Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 25.08.2006 19:00:15 vasta tsitaadiga

Nüüd ma juba tean seda icon_biggrin.gif /me tegutseb nüüd Al'akiris orc hunterina

Aga mida proffessionitest soovitate, kas on mõtet skinning/leatherworkinguga edasi lasta või oleks parem võtta skinning/mining ja lv40ni farmeriks hakata icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 19:27:14 vasta tsitaadiga

Kui tahad kõva raha kokku ajada, siis mining, skinning. Kui tahad endale ka midagi teha, siis skinning/ lw.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 27.08.2006 01:41:54 vasta tsitaadiga

kõvast kokku ajatud rahast saab endale palju uhema equippi lubada kui ise nikerdatud sodi icon_razz.gif skilling/mining kuni 60+natu grindi siis mining/engi imo.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.08.2006 09:49:23 vasta tsitaadiga

Sai juba skinning/herbalism võetud, foorumitest loetu järgi pidid herbid nagu paremini kaubaks minema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 27.08.2006 11:10:06 vasta tsitaadiga

ReV13 kirjutas:
Sai juba skinning/herbalism võetud, foorumitest loetu järgi pidid herbid nagu paremini kaubaks minema icon_rolleyes.gif

See on täitsa serveris kinni.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 13:45:41 vasta tsitaadiga

Siuke küsimus et kas on võimalik WoW downgradeda. Endal on 1.11 aga oleks vaja 1.8 teha. Muidu tirin praegu 1.8 patchi aga miskipärast olen skeptiline et see ei lase nii lihtsalt seda peale panna
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 27.08.2006 14:08:25 vasta tsitaadiga

Mu arust piisas vaid sellest, kui vanema versiooni exe fail (1.7 vms) panna wow.exe asemel, siis peaks laskma 1.8 patchi peale panna.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 14:11:04 vasta tsitaadiga

Mr.D, kust saaks sellis?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 27.08.2006 14:17:35 vasta tsitaadiga

lihtsalt reinstall wowile, retail peaks 1.6.0 versa olema.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 16:15:36 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Siuke küsimus et kas on võimalik WoW downgradeda. Endal on 1.11 aga oleks vaja 1.8 teha. Muidu tirin praegu 1.8 patchi aga miskipärast olen skeptiline et see ei lase nii lihtsalt seda peale panna

Mis serveris seda 1.8 patchi nõutakse?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 16:57:59 vasta tsitaadiga

1.8 saab xfirega kah ju ... siin on kah mingi http://www.wks.msn.ee/downloads/wow-1.8.0-enus-patch.exe
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 17:22:26 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
1.8 saab xfirega kah ju ... siin on kah mingi http://www.wks.msn.ee/downloads/wow-1.8.0-enus-patch.exe

http://gamedaily.newaol.com/pub/0078700580/wow-1.8.0-enus-patch.exe peaks ka töötama.

Kae kae.. hoopis enGB patchi on vaja.
http://mirror.inode.at/data/wow/old/ <saab siit.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 17:34:46 vasta tsitaadiga

mmrr. mul on vaja downgradeda. ei lase, ütleb et juba on parem versioon. Vahet pole mul niiguinii ei õnnestu saada ühtegi privaatserverisse. koguaeg kargab ette et ei suuda verifitseerida versiooni. krt selgelt on all kirjas et 1.11.1 aga ikkagi on vaja serveri(tel) ägiseda
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 19:39:51 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
mmrr. mul on vaja downgradeda. ei lase, ütleb et juba on parem versioon. Vahet pole mul niiguinii ei õnnestu saada ühtegi privaatserverisse. koguaeg kargab ette et ei suuda verifitseerida versiooni. krt selgelt on all kirjas et 1.11.1 aga ikkagi on vaja serveri(tel) ägiseda


selle kohta ei oska muud öelda kui PARAS!! ei olegi vaja varastada
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 20:05:39 vasta tsitaadiga

mnjah. kuidas on see varastamine tegelikult? Serverid on inimesed ise püsti pannud. Blizzardi enda omad maksavad ainult sellepärast et nemad hooldavad neid ja lasevad upgrade välja.

E: mul on trial client kah. niiet see pole kah mittemingitpidi varastatud

E2: Seda et ega kellelgi poleks anda 1.0-1.7 exe faili. MSN on profiilis


viimati muutis EvilKatarn 27.08.2006 22:36:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 10:51:45 vasta tsitaadiga

WoW:BC
Kasutaja tekitamise menüü thumbs_up.gif icon_wink.gif

http://149.156.124.3/~czesiu/UKF/vort.JPG

http://149.156.124.3/~czesiu/UKF/vort2.JPG

http://149.156.124.3/~czesiu/UKF/vort3.JPG

Mõned parema kvaliteediga.
http://rapidshare.de/files/31026358/Screenshots.rar.html


viimati muutis bodyrocker 28.08.2006 11:46:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 11:17:00 vasta tsitaadiga

hmm alumisi pilte millegi pärast ei näe, kas selle jaoks peab olema imageshack-i klient?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 11:24:20 vasta tsitaadiga

sama siin, kah ei taha näidata icon_neutral.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 11:47:10 vasta tsitaadiga

Post muudetud.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 12:01:01 vasta tsitaadiga

Torrentist võite mingi alpha kliendi kätte saada, mis on iseenesest kasutu, sest te sellega mängida ei saa ju (serverit pole)?!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 12:59:43 vasta tsitaadiga

Aga kus need pildid on tehtud?
Ja alpha kliendi saab alla laadida blizzardi downloaderiga.

"köh" Emu on valmis tehtud millega saab ringi joosta ja vaadata uusi alasid, aga mobe ega itemeid pole "köh"
Ehk siis 100% bugged emu.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 28.08.2006 14:09:34 vasta tsitaadiga

Wow downgrade õpetus:
Lase maha wow.exe ja patch.mpq (DATA kaust) world of warcrafti kaustast. (enne tee igaksjuhuks backup ka nendest failidest)
Järgmiseks tiri blizzardi repair tool:
http://www.blizzard.com/support/wow/?id=aww01669p
Pane see world of warcrafti peakausta ja pane käima.
See programm peaks tirima 1.0 versiooni wow.exe'st ja pärast saab vastavalt soovile uuendada oma wow'i üks-kõik milliseks versiooniks.

Peaks töötama, pole 100% kindel.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 28.08.2006 15:28:31 vasta tsitaadiga

bodyrocker kirjutas:
WoW:BC
Kasutaja tekitamise menüü thumbs_up.gif icon_wink.gif

http://149.156.124.3/~czesiu/UKF/vort.JPG

http://149.156.124.3/~czesiu/UKF/vort2.JPG

http://149.156.124.3/~czesiu/UKF/vort3.JPG

Mõned parema kvaliteediga.
http://rapidshare.de/files/31026358/Screenshots.rar.html


Ma pakun et need fake pildid ,vaadake ise seal on kirjas Blood'elf ja siis on nagu tekst mis nendega juhtus jne ...seal üleval on ikkagi kirjas :The horde condemes 4 brutal races(midagi sellist) aga seal oli kirjas NELI rassi mitte VIIS niiet pakun et fake.

(kui eksin ärge siis kisage minu peale).


viimati muutis XPsass 28.08.2006 15:29:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 15:29:33 vasta tsitaadiga

Eks paistab, mul mäng käes ja installin praegu.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 28.08.2006 15:30:14 vasta tsitaadiga

sul Burning crusade käes ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 15:34:00 vasta tsitaadiga

Jah.




Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 28.08.2006 15:37:48 vasta tsitaadiga

OMG !!! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif ...Kust sa said ? krt,pean ka ostma ...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 15:45:20 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
OMG !!! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif ...Kust sa said ? krt,pean ka ostma ...
https://beta.worldofwarcraft.com/expansion/downloads/

Värske skriin.


Mäng töötab. Draenai spawnis millegi pärast Blood Elve saarel. Aga noh mis alpha versioonist siis ikka tahta.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 16:38:53 vasta tsitaadiga

kuidas sa alpha testi said ?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 16:57:10 vasta tsitaadiga

Kui mäng olemas ja installitud.
Tirid http://filebeam.com/c4be948dc8cbd969dbcb2efdaedbd063
Paned tööle. Siis paned Burning Crusade tööle. Paned suvalise nicki ja passowrdiks "nopass" ilma jutumärkideta ja oledki mängus.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 17:49:20 vasta tsitaadiga

Mr.D kirjutas:
Wow downgrade õpetus:
Lase maha wow.exe ja patch.mpq (DATA kaust) world of warcrafti kaustast. (enne tee igaksjuhuks backup ka nendest failidest)
Järgmiseks tiri blizzardi repair tool:
http://www.blizzard.com/support/wow/?id=aww01669p
Pane see world of warcrafti peakausta ja pane käima.
See programm peaks tirima 1.0 versiooni wow.exe'st ja pärast saab vastavalt soovile uuendada oma wow'i üks-kõik milliseks versiooniks.

Peaks töötama, pole 100% kindel.

tänud. sain tööle
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 29.08.2006 00:39:07 vasta tsitaadiga

tõmbama peaks US või EU versiooni?

E: paistab et 1.0 repairi pole enam seal lehel üleval

tsitaat:
Repair Utility
We have a repair utility that can check your files and replace corrupted files as well. You can get the latest version available here.
Note: The utility is currently only available for Windows systems.
Note: With the release of 1.8.0 the repair utility (repair.exe) can now be found in the main World of Warcraft game directory on your hard drive
keegi uppida ei viitsi?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 08:38:56 vasta tsitaadiga

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/
TBC talendid ja skillid, hetkel pole veel Priesti/Druidi/Hunteri omi

aga krt paladini omad mulle meeldivad, aga eks ma hinges üks suur healbot ka :p

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 29.08.2006 09:41:16 vasta tsitaadiga

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/burningcrusade/paladin/talents.html?05503002500100000000000000000000000000000522050510200310531050


Blood Elf Paladin, here I come, I'd say xD

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 29.08.2006 09:54:28 vasta tsitaadiga

Jama et hunteri omi pole icon_sad.gif Aga jah, Dranei tundub päris mõnus loom, kahju ainult et bloodelfid sellised barbid kõik on icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 13:10:31 vasta tsitaadiga

Kahju.. kahju.. ääretult kahju, et alliance sai miske džinni ja kaheksajala ristsugutise uueks rassiks. Nii palju huvitavam oleks olnud mängida mingi karu või X suure karvase loomaga.. + soovi korral oleks saanud selle ka lore'sse kuidagi sisse toppida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 29.08.2006 13:34:33 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
tõmbama peaks US või EU versiooni?

E: paistab et 1.0 repairi pole enam seal lehel üleval

tsitaat:
Repair Utility
We have a repair utility that can check your files and replace corrupted files as well. You can get the latest version available here.
Note: The utility is currently only available for Windows systems.
Note: With the release of 1.8.0 the repair utility (repair.exe) can now be found in the main World of Warcraft game directory on your hard drive
keegi uppida ei viitsi?


Repair utility seal täita olemas selle nn. 1.0 versiooni oma.

tsitaat:
You can get hte latest version available here.

Vajutades here peale saad alla laadida repair tooli.

Panen igaksjuhuks blizzardi ftp lingi ka.
http://ftp.blizzard.com/pub/WoW/other/Repair.zip
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 13:47:09 vasta tsitaadiga

einoh.. draenei on jah mingi abordijäänus minuarust!
Allianci uus rass oleks võind murlockid olla icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 16:20:48 vasta tsitaadiga

Alliancisse ei sobi teile mingid karud ja asjad. Teil peavad ikka nightelfi sugused olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 29.08.2006 17:40:04 vasta tsitaadiga

Kas mitte mingi uus klass ei pidanud kah lisanduma? Mingi spellcaster.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 17:59:32 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Alliancisse ei sobi teile mingid karud ja asjad. Teil peavad ikka nightelfi sugused olema :lol:

Tegelikult sobiks. Blizzard ajab taga raha ja teatud mõttes tasakaalu (vt. klasside muudatused ja nerfimine).
Brom kirjutas:
Kas mitte mingi uus klass ei pidanud kah lisanduma? Mingi spellcaster.

Senini pole küll midagi kuulnud..
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wtfroflmao
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2006




sõnum 29.08.2006 21:22:42 vasta tsitaadiga

Keegi viitsiks selle alpha burning crusade siia üless visata. Mul see Blizzard downloader ei taha eriti töötada, kuidagi aeglaselt tirib ja põhjustab DC-si. Tuhat tänu kui selle siia saaks, ise olen suur exploiter ja tahaks ikka BC ennem ära näha:D.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 29.08.2006 21:43:51 vasta tsitaadiga

Mr.D, tänud, firefoxi kala oli
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koromon
HV vaatleja
koromon

liitunud: 05.12.2005




sõnum 29.08.2006 23:41:47 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Alliancisse ei sobi teile mingid karud ja asjad. Teil peavad ikka nightelfi sugused olema icon_lol.gif


Allied oleks pandad saanud aga hiinlaste seadused ja värgid keelavad nende mõmmikute tapmise icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 01:32:14 vasta tsitaadiga

timberg mõtles karude all pandareid vist, nood olid W3 es pandakarude sugused blademasterid. kohati oleks ka ise neid eelistanud, aga draeneid on vägagi võimsad, eriti male draenei judgementis.
ja female draenei näeb ka välja nagu barbie nukk, mis polegi paha just icon_lol.gif
spell classi all mõtlesite vist Spellbreaker klassi (w3 es olid jällegi High Elfid need, enam vähem sellised spellcasterite rämedad anti"kehad"), aga see oli vast pelgas spekulatsioon..

krt hetk tagasi võttis mul küll südame seisma. esimene proov nefile oli täna, peale 3-4 vaipi strateegiate proovimist, saime asja jonksu, ja 5 proov oli ok kus jõudsime 18% ni, aga enne olid liiga paljud surnud.
järgmine proov, 10% , 3 offline, ülejäänd elus.
bang, Warrior call, healerid olid uimased, osad fearitud, ja laks, MT maas, shadow flame raidile ja vaip... no kurat kus ikka vererõhk tõusis... nef tundub küll kohati kergem olevat kui vael/chrom, kui just need warrior callid rämedate spike damagetega välja jätta... a järgmine kord läheb raibe maha ka beer_yum.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 07:12:43 vasta tsitaadiga

painkillah - mitu tundi see kogu asi aega võttis?

Mäletan oma wowi aegadest, kus sai MC tehtud ja siis kohe BWLi (kus peale mitmeid proovimisi wipe tuli).. sealt edasi oli minek ZGsse.. väga.. väga mitu tundi ja närvirakku sõi selline asi.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 08:01:47 vasta tsitaadiga

esimese prooviga saime hakkama miski kell pool kümme meie ajas, lõpetasime tsipa peale ühte. nii et kuskil 3h juures jamasime seal.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 10:06:27 vasta tsitaadiga

Sai siis trial ka arvutisse pandud ja 8 päeva veel mängida. Kui nüüd osta töötav versioon, siis mida? Põhipaki puhul sobib ainult reatail versioon ning lisaks siis oodata seda Burning paketti (too on lihtsalt expansion pakett) juurde? Arusaamatuks jäänud hetkel, mis versioon see WoW III on oma Frozen Throne lisaga, täiesti sõltumatu asi WoW'st?
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 30.08.2006 10:10:56 vasta tsitaadiga

Warcarft III+TFT(mitte ajada segi WoWiga) on siiani viimane mäng warcrafti RTS seeriast e. on seega WoWi eelkäija icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 10:12:10 vasta tsitaadiga

ostma pead jah World Of Warcraft karbi (saad 30 päeva mänguaega juurde) ja siis hiljem soovi korral BC ka
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.