|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
21.07.2006 12:51:39
|
|
|
| ise olen veel oma x550 rahul, kuid selle aasta lõpus plaanin uue osta.
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r4ido
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2006
|
26.08.2006 00:16:10
|
|
|
Endal tegin kunagi suvel ASUSe stock EN6600GT extreme'ist
Selle:
ja radika põhi (digikas zoomis seda kapi serva kahjuks...pilti kontrollisin alles siis kui radikas küljes oli.) Muidu põhi peegelsile. Radika servas väike rauasae kriim, kuid ega see jahutusomadusi ei vähenda kah
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
26.08.2006 00:19:43
|
|
|
aga kuidas saab vase nii läikima
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
26.08.2006 00:21:40
|
|
|
liivapaber? 600, 1000 ja vajadusel ka peenemaga. Pärast puhastad atsetooniga talla ära ja ongi valmis.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
26.08.2006 01:13:17
|
|
|
Mina eelistan atsetoonile nitrolahustit aga sobivad mõlemad.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r4ido
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2006
|
26.08.2006 13:57:51
|
|
|
mina kasutasin viltketast Alu töötlemiseks (käisin tööõpetuse klassis ja seal sain oma asja aetud, hea oli vanasse klassi tagasi minna kus 6-9 klassini sai metalli ja puitu töödeldud 8) head mälestused tulid kah meelde) õpetajaks oli ja on praegu kah veel Geenart Nagel, kui keegi teab äkki
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
26.08.2006 14:30:03
|
|
|
ma nühkisin 1500 ja siis 3000 3m toodang,nö teemant paber kole kurjaks peegliks teeb.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
31.08.2006 12:52:25
|
|
|
Oman x800gto firebalde ja jahtuab zelman 700cu@ 7v
ja tempid üsna kõrged võikse klokiga pea 70C ja mälud 50C mäludel ka radikad peal
Aga äki paneks mõne inboxi peale? kas jahutaks paremini? Vedeleb üks soc939 inbox
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
31.08.2006 13:11:50
|
|
|
| x850xt IceQ 2, IceQ 2 ongi, aga kui saaks leiutatud kuidas see jahutus maha saada võib ka vee peale panna (GPU plokk juunist saadik olemas)
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
31.08.2006 13:42:39
|
|
|
korndog412, Miks maha võtta? Minumeelest väga vaikne ja jahe asi on IceQ 2. Kui just mingit X OCd ei plaani
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
31.08.2006 14:00:55
|
|
|
| flameas kirjutas: |
korndog412, Miks maha võtta? Minumeelest väga vaikne ja jahe asi on IceQ 2. Kui just mingit X OCd ei plaani  |
PiiXugi, OC on muidugi väike asi, AGA, kui määran vendi pöörded alla 100% hakkab kaart RÄIGELT vilisema, aga kui on 100% peal tekitab juba minu arvutikompnentidest kõige valjumat lärmi.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
31.08.2006 20:16:22
|
|
|
keegi 900.-eest mulle agp 4x/8x videot müüa ei taha
SELLINE radikas juba laua peal ootamas
edit: Säh, pilte kah
edit2:arvatavasti läheb see radikas 9600xt turbo edition-i peale
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
31.08.2006 21:04:50
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
keegi 900.-eest mulle agp 4x/8x videot müüa ei taha
SELLINE radikas juba laua peal ootamas
edit: Säh, pilte kah
edit2:arvatavasti läheb see radikas 9600xt turbo edition-i peale  |
paisatab päris ponks jahutus olema
tahaks kindlasti kaardi peal näha seda
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
31.08.2006 21:05:56
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
| kutsa99 kirjutas: |
keegi 900.-eest mulle agp 4x/8x videot müüa ei taha
SELLINE radikas juba laua peal ootamas
edit: Säh, pilte kah
edit2:arvatavasti läheb see radikas 9600xt turbo edition-i peale  |
paisatab päris ponks jahutus olema
tahaks kindlasti kaardi peal näha seda  |
homme koolist tulles on see esimene asi mida teha peale kooli asju
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
31.08.2006 21:08:06
|
|
|
oeh, jah....homme ju kool...ffs
nojah, ma hakkan ka homme radikat oma x300 peale lõikuma 8)
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
01.09.2006 13:55:39
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
oeh, jah....homme ju kool...ffs
nojah, ma hakkan ka homme radikat oma x300 peale lõikuma 8) |
mul juba pmst kõik asjad olemas aga vaja teha igaks juhuks shim gpu-le ja natuke mäluradikaid lõikuda
edit:asi niikaugel,et ma koolist kodus ja hetkel tegelen radika augustamisega 8)
edit2:niih asi korras, radikas peal ja kohe hakkan klokkima ja kolmdee marke laskma
niikaua ilatsege piltide peale
PILDID
enjoy
kraadid on idle 28 @ 1350 rpm(kõige väiksem pööre)
full 36 @1350rpm (kõige väiksem pööre)
idle 27 @ 4561 rpm(kõige suurem pööre)
full 33 @ 4572 rpm(kõige suurem pööre)
mulle sobib ja väga vaikne on on thermaltake smartfan II nii temp kontrolleriga kui manuaalselt pöörates
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
01.09.2006 19:21:54
|
|
|
Päris kena
Ise sellist ehitamist ei harrasta, siin üks pilt mu jahutustest ja muidu kõvatamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
01.09.2006 19:28:16
|
|
|
Evil, sul neid liiga palju. non CF-masterit loovutada ei taha ?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sebast
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
01.09.2006 19:34:55
|
|
|
| kutsa99, kust ostsid selle jahutuse?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
01.09.2006 20:33:11
|
|
|
| sebast kirjutas: |
| kutsa99, kust ostsid selle jahutuse? |
microlingist 135.- eequ eest
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
01.09.2006 22:22:32
|
|
|
Arcticu kodukalt vaadates tundusid need jahutid suht väikesed olema....aga nüd õige suurus teada
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
02.09.2006 09:41:44
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
Arcticu kodukalt vaadates tundusid need jahutid suht väikesed olema....aga nüd õige suurus teada  |
mis sa räägid siin, radika lõikamisega ei pea tegelema w
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
02.09.2006 15:53:05
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
| M!nA kirjutas: |
Arcticu kodukalt vaadates tundusid need jahutid suht väikesed olema....aga nüd õige suurus teada  |
mis sa räägid siin, radika lõikamisega ei pea tegelema w  |
läheb aega veel....proovisin mõningaid teste teha stock jahutusega
Core läheb oma mehised 510Mhz ja mem samas 265Mhz
MSI X300 128Mb 128bit kaart....ei ole midagi paha öelda tulemuste kohta
uus prose ka kohe-kohe tulemas 8)
3DMark2001SE - 14300p
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
02.09.2006 18:59:23
|
|
|
| sain hiljuti hangitud nv silencer1 oma ti4600'le
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
03.09.2006 22:45:54
|
|
|
Enda 7600GT-l on peal Spire VertiCool SPA49B0.
Näeb siis välja selline.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
03.09.2006 22:51:47
|
|
|
mina oma club 3d 6600gt-l kasutan Zalmani VF-700 alcud,Olen rahul Zalmani kasutaja
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
03.09.2006 23:27:33
|
|
|
| Cheetah kirjutas: |
Enda 7600GT-l on peal Spire VertiCool SPA49B0.
Näeb siis välja selline.
 |
Muud nagu masinasse ei mahugi . Kuidas temperatuurid on?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.09.2006 23:49:16
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| Cheetah kirjutas: |
Enda 7600GT-l on peal Spire VertiCool SPA49B0.
Näeb siis välja selline.
 |
Muud nagu masinasse ei mahugi . Kuidas temperatuurid on? |
Enamus inimestel polegi vaja midagi PCI slotti pista.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
04.09.2006 06:41:20
|
|
|
Rivatuner näitab idles 42C def kelladel. Kui kellad peale panna siis näitab ikka 42C ja pangestub ja mul on 1 PCI slot kah vaba.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
04.09.2006 07:11:44
|
|
|
| Cheetah kirjutas: |
Rivatuner näitab idles 42C def kelladel. Kui kellad peale panna siis näitab ikka 42C ja pangestub ja mul on 1 PCI slot kah vaba. |
sa natuke ehita mounti ümber
42 pole nagu normaalne
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
04.09.2006 07:23:53
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
| Cheetah kirjutas: |
Rivatuner näitab idles 42C def kelladel. Kui kellad peale panna siis näitab ikka 42C ja pangestub ja mul on 1 PCI slot kah vaba. |
sa natuke ehita mounti ümber
42 pole nagu normaalne  |
Mida sa mounti all mõtled? Asi on arvatavasti selles, et kinni on kolme 2mm poldiga. Keeratud on neid näpuga ja sellepärast liiga nõrgasti.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
04.09.2006 09:00:21
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
| kutsa99 kirjutas: |
| Cheetah kirjutas: |
Rivatuner näitab idles 42C def kelladel. Kui kellad peale panna siis näitab ikka 42C ja pangestub ja mul on 1 PCI slot kah vaba. |
sa natuke ehita mounti ümber
42 pole nagu normaalne  |
Mida sa mounti all mõtled? Asi on arvatavasti selles, et kinni on kolme 2mm poldiga. Keeratud on neid näpuga ja sellepärast liiga nõrgasti. |
no siis kasvõi natuke näpitsatega sest 42 on ikka päris nii nimetatud kõrge temp selle radika jaoks
ma sättisin ka natuke ning 9600xt @ 570/354(708Mhz) on ikka alla 30 idle ja 34 full
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
05.09.2006 20:52:05
|
|
|
Gainwardi Geforce4 mx440. Ei anna vist teie kaartidega võrrelda Aga noh toorest pauerit kaardil sutsu on, mingi r9200'st on ikka üle. Viga on see, et ei toeta midagi..
Aga noh, Mis ma siis tegin - GPU originaalradikale panin propelleri peale(mingi Titan). Siis leidsin mingise radika, mille sai edukalt neljaks saagida. Need kinnitasin mäludele peale.
No ja tulemustest siis: gpu 270 läks vabalt 380 peale. Siis oli veel stabiilne. 390 saab 3dmark veel ära teha. Mälud on default 405 ja läksid 560. Rohkem pole proovinud, radikad olid leiged. Peaks teglt 600 kanti ära minema.
sai veel Bios üle kirjutatud kõrgemate kelladega, kuigi mälu ta üle ei kirjutanud(teab keegi mõnda teist proge va x-bios editor?)
Mõned pildid sai ka tehtud
http://www.zone.ee/hkt11/kaart1.jpg?2
http://www.zone.ee/hkt11/kaart2.jpg?2
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
05.09.2006 21:24:30
|
|
|
HGtafka, vähemalt on tahtmist midagi teha....
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
05.09.2006 21:30:00
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
HGtafka, vähemalt on tahtmist midagi teha....  |
minugi poolt kiidusõnad HGtafka-le
aga M!na-ma pole ikka su radikat näinud,oled sa üldse tegelenud
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
05.09.2006 21:34:12
|
|
|
Seda muidugi. Masin ise on muidu väga juust ka. Tegelt ma märkasin, et see video klokkub päris hästi, eriti GPU, huvitav kas keegi ei taha mingit rekordit sellega teha? Tahaksin ise endale sutsu nobedamat videot
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
05.09.2006 21:47:14
|
|
|
M1na algatas teema ja esimeses postis pilt olemas, kuigi enam pole võimalik näha. Ise kavatsen vist meisterdada vga ploki, kaua ikka nende radikatega jamada
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
05.09.2006 22:22:22
|
|
|
ei meisterda ma midagi praegu....mul vaja korralik VGA leida endale.....X300 läks müüki ja leidis uue omaniku
edasised plaanid on natuke karmimad kui X300.......äkki X600
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
05.09.2006 22:27:37
|
|
|
v6ta ikka enviidia mis sa selle antiga jamad
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
05.09.2006 22:29:07
|
|
|
| RPG16 kirjutas: |
v6ta ikka enviidia mis sa selle antiga jamad  |
RPG16- anna talle oma TI vaat mis ta kokku suudab meisterdada 8)
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
05.09.2006 22:53:12
|
|
|
täisvaskradikas.....st. Volcano 12 on hetkel vaba ja hunnik mäluradikaid....kaarti on vaja ainult
kui kellelgi pakkuda neid kaarte, sis võib ühendust võtta:
Jään ATI' peale ikkagi - X1300; X1600; X600; X550
ma mõtlesin, et peaks vist oma radikasahtli tühjaks kallama.....võimalik, et sealt leiab midagi huvitavat veel
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.09.2006 22:54:52
|
|
|
Keegi volcano12 radikat ei taha endale? (koos AC imeliku vendiga ja x850xt jaoks puuritud aukudega)
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
05.09.2006 22:59:40
|
|
|
| velsa kirjutas: |
Keegi volcano12 radikat ei taha endale? (koos AC imeliku vendiga ja x850xt jaoks puuritud aukudega)  |
Tegelikult vist ära ei ütleks. Mis tahaksid tolle eest?
Sobib ikka nagu rusikas videokaardile silma?
Korralikku kummipuksidel fänni näiteks ei taha? - http://www.arctic-cooling.com/fans2.php?idx=85
viimati muutis Elof 05.09.2006 23:01:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
05.09.2006 23:01:25
|
|
|
| Jah, kui just shim ette ei jää. Ei loe kuskilt välja, et tal tald oleks ära freesitud.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.09.2006 23:01:50
|
|
|
| TanElofJ, ah ei midagi erilist, kui ise järele tuled.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
05.09.2006 23:02:41
|
|
|
Sikupilli asub kuskil pärapõrgus
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
05.09.2006 23:04:11
|
|
|
Vajadusel saaksin vahendaja olla Kuna elan Nõmmel ja käin pea igapäev linnas.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
06.09.2006 10:52:15
|
|
|
mõtlen kah vaikselt videole ise jahuts meisterdada, puudu vaid materjal (hetkene silencer1 on liiga tavaline )
või siis ehk annab silencerile kenat välimust anda`?
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
07.09.2006 17:09:48
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
| Smoking kirjutas: |
| kutsa99 kirjutas: |
| Cheetah kirjutas: |
Rivatuner näitab idles 42C def kelladel. Kui kellad peale panna siis näitab ikka 42C ja pangestub ja mul on 1 PCI slot kah vaba. |
sa natuke ehita mounti ümber
42 pole nagu normaalne  |
Mida sa mounti all mõtled? Asi on arvatavasti selles, et kinni on kolme 2mm poldiga. Keeratud on neid näpuga ja sellepärast liiga nõrgasti. |
no siis kasvõi natuke näpitsatega sest 42 on ikka päris nii nimetatud kõrge temp selle radika jaoks
ma sättisin ka natuke ning 9600xt @ 570/354(708Mhz) on ikka alla 30 idle ja 34 full  |
No pingutasin neid mutreid natuke ja läks veel hullemaks Temp nüüd siis 56C
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
07.09.2006 17:09:50
|
|
|
tähendab,et midagi on selle asjaga seal valesti,istub mingi bote vms peal
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|