Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 25.08.2006 09:58:52 vasta tsitaadiga

p2t3r1 kirjutas:
blah "hetkel on taevas paksud pilved, et me ei saa satelliitidelt pilti kätte. helistage, kui päike paistab" ja see on päriselt icon_exclaim.gif


Markos kirjutas:
Lihtsalt vihjeks sulle, Elion võtab ka pilti taevast, niiet atmosfäärinähtustest ei pääse sa niguinii.


See ei ole ju võimalik. Mis imelikud pilved need siis olid. Äkki radioaktiivne pilv või hoopis helkiv ööpilv?

Ma ajasin kunagi kellelegi tuima näoga juttu. et elektrijuhet ei tohi vastu põrandat panna kuna siis läheb pool siinusest maa sisse ning 230V jääb 115V järgi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.08.2006 13:14:49 vasta tsitaadiga

Kas starman pirital (meriväljal) ka tegutseb? Minu maja lähedal teda igatahes ei ole (haaviku tee).
Kui ma männikul elasin oli Starman olemas ja vedas alt harva.

ot:
Nüüd aga siin elades mul sellest Elionist niiiii siiber. Kogu aeg nett katkeb. Vähemalt 5-10 korda päevas. Nii mõneks minutiks.
Modem (mingi speedtouch) on ka nii rõvedalt kuum algusest peale. Isegi idles.
Ühendus mingi elioni kodujura. Ainult 2mbit nett ja telefon.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 13:05:25 ½ offtopic vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
Kas starman pirital (meriväljal) ka tegutseb? Minu maja lähedal teda igatahes ei ole (haaviku tee).
Kui ma männikul elasin oli Starman olemas ja vedas alt harva.

Helista starmani ja küsi või kontrolli kodukalt.

Mirkel kirjutas:

Nüüd aga siin elades mul sellest Elionist niiiii siiber. Kogu aeg nett katkeb. Vähemalt 5-10 korda päevas. Nii mõneks minutiks.
Modem (mingi speedtouch) on ka nii rõvedalt kuum algusest peale. Isegi idles.
Ühendus mingi elioni kodujura. Ainult 2mbit nett ja telefon.

Ei ole see elion nii hull midagi. Las vahetavad modemi välja & kui probleem ei kao, siis las tehnik tuleb kohale ja hakkab uurima.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 13:43:24 vasta tsitaadiga

Mirkel, ära telekat vaata ja ühendus 12mbit. icon_wink.gif
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.08.2006 15:46:28 vasta tsitaadiga

See digitv aint suve lõpuni tasuta.
Niiet enam vahet pole.

Telekat nigunii pole. Ei taha ka.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 27.08.2006 20:39:23 vasta tsitaadiga

Satelliitühendust võib häirida kõva vihm, suur tuul ja väga tihe lumi.
Lisaks on ehk mõni kuulnud ülilevist, kus raadiosageduslained peegelduvad pilvedest pika maa peale tagasi. Satelliitside toimib küll 10-100x kõrgematel sagedustel aga väga tõenäoline et ülilevi ajal võib ka sati side häiritud olla.

_________________
riistvara24.ee - kiireim tee prototüüpimiseni
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 19:49:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda midagi Starmani uue kampaania kohta? Nägin nende reklaami, kus kuulutati, et ükskõik, milline kolmikpakett aasta lõpuni 99.-? Proovisin klienditeenindusse helistada mitu korda, aga ei ole viitsinud eriti pikalt oma telefoniarvet nuumata ootmisega. Netist ka midagi ei leidnud icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 19:58:12 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
Kas keegi oskab öelda midagi Starmani uue kampaania kohta? Nägin nende reklaami, kus kuulutati, et ükskõik, milline kolmikpakett aasta lõpuni 99.-? Proovisin klienditeenindusse helistada mitu korda, aga ei ole viitsinud eriti pikalt oma telefoniarvet nuumata ootmisega. Netist ka midagi ei leidnud icon_neutral.gif


kõikidele uutele klientidele, kes pole siiamaani starmani kolmikpakettidega seotud...

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 04.09.2006 00:12:13 vasta tsitaadiga

Sai hiljuti loobutud. Oli VIP kolmik. Tahtsid andmemahu eest raha. Õnneks mitte palju. Sai helistatud. Küsitud. Mitmeid asju. Teenindaja ebakompetentne. Lubati tagasi helistada. Samal päeval. Ei helistatud. Ja juba kuu aega möödas. Ikka pole helistatud. Tagasi. Nende poolt.
Ei jõudnud selgitusi oodata. Mis selle mõne kannu õlle pärast ikka vaielda.
Tegelikult juba järgmisel päeval pärast Starmani lubadusi tagasi helistada tellisin Elisa netiühenduse.

Lugesin, et neil pidi mingi kvaliteedijuhtimise sertifikaat olema. Ilmselt see õpetabki mailidele mittevastama ja jagama katteta lubadusi.
Loodan ka, et kaabeltelevisiooni paketi puhul, mida ma neilt edasi ostan, ei ilmne mingeid seletamatuid ridasid arvele eiteamille eest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 13:07:59 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
kõikidele uutele klientidele, kes pole siiamaani starmani kolmikpakettidega seotud...

eelneva 2 kuu jooksul
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 16:14:29 vasta tsitaadiga

Ok, tänud vastamast. Kuna plaanis oli ühendus septembrikuus koju sisse panna, siis see pakkumine tuli küll väga heal ajal icon_razz.gif
Nüüd ilmus netti ka info selle kohta. Imelik, et paberkandjal ja meedias levib info kiiremini kui internetis icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tif
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 08.09.2006 09:01:41 vasta tsitaadiga

Kampaania: http://www.starman.ee/?nodeid=156&lang=et

Kampaania tingimused: http://www.starman.ee/?nodeid=283&lang=et

Hinnad hiljem: http://www.starman.ee/?nodeid=241&lang=et

mida veel teada sooviksid selle asja kohta?

_________________
Now where is that monkey? I want to shoot something!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 09:50:32 vasta tsitaadiga

ohsakurat. peab vist ära lõpetama, laskma neiul liituda, siis saab 99 krooni 3 kuud vipiga möllata icon_biggrin.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 10:04:09 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
ohsakurat. peab vist ära lõpetama, laskma neiul liituda, siis saab 99 krooni 3 kuud vipiga möllata icon_biggrin.gif

Ei saa nii, sa pead siis oma neiule korteri rentima ja selle kohta Starmanile paberi viima.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 10:07:31 vasta tsitaadiga

tif kirjutas:
Kampaania: http://www.starman.ee/?nodeid=156&lang=et

Kampaania tingimused: http://www.starman.ee/?nodeid=283&lang=et

Hinnad hiljem: http://www.starman.ee/?nodeid=241&lang=et

mida veel teada sooviksid selle asja kohta?

Ei, nüüd olen informeeritud ja asi on netis ka üleval. Aga oma küsimuse postitamise ajal oli ainus info selle kohta bussiootepaviljoni klaasil ja see polnud just eriti põhjalik. Tänud linkide eest icon_wink.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 10:11:17 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
roostevaba kirjutas:
ohsakurat. peab vist ära lõpetama, laskma neiul liituda, siis saab 99 krooni 3 kuud vipiga möllata icon_biggrin.gif

Ei saa nii, sa pead siis oma neiule korteri rentima ja selle kohta Starmanile paberi viima.


ei ole niimoodi vist. ikka isiku järgi on ju, mitte elukoha?!?!?

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 10:14:42 vasta tsitaadiga

Uurisin seda asja ja ikka elukoha järgi, muidu oleks ise ka seda võimalust kasutanud. Aga küsida võib ikka, äkki saab. Mina uurisin Tartus.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 10:34:11 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
Uurisin seda asja ja ikka elukoha järgi, muidu oleks ise ka seda võimalust kasutanud. Aga küsida võib ikka, äkki saab. Mina uurisin Tartus.


ok:D
krt, mu hea plaan kukkus läbi.

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 08.09.2006 12:35:36 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
Uurisin seda asja ja ikka elukoha järgi, muidu oleks ise ka seda võimalust kasutanud. Aga küsida võib ikka, äkki saab. Mina uurisin Tartus.

no kuule, kas starmanil on vaja teada et sa seal elad? ütled et kolisid välja ja see on uus üürnik etc...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 12:58:12 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
K-Pax kirjutas:
Uurisin seda asja ja ikka elukoha järgi, muidu oleks ise ka seda võimalust kasutanud. Aga küsida võib ikka, äkki saab. Mina uurisin Tartus.

no kuule, kas starmanil on vaja teada et sa seal elad? ütled et kolisid välja ja see on uus üürnik etc...

Sa pead neile ära tõestama, et oled uus üürnik. Nii mulle igatahes öeldi.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 13:57:12 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
limp kirjutas:
K-Pax kirjutas:
Uurisin seda asja ja ikka elukoha järgi, muidu oleks ise ka seda võimalust kasutanud. Aga küsida võib ikka, äkki saab. Mina uurisin Tartus.

no kuule, kas starmanil on vaja teada et sa seal elad? ütled et kolisid välja ja see on uus üürnik etc...

Sa pead neile ära tõestama, et oled uus üürnik. Nii mulle igatahes öeldi.


tglt ma natuke kahtlen selles. sest kui mäletate aegu, kui uus liituja sai kohe 4 megase neti, vana klient pidi aga ootama "suve lõpuni".
siis ka küsisin, et kas oleks võimalik, kui lasen liituda enda neiul, siis öeldi, et jah, on võimalik, aga kas te tahate üks päev ilma millegita olla... icon_rolleyes.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 14:48:50 vasta tsitaadiga

roostevaba, jah selles on sul õigus, nii saab kohe kiirema neti aga soodustust ei saa. Aga nagu ma ennem ütlesin alati võib üle küsida.
Eelmine aasta enda nime peale lepingut tehes sain kohe 2mb neti aga 3 kuud maksusoodustust mulle ei antud, kuna polnud ette näidata korteri üürilepingut (või mis iganes seda kinnitavat paberit).
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 15:03:58 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
roostevaba, jah selles on sul õigus, nii saab kohe kiirema neti aga soodustust ei saa. Aga nagu ma enne ütlesin alati võib üle küsida.
Eelmine aasta enda nime peale lepingut tehes sain kohe 2mb neti aga 3 kuud maksusoodustust mulle ei antud, kuna polnud ette näidata korteri üürilepingut (või mis iganes seda kinnitavat paberit).


tohoh. hästi panevad muidugi. aga jah, eks see ole nende poliitika icon_smile.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2006 12:09:14 vasta tsitaadiga

Starmani digitv on ikka pees. Väga nõrk.
Subtiitrid kohati puuduvad ja kohati on x keeles.
Sama asi heliga. Kuigi seadetes inglise keelne, hakkab suvaliselt venekeelne möla.
Siis veel eesti kanaleid vahest üldse ei näe. Singaal nõrk nende sõnutsi ja pilti ei tule ette, peab mitu korda klõpsima.
Ahjaa, väliskanalid, mis on krüptitud, avanevad ca. 2 sekundit. Tavalisel telekal toimub kanali avamine momentaanselt, mul vähemalt.

Pildikvaliteet on parem, aga need pisikesed jamad teevad telekavaatamise kokkuvõttes väga ebameeldivaks.
Aga ehk on see hea...?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2006 18:27:58 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
Starmani digitv on ikka pees. Väga nõrk.
Subtiitrid kohati puuduvad ja kohati on x keeles.
Sama asi heliga. Kuigi seadetes inglise keelne, hakkab suvaliselt venekeelne möla.
Siis veel eesti kanaleid vahest üldse ei näe. Singaal nõrk nende sõnutsi ja pilti ei tule ette, peab mitu korda klõpsima.
Ahjaa, väliskanalid, mis on krüptitud, avanevad ca. 2 sekundit. Tavalisel telekal toimub kanali avamine momentaanselt, mul vähemalt.

Pildikvaliteet on parem, aga need pisikesed jamad teevad telekavaatamise kokkuvõttes väga ebameeldivaks.
Aga ehk on see hea...?


- Subtiitrite kohta ei oska öelda, ei tunne vajadust.
- Kui seadetest määrata inglisekeelne heli, ning vaadataval kanalil see saadaval on, siis vähemalt mul pole probleemi olnud, et muu keel tuleks.
V.a. TV1000, mis läbi optilise liidese kodukino ressiiveri kuulates annab ühte stereokanalisse inglise ja teise vene keele ning midagi selles suhtes Starman kuude jooksul pole ette võtnud. Õnneks või kahjuks sealt midagi head eriti ei tule, seega elan üle.
- Eesti kanalite nägemisega pole probleemi olnud.
- Väliskanalid avanevad ka mul ca. 2 sekundit (audio tuleb umbes 1s ja pilt jõuab veel sekund hiljem), kuuldatavasti on elioni puhul asi veel hullem.

Võrrelda tavalise telekaga... Nu kindlasti kanalivahetuse kiiruses jääb alla, kuid plusse on minumeelest rohkem:
- Lihtne on telekava funktsiooniga märkida ära kõik mida õhtu jooksul plaanid vaadata ning rohkem kava pole vaja välja otsida, ega kella vaadata.
- Iga kord kui kanalit vahetad näed ära mis kanaliga tegu ja mis hetkel jookseb, kiire liigutusega on võimalik näha ka mis tuleb järgmiseks.
- Väga hea pilt.
- Sügisest peaks lisanduma võimalus kasutada videolaenutuselaadset teenust. Õhtul on igav, valid nimekirjast filmi ja vaatad. Loomulikult tuleb eraldi maksta, kuid kokkuvõttes ikka mugavam kui kuskile videolaenutusse jalutada, eriti siis kui sõbrad juba külas ja kerge õlle sees.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2006 21:54:04 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

- Sügisest peaks lisanduma võimalus kasutada videolaenutuselaadset teenust. Õhtul on igav, valid nimekirjast filmi ja vaatad. Loomulikult tuleb eraldi maksta, kuid kokkuvõttes ikka mugavam kui kuskile videolaenutusse jalutada, eriti siis kui sõbrad juba külas ja kerge õlle sees.



vot see on nüüd küll hea uudis thumbs_up.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 11.09.2006 11:09:56 vasta tsitaadiga

VOD ehk Video On Demand on tegelikult väga huvitav (kuid ka tehniliselt keeruline) lahendus.
sõltub muidugi mis filmid VOD-laenutusse tulevad ja palju ja kuidas (mis viisil, näiteks automatiseeritud SMS süsteem oleks kõige parem) vms selle eest tuleks maksta.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 11.09.2006 11:15:31 vasta tsitaadiga

heli keelsus ja subakate oma samuti viskavad mulgi vimkasid. ei teagi, kelle süü rohkem-kas viasati või starmani.
oma aruga arvasin, et viasati bläkk.

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 11:50:02 vasta tsitaadiga

Olen ise kah mõnda aega juba starmani kaabeltelevisiooni klient ja kurta otseselt ei saa.

Mis aga häirib.. on see, et teatud kanalitel on "default" keeleks starmani poolt pandud vene keel. Iga kord kui tahan seda konkreetset kanalit vaadata (nt.. jetix vms.. väga nunnu axcion multikate kanal), nõuab teler, et vahetaksin helisüsteeme (2 nupu vajutust) & alles peale seda.. saan nautida kanalit õiges keeles. Teler ei toeta eraldi kanalitele "helisüsteemi" salvestamist.

Kas keegi starmani klientidest on leidnud mingi nipi, kuidas default keeli vahetada (endale pole jetix'i teistel sagedustel silma jäänud)?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 11.09.2006 11:51:23 vasta tsitaadiga

Kas jutt käib digi-tv-st või analoogist? Digiga on minul küll kõik by default Inglise keels icon_rolleyes.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 14:31:17 vasta tsitaadiga

Ju vist.. analoog. starmani Digi-tv paketi vastu pole huvi tundnud, sest praegune kaablist tulev pildi kvaliteet tundub täiesti piisav.

Seda ma tean, et isegi elioni digitv paketil on "jetix" ka ilmaigasuguse pealelugemiseta. Äkki on see.. idanaabri dub lihtsalt paratamatu õnnistus, mida peab taluma, kui digitv paketti ei võta?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 16:10:03 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ju vist.. analoog. starmani Digi-tv paketi vastu pole huvi tundnud, sest praegune kaablist tulev pildi kvaliteet tundub täiesti piisav.

Seda ma tean, et isegi elioni digitv paketil on "jetix" ka ilmaigasuguse pealelugemiseta. Äkki on see.. idanaabri dub lihtsalt paratamatu õnnistus, mida peab taluma, kui digitv paketti ei võta?


Ütleks nii, et pildi kvaliteet on digitv hüvedest üsna väike osa. Mul oli ka ilma digita väga hea pilt, kuid nähes sugulaste juures kui mugav oli digitv (vaata ülevaltpoolt mu postituses välja toodud plusse), siis ei tekkinud küsimust kas võtta või mitte. Sama asi oli ühe mu sõbraga, kes arvas et see digitv üks mõttetu tilulilu ja pilt niigi hea. Korra käis külas, nägi kui mõnus see kasutada ning homne päev oli digi tellimus sees.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 18:05:24 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei ole mul neid funtksioone siiski vaja.
Timberg kirjutas:
Olen ise kah mõnda aega juba starmani kaabeltelevisiooni klient ja kurta otseselt ei saa.

Mis aga häirib.. on see, et teatud kanalitel on "default" keeleks starmani poolt pandud vene keel. Iga kord kui tahan seda konkreetset kanalit vaadata (nt.. jetix vms.. väga nunnu axcion multikate kanal), nõuab teler, et vahetaksin helisüsteeme (2 nupu vajutust) & alles peale seda.. saan nautida kanalit õiges keeles. Teler ei toeta eraldi kanalitele "helisüsteemi" salvestamist.

Kas keegi starmani klientidest on leidnud mingi nipi, kuidas default keeli vahetada (endale pole jetix'i teistel sagedustel silma jäänud)?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tauri1
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2006




sõnum 12.09.2006 11:28:05 vasta tsitaadiga

starman on täitsa tore ettevõte... kohas kus ma kunagi elasin oli nett pandud sisse nii, et igale korterile kindel IP aadress.
Sai siis välja uuritud mis süsteemiga asi toimib... neti eest polnud kunagi vaja maksta
Naabrid olid ainult vahepeal vihased kui netti läksid ja avastasid et IP aadessitega mingi konflikt on icon_smile.gif

_________________
KORRALIK TÖÖLAUD 2199 KROONI, HIND SISALDAB TRANSPORTI EESTI PIIRES!
WWW.BASIC.EE
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 12:14:02 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

- Lihtne on telekava funktsiooniga märkida ära kõik mida õhtu jooksul plaanid vaadata ning rohkem kava pole vaja välja otsida, ega kella vaadata.
- Iga kord kui kanalit vahetad näed ära mis kanaliga tegu ja mis hetkel jookseb, kiire liigutusega on võimalik näha ka mis tuleb järgmiseks.
- Väga hea pilt.
- Sügisest peaks lisanduma võimalus kasutada videolaenutuselaadset teenust. Õhtul on igav, valid nimekirjast filmi ja vaatad. Loomulikult tuleb eraldi maksta, kuid kokkuvõttes ikka mugavam kui kuskile videolaenutusse jalutada, eriti siis kui sõbrad juba külas ja kerge õlle sees.


Minu jaoks jällegi täiesti ebaolulised asjad, võiks öelda isegi et mõttetud. Vaatan telekat max 2-3h päevas ja mitte iga päev ning selleks mingit digitaalset saatemärkimist või muud paska ma ei taha. Piisab kui pilt ja heli head on.

Eks see digitv paras haip on. Üks samm edasi, kaks tagasi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 13:12:08 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
Draqula kirjutas:

- Lihtne on telekava funktsiooniga märkida ära kõik mida õhtu jooksul plaanid vaadata ning rohkem kava pole vaja välja otsida, ega kella vaadata.
- Iga kord kui kanalit vahetad näed ära mis kanaliga tegu ja mis hetkel jookseb, kiire liigutusega on võimalik näha ka mis tuleb järgmiseks.
- Väga hea pilt.
- Sügisest peaks lisanduma võimalus kasutada videolaenutuselaadset teenust. Õhtul on igav, valid nimekirjast filmi ja vaatad. Loomulikult tuleb eraldi maksta, kuid kokkuvõttes ikka mugavam kui kuskile videolaenutusse jalutada, eriti siis kui sõbrad juba külas ja kerge õlle sees.


Minu jaoks jällegi täiesti ebaolulised asjad, võiks öelda isegi et mõttetud. Vaatan telekat max 2-3h päevas ja mitte iga päev ning selleks mingit digitaalset saatemärkimist või muud paska ma ei taha. Piisab kui pilt ja heli head on.

Eks see digitv paras haip on. Üks samm edasi, kaks tagasi.


Kui sa oled seda proovinud ja tõesti vajadus puudub, siis ok, respekteerin su arvamust.

Kuid üldjoontes olen siiski kindel, et digiTV on üks neist teenustest mis pole loodud silmas pidades vajadust, vaid oma olemasoluga loovad vajaduse. Ehk siis kasutad mõnda aega ja pärast ei saa aru kuidas enne üldse sai.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 14:12:49 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
p2tu kirjutas:
Draqula kirjutas:

- Lihtne on telekava funktsiooniga märkida ära kõik mida õhtu jooksul plaanid vaadata ning rohkem kava pole vaja välja otsida, ega kella vaadata.
- Iga kord kui kanalit vahetad näed ära mis kanaliga tegu ja mis hetkel jookseb, kiire liigutusega on võimalik näha ka mis tuleb järgmiseks.
- Väga hea pilt.
- Sügisest peaks lisanduma võimalus kasutada videolaenutuselaadset teenust. Õhtul on igav, valid nimekirjast filmi ja vaatad. Loomulikult tuleb eraldi maksta, kuid kokkuvõttes ikka mugavam kui kuskile videolaenutusse jalutada, eriti siis kui sõbrad juba külas ja kerge õlle sees.


Minu jaoks jällegi täiesti ebaolulised asjad, võiks öelda isegi et mõttetud. Vaatan telekat max 2-3h päevas ja mitte iga päev ning selleks mingit digitaalset saatemärkimist või muud paska ma ei taha. Piisab kui pilt ja heli head on.

Eks see digitv paras haip on. Üks samm edasi, kaks tagasi.


Kui sa oled seda proovinud ja tõesti vajadus puudub, siis ok, respekteerin su arvamust.

Kuid üldjoontes olen siiski kindel, et digiTV on üks neist teenustest mis pole loodud silmas pidades vajadust, vaid oma olemasoluga loovad vajaduse. Ehk siis kasutad mõnda aega ja pärast ei saa aru kuidas enne üldse sai.


p2tu su jutt suht mõttetu, samahästi keegi, kes üldse telekat ei vaata, arvab ka sinu 2-3 tundi telekavaatamist täielikuks mõttetuseks (kusjuures ma küll nii palju päevas ei vaata, kuid samas digiTV peale olen juba mõelnud küll) ja ei saa aru miks üldse televiisorit vaja on, et paras haip. jne jne jne

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 15:31:49 vasta tsitaadiga

namstoop, see on MUGAVUS. Ja rohkem pole mõtet vaielda.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 22:03:31 vasta tsitaadiga

No siin kohal pole midagi vaielda. Digi-TV saab ühel või teisel viisil normiks, analoog sihtsalt sureb välja. Kui ise ei sure, siis Euroopa Komisjoni direktiivid saadavad analoogsüsteemid aastaks 2012 sunniviisiliselt hingusele. Tehnikaprogressile pole mõtet vastu punnida. Ainult lollid ja maailmaklassi ujujad ujuvad vastu voolu.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 13.09.2006 22:47:26 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
No siin kohal pole midagi vaielda. Digi-TV saab ühel või teisel viisil normiks, analoog sihtsalt sureb välja. Kui ise ei sure, siis Euroopa Komisjoni direktiivid saadavad analoogsüsteemid aastaks 2012 sunniviisiliselt hingusele. Tehnikaprogressile pole mõtet vastu punnida. Ainult lollid ja maailmaklassi ujujad ujuvad vastu voolu.


... ja tugev voolus tõmbab endaga paratamatult palju saasta kaasa.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 11:10:37 vasta tsitaadiga

endal pole küll olnud digiga eelmainitud probleeme, kui tv1000 supakad puuduvad, vajutan txt nuppu ja lisan supaka, kanalivahetused ilusad sujuvad ja kiiremad kui vanematel elioni digitv'ga. telekava on muutunud asendamatuks ja samuti ei taha enam analoogi pilti kuidagi vaadata.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 15.09.2006 13:42:44 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
sõltub muidugi mis filmid VOD-laenutusse tulevad ja palju ja kuidas (mis viisil, näiteks automatiseeritud SMS süsteem oleks kõige parem) vms selle eest tuleks maksta.

Milleks tagasi kiviaega minna? SMS oleks kuidagi kohmakas ja tülkas.
Tasumine ikka koos igakuise arvega.

Digi-TV'ga see asi küll, et harjud jubedalt nende mugavustega ära. Pidevalt on tahtmine ka mujal analoogi vaadates pult haarata, et tsekkida kaua saade veel käib ja mis järgmiseks tuleb, millest film räägib, kes mängivad jne.. icon_biggrin.gif EPG's saadete reserveerimine ka igati abiks, kuna tihtipeale kipub õigel ajal saate algus meelest minema ja siis täiesti omal kohal.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2006 17:08:06 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:

p2tu su jutt suht mõttetu, samahästi keegi, kes üldse telekat ei vaata, arvab ka sinu 2-3 tundi telekavaatamist täielikuks mõttetuseks (kusjuures ma küll nii palju päevas ei vaata, kuid samas digiTV peale olen juba mõelnud küll) ja ei saa aru miks üldse televiisorit vaja on, et paras haip. jne jne jne

oled loll või pubekas?
ma räägin enda seisukohast, sorry, kui mulle on oluline pildi kvaliteet ja subtiitrid ning üks kahest on p*sk, siis on pool teenusest ka p*sk, MINU JAOKS!
tore kui teistel asi funkab ja keegi rahul on. väga hea.
mul pole kunagi starmaniga probleeme olnud, aga digitv puhul jääb mulje, et asi on väga bugine ja ligadi-logadi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2006 18:16:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul pole kunagi starmaniga probleeme olnud, aga digitv puhul jääb mulje, et asi on väga bugine ja ligadi-logadi.


kui starman juba ise ütleb, et nende jaoks on digi-tv arendamine (sellesse investeerimine) mõttetu kuna analoogis saavad kõik kanalid ka kenasti kliendile tarnitud, mis sa siis saada tahad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2006 18:44:18 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
tsitaat:

mul pole kunagi starmaniga probleeme olnud, aga digitv puhul jääb mulje, et asi on väga bugine ja ligadi-logadi.


kui starman juba ise ütleb, et nende jaoks on digi-tv arendamine (sellesse investeerimine) mõttetu kuna analoogis saavad kõik kanalid ka kenasti kliendile tarnitud, mis sa siis saada tahad icon_biggrin.gif


Millal, kus ja kuidas starman seda öelnud on?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2006 19:42:22 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
indrekp kirjutas:
tsitaat:

mul pole kunagi starmaniga probleeme olnud, aga digitv puhul jääb mulje, et asi on väga bugine ja ligadi-logadi.


kui starman juba ise ütleb, et nende jaoks on digi-tv arendamine (sellesse investeerimine) mõttetu kuna analoogis saavad kõik kanalid ka kenasti kliendile tarnitud, mis sa siis saada tahad icon_biggrin.gif


Millal, kus ja kuidas starman seda öelnud on?


oli vist siis kusagil meedias kus starmani esindaja seda ütles...kuna samal ajal oli teemaks elioni digi tv...ehk ennast maha tehes saab ehk inimestele muuseas edasi öelda, et digitv on mõttetu... icon_smile.gif samas ma ei ole kindel, et sealt seda täpselt nii kuulsin, teine variant oli see, et kuulsin seda tüübilt kes starmanile kehva kvaliteedi üle kurtis ja sarnase vastuse sai. igal juhul tuli selline jutt ca. 3-4 kuud tagasi..võimalik, et praeguseks on ringi mõeldud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2006 20:49:48 vasta tsitaadiga

p2tu, sul on mingi sügavam isiklik mure või lihtsalt oled närviline noorsant? Kui sa esimesel korral aru ei saanud, siis kordan, et minu kommentaar käis sinu jutu kohta:

tsitaat:

Minu jaoks jällegi täiesti ebaolulised asjad, võiks öelda isegi et mõttetud. Vaatan telekat max 2-3h päevas ja mitte iga päev ning selleks mingit digitaalset saatemärkimist või muud paska ma ei taha. Piisab kui pilt ja heli head on.

Eks see digitv paras haip on. Üks samm edasi, kaks tagasi.


seal sa ju halisesid selle kallal, et _sulle_ ei ole saadete märkimist ja telekava jms vaja, et vaatan ainult (sic!) 2-3 tundi päevas. Ja sellest tegid üldise järelduse, et digitv on haip. Kui see ei ole mõttetu jutt, mis see siis on? Objektiivne ja argumenteeritud sõnavõtt või? icon_eek.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 17.09.2006 16:37:35 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
indrekp kirjutas:
tsitaat:

mul pole kunagi starmaniga probleeme olnud, aga digitv puhul jääb mulje, et asi on väga bugine ja ligadi-logadi.


kui starman juba ise ütleb, et nende jaoks on digi-tv arendamine (sellesse investeerimine) mõttetu kuna analoogis saavad kõik kanalid ka kenasti kliendile tarnitud, mis sa siis saada tahad icon_biggrin.gif


Millal, kus ja kuidas starman seda öelnud on?




Oli jah, sedamoodi väljaütlemine Starmani poolt, kui Elion oma digi-tv ga tuli. Öeldi siis täpsemalt seda, et Starmanil pole põhjus interneti kiirust tõsta ja et nende kliendid mingi interneti ja digi-tv pärast küll ära ei jookse. Aga nagu minu tutvusrinkonnas näha oli jooksevad ikka küll ja kuidas veel icon_razz.gif . Igatahes paari päeva pärast oli Starman sellest ülbest seisukohast taganenud ja teatas internetikiiruse tõstmisest thumbs_up.gif . Nüüd, ise omades nii Elioni kui Starmani tv-d on hetkel Elion ikka mäekõrguselt üle, kuna Starman pakub oma digi-tv-d ainult käputäiele pealinnast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 18.09.2006 02:42:44 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Nüüd, ise omades nii Elioni kui Starmani tv-d on hetkel Elion ikka mäekõrguselt üle, kuna Starman pakub oma digi-tv-d ainult käputäiele pealinnast.

Digi-tv leviala võrdlust pole juhtund kahjuks kuskil nägema. Samas kanalite valiku ning hinna poolest teeb Starman ikkagi Elionile pikalt ära. Teemapakettide hinnad on päris karmid.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 10:52:01 vasta tsitaadiga

kas on kellelgi veel olnud probleeme starmani internetiga eile hommikul (vähemalt 5 kuni 10.) ja täna (vähemalt5 kuni 9)?
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.