|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
23.08.2006 13:02:12
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
Evil,ma ei tea kuidas on nede puberteetidega aga lase mulle üks 05 ja ütle palju se endise rekordi numbrid suurenesi ,kuna 06 arvestab liiga palju proset  |
Peaaegu 5k:
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
23.08.2006 13:02:19
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Dreamx, vaata minu profiili.
FlatOut 2 - 1600x1200, max detail, 4xFSAA, 16xAF = FPS100 kinni enamus ajast koguaeg... kõigub vahest 90 peale.
CS Source - 1600x1200, max detail, 4xFSAA, 16xAF = FPS150-250 juures keskmiselt. |
Palju fpsi ka FEARis full settingutel ka tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.08.2006 13:16:59
|
|
|
Winterwind, Sa nagu ei saa olla nõmetsematta
Kuulud vist sinna gruppi millest evil ennem pajatas
| tsitaat: |
HV-s on tagasisideks mõnitamine ja tulemuste mahategemine. Teenagerid ja läbumootorid.
|
Aga atähh vastamast siis ikka mingi märgatav vahe on 8)
E: kui oleks kodus mõlemad süsteemid siis ei esitaks lolle küsimusi aga võimalused erinevad ja Web on poolenisti täis kräppi nagu kogesime 7900gt vs.X1900gt ülevaadetes 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
23.08.2006 13:23:37
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
Winterwind, Sa nagu ei saa olla nõmetsematta |
w00t ja sa ei suuda klikkida erinevate 3dmarkide teemasid, seal evil-i, platuuni ja teiste "vahed" kirjas
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.08.2006 13:24:55
|
|
|
3GHz peal Gentoo kompileerimine tundub küll m2rksa lennukamalt minevat kui 4GHz p4 peal
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.08.2006 13:27:34
|
|
|
| dreamx, 3dmark05 lasin 2,4k.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.08.2006 13:28:34
|
|
|
Winterwind, Mida ma sel klikin kui vanal pildi panekuks kulus mingi 30 sekundit
Mina ei ela siin erinevalt sinust
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.08.2006 13:46:53
|
|
|
Olid uued nagu peal ja enne töötas laitmatult.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
23.08.2006 14:07:22
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Olid uued nagu peal ja enne töötas laitmatult. |
sealtsamast lehelt?
nende marvellidega on aegajalt ikka kebensit ette tulnud.
kas on drivud mittekõigeparemad või siis lanikivi ise kuumeneb yle.
tavaliselt muidugi too netipang tuleb räige p2p peale mitte niisama heast peast..
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.08.2006 14:10:48
|
|
|
Parem ikka vist eraldi osta samas ega eriti ruumi üle küll korpuses pole
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
23.08.2006 15:43:01
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| velsa kirjutas: |
| Krt mina olen küll väga rahul oma Asusega. Ketastega probleeme pole, võrgukaardina kasutan eraldi PCI võrkarit, mälu/mobo omavahelise tööga võib ka rahule jääda, vmch modiga saab piisavalt pinget anda chipile ja lähiajal tahaks vdimm modi ka teha ära, siis võib 100% rahul olla. |
Peab kah vist erladi võrkari ostma. |
endal vähem peavalu siis selle netiga. Mul int lan ei tahtnud üldse töötada, eraldi võrkariga pole üldse probleeme olnud.
| dreamx kirjutas: |
jõudlusele erilist vahet X2 küll ei ole  |
ei ole? Tahaks näha kuskohas sa saad x550 kaardiga ~20k?  |
kusjuures ma sain a64 3000+ x300 se ga 17,8k .... seda winxp all, imo x2 3800+ pole mingi asi 20k teha ning conroe on jah kiirem , aga x2 3800+ vs 6300 omab ikka nii hinna kui poweri poolest ära. et 6300 võtta on korralikku mobo kah vaja, aga mu am2 jookseb 1500.- mobo peal ja prose ise aoinult 2400.- pohui see conroe amd teema juba kah tegelt .
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.08.2006 16:01:54
|
|
|
| Nujah, eks ta nii ole, et igaüks kiidab oma. Ega conrele ka juba odavamat mobo võimalik leida. P5W DH pole ainus ju.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.08.2006 16:54:50
|
|
|
Sponge, kuda on parem X2 3800 2400.- + mobo 1500.- kui e6300 2900.- + asrock 1100.-
Vahe minimaalne aga see ASRockiga E6300 omab ikka pooleks selle X2
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
23.08.2006 17:04:19
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Sponge, kuda on parem X2 3800 2400.- + mobo 1500.- kui e6300 2900.- + asrock 1100.-
Vahe minimaalne aga see ASRockiga E6300 omab ikka pooleks selle X2  |
aga kuidas ta omab, saad seal asrock peal mingi 333 mhz fsb , ja tahad ütleda et see on kiirem kui mu 2x @ 3 GHz 6300 on natuke kiirem kui sinna jah mingi korralik mobo sebida ja fsb lakke ajada... aga see läheks liiga kalliks
Edit: räägi mulle kus kohas saab REAALSELT 6300 hinnaga 2900.- ma helistasin kõik kohad läbi mis HVs olid ja üheski polnud seda hinda millega nad päriselt müüvad ning enamusel polnud neid asju reaalselt saadagi ning amd el on kah saada 1000.- mingied JUNNE
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
23.08.2006 17:28:15
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
Edit: räägi mulle kus kohas saab REAALSELT 6300 hinnaga 2900.- ma helistasin kõik kohad läbi mis HVs olid ja üheski polnud seda hinda millega nad päriselt müüvad ning enamusel polnud neid asju reaalselt saadagi ning amd el on kah saada 1000.- mingied JUNNE  |
Arvutikeskuses on: Intel Core 2 Duo E6300 1.86 GHz/ 1066FSB/ 2MB/ Box (BX80557E6300)
Garantii 36 kuud. Laoseis: 57 tk. Hind: 2893 EEK
http://www.arvutikeskus.com/?cat=4&scat=98
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.08.2006 17:49:20
|
|
|
GIGABYTE 965P-DS3 + ntel Core 2 Duo E6300 1.86 GHz = 5140.-
X2 3800 + korralikum OC mobo = 4500kr (pole kursis nende am2 mobodega, aga vaevalt, et 1500kr plaat korralik OC plaat on)
Ja E6300-l võid endale OC 3ghz kindlustada, aga see, et sul 3800+ siin def volditel häid takte tegi, ei tähenda, et iga x2 seda teeb. Imo core2 süsteem parem, isegi kui paar krooni juurde maksta.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
23.08.2006 18:07:10
|
|
|
ds3? krt dunno..
asus p5b lambikas + e6300 = ~aint nats yle 5k ja klokkub hästi. vms.
aga see selleks.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
23.08.2006 18:53:46
|
|
|
| See on küll täielik ostuabi küsimus, aga kui mul on juba soc939 mobo olemas, siis soc939 x2 3800+ tasub rohkem ära kui see velsa pakutud core 2 duo variant?
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.08.2006 18:55:34
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
| See on küll täielik ostuabi küsimus, aga kui mul on juba soc939 mobo olemas, siis soc939 x2 3800+ tasub rohkem ära kui see velsa pakutud core 2 duo variant? |
selles pole kahtlustki, aga antud juhul käis (vist) jutt uue süsteemi soetamisest.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
23.08.2006 20:33:58
|
|
|
| velsa kirjutas: |
GIGABYTE 965P-DS3 + ntel Core 2 Duo E6300 1.86 GHz = 5140.-
X2 3800 + korralikum OC mobo = 4500kr (pole kursis nende am2 mobodega, aga vaevalt, et 1500kr plaat korralik OC plaat on)
Ja E6300-l võid endale OC 3ghz kindlustada, aga see, et sul 3800+ siin def volditel häid takte tegi, ei tähenda, et iga x2 seda teeb. Imo core2 süsteem parem, isegi kui paar krooni juurde maksta. |
omg wtf asus m2n-e on sama plaat mis sli deluxe, aga vdimm on limited vaid ja üks picie on ära lkõigatud
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
23.08.2006 23:40:41
|
|
|
on suur vahe 2 vs 4 mb?
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
23.08.2006 23:45:15
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
on suur vahe 2 vs 4 mb?
 |
kõige suurem vahe tuleb sisse superpis
mängud, tava-applikatsioonid.. 0-5% keskmiselt.
sellest on muidu siinsamas teemas mitu korda juttu ka olnud
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.08.2006 23:47:18
|
|
|
olulisemad aritmeetika ülesanded toimivad 4MB peal kiiremini
muu kohta ei tea
igatahes asrocki vennad on uute BIOStega pusse pannud, 300MHz peal täiesti ebastabiilne 1.70 biosega
panin 1.2 ja 302MHz stabiilne
kusjuures testimiseks kasutasin cinemacraft encoderit
mis on väga kergelt vigade peale mõjutatav, on juhtumeid, kus prime on stabiilne, aga cce paneb kohe segast
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
23.08.2006 23:48:55
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
on suur vahe 2 vs 4 mb?
 |
mul e6600 ja kasutaja heikisel e6400
superpi 1m @ 3200mhz m6lemad
heikis: 18.xx seki
minul: 16.xx seki
selline vahe oli meil
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
23.08.2006 23:49:51
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
| kraaks kirjutas: |
on suur vahe 2 vs 4 mb?
 |
mul e6600 ja kasutaja heikisel e6400
superpi 1m @ 3200mhz m6lemad
heikis: 18.xx seki
minul: 16.xx seki
selline vahe oli meil |
Mälud olid ka enamvähem samal taktil/latensusel?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.08.2006 23:57:45
|
|
|
| Rutz kirjutas: |
| Suur_Raul kirjutas: |
| kraaks kirjutas: |
on suur vahe 2 vs 4 mb?
 |
mul e6600 ja kasutaja heikisel e6400
superpi 1m @ 3200mhz m6lemad
heikis: 18.xx seki
minul: 16.xx seki
selline vahe oli meil |
Mälud olid ka enamvähem samal taktil/latensusel? |
mul tegi 18.750s 2718MHz peal siin 302MHz ja seda asrock 775dual-vsta peal pc3200'ga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
24.08.2006 00:01:15
|
|
|
| Rutz kirjutas: |
| Suur_Raul kirjutas: |
| kraaks kirjutas: |
on suur vahe 2 vs 4 mb?
 |
mul e6600 ja kasutaja heikisel e6400
superpi 1m @ 3200mhz m6lemad
heikis: 18.xx seki
minul: 16.xx seki
selline vahe oli meil |
Mälud olid ka enamvähem samal taktil/latensusel? |
nuh mul un siis fsb356 1:1 jookseb m2ludega
tal kordaja 8 seega fsb400 nuh ma t2pselt ei tea kas tal jooksevad m2lud 1:1 aga vaevalt ta muud triki seal teinud un.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.08.2006 22:13:31
|
|
|
Ega keegi p5w dh omanik pole v2lja m6elnud head valemit p6hjasilla jahutuseks? 455MHz juures kipub see pagana tuliseks minema. Korra m6lesin et kruviks tolle kaasas olnud passiivi jaoks m6eldud vendi kylge kuid see hakkaks vist prose jahutamist segama. Ideid?
Muid mu e6300 jookseb stabiilselt @3.185 whk 7x455. T6stan FSB'd kasv6i yhe MHz v6rra ja masin enam ei boodi. Tolle 455 peal on rockstable. Olen proovinud volte juurde panna kuid see ei aita. Ei tea kas fyysiline voltide lisamine vmodi l2bi annaks efekti ...
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
24.08.2006 22:15:32
|
|
|
Ho Ho, vmod aitab 100%. Mul kannatab näiteks primet, 3d-d, superpid jne lasta fsb 465 peal
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sebast
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
24.08.2006 22:26:43
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Muid mu e6300 jookseb stabiilselt @3.185 whk 7x455. T6stan FSB'd kasv6i yhe MHz v6rra ja masin enam ei boodi. Tolle 455 peal on rockstable. |
..huvitav, miks nii
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
24.08.2006 22:39:13
|
|
|
| sebast kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
Muid mu e6300 jookseb stabiilselt @3.185 whk 7x455. T6stan FSB'd kasv6i yhe MHz v6rra ja masin enam ei boodi. Tolle 455 peal on rockstable. |
..huvitav, miks nii |
Modimata plaadi maxfsb käes lihtsalt- muud midagi.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.08.2006 23:02:10
|
|
|
Tjah, eks siis peab modima hakkama millagil. Palju korraliku modiga on lootust FSB'd k6rgemale saada? 465 oleks nagu ysna v2he, loodaks ikka v2hemalt 480+ saavutada, on see v2ga ebat6en2oline?
Enne aga peaks jahutusega midagi ette v6tma. NB on ikka roppu moodi tuline.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
24.08.2006 23:04:32
|
|
|
Ho Ho, võta need plekid sealt maha, pane uus pasta ja viska lisavent peale puhuma. 480 saavutamiseks tuleb sul arvavasti võtta kasutusele miski ekstreemsems jahutus...
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
25.08.2006 00:39:30
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Ega keegi p5w dh omanik pole v2lja m6elnud head valemit p6hjasilla jahutuseks? ... |
ma ei tea kui nutikas see on aga
lamp kasutab sellist http://www.hot.ee/boc/cool1.jpg
ja ma midagi sellist http://www.hot.ee/boc/cool2.jpg
p4 inbox nurgad saetud selle orika klambri tarvis (põhja paksus on sama) ja paar auku ja syvendit freesitud/puuritud ylejäänud el_junnide tarvis mis seal vahetult jalgu jäävad
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.08.2006 01:02:20
|
|
|
Niih keegi tahtis teste mängudega.
| tsitaat: |
Conroe E6600 3.38GHz
2x1Gb G.Skill PC6400 5-4-4-12
2x7900GTX SLI mingi suva klokk.
1600x1200
Max detail
4xFSAA |
Battlefield 2 - FPS oli pm igas mapis 100 kinni... vahest kõikus 90 peal kah
Edasi teisi mänge testima.. uuendan.
Doom III - 138FPS (ilma 4xFSAA-ta 211FPS)
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 25.08.2006 01:52:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
25.08.2006 01:38:38
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Niih keegi tahtis teste mängudega.
| tsitaat: |
Conroe E6600 3.38GHz
2x1Gb G.Skill PC6400 5-4-4-12
2x7900GTX SLI mingi suva klokk.
1600x1200
Max detail
4xFSAA |
Battlefield 2 - FPS oli pm igas mapis 100 kinni... vahest kõikus 90 peal kah
Edasi teisi mänge testima.. uuendan. |
ok tee siis mängudest :
quake 3
quake 4
return to castle wolfenstein
wolfenstein enemy territory
bf 1942
bf vietnam
bf : swoww2
flatout
flatout2
call of duty 1
call of duty uo
call of duty 2
medal of honor: aa
medal of hoor : spearhead
medal of honor : breakthrough
unreal tournament 99
unreal tournament 20004
cs: 1,6
cs: s
Deerhunter
warcraft : tft
f.e.a.r
ghost recon vms
swat
gta : vice city
gta : sa
warrock
age of empires 3
lineage 2
guild wars
guild wars : factions
warcraft : rog
world of warcraft
brothers in arms
need for speed : most wanted
need for speed : underground 1
need for speed : underground 2
elder scrolls : oblivion
elder scrolls : morrowind vms
prey
sims 2
day of defeat : s
hitman codename 47
hitman 2
hitman 3 : blood money
mafia 1
mafia 2
lõpetuseks ka
runescape
nüüd peaks olema tegevust suht kauaks
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.08.2006 01:56:41
|
|
|
quake3 320x240 miinimumgraafikaga jooksis mul 1000FPS'i peal kui kasutasin mingit four_dm.68 nimelist timedemo. SMP aktiveerimine kiirust oluliselt ei mõjutanud, tõenäoliselt oli suurimaks piduriks videokaart (6600gt @def). 1280x1024@max, ilma AA/AF'ita oli 400FPS'i.
Nädalavahetusel võin ka UT2004'ja katsetada
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
25.08.2006 04:08:28
|
|
|
eih
platoon sai mult ut 2k4
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
25.08.2006 08:03:52
|
|
|
link :: anandtech.com
Asuse uus P5B emaplaadi BIOS pidavat lubama kordajaid muuta. Enamjaolt allapoole, väidetavalt mõnel ka üles. Vt. linki.
FSB lähevat ka ca. 360 -> 494 Mhz (2 MB 6400 kargas isegi 514 Mhz, 6300 aga tubli 532 Mhz, 6x kordajaga).
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
25.08.2006 09:08:45
|
|
|
Asus P5B on hetkel kõige parem plaat mis liikvel, ilma modimata saadakse selline fsb mida ühegi teisega ei tule. Kahjuks on see kõik chipseti teema, täpselt samamoodi kordajad. 975 chipsetiga ei saa biosist kordajat alla lasta(vähemalt Asus P5W), 965-ga saab. Pealegi meeldib 965-le 2mb l2 cache-ga prosed rohkem aga seda on siin vist varem juba mainitud. Ise ei võtnud selleks seda plaati et Crossfire tugi puudub.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
25.08.2006 11:52:15
|
|
|
natuke masendav on, et isegi mingi odavaima p5b biosiupdated on paremad kui p5w'le..
aga too tavaconroedega kordaja muutmine peaks ikka käima eisti registrite kaudu.
mingit müstilist kordajateavamise hookuspookust seal pole.. dothaniga oli parematel plaatidel ka kordaja lahti.
muidu jah.. 975 vs 965, 130nm vs 90nm pole kahtlustki kumb, klokkub rohkem
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
25.08.2006 12:09:47
|
|
|
Andke siis nõu, kumb osta, kas P5B või P5B deluxe , mõlemad peebus olemas.
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.08.2006 12:16:53
|
|
|
| tiit26 kirjutas: |
Andke siis nõu, kumb osta, kas P5B või P5B deluxe , mõlemad peebus olemas. |
mõlemad klokkuvad samma auku, deluxe on kõvasti ilusam ja mõne lisa featurega..
iseasi kas selle eest on mõtet lisaraha plekkida
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
25.08.2006 12:22:32
|
|
|
Kui lisanänni vaja ei ole siis tava-P5B jah, hinnavahe võrra võid näiteks karmima prose/mälud võtta
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
25.08.2006 12:55:26
|
|
|
Selge pilt, siis tuleb odavam ära võtta, mul seda ilu ja nänni pole vaja , aga mis mälud sinna peale
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
25.08.2006 13:01:21
|
|
|
niih
nüüd endal ka e6600 käes jääme ootama siis uut conroe platet
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|