|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
25.08.2006 19:00:15
|
|
|
Nüüd ma juba tean seda /me tegutseb nüüd Al'akiris orc hunterina
Aga mida proffessionitest soovitate, kas on mõtet skinning/leatherworkinguga edasi lasta või oleks parem võtta skinning/mining ja lv40ni farmeriks hakata
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.08.2006 19:27:14
|
|
|
| Kui tahad kõva raha kokku ajada, siis mining, skinning. Kui tahad endale ka midagi teha, siis skinning/ lw.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
27.08.2006 01:41:54
|
|
|
kõvast kokku ajatud rahast saab endale palju uhema equippi lubada kui ise nikerdatud sodi skilling/mining kuni 60+natu grindi siis mining/engi imo.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
27.08.2006 09:49:23
|
|
|
Sai juba skinning/herbalism võetud, foorumitest loetu järgi pidid herbid nagu paremini kaubaks minema
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
27.08.2006 11:10:06
|
|
|
| ReV13 kirjutas: |
Sai juba skinning/herbalism võetud, foorumitest loetu järgi pidid herbid nagu paremini kaubaks minema  |
See on täitsa serveris kinni.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
27.08.2006 13:45:41
|
|
|
| Siuke küsimus et kas on võimalik WoW downgradeda. Endal on 1.11 aga oleks vaja 1.8 teha. Muidu tirin praegu 1.8 patchi aga miskipärast olen skeptiline et see ei lase nii lihtsalt seda peale panna
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.D
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2004
|
27.08.2006 14:08:25
|
|
|
| Mu arust piisas vaid sellest, kui vanema versiooni exe fail (1.7 vms) panna wow.exe asemel, siis peaks laskma 1.8 patchi peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
27.08.2006 14:11:04
|
|
|
| Mr.D, kust saaks sellis?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
27.08.2006 14:17:35
|
|
|
| lihtsalt reinstall wowile, retail peaks 1.6.0 versa olema.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.08.2006 16:15:36
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Siuke küsimus et kas on võimalik WoW downgradeda. Endal on 1.11 aga oleks vaja 1.8 teha. Muidu tirin praegu 1.8 patchi aga miskipärast olen skeptiline et see ei lase nii lihtsalt seda peale panna |
Mis serveris seda 1.8 patchi nõutakse?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
27.08.2006 17:34:46
|
|
|
| mmrr. mul on vaja downgradeda. ei lase, ütleb et juba on parem versioon. Vahet pole mul niiguinii ei õnnestu saada ühtegi privaatserverisse. koguaeg kargab ette et ei suuda verifitseerida versiooni. krt selgelt on all kirjas et 1.11.1 aga ikkagi on vaja serveri(tel) ägiseda
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.08.2006 19:39:51
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| mmrr. mul on vaja downgradeda. ei lase, ütleb et juba on parem versioon. Vahet pole mul niiguinii ei õnnestu saada ühtegi privaatserverisse. koguaeg kargab ette et ei suuda verifitseerida versiooni. krt selgelt on all kirjas et 1.11.1 aga ikkagi on vaja serveri(tel) ägiseda |
selle kohta ei oska muud öelda kui PARAS!! ei olegi vaja varastada
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
27.08.2006 20:05:39
|
|
|
mnjah. kuidas on see varastamine tegelikult? Serverid on inimesed ise püsti pannud. Blizzardi enda omad maksavad ainult sellepärast et nemad hooldavad neid ja lasevad upgrade välja.
E: mul on trial client kah. niiet see pole kah mittemingitpidi varastatud
E2: Seda et ega kellelgi poleks anda 1.0-1.7 exe faili. MSN on profiilis
viimati muutis EvilKatarn 27.08.2006 22:36:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
28.08.2006 11:17:00
|
|
|
| hmm alumisi pilte millegi pärast ei näe, kas selle jaoks peab olema imageshack-i klient?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
28.08.2006 11:24:20
|
|
|
sama siin, kah ei taha näidata
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
28.08.2006 11:47:10
|
|
|
| Post muudetud.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.08.2006 12:01:01
|
|
|
| Torrentist võite mingi alpha kliendi kätte saada, mis on iseenesest kasutu, sest te sellega mängida ei saa ju (serverit pole)?!
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
28.08.2006 12:59:43
|
|
|
Aga kus need pildid on tehtud?
Ja alpha kliendi saab alla laadida blizzardi downloaderiga.
"köh" Emu on valmis tehtud millega saab ringi joosta ja vaadata uusi alasid, aga mobe ega itemeid pole "köh"
Ehk siis 100% bugged emu.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.D
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2004
|
28.08.2006 14:09:34
|
|
|
Wow downgrade õpetus:
Lase maha wow.exe ja patch.mpq (DATA kaust) world of warcrafti kaustast. (enne tee igaksjuhuks backup ka nendest failidest)
Järgmiseks tiri blizzardi repair tool:
http://www.blizzard.com/support/wow/?id=aww01669p
Pane see world of warcrafti peakausta ja pane käima.
See programm peaks tirima 1.0 versiooni wow.exe'st ja pärast saab vastavalt soovile uuendada oma wow'i üks-kõik milliseks versiooniks.
Peaks töötama, pole 100% kindel.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
28.08.2006 15:28:31
|
|
|
Ma pakun et need fake pildid ,vaadake ise seal on kirjas Blood'elf ja siis on nagu tekst mis nendega juhtus jne ...seal üleval on ikkagi kirjas :The horde condemes 4 brutal races(midagi sellist) aga seal oli kirjas NELI rassi mitte VIIS niiet pakun et fake.
(kui eksin ärge siis kisage minu peale).
viimati muutis XPsass 28.08.2006 15:29:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
28.08.2006 15:29:33
|
|
|
| Eks paistab, mul mäng käes ja installin praegu.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
28.08.2006 15:30:14
|
|
|
| sul Burning crusade käes ?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
28.08.2006 15:37:48
|
|
|
OMG !!! ...Kust sa said ? krt,pean ka ostma ...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
28.08.2006 16:38:53
|
|
|
| kuidas sa alpha testi said ?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
28.08.2006 17:49:20
|
|
|
| Mr.D kirjutas: |
Wow downgrade õpetus:
Lase maha wow.exe ja patch.mpq (DATA kaust) world of warcrafti kaustast. (enne tee igaksjuhuks backup ka nendest failidest)
Järgmiseks tiri blizzardi repair tool:
http://www.blizzard.com/support/wow/?id=aww01669p
Pane see world of warcrafti peakausta ja pane käima.
See programm peaks tirima 1.0 versiooni wow.exe'st ja pärast saab vastavalt soovile uuendada oma wow'i üks-kõik milliseks versiooniks.
Peaks töötama, pole 100% kindel. |
tänud. sain tööle
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
29.08.2006 00:39:07
|
|
|
tõmbama peaks US või EU versiooni?
E: paistab et 1.0 repairi pole enam seal lehel üleval
| tsitaat: |
Repair Utility
We have a repair utility that can check your files and replace corrupted files as well. You can get the latest version available here.
Note: The utility is currently only available for Windows systems.
Note: With the release of 1.8.0 the repair utility (repair.exe) can now be found in the main World of Warcraft game directory on your hard drive
|
keegi uppida ei viitsi?
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.08.2006 08:38:56
|
|
|
http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/
TBC talendid ja skillid, hetkel pole veel Priesti/Druidi/Hunteri omi
aga krt paladini omad mulle meeldivad, aga eks ma hinges üks suur healbot ka :p
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
29.08.2006 09:54:28
|
|
|
Jama et hunteri omi pole Aga jah, Dranei tundub päris mõnus loom, kahju ainult et bloodelfid sellised barbid kõik on
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.08.2006 13:10:31
|
|
|
| Kahju.. kahju.. ääretult kahju, et alliance sai miske dinni ja kaheksajala ristsugutise uueks rassiks. Nii palju huvitavam oleks olnud mängida mingi karu või X suure karvase loomaga.. + soovi korral oleks saanud selle ka lore'sse kuidagi sisse toppida.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.D
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2004
|
29.08.2006 13:34:33
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
tõmbama peaks US või EU versiooni?
E: paistab et 1.0 repairi pole enam seal lehel üleval
| tsitaat: |
Repair Utility
We have a repair utility that can check your files and replace corrupted files as well. You can get the latest version available here.
Note: The utility is currently only available for Windows systems.
Note: With the release of 1.8.0 the repair utility (repair.exe) can now be found in the main World of Warcraft game directory on your hard drive
|
keegi uppida ei viitsi? |
Repair utility seal täita olemas selle nn. 1.0 versiooni oma.
| tsitaat: |
| You can get hte latest version available here. |
Vajutades here peale saad alla laadida repair tooli.
Panen igaksjuhuks blizzardi ftp lingi ka.
http://ftp.blizzard.com/pub/WoW/other/Repair.zip
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
29.08.2006 13:47:09
|
|
|
einoh.. draenei on jah mingi abordijäänus minuarust!
Allianci uus rass oleks võind murlockid olla
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
29.08.2006 16:20:48
|
|
|
Alliancisse ei sobi teile mingid karud ja asjad. Teil peavad ikka nightelfi sugused olema
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
29.08.2006 17:40:04
|
|
|
| Kas mitte mingi uus klass ei pidanud kah lisanduma? Mingi spellcaster.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.08.2006 17:59:32
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Alliancisse ei sobi teile mingid karud ja asjad. Teil peavad ikka nightelfi sugused olema :lol: |
Tegelikult sobiks. Blizzard ajab taga raha ja teatud mõttes tasakaalu (vt. klasside muudatused ja nerfimine).
| Brom kirjutas: |
| Kas mitte mingi uus klass ei pidanud kah lisanduma? Mingi spellcaster. |
Senini pole küll midagi kuulnud..
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfroflmao
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2006
|
29.08.2006 21:22:42
|
|
|
| Keegi viitsiks selle alpha burning crusade siia üless visata. Mul see Blizzard downloader ei taha eriti töötada, kuidagi aeglaselt tirib ja põhjustab DC-si. Tuhat tänu kui selle siia saaks, ise olen suur exploiter ja tahaks ikka BC ennem ära näha:D.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
29.08.2006 21:43:51
|
|
|
Mr.D, tänud, firefoxi kala oli
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koromon
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
29.08.2006 23:41:47
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
Alliancisse ei sobi teile mingid karud ja asjad. Teil peavad ikka nightelfi sugused olema  |
Allied oleks pandad saanud aga hiinlaste seadused ja värgid keelavad nende mõmmikute tapmise
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.08.2006 01:32:14
|
|
|
timberg mõtles karude all pandareid vist, nood olid W3 es pandakarude sugused blademasterid. kohati oleks ka ise neid eelistanud, aga draeneid on vägagi võimsad, eriti male draenei judgementis.
ja female draenei näeb ka välja nagu barbie nukk, mis polegi paha just
spell classi all mõtlesite vist Spellbreaker klassi (w3 es olid jällegi High Elfid need, enam vähem sellised spellcasterite rämedad anti"kehad"), aga see oli vast pelgas spekulatsioon..
krt hetk tagasi võttis mul küll südame seisma. esimene proov nefile oli täna, peale 3-4 vaipi strateegiate proovimist, saime asja jonksu, ja 5 proov oli ok kus jõudsime 18% ni, aga enne olid liiga paljud surnud.
järgmine proov, 10% , 3 offline, ülejäänd elus.
bang, Warrior call, healerid olid uimased, osad fearitud, ja laks, MT maas, shadow flame raidile ja vaip... no kurat kus ikka vererõhk tõusis... nef tundub küll kohati kergem olevat kui vael/chrom, kui just need warrior callid rämedate spike damagetega välja jätta... a järgmine kord läheb raibe maha ka
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2006 07:12:43
|
|
|
painkillah - mitu tundi see kogu asi aega võttis?
Mäletan oma wowi aegadest, kus sai MC tehtud ja siis kohe BWLi (kus peale mitmeid proovimisi wipe tuli).. sealt edasi oli minek ZGsse.. väga.. väga mitu tundi ja närvirakku sõi selline asi.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.08.2006 08:01:47
|
|
|
esimese prooviga saime hakkama miski kell pool kümme meie ajas, lõpetasime tsipa peale ühte. nii et kuskil 3h juures jamasime seal.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
30.08.2006 10:06:27
|
|
|
Sai siis trial ka arvutisse pandud ja 8 päeva veel mängida. Kui nüüd osta töötav versioon, siis mida? Põhipaki puhul sobib ainult reatail versioon ning lisaks siis oodata seda Burning paketti (too on lihtsalt expansion pakett) juurde? Arusaamatuks jäänud hetkel, mis versioon see WoW III on oma Frozen Throne lisaga, täiesti sõltumatu asi WoW'st?
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
30.08.2006 10:10:56
|
|
|
Warcarft III+TFT(mitte ajada segi WoWiga) on siiani viimane mäng warcrafti RTS seeriast e. on seega WoWi eelkäija
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.08.2006 10:12:10
|
|
|
| ostma pead jah World Of Warcraft karbi (saad 30 päeva mänguaega juurde) ja siis hiljem soovi korral BC ka
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|