Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.08.2006 13:02:12 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
Evil,ma ei tea kuidas on nede puberteetidega icon_razz.gif aga lase mulle üks 05 ja ütle palju se endise rekordi numbrid suurenesi ,kuna 06 arvestab liiga palju proset thumbs_down.gif

Peaaegu 5k:
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 23.08.2006 13:02:19 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Dreamx, vaata minu profiili.

FlatOut 2 - 1600x1200, max detail, 4xFSAA, 16xAF = FPS100 kinni enamus ajast koguaeg... kõigub vahest 90 peale.
CS Source - 1600x1200, max detail, 4xFSAA, 16xAF = FPS150-250 juures keskmiselt.

Palju fpsi ka FEARis full settingutel ka tuleb?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 13:16:59 vasta tsitaadiga

Winterwind, Sa nagu ei saa olla nõmetsematta thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kuulud vist sinna gruppi millest evil ennem pajatas
tsitaat:

HV-s on tagasisideks mõnitamine ja tulemuste mahategemine. Teenagerid ja läbumootorid.

Aga atähh vastamast siis ikka mingi märgatav vahe on thumbs_up.gif 8)
E: kui oleks kodus mõlemad süsteemid siis ei esitaks lolle küsimusi aga võimalused erinevad ja Web on poolenisti täis kräppi thumbs_down.gif nagu kogesime 7900gt vs.X1900gt ülevaadetes 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 13:23:37 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
Winterwind, Sa nagu ei saa olla nõmetsematta thumbs_up.gif icon_lol.gif

w00t icon_eek.gif ja sa ei suuda klikkida erinevate 3dmarkide teemasid, seal evil-i, platuuni ja teiste "vahed" kirjas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.08.2006 13:24:55 vasta tsitaadiga

3GHz peal Gentoo kompileerimine tundub küll m2rksa lennukamalt minevat kui 4GHz p4 peal icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 13:27:34 vasta tsitaadiga

dreamx, 3dmark05 lasin 2,4k.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 13:28:34 vasta tsitaadiga

Winterwind, Mida ma sel klikin kui vanal pildi panekuks kulus mingi 30 sekundit thumbs_up.gif icon_idea.gif
Mina ei ela siin erinevalt sinust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 23.08.2006 13:43:30 vasta tsitaadiga

...ja esimene läpakas väljas:
Asus V1 Laptop
http://www.mobilewhack.com/reviews/asus_v1_laptop.html
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 13:45:45 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mul see ASUS jamab... kaotab võrgukaarti pidevalt... pean sada korda restartima, et asi korralikult tööle hakkaks...

lase uued marvelli lan drivud peale.
http://www.marvell.com/drivers/driverDisplay.do?dId=116&pId=3

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 13:46:53 vasta tsitaadiga

Olid uued nagu peal ja enne töötas laitmatult.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 14:07:22 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Olid uued nagu peal ja enne töötas laitmatult.

sealtsamast lehelt?
nende marvellidega on aegajalt ikka kebensit ette tulnud.
kas on drivud mittekõigeparemad või siis lanikivi ise kuumeneb yle.
tavaliselt muidugi too netipang tuleb räige p2p peale mitte niisama heast peast..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 14:10:48 vasta tsitaadiga

Parem ikka vist eraldi osta samas ega eriti ruumi üle küll korpuses pole icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 15:43:01 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
velsa kirjutas:
Krt mina olen küll väga rahul oma Asusega. Ketastega probleeme pole, võrgukaardina kasutan eraldi PCI võrkarit, mälu/mobo omavahelise tööga võib ka rahule jääda, vmch modiga saab piisavalt pinget anda chipile ja lähiajal tahaks vdimm modi ka teha ära, siis võib 100% rahul olla.


Peab kah vist erladi võrkari ostma.
endal vähem peavalu siis selle netiga. Mul int lan ei tahtnud üldse töötada, eraldi võrkariga pole üldse probleeme olnud.

dreamx kirjutas:
jõudlusele erilist vahet X2 küll ei ole icon_razz.gif
ei ole? Tahaks näha kuskohas sa saad x550 kaardiga ~20k? icon_smile.gif
kusjuures ma sain a64 3000+ x300 se ga 17,8k .... seda winxp all, imo x2 3800+ pole mingi asi 20k teha icon_wink.gif ning conroe on jah kiirem , aga x2 3800+ vs 6300 omab ikka nii hinna kui poweri poolest ära. et 6300 võtta on korralikku mobo kah vaja, aga mu am2 jookseb 1500.- mobo peal ja prose ise aoinult 2400.- pohui see conroe amd teema juba kah tegelt .
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 16:01:54 vasta tsitaadiga

Nujah, eks ta nii ole, et igaüks kiidab oma. Ega conrele ka juba odavamat mobo võimalik leida. P5W DH pole ainus ju.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 16:54:50 vasta tsitaadiga

Sponge, kuda on parem X2 3800 2400.- + mobo 1500.- kui e6300 2900.- + asrock 1100.-
Vahe minimaalne aga see ASRockiga E6300 omab ikka pooleks selle X2 icon_rolleyes.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 17:04:19 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Sponge, kuda on parem X2 3800 2400.- + mobo 1500.- kui e6300 2900.- + asrock 1100.-
Vahe minimaalne aga see ASRockiga E6300 omab ikka pooleks selle X2 icon_rolleyes.gif
aga kuidas ta omab, saad seal asrock peal mingi 333 mhz fsb , ja tahad ütleda et see on kiirem kui mu 2x @ 3 GHz icon_wink.gif 6300 on natuke kiirem kui sinna jah mingi korralik mobo sebida ja fsb lakke ajada... aga see läheks liiga kalliks icon_wink.gif

Edit: räägi mulle kus kohas saab REAALSELT 6300 hinnaga 2900.- ma helistasin kõik kohad läbi mis HVs olid ja üheski polnud seda hinda millega nad päriselt müüvad ning enamusel polnud neid asju reaalselt saadagi icon_lol.gif ning amd el on kah saada 1000.- mingied JUNNE icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 23.08.2006 17:28:15 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:


Edit: räägi mulle kus kohas saab REAALSELT 6300 hinnaga 2900.- ma helistasin kõik kohad läbi mis HVs olid ja üheski polnud seda hinda millega nad päriselt müüvad ning enamusel polnud neid asju reaalselt saadagi icon_lol.gif ning amd el on kah saada 1000.- mingied JUNNE icon_lol.gif

Arvutikeskuses on: Intel Core 2 Duo E6300 1.86 GHz/ 1066FSB/ 2MB/ Box (BX80557E6300)
Garantii 36 kuud. Laoseis: 57 tk. Hind: 2893 EEK
http://www.arvutikeskus.com/?cat=4&scat=98

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 17:49:20 vasta tsitaadiga

GIGABYTE 965P-DS3 + ntel Core 2 Duo E6300 1.86 GHz = 5140.-
X2 3800 + korralikum OC mobo = 4500kr (pole kursis nende am2 mobodega, aga vaevalt, et 1500kr plaat korralik OC plaat on)

Ja E6300-l võid endale OC 3ghz kindlustada, aga see, et sul 3800+ siin def volditel häid takte tegi, ei tähenda, et iga x2 seda teeb. Imo core2 süsteem parem, isegi kui paar krooni juurde maksta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 18:07:10 vasta tsitaadiga

ds3? krt dunno..
asus p5b lambikas + e6300 = ~aint nats yle 5k ja klokkub hästi. vms.
aga see selleks.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 23.08.2006 18:53:46 vasta tsitaadiga

See on küll täielik ostuabi küsimus, aga kui mul on juba soc939 mobo olemas, siis soc939 x2 3800+ tasub rohkem ära kui see velsa pakutud core 2 duo variant?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 18:55:34 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
See on küll täielik ostuabi küsimus, aga kui mul on juba soc939 mobo olemas, siis soc939 x2 3800+ tasub rohkem ära kui see velsa pakutud core 2 duo variant?
selles pole kahtlustki, aga antud juhul käis (vist) jutt uue süsteemi soetamisest.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 18:59:17 vasta tsitaadiga

P5W DH DELUXE uus bios 1301 @ http://p5wdh.de/downloads/asus/bios/p5wdh1301.zip
räägivad, et mignit vahet pole. aga ise lasin peale ja vaatan, kas orthose stabiilsust ka mõjutas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 20:33:58 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
GIGABYTE 965P-DS3 + ntel Core 2 Duo E6300 1.86 GHz = 5140.-
X2 3800 + korralikum OC mobo = 4500kr (pole kursis nende am2 mobodega, aga vaevalt, et 1500kr plaat korralik OC plaat on)

Ja E6300-l võid endale OC 3ghz kindlustada, aga see, et sul 3800+ siin def volditel häid takte tegi, ei tähenda, et iga x2 seda teeb. Imo core2 süsteem parem, isegi kui paar krooni juurde maksta.
omg wtf asus m2n-e on sama plaat mis sli deluxe, aga vdimm on limited vaid icon_razz.gif ja üks picie on ära lkõigatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 23.08.2006 23:40:41 vasta tsitaadiga

on suur vahe 2 vs 4 mb?
beer_yum.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 23:45:15 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
on suur vahe 2 vs 4 mb?
beer_yum.gif

kõige suurem vahe tuleb sisse superpis icon_wink.gif
mängud, tava-applikatsioonid.. 0-5% keskmiselt.
sellest on muidu siinsamas teemas mitu korda juttu ka olnud

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.08.2006 23:47:18 vasta tsitaadiga

olulisemad aritmeetika ülesanded toimivad 4MB peal kiiremini icon_rolleyes.gif
muu kohta ei tea
igatahes asrocki vennad on uute BIOStega pusse pannud, 300MHz peal täiesti ebastabiilne 1.70 biosega
panin 1.2 ja 302MHz stabiilne
kusjuures testimiseks kasutasin cinemacraft encoderit icon_biggrin.gif
mis on väga kergelt vigade peale mõjutatav, on juhtumeid, kus prime on stabiilne, aga cce paneb kohe segast

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 23:48:55 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
on suur vahe 2 vs 4 mb?
beer_yum.gif

mul e6600 ja kasutaja heikisel e6400
superpi 1m @ 3200mhz m6lemad
heikis: 18.xx seki
minul: 16.xx seki
selline vahe oli meil
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 23:49:51 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:
kraaks kirjutas:
on suur vahe 2 vs 4 mb?
beer_yum.gif

mul e6600 ja kasutaja heikisel e6400
superpi 1m @ 3200mhz m6lemad
heikis: 18.xx seki
minul: 16.xx seki
selline vahe oli meil

Mälud olid ka enamvähem samal taktil/latensusel?

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.08.2006 23:57:45 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
kraaks kirjutas:
on suur vahe 2 vs 4 mb?
beer_yum.gif

mul e6600 ja kasutaja heikisel e6400
superpi 1m @ 3200mhz m6lemad
heikis: 18.xx seki
minul: 16.xx seki
selline vahe oli meil

Mälud olid ka enamvähem samal taktil/latensusel?
mul tegi 18.750s 2718MHz peal siin 302MHz ja seda asrock 775dual-vsta peal pc3200'ga icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 00:01:15 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
kraaks kirjutas:
on suur vahe 2 vs 4 mb?
beer_yum.gif

mul e6600 ja kasutaja heikisel e6400
superpi 1m @ 3200mhz m6lemad
heikis: 18.xx seki
minul: 16.xx seki
selline vahe oli meil

Mälud olid ka enamvähem samal taktil/latensusel?

nuh mul un siis fsb356 1:1 jookseb m2ludega
tal kordaja 8 seega fsb400 nuh ma t2pselt ei tea kas tal jooksevad m2lud 1:1 aga vaevalt ta muud triki seal teinud un. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.08.2006 22:13:31 vasta tsitaadiga

Ega keegi p5w dh omanik pole v2lja m6elnud head valemit p6hjasilla jahutuseks? 455MHz juures kipub see pagana tuliseks minema. Korra m6lesin et kruviks tolle kaasas olnud passiivi jaoks m6eldud vendi kylge kuid see hakkaks vist prose jahutamist segama. Ideid?


Muid mu e6300 jookseb stabiilselt @3.185 whk 7x455. T6stan FSB'd kasv6i yhe MHz v6rra ja masin enam ei boodi. Tolle 455 peal on rockstable. Olen proovinud volte juurde panna kuid see ei aita. Ei tea kas fyysiline voltide lisamine vmodi l2bi annaks efekti ...

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 22:15:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho, vmod aitab 100%. Mul kannatab näiteks primet, 3d-d, superpid jne lasta fsb 465 peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 24.08.2006 22:26:43 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

Muid mu e6300 jookseb stabiilselt @3.185 whk 7x455. T6stan FSB'd kasv6i yhe MHz v6rra ja masin enam ei boodi. Tolle 455 peal on rockstable.


..huvitav, miks nii
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 22:39:13 vasta tsitaadiga

sebast kirjutas:
Ho Ho kirjutas:

Muid mu e6300 jookseb stabiilselt @3.185 whk 7x455. T6stan FSB'd kasv6i yhe MHz v6rra ja masin enam ei boodi. Tolle 455 peal on rockstable.


..huvitav, miks nii
Modimata plaadi maxfsb käes lihtsalt- muud midagi.
_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.08.2006 23:02:10 vasta tsitaadiga

Tjah, eks siis peab modima hakkama millagil. Palju korraliku modiga on lootust FSB'd k6rgemale saada? 465 oleks nagu ysna v2he, loodaks ikka v2hemalt 480+ saavutada, on see v2ga ebat6en2oline?
Enne aga peaks jahutusega midagi ette v6tma. NB on ikka roppu moodi tuline.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 23:04:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho, võta need plekid sealt maha, pane uus pasta ja viska lisavent peale puhuma. 480 saavutamiseks tuleb sul arvavasti võtta kasutusele miski ekstreemsems jahutus... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 00:39:30 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ega keegi p5w dh omanik pole v2lja m6elnud head valemit p6hjasilla jahutuseks? ...

ma ei tea kui nutikas see on aga
lamp kasutab sellist http://www.hot.ee/boc/cool1.jpg
ja ma midagi sellist http://www.hot.ee/boc/cool2.jpg
p4 inbox nurgad saetud selle orika klambri tarvis (põhja paksus on sama) ja paar auku ja syvendit freesitud/puuritud ylejäänud el_junnide tarvis mis seal vahetult jalgu jäävad
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 01:02:20 vasta tsitaadiga

Niih keegi tahtis teste mängudega.

tsitaat:
Conroe E6600 3.38GHz
2x1Gb G.Skill PC6400 5-4-4-12
2x7900GTX SLI mingi suva klokk.

1600x1200
Max detail
4xFSAA


Battlefield 2 - FPS oli pm igas mapis 100 kinni... vahest kõikus 90 peal kah icon_biggrin.gif
Edasi teisi mänge testima.. uuendan.

Doom III - 138FPS (ilma 4xFSAA-ta 211FPS) icon_biggrin.gif icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 25.08.2006 01:52:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 25.08.2006 01:38:38 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Niih keegi tahtis teste mängudega.

tsitaat:
Conroe E6600 3.38GHz
2x1Gb G.Skill PC6400 5-4-4-12
2x7900GTX SLI mingi suva klokk.

1600x1200
Max detail
4xFSAA


Battlefield 2 - FPS oli pm igas mapis 100 kinni... vahest kõikus 90 peal kah icon_biggrin.gif
Edasi teisi mänge testima.. uuendan.


ok tee siis mängudest :

quake 3
quake 4
return to castle wolfenstein
wolfenstein enemy territory
bf 1942
bf vietnam
bf : swoww2
flatout
flatout2
call of duty 1
call of duty uo
call of duty 2
medal of honor: aa
medal of hoor : spearhead
medal of honor : breakthrough
unreal tournament 99
unreal tournament 20004
cs: 1,6
cs: s
Deerhunter
warcraft : tft
f.e.a.r
ghost recon vms
swat
gta : vice city
gta : sa
warrock
age of empires 3
lineage 2
guild wars
guild wars : factions
warcraft : rog
world of warcraft
brothers in arms
need for speed : most wanted
need for speed : underground 1
need for speed : underground 2
elder scrolls : oblivion
elder scrolls : morrowind vms
prey
sims 2
day of defeat : s
hitman codename 47
hitman 2
hitman 3 : blood money
mafia 1
mafia 2


lõpetuseks ka
runescape




nüüd peaks olema tegevust suht kauaks icon_razz.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.08.2006 01:56:41 vasta tsitaadiga

quake3 320x240 miinimumgraafikaga jooksis mul 1000FPS'i peal kui kasutasin mingit four_dm.68 nimelist timedemo. SMP aktiveerimine kiirust oluliselt ei mõjutanud, tõenäoliselt oli suurimaks piduriks videokaart (6600gt @def). 1280x1024@max, ilma AA/AF'ita oli 400FPS'i.

Nädalavahetusel võin ka UT2004'ja katsetada

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 25.08.2006 04:08:28 vasta tsitaadiga

eih
platoon sai mult ut 2k4 icon_smile.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 04:27:42 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
quake3 320x240 miinimumgraafikaga jooksis mul 1000FPS'i peal kui kasutasin mingit four_dm.68 nimelist timedemo. SMP aktiveerimine kiirust oluliselt ei mõjutanud, tõenäoliselt oli suurimaks piduriks videokaart (6600gt @def). 1280x1024@max, ilma AA/AF'ita oli 400FPS'i.

Nädalavahetusel võin ka UT2004'ja katsetada


Heh icon_smile.gif Kasutasin kah siis.. noh selline FPS oli max:

UT2004
tsitaat:
Conroe E6600 3.38GHz
2x1Gb G.Skill PC6400 5-4-4-12
2x7900GTX SLI mingi suva klokk.


1600x1200
Max detail
http://www.zone.ee/wrc2006/1/UT2004_7900GTXSLI_6600Conroe.JPG icon_lol.gif icon_lol.gif

F.E.A.R
1600x1200
Max detail
http://www.zone.ee/wrc2006/1/FEAR_nofsaa_noaf_7900GTXSLI_6600Conroe.JPG

tsitaat:
Minimum: 74
Average: 123
Maximum: 235


1600x1200
Max detail
4xFSAA
16xAF
http://www.zone.ee/wrc2006/1/FEAR_4xfsaa_16xaf_7900GTXSLI_6600Conroe.JPG

tsitaat:
Minimum: 54
Average: 84
Maximum: 196

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 08:03:52 vasta tsitaadiga

link :: anandtech.com

Asuse uus P5B emaplaadi BIOS pidavat lubama kordajaid muuta. Enamjaolt allapoole, väidetavalt mõnel ka üles. Vt. linki.

FSB lähevat ka ca. 360 -> 494 Mhz (2 MB 6400 kargas isegi 514 Mhz, 6300 aga tubli 532 Mhz, 6x kordajaga).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.08.2006 09:08:45 vasta tsitaadiga

Asus P5B on hetkel kõige parem plaat mis liikvel, ilma modimata saadakse selline fsb mida ühegi teisega ei tule. Kahjuks on see kõik chipseti teema, täpselt samamoodi kordajad. 975 chipsetiga ei saa biosist kordajat alla lasta(vähemalt Asus P5W), 965-ga saab. Pealegi meeldib 965-le 2mb l2 cache-ga prosed rohkem aga seda on siin vist varem juba mainitud. icon_rolleyes.gif Ise ei võtnud selleks seda plaati et Crossfire tugi puudub. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 11:52:15 vasta tsitaadiga

natuke masendav on, et isegi mingi odavaima p5b biosiupdated on paremad kui p5w'le..
aga too tavaconroedega kordaja muutmine peaks ikka käima eisti registrite kaudu.
mingit müstilist kordajateavamise hookuspookust seal pole.. dothaniga oli parematel plaatidel ka kordaja lahti.
muidu jah.. 975 vs 965, 130nm vs 90nm pole kahtlustki kumb, klokkub rohkem icon_wink.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 25.08.2006 12:09:47 vasta tsitaadiga

Andke siis nõu, kumb osta, kas P5B või P5B deluxe icon_rolleyes.gif, mõlemad peebus olemas.
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 12:16:53 vasta tsitaadiga

tiit26 kirjutas:
Andke siis nõu, kumb osta, kas P5B või P5B deluxe icon_rolleyes.gif, mõlemad peebus olemas.

mõlemad klokkuvad samma auku, deluxe on kõvasti ilusam ja mõne lisa featurega..
iseasi kas selle eest on mõtet lisaraha plekkida
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 12:22:32 vasta tsitaadiga

Kui lisanänni vaja ei ole siis tava-P5B jah, hinnavahe võrra võid näiteks karmima prose/mälud võtta icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 25.08.2006 12:55:26 vasta tsitaadiga

Selge pilt, siis tuleb odavam ära võtta, mul seda ilu ja nänni pole vaja icon_wink.gif , aga mis mälud sinna peale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 25.08.2006 13:01:21 vasta tsitaadiga

niih
nüüd endal ka e6600 käes jääme ootama siis uut conroe platet icon_razz.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.