|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
17.01.2006 21:24:27
|
|
|
krt tellisime 4 kuud tagasi kortermaja lahenduse. Siimaani pole jõudnud : Vanajumal tahab et ma vist elioni klient oleks
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veix
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
18.01.2006 11:10:48
|
|
|
ehh, kuuldavasti tegelevad nad hoopis riigihangete endale saamisega... see muidugi nõuab suuri lisainvesteeringuid ja muu soust jääb tänu sellele tahaplaanile.
arvatavasti see kiun muutub suuremaks et nad ei jõua või ei suuda majandada seda mida nad hoolega enda kätte püüavad kahmata.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
18.01.2006 11:40:35
|
|
|
| Lõpuks sain ka enda ruuteri kätte... Loodan, et see oli viimane kokkupuude norbyga.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuhk
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001
|
18.01.2006 11:51:17
|
|
|
| ruts8 kirjutas: |
| Lõpuks sain ka enda ruuteri kätte... Loodan, et see oli viimane kokkupuude norbyga. |
Miks nii kurjasti - anna uutele tegijatele aega ennast arendada ja tegelikku maailma tundma õppida...
- kui investor(id) muidugi enne väga tigedaks ei saa
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
18.01.2006 11:54:08
|
|
|
| nuhk kirjutas: |
| ruts8 kirjutas: |
| Lõpuks sain ka enda ruuteri kätte... Loodan, et see oli viimane kokkupuude norbyga. |
Miks nii kurjasti - anna uutele tegijatele aega ennast arendada ja tegelikku maailma tundma õppida...
- kui investor(id) muidugi enne väga tigedaks ei saa  |
No ma usun, et kui Sina oleksid samuti kuskil kuu aega oodanud, umbes 10-15 korda helistanud, oodanud, et lubadused ka täidetakse jne...jne... siis oleks ka Sul juba ammu kops üle maksa läinud...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuhk
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001
|
18.01.2006 12:05:09
|
|
|
Siseorganid ongi mul sedaviisi, et kops maksast kõrgemal, aga terike irooniat peaks ikka äratuntav olema - mu arust ei suuda norpi võrk juba täna norpi automajandit-reisibürood-sotsiaalabikeskust piisavalt ära toita.
______________________________________
arvamine on isiklik ja pealekaebamisele ei kuulu.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
18.01.2006 13:07:11
|
|
|
Pigem on püsiühendus klienditoega kui internetiga... sest klienditoes saad rohkem olla kui netis... aga noh mis teha kui maal muud võimalust ei ole...
...linnas mul Elion ja rahul... aga Norby'ga küll mitte...
_________________ Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
18.01.2006 13:40:36
|
|
|
| ojapoiss kirjutas: |
| Pigem on püsiühendus klienditoega kui internetiga... sest klienditoes saad rohkem olla kui netis... |
See lause läks 100% täppi - mind tundsid osad klienditeenindajad juba häälest ära...
Aga ok.. vähemalt üks positiivne asi Norby juures - säätsid mul 5 minutit, sest wrt-le ei lükatud peale orig. firmwaret, vaid dd-wrt v.23. Viimase oleks ma muidu ise peale pannud...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
22.01.2006 17:47:42
|
|
|
Norbyst tuli vastus
Tere!
Kahjuks ei ole Me veel jõudnud Teie majas kaablivõrgu ehitust veel alustada. Meil oleks Teile väikene palve: Kas Te ei saaks Meid aidata võimalike klientide leidmisel? Nimelt on Meil majasse sisenemisel olemas teatavad piirid, nimelt vajame umbes kümmet liitujat, kes oleksid nõus Meiega ühinema.
Kui saaksite Meid aidata ja anda mingit infot potensiaalsete huviliste kohta, siis saaksime kiiremini ka Teieni jõuda.
Ega ei ole Teie majas mingit nn "kolkoos-interneti-võrku" ehk siis laialijagatud võrku? Sooviksin siis suhelda selle haldajaga ja teha Temalegi pakkumine.
Loomulik, et Meie abistajat ootab ees ka preemia
1) Meil on 24 korterit
2) Interneti jagavad 2 inimest 6 vahel. Millest üks pool jääb kindlalt elioni peale
ülejäänud penskarid
Suht raskeks läheb :<
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
22.01.2006 17:52:51
|
|
|
| indu kirjutas: |
Norbyst tuli vastus
Tere!
Kahjuks ei ole Me veel jõudnud Teie majas kaablivõrgu ehitust veel alustada. Meil oleks Teile väikene palve: Kas Te ei saaks Meid aidata võimalike klientide leidmisel? Nimelt on Meil majasse sisenemisel olemas teatavad piirid, nimelt vajame umbes kümmet liitujat, kes oleksid nõus Meiega ühinema.
Kui saaksite Meid aidata ja anda mingit infot potensiaalsete huviliste kohta, siis saaksime kiiremini ka Teieni jõuda.
Ega ei ole Teie majas mingit nn "kolkoos-interneti-võrku" ehk siis laialijagatud võrku? Sooviksin siis suhelda selle haldajaga ja teha Temalegi pakkumine.
Loomulik, et Meie abistajat ootab ees ka preemia
1) Meil on 24 korterit
2) Interneti jagavad 2 inimest 6 vahel. Millest üks pool jääb kindlalt elioni peale
ülejäänud penskarid
Suht raskeks läheb :< |
Mis seal nii kindlat on?
Las teevad pakkumise ning selle järgi otsustate.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
22.01.2006 18:21:59
|
|
|
On siin kuuldel veel Norby kliente Järvamaalt?
Seni, kuni oli EWN, toimis mu tuttavatel seal ühendus ilusti. "Norby ajastust" alates aga on see üks ikaldus.
Helistavad tuttavad siis helpdeski - "teil on enda seadmetes miskit viga". Ok, paar telefonikõnet_; selgub et keegi selle masti küljest signaali ei saa. Uus kõne: "aga meie mees käis masti juures ja kõik toimib".
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
23.01.2006 20:18:20
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
On siin kuuldel veel Norby kliente Järvamaalt?
Seni, kuni oli EWN, toimis mu tuttavatel seal ühendus ilusti. "Norby ajastust" alates aga on see üks ikaldus.
Helistavad tuttavad siis helpdeski - "teil on enda seadmetes miskit viga". Ok, paar telefonikõnet_; selgub et keegi selle masti küljest signaali ei saa. Uus kõne: "aga meie mees käis masti juures ja kõik toimib".
 |
Tuttav tunne...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mys
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
23.01.2006 22:45:14
|
|
|
http://www.norby.ee/
norbyl jookeb vist varsti mootor kokku, esilehel reklaam 1megabitise kiirusega uude aastasse, autol reklaamis on aga pöörded punases..pidevalt
ahjaa, ja huvitav kas see on nagu maksimaalne kiirus mida norbyst välja pigistada annab
viimati muutis mys 25.01.2006 12:47:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aarnet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003
|
24.01.2006 00:35:48
|
|
|
Olin reede õhtul sõbral Haapsalus külas. Tüüp oli endale just uue arvuti ostnud. Öö otsa võtsime õlut ja installisime softi. Hommikul tekkis tugev vajadus uuele masinale internet külge panna. Tõstsime võrguotsa vana masina küljest ringi ja ei ühtän mitän. Susserdasime jupp aega ja hakkama ei saanud. Helistasime Norby kasutajatoele ja sealt öeldi, et Haapsalus saab kohaliku kasutajatuge alles esmaspäeval. Läksime linna peale asju ajama ja sõber tundis juhuslikult tänaval ühe Norby töötaja ära. Võtsime tal nööbist kinni ja pärisime aru. Tüüp andi meile mingi mobiili numbri millelt pidime abi saama. Ajasime linna peal asjad ära ja läksime sõbra juurde tagasi. Üks lühike telefonikõne ja kusagil ruuteris pandi uue võrgukaardi MAC aadress sisse ja sõbral net olemas.
Kas see on siis nüüd positiivne või negatiivne?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
index
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2004
|
24.01.2006 17:19:06
|
|
|
positiivne oli muidugi see et sul oli kuskilt nööbist kinni hakata
aga vaevalt et neid nööpe kõigile jätkub kui neid just vaja on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skulmars
HV Guru
liitunud: 13.08.2004
|
14.06.2006 22:25:14
|
|
|
| aarnet kirjutas: |
Üks lühike telefonikõne ja kusagil ruuteris pandi uue võrgukaardi MAC aadress sisse ja sõbral net olemas.
|
arvuti mac aadressi muutmiseks pole muidugi nööpe vajagi
|
|
| Kommentaarid: 213 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
28.06.2006 19:43:10
|
|
|
Oeh, pappi oskavad küll küsida, annavad suurema summa eest aga vähem netti!
Ehk siis eelmiste lepingu tingimustega maksin:
1) eetripordi kasutamise eest
2) staatiline ip
Nüüdses lepingus:
1) 1 Staatiline kaasas
2) eetriport
Maksan aga sama summat ning kodukal on kirjas selle hinnaga hoopis 2x kangem ühendus. Läheks meiliks?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
28.06.2006 20:51:20
|
|
|
Kas keegi WiMaxi yhendust ka kasutab
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vedru
HV kasutaja
liitunud: 28.08.2005
|
28.06.2006 21:03:37
VIIMAKS netti .. |
|
|
Internettust saab VIIMAKS linnas.
maale ei tule see kunagi, sest kliente napib ( televisoonimastide lähiümbrus v.a.)
VIIMAKS stutser maksab seejuures rohkem kui arvuti. just hype.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
03.07.2006 17:22:27
|
|
|
Endal oli tehtud tasuta leping ja nüüd paar päeva tagasi tuli Norbylt siis väike ümbrik postkasti..
www.zone.ee/trancemaster/norby_wimax.jpg
Päris kiiresti toimub ikka see üleminek WiMAXile.
_________________ BMW |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
30.08.2006 15:40:24
|
|
|
norby ühendus, keila kandis niitväljal.
nüüd aga ühendus aeglane mitu nädalat juba. norby ütleb et ei tea midabi ja raadioside kiirus ei saagi max olla ja ülekoormatus 2,4ghz alas jne jne
võtsin antenni ruuteri tagant ja panin läpakale avaya pcmcia kaardi külge, ip ja muud jutud peale, aga ikka ühendus aeglane. et justkui ei ole ruuter süüdi.
küll aga taastub kiirus õhtul 22-23 ajal.
peaks teise teenusepakkuja otsima või tõesti on 2,4ghz nädala paariga nii umbe jooksnud?
lepingus lubatud 380 ühendust, kord soovitas klienditeenindaja mõõta ruuter.ee tulemust.
siis näitas küll mingi 250 ühikut ja pani selle kirja ja lubas tehnikutele info edastada.
aga tegelikult on asi ikka palju aeglasem. kohati näitab ruuter.ee 150 või koguni alla selle.
millega veel mõõta või mida kust harutada?
homeline br-500 purk näitab signaaliks 21-23 ühikut, ibm soft läpakas 26%.
kas peaks üritama antennil paremat suunda leida?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
30.08.2006 15:45:23
|
|
|
Krt, esimene ebameeldivus neidega. reklaamivad omi lisapakette ja kui tellida tahan siis ma ei saagi, väidetavalt tehnilistel põhjustel. ja sellex et teada saada et ma ei saa kulub mitu emaili ja kõne tasulisele numbrile kust ei osatud ka midagi tarka kosta aga noh, muidu toimib:D
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
30.08.2006 16:06:05
|
|
|
et sis põlvas?
mis purk sul on ?
kanali nr ka määrab midagi? by default on vist 11 kanal poes müüdavatel seadmetel.
ja kui enamus kodutarbijaid kasutaks 11 kanalit, kas siis liiklus 6ndal kanalil oleks ikka häiritud?
pean antenniga 360* tegema ja teisi võrke otsima =)
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
30.08.2006 16:14:29
|
|
|
| mis purk mis kanal? kaabliotsas istun
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
30.08.2006 16:57:58
|
|
|
| olc kirjutas: |
| mis purk mis kanal? kaabliotsas istun |
ei no selge, siis ehk ühendus jah stabiilsem. ma harjumaal ja välisantenniga masti otsas istumas. pealkiri ikka norby.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xda
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2002
|
30.08.2006 18:55:52
|
|
|
| Sa võid ju kaabli otsas olla, aga kui miski kortermaja pakett on siis on suht tõenäoline, et nett tuleb ikka katusel olevat antenni pidi majja sisse. Kuigi seal vast on ikka kindla peale mindud ja korralik link tehtud. Tean nii mõndagi selle firma klienti kes on lausa aastaid mässanud aga korralikku ühendust ikka pole. Minu arusaamist mööda nad ei viitsigi mujal eestis peale Tallinna ja Harjumaa enam asjaga jamada eriti, sest tulu on väike jamamist palju ja teised kohalikud firmad on ise asja arendama hakanud kohapeal.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
30.08.2006 19:25:57
|
|
|
| xda kirjutas: |
| Sa võid ju kaabli otsas olla, aga kui miski kortermaja pakett on siis on suht tõenäoline, et nett tuleb ikka katusel olevat antenni pidi majja sisse. |
Ei ole siin mingit antenni, kaabel on ja punkt
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xda
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2002
|
30.08.2006 22:25:48
|
|
|
| Usaldusväärsest allikast sain teada, et kõik Põlva kortermajad istuvad eranditult 5GHz raadio otsas. Punkt.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
30.08.2006 23:27:58
|
|
|
| xda kirjutas: |
| Usaldusväärsest allikast sain teada, et kõik Põlva kortermajad istuvad eranditult 5GHz raadio otsas. Punkt. |
roni või katusele vaatama
Sellepärast ma vist ei saagi neid lisapakette ja asju. poole aasta jooxul pidi olukord muutuma, tea kas ehitavad midagi ymber siis
viimati muutis olc 31.08.2006 00:47:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
31.08.2006 00:26:36
|
|
|
oleksin ka nendega äärepealt liitunud.
Algul olid nagu hinnad soodsamad ja nett kõvem kui elionil. Aga munemine võttis neil kaua aega- sel aja jooksul jõudis digitv ka põlva ning mis ma enam nendega liitun.
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.08.2006 00:39:59
|
|
|
Ütleks, et traadita neti puhul ikka kasutasin ja suht selline nii ja naa mulje jäi.
Aga sõbral majas 1Mbit/s nett ja nüüd nädal tagasi kadus tal nett ära ja algul arvasime, et arvutis tal midagi ja ma seal vaatasin ja putitaasin ning ei aidand miski ja ma soovitasin tal helistada Norby esindusse Paides ja nüüd täna ma küsisin sõbralt, et mis toimub, et ikka pole netti saand ja ta ütles, et sealt oldi öeldud, et jah paljudel see viga ja homme minnakse ALLES tal uurima.
ning mida küll need teised teevad. Et kas on töölisi vähe vms aga igatahes mina leian, et nii pikalt ei laseks küll inimesel oodata.
Muidu sellepoolest hea, et pordid avatud - üks eelis, ise P2P kasutaja ja elioniga nüüd siin saab oma 16kbit/s aint lasta aga ajab asja ka ära:P
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
31.08.2006 10:46:34
|
|
|
btw mul tädi tahab himmaste lähedal netti aga mööda analoogliini ei saa. Et kuidas see nähtavus mastist peab olema ?
maja jääb künka taha nii et otsenähtavust selle eesti energia alajaama mastiga pole. Küll on aga suht lähedal teine. Roni siis puu otsa ja pane antenn sinna
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.08.2006 10:52:50
|
|
|
Nähtavus peab puhtalt silmaga olema ja nn toaantenn tahab vaheks nii ~300m.
Samas kui osta väliantenn, siis see võimalikult kõrgele pista ja peaks midagi tulema.
viimati muutis mteachx 31.08.2006 13:45:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
31.08.2006 11:28:44
|
|
|
2 korrulselise maja täis viilkatuse (u 90' nurgaga järsk katus) + paar meetrit antenni masti ja võtab üle metsa küll, mis on u 0,5km kaugusel.
masti kohta muidugi ei tea, kas on kuskil mobla masti küljes.
aga maapind suht tasane ka tallinna kandis
antenni nimi parabool ilmselt. dB ei tea
ju neil vast kohal käimise ja mõõtmise teenus ka olemas?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.08.2006 11:32:35
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| 2 korrulselise maja täis viilkatuse (u 90' nurgaga järsk katus) + paar meetrit antenni masti ja võtab üle metsa küll, mis on u 0,5km kaugusel. |
talvel võib läbi metsa võtta aga suvel kindlasti mitte :/ noh vähemalt mingi 1000.- antenniga küll mitte. Siis on see võimsam antenn külge vastuvõtjale ostetud ma pakun.
| kaupz kirjutas: |
| ju neil vast kohal käimise ja mõõtmise teenus ka olemas? |
ja minuteada käivad kah aga ütleme kui teenusepakkuja firma kaudu seda ajada siis läheb VÄGA kaua niiet siis soovitaks pigem mõnda arvutipoodi, mis tegeleb ka sellega- saab kiiremalt
|
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
31.08.2006 13:38:28
|
|
|
| jalkpall kirjutas: |
Muidu sellepoolest hea, et pordid avatud - |
Pidu läbi (jutt on korrusmajadest)
1. oktoobril suletakse kõik kliendi poole suunatud ühendused, välja arvatud pordile 113 (ident RFC-1413).
64 Kbits tasuta internetiühenduse puhul on seatud piirangud ka kliendilt väljaminevatele ühendustele. 64 Kbit ühenduse puhul on lubatud järgnevad protokollid: udp, icmp, http (pordil 80 ja 3128), https, dns, imap2, imap3, imaps, pop2, pop3, pop3s.
Internetiühendustel 64 ja 256 kbps jäävad pordid täielikult kinni, kuid 512 kbps ja suurema kiirusega ühendustel on soovi korral võimalik pordid lahti jätta.
http://www.norby.ee/?structure=008002&content=152&articleid=25&rnd=21614
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
31.08.2006 13:47:01
|
|
|
| a1 kirjutas: |
| jalkpall kirjutas: |
Muidu sellepoolest hea, et pordid avatud - |
Pidu läbi (jutt on korrusmajadest)
1. oktoobril suletakse kõik kliendi poole suunatud ühendused, välja arvatud pordile 113 (ident RFC-1413).
64 Kbits tasuta internetiühenduse puhul on seatud piirangud ka kliendilt väljaminevatele ühendustele. 64 Kbit ühenduse puhul on lubatud järgnevad protokollid: udp, icmp, http (pordil 80 ja 3128), https, dns, imap2, imap3, imaps, pop2, pop3, pop3s.
Internetiühendustel 64 ja 256 kbps jäävad pordid täielikult kinni, kuid 512 kbps ja suurema kiirusega ühendustel on soovi korral võimalik pordid lahti jätta.
http://www.norby.ee/?structure=008002&content=152&articleid=25&rnd=21614 |
Mh, ei ole siin midagi läbi, porte saab ikkagi avatux jätta. enamus tarbijaid ei tea ju portidest midagi, neil olekski õige need kinni hoida. kes tahab lahtisi porte see tahab reeglina ka kiiremat yhendust. ei näe küll põhjust nutta
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.08.2006 13:48:24
|
|
|
| a1 kirjutas: |
| jalkpall kirjutas: |
Muidu sellepoolest hea, et pordid avatud - |
Pidu läbi (jutt on korrusmajadest)
1. oktoobril suletakse kõik kliendi poole suunatud ühendused, välja arvatud pordile 113 (ident RFC-1413).
64 Kbits tasuta internetiühenduse puhul on seatud piirangud ka kliendilt väljaminevatele ühendustele. 64 Kbit ühenduse puhul on lubatud järgnevad protokollid: udp, icmp, http (pordil 80 ja 3128), https, dns, imap2, imap3, imaps, pop2, pop3, pop3s.
Internetiühendustel 64 ja 256 kbps jäävad pordid täielikult kinni, kuid 512 kbps ja suurema kiirusega ühendustel on soovi korral võimalik pordid lahti jätta.
http://www.norby.ee/?structure=008002&content=152&articleid=25&rnd=21614 |
Kuskil oli varem jah juttu olnud, et kuna Norby klendid nii ohtralt tirivad ja ei taltsuta ennast siis peavad nad kinni panema. Nüüd siis see aeg käes.
ja iseasi kuidas sealt 113'mest tulemagi hakkab.. elionil on ka 113 lahti aga samas meil majas see vist omaltopplt suht kokku krutitud.
|
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
31.08.2006 13:54:35
|
|
|
| jalkpall kirjutas: |
Kuskil oli varem jah juttu olnud, et kuna Norby klendid nii ohtralt tirivad ja ei taltsuta ennast siis peavad nad kinni panema. Nüüd siis see aeg käes.
ja iseasi kuidas sealt 113'mest tulemagi hakkab.. elionil on ka 113 lahti aga samas meil majas see vist omaltopplt suht kokku krutitud. |
Suurtel ISP'del on omad sitaserverid ja nii yritavad välislingi koormust vähendada. norby kliendid seda popimat kohta kasutada ei saa ja nii siis ruunataxe välisyhendust
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
13.09.2006 16:19:04
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
norby ühendus, keila kandis niitväljal.
nüüd aga ühendus aeglane mitu nädalat juba. norby ütleb et ei tea midabi ja raadioside kiirus ei saagi max olla ja ülekoormatus 2,4ghz alas jne jne
võtsin antenni ruuteri tagant ja panin läpakale avaya pcmcia kaardi külge, ip ja muud jutud peale, aga ikka ühendus aeglane. et justkui ei ole ruuter süüdi.
|
04.09.06
lubati tehnikutele info edastada ja uurida.
reedel helistati ja väidetavalt oli mastis miskit "remonditud"
praegu toimib, eks näis kas kestma ka jääb
edit 130906
paar korda on veel "hakkind" aga üldiselt hakkab juba lubama. päris korralik on ühendus olnud viimased päevad.
sportlikust huvist tahaks neilt tagasisidet, et milles jama oli. kui nad seda tunnistada julgevad.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
index
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2004
|
13.09.2006 18:49:04
|
|
|
lahe muidugi lugeda mitu korda on ajaloo jooksul sellele asutusele makstud nn. ninternetiseerimise eest.
aga tulemuseks on nii nagu ta oli, varsti tuleb ehk külatee 4 - siis saab jälle raha juurde
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
13.09.2006 19:19:44
|
|
|
| index kirjutas: |
lahe muidugi lugeda mitu korda on ajaloo jooksul sellele asutusele makstud nn. ninternetiseerimise eest.
aga tulemuseks on nii nagu ta oli, varsti tuleb ehk külatee 4 - siis saab jälle raha juurde |
Külatee 3 käibki jõudsalt ning nii mõnigi millioon langeb selgi korral neile...
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
index
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2004
|
15.09.2006 21:57:50
|
|
|
ma pidasingi tulevikku silmas. kuna praegune Viimaxs ei levi vist ikka piisavalt kõikjale metsa sisse ,eks siis saab jälle järgmise mulli rahasatamiseks riigilt uuesti kopsaka summa kysida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
15.09.2006 22:25:50
|
|
|
| index kirjutas: |
ma pidasingi tulevikku silmas. kuna praegune Viimaxs ei levi vist ikka piisavalt kõikjale metsa sisse ,eks siis saab jälle järgmise mulli rahasatamiseks riigilt uuesti kopsaka summa kysida. |
Mis sa lootsid siis? Sedasi see äri ju käibki.
PS: See, et "viimaks" iga puu taha ei kosta oli ju ammu teada ning müügimeeste jutuke "ei vaja otsenähtavust" ja "50 km" ongi ju lihtsalt müügijutuke.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biba
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004
|
08.10.2006 20:49:41
|
|
|
Edasiminek norbyl; venekeelne telefonitugi eestikeelse pealelugemisega on asendatud eestikeelse suportiga ... kuigi jah, "ruuterile restart?" jne käib ikka asjaga kaasas
_________________ Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas. |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
24.11.2006 12:52:07
|
|
|
Miski seade andis siinkandis üleeile otsad. natuke yle 24h läks väljavahetamine, nüüd töötab jälle
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
24.11.2006 19:57:49
|
|
|
Seda ma arvasin, et asjal on mingi konks, kui Metroo Norby'le müüdi. Konkurentsiamet seadis ML ja Elioni liitumisel tingimuseks, et Metroo tuleb infra ja knowhow'ga maha müüa kolmandale osapoolele. Seega kavalalt manööverdatud.
Niiet Norbyst saab edasipidi rääkida ainult WiMax'i ühenduse puhul.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|