|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
zyps
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.10.2004
|
14.08.2006 23:33:25
Nokia N70 |
|
|
link :: Telefoni kodu.
Nokia N70
Mõõtmed: 108 x 53 x 24
Kaal: 126 g
Ooteaeg: Kuni 264 h
Kõneaeg: Kuni 3,5 h
Mälu: 30 MB dünaamiline
Ekraan: 262 144 värvi, 176 x 208 pikselit, 8 rida
Standardvarustuses lisaks telefonile: BL-5C aku; reisilaadija; 64MB MMC mälukaart; datakaabel; kasutusjuhend.
Telefoni olen nüüdseks omanud peaaegu kaks täispikka ööpäeva, kuid tõsisemalt tutvust jõudsin teha alles täna. Arvestades, et eelmine telefon mida kasutasin, oli Nokia 6210, tundub asi ikka kuradi keeruline, aga loodan et see tunne on ajutine. Telefon tundub hetkel minust targem olevat, ja ei tee mitte seda mida ma tahan, vaid seda mida ma käsin Esimese asjana proovisin järele MP3 pleieri, mis on korralik, ja ajab hädakorral asja ära, kuid oma iPodi kannan ikka kaasas. Seoses "Muusikamenüüga" hakkas silma ka esimene kirjaviga: "Viimatisi laule pole". Mis võrreldes Alcateli klahviluku kalaga pole muidugi midagi.
Mõni pilt põhikaameraga:
1
2
3
4
5
Videoklippe lisan homme.
viimati muutis zyps 16.08.2006 23:37:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tony Soprano
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2002
|
16.08.2006 20:53:26
|
|
|
tere.
Kiire küsimus n70 omanikele. Kuidas käib maha automaatne klahvilukk või kuidas selle aega pikendada
_________________ Valitsus salgab juhtunut....... |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zyps
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.10.2004
|
16.08.2006 23:39:14
|
|
|
| Tony Soprano kirjutas: |
tere.
Kiire küsimus n70 omanikele. Kuidas käib maha automaatne klahvilukk või kuidas selle aega pikendada |
Tervist!
Kas automaatne klahvilukk N70l mitte ei puudu?
Igaljuhul ei suutnud telefonist leida küll.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TMT
HV Guru

liitunud: 23.10.2005
|
17.08.2006 02:09:31
|
|
|
| zyps kirjutas: |
| Tony Soprano kirjutas: |
tere.
Kiire küsimus n70 omanikele. Kuidas käib maha automaatne klahvilukk või kuidas selle aega pikendada |
Tervist!
Kas automaatne klahvilukk N70l mitte ei puudu?
Igaljuhul ei suutnud telefonist leida küll. |
Oman kah sellist telefoni ja sellel tõesti puudub automaatne klahvilukk kui sellina.Koodiga lukk peaks küll nagu olema(ei tea sellest suurt midagi kuna ei kasuta seda)Klahvilukku saad tõmmata kuskil netist aga täpselt ei mäleta enam kust.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tony Soprano
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2002
|
17.08.2006 18:43:52
|
|
|
Mul klahvilukk peal ja ajab tõsiselt hinge täis. 18 sekki ja lukus midagi teha ei saa ja kohta ei leia kust maha käib
_________________ Valitsus salgab juhtunut....... |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
17.08.2006 21:50:37
|
|
|
normaalse klahviluku saab peale panna aga nime kahjuks ei mäleta hetkel..nii et kui kellelgi huvi siis uurige
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
18.08.2006 00:44:37
|
|
|
| Tony Soprano kirjutas: |
| Mul klahvilukk peal ja ajab tõsiselt hinge täis. 18 sekki ja lukus midagi teha ei saa ja kohta ei leia kust maha käib |
peaks mingi programm olema (vist autolock või midagi taolist). otsi telefonist ülesse see ja muuda ära! (symbian ver3. on igatahes see asjandus kaustas "minu asjad")
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tony Soprano
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2002
|
19.08.2006 10:37:37
|
|
|
JJkeyLock sai ka ära proovitud. Panin 60 seki pele ja et automaatselt käima läeks. Aga ikkagii 18 sek ja klahvid lukus. Tuleb ikkagi käia telefonipoes et need asja üle vaataksid
_________________ Valitsus salgab juhtunut....... |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
02.09.2006 00:23:31
|
|
|
| kas keegi oskaks öelda kas n70 toetab Nokia muusikapeakomplekti HS-20, AD-41
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
05.09.2006 14:13:23
|
|
|
tegin telefonile aga ei muutunud nagu midagi võibolla on mul kõige uuem soft peal!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
05.09.2006 17:02:06
|
|
|
Huvitab just see, ega seal keelepaketiga mingit jama ei teki? Eestikeelsed menüüd ikka jäävad alles?
Edit: kui kõige uuem soft juba peal, siis peaks mingi kirja ette viskama, et 'no upgrade available for this region'
Ja mis klahvikombinatsiooniga seda softi versiooni vaadata saigi? ära olen unustanud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
05.09.2006 18:13:36
|
|
|
| *#0000#
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
06.09.2006 20:01:33
|
|
|
| üks väheseid uuemaid Nokia telefone, mis on sümpaatne. Tean kuna olen enamusi uuemaid näputanud.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
09.09.2006 14:34:42
|
|
|
tegin just, tellist ei saand õnneks soovitus: backup ikka enne, telefon tehakse tyhjaks
eestikeelse backupi taastamiseks pidi aint inglise keele uuesti valima, muidu ei lasknud
kes kiirust juurde tahab näiteks menüüdes liiklemises, siis muutke logi seadetest 30 päeva asemel vähemaks - 10 või 1 vastavalt vajadusele
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
28.09.2006 22:09:43
|
|
|
| omanikud rääkige raadio,mp3 helist..räägitakse et pidi jõle kehv olema,aga kui SE walkmani kõrvaklapid ühendada kas asi paraneks märgatavalt?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
28.09.2006 22:43:05
|
|
|
| trussik kirjutas: |
| omanikud rääkige raadio,mp3 helist..räägitakse et pidi jõle kehv olema,aga kui SE walkmani kõrvaklapid ühendada kas asi paraneks märgatavalt? |
heli kehv võrreldes millega? ja niisama sa neid seeriku klappe sinna küll ei ühenda, olen näinud 3.5mm aftermarket adaptereid müügil
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oks
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2005
|
28.09.2006 22:57:04
|
|
|
| tsitaat: |
kas keegi oskaks öelda kas n70 toetab Nokia muusikapeakomplekti HS-20, AD-41
|
AD-41 töötab küll muusikat kuulates, kuid peale vastamise nupu ülejäänud nupud ei funka, ilmselt on asi pleieris.
raadio peale lülitades jookseb telefon millegipärast kokku.
| tsitaat: |
omanikud rääkige raadio,mp3 helist..räägitakse et pidi jõle kehv olema,aga kui SE walkmani kõrvaklapid ühendada kas asi paraneks märgatavalt?
|
proovisin eelpool mainitud 3250 klappe (AD-41), mis on muidu ülihea kvaliteediga 3250 enda küljes, kuid n70-ga teevad küll eriti rõvedat häält. ehk siis minuarust pole asi klappides, vaid pleieris endas, millele ma pole kahjuks paremat asendust leidnud. kui keegi teab mõnda varianti, võiks teada anda.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
29.09.2006 17:07:05
|
|
|
Mind häirib vähe kaamera klapp.
Tasku pannes välja võttes.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oks
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2005
|
29.09.2006 17:10:03
|
|
|
| see jah häiriv, kuid vöökott hea lahendus, olen näinud isegi spets kotti n70le, kus spets klapp kohe kaamera jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
29.09.2006 17:18:37
|
|
|
Äärmiselt pettunud selles, kasutanud ca kuu aega. 6310 läheb uuesti käikku.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
02.10.2006 15:41:56
|
|
|
Minu oma läheb ka müüki ei olnud oodatud asi.
Lasen 6233 edasi.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
07.01.2007 06:30:19
|
|
|
| mul selline jama et telefon võtab ka helinad mis ma telefoni olen pannud ka mp3playeri muusikalisti, oskab keegi öelda kuidas seda vältida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
07.01.2007 13:27:33
|
|
|
Võtab küll.
Kolisin ise N70 pealt N80-le üle.
Ausaltöelda olen rahul.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oks
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2005
|
07.01.2007 15:33:05
|
|
|
| puna kirjutas: |
Kolisin ise N70 pealt N80-le üle.
Ausaltöelda olen rahul. |
kuidas helikvaliteet on neid kahte võrreldes?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
08.01.2007 00:31:12
|
|
|
Millise heli
MP3 mõtled siis ei tea.
Rääkimisel ei oska nagu välja tuua asja.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oks
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2005
|
08.01.2007 01:13:52
|
|
|
| mp3 mõtlesin jah
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
27.01.2007 01:59:44
|
|
|
need kõrvatropid mis orginaalis kaasas on, on mõttetud, sealt mingit heli loota on sama hea kui surnu persest peeru. Ostsin AD-41 handsfree, sinna saab igasugu kõrvaklappe otsa pista kui ikka korralikud klapid küljes on siis heli igati korralik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jurikarl
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2005
|
27.01.2007 15:47:28
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
need kõrvatropid mis orginaalis kaasas on, on mõttetud, sealt mingit heli loota on sama hea kui surnu persest peeru. Ostsin AD-41 handsfree, sinna saab igasugu kõrvaklappe otsa pista kui ikka korralikud klapid küljes on siis heli igati korralik  |
Mul on küll N73, aga jah need alguses kaasas olevad klapid on suht saast:D ja läksid suht kiirelt katki ja on juba tellitud ka HS-20, AD-41 ja ootan kätte saamist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
29.01.2007 02:56:45
|
|
|
| HS-20 kvaliteedis kahtlen kõvasti, sellised junnid pole kunagi eriti kvaliteetsed olnud. Ning minuarust on need väga ebamugavad, kui kaua kõrvas on hakkavad kõrvad räigelt valutama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jurikarl
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2005
|
29.01.2007 19:15:13
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
| HS-20 kvaliteedis kahtlen kõvasti, sellised junnid pole kunagi eriti kvaliteetsed olnud. Ning minuarust on need väga ebamugavad, kui kaua kõrvas on hakkavad kõrvad räigelt valutama. |
Ma ikka ostan mingid uued junnid:D, ega see ongi hea, et saab uued klapid panna külge(3,5mm)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
25.03.2007 15:58:25
|
|
|
Oskab keegi mainida, kas ka võrgulukku maha sellel võimalik võtta, et kui väljamaalt ostetud ja mis see maksaks?
Tsitaat siis Tevalo foorumist:" Tegemist siis moodsama nn BB5 tüüpi telefoniga.See lukk paigaldatakse juba tootja poolt tehases.Minu teada hetkel mingit programmi selle eemaldamiseks ei ole.Lihtne tarkvara vahetus ei aita.Ainus võimalus see eemaldada on kokkuleppel operaatoriga.Mida tulevik toob,seda ei oska kahjuks ennustada."
Et kas keegi teab rohtu selle vastu?
Tänud!
E: Lugesin nüüd, et Vodafone pidi müüma neid oma võrgu koode £15, et kas keegi ka ostnud neid on?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
25.03.2007 17:58:21
|
|
|
On küllvõimalik, aga pole selle teema jutt.
Ei ole mõtet mulle selle teemaga ka privada.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
22.04.2007 21:09:12
|
|
|
Kas tartus leidub inimest, kes sellega hakkama saaks siis? Ja mingi inimliku hinnaga siis.
Ega sellisest asjast ka vist kasu siin ei ole http://www.phone-tools.cn/forums/showthread.php?t=11570 ?
Et kui leidub inimene või mingi muu kasulik viide, kuidas ma lahti saaks sellest võrgu lukus, siis paluks teada anda!
Tänud!
Cert85
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peeter21
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.09.2006
|
03.05.2007 18:52:16
Probleem nokia n70 ! |
|
|
Probleemiks siis see et kui hakkan telefoni sisse lülitama siis ei tee midagi :S Aga kui panen laadijasse siis lööb nokia kirja ette ja näitab et laeb ? (ise arvan et softi viga)
Äkki keegi oskab aidata ?!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
28.11.2007 14:50:12
Probleem N70ga |
|
|
N70 kukkus maha korra ja nüüd iga natukese aja tagant, mõnikord kauem münikord vähem, karjub "lisatarvikule puudub toetus"
Mida teha ? Softiuuendus ? Äkki kellelgi samasugune probleem olnud ?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
29.11.2007 16:22:58
|
|
|
Ei usu et softiuuendus aitab! Põrutuse ju saanud... midagi plaadiga vist juhtus!
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ardo1992
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2007
|
24.03.2009 18:27:09
nokia n70 "minu asjad" |
|
|
Kuidas kustutada telefoni installitud programme, mänge?
Tänud kes viitsib vastata!!
Ardo
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|