kaust oligi paras silver siis.... ja mis te arvate kas tööle läks.. ta tegi om arvutiga veel huvitavaid asju.. toppis plastiliini diskiauku.... ja vanadel kastidel olid prose kõlliaugud ees korpuses.....sinna torkas naelu sisse.. |
Ma igaks juhuks küsin et kui vana see vend oli kes nii tegi ?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
30.06.2003 09:52:52
|
|
|
kui ma 3 aastat tagasi arvuti sain...siis mul oli üks spordi cd..kus oli nba200,nhl2000,fifa2000 jne....viskasin shortcutyd diskile....proovisin diskilt kas käima lähevad(läksid)...endal olid mängud muidugi arvutisse installitud......viisin sõbrale diski...ja proovisime käima panna...ja oh imet...ei lähe...siis süüdistasin sõpra...si** arvuti sul
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mueve
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2003
|
30.06.2003 10:09:10
|
|
|
Aga mul üks tuttav tahtis kunagi CD ära puhastada ja tegi seda liivapaberiga, tark või mis?
_________________ Lups ja valmis! |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
30.06.2003 13:03:15
|
|
|
| mueve kirjutas: |
| Aga mul üks tuttav tahtis kunagi CD ära puhastada ja tegi seda liivapaberiga, tark või mis? |
seda nüüd kinldasti ta tegi
a osad killud ajavad siin ikka päris ohtralt naerma ,näiteks see,kus tüüp tahtis interneti koju tassida või see kuda mõni mees viis mängu shotcutid sõbra poole,et mängida saaks
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MC Riot
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
30.06.2003 21:38:49
|
|
|
Kuulge, ma isegi lahustiga puhastanud...
Alguses läks päris hästi, aga siis sattusin hoogu
_________________ MC Riot |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.06.2003 23:08:37
|
|
|
tyyp oli siis miski 11 aastat vana....
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
30.06.2003 23:09:08
|
|
|
| MC Riot kirjutas: |
Kuulge, ma isegi lahustiga puhastanud...
Alguses läks päris hästi, aga siis sattusin hoogu  |
CD mööda püksisäärt või pusa ei libisenud,et pidi lahusti appi võtma?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MC Riot
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
30.06.2003 23:29:57
|
|
|
Ma sprayga värvisin enne seda ja värv osmoosi tõttu läks alla (Lolli peaga ajalehe peal värvisin- oleks pidand riidel või mingil muul imaval asjal pidand tegema)
Igatahes alkoholiga ei saand enam puhastada ja viimaseid kahte trakki ei mänginud...
Alguses tegin viisakalt lahustiga keskelt väljapoole, a pärast läksin julgemaks ja siis läks käest ära asi
_________________ MC Riot |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nastix
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2003
|
02.07.2003 02:18:22
|
|
|
| mueve kirjutas: |
| Aga mul üks tuttav tahtis kunagi CD ära puhastada ja tegi seda liivapaberiga, tark või mis? |
Nt. PlayStationi plaate saab täiesti edukalt lihvimise abil taastada.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MC Riot
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
02.07.2003 18:53:40
|
|
|
On täiesti poleerimisteenus olemas (Eestis ei tea, et keegi pakuks), millega kriimustatud plaadid taas loetavaks tehakse...
Äkki tuttav hambaarst saab tehtud mõne eest
_________________ MC Riot |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
02.07.2003 21:51:46
|
|
|
4 aastat tahtsin sõbrale mängu viia , lykkasin shortcuti floppile, ise mõeldes et saan paarisajamegase peli niiviisi trantsporditud
Proovisin siis enda arvutis järgi kas läeb käima, ja läxki...
ise megaõnnelik ja arvasin et olen mingi pakkimisgeenius
need olid hiad ajad
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MC Riot
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
02.07.2003 22:10:26
|
|
|
See ka mõni pakkimisviis.. Vot mul oli kaval süsteem... (See oli ikka way ammu muidugi)
Mõte selles, et teeme hunniku 0-baidiseid faile nimedega 00000000.b4f 00000001.36a jne... Et neist annab siis kokku panna faili, kus
nimi näitab järjekorda ja laienditest saab faili sisu... Aga ruumi ei võta üldse
Njaah... suur oli mu kurvastus, kui avastasin, et üle paarisaja faili ei saand teha...
Kasu asjast siiski niipalju, et suht varakult said mõisted failisüsteem ja FAT selgeks ja kõiksugu DOS'i tobedad piirangud
_________________ MC Riot |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
06.07.2003 02:23:27
|
|
|
Hm....mul taoline juhtum old nii 4 aasta eest vast, kui üks sõber tahtis teisele viia vist heroes 1 ja 2 ühel diskil, copydes shortcutid diskile. Pärast teise inimese arvutisse toppides oli lõbus üllatus Siis kunagi mingi vist 5 aasta eest proovisin Warcraft'i arvutiklubist diskide peale panna ja sõbrale viia, kõige lõbusam oli seda varjata mida ma tegin Konsultandid vahtisid pikalt kahtlaselt otsa. Tegelt nendest oleks mul veel pikalt juttu rääkida kuda nad 3DFX kaustas oma pornot peitsid jne
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KeiC
Bännitud

liitunud: 18.06.2003
|
08.07.2003 23:23:51
|
|
|
| Njah! See oli nüüd eriti tark tegu!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nikeatz
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2005
|
03.09.2006 12:08:43
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
a osad killud ajavad siin ikka päris ohtralt naerma ,näiteks see,kus tüüp tahtis interneti koju tassida või see kuda mõni mees viis mängu shotcutid sõbra poole,et mängida saaks  |
Seda tegin üks kord mina kuskil 6-7a tagasi shortcutid dikettidele ja minek.  
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
03.09.2006 12:19:20
|
|
|
| nikeatz kirjutas: |
| posthuman kirjutas: |
a osad killud ajavad siin ikka päris ohtralt naerma ,näiteks see,kus tüüp tahtis interneti koju tassida või see kuda mõni mees viis mängu shotcutid sõbra poole,et mängida saaks  |
Seda tegin üks kord mina kuskil 6-7a tagasi shortcutid dikettidele ja minek.    |
su rank peaks olema "KAEVUR"
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lälla
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2006
|
03.09.2006 14:24:59
|
|
|
kaevuritele
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
03.09.2006 14:35:01
|
|
|
Oeh. Ma ise ka kunagi lollusi teinud. Sai Windoosas tähtsaid asju renametud, siis asju mille pointist aru ei saanud, neid kustutatud.. ma olin 11a siis.
Shortcutidega ise puusse pannud pole, aga üks tsikk, kellelt ma mänge tahtsin kunagi, tõi mulle need floppy peal shortcut'idena..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
03.09.2006 16:59:02
|
|
|
Mäletan, et küsisin ka sõbralt kunagi x ajal mänge.. 90' ajal ikka.. Too lubas mulle terve posu vingeid mänge tuua vaid paari disketi peal.. No ja tõigi..
Ainult et shortcutid
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
03.09.2006 21:42:30
|
|
|
Miks mulle küll tundub, et need juhtumised "sõpradega" võisid juhtuda just vastavate kasutajate ennastega ja nüüd üritatakse varjata oma rumalust 8)
Aga kui nüüd tagasi mõelda minevikule ja lollustele, siis meelde tuleb kohe sissehelistamise teenus. Nimelt Tele2 ja ka endine Eesti Telefon pakkusid plaate, millega sai paari lihtsa hiireklõpsuga omal seadistada arvuti modemiühenduse. Ja plaadile oli suurelt kirjutatud "Interner" ja päris paljud arvasid, et plaadil ongi kogu internet.
Enda lollustest peaks ära mainima seda, et sai kunagi omale x86 arvuti soetatud. Kõik oli hirmus kena, aga ei meeldinud mulle, et kõik vailid on otse c ketta juurikas. Nii saigi ilusti tehtud kaust DOS ja kõik sinna sisse tõstetud, aga ärevus oli nii suur, et polnud aega failidesse teed sisse kirjutada. Peale restarti masin enam op süsteemi ei leidnud ja ohh seda mõnu, kui 5,25" floppidega möllama pidin.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
04.09.2006 00:19:43
|
|
|
Neid shortcut-e olen ise kah kunagi flopi peal transportinud
Siiski tegu polnud mänguga vaid mingi tekstidokumendiga ja mõne mp3-ga. Vaatasin, et deskil failid olemas ja töötasid kah. All seda väikest noolekest ei pannud suures õhinas tähelegi.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
04.09.2006 00:24:28
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
Neid shortcut-e olen ise kah kunagi flopi peal transportinud
Siiski tegu polnud mänguga vaid mingi tekstidokumendiga ja mõne mp3-ga. Vaatasin, et deskil failid olemas ja töötasid kah. All seda väikest noolekest ei pannud suures õhinas tähelegi. |
huvitav, miks ma loen ja ei imesta isegi sama reha otsa astunud...10 a. tagasi
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
04.09.2006 07:22:20
|
|
|
Kahjuks ei ole tõesti ise kellelegi SC'te sokutanud mängude pähe. Samas võin aga tunnistada, et esimese arvutiga tegin küll windowsi kaustas puhastust süsteemfailidega, mis mulle mõttetud näisid
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atti
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003
|
04.09.2006 07:35:04
|
|
|
| Aastat 10 tagasi tuli mulle tööjuurde klient kes soovis osta kõvaketta lugemispäid. Küsimuse piale kuidas ja milleks vastas ta, et oli oma 100MB ketta lahti võtnud ja spirdiga BAD sektoreid maha pesnud, mille piale need piad kettas kägarasse jooksnud. Nüüd olevat sellelt kettalt infot tarvis kätte saada. Kuuldes, et peale uue ketta mitte midagi pakkuda pole oli mees kurb.....
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
04.09.2006 18:03:26
|
|
|
neid shortcute diski peal isegi transporditud
endal praegu kirjutan seda s6numit mapp-raalilt millel jookseb win95
niikaua kui bsod peksma ei hakka on k6ik bueno, lippab nagu obene
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
04.09.2006 18:10:10
|
|
|
mul on 1 nö algaja klassivend kes oma pennu 2-ga kuskil maal elab. Netti tal ka pole. Ükskord ütlesin et ma toon talle neti floppi peal, tüüp oli alguses üli sillas
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
04.09.2006 18:15:08
|
|
|
| doh kirjutas: |
mul on 1 nö algaja klassivend kes oma pennu 2-ga kuskil maal elab. Netti tal ka pole. Ükskord ütlesin et ma toon talle neti floppi peal, tüüp oli alguses üli sillas  |
tyybil l2ks selle peale kindlasti juba alt m2rjaks sina hellitad teiste lootusi
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
04.09.2006 20:57:51
|
|
|
Kunagi, sain klassivennalt mingid mängud cd peal. Kõik töötas ja tore, aga vanemad ei lubanud, kartsid, et arvutisse tuleb viirus ja siis arvuti katki. Mina peitsin shortcutid recycle bin'i ära, ise jumala tark omaarust.
Igastahes, ükskord kui Dial-Up jamas, kutsus isa kellegi kes konfima tuli. Sai tööle ja mingi praht läks recycle bin'i. Küsis mult ega midagi tähtsat seal sees ei ole. Ei saand ju öelda ka isa kuuldes, et mängude shortcutid on ja lubasin tühjaks teha. Mina julmalt kurvastasin ja kuna plaati ka enam ei olnud, siis kustutasin lõpuks mängud oma kaustadega ära ka.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
07.09.2006 02:54:25
|
|
|
õpilastel oli kombeks mängida. tulid uued arvutid, 486. vägev relv oli. siis tuli kooli ka internet. kohe tõmmati arvutid mänge täis. Arvutiõps siis ähvardas, et kustutab kõik mängud internetist ära
veel üks tobe juhtum. Tüüp tiris ühe albumi (bändi ei mäleta), väga kehva kvaliteediga, oli muidugi pahane, aga siis leidis geniaalse idee. Kõrvetas lood plaadile, et noh plaadil peavad lood ju hästi kõlama. No jah, kui plaat playerisse läks, siis oh seda kurbust
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
07.09.2006 12:54:16
|
|
|
nu ise ma pole küll selliste shortcut jamanud sest phm seda ma teadsin mis shortcut on ja muid jamasi ka pole olnud, muidugi nüüdsel tarkuse ajal on naljakas ainult mõnede asjade käitlemise üle mõelda .
aga mis kõige pikemalt mul juhet kokku ajas oli "new folder", kuna mingi ime läbi ma ei leidnud sellist asja üles päris pikka aega, selleks ajaks oskasin ma juba win installida, natuke seda konfida ja muud, omal käel uurisin qbasic ka . et siis lugu selline, uue kausta tegemiseks ma kopeerisin mingi kausta kuskilt ja kustutasin selle sisu ära ning panin tühja flopile, siis kui kausta vaja kopeerisin flopilt seda omale. no kurat, kui ma selle new foldri leidsin ükskord kogemata siis oli küll endal omaette , mine või nurka.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
07.09.2006 21:46:32
|
|
|
Sai winnil laadimise ajal starimise muusikat vahetada. Mõtlesin, et teen vennale tünga ja panin 15 minutilise muusikapala. Ise irvitasin kõrvalt kui inimene ootas muusika lõppu. Siis laadis op-sysi üles. Meele tegi mõrudaks see, kui ise järgmine kord arvuti käivitasin ja lollilt pala lõppu ootama jäin. Winnil oli siis ju see häda, et muusika ja op -sys parallelselt ei töötanud. Kui muusika sai läbi, siis laadis op-sysi edasi.
EDIT: ikka win 95 käib jutt nagu pealkirjast ka kirjas
viimati muutis 386 08.09.2006 14:32:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
07.09.2006 23:14:28
|
|
|
386, hmm, ei tule küll meelde, aga mis win see on ?
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raydnoper
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2004

|
08.09.2006 14:42:19
|
|
|
Win95-l oli jah see häda, et enne, kui startup-sound lõppes ei juhtund mitte kolbigi...
Seda on isegi tehtud, et mingi eriti rõve viieminutine lauluke panna selle kõlina asemele...
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
08.09.2006 15:07:12
|
|
|
kunagi kui sai flopydega asju transporditud, siis ma ikka mutisin nii täis flopy kui võimalik ,lasin mingeid nonsense faile täis, et mitte yhtegi piiska vabaruumi ei jääx
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
08.09.2006 15:14:53
|
|
|
| raydnoper kirjutas: |
Win95-l oli jah see häda, et enne, kui startup-sound lõppes ei juhtund mitte kolbigi...
Seda on isegi tehtud, et mingi eriti rõve viieminutine lauluke panna selle kõlina asemele... |
Win ei jõudnud korraga mitut asja teha A minu mäletamistmööda oli küll üks huvitav teema veel. Võimalik et siis tol ajal oli süüdi raud ise(helikaart), et korraga kaks heli tekitavat programmi ei saanud töötada. St kui näiteks mängis winamp, siis media playeriga filmi häält ei kuulnud.. A see teema oli minu teada ka 90' lõpu poole kuskil.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
08.09.2006 15:21:06
|
|
|
ma tahtsin 1991. aastal mac os'i oma XT masinale saada... yhel tuttaval oli flopid olemas... mõeldud tehtud. Kurat ei tahtnud ainult installima hakata... ega ma ei saanud aru kaa platformide vahest. Arvuti oli arvuti.
Aga tänu sellel sain kaa teada mis se mac endast kujutab
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
08.09.2006 16:14:10
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
| Win ei jõudnud korraga mitut asja teha A minu mäletamistmööda oli küll üks huvitav teema veel. Võimalik et siis tol ajal oli süüdi raud ise(helikaart), et korraga kaks heli tekitavat programmi ei saanud töötada. St kui näiteks mängis winamp, siis media playeriga filmi häält ei kuulnud.. A see teema oli minu teada ka 90' lõpu poole kuskil. |
VxD vs. WDM
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
12.09.2006 22:31:33
|
|
|
Põmst kunagi oli selline äge mäng nagu SimCity 2000... sai siis üritatud kooli arvutiklassis sc.exe faili disketile kopida, arvutiõpetaja siis rääkis, kuidas asi tegelikult käima peaks... aasta oli siis vist 1998 või 1999.... muud nagu eriti ei mäleta, et oleks korraldanud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
13.09.2006 19:57:36
|
|
|
mks, see ka veel midagi Ma suutsin kuangi nii osav olla, et ainult mängu shortcuti diskile paigutasin ja kodupoole tõttasin.
Üks teine lugu oli kah tore, oli üks Civilization nimeline mäng vaja ühest arvutist teise saada, kokku sellel suurust miski 6mb, disk aga 1,44mb, sai siis ühe diskiga kahe arvuti vahet joostud ja mälujärgi üritatud meelde jätta millised failid juba on kopeeritud ja millised mitte, lõppkokkuvõttes ei kopeerunud päris mitu faili ära aga mäng töötas ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keios
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2004
|
23.09.2006 00:05:24
|
|
|
see shortcut & diskett oli vist suht levinud võte vanasti.
Sai isegi sellega "tegeldud".
Sooviks siis sõbra juurest üht toredat asja endale koju vedada, ja nii sai ikka väga mitu ringi käidud ja siis metsikult pead murtud.
Täpsustaks ka millega oli tegu: oli vist Win98-l mingi addonike nimega Microsoft Kids(võin ka eksida), kus sai nagu ise multikat teha. Sai valida tegevus paiku, tegelasi ja igasugu objekte (autod jms). Teab keegi sellest ehk midagi?
leidsin ka pildi http://en.wikipedia.org/wiki/Image:3dmoviemaker_interface.png
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.09.2006 00:06:56
|
|
|
väga lahe asi oli. on seda kuskilt saada ka veel?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
23.09.2006 11:46:26
|
|
|
Seda olen isegi mina proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|