Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Windows 95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tuumaparakas
Piiratud kasutaja
tuumaparakas

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.02.2002 10:17:00 Windows 95 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu, kui esimest korda win95'e peale lasin juhtus selline naljaks lugu, et tegin kõikide mängude exe'dest endale shortcut'id ja siis kustustasin need mängud ise ära, sest mõtlesin, et shortcut'idest piisab ka icon_biggrin.gif

_________________
O: Socket A emaplaadi
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=242051&highlight=
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2002 13:35:00 vasta tsitaadiga

CUUL

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehka
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2002 13:58:00 vasta tsitaadiga

juhtub, olen seda n2inud ka teiste juures.
tegevusele aga ei ole peale sattunud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxakas
HV vaatleja


liitunud: 20.02.2002




sõnum 23.02.2002 22:54:00 vasta tsitaadiga

mul sõber tegi ka arvutis sarnast asja aint,et ta tegi mp3 listi winampi ja seejärel kustutas kõik lood ära mis olid vaese 56k-sega tõmmatud - pärast selgitust vajus kuti nägu küll pikaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxakas
HV vaatleja


liitunud: 20.02.2002




sõnum 23.02.2002 23:01:00 vasta tsitaadiga

tuli veel üks asi meelde - siis kui one-st sai tasuta sms saata´. Kutt kirjutas tydrukule sõnumi ära ja küsis mult kuidas edasi toimetada, mina muidugi kohe abivalmis ja juhendan ,et kirjuta lahtrisse kus küsitakse nime(kui oled eelnevalt sisestanud, aga tema ei olnd) või numbrit ja kirjuta sinna "anu mobiil" ja tema muidugi kohe tegi nii ja tükk aega läks enne kui kutt sellest sotti sai, mina muidugi toa nurgas irwitan icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2002 23:56:00 vasta tsitaadiga

omal ajal kui kooli alles internet tuli
ja olid esimsed arvutitunnid
siis yks mees mõtles et viib koju ka interneti - ja kopeeriski internet exploreri shortcuti flopy peale oli õnnelik kuni koju jõudis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ed
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 24.02.2002 00:01:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

23.02.2002 22:56 libekala kirjutas:
omal ajal kui kooli alles internet tuli
ja olid esimsed arvutitunnid
siis yks mees mõtles et viib koju ka interneti - ja kopeeriski internet exploreri shortcuti flopy peale oli õnnelik kuni koju jõudis icon_biggrin.gif


ed101 grins
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2003 23:40:41 vasta tsitaadiga

irw mul oli tuttav kes üritas arvuti nn enda omaks teha....enamus failid nimetas enda nimeks ... silver.exe jne...wini kaust oligi paras silver siis.... ja mis te arvate kas tööle läks.. ta tegi om arvutiga veel huvitavaid asju.. toppis plastiliini diskiauku.... ja vanadel kastidel olid prose kõlliaugud ees korpuses.....sinna torkas naelu sisse..
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2003 09:43:19 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
irw mul oli tuttav kes üritas arvuti nn enda omaks teha....enamus failid nimetas enda nimeks ... silver.exe jne...wini kaust oligi paras silver siis.... ja mis te arvate kas tööle läks.. ta tegi om arvutiga veel huvitavaid asju.. toppis plastiliini diskiauku.... ja vanadel kastidel olid prose kõlliaugud ees korpuses.....sinna torkas naelu sisse..


Ma igaks juhuks küsin et kui vana see vend oli kes nii tegi ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 30.06.2003 09:52:52 vasta tsitaadiga

kui ma 3 aastat tagasi arvuti sain...siis mul oli üks spordi cd..kus oli nba200,nhl2000,fifa2000 jne....viskasin shortcutyd diskile....proovisin diskilt kas käima lähevad(läksid)...endal olid mängud muidugi arvutisse installitud......viisin sõbrale diski...ja proovisime käima panna...ja oh imet...ei lähe...siis süüdistasin sõpra...si** arvuti sul icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mueve
HV kasutaja
mueve

liitunud: 22.06.2003




sõnum 30.06.2003 10:09:10 vasta tsitaadiga

Aga mul üks tuttav tahtis kunagi CD ära puhastada ja tegi seda liivapaberiga, tark või mis?
_________________
Lups ja valmis!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2003 13:03:15 vasta tsitaadiga

mueve kirjutas:
Aga mul üks tuttav tahtis kunagi CD ära puhastada ja tegi seda liivapaberiga, tark või mis?


seda nüüd kinldasti ta tegi icon_confused.gif

a osad killud ajavad siin ikka päris ohtralt naerma ,näiteks see,kus tüüp tahtis interneti koju tassida või see kuda mõni mees viis mängu shotcutid sõbra poole,et mängida saaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 30.06.2003 21:38:49 vasta tsitaadiga

Kuulge, ma isegi lahustiga puhastanud... icon_smile.gif
Alguses läks päris hästi, aga siis sattusin hoogu icon_smile.gif

_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2003 23:08:37 vasta tsitaadiga

tyyp oli siis miski 11 aastat vana....
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2003 23:09:08 vasta tsitaadiga

MC Riot kirjutas:
Kuulge, ma isegi lahustiga puhastanud... icon_smile.gif
Alguses läks päris hästi, aga siis sattusin hoogu icon_smile.gif


CD mööda püksisäärt või pusa ei libisenud,et pidi lahusti appi võtma?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 30.06.2003 23:29:57 vasta tsitaadiga

Ma sprayga värvisin enne seda ja värv osmoosi tõttu läks alla (Lolli peaga ajalehe peal värvisin- oleks pidand riidel või mingil muul imaval asjal pidand tegema)
Igatahes alkoholiga ei saand enam puhastada ja viimaseid kahte trakki ei mänginud...
Alguses tegin viisakalt lahustiga keskelt väljapoole, a pärast läksin julgemaks ja siis läks käest ära asi icon_biggrin.gif

_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nastix
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2003




sõnum 02.07.2003 02:18:22 vasta tsitaadiga

mueve kirjutas:
Aga mul üks tuttav tahtis kunagi CD ära puhastada ja tegi seda liivapaberiga, tark või mis?


Nt. PlayStationi plaate saab täiesti edukalt lihvimise abil taastada.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 02.07.2003 18:53:40 vasta tsitaadiga

On täiesti poleerimisteenus olemas (Eestis ei tea, et keegi pakuks), millega kriimustatud plaadid taas loetavaks tehakse...
Äkki tuttav hambaarst saab tehtud icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif mõne beer_yum.gif eest

_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 02.07.2003 21:51:46 vasta tsitaadiga

4 aastat tahtsin sõbrale mängu viia , lykkasin shortcuti floppile, ise mõeldes et saan paarisajamegase peli niiviisi trantsporditud
Proovisin siis enda arvutis järgi kas läeb käima, ja läxki...
ise megaõnnelik ja arvasin et olen mingi pakkimisgeenius icon_lol.gif icon_lol.gif
need olid hiad ajad icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 02.07.2003 22:10:26 vasta tsitaadiga

See ka mõni pakkimisviis.. Vot mul oli kaval süsteem... (See oli ikka way ammu muidugi)
Mõte selles, et teeme hunniku 0-baidiseid faile nimedega 00000000.b4f 00000001.36a jne... Et neist annab siis kokku panna faili, kus
nimi näitab järjekorda ja laienditest saab faili sisu... Aga ruumi ei võta üldse icon_smile.gif
Njaah... suur oli mu kurvastus, kui avastasin, et üle paarisaja faili ei saand teha...

Kasu asjast siiski niipalju, et suht varakult said mõisted failisüsteem ja FAT selgeks ja kõiksugu DOS'i tobedad piirangud

_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2003 02:23:27 vasta tsitaadiga

Hm....mul taoline juhtum old nii 4 aasta eest vast, kui üks sõber tahtis teisele viia vist heroes 1 ja 2 ühel diskil, copydes shortcutid diskile. Pärast teise inimese arvutisse toppides oli lõbus üllatus icon_lol.gif Siis kunagi mingi vist 5 aasta eest proovisin Warcraft'i arvutiklubist diskide peale panna ja sõbrale viia, kõige lõbusam oli seda varjata mida ma tegin icon_razz.gif Konsultandid vahtisid pikalt kahtlaselt otsa. Tegelt nendest oleks mul veel pikalt juttu rääkida kuda nad 3DFX kaustas oma pornot peitsid jne icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeiC
Bännitud


liitunud: 18.06.2003




sõnum 08.07.2003 23:23:51 vasta tsitaadiga

Njah! See oli nüüd eriti tark tegu!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nikeatz
HV kasutaja
nikeatz

liitunud: 22.02.2005




sõnum 03.09.2006 12:08:43 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:


a osad killud ajavad siin ikka päris ohtralt naerma ,näiteks see,kus tüüp tahtis interneti koju tassida või see kuda mõni mees viis mängu shotcutid sõbra poole,et mängida saaks icon_biggrin.gif


Seda tegin üks kord mina icon_biggrin.gif kuskil 6-7a tagasi icon_biggrin.gif shortcutid dikettidele ja minek.icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 12:19:20 vasta tsitaadiga

nikeatz kirjutas:
posthuman kirjutas:


a osad killud ajavad siin ikka päris ohtralt naerma ,näiteks see,kus tüüp tahtis interneti koju tassida või see kuda mõni mees viis mängu shotcutid sõbra poole,et mängida saaks icon_biggrin.gif


Seda tegin üks kord mina icon_biggrin.gif kuskil 6-7a tagasi icon_biggrin.gif shortcutid dikettidele ja minek.icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_razz.gif


su rank peaks olema "KAEVUR" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lälla
HV vaatleja
lälla

liitunud: 28.08.2006




sõnum 03.09.2006 14:24:59 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif kaevuritele
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 03.09.2006 14:35:01 vasta tsitaadiga

Oeh. Ma ise ka kunagi lollusi teinud. Sai Windoosas tähtsaid asju renametud, siis asju mille pointist aru ei saanud, neid kustutatud.. ma olin 11a siis. icon_biggrin.gif
Shortcutidega ise puusse pannud pole, aga üks tsikk, kellelt ma mänge tahtsin kunagi, tõi mulle need floppy peal shortcut'idena.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 16:59:02 vasta tsitaadiga

Mäletan, et küsisin ka sõbralt kunagi x ajal mänge.. 90' ajal ikka.. Too lubas mulle terve posu vingeid mänge tuua vaid paari disketi peal.. No ja tõigi..
Ainult et shortcutid icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 03.09.2006 21:42:30 vasta tsitaadiga

Miks mulle küll tundub, et need juhtumised "sõpradega" võisid juhtuda just vastavate kasutajate ennastega ja nüüd üritatakse varjata oma rumalust 8)
Aga kui nüüd tagasi mõelda minevikule ja lollustele, siis meelde tuleb kohe sissehelistamise teenus. Nimelt Tele2 ja ka endine Eesti Telefon pakkusid plaate, millega sai paari lihtsa hiireklõpsuga omal seadistada arvuti modemiühenduse. Ja plaadile oli suurelt kirjutatud "Interner" ja päris paljud arvasid, et plaadil ongi kogu internet.
Enda lollustest peaks ära mainima seda, et sai kunagi omale x86 arvuti soetatud. Kõik oli hirmus kena, aga ei meeldinud mulle, et kõik vailid on otse c ketta juurikas. Nii saigi ilusti tehtud kaust DOS ja kõik sinna sisse tõstetud, aga ärevus oli nii suur, et polnud aega failidesse teed sisse kirjutada. Peale restarti masin enam op süsteemi ei leidnud ja ohh seda mõnu, kui 5,25" floppidega möllama pidin.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 00:19:43 vasta tsitaadiga

Neid shortcut-e olen ise kah kunagi flopi peal transportinud icon_wink.gif
Siiski tegu polnud mänguga vaid mingi tekstidokumendiga ja mõne mp3-ga. Vaatasin, et deskil failid olemas ja töötasid kah. All seda väikest noolekest ei pannud suures õhinas tähelegi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 04.09.2006 00:24:28 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Neid shortcut-e olen ise kah kunagi flopi peal transportinud icon_wink.gif
Siiski tegu polnud mänguga vaid mingi tekstidokumendiga ja mõne mp3-ga. Vaatasin, et deskil failid olemas ja töötasid kah. All seda väikest noolekest ei pannud suures õhinas tähelegi.


huvitav, miks ma loen ja ei imesta icon_smile.gif isegi sama reha otsa astunud...10 a. tagasi
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 07:22:20 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei ole tõesti ise kellelegi SC'te sokutanud mängude pähe. Samas võin aga tunnistada, et esimese arvutiga tegin küll windowsi kaustas puhastust süsteemfailidega, mis mulle mõttetud näisid icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atti
HV kasutaja
Atti

liitunud: 19.10.2003




sõnum 04.09.2006 07:35:04 vasta tsitaadiga

Aastat 10 tagasi tuli mulle tööjuurde klient kes soovis osta kõvaketta lugemispäid. Küsimuse piale kuidas ja milleks vastas ta, et oli oma 100MB ketta lahti võtnud ja spirdiga BAD sektoreid maha pesnud, mille piale need piad kettas kägarasse jooksnud. Nüüd olevat sellelt kettalt infot tarvis kätte saada. Kuuldes, et peale uue ketta mitte midagi pakkuda pole oli mees kurb.....
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 04.09.2006 18:03:26 vasta tsitaadiga

neid shortcute diski peal isegi transporditud icon_lol.gif
endal praegu kirjutan seda s6numit mapp-raalilt millel jookseb win95 icon_biggrin.gif
niikaua kui bsod peksma ei hakka on k6ik bueno, lippab nagu obene thumbs_up.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 18:10:10 vasta tsitaadiga

mul on 1 nö algaja klassivend kes oma pennu 2-ga kuskil maal elab. Netti tal ka pole. Ükskord ütlesin et ma toon talle neti floppi peal, tüüp oli alguses üli sillas icon_lol.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 04.09.2006 18:15:08 vasta tsitaadiga

doh kirjutas:
mul on 1 nö algaja klassivend kes oma pennu 2-ga kuskil maal elab. Netti tal ka pole. Ükskord ütlesin et ma toon talle neti floppi peal, tüüp oli alguses üli sillas icon_lol.gif

tyybil l2ks selle peale kindlasti juba alt m2rjaks icon_lol.gif sina hellitad teiste lootusi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 20:57:51 vasta tsitaadiga

Kunagi, sain klassivennalt mingid mängud cd peal. Kõik töötas ja tore, aga vanemad ei lubanud, kartsid, et arvutisse tuleb viirus ja siis arvuti katki. Mina peitsin shortcutid recycle bin'i ära, ise jumala tark omaarust.icon_biggrin.gif
Igastahes, ükskord kui Dial-Up jamas, kutsus isa kellegi kes konfima tuli. Sai tööle ja mingi praht läks recycle bin'i. Küsis mult ega midagi tähtsat seal sees ei ole. Ei saand ju öelda ka isa kuuldes, et mängude shortcutid on ja lubasin tühjaks teha. Mina julmalt kurvastasin ja kuna plaati ka enam ei olnud, siis kustutasin lõpuks mängud oma kaustadega ära ka.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 07.09.2006 02:54:25 vasta tsitaadiga

õpilastel oli kombeks mängida. tulid uued arvutid, 486. vägev relv oli. siis tuli kooli ka internet. kohe tõmmati arvutid mänge täis. Arvutiõps siis ähvardas, et kustutab kõik mängud internetist ära

veel üks tobe juhtum. Tüüp tiris ühe albumi (bändi ei mäleta), väga kehva kvaliteediga, oli muidugi pahane, aga siis leidis geniaalse idee. Kõrvetas lood plaadile, et noh plaadil peavad lood ju hästi kõlama. No jah, kui plaat playerisse läks, siis oh seda kurbust
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2006 12:54:16 vasta tsitaadiga

nu ise ma pole küll selliste shortcut jamanud sest phm seda ma teadsin mis shortcut on ja muid jamasi ka pole olnud, muidugi nüüdsel tarkuse ajal on naljakas ainult mõnede asjade käitlemise üle mõelda icon_lol.gif.
aga mis kõige pikemalt mul juhet kokku ajas oli "new folder", kuna mingi ime läbi ma ei leidnud sellist asja üles päris pikka aega, selleks ajaks oskasin ma juba win installida, natuke seda konfida ja muud, omal käel uurisin qbasic ka icon_biggrin.gif. et siis lugu selline, uue kausta tegemiseks ma kopeerisin mingi kausta kuskilt ja kustutasin selle sisu ära ning panin tühja flopile, siis kui kausta vaja kopeerisin flopilt seda omale. no kurat, kui ma selle new foldri leidsin ükskord kogemata siis oli küll endal omaette icon_redface.gif , mine või nurka.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 07.09.2006 21:46:32 vasta tsitaadiga

Sai winnil laadimise ajal starimise muusikat vahetada. Mõtlesin, et teen vennale tünga ja panin 15 minutilise muusikapala. Ise irvitasin kõrvalt kui inimene ootas muusika lõppu. Siis laadis op-sysi üles. Meele tegi mõrudaks see, kui ise järgmine kord arvuti käivitasin ja lollilt pala lõppu ootama jäin. Winnil oli siis ju see häda, et muusika ja op -sys parallelselt ei töötanud. Kui muusika sai läbi, siis laadis op-sysi edasi.
EDIT: ikka win 95 käib jutt nagu pealkirjast ka kirjas


viimati muutis 386 08.09.2006 14:32:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2006 23:14:28 vasta tsitaadiga

386, hmm, ei tule küll meelde, aga mis win see on ?
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 08.09.2006 14:42:19 vasta tsitaadiga

Win95-l oli jah see häda, et enne, kui startup-sound lõppes ei juhtund mitte kolbigi...
Seda on isegi tehtud, et mingi eriti rõve viieminutine lauluke panna selle kõlina asemele...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 15:07:12 vasta tsitaadiga

kunagi kui sai flopydega asju transporditud, siis ma ikka mutisin nii täis flopy kui võimalik ,lasin mingeid nonsense faile täis, et mitte yhtegi piiska vabaruumi ei jääx icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 15:14:53 vasta tsitaadiga

raydnoper kirjutas:
Win95-l oli jah see häda, et enne, kui startup-sound lõppes ei juhtund mitte kolbigi...
Seda on isegi tehtud, et mingi eriti rõve viieminutine lauluke panna selle kõlina asemele...


Win ei jõudnud korraga mitut asja teha icon_lol.gif A minu mäletamistmööda oli küll üks huvitav teema veel. Võimalik et siis tol ajal oli süüdi raud ise(helikaart), et korraga kaks heli tekitavat programmi ei saanud töötada. St kui näiteks mängis winamp, siis media playeriga filmi häält ei kuulnud.. A see teema oli minu teada ka 90' lõpu poole kuskil.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 08.09.2006 15:21:06 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif ma tahtsin 1991. aastal mac os'i oma XT masinale saada... yhel tuttaval oli flopid olemas... mõeldud tehtud. Kurat ei tahtnud ainult installima hakata... ega ma ei saanud aru kaa platformide vahest. Arvuti oli arvuti.
Aga tänu sellel sain kaa teada mis se mac endast kujutab icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 16:14:10 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Win ei jõudnud korraga mitut asja teha A minu mäletamistmööda oli küll üks huvitav teema veel. Võimalik et siis tol ajal oli süüdi raud ise(helikaart), et korraga kaks heli tekitavat programmi ei saanud töötada. St kui näiteks mängis winamp, siis media playeriga filmi häält ei kuulnud.. A see teema oli minu teada ka 90' lõpu poole kuskil.


VxD vs. WDM

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 12.09.2006 22:31:33 vasta tsitaadiga

Põmst kunagi oli selline äge mäng nagu SimCity 2000... sai siis üritatud kooli arvutiklassis sc.exe faili disketile kopida, arvutiõpetaja siis rääkis, kuidas asi tegelikult käima peaks... aasta oli siis vist 1998 või 1999.... muud nagu eriti ei mäleta, et oleks korraldanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 19:57:36 vasta tsitaadiga

mks, see ka veel midagi icon_biggrin.gif Ma suutsin kuangi nii osav olla, et ainult mängu shortcuti diskile paigutasin ja kodupoole tõttasin.
Üks teine lugu oli kah tore, oli üks Civilization nimeline mäng vaja ühest arvutist teise saada, kokku sellel suurust miski 6mb, disk aga 1,44mb, sai siis ühe diskiga kahe arvuti vahet joostud ja mälujärgi üritatud meelde jätta millised failid juba on kopeeritud ja millised mitte, lõppkokkuvõttes ei kopeerunud päris mitu faili ära aga mäng töötas ikkagi.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keios
HV vaatleja
Keios

liitunud: 17.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 00:05:24 vasta tsitaadiga

see shortcut & diskett oli vist suht levinud võte vanasti.

Sai isegi sellega "tegeldud".
Sooviks siis sõbra juurest üht toredat asja endale koju vedada, ja nii sai ikka väga mitu ringi käidud ja siis metsikult pead murtud.

Täpsustaks ka millega oli tegu: oli vist Win98-l mingi addonike nimega Microsoft Kids(võin ka eksida), kus sai nagu ise multikat teha. Sai valida tegevus paiku, tegelasi ja igasugu objekte (autod jms). Teab keegi sellest ehk midagi?
leidsin ka pildi http://en.wikipedia.org/wiki/Image:3dmoviemaker_interface.png
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 00:06:56 vasta tsitaadiga

väga lahe asi oli. on seda kuskilt saada ka veel?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 11:46:26 vasta tsitaadiga

Seda olen isegi mina proovinud.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Windows 95
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.