Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2006 12:51:39 vasta tsitaadiga

ise olen veel oma x550 rahul, kuid selle aasta lõpus plaanin uue osta.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 00:16:10 vasta tsitaadiga

Endal tegin kunagi suvel ASUSe stock EN6600GT extreme'ist


Selle:


ja radika põhi (digikas zoomis seda kapi serva kahjuks...pilti kontrollisin alles siis kui radikas küljes oli.) Muidu põhi peegelsile. Radika servas väike rauasae kriim, kuid ega see jahutusomadusi ei vähenda kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 00:19:43 vasta tsitaadiga

aga kuidas saab vase nii läikima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.08.2006 00:21:40 vasta tsitaadiga

liivapaber? 600, 1000 ja vajadusel ka peenemaga. Pärast puhastad atsetooniga talla ära ja ongi valmis. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 26.08.2006 01:13:17 vasta tsitaadiga

Mina eelistan atsetoonile nitrolahustit aga sobivad mõlemad.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 13:57:51 vasta tsitaadiga

mina kasutasin viltketast Alu töötlemiseks thumbs_up.gif (käisin tööõpetuse klassis ja seal sain oma asja aetud, hea oli vanasse klassi tagasi minna kus 6-9 klassini sai metalli ja puitu töödeldud 8) head mälestused tulid kah meelde) õpetajaks oli ja on praegu kah veel Geenart Nagel, kui keegi teab äkki icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 14:30:03 vasta tsitaadiga

ma nühkisin 1500 ja siis 3000 icon_biggrin.gif 3m toodang,nö teemant paber icon_razz.gif kole kurjaks peegliks teeb.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 12:52:25 vasta tsitaadiga

Oman x800gto firebalde ja jahtuab zelman 700cu@ 7v
ja tempid üsna kõrged võikse klokiga pea 70C ja mälud 50C mäludel ka radikad peal

Aga äki paneks mõne inboxi peale? kas jahutaks paremini? Vedeleb üks soc939 inbox
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 31.08.2006 13:11:50 vasta tsitaadiga

x850xt IceQ 2, IceQ 2 ongi, aga kui saaks leiutatud kuidas see jahutus maha saada võib ka vee peale panna (GPU plokk juunist saadik olemas)
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 13:42:39 vasta tsitaadiga

korndog412, Miks maha võtta? Minumeelest väga vaikne ja jahe asi on IceQ 2. Kui just mingit X OCd ei plaani icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 31.08.2006 14:00:55 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
korndog412, Miks maha võtta? Minumeelest väga vaikne ja jahe asi on IceQ 2. Kui just mingit X OCd ei plaani icon_rolleyes.gif


PiiXugi, OC on muidugi väike asi, AGA, kui määran vendi pöörded alla 100% hakkab kaart RÄIGELT vilisema, aga kui on 100% peal tekitab juba minu arvutikompnentidest kõige valjumat lärmi.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 20:16:22 vasta tsitaadiga

keegi 900.-eest mulle agp 4x/8x videot müüa ei taha icon_biggrin.gif

SELLINE radikas juba laua peal ootamas icon_razz.gif

edit: Säh, pilte kah icon_razz.gif

edit2:arvatavasti läheb see radikas 9600xt turbo edition-i peale icon_wink.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 31.08.2006 21:04:50 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
keegi 900.-eest mulle agp 4x/8x videot müüa ei taha icon_biggrin.gif

SELLINE radikas juba laua peal ootamas icon_razz.gif

edit: Säh, pilte kah icon_razz.gif

edit2:arvatavasti läheb see radikas 9600xt turbo edition-i peale icon_wink.gif


paisatab päris ponks jahutus olema icon_biggrin.gif
tahaks kindlasti kaardi peal näha seda icon_wink.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 21:05:56 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
kutsa99 kirjutas:
keegi 900.-eest mulle agp 4x/8x videot müüa ei taha icon_biggrin.gif

SELLINE radikas juba laua peal ootamas icon_razz.gif

edit: Säh, pilte kah icon_razz.gif

edit2:arvatavasti läheb see radikas 9600xt turbo edition-i peale icon_wink.gif


paisatab päris ponks jahutus olema icon_biggrin.gif
tahaks kindlasti kaardi peal näha seda icon_wink.gif


homme koolist tulles on see esimene asi mida teha peale kooli asju icon_wink.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 31.08.2006 21:08:06 vasta tsitaadiga

oeh, jah....homme ju kool...ffs
nojah, ma hakkan ka homme radikat oma x300 peale lõikuma 8)

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 13:55:39 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
oeh, jah....homme ju kool...ffs
nojah, ma hakkan ka homme radikat oma x300 peale lõikuma 8)


mul juba pmst kõik asjad olemas aga vaja teha igaks juhuks shim gpu-le ja natuke mäluradikaid lõikuda thumbs_up.gif

edit:asi niikaugel,et ma koolist kodus ja hetkel tegelen radika augustamisega 8)

edit2:niih asi korras, radikas peal ja kohe hakkan klokkima ja kolmdee marke laskma

niikaua ilatsege piltide peale

PILDID

enjoy icon_wink.gif beer_yum.gif

kraadid on idle 28 @ 1350 rpm(kõige väiksem pööre)
full 36 @1350rpm (kõige väiksem pööre)

idle 27 @ 4561 rpm(kõige suurem pööre)
full 33 @ 4572 rpm(kõige suurem pööre)

mulle sobib ja väga vaikne on on thermaltake smartfan II nii temp kontrolleriga kui manuaalselt pöörates thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 01.09.2006 19:21:54 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
PILDID


Päris kena thumbs_up.gif
Ise sellist ehitamist ei harrasta, siin üks pilt mu jahutustest ja muidu kõvatamiseks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 19:28:16 vasta tsitaadiga

Evil, sul neid liiga palju. non CF-masterit loovutada ei taha icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 01.09.2006 19:34:55 vasta tsitaadiga

kutsa99, kust ostsid selle jahutuse?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 20:33:11 vasta tsitaadiga

sebast kirjutas:
kutsa99, kust ostsid selle jahutuse?


microlingist 135.- eequ eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.09.2006 22:22:32 vasta tsitaadiga

Arcticu kodukalt vaadates tundusid need jahutid suht väikesed olema....aga nüd õige suurus teada icon_lol.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 09:41:44 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
Arcticu kodukalt vaadates tundusid need jahutid suht väikesed olema....aga nüd õige suurus teada icon_lol.gif


mis sa räägid siin, radika lõikamisega ei pea tegelema w icon_razz.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.09.2006 15:53:05 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
M!nA kirjutas:
Arcticu kodukalt vaadates tundusid need jahutid suht väikesed olema....aga nüd õige suurus teada icon_lol.gif


mis sa räägid siin, radika lõikamisega ei pea tegelema w icon_razz.gif beer_yum.gif


läheb aega veel....proovisin mõningaid teste teha stock jahutusega
Core läheb oma mehised 510Mhz ja mem samas 265Mhz
MSI X300 128Mb 128bit kaart....ei ole midagi paha öelda tulemuste kohta
uus prose ka kohe-kohe tulemas 8)

3DMark2001SE - 14300p


_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 02.09.2006 18:59:23 vasta tsitaadiga

sain hiljuti hangitud nv silencer1 oma ti4600'le
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 22:45:54 vasta tsitaadiga

Enda 7600GT-l on peal Spire VertiCool SPA49B0.

Näeb siis välja selline.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 03.09.2006 22:51:47 vasta tsitaadiga

mina oma club 3d 6600gt-l kasutan Zalmani VF-700 alcud,Olen rahul Zalmani kasutaja thumbs_up.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.09.2006 23:27:33 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Enda 7600GT-l on peal Spire VertiCool SPA49B0.

Näeb siis välja selline.

Muud nagu masinasse ei mahugi icon_rolleyes.gif. Kuidas temperatuurid on?

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 23:49:16 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Enda 7600GT-l on peal Spire VertiCool SPA49B0.

Näeb siis välja selline.

Muud nagu masinasse ei mahugi icon_rolleyes.gif. Kuidas temperatuurid on?


Enamus inimestel polegi vaja midagi PCI slotti pista.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 06:41:20 vasta tsitaadiga

Rivatuner näitab idles 42C def kelladel. Kui kellad peale panna siis näitab ikka 42C ja pangestub icon_biggrin.gif ja mul on 1 PCI slot kah vaba.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 07:11:44 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Rivatuner näitab idles 42C def kelladel. Kui kellad peale panna siis näitab ikka 42C ja pangestub icon_biggrin.gif ja mul on 1 PCI slot kah vaba.


sa natuke ehita mounti ümber

42 pole nagu normaalne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 04.09.2006 07:23:53 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Rivatuner näitab idles 42C def kelladel. Kui kellad peale panna siis näitab ikka 42C ja pangestub icon_biggrin.gif ja mul on 1 PCI slot kah vaba.


sa natuke ehita mounti ümber

42 pole nagu normaalne icon_rolleyes.gif



Mida sa mounti all mõtled? Asi on arvatavasti selles, et kinni on kolme 2mm poldiga. Keeratud on neid näpuga ja sellepärast liiga nõrgasti.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 09:00:21 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
kutsa99 kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Rivatuner näitab idles 42C def kelladel. Kui kellad peale panna siis näitab ikka 42C ja pangestub icon_biggrin.gif ja mul on 1 PCI slot kah vaba.


sa natuke ehita mounti ümber

42 pole nagu normaalne icon_rolleyes.gif



Mida sa mounti all mõtled? Asi on arvatavasti selles, et kinni on kolme 2mm poldiga. Keeratud on neid näpuga ja sellepärast liiga nõrgasti.


no siis kasvõi natuke näpitsatega sest 42 on ikka päris nii nimetatud kõrge temp selle radika jaoks icon_razz.gif

ma sättisin ka natuke ning 9600xt @ 570/354(708Mhz) on ikka alla 30 idle ja 34 full icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 05.09.2006 20:52:05 vasta tsitaadiga

Gainwardi Geforce4 mx440. Ei anna vist teie kaartidega võrrelda icon_lol.gif Aga noh toorest pauerit kaardil sutsu on, mingi r9200'st on ikka üle. Viga on see, et ei toeta midagi.. icon_razz.gif
Aga noh, Mis ma siis tegin - GPU originaalradikale panin propelleri peale(mingi Titan). Siis leidsin mingise radika, mille sai edukalt neljaks saagida. Need kinnitasin mäludele peale.
No ja tulemustest siis: gpu 270 läks vabalt 380 peale. Siis oli veel stabiilne. 390 saab 3dmark veel ära teha. Mälud on default 405 ja läksid 560. Rohkem pole proovinud, radikad olid leiged. Peaks teglt 600 kanti ära minema.

sai veel Bios üle kirjutatud kõrgemate kelladega, kuigi mälu ta üle ei kirjutanud(teab keegi mõnda teist proge va x-bios editor?)

Mõned pildid sai ka tehtud
http://www.zone.ee/hkt11/kaart1.jpg?2
http://www.zone.ee/hkt11/kaart2.jpg?2
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.09.2006 21:24:30 vasta tsitaadiga

HGtafka, vähemalt on tahtmist midagi teha.... thumbs_up.gif icon_razz.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2006 21:30:00 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
HGtafka, vähemalt on tahtmist midagi teha.... thumbs_up.gif icon_razz.gif


minugi poolt kiidusõnad HGtafka-le

aga M!na-ma pole ikka su radikat näinud,oled sa üldse tegelenud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 05.09.2006 21:34:12 vasta tsitaadiga

Seda muidugi. Masin ise on muidu väga juust ka. Tegelt ma märkasin, et see video klokkub päris hästi, eriti GPU, huvitav kas keegi ei taha mingit rekordit sellega teha? Tahaksin ise endale sutsu nobedamat videot icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 05.09.2006 21:47:14 vasta tsitaadiga

M1na algatas teema ja esimeses postis pilt olemas, kuigi enam pole võimalik näha. Ise kavatsen vist meisterdada vga ploki, kaua ikka nende radikatega jamada icon_wink.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.09.2006 22:22:22 vasta tsitaadiga

ei meisterda ma midagi praegu....mul vaja korralik VGA leida endale.....X300 läks müüki ja leidis uue omaniku beer_yum.gif icon_razz.gif
edasised plaanid on natuke karmimad kui X300.......äkki X600 icon_lol.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 05.09.2006 22:27:37 vasta tsitaadiga

v6ta ikka enviidia mis sa selle antiga jamad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2006 22:29:07 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
v6ta ikka enviidia mis sa selle antiga jamad icon_biggrin.gif


icon_lol.gif

RPG16- anna talle oma TI vaat mis ta kokku suudab meisterdada 8)
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.09.2006 22:53:12 vasta tsitaadiga

täisvaskradikas.....st. Volcano 12 on hetkel vaba ja hunnik mäluradikaid....kaarti on vaja ainult icon_neutral.gif
kui kellelgi pakkuda neid kaarte, sis võib ühendust võtta:
Jään ATI' peale ikkagi - X1300; X1600; X600; X550

ma mõtlesin, et peaks vist oma radikasahtli tühjaks kallama.....võimalik, et sealt leiab midagi huvitavat veel icon_lol.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2006 22:54:52 vasta tsitaadiga

Keegi volcano12 radikat ei taha endale? icon_smile.gif (koos AC imeliku vendiga ja x850xt jaoks puuritud aukudega) icon_question.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.09.2006 22:59:40 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Keegi volcano12 radikat ei taha endale? icon_smile.gif (koos AC imeliku vendiga ja x850xt jaoks puuritud aukudega) icon_question.gif

Tegelikult vist ära ei ütleks. Mis tahaksid tolle eest?
Sobib ikka nagu rusikas videokaardile silma?
Korralikku kummipuksidel fänni näiteks ei taha? - http://www.arctic-cooling.com/fans2.php?idx=85


viimati muutis Elof 05.09.2006 23:01:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 05.09.2006 23:01:25 vasta tsitaadiga

Jah, kui just shim ette ei jää. Ei loe kuskilt välja, et tal tald oleks ära freesitud.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2006 23:01:50 vasta tsitaadiga

TanElofJ, ah ei midagi erilist, kui ise järele tuled.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.09.2006 23:02:41 vasta tsitaadiga

Sikupilli asub kuskil pärapõrgus icon_confused.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 05.09.2006 23:04:11 vasta tsitaadiga

Vajadusel saaksin vahendaja olla icon_rolleyes.gif Kuna elan Nõmmel ja käin pea igapäev linnas.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 06.09.2006 10:52:15 vasta tsitaadiga

mõtlen kah vaikselt videole ise jahuts meisterdada, puudu vaid materjal (hetkene silencer1 on liiga tavaline icon_lol.gif)
või siis ehk annab silencerile kenat välimust anda`?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2006 17:09:48 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
Smoking kirjutas:
kutsa99 kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Rivatuner näitab idles 42C def kelladel. Kui kellad peale panna siis näitab ikka 42C ja pangestub icon_biggrin.gif ja mul on 1 PCI slot kah vaba.


sa natuke ehita mounti ümber

42 pole nagu normaalne icon_rolleyes.gif



Mida sa mounti all mõtled? Asi on arvatavasti selles, et kinni on kolme 2mm poldiga. Keeratud on neid näpuga ja sellepärast liiga nõrgasti.


no siis kasvõi natuke näpitsatega sest 42 on ikka päris nii nimetatud kõrge temp selle radika jaoks icon_razz.gif



ma sättisin ka natuke ning 9600xt @ 570/354(708Mhz) on ikka alla 30 idle ja 34 full icon_smile.gif



No pingutasin neid mutreid natuke ja läks veel hullemaks icon_confused.gif Temp nüüd siis 56C icon_mad.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2006 17:09:50 vasta tsitaadiga

tähendab,et midagi on selle asjaga seal valesti,istub mingi bote vms peal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.