Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 21:24:27 vasta tsitaadiga

krt tellisime 4 kuud tagasi kortermaja lahenduse. Siimaani pole jõudnud : Vanajumal tahab et ma vist elioni klient oleks icon_evil.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veix
HV kasutaja
veix

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2006 11:10:48 vasta tsitaadiga

ehh, kuuldavasti tegelevad nad hoopis riigihangete endale saamisega... see muidugi nõuab suuri lisainvesteeringuid ja muu soust jääb tänu sellele tahaplaanile.
arvatavasti see kiun muutub suuremaks et nad ei jõua või ei suuda majandada seda mida nad hoolega enda kätte püüavad kahmata.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 18.01.2006 11:40:35 vasta tsitaadiga

Lõpuks sain ka enda ruuteri kätte... Loodan, et see oli viimane kokkupuude norbyga.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuhk
Kreisi kasutaja
nuhk

liitunud: 15.12.2001




sõnum 18.01.2006 11:51:17 vasta tsitaadiga

ruts8 kirjutas:
Lõpuks sain ka enda ruuteri kätte... Loodan, et see oli viimane kokkupuude norbyga.
Miks nii kurjasti - anna uutele tegijatele aega ennast arendada ja tegelikku maailma tundma õppida...
- kui investor(id) muidugi enne väga tigedaks ei saa icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 18.01.2006 11:54:08 vasta tsitaadiga

nuhk kirjutas:
ruts8 kirjutas:
Lõpuks sain ka enda ruuteri kätte... Loodan, et see oli viimane kokkupuude norbyga.
Miks nii kurjasti - anna uutele tegijatele aega ennast arendada ja tegelikku maailma tundma õppida...
- kui investor(id) muidugi enne väga tigedaks ei saa icon_razz.gif


No ma usun, et kui Sina oleksid samuti kuskil kuu aega oodanud, umbes 10-15 korda helistanud, oodanud, et lubadused ka täidetakse jne...jne... siis oleks ka Sul juba ammu kops üle maksa läinud...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuhk
Kreisi kasutaja
nuhk

liitunud: 15.12.2001




sõnum 18.01.2006 12:05:09 vasta tsitaadiga

Siseorganid ongi mul sedaviisi, et kops maksast kõrgemal, aga terike irooniat peaks ikka äratuntav olema - mu arust ei suuda norpi võrk juba täna norpi automajandit-reisibürood-sotsiaalabikeskust piisavalt ära toita.
______________________________________
arvamine on isiklik ja pealekaebamisele ei kuulu.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 13:07:11 vasta tsitaadiga

Pigem on püsiühendus klienditoega kui internetiga... sest klienditoes saad rohkem olla kui netis... aga noh mis teha kui maal muud võimalust ei ole...
...linnas mul Elion ja rahul... aga Norby'ga küll mitte...

_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 18.01.2006 13:40:36 vasta tsitaadiga

ojapoiss kirjutas:
Pigem on püsiühendus klienditoega kui internetiga... sest klienditoes saad rohkem olla kui netis...


See lause läks 100% täppi - mind tundsid osad klienditeenindajad juba häälest ära...

Aga ok.. vähemalt üks positiivne asi Norby juures - säätsid mul 5 minutit, sest wrt-le ei lükatud peale orig. firmwaret, vaid dd-wrt v.23. Viimase oleks ma muidu ise peale pannud...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2006 17:47:42 vasta tsitaadiga

Norbyst tuli vastus
Tere!

Kahjuks ei ole Me veel jõudnud Teie majas kaablivõrgu ehitust veel alustada. Meil oleks Teile väikene palve: Kas Te ei saaks Meid aidata võimalike klientide leidmisel? Nimelt on Meil majasse sisenemisel olemas teatavad piirid, nimelt vajame umbes kümmet liitujat, kes oleksid nõus Meiega ühinema.
Kui saaksite Meid aidata ja anda mingit infot potensiaalsete huviliste kohta, siis saaksime kiiremini ka Teieni jõuda.
Ega ei ole Teie majas mingit nn "kolkoos-interneti-võrku" ehk siis laialijagatud võrku? Sooviksin siis suhelda selle haldajaga ja teha Temalegi pakkumine.

Loomulik, et Meie abistajat ootab ees ka preemia icon_smile.gif

1) Meil on 24 korterit
2) Interneti jagavad 2 inimest 6 vahel. Millest üks pool jääb kindlalt elioni peale
ülejäänud penskarid
Suht raskeks läheb :<
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2006 17:52:51 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Norbyst tuli vastus
Tere!

Kahjuks ei ole Me veel jõudnud Teie majas kaablivõrgu ehitust veel alustada. Meil oleks Teile väikene palve: Kas Te ei saaks Meid aidata võimalike klientide leidmisel? Nimelt on Meil majasse sisenemisel olemas teatavad piirid, nimelt vajame umbes kümmet liitujat, kes oleksid nõus Meiega ühinema.
Kui saaksite Meid aidata ja anda mingit infot potensiaalsete huviliste kohta, siis saaksime kiiremini ka Teieni jõuda.
Ega ei ole Teie majas mingit nn "kolkoos-interneti-võrku" ehk siis laialijagatud võrku? Sooviksin siis suhelda selle haldajaga ja teha Temalegi pakkumine.

Loomulik, et Meie abistajat ootab ees ka preemia icon_smile.gif

1) Meil on 24 korterit
2) Interneti jagavad 2 inimest 6 vahel. Millest üks pool jääb kindlalt elioni peale
ülejäänud penskarid
Suht raskeks läheb :<

Mis seal nii kindlat on?
Las teevad pakkumise ning selle järgi otsustate.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.01.2006 18:21:59 vasta tsitaadiga

On siin kuuldel veel Norby kliente Järvamaalt?
Seni, kuni oli EWN, toimis mu tuttavatel seal ühendus ilusti. "Norby ajastust" alates aga on see üks ikaldus.
Helistavad tuttavad siis helpdeski - "teil on enda seadmetes miskit viga". Ok, paar telefonikõnet_; selgub et keegi selle masti küljest signaali ei saa. Uus kõne: "aga meie mees käis masti juures ja kõik toimib".
thumbs_down.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2006 20:18:20 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
On siin kuuldel veel Norby kliente Järvamaalt?
Seni, kuni oli EWN, toimis mu tuttavatel seal ühendus ilusti. "Norby ajastust" alates aga on see üks ikaldus.
Helistavad tuttavad siis helpdeski - "teil on enda seadmetes miskit viga". Ok, paar telefonikõnet_; selgub et keegi selle masti küljest signaali ei saa. Uus kõne: "aga meie mees käis masti juures ja kõik toimib".
thumbs_down.gif


Tuttav tunne...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 23.01.2006 22:45:14 vasta tsitaadiga

http://www.norby.ee/
norbyl jookeb vist varsti mootor kokku, esilehel reklaam 1megabitise kiirusega uude aastasse, autol reklaamis on aga pöörded punases..pidevalt icon_biggrin.gif

ahjaa, ja huvitav kas see on nagu maksimaalne kiirus mida norbyst välja pigistada annab icon_biggrin.gif


viimati muutis mys 25.01.2006 12:47:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 00:35:48 vasta tsitaadiga

Olin reede õhtul sõbral Haapsalus külas. Tüüp oli endale just uue arvuti ostnud. Öö otsa võtsime õlut ja installisime softi. Hommikul tekkis tugev vajadus uuele masinale internet külge panna. Tõstsime võrguotsa vana masina küljest ringi ja ei ühtän mitän. Susserdasime jupp aega ja hakkama ei saanud. Helistasime Norby kasutajatoele ja sealt öeldi, et Haapsalus saab kohaliku kasutajatuge alles esmaspäeval. Läksime linna peale asju ajama ja sõber tundis juhuslikult tänaval ühe Norby töötaja ära. Võtsime tal nööbist kinni ja pärisime aru. Tüüp andi meile mingi mobiili numbri millelt pidime abi saama. Ajasime linna peal asjad ära ja läksime sõbra juurde tagasi. Üks lühike telefonikõne ja kusagil ruuteris pandi uue võrgukaardi MAC aadress sisse ja sõbral net olemas.

Kas see on siis nüüd positiivne või negatiivne?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
index
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2004




sõnum 24.01.2006 17:19:06 vasta tsitaadiga

positiivne oli muidugi see et sul oli kuskilt nööbist kinni hakata icon_neutral.gif
aga vaevalt et neid nööpe kõigile jätkub kui neid just vaja on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 22:22:44 vasta tsitaadiga

www.norby.ee lehel tehakse vist kõvasti uuendusi..tea kas uunedaja just heatahtlik on? icon_biggrin.gif
kui leht juba korras siis:
http://www.zone.ee/indrekp6/pildid/norbypula.jpg
http://www.zone.ee/indrekp6/pildid/norbyweb.jpg
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 22:25:14 vasta tsitaadiga

aarnet kirjutas:
Üks lühike telefonikõne ja kusagil ruuteris pandi uue võrgukaardi MAC aadress sisse ja sõbral net olemas.


arvuti mac aadressi muutmiseks pole muidugi nööpe vajagi
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 19:43:10 vasta tsitaadiga

Oeh, pappi oskavad küll küsida, annavad suurema summa eest aga vähem netti!

Ehk siis eelmiste lepingu tingimustega maksin:
1) eetripordi kasutamise eest
2) staatiline ip

Nüüdses lepingus:
1) 1 Staatiline kaasas
2) eetriport

Maksan aga sama summat ning kodukal on kirjas selle hinnaga hoopis 2x kangem ühendus. Läheks meiliks?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 28.06.2006 20:51:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi WiMaxi yhendust ka kasutab icon_question.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2005




sõnum 28.06.2006 21:03:37 VIIMAKS netti .. vasta tsitaadiga

Internettust saab VIIMAKS linnas.
maale ei tule see kunagi, sest kliente napib ( televisoonimastide lähiümbrus v.a.)
VIIMAKS stutser maksab seejuures rohkem kui arvuti. just hype.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2006 17:22:27 vasta tsitaadiga

Endal oli tehtud tasuta leping ja nüüd paar päeva tagasi tuli Norbylt siis väike ümbrik postkasti..

www.zone.ee/trancemaster/norby_wimax.jpg

Päris kiiresti toimub ikka see üleminek WiMAXile.

_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 15:40:24 vasta tsitaadiga

norby ühendus, keila kandis niitväljal.

nüüd aga ühendus aeglane mitu nädalat juba. norby ütleb et ei tea midabi ja raadioside kiirus ei saagi max olla ja ülekoormatus 2,4ghz alas jne jne

võtsin antenni ruuteri tagant ja panin läpakale avaya pcmcia kaardi külge, ip ja muud jutud peale, aga ikka ühendus aeglane. et justkui ei ole ruuter süüdi.

küll aga taastub kiirus õhtul 22-23 ajal.
peaks teise teenusepakkuja otsima või tõesti on 2,4ghz nädala paariga nii umbe jooksnud?
lepingus lubatud 380 ühendust, kord soovitas klienditeenindaja mõõta ruuter.ee tulemust.
siis näitas küll mingi 250 ühikut ja pani selle kirja ja lubas tehnikutele info edastada.
aga tegelikult on asi ikka palju aeglasem. kohati näitab ruuter.ee 150 või koguni alla selle.

millega veel mõõta või mida kust harutada?
homeline br-500 purk näitab signaaliks 21-23 ühikut, ibm soft läpakas 26%.
kas peaks üritama antennil paremat suunda leida?

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 15:45:23 vasta tsitaadiga

Krt, esimene ebameeldivus neidega. reklaamivad omi lisapakette ja kui tellida tahan siis ma ei saagi, väidetavalt tehnilistel põhjustel. ja sellex et teada saada et ma ei saa kulub mitu emaili ja kõne tasulisele numbrile kust ei osatud ka midagi tarka kosta icon_confused.gif aga noh, muidu toimib:D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 16:06:05 vasta tsitaadiga

et sis põlvas?
mis purk sul on ?
kanali nr ka määrab midagi? by default on vist 11 kanal poes müüdavatel seadmetel.
ja kui enamus kodutarbijaid kasutaks 11 kanalit, kas siis liiklus 6ndal kanalil oleks ikka häiritud?

pean antenniga 360* tegema ja teisi võrke otsima =)

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 16:14:29 vasta tsitaadiga

mis purk mis kanal? kaabliotsas istun
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 16:57:58 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
mis purk mis kanal? kaabliotsas istun

beer_yum.gif ei no selge, siis ehk ühendus jah stabiilsem. ma harjumaal ja välisantenniga masti otsas istumas. pealkiri ikka norby.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xda
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002




sõnum 30.08.2006 18:55:52 vasta tsitaadiga

Sa võid ju kaabli otsas olla, aga kui miski kortermaja pakett on siis on suht tõenäoline, et nett tuleb ikka katusel olevat antenni pidi majja sisse. Kuigi seal vast on ikka kindla peale mindud ja korralik link tehtud. Tean nii mõndagi selle firma klienti kes on lausa aastaid mässanud aga korralikku ühendust ikka pole. Minu arusaamist mööda nad ei viitsigi mujal eestis peale Tallinna ja Harjumaa enam asjaga jamada eriti, sest tulu on väike jamamist palju ja teised kohalikud firmad on ise asja arendama hakanud kohapeal.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 19:25:57 vasta tsitaadiga

xda kirjutas:
Sa võid ju kaabli otsas olla, aga kui miski kortermaja pakett on siis on suht tõenäoline, et nett tuleb ikka katusel olevat antenni pidi majja sisse.

Ei ole siin mingit antenni, kaabel on ja punkt
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xda
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002




sõnum 30.08.2006 22:25:48 vasta tsitaadiga

Usaldusväärsest allikast sain teada, et kõik Põlva kortermajad istuvad eranditult 5GHz raadio otsas. Punkt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 23:27:58 vasta tsitaadiga

xda kirjutas:
Usaldusväärsest allikast sain teada, et kõik Põlva kortermajad istuvad eranditult 5GHz raadio otsas. Punkt.

roni või katusele vaatama icon_lol.gif
Sellepärast ma vist ei saagi neid lisapakette ja asju. poole aasta jooxul pidi olukord muutuma, tea kas ehitavad midagi ymber siis icon_rolleyes.gif


viimati muutis olc 31.08.2006 00:47:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 00:26:36 vasta tsitaadiga

oleksin ka nendega äärepealt liitunud.
Algul olid nagu hinnad soodsamad ja nett kõvem kui elionil. Aga munemine võttis neil kaua aega- sel aja jooksul jõudis digitv ka põlva ning mis ma enam nendega liitun.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 00:39:59 vasta tsitaadiga

Ütleks, et traadita neti puhul ikka kasutasin ja suht selline nii ja naa mulje jäi.
Aga sõbral majas 1Mbit/s nett ja nüüd nädal tagasi kadus tal nett ära ja algul arvasime, et arvutis tal midagi ja ma seal vaatasin ja putitaasin ning ei aidand miski ja ma soovitasin tal helistada Norby esindusse Paides ja nüüd täna ma küsisin sõbralt, et mis toimub, et ikka pole netti saand ja ta ütles, et sealt oldi öeldud, et jah paljudel see viga ja homme minnakse ALLES tal uurima.
ning mida küll need teised teevad. Et kas on töölisi vähe vms aga igatahes mina leian, et nii pikalt ei laseks küll inimesel oodata.
Muidu sellepoolest hea, et pordid avatud icon_biggrin.gif - üks eelis, ise P2P kasutaja ja elioniga nüüd siin saab oma 16kbit/s aint lasta aga ajab asja ka ära:P

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 10:46:34 vasta tsitaadiga

btw mul tädi tahab himmaste lähedal netti aga mööda analoogliini ei saa. Et kuidas see nähtavus mastist peab olema ?
maja jääb künka taha nii et otsenähtavust selle eesti energia alajaama mastiga pole. Küll on aga suht lähedal teine. Roni siis puu otsa ja pane antenn sinna icon_question.gif icon_razz1.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 10:52:50 vasta tsitaadiga

Nähtavus peab puhtalt silmaga olema ja nn toaantenn tahab vaheks nii ~300m.
Samas kui osta väliantenn, siis see võimalikult kõrgele pista ja peaks midagi tulema.


viimati muutis mteachx 31.08.2006 13:45:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 11:28:44 vasta tsitaadiga

2 korrulselise maja täis viilkatuse (u 90' nurgaga järsk katus) + paar meetrit antenni masti ja võtab üle metsa küll, mis on u 0,5km kaugusel.
masti kohta muidugi ei tea, kas on kuskil mobla masti küljes.
aga maapind suht tasane ka tallinna kandis
antenni nimi parabool ilmselt. dB ei tea

ju neil vast kohal käimise ja mõõtmise teenus ka olemas?

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 11:32:35 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
2 korrulselise maja täis viilkatuse (u 90' nurgaga järsk katus) + paar meetrit antenni masti ja võtab üle metsa küll, mis on u 0,5km kaugusel.

talvel võib läbi metsa võtta aga suvel kindlasti mitte :/ noh vähemalt mingi 1000.- antenniga küll mitte. Siis on see võimsam antenn külge vastuvõtjale ostetud ma pakun.

kaupz kirjutas:
ju neil vast kohal käimise ja mõõtmise teenus ka olemas?

ja minuteada käivad kah aga ütleme kui teenusepakkuja firma kaudu seda ajada siis läheb VÄGA kaua niiet siis soovitaks pigem mõnda arvutipoodi, mis tegeleb ka sellega- saab kiiremalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 31.08.2006 13:38:28 vasta tsitaadiga

jalkpall kirjutas:

Muidu sellepoolest hea, et pordid avatud icon_biggrin.gif -


Pidu läbi icon_exclaim.gif (jutt on korrusmajadest)
1. oktoobril suletakse kõik kliendi poole suunatud ühendused, välja arvatud pordile 113 (ident RFC-1413).

64 Kbits tasuta internetiühenduse puhul on seatud piirangud ka kliendilt väljaminevatele ühendustele. 64 Kbit ühenduse puhul on lubatud järgnevad protokollid: udp, icmp, http (pordil 80 ja 3128), https, dns, imap2, imap3, imaps, pop2, pop3, pop3s.

Internetiühendustel 64 ja 256 kbps jäävad pordid täielikult kinni, kuid 512 kbps ja suurema kiirusega ühendustel on soovi korral võimalik pordid lahti jätta.

http://www.norby.ee/?structure=008002&content=152&articleid=25&rnd=21614
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 13:47:01 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:
jalkpall kirjutas:

Muidu sellepoolest hea, et pordid avatud icon_biggrin.gif -

Pidu läbi icon_exclaim.gif (jutt on korrusmajadest)
1. oktoobril suletakse kõik kliendi poole suunatud ühendused, välja arvatud pordile 113 (ident RFC-1413).
64 Kbits tasuta internetiühenduse puhul on seatud piirangud ka kliendilt väljaminevatele ühendustele. 64 Kbit ühenduse puhul on lubatud järgnevad protokollid: udp, icmp, http (pordil 80 ja 3128), https, dns, imap2, imap3, imaps, pop2, pop3, pop3s.
Internetiühendustel 64 ja 256 kbps jäävad pordid täielikult kinni, kuid 512 kbps ja suurema kiirusega ühendustel on soovi korral võimalik pordid lahti jätta.
http://www.norby.ee/?structure=008002&content=152&articleid=25&rnd=21614

Mh, ei ole siin midagi läbi, porte saab ikkagi avatux jätta. enamus tarbijaid ei tea ju portidest midagi, neil olekski õige need kinni hoida. kes tahab lahtisi porte see tahab reeglina ka kiiremat yhendust. ei näe küll põhjust nutta
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 13:48:24 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:
jalkpall kirjutas:

Muidu sellepoolest hea, et pordid avatud icon_biggrin.gif -


Pidu läbi icon_exclaim.gif (jutt on korrusmajadest)
1. oktoobril suletakse kõik kliendi poole suunatud ühendused, välja arvatud pordile 113 (ident RFC-1413).

64 Kbits tasuta internetiühenduse puhul on seatud piirangud ka kliendilt väljaminevatele ühendustele. 64 Kbit ühenduse puhul on lubatud järgnevad protokollid: udp, icmp, http (pordil 80 ja 3128), https, dns, imap2, imap3, imaps, pop2, pop3, pop3s.

Internetiühendustel 64 ja 256 kbps jäävad pordid täielikult kinni, kuid 512 kbps ja suurema kiirusega ühendustel on soovi korral võimalik pordid lahti jätta.

http://www.norby.ee/?structure=008002&content=152&articleid=25&rnd=21614


Kuskil oli varem jah juttu olnud, et kuna Norby klendid nii ohtralt tirivad ja ei taltsuta ennast siis peavad nad kinni panema. Nüüd siis see aeg käes.
ja iseasi kuidas sealt 113'mest tulemagi hakkab.. elionil on ka 113 lahti aga samas meil majas see vist omaltopplt suht kokku krutitud.
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 13:54:35 vasta tsitaadiga

jalkpall kirjutas:
Kuskil oli varem jah juttu olnud, et kuna Norby klendid nii ohtralt tirivad ja ei taltsuta ennast siis peavad nad kinni panema. Nüüd siis see aeg käes.
ja iseasi kuidas sealt 113'mest tulemagi hakkab.. elionil on ka 113 lahti aga samas meil majas see vist omaltopplt suht kokku krutitud.

Suurtel ISP'del on omad sitaserverid ja nii yritavad välislingi koormust vähendada. norby kliendid seda popimat kohta kasutada ei saa ja nii siis ruunataxe välisyhendust
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 16:19:04 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
norby ühendus, keila kandis niitväljal.

nüüd aga ühendus aeglane mitu nädalat juba. norby ütleb et ei tea midabi ja raadioside kiirus ei saagi max olla ja ülekoormatus 2,4ghz alas jne jne

võtsin antenni ruuteri tagant ja panin läpakale avaya pcmcia kaardi külge, ip ja muud jutud peale, aga ikka ühendus aeglane. et justkui ei ole ruuter süüdi.


04.09.06
lubati tehnikutele info edastada ja uurida.
reedel helistati ja väidetavalt oli mastis miskit "remonditud"

praegu toimib, eks näis kas kestma ka jääb

edit 130906
paar korda on veel "hakkind" aga üldiselt hakkab juba lubama. päris korralik on ühendus olnud viimased päevad.
sportlikust huvist tahaks neilt tagasisidet, et milles jama oli. kui nad seda tunnistada julgevad.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.09.2006 16:32:09 vasta tsitaadiga

Natuke lugemist ajaloost kah icon_biggrin.gif
http://vana.www.postimees.ee/index.html?op=lugu&rubriik=49&id=80461&number=666
http://vana.www.postimees.ee/index.html?op=lugu&rubriik=5&id=65615&number=561

Ning kõigest pool aastat hiljem: 8)
http://vana.www.postimees.ee/index.html?op=lugu&rubriik=3&id=99070&number=794
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
index
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2004




sõnum 13.09.2006 18:49:04 vasta tsitaadiga

lahe muidugi lugeda mitu korda on ajaloo jooksul sellele asutusele makstud nn. ninternetiseerimise eest.
aga tulemuseks on nii nagu ta oli, varsti tuleb ehk külatee 4 - siis saab jälle raha juurde
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 19:19:44 vasta tsitaadiga

index kirjutas:
lahe muidugi lugeda mitu korda on ajaloo jooksul sellele asutusele makstud nn. ninternetiseerimise eest.
aga tulemuseks on nii nagu ta oli, varsti tuleb ehk külatee 4 - siis saab jälle raha juurde

Külatee 3 käibki jõudsalt ning nii mõnigi millioon langeb selgi korral neile...

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
index
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2004




sõnum 15.09.2006 21:57:50 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif ma pidasingi tulevikku silmas. kuna praegune Viimaxs ei levi vist ikka piisavalt kõikjale metsa sisse ,eks siis saab jälle järgmise mulli rahasatamiseks riigilt uuesti kopsaka summa kysida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2006 22:25:50 vasta tsitaadiga

index kirjutas:
icon_wink.gif ma pidasingi tulevikku silmas. kuna praegune Viimaxs ei levi vist ikka piisavalt kõikjale metsa sisse ,eks siis saab jälle järgmise mulli rahasatamiseks riigilt uuesti kopsaka summa kysida.

Mis sa lootsid siis? Sedasi see äri ju käibki.
PS: See, et "viimaks" iga puu taha ei kosta oli ju ammu teada ning müügimeeste jutuke "ei vaja otsenähtavust" ja "50 km" ongi ju lihtsalt müügijutuke.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
biba
HV kasutaja
biba

liitunud: 23.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 20:49:41 vasta tsitaadiga

Edasiminek norbyl; venekeelne telefonitugi eestikeelse pealelugemisega on asendatud eestikeelse suportiga ... kuigi jah, "ruuterile restart?" jne käib ikka asjaga kaasas icon_wink.gif
_________________
Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 24.11.2006 10:12:46 vasta tsitaadiga

Elion ostab osa Norbyst
http://www.konkurentsiamet.ee/public/documents/Ametlikud_teated/ko200649.pdf
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2006 12:52:07 vasta tsitaadiga

Miski seade andis siinkandis üleeile otsad. natuke yle 24h läks väljavahetamine, nüüd töötab jälle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 24.11.2006 19:57:49 vasta tsitaadiga

Seda ma arvasin, et asjal on mingi konks, kui Metroo Norby'le müüdi. Konkurentsiamet seadis ML ja Elioni liitumisel tingimuseks, et Metroo tuleb infra ja knowhow'ga maha müüa kolmandale osapoolele. Seega kavalalt manööverdatud.
Niiet Norbyst saab edasipidi rääkida ainult WiMax'i ühenduse puhul.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.